Strona 1 z 46 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Ależ ten czas leci a my się starzejemy, już 2017 przed nami a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...

    No to na prośbę Shelve zaczynamy dyskusje i spekulacje o sezonie 2017!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ależ ten czas leci a my się starzejemy, już 2017 przed nami a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...
    Brązu czasem nie mieliście w 2008 roku, a w 2009 złota?

    http://www.zachod.pl/sport/slawomir-...iejsze-oferty/


    Dlaczego Dudek nie chciał przyznać się do intratnej oferty ze Stali Gorzów? To juz nazwa Unii Leszno lepiej się przyjmuje u Was, a niżeli Stal Gorzów?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    alexbart (11-10-2016)

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ależ ten czas leci a my się starzejemy, już 2017 przed nami a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...

    No to na prośbę Shelve zaczynamy dyskusje i spekulacje o sezonie 2017!
    Fakt starość nie radość. I jeszcze ta skleroza

    EDIT - Przemek zaryzykuję stwierdzenie "intratniejsza"


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 10-10-2016 o 23:28

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Obiło się komuś cos o uszy nt powrotu sympatycznego szweda do Falubazu, który przez ostatnie sezony pikował w dół + juniora na B ?

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...
    Chyba jednak zbyt dawno

    Za pół roku zaczynamy ciężką zakończoną zasłużonym złotem. Toruń bez Vaculika, Gorzów bez Zmarzlika łatającego dziury, Leszno bez Pawlickiego/Pedersena i Skórnickiego Najgroźniejszym rywalem wydaje się być dziś Rybnik, choć niewykluczone, że dołączy do niego Grudziądz. Tym niemniej, z obiema tymi drużynami powinniśmy sobie z powodzeniem poradzić.

    Sen zimowy można rozpocząć.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    alexbart (11-10-2016)

  8. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    w warzywniaku mówi się o Gingerze, jako walczącym o skład z Karpovem...
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  9. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    w warzywniaku mówi się o Gingerze, jako walczącym o skład z Karpovem...

    Szczerze to nie wiem, czy by sie pisal na takie cos. Na chwile obecna Karpov jednak jest sporo mocniejszy od Gingera i moglby przesiedziec sezon na lawce. Tylko nie piszcie prosze " przy narodowym moze wyskoczyc", bo to juz nudne sie robi.

  10. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Mi tam jakoś ciągle ten Saszka chodzi po głowie.
    Swoje za uszami ma, ale chłopak chętny do walki o skład i fochów nie bedzie strzelał jak przyjdzie mu ławe grzać.

    Ma sporo do udowodnienia i potrzebowałby może jakiś restrykcyjnych zapisów w kontrakcie, żeby stał się bardziej pro.
    No, ale wiadomo, że to spojrzenie ze strony kibica i niewiadomo jak tam działacze podchodzą do Saszy.


    Karpiu/Sasza jakoś mi tak się widzi i chętnie bym oglądał ta dwójke walczących o skład.
    Ja dałbym mu kolejną szanse. Drogi pewnie nie jest, a jezdzić też potrafi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szczerze to nie wiem, czy by sie pisal na takie cos. Na chwile obecna Karpov jednak jest sporo mocniejszy od Gingera i moglby przesiedziec sezon na lawce. Tylko nie piszcie prosze " przy narodowym moze wyskoczyc", bo to juz nudne sie robi.
    Przecież on miał jakieś "ale" wyjeżdżając co mecz
    w podstawowym składzie a tu miałby ryzykować
    rywalizację z Karpovem o meczową siódemkę?
    Kupy się to nie trzyma.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    w warzywniaku mówi się o Gingerze, jako walczącym o skład z Karpovem...
    Jeśli to prawda, to dziwią mnie te zapędy. Jeśli tylko Saszka zechciałby pracować nad sportowym trybem życia, to bezdyskusyjnie byłby piątym bardzo silnym seniorem w składzie, do PP, PD, JD i JH. Problemem jest, że mu się nie chce. Dziwny człowiek. Chyba nie ma innego pomysłu na życie, bo nie nie słychać by cokolwiek innego zamierzał, a sportowcem-żużlowcem także nie. Mimo niewątpliwego talentu. Ale gdyby podjął rękawice, zostawiłbym go do walki o skład, w razie "W" jest Karpiu.
    Zamiast Gomólskiego wolałbym "swojego" Pieszczka, mimo że drewno to niekiedy jest skuteczny i potrafi punkty przywozić, choć oczywiście nie wszędzie. Myślę że byłby bardziej przydatny do drużyny niż Gomóła. A do kibicowania mamy bardziej swoich PP, PD i JD, w każdym wyścigu możemy podziwiać kogoś "bezdrewnego"! Tylko chyba Pieszczek woli jeździć w każdym meczu i trudno się dziwić.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    t_zg (11-10-2016)

  14. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeden z kibiców z Torunia raczył napisać, że Loktajeva zmarnowaliśmy, tak samo, jak niegdyś Wodjakowa. Może zatem to nie jego wina i dobrze, że się wyniesie gdzie yndziej...?

    Też bym wolał Pieszczka, no ale też nie dziwię się Krystianowi, że lepiej być normalnym seniorem w innym klubie, niż robić za Mroczkę w Zielonej Górze. Przecież z niego może być jeszcze całkiem przyzwoity zawodnik, ale do tego nie dochodzi się będąc numerem pięć przez sześć. W takim Rybniku swobodnie wyrzuciłby Balińskiego na przykład.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 11-10-2016 o 15:17

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    szmacianek (11-10-2016)

  16. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Wy tu o pierdołach jakiś piszecie a Dudek zgolił wąsa!!!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Arm za jego przydatny post!

    szmacianek (11-10-2016)

  18. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Krycha dzięki za te 2 lata i powodzenia w przyszłości jako lider i nadzieja na lepsze jutro Wybrzeża.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Ja bym zastanowił sie nad Saszką.
    W końcu swojak.
    Ujarzmić go trochę, pokazać priorytety (żużlowe ) i będzie git.

  20. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Gablen otwiera szampana

  21. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,411
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Gablen otwiera szampana
    tak masz jak zawsze racje.
    w tym wypadku jedynie Igristoje, żeby nie zawyżać niepotrzebnie poziomu.
    kac po obydwu,niestety taki sam.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  22. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja tam Pieszczka żegnam bez żalu . Dla mnie ten chłopak niespecjalnie spełnił pokładane w nim nadzieje. Owszem, miał kilka dobrych występów, szczególnie pamiętne dwa mecze na motoarenie, ale miał też całą masę żenujących wtop na torze w ZG, które równoważyły te kilka lepszych występów wyjazdowych. Jak na pieniądze jakie w niego władowano przez te dwa lata - można było spodziewać się po Pieszczku więcej. Poza tym - no nie jest to typowy charakter mistrza czy walecznego, chcącego się rozwijać wojownika. Gdyby KP naprawdę chciał to mógłby zostać, bo przecież nikt nie kazał mu bić się o skład z Protasiewiczem czy Dudkiem. Wygryzienie ze składu Karpova to chyba nie jest jakaś nierealna rzecz. KP wybrał jednak bezpieczne miejsce w innej drużynie i pójście trochę na łatwiznę jak kilka lat temu Zengota. Jego wybór i należy mu życzyć powodzenia w dalszej karierze. Jeśli jednak chłopak będzie inteligentny to wybierze mimo wszystko ekstraligę (Grudziądz, Częstochowa) zamiast się uwsteczniać i kisić z ogórami w Gdańsku, pierwsza liga w rozwoju kariery nie pomoże.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 11-10-2016 o 23:27
    TeamLindgren

  23. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Akurat z JH to ja bym zaryzykował wymianę na PUKa tyle ze przyszedł do nas z tym za późno jak już Jaro był dogadany.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No na ten moment Jarek ma chociaż jedną przewagę nad PUKiem, że nie jeździ w GP.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (14-10-2016)

  26. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,456
    Kliknij i podziękuj
    425
    Podziękowania: 520 w 333 postach
    Może i Iversen byłby lepszą opcją od Hampela, ale w tej sytuacji jednak chyba droższy.
    Dudek, Pepe, Doyle i Iversen to ja dla mnie za dużo liderów
    Tylko Falubaz

  27. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co to znaczy droższy? Jak Hampel (daj Boże) zrobi w 2017 200 punktów to trzeba będzie mu za nie zapłacić konkretną sumkę, jeśli wierzyć strategii kontraktowej Tymczyszyna, opisywanej przez kolegów. Iversenowi można zapłacić mniej więcej tyle samo - tyle że nikt by się teraz nie zastanawiał, czy aby PUK odpali itp. A pod koniec roku Jarek nawet spod taśmy nie potrafił dobrze wyjść, nie mówiąc o dystansie.

  28. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Akurat z JH to ja bym zaryzykował wymianę na PUKa tyle ze przyszedł do nas z tym za późno jak już Jaro był dogadany.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wyjdzie na to, że Jarosław Hampel między czerwcem 2015, a kwietniem 2017 (kiedy ruszy sezon) zaliczy łącznie 6 oficjalnych imprez (5 w lidze i jeden w Łancuchu Herbowym). W lidze osiągnął średnią nieco ponad 1,3. Po tak poważnej kontuzji Jarek może być rozpatrywany jako druga linia. Inne czołowe ekipy będą miały niezwykle wyrównaną seniorkę i coś czuję, że Hampel może osiągnąć srednia maksymalnie 1,6-1,7. Trudno się spodziewać, aby po tak poważnym urazie, tak dlugiej przerwie jechałna poziomie 2,0-2,1. Trochę zaryzykowaliście tym kontraktem (Jarek zapewne do takich żużlowcow nie należy). Ale zobaczymy, czy Tymczyszyn miał rację. W przypadku braku posiadania dobrego juniora(żaden z waszych młodziezowcow nie gwarantuje punktow na seniorach) trzeba mieć mocną seniorkę. Karpow i Hampel szczególnie w meczach wyjazdowych mogą nieco odstawać od poziomu trójki liderów. Jednak to wróżenie z fusów, zobaczymy jak to będzie. Chociaż nie wydaje mi się, aby Jarek wrócił do poziomu TOP15 w lidze.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 14-10-2016 o 14:10

  29. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Hampel wejdzie na swoj normalny poziom i bedzie w top 5 ligi, natomiast doyle w 2017 troche spusci z tonu i bedzie w top 6 ligi Ale wrozenie z fusow odnosnie formy....sezon ogorkowy w pelni.

  30. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale wrozenie z fusow odnosnie formy....sezon ogorkowy w pelni.
    Mi tam pasuje Wasza wiara w Hampela, bo dzięki temu nie wzięliście Iversena. Swoją drogą będziecie mieli jeszcze szóstego seniora. Ktoś zapewne tani, któremu nie trzeba będzie płacić za przygotowanie do sezonu.

  31. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mi tam pasuje Wasza wiara w Hampela, bo dzięki temu nie wzięliście Iversena. Swoją drogą będziecie mieli jeszcze szóstego seniora. Ktoś zapewne tani, któremu nie trzeba będzie płacić za przygotowanie do sezonu.

    Jeszcze nie wiadomo

    Tak w ogole cos mi sie o uszy obilo z Jonssonem o co pytalem pare dni temu. Średnia 2 linia do walki o skład z Karpovem jak znalazł. Jonsson jest pewnie tani to by pasowało, ciekawe jak z kasa na przygotowanie do sezonu.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 14-10-2016 o 13:38

  32. Powrót do góry    #26
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Swoją drogą będziecie mieli jeszcze szóstego seniora. Ktoś zapewne tani, któremu nie trzeba będzie płacić za przygotowanie do sezonu.
    Krzychu Jabłoński!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Wyjdzie na to, że Jarosław Hampel między czerwcem 2015, a kwietniem 2017 (kiedy ruszy sezon) zaliczy łącznie 6 oficjalnych imprez (5 w lidze i jeden w Łancuchu Herbowym). W lidze osiągnął średnią nieco ponad 1,3. Po tak poważnej kontuzji Jarek może być rozpatrywany jako druga linia. Inne czołowe ekipy będą miały niezwykle wyrównaną seniorkę i coś czuję, że Hampel może osiągnąć srednia maksymalnie 1,6-1,7. Trudno się spodziewać, aby po tak poważnym urazie, tak dlugiej przerwie jechałna poziomie 2,0-2,1. Trochę zaryzykowaliście tym kontraktem (Jarek zapewne do takich żużlowcow nie należy). Ale zobaczymy, czy Tymczyszyn miał rację. W przypadku braku posiadania dobrego juniora(żaden z waszych młodziezowcow nie gwarantuje punktow na seniorach) trzeba mieć mocną seniorkę. Karpow i Dudek szczególnie w meczach wyjazdowych mogą nieco odstawać od poziomu trójki liderów. Jednak to wróżenie z fusów, zobaczymy jak to będzie. Chociaż nie wydaje mi się, aby Jarek wrócił do poziomu TOP15 w lidze.
    Jarek będzie drogi jak będzie robił dużo punktów. Bardzo bym chciał żeby był drogi, tylko średnio w to wierzę.
    Na moje to jemu włączył się cykor i już raczej się nie wyłączy a wiadomo co to oznacza dla żużlowca...
    Zobaczymy co pokaże najbliższy sezon, ale pewnie będzie tak, że albo będzie zapierdzielał na poziomie 2.1-2.2/bieg czyli prawie jak stary dobry Jaro, albo będzie dramat. W stany pośrednie nie wierzę.

  34. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Jeszcze Emil moze dostac dzikusa i on akurat bylby rywalem o zloto.

    Sent from Xperia M5 via Tapatalk.

  35. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A skąd ta pewność, że ten sezon to nie był jednorazowy wyskok Doyle'a, jak np. Iversena w 2013?
    Albo Kasprzaka w 2014

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Taki uraz na pewno zostawi jakąs rysę na tak genialnej dyspozycji.
    To samo pisali Torunianie jak Doyle przechodzil do Falubazu. Po dzwonie w Melbourne tez mial byc juz cieniem zawodnika.



    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    shelve (15-10-2016)

  38. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Każdy jest inny. Doyle to prosty i twardy australijski chłopak, który się nie ******** w tańcu. Cykor mu się nie włączy, o to jestem spokojny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    EDIT:

    Pawlicki pajacuje w Lesznie i brzydko potraktował tamtejszy klub. Musi coś mieć nagrane w innym. Tak sobie myślę, a co by było gdyby przyszedł do nas ?
    1. Dudek
    2. Pawlicki
    3. Doyle
    4. Protas
    5. Hampel
    6. Misio
    7. Zgarda

    rez. Andriej

    Mówicie co chcecie, ale jest moc

    Ciekawe jaki trzeba by mieć budżet na taki team.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (15-10-2016)

  40. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak Piter nie chce podpisać w Lesznie, to pewnie idzie o kase.
    Pewnie Toruń go kusi i trzeba by było pewnie troche się wykosztować na Pitera.

    Raczej finanse nie pozwola na taka opcje.
    Tymczyszyn cos tam nosem kręci na rezerwowego i uzależnia to od finansów, także na Pitera nas nie stać.

    No ale moc by była okrutna.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Poza tym mielibyśmy tylu Polaków w składzie, ze aż rozpusta

    ale pomarzyć można...

  42. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Każdy jest inny. Doyle to prosty i twardy australijski chłopak, który się nie ******** w tańcu. Cykor mu się nie włączy, o to jestem spokojny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    EDIT:

    Pawlicki pajacuje w Lesznie i brzydko potraktował tamtejszy klub. Musi coś mieć nagrane w innym. Tak sobie myślę, a co by było gdyby przyszedł do nas ?
    1. Dudek
    2. Pawlicki
    3. Doyle
    4. Protas
    5. Hampel
    6. Misio
    7. Zgarda

    rez. Andriej

    Mówicie co chcecie, ale jest moc

    Ciekawe jaki trzeba by mieć budżet na taki team.
    Razem z senatorem chcecie sprzedać ten rosyjski budynek który sobie stoi w stolicy ? .Chyba że Piotrek poleci na nasz lokalny bimber

  43. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    naprawdę dziwie sie ze to wojewodztwo jeszcze funkcjonuje http://www.zielonagora.sport.pl/spor...ml#BoxSportImg

  44. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,803
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    naprawdę dziwie sie ze to wojewodztwo jeszcze funkcjonuje http://www.zielonagora.sport.pl/spor...ml#BoxSportImg
    No to się działacze Stelmetu popisali. Teraz bekę z nich będą mieli dłuuuuugiiii czas

    Ale co ma do tego wojewdztwo to wie tylko cukrzyca
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    cukrzyca (15-10-2016)

  46. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to się działacze Stelmetu popisali. Teraz bekę z nich będą mieli dłuuuuugiiii czas

    Ale co ma do tego wojewdztwo to wie tylko cukrzyca
    Cukierek vel Spartan to najwierniejszy lubuski fan

    Swoją drogą, nie chciałbym być teraz w skórze tego kogoś kto w Stelmecie odpowiada za kwestie regulaminowe. Bieńkowski go *****ie

    PS - ciekawe co tam słychać u WojtkaF. Już nas nie nawraca na Zastal

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    cukrzyca (15-10-2016)

  48. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Dajcie spokój, żadnych Walaskow. Zresztą Szreku nie wpuści go do drużyny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Jak już nie ma kogo brać na rezerwowego to może niech Saszka pozostanie w ZG.
    Wiadomo, że chociażby potencjalnie ma potencjał na dwucyfrówki, przynajmniej na W69.
    Jeżeli chce się dalej bawić w żużel to pewnie tej zimy już nie przebaluje w кабаку

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    shelve (17-10-2016)

  51. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2016
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Karpov będzie zawodnikiem który będzie grzał ławę, a szkoda go trochę na to bo chłopak naprawdę walczył dla Falubazu z całych sił. Piątym seniorem będzie Vaculik.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Amigo82 Zobacz posta
    To Karpov będzie zawodnikiem który będzie grzał ławę, a szkoda go trochę na to bo chłopak naprawdę walczył dla Falubazu z całych sił. Piątym seniorem będzie Vaculik.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No to grubooo ...
    To już wiadomo, że to jednak nie Zmora wysadzał te bankomaty, tylko Bunio z Polewaczkowym.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  53. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,803
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No to grubooo ...
    To już wiadomo, że to jednak nie Zmora wysadzał te bankomaty, tylko Bunio z Polewaczkowym.
    No co, zabrakło im troszkę bilonu do kontraktu Vacula

    A tak na poważnie, pisałem już w wątku gorzowskim. Wcale jeszcze nie jest przesądzone, że Vacul wyląduje w Stali.

    Niektórzy w środowisku mówią, że Vacul jak dał odpowiedź odmowną Termińskiemu, dal też odpowiedź odmowną Zmorze. I stąd Zmora wrócił do rozmów z Pukiem, który rozglądał się za nowym pracodawcą. Ale sam nie wiem ile w tym prawdy. A co za tym idzie, gdzie miałby wylądowac Vacul
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-10-2016 o 20:27
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No co, zabrakło im troszkę bilonu do kontraktu Vacula

    A tak na poważnie, pisałem już w wątku gorzowskim. Wcale jeszcze nie jest przesądzone, że Vacul wyląduje w Stali.

    Niektórzy w środowisku mówią, że Vacul jak dał odpowiedź odmowną Termińskiemu, dal też odpowiedź odmowną Zmorze. I stąd Zmora wrócił do rozmów z Pukiem, który rozglądał się za nowym pracodawcą. Ale sam nie wiem ile w tym prawdy. A co za tym idzie, gdzie miałby wylądowac Vacul
    No zobaczymy jak tam Twoje piekarnie.Bo wg tego Iversen i Vaculik w Stali nie będą razem wg Ciebie

  55. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,803
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No zobaczymy jak tam Twoje piekarnie.Bo wg tego Iversen i Vaculik w Stali nie będą razem wg Ciebie
    I jak tu z Toba dyskutować ?

    Nie według mnie. Ja nie mam pojęcia żadnego gdzie będzie jeździł Vaculik i Puk. Są to opinie osób którym i ja nie dowierzam. Wyraźnie o tym pisałem w cytowanym przez Ciebie poście. Ale jakoś Ci to umknęło uwadze. Czemu mnie to nie dziwi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    scrk (29-10-2016)

  57. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Carlitos ja jak mowilem mi o uszy obil sie AJ, a w ostatnich dniach cos znajomi o Lindgrenie przebakiwali( on chyba nie ma jeszcze umowy)?. Zobaczymy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Strona 1 z 46 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •