Strona 25 z 121 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Niechaj zatem bedzie jak w tym sezonie. Dudek wygra 15:5 i zostanie IMP a Zmarzlik zgarnie medal IMS a Stal DMP
    Na bank będą wtedy peany, że w końcu w IMP Dudek miał złoto, a w IMŚ Bartek tylko brąz. Złoto lepsze

    Zresztą czepiacie się. Gość przekoloryzował statystyki aby sobie poprawić ego we własnym wątku a wy jakichś faktów wymagacie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #1082
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    No w końcu pojawiła się ''elita'',ile można czekać .Dla Waszej wiadomości misiaczki to te statystyki to takie strzelanie na oko.Skoro twierdzicie że to nieprawda i się grubo mylę to sobie policzcie i tutaj przedstawcie

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Na bank będą wtedy peany, że w końcu w IMP Dudek miał złoto, a w IMŚ Bartek tylko brąz. Złoto lepsze

    Zresztą czepiacie się. Gość przekoloryzował statystyki aby sobie poprawić ego we własnym wątku a wy jakichś faktów wymagacie
    Skoro twierdzisz że przekoloryzowałem to znaczy że masz dowody że było inaczej .A więc czekam

  3. Powrót do góry    #1083
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    ScotFZG
    Czytając Twoje prężenie muskuł zaczynam rozumieć co to znaczy Falubaz to magia

  4. Powrót do góry    #1084
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    ScotFZG
    Czytając Twoje prężenie muskuł zaczynam rozumieć co to znaczy Falubaz to magia
    Ja p.....le , udowodnijcie że się mylę i koniec tematu

  5. Powrót do góry    #1085
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Zawołajcie Przemka to wam napisze jeszcze ze szczegółowym info kto miał jaką skuteczność z poszczególnych pól startowych.
    PS: Szkoda że na forum nie ma już Lugena


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. Powrót do góry    #1086
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No w końcu pojawiła się ''elita'',ile można czekać .Dla Waszej wiadomości misiaczki to te statystyki to takie strzelanie na oko.Skoro twierdzicie że to nieprawda i się grubo mylę to sobie policzcie i tutaj przedstawcie



    Skoro twierdzisz że przekoloryzowałem to znaczy że masz dowody że było inaczej .A więc czekam
    Jancarz: Dudek - Zmarzlik 1:1, IMP Dudek - Zmarzlik 1:0, Stal- Falubaz Dudek - Zmarzlik 2:0, Falubaz - Stal Dudek - Zmarzlik 1:0, IMME Dudek - Zmarzlik 1:0. Suma 7:1.

    Teraz Ty udowodnij że miałeś rację z tym 15:5
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #1087
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jancarz: Dudek - Zmarzlik 1:1, IMP Dudek - Zmarzlik 1:0, Stal- Falubaz Dudek - Zmarzlik 2:0, Falubaz - Stal Dudek - Zmarzlik 1:0, IMME Dudek - Zmarzlik 1:0. Suma 7:1.

    Teraz Ty udowodnij że miałeś rację z tym 15:5
    I po Twojemu to są ich wszystkie pojedynki ?.Wyleciało mi z głowy że reprezentujesz Bydgoszcz a więc podpowiem że to nie wszystkie tańce w wykonaniu obu panów.Jeśli jednak tak jest Ci wygodniej to zostańmy przy tym 7-1 .Jestem pinokiem , oszustem i dobrze mi z tym

  8. Powrót do góry    #1088
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie, nie. Ja włożyłem wysiłek w policzenie tego co mi się nasunęło w tym sezonie. Ty włóż wysiłek w doliczeniu reszty, która Ci się nasuwa Najpierw wzywasz do tablicy, a potem sam zbywasz rozmówcę Bądź słowny.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #1089
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,899
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Niestety , pauza zimowa, to leci następny odcinek "Neverending story", to się chyba nigdy nie skończy. Wiadomo, że w pojedynkach bezpośrednich na torze wyraźnie lepszy był Dudek, jakby nie liczył. Kto natomiast jest lepszym żużlowcem ogólnie, to już zupełnie inna bajka.
    Część wskazuje na Zmarzlika, część na Dudka, a ja uważam że jadą na podobnym poziomie. To jeszcze młodzi zawodnicy, lata jazdy przed nimi (mam nadzieję), przyszłość pokaże kto więcej osiągnie. Nieraz drobny błąd, zawahanie, zdarzenie rodzinne, niepowodzenie w życiu prywatnym czy zmiany w sprzęcie mogą obrócić kariery nieprawdopodobnie.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Słowianka (02-03-2017)

  11. Powrót do góry    #1090
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niestety , pauza zimowa, to leci następny odcinek "Neverending story", to się chyba nigdy nie skończy. Wiadomo, że w pojedynkach bezpośrednich na torze wyraźnie lepszy był Dudek, jakby nie liczył. Kto natomiast jest lepszym żużlowcem ogólnie, to już zupełnie inna bajka.
    Część wskazuje na Zmarzlika, część na Dudka, a ja uważam że jadą na podobnym poziomie. To jeszcze młodzi zawodnicy, lata jazdy przed nimi (mam nadzieję), przyszłość pokaże kto więcej osiągnie. Nieraz drobny błąd, zawahanie, zdarzenie rodzinne, niepowodzenie w życiu prywatnym czy zmiany w sprzęcie mogą obrócić kariery nieprawdopodobnie.
    Masz racje ale tutaj chodzi TYLKO o ich bezpośrednie pojedynki .Bawię się w te po....ne wyliczanki tylko dlatego że cały psycho skład próbuje wmówić że Dudek przy Zmarzliku to jakiś żart

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie, nie. Ja włożyłem wysiłek w policzenie tego co mi się nasunęło w tym sezonie. Ty włóż wysiłek w doliczeniu reszty, która Ci się nasuwa Najpierw wzywasz do tablicy, a potem sam zbywasz rozmówcę Bądź słowny.
    Przecież to Ty miałeś udowodnić że się mylę .Jestem już tym zmęczony (na własne życzenie) .PODDAJE SIĘ

  12. Powrót do góry    #1091
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Po pierwsze, to wg ciebie chodzi tylko o bezpośrednie pojedynki, po drugie, jeśli się na nie powołujesz, to je przedstaw, a nie rób z siebie frajera.
    Po trzecie, nie przejaskrawiaj z tym żartem, bo nie kto inny jak Twoi koledzy po szalu zaczęli kwestionować osiągnięcia Bartka, bo Dudek i tak lepszy. Czyli zielonogórska klasyka.

  13. Powrót do góry    #1092
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Przecież to Ty miałeś udowodnić że się mylę .Jestem już tym zmęczony (na własne życzenie) .PODDAJE SIĘ
    Zielonogórska logika Najpierw z czymś wyjeżdża, a jak ma poprzeć tezę to jest zmęczony W takim razie Zmarzlik - Dudek 100:7. No udowodnij, że się mylę

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Masz racje ale tutaj chodzi TYLKO o ich bezpośrednie pojedynki .Bawię się w te po....ne wyliczanki tylko dlatego że cały psycho skład próbuje wmówić że Dudek przy Zmarzliku to jakiś żart
    Najpierw mówisz, że Dudek - Zmarzlik 15:5, a potem przyparty do muru tłumaczysz się, że to dlatego że ktoś mówił że Dudek przy Zmarzliku to żart (kto?). Widzę, że to co ma Mariusz jest zaraźliwe.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 01-03-2017 o 22:12
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #1093
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jancarz: Dudek - Zmarzlik 1:1, IMP Dudek - Zmarzlik 1:0, Stal- Falubaz Dudek - Zmarzlik 2:0, Falubaz - Stal Dudek - Zmarzlik 1:0, IMME Dudek - Zmarzlik 1:0. Suma 7:1.

    Teraz Ty udowodnij że miałeś rację z tym 15:5

    7:1 > 15:5
    wychodzi więc na to, że scotfzg był dla zmarzlika bardzo łaskawy i specjalnie nie sięgnął po prawdziwe statystyki, żeby chłopaka nie ośmieszać/zapeszać tuż przed nowym sezonem.

    najlepszy polski żużlowiec na osiem startów dostaje siedem razy w ucho, w tym 3 razy na swoim torze.
    na miejscu zmarzlika wstydziłbym się przyjąć taki tytuł. serio.

  15. Powrót do góry    #1094
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,199
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,882 w 4,885 postach
    Najlepszy i tak jest ostatni Mohikanin Adrian Miedzinski a statystyki sa dla frajerow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Semen (02-03-2017)

  17. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,934
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Po pierwsze, to wg ciebie chodzi tylko o bezpośrednie pojedynki, po drugie, jeśli się na nie powołujesz, to je przedstaw, a nie rób z siebie frajera.
    Po trzecie, nie przejaskrawiaj z tym żartem, bo nie kto inny jak Twoi koledzy po szalu zaczęli kwestionować osiągnięcia Bartka, bo Dudek i tak lepszy. Czyli zielonogórska klasyka.
    Który z zielonogórskich kibiców kwestionował jakiekolwiek osiągnięcia BZ w sezonie 2016 ? Jakoś sobie nie przypominam aby tak było. Brąz BZ w SGP, mimo sporego farta, jest niewątpliwie sporym osiągnięciem. I dla mnie osobiście sprawa jest prosta. W sezonie 2016, BZ miał większe osiągnięcie od Patryka. Będąc jednocześnie gorszym zawodnikiem od niego, biorąc pod uwagę ich bezpośrednie pojedynki. I tutaj można się tylko domyślać, co by było, gdyby Patryk był również stałym uczestnikiem SGP w sezonie 2016. W formie jaką prezentował w różnych turniejach, mógłby zajść równie wysoko co BZ. Tym bardziej, że konkurencja (poza Doylem czy Hancockiem, specjalnie nie zachwycała. Tak było w sezonie 2016.

    Teraz nadchodzi sezon 2017. I teraz dopiero będzie można w pełni porównać tą dwójkę. Nie będzie już żadnych przekłamań statystycznych, gdzie BZ jeździł jako junior a Patryk jako senior. Obaj wystartują z pozycji seniorów, obaj są stałymi uczestnikami SGP. BZ będzie miał ta przewagę, że będzie bogatszy o doświadczenia z sezonu 2016. Patryk bedzie miał tą przewagę, że teraz całe ciśnienie poszło na BZ. To jego własnie media porównują do Golloba, to od niego właśnie media będą wymagały więcej. Ale też nie wolno zapomnieć o takim Pawlickim Piotrze czy Maćku Janowskim. Oni też nie wypadli sroce spod ogona i mogą sporo namieszać. Jedno jest pewne, sezon 2016 odszedł już do lamusa. Teraz zaczynamy sezon 2017 i całkiem nowe rozdanie. A który z tej czwórki, będzie rozdawał karty (i czy w ogóle będzie) w SGP to się dopiero okaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Słowianka (02-03-2017), mariozg (02-03-2017), shelve (02-03-2017), welna (02-03-2017), zkns (04-03-2017)

  19. Powrót do góry    #1096
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Teraz nadchodzi sezon 2017. I teraz dopiero będzie można w pełni porównać tą dwójkę. Nie będzie już żadnych przekłamań statystycznych, gdzie BZ jeździł jako junior a Patryk jako senior. Obaj wystartują z pozycji seniorów, obaj są stałymi uczestnikami SGP. BZ będzie miał ta przewagę, że będzie bogatszy o doświadczenia z sezonu 2016. Patryk bedzie miał tą przewagę, że teraz całe ciśnienie poszło na BZ. To jego własnie media porównują do Golloba, to od niego właśnie media będą wymagały więcej. Ale też nie wolno zapomnieć o takim Pawlickim Piotrze czy Maćku Janowskim. Oni też nie wypadli sroce spod ogona i mogą sporo namieszać. Jedno jest pewne, sezon 2016 odszedł już do lamusa. Teraz zaczynamy sezon 2017 i całkiem nowe rozdanie. A który z tej czwórki, będzie rozdawał karty (i czy w ogóle będzie) w SGP to się dopiero okaże.
    No,no Mariusz.....

    Bez emocji, bez wyzwisk, zero inwektyw.
    Do tego bardzo rzetelnie, obiektywnie, prawdziwie!
    Nic tylko pogratulować

    Obyś utrzymał taką ,,formę'' przez cały 2017, a będziesz ,,największą niespodzianką in plus'' w zbliżającym się forumowym sezonie!

  20. Powrót do góry    #1097
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,934
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No,no Mariusz.....

    Bez emocji, bez wyzwisk, zero inwektyw.
    Do tego bardzo rzetelnie, obiektywnie, prawdziwie!
    Nic tylko pogratulować

    Obyś utrzymał taką ,,formę'' przez cały 2017, a będziesz ,,największą niespodzianką in plus'' w zbliżającym się forumowym sezonie!
    Eee tam, ja dopiero zaczynam treningi, czyli rozkręcam się. A zatem nie wykluczam, ze podczas sezonu, zdarzy mi się wystawić gdzieś nóżkę przy walce na łokcie w wirażu

    Ale generalnie to ja przecież grzeczny jestem, cały sezon. Czyż nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1098
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No,no Mariusz.....

    Bez emocji, bez wyzwisk, zero inwektyw.
    Do tego bardzo rzetelnie, obiektywnie, prawdziwie!
    Nic tylko pogratulować

    Obyś utrzymał taką ,,formę'' przez cały 2017, a będziesz ,,największą niespodzianką in plus'' w zbliżającym się forumowym sezonie!
    Naiwniak

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (02-03-2017), welna (02-03-2017)

  23. Powrót do góry    #1099
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,934
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Naiwniak
    Czyli, że co ? Zbyt często, twoim zdaniem, wystawiam ta nóżkę na wirażu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1100
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, że co ? Zbyt często, twoim zdaniem, wystawiam ta nóżkę na wirażu ?
    Wystawiasz nóżke?
    Ty to stajesz w poprzek toru i to na wirażu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #1101
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, że co ? Zbyt często, twoim zdaniem, wystawiam ta nóżkę na wirażu ?
    Ale mi to nie przeszkadza, przynajmniej się coś dzieje

  26. Powrót do góry    #1102
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Śledzę tych naszych juniorów i myśle, ze ta nasza para moze byc całkiem niezła. Otrzaskali sie trochę w lidze, Zgarda schudł, bedzie między nimi rywalizacja ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

    Tymczasem Leszno juz po treningach. Dlaczego u nas nie potrafią tak przygotować toru przed i po zimie?! Pare lat temu Unia wyjechała na tor wcześniej niż inni, potem byli od początku w dobrej formie rozpędzeni i jak zaczęli wszystkich lać od początku to juz tak zostało. Czy my nie moglibyśmy brać z nich przykładu? No ale tak, Cieslak gdzieś daleko zamiast na miejscu, kierownik chyba jeszcze sie uczy wielu spraw i nie ma komu bo przecież sam prezes toru nie uszykuje.

    P.S. Czy tylko ja jak słyszę wywiad z Piotrem Żyłą w radio to mam wrażenie, że słucham Huszczy?

  27. Powrót do góry    #1103
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Śledzę tych naszych juniorów i myśle, ze ta nasza para moze byc całkiem niezła. Otrzaskali sie trochę w lidze, Zgarda schudł, bedzie między nimi rywalizacja ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

    Tymczasem Leszno juz po treningach. Dlaczego u nas nie potrafią tak przygotować toru przed i po zimie?! Pare lat temu Unia wyjechała na tor wcześniej niż inni, potem byli od początku w dobrej formie rozpędzeni i jak zaczęli wszystkich lać od początku to juz tak zostało. Czy my nie moglibyśmy brać z nich przykładu? No ale tak, Cieslak gdzieś daleko zamiast na miejscu, kierownik chyba jeszcze sie uczy wielu spraw i nie ma komu bo przecież sam prezes toru nie uszykuje.

    P.S. Czy tylko ja jak słyszę wywiad z Piotrem Żyłą w radio to mam wrażenie, że słucham Huszczy?
    Tu można znależć po częsci odpowiedz.

    https://www.sport.zgora.pl/zuzel/mci...yc,d40691.html

    - Chodzi o to, aby zawodnicy wyjechali na tor w odpowiednim momencie. Kilka lat temu, gdy pracowałem we Wrocławiu, na siłę spieszyliśmy się z wyjazdem na tor, a potem były z tego same problemy. Gdy przyszło do ligowego ścigania żużlowcy byli zmęczeni i znudzeni. W tym roku do pierwszych meczów jest tyle czasu, że zawodnicy na pewno zdążą odpowiednio się przygotować. Na razie jest czas na treningi na motocyklach crossowych - powiedział trener Marek Cieślak.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #1104
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Moim zdaniem nasi niepotrzebne zwlekają. Wiadomo jak to jest z polską wiosną. Jaka pewność że za 2 tygodnie nie sypnie śniegiem i do inauguracji nie będzie szans na treningi ?
    Jak Bozia daje dobrą pogodę to nie ma co wydziwiać tylko korzystać z okazji. Póki jest ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #1105
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,710
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,395 w 4,359 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wystawiasz nóżke?
    Ty to stajesz w poprzek toru i to na wirażu.
    Tylko szkoda, ze nikt go za to nie wyklucza.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #1106
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A na prezentacji pokażą zmodyfikowane kewlary czy zostają takie jak w zeszłym roku? Fajnie widzę nowe barwy na treningu w Rawiczu miał Seba Niedzwiedź - czarne z niebieskimi wstawkami. Oby jednak silniki miał w tych motorach dobre

  31. Powrót do góry    #1107
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ostatnio czytalem o waszym lotnisku i sie zlapalem za glowe, tylko 9500 pasazerow rocznie przy rocznym dofinansowaniu z urzedu marszalkowskiego dla przewoznika w wysokosci 2.000.000 zl co daje jakies 210 na jednego pasazera. http://www.sfora.pl/polska/Najwieksz...-g57113-160629 dajecie rade, tak trzymac

  32. Powrót do góry    #1108
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,934
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Ejże Cukrzyca, ci się wątki nie pomyliły ? Rozumiem, że nie pasi ci nasze lotnisko. Ale do HP z tym tematem wyjeżdżaj
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    noc (06-03-2017)

  34. Powrót do góry    #1109
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    jakos mi sie wyknelo to chyba goroczka przed mocnym sezonem

  35. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ale ma rację, to lotnisko nie ma racji bytu (przynajmniej jako pasażerskie). Od kiedy jest autostrada to już w ogóle.

  36. Powrót do góry    #1111
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    Czyżby kewlar na 2017?

    17097475_1368495876505832_1444583642922310196_o.jpg

    Wygląda dość znajomo... ale może to i dobrze. W końcu złoty kolor plastronu jest dość historyczny.
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  37. Powrót do góry    #1112
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach

  38. Powrót do góry    #1113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,934
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Wow, czyli Pepe jako pierwszy trenował na torze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1114
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wow, czyli Pepe jako pierwszy trenował na torze
    Jako drugi .W niedziele w Rawiczu latał Niedzwiedz

  40. Powrót do góry    #1115
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,833
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Żeby nie ta mycha to jakoś tak Polonia

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    vicar (12-03-2017)

  42. Powrót do góry    #1116
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,899
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Żeby nie ta mycha to jakoś tak Polonia
    Ilość czerni na kevlarze, nie pozwoli zakwalifikować jeźdźców do Gryfów.
    Ale rzeczywiście, czerwieni na kombinezonach to jeszcze nie było, odkąd jeden styl obowiązuje całą drużynę.

  43. Powrót do góry    #1117
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    No, zobaczymy co nasi wymyślą w sprawie kevlarów...?
    Ktoś już wie ?

  44. Powrót do góry    #1118
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,934
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jako drugi .W niedziele w Rawiczu latał Niedzwiedz
    A to musiało mi umknąć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1119
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta

    Wygląda dość znajomo... ale może to i dobrze. W końcu złoty kolor plastronu jest dość historyczny.
    To raczej jakiś stary model.
    Za dużo tam firmy Boll, a jak wiadomo Dudi teraz bedzie śmigał z pazurem Monstera.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #1120
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to musiało mi umknąć.
    https://www.facebook.com/NiedzwiedzR...414521/?type=3

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Mariusz (07-03-2017), mariozg (07-03-2017)

  48. Powrót do góry    #1121
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Ten złoty kevlar Dudka jest w miarę oky, natomiast Protasa jest dramatyczny.Czegoś tak chu...o nie miał od lat.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vsv za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (07-03-2017)

  50. Powrót do góry    #1122
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Jak Polonia Bydgoszcz. Kto to wymyślił ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  51. Powrót do góry    #1123
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,425
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Przecież ten Dudek to stare foto, strzelam lata 2011-12. A PP raczej zaprezentował swój kevlar na zawody indywidualne. Na 99% to nie są barwy tegorocznego Falubazu.

  52. Powrót do góry    #1124
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Ten Protasa kevlar to kevlar indywidualny. W lidze będzie inny.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  53. Powrót do góry    #1125
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Prawdziwa żużlowa odzież to jest tutaj
    https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/a2/cc...jpg?1488914666
    Ciekawe ile zakazu by dostali w dzisiejszych czasach ci w oddali

  54. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Eneasz (08-03-2017), Słowianka (10-03-2017), dillinger (10-03-2017), mariozg (09-03-2017), shelve (12-03-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •