Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 264 z 264

Wątek: GKM Grudziądz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Przemek, transfer o którym wspominasz byłby bardzo ciekawy i wysoce niespodziewany. Natomiast, czy to nie Ty pisałeś, że Huckenbeck już praktycznie odpisał kontrakt w Stali? Sam rozumiesz, że potem podchodzi się do Twoich infosków z dużą dozą wątpliwości. Tak, tak, wtedy coś się wysypało na ostatniej prostej. Natomiast teraz, kiedy się sezon na dobre nie skończył Pawlicki dopiero co zakończył swój ostatni ligowy mecz, a Ty już wiesz, że zmienia klub i to na GKM?
    Mam informację od środowiska sponsorskiego w Gorzowie, także Przemek dziś się pożegnał w Gorzowie i zdradził gdzie się przenosi. Także czekajcie jak jakieś media podłapią temat i oficjalnie lub półoficjalnie to podadzą.

  2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik Awatar bart82
    Dołączył
    31-08-2017
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Jeśli to prawda to duży szok. Bo to nazwisko w ogóle się nie przewijało.
    Sajfutdinow, Hampel, Lindgren, Iversen, Woźniak takie nazwiska krążyły po "mieście".

    Zakładając, że to prawda to skład wygląda tak:
    1. Lindback
    2. Pieszczek
    3. Pawlicki
    4. Buczkowski
    5. A. Łaguta
    6. oby było chociaż trochę lepiej niż w tym roku
    7. oby było chociaż trochę lepiej niż w tym roku
    + Huckenbeck który ma ważny kontrakt na przyszły sezon

    Zobaczymy jak będzie w listopadzie, bo Pawlicki to dla mnie będzie duża niespodzianka.
    Z tym Pawlickim to sam nie wiem . Rozmowy są teraz z Woźniakiem i Lindgrenem .Zapytanie poszło do Woryny. Emil chyba tylko chciał stawkę podbić negocjując z GKM.

    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Jeśli to prawda to duży szok. Bo to nazwisko w ogóle się nie przewijało.
    Sajfutdinow, Hampel, Lindgren, Iversen, Woźniak takie nazwiska krążyły po "mieście".

    Zakładając, że to prawda to skład wygląda tak:
    1. Lindback
    2. Pieszczek
    3. Pawlicki
    4. Buczkowski
    5. A. Łaguta
    6. oby było chociaż trochę lepiej niż w tym roku
    7. oby było chociaż trochę lepiej niż w tym roku
    + Huckenbeck który ma ważny kontrakt na przyszły sezon

    Zobaczymy jak będzie w listopadzie, bo Pawlicki to dla mnie będzie duża niespodzianka.
    Krycha ma iść pod 8/16 jak wchodzi rezerwowy. Okoń na wylocie i nie dostał propozycji za podpis . Tylko walka o skład.
    Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon:
    - Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm.
    WS-Welding sound Spec-Tig Nowik-Moto

  3. Powrót do góry    #228
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Ja o Pawlickim słyszałem od tygodnia. Tylko nic nie jest pewne. Pewny miał być Emil.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Zastanawiałem się wczoraj jak rozbujać na nowo forum,ale kolega z Gorzowa zrobił to za mnie.
    Nazwisko Pawlickiego w grudziądzkich "kolejkach po bułki", praktycznie się nie pojawiało,albo o rozmowach wiedzieli naprawdę "zaawansowani" bywalcy.
    Była mowa o Emilu,Iversenie,Kildemandzie,Woźniaku,Lindgrenie. Rozmowy z tymi dwoma ostatnim wciąż trwają z tego co wiem.
    O Przemku usłyszałem pierwszy raz właśnie tutaj, jezeli to prawda no to coz ciekawy kierunek , mowili działacze ostatnio,ze swoje dzialania ustosunkowują w kierunku polskiego seniora. Gdyby sprawa wynikła tak w tygodniu przed otwarciem okienka transferowego, wierzyłbym w ten transfer,ale do tego czasu jeszcze ponad 4 tygodnie. Wszystko sie może zdarzyć, ze tak "pojadę Anitą Lipnicką",wielkie odkrycie hehe ,ale w żużlu mało co moze juz dziwić.
    Pytanko nawet zakładając dojście Przemka do GKM ,to czy to byłby koniec transferów w Grudziądzu ?
    Tak jak kolega pisze z Gorzowa , byc moze za pare dni jakiś dziennikarz zacznie pytać i jątrzyć temat Przemka. Sam myslalem i na razie jeszcze sie tego trzyma,ze jezeli starszy Pawlicki ma odejsc z Gorzowa,to raczej wróci do Leszna,ale skoro tam Jarek,Kurtz a i Zengiego pewno tez bedzie żal zrezygnować..zrobi sie ciasno. Jeżeli nie my Przemkowi zostałoby czekać na ofertę z Tarnowa , moze Czestochowy.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Zastanawiałem się wczoraj jak rozbujać na nowo forum,ale kolega z Gorzowa zrobił to za mnie.
    Nazwisko Pawlickiego w grudziądzkich "kolejkach po bułki", praktycznie się nie pojawiało,albo o rozmowach wiedzieli naprawdę "zaawansowani" bywalcy.
    Była mowa o Emilu,Iversenie,Kildemandzie,Woźniaku,Lindgrenie. Rozmowy z tymi dwoma ostatnim wciąż trwają z tego co wiem.
    O Przemku usłyszałem pierwszy raz właśnie tutaj, jezeli to prawda no to coz ciekawy kierunek , mowili działacze ostatnio,ze swoje dzialania ustosunkowują w kierunku polskiego seniora. Gdyby sprawa wynikła tak w tygodniu przed otwarciem okienka transferowego, wierzyłbym w ten transfer,ale do tego czasu jeszcze ponad 4 tygodnie. Wszystko sie może zdarzyć, ze tak "pojadę Anitą Lipnicką",wielkie odkrycie hehe ,ale w żużlu mało co moze juz dziwić.
    Pytanko nawet zakładając dojście Przemka do GKM ,to czy to byłby koniec transferów w Grudziądzu ?
    Tak jak kolega pisze z Gorzowa , byc moze za pare dni jakiś dziennikarz zacznie pytać i jątrzyć temat Przemka. Sam myslalem i na razie jeszcze sie tego trzyma,ze jezeli starszy Pawlicki ma odejsc z Gorzowa,to raczej wróci do Leszna,ale skoro tam Jarek,Kurtz a i Zengiego pewno tez bedzie żal zrezygnować..zrobi sie ciasno. Jeżeli nie my Przemkowi zostałoby czekać na ofertę z Tarnowa , moze Czestochowy.
    Grzegorza Zengoty nie ma już w Lesznie , niestety.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    A wiec tak "średnio na jeża" z tym transferem Przemka do GKM. W Lesznie przydałby się jeszcze jeden senior jeżeli Duńczycy na wylocie i Zengi.

  7. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    To że Przemek odchodzi z Gorzowa to już można było usłyszeć od jakiegoś czasu. Być może dogadał się z GKM-em, ale w tym przypadku jeśli nie ma podpisu to różnie może być i czasem się może skończyć ta jak z dogadanym już Madsenem w Grudziądzu Więc na miejscu GKM-u nie liczyłbym na "słowo" ale szykowałbym jakąś alternatywę. Jeśli się okaże rzeczywiście że Zengi odchodzi z Leszna to podejrzewam że Przemek może być brany pod uwagę w Lesznie. A jeśli pojawi się oferta z Leszna to Przemek wybierze Unię - a jeśli będzie się wahał to podejrzewam że Piter już go tam naprostuje

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dzisiaj PS podał, że Przemek dogadał się z GKM.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Dzisiaj PS podał, że Przemek dogadał się z GKM.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    PS czerpie głownie informacja ze sportsboard.
    Pewnie przeczytano ten watek i już materiał gotowy.

    Jak tylko na tym forum pojawiają się jakieś newsy, to mija chwila i już wisi taki na SF czy PS.
    Łatwiej wejść tu i poczytać niż polować na busy pod klubami.

    Znależli sobie dobre żródło informacji i nie trzeba się wysilać, by mieć o czym pisać.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-10-2017 o 18:49
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Znaczy się mamy się zgłosić po wypłatę za wierszówkę?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Znaczy się mamy się zgłosić po wypłatę za wierszówkę?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Powinni przestać płacić tym, co tak płodzą metodą powielania te newsy na swoich portalach i sygnują je swoimi nazwiskami, że niby oni tacy obrotni i pierwsi publikują mega newsy.
    Tylko tym pseudo dziennikarzom brzuchy rosną, bo zamiast troche się potrudzić, żeby jakieś info zdobyć, to siedzą przed monitarami i czekają aż gdzieś wyskoczy jakieś ciekawe info.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-10-2017 o 21:49
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    odczekali 2 dni żeby nie było to już aż tak ordynarne i dzisiaj spisali to, co wyczytali na forum.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dziś PS postanowił budować dramaturgie wydarzenia i wieszczy, że może nastąpić zwrot akcji w przypadku Przema.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Minęło kilka dni i redaktor już chyba lekko zmienił zdanie. Oczywiście pisze,ze Przemek jest "bardzo bliski" przejscia do GKM,ale jak widać red. Puka poprosił o wywiad znanego w Grudziadzu byłego żużlowca i trenera Jana Szydlika o opinię na temat tego transferu . Pan Janek pochwalił plany naszych działaczy. Czy faktycznie jest pewne? W piekarniach mówią ,ze to moze jeszcze nie być koniec transferów w Grudziadzu. Tylko na ile pieniążków starczy ?

  15. Powrót do góry    #240
    Użytkownik Awatar bart82
    Dołączył
    31-08-2017
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Forum zostało zaatakowane ? Cały czas mam komunikat z przeglądarki . Ostatnio pojawił się rzekomo temat Kościucha w PGE E . Jest w tym gronie wymieniany GKM . Niezłe bajki niektórzy "dziennikarze" płodzą na portalach .
    Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon:
    - Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm.
    WS-Welding sound Spec-Tig Nowik-Moto

  16. Powrót do góry    #241
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    1. Lindback
    2. Kildemand
    3. Przemek Pawlicki
    4. Buczkowski
    5. A. Łaguta
    6.
    7.
    8. Pieszczek

    Czy tak będzie wyglądał skład GKMu 2018? Podobno wiele na to wskazuje. Jak dla mnie byłby to naprawdę dobry skład. Ale z Kildemandem jeszcze nic nie wiadomo, ale nawet bez niego będe z tego składu zadowolony.
    Szkoda tylko, że kolejny rok jedziemy bez juniorów. Jedyna nadzieja w tym, że w klubie naprawdę wzięli się za szkolenie i w ciągu 2-3 lat powinniśmy wychować kogoś kto zbliży się chociaż poziomem do Buczka i Mroczki.

  17. Powrót do góry    #242
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    8. Pieszczek
    Jeżeli taki będzie skład to Pieszczek w niezłe bagno wdepnał

  18. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Skąd wy tego Kildemanda w Grudziądzu wzieliscie? Według moich informacji Pająk wylądował w Tarnowie (tak poinformował gorzowskich działaczy) razem z Pedersenem i Bjerre. Kildemand odmawiajac Stali dał jasno do zozumienia, że wybiera klub w Ekstralidze, gdzie będzie mógł na nowo być prowadzącym parę, a rola 4-5 seniora go nie interesowała.

  19. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Skąd wy tego Kildemanda w Grudziądzu wzieliscie? Według moich informacji Pająk wylądował w Tarnowie (tak poinformował gorzowskich działaczy) razem z Pedersenem i Bjerre. Kildemand odmawiajac Stali dał jasno do zozumienia, że wybiera klub w Ekstralidze, gdzie będzie mógł na nowo być prowadzącym parę, a rola 4-5 seniora go nie interesowała.
    Sam sie zglosil do klubu kikka dni temu. I zarzadowi calkiem sie ten pomysl spodobal. Ale nie mozna powiedziec zw to to jest pewniak do skladu. Moze tak moze nie

  20. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Sam sie zglosil do klubu kikka dni temu. I zarzadowi calkiem sie ten pomysl spodobal. Ale nie mozna powiedziec zw to to jest pewniak do skladu. Moze tak moze nie
    Bo Kildemand był na kawce w Gorzowie tuż przed GP w Toruniu i poinformował, że idzie tam gdzie bedzie prowadzącym parę i wybiera Tarnów, stad tez moje informacje dotyczące Kildemanda.

  21. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    1. Lindback
    2. Kildemand
    3. Przemek Pawlicki
    4. Buczkowski
    5. A. Łaguta
    6.
    7.
    8. Pieszczek

    Czy tak będzie wyglądał skład GKMu 2018? Podobno wiele na to wskazuje. Jak dla mnie byłby to naprawdę dobry skład. Ale z Kildemandem jeszcze nic nie wiadomo, ale nawet bez niego będe z tego składu zadowolony.
    Szkoda tylko, że kolejny rok jedziemy bez juniorów. Jedyna nadzieja w tym, że w klubie naprawdę wzięli się za szkolenie i w ciągu 2-3 lat powinniśmy wychować kogoś kto zbliży się chociaż poziomem do Buczka i Mroczki.
    Gdyby w tym składzie było chociaż pół sensownego juniora to moglibyście w play off celować a tak skończy się pewnie znowu na 5-6 miejscu.

  22. Powrót do góry    #247
    Użytkownik Awatar bart82
    Dołączył
    31-08-2017
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Juniorzy są ale za młodzi aby jechać w lidze. Licencja dla nich w sezonie 2018 raczej formalność. Niestety liga dopiero od 2019. Jedynie jak Stolp zda będzie mógł obok jechać. Duet W&W dla mnie to dramat . Kolega z Tarnowa oglądał go w memoriale Krystiana i stwierdził że Wieczorek do PLŻ się nie nadaje. Obok Pawlickiego ma być obcokrajowiec jako jeszcze jedno wzmocnienie. Jeśli będzie tylko Przemek to jest za mało aby jechać o play-off.
    Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon:
    - Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm.
    WS-Welding sound Spec-Tig Nowik-Moto

  23. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Tak jak Bart piszę, mlodzi u nas to na razie "melodia przyszłości".
    Są chlopacy stricte szkoleni w szkółce grudziadzkiej jak min. Justin Stolp, a i również są młodziaki z "ościennych osrodków",którzy szukają "szczescia" w naszym klubie , badz bardziej mają szukać z roznych względow ---> chlopacy z BTŻ, jest juz pierwszy Łobodziński na 250cc w barwach GTŻ,ale licencja na dorosły zuzel chyba dopiero w 2019, liga nawet później. Podobnie Nizgorski, który jest taki bardziej "nasz", bowiem najpierw zgłosił do GKM, który wypozyczył go do Stali Toruń. U niego podobnie licencja moze juz w 2018,ale liga od 2019.
    Dzisiaj zrobiło się dosyć głośno w Grudziadzu,ze nasi działacze zaprosili do wspólpracy dwoch mlodych , podobno braci, jezdzacych w klubie minizuzlowym z Gdańska. Wedle relacji jednego z forumowiczów, pojawili sie dzisiaj rowniez na stadionie w Grudziadzu,aby odbyć trening na naszym owalu. Nie jestem pewnym czy to przypadkiem nie chodzi o braci Tyburskich,ale starszy przecież chyba zarzucił juz uprawianie tego sportu ?

    Co do seniorów, Przemek teoretycznie jest nasz no chyba,ze zachowa się nie co "brzydko" w stosunku do nas , rejterując w ostatniej chwili do innego klubu.
    Sam Przemek daje nam juz całkiem dużo ,zwłaszcza w kontekscie wyjazdów,ale aby myślec o play off musielibyśmy miec tym razem sporo szczęscia, brak kontuzji równa i wysoka forma seniorów....Mowa jest cały czas o jeszcze 1 seniorze,ale czy uda się coś podpisać , nie wiadomo.

  24. Powrót do góry    #249
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie zapominajcie tylko, że Pawlicki zwykle kończy sezon w lipcu..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie zapominajcie tylko, że Pawlicki zwykle kończy sezon w lipcu..
    Jak mniemam p kontuzjach piszesz więc powiedz nam kiedy ost wypadł z powodu tejże?

  26. Powrót do góry    #251
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jak mniemam p kontuzjach piszesz więc powiedz nam kiedy ost wypadł z powodu tejże?
    serio nie skumałeś? Przemysław Pawlicki w sierpniu i wrześniu jeździ już tylko hobbystycznie, robiąc po 3, 4 punkty. Szczyt formy zwykle osiąga w kwietniu, potem już jest tylko w dół kolorowym wzgórzem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    tu akurat sparta_mistrz ma racje. Dziwna jest ta coroczna niemoc Przema, od polowy sezonu jezdzi na poziomie drugiej ligi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #253
    Użytkownik Awatar Speedway Piknik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pytanie do kolegów z Grudziądza - gdzie można zakupić koszulkę Mistrz jest jeden ?

  29. Powrót do góry    #254
    Użytkownik Awatar bart82
    Dołączył
    31-08-2017
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway Piknik Zobacz posta
    Pytanie do kolegów z Grudziądza - gdzie można zakupić koszulkę Mistrz jest jeden ?
    Pierwsza partia była sprzedawana na meczu bodajże po 30 zeta. Teraz jak jest nie wiem najlepiej napisz na messengerze do klubu albo zadzwoń 56 464 44 42
    Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon:
    - Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm.
    WS-Welding sound Spec-Tig Nowik-Moto

  30. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie zapominajcie tylko, że Pawlicki zwykle kończy sezon w lipcu..
    A GKM mniej więcej w sierpniu do tej pory, także Przemek by się przydał z dobrą formą przez większość tego okresu hehe



    Co do koszulek:


    Jednocześnie informujemy, że akcja trwa nadal. Gadżety są wciąż dostępne na stronie www.mistrzjestjeden.eu, a także w sekretariacie grudziądzkiego klubu przy ulicy Hallera 4. Środki można wpłacać także bezpośrednio na konto: 24 1090 2590 0000 0001 3520 7574 z dopiskiem „pomoc dla Tomasza Golloba”.
    Co do transferów w Grudziadzu ma cos byc wiadomo 3listopada na balu dla sponsorów działaczy i żużlowców.Choc narazie strona i inne media klubowe siedza cicho na temat tej imprezy.

  31. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    W sumie niewiele, bo nadal nikogo nie szukamy. Faktem jest jednak, że ktoś zgłosił się do nas sam. Przedstawił swoją ofertę i chce się z nami związać - tłumaczy Zdzisław Cichoracki, członek rady nadzorczej klubu z Grudziądza. - Nic nie jest przesądzone, ale bierzemy pod uwagę podpisanie umowy z tym żużlowcem - dodaje.
    Jakies pomysły kto to moze być ?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...glosil-sie-sam

  32. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Adaś Strzelec
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Adaś Strzelec
    Ja pomyślałem o Zgardzie

  34. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Oj Myszki , my niegodni dokonać takich transferów

  35. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Oj Myszki , my niegodni dokonać takich transferów
    Oddamy ich za darmo i jeszcze dorzucimy 2 Mac-zestawy powiększone o frytki i cole z nieograniczoną dolewką.

  36. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja pomyślałem o Zgardzie
    Zgarda ma swój sprzęt. A w artykule na SF jest wyraźnie napisane, że gościa trzeba dosprzętowić. No i, że gość nie ma wygórowanych oczekiwań finansowych. A Alex ma takowe
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Oddamy ich za darmo i jeszcze dorzucimy 2 Mac-zestawy powiększone o frytki i cole z nieograniczoną dolewką.
    W niedalekiej odległości od stadionu znajduje się McDonald i galeria handlowa gdzie można się stołować w KFC. Także mamy mocne aargumenty.
    Tak na serio , nawet myśląc o Zgardzinie ,to jego wystepy w Grudziadzu były w miarę przyzwoite. No,ale nie oszukujmy się, Alex pewnie wciąż będzie liderował formacji juniorskiej Falubazu.
    Co do rzeczonego rezerwowego , są pogłoski o kierunku rosyjskim.

  38. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Gleb Czugunow? fajnie by było
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Gratuluję Nickiego. Dobry ruch
    Tylko Falubaz

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •