Strona 1 z 121 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Ależ ten czas leci a my się starzejemy, już 2017 przed nami a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...

    No to na prośbę Shelve zaczynamy dyskusje i spekulacje o sezonie 2017!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ależ ten czas leci a my się starzejemy, już 2017 przed nami a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...
    Brązu czasem nie mieliście w 2008 roku, a w 2009 złota?

    http://www.zachod.pl/sport/slawomir-...iejsze-oferty/


    Dlaczego Dudek nie chciał przyznać się do intratnej oferty ze Stali Gorzów? To juz nazwa Unii Leszno lepiej się przyjmuje u Was, a niżeli Stal Gorzów?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    alexbart (11-10-2016)

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ależ ten czas leci a my się starzejemy, już 2017 przed nami a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...

    No to na prośbę Shelve zaczynamy dyskusje i spekulacje o sezonie 2017!
    Fakt starość nie radość. I jeszcze ta skleroza

    EDIT - Przemek zaryzykuję stwierdzenie "intratniejsza"


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 11-10-2016 o 00:28

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Obiło się komuś cos o uszy nt powrotu sympatycznego szweda do Falubazu, który przez ostatnie sezony pikował w dół + juniora na B ?

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    a ja ciągle pamiętam jakby ten brąz z 2009 to było ledwo co, niedawno...
    Chyba jednak zbyt dawno

    Za pół roku zaczynamy ciężką zakończoną zasłużonym złotem. Toruń bez Vaculika, Gorzów bez Zmarzlika łatającego dziury, Leszno bez Pawlickiego/Pedersena i Skórnickiego Najgroźniejszym rywalem wydaje się być dziś Rybnik, choć niewykluczone, że dołączy do niego Grudziądz. Tym niemniej, z obiema tymi drużynami powinniśmy sobie z powodzeniem poradzić.

    Sen zimowy można rozpocząć.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    alexbart (11-10-2016)

  8. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    w warzywniaku mówi się o Gingerze, jako walczącym o skład z Karpovem...
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  9. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    w warzywniaku mówi się o Gingerze, jako walczącym o skład z Karpovem...

    Szczerze to nie wiem, czy by sie pisal na takie cos. Na chwile obecna Karpov jednak jest sporo mocniejszy od Gingera i moglby przesiedziec sezon na lawce. Tylko nie piszcie prosze " przy narodowym moze wyskoczyc", bo to juz nudne sie robi.

  10. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Mi tam jakoś ciągle ten Saszka chodzi po głowie.
    Swoje za uszami ma, ale chłopak chętny do walki o skład i fochów nie bedzie strzelał jak przyjdzie mu ławe grzać.

    Ma sporo do udowodnienia i potrzebowałby może jakiś restrykcyjnych zapisów w kontrakcie, żeby stał się bardziej pro.
    No, ale wiadomo, że to spojrzenie ze strony kibica i niewiadomo jak tam działacze podchodzą do Saszy.


    Karpiu/Sasza jakoś mi tak się widzi i chętnie bym oglądał ta dwójke walczących o skład.
    Ja dałbym mu kolejną szanse. Drogi pewnie nie jest, a jezdzić też potrafi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    w warzywniaku mówi się o Gingerze, jako walczącym o skład z Karpovem...
    Jeśli to prawda, to dziwią mnie te zapędy. Jeśli tylko Saszka zechciałby pracować nad sportowym trybem życia, to bezdyskusyjnie byłby piątym bardzo silnym seniorem w składzie, do PP, PD, JD i JH. Problemem jest, że mu się nie chce. Dziwny człowiek. Chyba nie ma innego pomysłu na życie, bo nie nie słychać by cokolwiek innego zamierzał, a sportowcem-żużlowcem także nie. Mimo niewątpliwego talentu. Ale gdyby podjął rękawice, zostawiłbym go do walki o skład, w razie "W" jest Karpiu.
    Zamiast Gomólskiego wolałbym "swojego" Pieszczka, mimo że drewno to niekiedy jest skuteczny i potrafi punkty przywozić, choć oczywiście nie wszędzie. Myślę że byłby bardziej przydatny do drużyny niż Gomóła. A do kibicowania mamy bardziej swoich PP, PD i JD, w każdym wyścigu możemy podziwiać kogoś "bezdrewnego"! Tylko chyba Pieszczek woli jeździć w każdym meczu i trudno się dziwić.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    t_zg (11-10-2016)

  13. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeden z kibiców z Torunia raczył napisać, że Loktajeva zmarnowaliśmy, tak samo, jak niegdyś Wodjakowa. Może zatem to nie jego wina i dobrze, że się wyniesie gdzie yndziej...?

    Też bym wolał Pieszczka, no ale też nie dziwię się Krystianowi, że lepiej być normalnym seniorem w innym klubie, niż robić za Mroczkę w Zielonej Górze. Przecież z niego może być jeszcze całkiem przyzwoity zawodnik, ale do tego nie dochodzi się będąc numerem pięć przez sześć. W takim Rybniku swobodnie wyrzuciłby Balińskiego na przykład.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 11-10-2016 o 16:17

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    szmacianek (11-10-2016)

  15. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szczerze to nie wiem, czy by sie pisal na takie cos. Na chwile obecna Karpov jednak jest sporo mocniejszy od Gingera i moglby przesiedziec sezon na lawce. Tylko nie piszcie prosze " przy narodowym moze wyskoczyc", bo to juz nudne sie robi.
    Przecież on miał jakieś "ale" wyjeżdżając co mecz
    w podstawowym składzie a tu miałby ryzykować
    rywalizację z Karpovem o meczową siódemkę?
    Kupy się to nie trzyma.
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Wy tu o pierdołach jakiś piszecie a Dudek zgolił wąsa!!!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Arm za jego przydatny post!

    szmacianek (11-10-2016)

  18. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Ali_G (11-10-2016), CarlitosFalubaz (11-10-2016), Yozayan (11-10-2016), alexbart (11-10-2016), szmacianek (11-10-2016), zkns (17-10-2016)

  20. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja rozumiem, że rodzice za niego negocjują kontrakty ale żeby go nianczyli do tego stopnia, że nie potrafi się sam ogolić?

  21. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Ali_G (11-10-2016), Nigel (23-10-2016), ins. Sokołowski (11-10-2016), libky (11-10-2016), młody_piernik (23-04-2017)

  22. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Czyli usunął ostatnią przeszkodę do sukcesów w GP. Teraz powinno być z górki.

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    shelve (11-10-2016), t_zg (11-10-2016), zkns (17-10-2016)

  24. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Miał jeździć u Rolników to zapuścił wąsisko żeby się nie wyróżniać w tłumie
    a teraz już po wszystkim

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    shelve (11-10-2016), szmacianek (11-10-2016)

  26. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja rozumiem, że rodzice za niego negocjują kontrakty ale żeby go nianczyli do tego stopnia, że nie potrafi się sam ogolić?
    Panie żarty się skończyły.
    Nowy kontrakt, większa kasiora, to i stać teraz nawet na golibrode.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (11-10-2016)

  28. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja rozumiem, że rodzice za niego negocjują kontrakty ale żeby go nianczyli do tego stopnia, że nie potrafi się sam ogolić?
    Nie widziałeś że był tak bujny i twardy że tylko brzytwą go można usunąć !!

  29. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Ja pindole wolalem juz te kilkumiesieczne niepewnosci z transferami itd. Teraz praktycznie wszystko w 2 tygodnie podane na tacy i trzeba pitolic o wąsach Patryka.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    szmacianek (11-10-2016)

  31. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Szreku mówi, że Pieszczka chyba u nas nie będzie

    "W tym momencie, gdy mamy trzech Polaków w drużynie, to trzeba powiedzieć sobie jasno i otwarcie, że dla niego obecnie nie ma miejsca"
    Ostatnio edytowane przez KLAUS_RAUS ; 11-10-2016 o 16:48

  32. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Krycha żegna się z Falubazem.

    Za PS :

    Chciałbym wszystkim podziękować za okazane wsparcie, ciepłe słowa po słabszych występach. Pierwszy sezon, zmiana klubu, otoczenia i problemy sprzętowe nie do końca pozwoliły pokazać pełnię moich umiejętności. W tym sezonie było już nieco lepiej, co zwieńczyliśmy brązowym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski. W Zielonej Górze spędziłem świetny czas, bardzo dobrze się tu czułem u boku trenera Marka Cieślaka czy zawodników - Patryka Dudka, Jasona Doyle czy też Andrieja Karpowa i Jarosława Hampela. W przyszłym sezonie rozpoczynam przygodę z seniorskim speedway'em i chciałbym się skupić na spokojnej jeździe w klubie, gdzie mogę liczyć na regularne starty. W związku z tym zdecydowałem się opuścić Falubaz - przekazał Pieszczek za pośrednictwem Facebooka.

    U boku Kapitania za dobrze się nie czuł - szczególnie podczas biegów - dlatego też chyba nie wspomniał

    Cóż, powodzenia i dzięki !!!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariozg za jego przydatny post!

    Kian (11-10-2016)

  34. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Krycha żegna się z Falubazem.

    Za PS :

    Chciałbym wszystkim podziękować za okazane wsparcie, ciepłe słowa po słabszych występach. Pierwszy sezon, zmiana klubu, otoczenia i problemy sprzętowe nie do końca pozwoliły pokazać pełnię moich umiejętności. W tym sezonie było już nieco lepiej, co zwieńczyliśmy brązowym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski. W Zielonej Górze spędziłem świetny czas, bardzo dobrze się tu czułem u boku trenera Marka Cieślaka czy zawodników - Patryka Dudka, Jasona Doyle czy też Andrieja Karpowa i Jarosława Hampela. W przyszłym sezonie rozpoczynam przygodę z seniorskim speedway'em i chciałbym się skupić na spokojnej jeździe w klubie, gdzie mogę liczyć na regularne starty. W związku z tym zdecydowałem się opuścić Falubaz - przekazał Pieszczek za pośrednictwem Facebooka.

    U boku Kapitania za dobrze się nie czuł - szczególnie podczas biegów - dlatego też chyba nie wspomniał

    Cóż, powodzenia i dzięki !!!
    Na meczu z Gorzowem myślałem że zaraz wskocze na tor i go uduszę jednak trzeba przyznać że w połowie sezonu się rozjeździł, nawet dobrze to czasem wyglądało, walczył nie odpuszczał, powiem wam że może z niego być jeszcze dobry żużlok. Powodzenia Krycha!!

  35. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    No cóż, Krycha był nam jedynie potrzebny jako junior. Nie on pierwszy i ostatni. Niestety w tym sporcie tak jest, że jak się przechodzi z juniora na seniora to notowania idą mocno w dół. Nawet Zmarzlik jest mniej warty... Może gdybyśmy nie jechali kolejny sezon o Mistrza a o utrzymanie to Pieszczek by został. Na razie u nas miejsca dla niego nie ma. Niech jedzie tam, gdzie będzie regularnie jeździć i mam nadzieję, że będzie to Ekstraliga. Powodzenia

  36. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Zadziałała magia nazwisk, szkoda Krychy (jestem trochę sentymentalny), odchodzi. Ale jeszcze bardziej szkoda mi Go byłoby, gdyby miał przesiedzieć przyszły sezon na rezerwie. Z niego może być żużlok, Zengi udowodnił że da się bez wielkiego talentu. A Krycha pokazał że ma większe możliwości. Ja bym wolał w składzie KP niż JH, obydwaj drewno, choć pewnie JH zrobi lepszą robotę w przyszłym sezonie.
    KP jeśli popracuje nad sobą, w szybkim tempie może osiągnąć poziom Zengoty, a później to już z górki.
    Dzięki Krystian i powodzenia w nowym klubie!

  37. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Krycha dzięki za te 2 lata i powodzenia w przyszłości jako lider i nadzieja na lepsze jutro Wybrzeża.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Ja bym zastanowił sie nad Saszką.
    W końcu swojak.
    Ujarzmić go trochę, pokazać priorytety (żużlowe ) i będzie git.

  39. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Gablen otwiera szampana

  40. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Gablen otwiera szampana
    tak masz jak zawsze racje.
    w tym wypadku jedynie Igristoje, żeby nie zawyżać niepotrzebnie poziomu.
    kac po obydwu,niestety taki sam.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  41. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja tam Pieszczka żegnam bez żalu . Dla mnie ten chłopak niespecjalnie spełnił pokładane w nim nadzieje. Owszem, miał kilka dobrych występów, szczególnie pamiętne dwa mecze na motoarenie, ale miał też całą masę żenujących wtop na torze w ZG, które równoważyły te kilka lepszych występów wyjazdowych. Jak na pieniądze jakie w niego władowano przez te dwa lata - można było spodziewać się po Pieszczku więcej. Poza tym - no nie jest to typowy charakter mistrza czy walecznego, chcącego się rozwijać wojownika. Gdyby KP naprawdę chciał to mógłby zostać, bo przecież nikt nie kazał mu bić się o skład z Protasiewiczem czy Dudkiem. Wygryzienie ze składu Karpova to chyba nie jest jakaś nierealna rzecz. KP wybrał jednak bezpieczne miejsce w innej drużynie i pójście trochę na łatwiznę jak kilka lat temu Zengota. Jego wybór i należy mu życzyć powodzenia w dalszej karierze. Jeśli jednak chłopak będzie inteligentny to wybierze mimo wszystko ekstraligę (Grudziądz, Częstochowa) zamiast się uwsteczniać i kisić z ogórami w Gdańsku, pierwsza liga w rozwoju kariery nie pomoże.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 12-10-2016 o 00:27
    TeamLindgren

  42. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jeśli to prawda że PUK na prawdę opuszcza Zawarcie to strzeliście sobie Mariusz w stopę bo zamiast tego Waszego pupilka leszczyńskiego od trójek w rundzie zasadniczej i płatnych wakacji mogliście mieć Iversena pewnie za te same pieniądze albo i mniejsze.Przy Śzreku pewnie chodziłby jak ta lala Znowu górka do końca życia mnie czeka i tanie wino
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  43. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    KP wybrał jednak bezpieczne miejsce w innej drużynie i pójście trochę na łatwiznę jak kilka lat temu Zengota.
    Haha , na łatwiznę jak Zengota. To się nazywa tupet !
    UNSCARED

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    sobotch (12-10-2016)

  45. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Znowu górka do końca życia mnie czeka i tanie wino

    Nie marudz Rusty, ostatnio było całkiem spoko na górce.

  46. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Haha , na łatwiznę jak Zengota. To się nazywa tupet !
    Napisałem coś nieprawdziwego ? Zengota uciekł z ZG w 2012 ze strachu przed walką o skład z Davidssonem. Takie są fakty więc nie pajacuj i nie wyskakuj mi tutaj z tupetem.
    TeamLindgren

  47. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Jeśli to prawda że PUK na prawdę opuszcza Zawarcie to strzeliście sobie Mariusz w stopę bo zamiast tego Waszego pupilka leszczyńskiego od trójek w rundzie zasadniczej i płatnych wakacji mogliście mieć Iversena pewnie za te same pieniądze albo i mniejsze.Przy Śzreku pewnie chodziłby jak ta lala Znowu górka do końca życia mnie czeka i tanie wino
    Zawsze możesz zostać krzyżakiem

  48. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Napisałem coś nieprawdziwego ? Zengota uciekł z ZG w 2012 ze strachu przed walką o skład z Davidssonem. Takie są fakty więc nie pajacuj i nie wyskakuj mi tutaj z tupetem.
    a skąd masz wiedzę na ten temat, że powodem odejścia Zengoty z Falubazu była obawa przed rywalizacją z Davidssonem, a nie np oferta finansowa którą dostał, lub po prostu koncepcja składu w której GZ sie nie mieścił?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  49. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Akurat w tamtym sezonie byłem blisko klubu i wiem co się działo. Największą przeszkodą nie były finanse tylko miejsce w składzie. W 2011 Falubaz miał następujący skład seniorski:

    1.Hancock
    2.Zengota
    3.Jonsson
    4.Davidsson
    5.Protasiewicz

    Po tym sezonie nastąpiły zmiany regulaminowe: 1 zawodnik z GP i KSM. Efektem tego było pożegnanie się z Hancockiem, którego zastąpił Holta i ściągnięcie plastrona (Jankowski). W teorii więc skład miał wyglądać tak:

    1.Holta
    2.Jankowski
    3.Jonsson
    4.Davidsson/Zengota
    5.Protasiewicz

    Zengota na to nie poszedł i wybrał pewne miejsce w składzie Częstochowy. Jak pokazał sezon spokojnie mógł tutaj zostać, bo Davidsson zaliczył tragiczny rok, a Holta wcale nie był dużo lepszy i też był do wygryzienia. Taki Jabłoński zdecydował się wtedy przyjść i walczyć o skład (zajmując tak jakby miejsce w składzie Zengoty).

    Mniejsza z tym, po prostu poruszyłem ten przypadek jako pewną analogię do odejścia Pieszczka. Na teraz to już i tak bez znaczenia, bo Zengota do powrotu się nie pali (całe szczęście).
    TeamLindgren

  50. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Akurat w tamtym sezonie byłem blisko klubu i wiem co się działo. Największą przeszkodą nie były finanse tylko miejsce w składzie. W 2011 Falubaz miał następujący skład seniorski:

    1.Hancock
    2.Zengota
    3.Jonsson
    4.Davidsson
    5.Protasiewicz

    Po tym sezonie nastąpiły zmiany regulaminowe: 1 zawodnik z GP i KSM. Efektem tego było pożegnanie się z Hancockiem, którego zastąpił Holta i ściągnięcie plastrona (Jankowski). W teorii więc skład miał wyglądać tak:

    1.Holta
    2.Jankowski
    3.Jonsson
    4.Davidsson/Zengota
    5.Protasiewicz

    Zengota na to nie poszedł i wybrał pewne miejsce w składzie Częstochowy. Jak pokazał sezon spokojnie mógł tutaj zostać, bo Davidsson zaliczył tragiczny rok, a Holta wcale nie był dużo lepszy i też był do wygryzienia. Taki Jabłoński zdecydował się wtedy przyjść i walczyć o skład (zajmując tak jakby miejsce w składzie Zengoty).

    Mniejsza z tym, po prostu poruszyłem ten przypadek jako pewną analogię do odejścia Pieszczka. Na teraz to już i tak bez znaczenia, bo Zengota do powrotu się nie pali (całe szczęście).
    opierając się jedynie na czystych statystykach z sezonu 2012 to :
    Zengota uzyskał średnią biegową 1,44 , a Davidsson 1,03

    źródło http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/pge...tatystyki/2012

    zakładając że masz rację pisząc o tym że Zengota stchórzył przed walką w składzie, to trzeba jednak napisać że nasz klub popełnił błąd doprowadzając do sytuacji, gdzie rezygnuje się z młodego ambitnego zawodnika na rzecz JD. ale to akurat nie jedyny taki przykład ostatnich lat postępowania w Falubazie.

    biorąc pod uwagę gdzie to dzisiaj jest Zengi , to chyba sam zawodnik nie ma czego żałować, w przeciwieństwie do nas kibiców.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  51. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    a skąd masz wiedzę na ten temat, że powodem odejścia Zengoty z Falubazu była obawa przed rywalizacją z Davidssonem, a nie np oferta finansowa którą dostał, lub po prostu koncepcja składu w której GZ sie nie mieścił?
    Było dokładnie tak jak napisał Reptile.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 12-10-2016 o 13:47

  52. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    A Mnie jest szkoda Pieszczka, że odchodzi.
    Tym bardziej, że potencjalny potencjał ma dużo większy od naszego Andrija z Ukrainy.
    Zresztą w ostatnich latach w Falubazie zawsze ktoś jest kontuzjowany (nawet teraz) i żadnej walki o skład nawet by nie było. Spojrzałem specjalnie w statystyki i Krycha miał już w 2016 wyższą średnią od Ukraińca.
    Jak nie przejdzie do palucharzy to jeszcze przez jakiś czas będę mu kibicować.

  53. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-10-2016), sobotch (12-10-2016), t_zg (12-10-2016), zigi1976 (17-10-2016)

  54. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    opierając się jedynie na czystych statystykach z sezonu 2012 to :
    Zengota uzyskał średnią biegową 1,44 , a Davidsson 1,03

    źródło http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/pge...tatystyki/2012

    zakładając że masz rację pisząc o tym że Zengota stchórzył przed walką w składzie, to trzeba jednak napisać że nasz klub popełnił błąd doprowadzając do sytuacji, gdzie rezygnuje się z młodego ambitnego zawodnika na rzecz JD. ale to akurat nie jedyny taki przykład ostatnich lat postępowania w Falubazie.

    biorąc pod uwagę gdzie to dzisiaj jest Zengi , to chyba sam zawodnik nie ma czego żałować, w przeciwieństwie do nas kibiców.
    Niekoniecznie to był błąd. Zapomniałeś, ze JD z początkiem sezonu 2012 (na sparingu z Lesznem) zaliczył poważną kontuzję (złamana noga), Piotrek Pawlicki mu ją zafundował. Do tego czasu prezentował się dużo lepiej niż Zengi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niekoniecznie to był błąd. Zapomniałeś, ze JD z początkiem sezonu 2012 (na sparingu z Lesznem) zaliczył poważną kontuzję (złamana noga), Piotrek Pawlicki mu ją zafundował. Do tego czasu prezentował się dużo lepiej niż Zengi.

    Chyba nogi mają jakieś połaczenie z częscią mózgu odpowiadająca za strach, bo zarowno JD jak i JH po kontuzji nogi wlaczyli cykor-mode.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-10-2016)

  57. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Chyba nogi mają jakieś połaczenie z częscią mózgu odpowiadająca za strach, bo zarowno JD jak i JH po kontuzji nogi wlaczyli cykor-mode.
    czego nie można powiedzieć o Zengocie, który w marcu 2011 miał poważna kontuzję gdzie złamał nogę i wrócił do ścigania chyba dopiero na PO, a dzisiaj z powodzeniem ściga się dalej. i to niezależnie od tego czy tor jest równy jak stół, czy taki jak dla prawdziwych żużlowców.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  58. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Wiecie, teraz po kilku latach jesteśmy mądrzy, bo wiemy jak potoczyła się kariera Zengoty, a jak Davidssona. Fakt jest jednak taki, że Jonas drugą część 2011 miał bardzo dobrą, a już szczególnie PO gdzie odpalił na poziomie 4 lidera. Nie było więc żadnych podstaw wtedy z niego rezygnować. Zarówno Jonas jak i Grzegorz dostali wtedy porównywalne oferty finansowe i jasny sygnał, że żaden z nich miejsca pewnego w składzie mieć nie będzie. Davidsson na to przystał, Zengota nie i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony ja jestem w stanie nawet GZ zrozumieć. Skoro miał porównywalne oferty z ZG i Częstochowy to trudno się dziwić, że wybrał tą drugą. W Częstochowie miał pewne miejsce w składzie, w ZG musiałby ostro walczyć z Jonasem i Holtą, a wynik tej walki byłby bardzo niepewny. Ponadto łatwiej o punkty jeżdżąc w parze z Harrisem, Szombierskim czy Nermarkiem we Włókniarzu niż z Jonssonem czy Protasiewiczem w ZG. Kalkulacja zysków i strat była prosta.
    TeamLindgren

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-10-2016)

  60. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    czego nie można powiedzieć o Zengocie, który w marcu 2011 miał poważna kontuzję gdzie złamał nogę i wrócił do ścigania chyba dopiero na PO, a dzisiaj z powodzeniem ściga się dalej. i to niezależnie od tego czy tor jest równy jak stół, czy taki jak dla prawdziwych żużlowców.

    To fakt. W dodatku z tego co pamietam Zmarzlik tez mial zlamane udo jak Hampel.

  61. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Zlamanie zlamaniu nierowne nawet jak to ta sama kosc. Wez pod uwage, ze Hampel mial bardzo skomlikowane wielodlamkowe zlamanie.

    Zobaczymy jak bedzie sie sprawowal po przepracowanej zimie, ale jesli bedzie strach i hamowanie noga jak to mialo miejsce w tym roku to niestety juz zuzlowca esktraligowego nie mowiac nawet o GP z niego nie bedzie.

Strona 1 z 121 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •