Strona 30 z 121 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A o czym innym pisze? Nacisk jest polozony na wymowe a nie jakim jest bisnesmenem
    Nacisk jest położony, nie tyle na wymowę, co na fakt bycia "makietą" w klubie. A to bzdura przecież, skoro mowa o jednym ze współudziałowców klubu. Poza tym, tamten cymbał bardziej chciał wrzucić "granata" do naszego ogródka niż pogadać o sposobie wysławiania się Tymczyszyna. Bo gdyby faktycznie nurtował go ten problem, dyskusję zacząłby w innym wątku o innym prezesie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1307
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Skad wiesz ze z Zabki? Fakty na stol!
    Kolega piszac tak a nie inaczej raczej wywiodl swoja odpowiedz ze slyszenia wypowiedzi Tymczyszyna.

    Na prawde zadna krytyka nje moze spasc na kogokolwiek z ZG? Nie wystarczy wam, ze Dudek byl najlepszym Polakiem na zuzlu (globalnie) w 2016 i pewnie w tym bedzie podobnie?
    No dobra ,niech będzie że towarzysze z Kuby przesyłają kurierem

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No dobra ,niech będzie że towarzysze z Kuby przesyłają kurierem
    Obstawiam że po taniości kupuje te z Wysp Kanaryjskich. 5 razy tańsze a ponoć bardzo dobre


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Obstawiam że po taniości kupuje te z Wysp Kanaryjskich. 5 razy tańsze a ponoć bardzo dobre


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Po taniości, to Władek, jak sam przyznał, chciał kupić Cieślaka. Ale mu nie wyszło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1310
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Co drugi to głupszy. Jak się chce to wszystko sie podpasuję pod własne teorie, wychodzą nabyte w dzieciństwie kompleksy. Napisałem czarno na białym, że nie wiem jak z jego przedsiębiorczością bo zwyczajnie nigdy mnie ten temat nie interesował więc na tym polu się nie wypowiadam ani mu nie schlebiając ani nie ujmując. Gdzie tu jest krytyka? Konkretne słowo? Krytyka dotyczyła tylko tego, że osoba na tak reprezentatywnym stanowisku, jak założyłem - wykształcona, duka niemiłosiernie, czekałem na wypowiedź Cieślaka i katorge trzeba było przeżyć aby jej doczekać. I na to był położony nacisk mojej wypowiedzi. A to czy jest udziałowcem czy nie, nie zmienia faktu, że ktoś inny sterować może z tylnego siedzenia. Mało to przykładów u władzy bądź w historii klubu z Zielonej Góry? Ta wasza masowa histeria na punkcie najdrobniejszego zarzutu wobec kogoś z ZG jest przekomiczna.

    Ps. Ciężko wchodzić w poważną dyskusję z osobami dla których rejestracja na tym forum była horyzontem intelektualnym a głowa im jak widać służy raczej do jedzenia niż do myślenia. Pozdrowienia dla Falubaz, ScotFZG.
    Ostatnio edytowane przez TomiX ; 02-04-2017 o 11:00

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi TomiX za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (02-04-2017)

  7. Powrót do góry    #1311
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Co drugi to głupszy. Jak się chce to wszystko sie podpasuję pod własne teorie, wychodzą nabyte w dzieciństwie kompleksy. Napisałem czarno na białym, że nie wiem jak z jego przedsiębiorczością bo zwyczajnie nigdy mnie ten temat nie interesował więc na tym polu się nie wypowiadam ani mu nie schlebiając ani nie ujmując. Gdzie tu jest krytyka? Konkretne słowo? Krytyka dotyczyła tylko tego, że osoba na tak reprezentatywnym stanowisku, jak założyłem - wykształcona, duka niemiłosiernie, czekałem na wypowiedź Cieślaka i katorge trzeba było przeżyć aby jej doczekać. I na to był położony nacisk mojej wypowiedzi. A to czy jest udziałowcem czy nie, nie zmienia faktu, że ktoś inny sterować może z tylnego siedzenia. Mało to przykładów u władzy bądź w historii klubu z Zielonej Góry? Ta wasza masowa histeria na punkcie najdrobniejszego zarzutu wobec kogoś z ZG jest przekomiczna.

    Ps. Ciężko wchodzić w poważną dyskusję z osobami dla których rejestracja na tym forum była horyzontem intelektualnym a głowa im jak widać służy raczej do jedzenia niż do myślenia. Pozdrowienia dla Falubaz, ScotFZG.
    A ty najgłupszy.

    Jakoś nie widziałem abyś czepiał się np. Józefa, który w kwestii dukania bije wszystkich na głowę.

    Następna kwestia, tak się zastanawiam, jakież ty musisz mieć ograniczenia intelektualne skoro nie potrafisz przeciągnąć myszką suwaka, aby pominąć rzekome "dukanie" Tymczyszyna, aby posłuchać Cieślaka ? Tym samym narażając się na katorgę słuchania Tymczyszyna

    Toś się chłopie teraz popisał

    Co do sterowania z tylnego siedzenia.

    O jakich przykładach ty piszesz ? Pokaż mi choć jeden przykład z ZG, gdzie osoba która wykłada
    dużą kasę na klub, jest sterowana z tylnego siedzenia ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-04-2017 o 11:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1312
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tomix ja ci tak życzliwie powiem w żołnierskich słowach: spier_dalaj.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    chloroform (02-04-2017)

  10. Powrót do góry    #1313
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach

  11. Powrót do góry    #1314
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    No to pierwsze powazniejsze zawody za nami. Mozna zacząć oceniac nasze perełki. A wiec Bartek zdecydowanie lepszy od Dudiego na jego wlasnym torze, Piter poza zasięgiem. Zieloni dzisiaj w ogóle słabo, poza kacapem. Rosjanin calkiem przyzwoicie.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1315
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    No to pierwsze powazniejsze zawody za nami. Mozna zacząć oceniac nasze perełki. A wiec Bartek zdecydowanie lepszy od Dudiego na jego wlasnym torze, Piter poza zasięgiem. Zieloni dzisiaj w ogóle słabo, poza kacapem. Rosjanin calkiem przyzwoicie.
    Żonglerka sprzętem (testowanie ustawień) zawodników pewnych składu, nie może dać okazałych punktów. Trzeba brać na to poprawkę. W takich ostrych sparringach najlepiej się sprawdza rezerwowe silniki. Jak widać, niektóre jadą, niektóre nie jadą. Kto jest zagrożony ławką rezerwowych w drużynie, jechał na pełny gaz, musieli pokazać że coś umieją.
    Wielu zawodników dopiero na ligę i na ważne turnieje indywidualne, wyciąga na tor najlepsze szafy. Choć te ważne turnieje indywidualne (np eliminacje), niektórzy zawodnicy także zlewają ciepłym moczem. Ewentualnie testują sprzęt. Jeśli np nie mają ambicji jeździć w GP, to po co im sukces w Złotym Kasku?

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-04-2017)

  14. Powrót do góry    #1316
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Także tego... jeszcze nikt? To ja pierwszy. A Karpow > Zmarzlik 2:1 I kto jest lepszy?

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Mariusz (03-04-2017)

  16. Powrót do góry    #1317
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jest reakcja.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/677...zow-zegna-wies

    ... osoba odpowiedzialna za to, co się stało, została odsunięta i już nie będzie zarządzała mediami społecznościowymi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Coś mocno ten nasz Pepe, jest ukierunkowany na te SGP

    Piotr Protasiewicz 3,3,3,3,3 15
    Tym bardziej ten wynik zaskakuje, że w Gnieźnie podobno tor typowo startowy. Po zewnętrznej tylko Pepe latał po przegranych startach
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1319
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    A niech to sobie wywalczy sam, przynajmniej nikt mu nic nie zarzuci.
    Od dwóch lat jeździ jak szatan i nie ma obecnie w Polsce ładniej atakującego zawodnika "po dużej".
    No moze czasem Kołodziej

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-04-2017), shelve (04-04-2017)

  20. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    JHJ ławka? ; ]

  21. Powrót do góry    #1321
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    JHJ ławka? ; ]
    Raczej nie grozi, przynajmniej w pierwszych meczach, ma zaufanie Cieślaka.
    Ja się o niego nie martwię, Thorssell nie zrobi więcej. U Hampela liczę na 7-9pkt w meczu, na tyle w przeciągu sezonu powinno go być stać.
    Choć to forma nie najwyższa, ale jest lepiej, tak w połowie drogi do celu (wysokiej formy).

  22. Powrót do góry    #1322
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    JHJ ławka? ; ]
    Oczywiście że tak .W umowie jasno jest napisane że występ w Gnieznie zależy od być albo nie być w Falubazie

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (04-04-2017), shelve (04-04-2017)

  24. Powrót do góry    #1323
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Raczej nie grozi, przynajmniej w pierwszych meczach, ma zaufanie Cieślaka.
    Ja się o niego nie martwię, Thorssell nie zrobi więcej. U Hampela liczę na 7-9pkt w meczu, na tyle w przeciągu sezonu powinno go być stać.
    Choć to forma nie najwyższa, ale jest lepiej, tak w połowie drogi do celu (wysokiej formy).
    Początek sezonu to wiadomo, że pierwszy skład. Natomiast później może być różnie, bo póki co Hampel mnie niczym nie przekonuje. Inna sprawa, że ja bym po prostu chętnie zobaczył Thorssella w Ekstralidze, więc mój wpis był w charakterze takiej luźnej wrzutki, no ale jak widać ten pod Tobą dał się na nią złapać i pociska coś bez sensu o być albo nie być.

  25. Powrót do góry    #1324
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś mocno ten nasz Pepe, jest ukierunkowany na te SGP



    Tym bardziej ten wynik zaskakuje, że w Gnieźnie podobno tor typowo startowy. Po zewnętrznej tylko Pepe latał po przegranych startach
    Teraz nie trzeba się aż tak spinać, ale fajnie, że Pepeta pokazuje moc.
    Oby tylko Profesorowi pary starczyło na zrobienie odpowiedniego wyniku w zawodach, które będą decydowały o ewentualnym awansie do tego GP.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jaro musiałby jechać straszną padlinę żeby Szrek rozważył odstawienie go od pierwszego składu.
    Dla mnie s/f. Najcięższy wymiar kary to rola doparowego


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #1326
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Nie skreślajmy Jarka po jednym występie, który też zresztą nie był tragiczny. Podobny wynik uzyskał np Pieszczek, który w sparingach jechał na razie bardzo ładnie i niektórzy już się rozpływają jakim on bedzie wzmocnieniem GKM a ja myślę, że moze byc z nim jeszcze roznie.

    Dodatkowo sami widzielismy jak Kapitan czy Duzers sie meczyli w niedziele na wlasnym torze a w innych zawodach potrafia blyszczec.

    Jarek wygral bieg, raz byl drugi, dwa razy trzeci i tylko raz ostatni. Nie on jeden z ekstraligowcow tam wczoraj zawiodl.
    Mysle, że troche wiecej objezdzeni ai pewnosci siebie, korekty w sprzecie i bedzie coraz lepiej. Na pewno sparingi i imprezy na naszym torze pokazaly, ze potrafi byc szybki i jechac madrze bez bledow.

    To jest w koncu gosc, ktory rywalizowal z Gollobem za jego najlepszych czasow w GP, lidze i plebiscycie na najlepszego zuzlowca Tygodnika Zuzlowego etc. Wielu juz go skreslilo a on na pewno ma jeszcze chec udowodnienia co znaczy jego nazwisko w tym sporcie. Mysle, ze to moze byc taki underdog tego sezonu.

    Ogolnie nasza ekipa seniorska sie prezentuje bardzo groznie bo jest Kapitan jako najbardziej utytulowany zawodnik w lidze chyba, od dawna na wysokim stabilnym poziomie, Duzers czyli nadzieja calego polskiego zuzla i uczestnik GP itd., Jarek jako tez juz legenda tej dyscypliny na glodzie sukcesu i bez obciazenia GP, Doyle ktory malo nie zostal IMS rok temu i waleczna dwojka do ktorej nalezy przyszlosc jak Karpov i Thorsell.
    Do tego juniorka, ktora powinna byc calkiem solidna i mysle, ze milo nam sie bedzie ogladalo ta druzyne w meczach czy to u siebie czy na wyjazdach.

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Mariusz (05-04-2017), dillinger (05-04-2017), libro (05-04-2017), szmacianek (07-04-2017)

  29. Powrót do góry    #1327
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Smake za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-04-2017), shelve (05-04-2017)

  31. Powrót do góry    #1328
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Nie ma co się przejmować słabszą jazdą Jarka.
    Razem z Karpiem to druga linia i to co Jaro straci, to Karpiu nadrobi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #1329
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach

    Cool

    Cytat Zamieszczone przez Smake Zobacz posta
    Co ten Protas zapie**** to głowa mała

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi libro za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-04-2017)

  34. Powrót do góry    #1330
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nie skreślajmy Jarka po jednym występie, który też zresztą nie był tragiczny. Podobny wynik uzyskał np Pieszczek, który w sparingach jechał na razie bardzo ładnie i niektórzy już się rozpływają jakim on bedzie wzmocnieniem GKM a ja myślę, że moze byc z nim jeszcze roznie.

    Dodatkowo sami widzielismy jak Kapitan czy Duzers sie meczyli w niedziele na wlasnym torze a w innych zawodach potrafia blyszczec.

    Jarek wygral bieg, raz byl drugi, dwa razy trzeci i tylko raz ostatni. Nie on jeden z ekstraligowcow tam wczoraj zawiodl.
    Mysle, że troche wiecej objezdzeni ai pewnosci siebie, korekty w sprzecie i bedzie coraz lepiej. Na pewno sparingi i imprezy na naszym torze pokazaly, ze potrafi byc szybki i jechac madrze bez bledow.

    To jest w koncu gosc, ktory rywalizowal z Gollobem za jego najlepszych czasow w GP, lidze i plebiscycie na najlepszego zuzlowca Tygodnika Zuzlowego etc. Wielu juz go skreslilo a on na pewno ma jeszcze chec udowodnienia co znaczy jego nazwisko w tym sporcie. Mysle, ze to moze byc taki underdog tego sezonu.

    Ogolnie nasza ekipa seniorska sie prezentuje bardzo groznie bo jest Kapitan jako najbardziej utytulowany zawodnik w lidze chyba, od dawna na wysokim stabilnym poziomie, Duzers czyli nadzieja calego polskiego zuzla i uczestnik GP itd., Jarek jako tez juz legenda tej dyscypliny na glodzie sukcesu i bez obciazenia GP, Doyle ktory malo nie zostal IMS rok temu i waleczna dwojka do ktorej nalezy przyszlosc jak Karpov i Thorsell.
    Do tego juniorka, ktora powinna byc calkiem solidna i mysle, ze milo nam sie bedzie ogladalo ta druzyne w meczach czy to u siebie czy na wyjazdach.
    Nie zauważyłem by jakiś kibic Falubazu skreślał Jarka, te wyśmiewające opinie to od wrogów, Jarek pojedzie na 7-9 pkt w meczu. Mam nadzieję.
    Nie ma co się krygować, jesteśmy kandydatem do PO. Jeśli tylko nie wydarzy się nic złego, to powinniśmy razem z Unią i Stalą awansować. Choć to jest tylko sport, z niespodziankami trzeba się liczyć.

  35. Powrót do góry    #1331
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie zauważyłem by jakiś kibic Falubazu skreślał Jarka, te wyśmiewające opinie to od wrogów, Jarek pojedzie na 7-9 pkt w meczu. Mam nadzieję.
    Nie ma co się krygować, jesteśmy kandydatem do PO. Jeśli tylko nie wydarzy się nic złego, to powinniśmy razem z Unią i Stalą awansować. Choć to jest tylko sport, z niespodziankami trzeba się liczyć.
    Wydajecie się bardzo mocni, i pewniakiem do PO jesteście, ale macie jeden słaby punkt, relacje Hampel-Cieślak, i chyba to pogrzebało wam finał w zeszłym sezonie, oby tym razem nie było podobnie.
    To że Hampel ma miejsce w składzie to pewne, tylko żeby nie faworyzował JHJ torem, kosztem np. Protasa bo może być słabo

  36. Powrót do góry    #1332
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hampela można nie skreślać, tyle że nie wiadomo, na czym opierać ewentualną dobrą jazdę, skoro największy (i zresztą jedyny!!!) atut, czyli starty lepsze od reszty rywali, poszedł się, lekko pisząc, walić. Przecież to nie jest zawodnik od dystansu, tylko od najlepszego startu i wmiarę płynnego dojechania do mety na pierwszej pozycji. A jak tego nie będzie, nie będzie też Hampela.

    Protasiewicz jeździ jak zwykle. Im więcej lat, tym więcej widoków na niedostrzegalne wcześniej szarże

  37. Powrót do góry    #1333
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nie skreślajmy Jarka po jednym występie, który też zresztą nie był tragiczny. Podobny wynik uzyskał np Pieszczek, który w sparingach jechał na razie bardzo ładnie i niektórzy już się rozpływają jakim on bedzie wzmocnieniem GKM a ja myślę, że moze byc z nim jeszcze roznie.

    Dodatkowo sami widzielismy jak Kapitan czy Duzers sie meczyli w niedziele na wlasnym torze a w innych zawodach potrafia blyszczec.

    Jarek wygral bieg, raz byl drugi, dwa razy trzeci i tylko raz ostatni. Nie on jeden z ekstraligowcow tam wczoraj zawiodl.
    Mysle, że troche wiecej objezdzeni ai pewnosci siebie, korekty w sprzecie i bedzie coraz lepiej. Na pewno sparingi i imprezy na naszym torze pokazaly, ze potrafi byc szybki i jechac madrze bez bledow.

    To jest w koncu gosc, ktory rywalizowal z Gollobem za jego najlepszych czasow w GP, lidze i plebiscycie na najlepszego zuzlowca Tygodnika Zuzlowego etc. Wielu juz go skreslilo a on na pewno ma jeszcze chec udowodnienia co znaczy jego nazwisko w tym sporcie. Mysle, ze to moze byc taki underdog tego sezonu.

    Ogolnie nasza ekipa seniorska sie prezentuje bardzo groznie bo jest Kapitan jako najbardziej utytulowany zawodnik w lidze chyba, od dawna na wysokim stabilnym poziomie, Duzers czyli nadzieja calego polskiego zuzla i uczestnik GP itd., Jarek jako tez juz legenda tej dyscypliny na glodzie sukcesu i bez obciazenia GP, Doyle ktory malo nie zostal IMS rok temu i waleczna dwojka do ktorej nalezy przyszlosc jak Karpov i Thorsell.
    Do tego juniorka, ktora powinna byc calkiem solidna i mysle, ze milo nam sie bedzie ogladalo ta druzyne w meczach czy to u siebie czy na wyjazdach.
    ale to musi być przykra sytuacja w głowie Hamplela, jak przegrywa się w jednym turnieju min z Gomólskim,Kościuchem , lub Jabłońskim, a na dysansie musi sę szarpać o punkty z Sucheckim.
    trzeba mieć mocną głowę, żeby takie cos znieść.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  38. Powrót do góry    #1334
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jarek ma za zadanie zdobywać 8-10 punktów zapomnijmy o tym co było Wczoraj ewidentnie mu nie poszło słabe starty zero dystansu

  39. Powrót do góry    #1335
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Hampela można nie skreślać, tyle że nie wiadomo, na czym opierać ewentualną dobrą jazdę, skoro największy (i zresztą jedyny!!!) atut, czyli starty lepsze od reszty rywali, poszedł się, lekko pisząc, walić. Przecież to nie jest zawodnik od dystansu, tylko od najlepszego startu i wmiarę płynnego dojechania do mety na pierwszej pozycji. A jak tego nie będzie, nie będzie też Hampela.

    Protasiewicz jeździ jak zwykle. Im więcej lat, tym więcej widoków na niedostrzegalne wcześniej szarże
    Hmm, a ja jakoś mam przeczucie, że Jarek powoli, co mecz, będzie notował zwyżkę formy. Poprawi i starty i jazdę ofensywną na dystansie. Jedynego czego mu teraz trzeba to spokoju i większego rozjeżdżenia w lidze. Liczę mocno na to, że w I fazie RZ będzie robił po 7-9 pkt w meczu. Aby w następnej fazie robić już regularnie dwucyfrówki. Zobaczymy pod koniec RZ czy mnie przeczucie nie myli
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1336
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ja jakoś mam przeczucie, że Jarek powoli, co mecz, będzie notował zwyżkę formy. Poprawi i starty i jazdę ofensywną na dystansie. Jedynego czego mu teraz trzeba to spokoju i większego rozjeżdżenia w lidze. Liczę mocno na to, że w I fazie RZ będzie robił po 7-9 pkt w meczu. Aby w następnej fazie robić już regularnie dwucyfrówki. Zobaczymy pod koniec RZ czy mnie przeczucie nie myli
    Wszystko się zgadza oprócz tej ofensywy .Nie wciskajmy sami sobie tych rewelacji o ofensywie na dystansie bo chyba nikt w to nie wierzy .Jedyne co oczekuje Jarek ale także klub oraz kibice to to że ogarnie starty .Wszystko inne to jakieś bzdury

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-04-2017)

  42. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wszystko się zgadza oprócz tej ofensywy .Nie wciskajmy sami sobie tych rewelacji o ofensywie na dystansie bo chyba nikt w to nie wierzy .Jedyne co oczekuje Jarek ale także klub oraz kibice to to że ogarnie starty .Wszystko inne to jakieś bzdury
    Scotii Ja całym sercem wierzę !
    Przecież to Nasz wychowanek!!! , a tym zawsze się kibicuje.......
    Ostatnio edytowane przez welna ; 05-04-2017 o 18:49

  43. Powrót do góry    #1338
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scotii Ja całym sercem wierzę !
    Przecież to Nasz wychowanek!!! , a tym zawsze się kibicuje.......
    Już nie ściemniaj .Gdybyś w niego wierzył to już dawno podniesiony by był przez Ciebie szlaban na rogatkach Leszna

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    welna (05-04-2017)

  45. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wszystko się zgadza oprócz tej ofensywy .Nie wciskajmy sami sobie tych rewelacji o ofensywie na dystansie bo chyba nikt w to nie wierzy .Jedyne co oczekuje Jarek ale także klub oraz kibice to to że ogarnie starty .Wszystko inne to jakieś bzdury
    Nie no, pesymista z Ciebie. Odkurz pamięć i przypomnij sobie jak Jarek potrafił wyprzedzać w SGP. Na złość Czekańskiemu

    A Welna znowu się nudzi i co rusz chce nas sprowkować

    Welna, nie masz tam trawy do koszenia czasami ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, pesymista z Ciebie. Odkurz pamięć i przypomnij sobie jak Jarek potrafił wyprzedzać w SGP. Na złość Czekańskiemu

    A Welna znowu się nudzi i co rusz chce nas sprowkować

    Welna, nie masz tam trawy do koszenia czasami ?
    Mariusz

    Cały zeszły piątek i cała sobota.......
    Łącznie jakieś 15 godzin
    Najpierw wertykulator
    Potem grabki w dłoń i jazda
    Na koniec jeszcze kosiarka
    Razem 17 worków 120 litrowych praktycznie samego siana
    Człowiek zmęczony, ale zadowolony!
    Teraz jeszcze tylko dobry nawóz
    A potem już tylko zimne piwo, kosiarka i zapach skoszonej trawy.
    Ogólnie idzie fajny czas.


    A Jarek jak to Jarek
    Już taki typ ze mnie, że nikomu źle nie życzę.
    Najwyżej trochę mniej kibicuję
    Niech jedzie do przodu i w lewo.
    Przede wszystkim cało i zdrowo!


    A Wełna ?
    Wełna wcale nie prowukuje
    Może trochę zaczepia, ale to tylko z czystej sympatii.
    Naprawdę
    Ostatnio edytowane przez welna ; 05-04-2017 o 19:31

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Mariusz (05-04-2017)

  48. Powrót do góry    #1341
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz

    Cały zeszły piątek i cała sobota.......
    Łącznie jakieś 15 godzin
    Najpierw wertykulator
    Potem grabki w dłoń i jazda
    Na koniec jeszcze kosiarka
    Razem 17 worków 120 litrowych praktycznie samego siana
    Człowiek zmęczony, ale zadowolony!
    Teraz jeszcze tylko dobry nawóz
    A potem już tylko zimne piwo, kosiarka i zapach skoszonej trawy.
    Ogólnie idzie fajny czas.


    A Jarek jak to Jarek
    Już taki typ ze mnie, że nikomu źle nie życzę.
    Najwyżej trochę mniej kibicuję
    Niech jedzie do przodu i w lewo.
    Przede wszystkim cało i zdrowo!


    A Wełna ?
    Wełna wcale nie prowukuje
    Może trochę zaczepia, ale to tylko z czystej sympatii.
    Naprawdę
    A było tyle tego trawnika robić, kto kazał? Trawnik to najbardziej pracochłonna część ogródka, lepiej postawić na drzewa, krzewy, byliny. Ja swoje 60m2 trawnika obskakuje w kilkanaście minut, a potem to już zimne piwo i zapach świeżo skoszonej trawy. A nawóz już posypałem.
    Trudno być fanatykiem Jarka, ale może być skuteczny i będzie stanowił solidny punkt drugiej linii. W to wierzę.
    Zaczepiasz bo już Ci się nudzi?
    Unia wyznaczona na mistrza , to już można swawolić?

  49. Powrót do góry    #1342
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, ochuyales? Przeciez sam Hampel nie pamieta, kiedy ostatni raz kogos wyprzedzil (tym bardziej w gp), a ty kazesz pamietac nam? Nie rob jaj, bardzo prosze

  50. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    noc

    o drzewkach, krzewach i innych ,,cudach'' nie wspominam, bo to ,,część'' żony

    a trawa? to taki mój ,,azyl''
    oaza spokoju

    poza tym dobra ,,karta przetargowa''

    ,,Kochanie, pół dnia spędziłem na ogrodzie. Narobiłem się jak ,,wół'' No chyba nie zabronisz mi zaprosić wieczorem trzech ziomali na GP prawda???''

    Uwierz - zawsze ,,przechodzi''

  51. Powrót do góry    #1344
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    noc

    o drzewkach, krzewach i innych ,,cudach'' nie wspominam, bo to ,,część'' żony

    a trawa? to taki mój ,,azyl''
    oaza spokoju

    poza tym dobra ,,karta przetargowa''

    ,,Kochanie, pół dnia spędziłem na ogrodzie. Narobiłem się jak ,,wół'' No chyba nie zabronisz mi zaprosić wieczorem trzech ziomali na GP prawda???''

    Uwierz - zawsze ,,przechodzi''
    No co Ty , musisz skosić trawę aby z kumplami GP obejrzeć ?

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    welna (05-04-2017)

  53. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,859
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ciekawe ustawienie na jutrzejszy sparing w Rybniku.

    1. Patryk Dudek
    2. Jacob Thorssell
    3. Jarosław Hampel
    4. Andriej Karpow
    5. Piotr Protasiewicz
    6. Alex Zgardziński
    7. Sebastian Niedźwiedź
    Ktoś wie czy będzie transmisja internetowa live ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #1346
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    noc

    o drzewkach, krzewach i innych ,,cudach'' nie wspominam, bo to ,,część'' żony

    a trawa? to taki mój ,,azyl''
    oaza spokoju

    poza tym dobra ,,karta przetargowa''

    ,,Kochanie, pół dnia spędziłem na ogrodzie. Narobiłem się jak ,,wół'' No chyba nie zabronisz mi zaprosić wieczorem trzech ziomali na GP prawda???''

    Uwierz - zawsze ,,przechodzi''
    Wełna, pożyczysz, wertykulator?

  55. Powrót do góry    #1347
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No co Ty , musisz skosić trawę aby z kumplami GP obejrzeć ?
    Scotii nie łap za słówka
    Tu bardziej chodzi o ,,wjazd na chatę'' aniżeli samo oglądanie
    Wiesz, kobieta w taki sobotni wieczór chciałaby jakiegoś delikatnego drinka wypić, romantyczną komedię obejrzeć, zjeść zdrową sałatkę ze szpinakiem
    A ma żużel, karkówkę z grilla i ,,zrobionego'' męża i jego koleżków.......

    ps. mingozi - sam wypożyczam, tak więc nie pomogę
    Ostatnio edytowane przez welna ; 05-04-2017 o 21:46

  56. Powrót do góry    #1348
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekawe ustawienie na jutrzejszy sparing w Rybniku.



    Ktoś wie czy będzie transmisja internetowa live ?
    Będzie tylko relacja tekstowa, a w piątek bedzie opublikowany pełny zapis video.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Mariusz (05-04-2017)

  58. Powrót do góry    #1349
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scotii nie łap za słówka
    Tu bardziej chodzi o ,,wjazd na chatę'' aniżeli samo oglądanie
    Wiesz, kobieta w taki sobotni wieczór chciałaby jakiegoś delikatnego drinka wypić, romantyczną komedię obejrzeć, zjeść zdrową sałatkę ze szpinaku.
    A ma żużel, karkówkę z grilla i ,,zrobionego'' męża i jego koleżków.......
    Doskonale rozumiem .Jeżeli ma się ogarniętych kumpli i kobieta ich akceptuje to w moim przypadku nie ma problemu aby raz na jakiś czas sałatkę ze szpinaku zastąpić karkówką .Drink i te sprawy śmiało można wprowadzić w życie po wyjściu kolegów

  59. Powrót do góry    #1350
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Raczej będzie odwołane, chociaż wolałbym nie, bo już sobie delikatnie deszcz obija parapet, a na cały piątek przepowiedziany jest deszcz, chociaż w niedużych ilościach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •