Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 264

Wątek: GKM Grudziądz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Poniżej potwierdzenie od Arka Tuszkowskiego:
    http://www.gkm.grudziadz.net/index.p...m-mrgarden-gkm
    Gratuluje w pozyskaniu Kaia. Cóż, miałem informacje (z wiarygodnego źródła), że po kontuzji Kasprzaka - Stal od razu skontaktowała się z Niemcem. Miałem tez informacje o przyjeździe Niemca do Gorzowa, przecież grzybów tam nie jechał szukać - wszak jeszcze nie jest na to sezon. Niby wszystko było dogadane, aż okazało się, że Niemiec gra na dwa fronty, bo też miał ofertę właśnie z Grudziądza. My ostatecznie w jeden dzień (nie chcąc licytować się z Niemcem) dogralismy tansza wersje - starego znajomego Linusa - Dzikusa.

    W każdym razie gratulacje z pozyskania Kaia, sam uważałem go za najlepszą opcję w Gorzowie. Jestem przekonany, że Kai szybko zajmie miejsce w składzie na mecz wyjazdowy (kosztem Okonia) i jest to zawodnik perspektywiczny, być może z opcją na parę sezonów w Grudziądzu. Gratulacje z pozyskania Niemca.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Drapichrust (15-05-2017)

  3. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    No i teraz ciekawe , kiedy Kai dostanie szanse debiutu w polskiej ekstralidze ? Na niedziele sie nie zapowiada,aby znalazł sie w skladzie GKM-u. Moze w niedzielę 28 maja w Lesznie ? Moze troszke pozniej ?

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    No i teraz ciekawe , kiedy Kai dostanie szanse debiutu w polskiej ekstralidze ? Na niedziele sie nie zapowiada,aby znalazł sie w skladzie GKM-u. Moze w niedzielę 28 maja w Lesznie ? Moze troszke pozniej ?
    Okon to już emeryt. Kai go na luzie wygryzie.

  5. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Okon to już emeryt. Kai go na luzie wygryzie.
    Poza Grudziądzem bardzo możliwe. W Grudziądzu Rafał jest dopasowany do granic rozsądku i wielokrotnie przywoził zawodników szybszych/lepszych/waleczniejszych.

    Niemcowi dajmy przejechać kilka biegów w lidze. Nie wierzę w jakieś wejście smoka.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Walk (19-05-2017)

  7. Powrót do góry    #95
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Póki co największym atutem młodego Niemca jest ... wiek i "dwuletni" kontrakt ... Tak jak napisał yahata niech młodzieniec odjedzie parę wyścigów na ekstraligowych torach i będzie można coś więcej napisać. Wymiana na wyjazdach za Rafała Okoniewskiego nie stanowi (z całym szacunkiem) żadnego ryzyka
    z Gdza pzdr. Walk

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Co prawda Sparta jest bardzo mocna ale patrząc na styl niektórych zawodników GKM to wydaje się że "twierdza" padnie w tym sezonie jeszcze raz a może i więcej ? Brak juniorki i słabiutki Okoniewski sprawia że GKM w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie i wcale nie byłbym taki pewny bonusa w Częstochowie ze strony GKM po wysokiej wygranej u siebie.

  9. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ciekawa sprawa z tą twierdzą. Jak jechał Gollob, tor robiono ponoć tak, jak palcem pokazał, a potem słyszeliśmy marudzenie pod nosem pozostałych zawodników. Czyli, że ogólnie się nie podobało, ale za to dziwnym trafem były wyniki. Teraz Golloba nie ma i nagle mit padł.

  10. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Marudzenie na tor było ale to było raczej pokłosiem naszej jazdy na wyjazdach.
    Przed sezonem albo po ub. sezonie na tor wysypano ponoć glinkę. Zmieniła się chyba konsystencja i obecnie gorzej odsypuje się i już nie ma takich piekielnych akcji na drugim łuku. Piszę to na podstawie zasłyszanych informacji. Na sparingu z Toruniem, na jedynym którym byłem, również jechać dało się tylko po małej, a wówczas Tomek w tym sparingu uczestniczył. Myślę, że to kwestia dosypania tej glinki i tor się zrobił jeszcze bardziej betonowy jak był i nic się nie odsypuje oprócz kilogramów kurzu czy piasku lecącego na twarze kibiców.
    Nie chcę się wymądrzać ale wytrawny kibic zauważył słabszą jazdę naszych na torze w G-dzu, jeszcze przed meczem ze Spartą. Kiedy przegramy było tylko kwestią czasu i niestety chyba sprawdzi się moja opinia, że będziemy bić się o utrzymanie z Włókniarzem.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  11. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Zwraca uwagę kiepska postawa juniorów. Zawodnik Wieczorek mocno pogubiony na dojeździe i w pierwszym łuku, przy tym z tendencją do skręcania gazu.
    Jest podwójna ilość zawodników, nie ma kim jechać.
    Teraz można sobie cwaniakować, ale kto wie czy Nowak nie odwdzięczylby się za zaufanie, gdyby postawić na niego nawet kosztem Rafała. Im dłużej o tym myślę tym bardziej mi się to składa.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  12. Powrót do góry    #100
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Niestety potwierdziło się to czego się obawiałem czyli fakt, iż atut tego ultra betonu spełniał swoją rolę niejako w pakiecie z Tomkiem Gollobem, który potrafił się do niego "przykleić" niemalże w 100% ... Był też gościem od zadań specjalnych na tym obiekcie ... Dawał dużo więcej niż tylko swoje punkty. Wielu zawodnikom to nie pasowało choć byli też dopasowani niejako dzięki TG. W obecnej sytuacji na takim torze są trochę jak dzieci we mgle ... To są też konsekwencje opierania tej drużyny na jednym fundamencie i do tego jednokierunkowo. Fundament nieoczekiwanie runął i Sparta Wrocław obnażyła te aspekty a mecz z Włókniarzem tylko zamydlił na jakiś czas ten obraz. Po prostu z całym szacunkiem rywale byli słabi ... choć i tam już powinny zapalić się pewne lampki choćby w kontekście formy sprzętowej Rafała Okoniewskiego. Z Gollobem w składzie ta drużyna miała niekwestionowanego lidera na torze i w parkingu (!) co też działało niejako na rywali bo Gollob to był ciągle Gollob ... Oczywiście można gdybać co by było jakby Pieszczek nie "ustawił" sobie zawodów taśmą a później trochę rozpaloną głową - od tego był w parkingu Tomasz, który dawał więcej pewności i "chłodził" takie podejście ... Też wziąć trzeba poprawkę, że rywale z Wrocławia to jest naprawdę świetna, budowana z głową i bardzo niewdzięczna ekipa dla wielu gospodarzy polskich torów (!) co od dwóch sezonów pokazywali przy H4. Nie mając praktycznie juniorów taka drużyna musi mieć kogoś kto weźmie ciężar na siebie w newralgicznych momentach i to robił Tomek. Teraz nie widzę w tej drużynie takiego gościa. Mamy model drużyny nieco w stylu Stali Gorzów ... słowa nieco jednak ma tu duża wagę po stracie Tomasza Golloba ... oczywiście piszę to w kontekście domowym ... Cóż kibicem się jest a nie bywa więc trzymam kciuki za pełną mobilizację i mądre decyzje działaczy/sztabu trenerskiego oraz walkę w kolejnych spotkaniach (!)

    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Teraz można sobie cwaniakować, ale kto wie czy Nowak nie odwdzięczylby się za zaufanie, gdyby postawić na niego nawet kosztem Rafała. Im dłużej o tym myślę tym bardziej mi się to składa.
    Po to do drużyny ściągnięto Krystiana Pieszczka, który miał łatać dziury w składzie ... Nikt nie zakładał przecież tego co się stało ... także z tym Nowakiem to z całym szacunkiem trochę odważna interpretacja
    z Gdza pzdr. Walk

  13. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Racja.
    Tak się zapatrzylem w tegoroczne niezłe występy Nowaka, że uciekły mi pewne fakty

    Wprawdzie Nowak jest prawdopodobnie wciąż słabszym żużlowcem od Rafała ale daje szansę na progres, czego już od Okoniewskiego trudno oczekiwać.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  14. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Czytając wypowiedzi po wczorajszym meczu w Lesznie R. Kempińskiego dziwię się, że on się dziwi w kontekście mocy juniorów GKM Nie od dziś wiadomo, że nie jest żadnym trenerem tylko człowiekiem w klubie, który ma uprawnienia do pełnienia pewnych funkcji w drużynie Miarą jego możliwości jest spartolenie możliwości takiego gościa co się nazywa Mateusz Rujner ... który od samego początku był "podopiecznym" "Kempesa". Chłopak, który w wieku 16 lat wygrywa z kompletem punktów juniorski turniej na obcym torze 5 lat później jeździ tak samo albo nawet gorzej ... I tutaj ciężko mieć pretensje do RK tylko do ludzi odpowiedzialnych w klubie za to, że go do tego predysponowali. W tym czasie dosłownie nikogo sensownego nie wyszkolono w klubie łatając dziury juniorskie opcjami "gościa" czy wypożyczeniami ... w tym czasie Rujner był na bocznym torze a jak wyjechał sporadycznie to łapał kontuzje ... wynikające z braków technicznych, których nie miał kto u niego wyeliminować. Robert z całym szacunkiem ma takie możliwości trenerskie jak jego technika jazdy ... która była surowa jak "ziemniaki gotujące się w kiszonej kapuście". Dopóki w klubie nie będzie kogoś kto ma do tego dar, możliwości i przede wszystkim predyspozycje to będziemy skazani na takie widoki jak wczoraj ... Była szansa przyciągnąć dzieciaków do klubu osobą Tomka Golloba i jak mówi "Kempes" byli raz i za drugim nie przyszli Powtórzę, w klubie nie ma trenera tylko jest osoba ogarniająca raz lepiej raz gorzej sprawy dotyczące prowadzenia drużyny w meczu ligowym ... nie skreślałbym Wieczorka i Wawrzyniaka, ale boję się, że pod batutą Roberta nic z tego nie będzie bo ktoś musi im pokazać i wytłumaczyć jak ogarniać technikę jazdy oraz sprawy sprzętowe ... a co do Roberta to cóż "słonia nie nauczysz latać" ... Wczorajsze punkty seniorów Unii Leszno i GKM Grudziądz wyszły na ... remis 36-36 ... taka ciekawostka
    Ostatnio edytowane przez Walk ; 29-05-2017 o 13:15
    z Gdza pzdr. Walk

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Walk za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (29-05-2017)

  16. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Z takim Antonem to my mozemy bardzo realnie poleciec z ligi.
    Huckenbeck na jeden wielki plus, koncowka slabsza, ale to moze podziekowac Trzensiokowi, ze go powiozl.
    Pieszczek chyba nie wytrzymuje nerwowo w tych meczach. Przeciez on wczoraj zamiast tych dwoch zer powinien miec conajmniej 2,2 ale takie bledy jak robil to przegiecie.
    Do meczu z Apatorem, Okon, Anton i Kai powinni non stop trenowac i najslabszy nie jedzie.

    Juniorzy to dramat, fakt. Ale jeszcze wiekszym dramatem sa wypowiedzi "trenera" Kempińskiego.
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 29-05-2017 o 13:09

  17. Powrót do góry    #104
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cóż, były różne obiekcje co do jazdy TG, że zawodnik tylko na własny tor, że na wyjazdy się nie nadaje, że to, że tamto. Sam w tym uczestniczyłem. A wyszło na to, że zabrakło Golloba i cały ekstraligowy Grudziądz posypał się moment, jak domek z kart.
    To jest zawodnik, którego zasługi na przyszłe pokolenia, dla wszystkich osób czerpiący profit z tej dyscypliny są nieocenione.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-06-2017), yahata (11-06-2017)

  19. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Niewesoło może być jednak w Grudziądzu w tym sezonie. Z Apatorem wiele czynników się nałożyło na siebie (także deszcz) ale taka sytuacja może się powtarzać. Pieszczek póki co nic wielkiego nie pokazał - całe szczęście że w rezerwie jest Huckenbeck - i kompletny brak juniorki. I kto wie czy to nie będzie decydujący czynnik w walce o 6. miejsce.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Trudno powiedzieć jak spisywałby się TG w tym sezonie . Teraz jednak widać jaki miał wpływ na postawę drużyny u siebie.
    Punkty to jedno, ale wpływ na morale drużyny to sprawa niewymierna. Sam pisałem,że Gollob powoli staje się zawodnikiem kuriozum, jednak drużyna bez Golloba nie radzi sobie nawet u siebie.
    Kręcący nosem na tor pod Golloba, na torze "pod siebie" popisują się głównie ekwilibrystyką ala Shawn Moran. Z całym szacunkiem, bo wychowanek dużo serca na torze zostawia-można na Niego liczyć, jednak Liderem nie jest
    Tego co się stało nie można było przewidzieć, drużyna wydawała się zbudowana z głową. Pieszczek jako dubler dla TG i ewentualnie dla dołującego Okoniewskiego, czterech (!!!) juniorów do wyboru.

    Bolesny jest dobór juniorów do drużyny. Tu była rola trenera i menadżerów.
    Nawet gamonia można spasować do własnego toru, szczególnie do tak niesprzyjającego wyprzedzaniu.
    Tymczasem u nas nie dobrano dobrych juniorów-co jeszcze można pojąć, bo niewielu było na rynku, ale irytująca jest niemoc tych chłopaków wobec kolegów z innych drużyn.
    Przyjeżdżają słabi juniorzy z Torunia i mają przewagę, przyjeżdża niezbyt mocna juniorka z Zielonej Góry (z debiutantem) i dominuje.
    O co k.va chodzi?
    Ktoś popracował z tymi chłopakami?
    Ustawił im sprzęt?
    Ktoś narysował kreskę na torze którędy jechać jeśli nie będziesz ostatni po starcie?

    Może i ktoś to zrobił ale zrobił to źle.

    Żeby się już nie pastwić...
    Napiszcie mi w jakim klubie znalazłaby prace na etacie trenera nasza klubowa legenda.
    Mnie nic na północnej półkuli nie przychodzi do głowy.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  21. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Niestety, spadek wydaje się być nieunikniony - a szkoda. Rola Golloba, na pierwszy rzut oka niewymierna - wychodzi właśnie teraz. Inna sprawa, że po części spasowanie tylko na jeden rodzaj nawierzchni powoduje niepełnosprawność na innych torach oraz przy załamaniu pogody. Ja osobiście przy ewentualnych chęciach wejścia do e-ligi Witka oraz Tarnowa, zrobił bym 10 zespołowa ligę. Niestety, rynek zawodniczy jest na tyle biedny, że ktoś wprowadził by zbrodniczy system KSM a to już niestety hamuje moje marzenia o powiększeniu ligi.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    jaka rola Golloba jak oni już w 2015 spadli
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Mariusz (12-06-2017), Semen (12-06-2017)

  24. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Jedno jest pewne, w Częstochowie się cieszą. Przypuszczałem przed sezonem, że będziemy bili się z Włókniarzem o 7 miejsce, tyle, że Jasna Góra jeszcze u siebie nie przegrała, a Twierdza już padła trzykrotnie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  25. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    jaka rola Golloba jak oni już w 2015 spadli
    A potem Grudziądz pozostawał niezdobyty przez chyba 11 meczy. Ot, przypadek...
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cóż Włokniarz jest o krok przed nami w tej batalii o utrzymanie,dzieki zwyciestwu nad Toruniem u siebie. Na razie jednak z rywalami z tej gornej półki jeszcze się nie mierzyli. Głównem faworytem do spadku jesteśmy obecnie my,ale dopoki kola sie krecą.... Choc sam juz nie chce sobie robic wielkich nadziei na utrzymanie.
    Jak na razie to ten sezon 2015 z Gollobem w skladzie,zapowiada sie nawet na lepszy niz ten obecny. A wowczas zawodnicy u nas szaleli typu Jeleniewski czy Pavlic. Obecnie jest ten Lindbaeck, jest Pieszczek,ale gdzieś to sie wszystko pogubiło .
    W tym roku nie posiadamy , podobnie jak w 2015, dobrze punktujacego juniora. Szkoda,ze Nowak jest juz seniorem hehe,ale i on zbierał cięgi za wystepy w pierwszym roku naszych wystepow w ekstralidze. Moze i panowie W-W , dadza rade za rok ? Choc prawdopodobnie zdarzy sie tu w PLZ.

  27. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Trzeba bylo brac Lampartow, to bylby junior perspektywiczny i lepszy juz od obecnych. Tak jest czterech juniorow i zaden nie potrafi z kimkolwiek wygrac.

  28. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Lamparty były tak samo do wyciągniecia z Rzeszowa jak Zmarzlik z Gorzowa w tym roku.Ich sponsorem jest Hubert Bańbor członek rady nadzorczej Stali Rzeszówi obaj jako jedyni mają kase dzień po meczu. Pozatym Dawid nie chciał aby młody został rzucony na wielką wodę czyli do eligowego piekiełka.

  29. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Kolega mnie ubiegł w kwestii Lampartów. W tym roku bylo ciezko ,aby ich wyrwać z Rzeszowa. Mlody zalicza dopiero pierwszy sezon w karierze ,to i Dawid nie chcial go rzucic na gleboką wodę,gdzieś daleko od domu na ekstraligowym polu . Podobnie jest chocby z Jakubem Miśkowiakiem, chrzestny Robert jezdzi wiadomo w Łodzi ,to i pierwsze kroku bedzie stawial tam,gdzie ma kogoś bliskiego.
    Niestety od kilku lat nie mozemy sie doczekac wlasnych juniorów. Moze najblizsza przyszlosc cos zmieni, niedlugo pojawi sie kolejny nasz wychowanek, obserwujac jego treningi to jakies zadatki ma a ,ze obecnie w szkolce rządzi trener Budzeń a nie Kempes,to mozna miec jakies nadzieje z nim zwiazane.
    Obejrzałem sobie relacje Falubaz TV z niedzielnego meczu , jakie zgoła inne jest podejście Cieślaka do juniorow,zwlaszcza do Tondera a jakie jest Kempesa,ktory młodych beszta przy kazdej nadarzajacej sie okazji, konferencja, parking przy kamerach, wypowiedzi dla prasy. Jakies pieniadze i to nawet spore na nasze warunki w nich zainwestowano i oczywiście jakies wymagania trzeba mieć, bo to nie są mlodzi swiezo po licencji,ale cholera nie wiem zadnego dobrego slowa, pomocy, podejscia jak nalezy na spokojnie...Jakis psycholog potrzebny ? Na spokojnie ogladajac mieli nasi nawet niezle starty vide Wawrzyniak w 12 biegu,ale juz na luku , nie ma predkosci w tych "furmankach",sami zamykaja gaz ? Czy tak naprawde jadą na skladakach ?

  30. Powrót do góry    #115
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jaki skład na jutro?
    Pod 1 zgłoszony Kai, a z tego co widzę, to ma jechać w Anglii, więc chyba jednak nie pojedzie w PL?
    No i co z Antonio, który w Szwecji wycofał się po dwóch trójkach ze względu na ból pleców...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jutro niestety ale będzie taki łomot, że ten mecz w tv powinien być dozwolony od lat 18..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    W zapowiedzi meczu na sf utrzymują, że Kai pojedzie. Jednocześnie mają go wpisanego w skład meczu ligi angielskiej... Zero refleksji i ogarnięcia... Strona Stars podaje, że Kai ma dziś u nich jechać. Czyli pewnie pod 1 pojedzie Okoń.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Buszmen (16-06-2017)

  34. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Zawodników z tego okienka transferowego, chyba też obowiązuje te oświadczenia. W tygodniu w klubie twierdzili, że na pewno będzie w piątek w Gorzowie. Zobaczymy wieczorem jak to będzie.
    A jeśli dziś nie pojedzie, to zaj ebiście nam się ten zawodnik przydał, bo za tydzień w Częstochowie też nie pojedzie, bo DPŚ. A u siebie go pan trener nie puszczał, bo na treningach nie miał szans z Okoniem i Antonem, którzy przejechali na Hallera po tysiąc i więcej okrążeń.

  35. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Tak co do obecności Kaia w DPŚ - jak to się stało, że nasze ligowe mecze nie będą odwoływane w związku z udziałem zawodników w DPŚ? Oprócz Kaia będzie jechał np. Lebiediew i Zagar, co się stało że wszystkie mecze u nas się odbędą? Odwołujemy mecze ze względu na przełożenie jakichś eliminacji, a tu mamy całą kolejkę ligową w dniu rundy kwalifikacyjnej DPŚ. Nie żeby mi to przeszkadzało, po prostu się dziwię.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  36. Powrót do góry    #120
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Zawodników z tego okienka transferowego, chyba też obowiązuje te oświadczenia. W tygodniu w klubie twierdzili, że na pewno będzie w piątek w Gorzowie. Zobaczymy wieczorem jak to będzie.
    A jeśli dziś nie pojedzie, to zaj ebiście nam się ten zawodnik przydał, bo za tydzień w Częstochowie też nie pojedzie, bo DPŚ. A u siebie go pan trener nie puszczał, bo na treningach nie miał szans z Okoniem i Antonem, którzy przejechali na Hallera po tysiąc i więcej okrążeń.
    Mnie w sumie bardziej interesuje, czy pojedzie w Anglii, bo tam jego obecność jest istotna, by nie powiedzieć kluczowa. A w Gorzowie przeciwnie, marginalne znaczenie. Ale skoro na brytyjskich stronach i forach nie ma żadnych informacji o absencji Kaia w Somerset, to chyba nie odwali takiego numeru i nie stawi się na meczu w Gorzowie...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Jedzie Okoń, to jest dramat

  38. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Nie to nie jest dramat, tylko ktos sie pospieszył z awizowanym składem na dzisiejszy mecz. Sprawdzajac rozne kalendarze rozgrywek, ten mecz (Somerset-Kings Lynn) byl od początku wpisany 16 czerwca, czyli po prostu ktos nie pomyslal,ze dla Kaia w tej chwili priorytetowa lige jest angielska a nie nasza. Widocznie dla zawodnikow,ktorzy trafili do naszej ligi po 15 maja, nie ma nakreslonej zasady posiadania odpowiedniego oswiadczenia ....
    Czy Okon nie bedzie potrafil dorzucic punktow do dorobku druzyny ? Sadze,ze jest w stanie coś dowiezc, pomimo slabszej dyspozycji niz rok temu i wciaz jednak pewnie doskwierajacego w zyciu codziennym urazu nogi i barku. Rok temu o ile sie nie myle byl drugim najskuteczniejszym zawodnikiem naszej druzyny podczas meczu w Gorzowie.
    Oczywiscie mecz zapowiada sie jako jednostronne widowisko, wiec wiekszej roznicy nam to nie sprawi,chyba ze Niemiec "na luzie
    znow mogl pojechac przyzwoite zawody jak w Lesznie,ale w koncowym rozrachunku jak pisze, by nam to nie pomoglo w osiagnieciu korzystnego rezultatu w Gorzowie.
    Co innego za tydzień w Częstochowie, gdzie Kai nie pojedzie ze wzgledu na odbywajaca sie tego samego dnia runde kwalifikacyjna DPŚ w Rydze,tam jada Niemcy a nasz zawodnik jest powolany do kadry naszych zachodnich sąsiadów. Tu by nam mogl akurat pomoc zdobyć chocby bonusa,ale niestety.... Także zapowiedz Kempesa,ze Huckenbeck ma pewne wyjazdy do konca sezonu, jednak sie nie sprawdzila z roznych odgornych powodów.

  39. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2017
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    czy to trener kempiński jest takim idiotą, na jakiego się kreuje? czy to poważne, żeby klub nie wiedział o absencji zawodnika z powodu rozgrywek jakiejś trzepakowej ligi na drugim końcu świata?

  40. Powrót do góry    #124
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie wiem czy taka trzepakowa. Byłbym gotów założyć się o ciężkie pieniądze, że GKM w swoim składzie zająłby w tej "trzepakowej" lidze ostatnie miejsce. Nawet w Championship za wiele by nie zwojował.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem czy taka trzepakowa. Byłbym gotów założyć się o ciężkie pieniądze, że GKM w swoim składzie zająłby w tej "trzepakowej" lidze ostatnie miejsce. Nawet w Championship za wiele by nie zwojował.
    Widzę, że sobotnia impreza szybko rozpoczęta. Niby która drużyna za Premiership miałaby jakiekolwiek szanse na torze w Grudziądzu? Żadna nie przekroczyła by nawet 40 punktów.
    Więc nawet przy założeniu, że nawet w Anglii byśmy nic na wyjeździe nie wygrali, to ostatnie miejsce by nam na pewno nie groziło.

  42. Powrót do góry    #126
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ok. Na neutralnych angielskich torach. Fakty są jednak takie, że w Anglii Kai na 6-7, a w Grudziądzu miał być liderem
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    a dla ktorej z angielskich druzyn angielskie tory sa neutralne?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Z liderowaniem Kaia najwidoczniej coś przeoczyłem.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  45. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Wstydu nie było. Za tydzien jest o co walczyc!

    Je ba ny deszcz, Apator bylby w ciemnej dupie teraz, a tak to jestesmy nadal my.

  46. Powrót do góry    #130
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Poważnie?
    Kolejne spotkanie, kiedy już po pierwszej serii wiadomo, że jedyne co możemy zrobić to heroiczna walka o wyjście z trzydziestki. Smutno się na to wszystko patrzy. Jeden lider, który - mam wrażenie - funkcjonuje zupełnie obok zespołu, w oderwaniu od wyniku drużyny i nawet nie udaje, że się czymkolwiek przejmuje. Pozostali to po prostu druga linia i choć Buczek stara się i robi co może, to pewnego pułapu nie przeskoczy (choć mu tego z całego serca życzę). Osiągnięcia juniorów bez zaskoczenia - planujemy wystawić kogoś do licencji w tym sezonie, różnicy punktowej nie będzie żadnej, a może trafi nam się chociażby taki Tonder, czy Lis?

    No i niestety, ale Toruń, nawet w tej swojej tegorocznej, wielopłaszczyznowej degrenoladzie jest i tak lepszy niż my. Ehh.
    Pełen manier ładnych dworskich,
    Osiemnasty pułk pomorski.
    (...)
    Mają dupy jak z mosiądza
    To ułani są z Grudziądza

  47. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Kto wie, czy juz nie jest dogadany na przyszły sezon.

    Podzielam zdanie,że to nie deszcz przed meczem z Toruniem jest winnym naszej pozycji w tabeli.

    Trzeba sobie poduszkę układać do twardego lądowania klasę niżej.

    Organizacyjnie mamy niezłe opinie.

    Ten tor w tej geometrii i z tą nawierzchnią traci rację bytu.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  48. Powrót do góry    #132
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie no, Wasza para juniorska to chyba najgorszy duet/duety w historii ekstraligi. To już Dolny z Malitowskim to przy nich byli mistrzami...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Lipy nie było z tym winikiem. No,ale szału rowniez. Na początku zapowiadało się na srogie baty... Po punktacji widac kto z naszych podjal rekawice. Artiom o dziwo przełamuje sie w końcu na Jancarzu, moze zmiana nawierzchni w tym pomogła. Antonio koncowka bardz dobra, moze coś wreszcie ruszy u niego i wroci do ubieglorocznej dyspozycji,co by nam wydatnie moglo pomoc ,zwlaszcza w meczach domowych. Buczek w tym sezonie nie schodzi ponizej pewnego poziomu nigdzie,to rowniez cieszy,rok temu mial slabe wyjazdy, w tym roku jednej doszlo do poprawy. Szkoda z tymi panami byłoby sie rozstać po sezonie w razie ewentualnego spadku. Huckenbeck ,coz jeszcze musi sie chlop uczyć tych polskich torów,ale warto na niego stawiać. Pieszczek ,ciezko goscia okreslic, raz wyjdzie,raz nie wyjdzie,ale to nie pojedyncze biegi a mecze. Póki kola sie kreca i sa szanse,trzeba walczyć i nie poddawać się. Juniorzy są jacy są, pewnie juz sami sa zdolowani psychicznie podjezdzajac pod tasmę, skoro nasz Kołcz jedzie na nich po kazdym meczu. Sporo by mozna pisać o tej kwestii w naszym klubie.
    Przed wyjazdem do Częstochowy klub planuje pojechać do Ostrowa na trening/sparing z miejscową druzyną. Cóż niech próbują, na pewno nie zaszkodzi, bo same treningi w Grudziadzu przed wyprawą na Jasną Górą niewiele by dały.

  50. Powrót do góry    #134
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Smutno to wygląda, ale zanosi się na to, że GKM poleci z ligi - jest po prostu najsłabszy. Gdybyście chociaż wygrali z Toruniem u siebie to byłaby jakaś nadzieja na ciekawą walkę do samego końca. A tak - no cóż.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Moim zdaniem dla GKM-u jeszcze nie wszystko stracone. W przeciwieństwie do co niektórych tutaj
    mam trochę optymizmu odnośnie utrzymania po meczu w Gorzowie. O ile juniorów trzeba niestety
    spisać na straty w kontekście zdobyczy punktowych, o tyle seniorzy dają nadzieję. Artiom, któremu
    do tej pory tor gorzowski wybitnie nie leżał, pokazał się z super strony. Buczek - wiadomo - zawsze
    ambitny i waleczny - też potrafił wygrywać biegi (nawet z samym Zmarzlikiem). Do tego Antonio,
    który gdyby ukończył wszystkie biegi, nazbierałby dwucyfrową zdobycz. Pamiętam jak Buczek w Polonii
    potrafił fruwać w Częstochowie w stylu 15-16 punktów w 6 biegach. Punkty Jego, Artioma i Antonio
    powinny w zupełności wystarczyć do zapewnienia bonusa z Włókniarzem. Jeżeli dołączy do nich Pieszczek
    lub Kai / Okoń, to w niedzielę może być mecz na styku. Bardzo żałuję, że nie będzie go w TV.

    Bardzo Wam kibicuję i trzymam kciuki za utrzymanie, które ucieszyłoby mnie nie mniej, niż utrzymanie Polonii.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •