Strona 42 z 121 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Tylko z Hampelem jest taki kłopot, że Cieslak może na Niego stawiać dając Mu możliwość rozjeżdżenia się. Niestety On jest za wynik rozliczany i po kolejnych 2-3 spotkaniach jarka na 2-3 punkty może nie mieć argumentów by nadal wpychać Go do składu.
    Falubaz to nie klub miłosierdzia, który kosztem swoich wyników cierpliwie będzie rehabilitował zawodnika, który być może za rok sobie odejdzie do innego pracodawcy. Uklad jest prosty: Jedziesz, a jak nie, to wypadasz ze składu.
    Jacob lepiej może by nie pojechał, ale za chwile ktoś może zechcieć sprawdzić, czy aby na pewno nie pojechałby lepiej niż Hampel.
    Pewnie, że po takim meczu nie ma co gościa szarpać za rękawy, wszyscy połozyli zawody, jednakże w Jego przypadku to już był dramat i brak jazdy przez półtora sezonu widać jak na dłoni. Obawiam się też, że gdyby nasi corridę wczoraj przygotowli, to Cieślak musiałby zmienić Go już po 1 starcie.
    Gdyby następne zawody były z Gorzowem- nie wrzuciłbym Hampela do składu. Waga zawodów, cisnienie i oczekiwania mogłyby przerosnąć aktualnie mozliwości Jego zblokowanej, zawodniczej głowy.

    pozdrawiam z Leszna
    Elgato właśnie o to chodzi, że ten ukłasd nie jest taki prosty.
    Jacob zgodził się na grzanie ławy i czekanie na swoja klej w przypaku kontuzji innego zawodnika.
    Tu niestety nie ma zasady słabszy grzeje ławe.

    Teraz Falubaz ma dwa mecze u siebie i pewnie żadnej zmiany nie bedzie.
    Hampel czy tam Karpiu pewnie swoje zrobią i argument o słabej jezdzie upadnie całkiem.

    W sumie szkoda, że taki jest układ bo sam chętnie bym zobaczył Jacoba w akcji i fajnie jakby się już powoli rozjezdzał na e-ligowych torach.

    Cieślak sam prawił, że trzeba Jacobowi dać jezdzić, żeby ten nigdzie nie uciekł.
    Tylko czy Shreku posadzi Jarka na ławie - mocno wątpliwe.

    Troche to teraz taki układ zamknięty, w którym ciężko o dobre rozwiązanie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-05-2017 o 14:48
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #1847
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Mariuszu. Nie jesteś w stanie mnie obrazić. Rozumiesz sedno?
    Nie trzeba używać inwektyw w Twoim forumowym stylu. Jesteś takim sportsboardowym Mundkiem. Nic więcej.

    Szkoda mi klikania w klawiaturę, aby cokolwiek Tobie pisać i w jakikolwiek sposób polemizować z Tobą.
    Fajni forumowicze tu próbowali i szkoda było patrzeć do jakiego poziomu potrafisz sprowadzić rozmowę.

    Jesteś pierwszy do wbijania szpil innym, najczęściej renomowanym klubom, na podstawie własnej interpretacji wywiadów/wypowiedzi.
    A sam jesteś falubazowym betonem. Nieznoszącym krytyki własnego klubu.

    Mam nadzieję, że Twoja rodzina nie ma dostępu/nie korzysta z tego forum. Byłby mega wstyd. Nie życzę im tego.

    Pa,pa. I bardzo proszę nie wchodź w polemikę ze mną. Ja z kolei kolejny raz postaram się traktować Twoje posty jak wczorajsze 64:26. Wzruszeniem ramion.
    Wpadasz do tego wątku. Piszesz jakieś bzdury które rzekomo opowiada w mediach Kawicki. A jak ciebie zapytać o konkrety to odpowiadasz w stylu "a u was też biją murzynów". I twierdzisz, że wszystko wyjaśniłeś w poście nr 1640 w którym to coś nawijasz o przekładanych meczach. A potem ryczysz w rękaw, że ciebie źle traktują. Idź ryczeć dalej, ale rób to po cichu. Bo nie wypada publicznie. Podobno duży chłopak juz jesteś
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1848
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Mariuszu kochany. MÓJ post numer 1640. Tak go oznaczyłem. Nie post numer 1640 w wątku Falubazu.
    Jeśli Ty to widzisz inaczej to absolutnie przepraszam. Jeszcze raz wyrazy współczucia dla bliskich.

  4. Powrót do góry    #1849
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Mariuszu kochany. MÓJ post numer 1640. Tak go oznaczyłem. Nie post numer 1640 w wątku Falubazu.
    Jeśli Ty to widzisz inaczej to absolutnie przepraszam. Jeszcze raz wyrazy współczucia dla bliskich.
    I znowu sciemniasz. Tylko po co ? Oto co pisałeś i oznaczyłeś:

    Mariusz, przeczytaj mój post numer 1640 w tym wątku. Pytasz o rzeczy, które tam wpisałem.
    Mowa wyraźnie o poście w wątku Falubazu.

    A jeśli miałeś na myśli swój wpis na forum, o numerze 1640, to może powiedz mi zawczasu, skąd mam wiedzieć, o który to wpis konkretnie chodzi ? Który to był ten 1640 ?

    No i poza faktem, że mieszasz strasznie i kluczysz, dalej nie odpowiedziałeś na pytanie podstawowe. Gdzie Kawicki twierdzi, jakoby działacze byli znudzeni Hampelem ?

    Wymyśliłeś sobie na poczekaniu jakąś tezę i teraz kluczysz, bo nie masz pojęcia czym ją podeprzeć. Aż żal mi ciebie, leżysz i kwiczysz.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-05-2017 o 15:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1850
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Słuchaj, Mundku forumowy. To znaczy czytaj.
    Przeciętnemu użytkownikowi internetu wystarczyłoby śledzenie wątku, w tym moich wypowiedzi.
    I głupkowatych/upierdliwych wpisów nie wprowadzać. I nie śmiecić.

    Całusy.

    P.S. Napisz co tam jeszcze chcesz. Mnie to już kompletnie nie obchodzi. Jak masz jaja, to załóż się ze mną na priva o co chcesz, że Hampel w przyszłym roku nie pojedzie dla Falubazu.
    A jeżeli nie napiszesz, to kolejny raz proszę, Mundku, odpuść sobie swe wywody. Nie będzie odbioru.

  6. Powrót do góry    #1851
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jak masz jaja, to załóż się ze mną na priva o co chcesz, że Hampel w przyszłym roku nie pojedzie dla Falubazu.
    Ale co maja do tego moje jaja ? Czy ja gdzieś twierdziłem, ze JH w przyszłym sezonie, będzie jeździł dla Falubazu ? Skąd mam dzisiaj wiedzieć, co będzie robił Jarek za rok ?

    Przeciętnemu użytkownikowi internetu wystarczyłoby śledzenie wątku, w tym moich wypowiedzi.
    Czyś ty o..ujał ? Walnąłeś bzdurę o Kawickim i Hampelu, potem odsyłasz do postu który nic nie wnosi do dyskusji, teraz tłumaczysz się i wijesz jak piskorz. I dalej nie wiesz jak wybrnąć z tej gafy jaką popełniłeś. I jeszcze marudzisz. Daj już sobie na luz człowieku. Bo to już nawet śmieszne nie jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1852
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Walczyć, trenować Falubaz musi panować.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #1853
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Tu finał srebnego kasku na zywo

    https://www.youtube.com/watch?v=Hyhyf4fqh4w

  9. Powrót do góry    #1854
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Ten film, to takie hinduskie danie pozbawione przypraw.
    Chciałbym zobaczyć ten szok, nerwy, gorączkę poszukiwań, a tu nic. Żadnego pieprzu, żadnej jalapeno?
    Muszą się poprawić w tej TF. Jak jest porażka, to niech pokażą że zespół walczy, szarpie, nakręca się, próbuje wszystkiego.
    Taki mecz, a pokazali jak jakiś sparring z drugoligowcem.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    szmacianek (03-05-2017)

  11. Powrót do góry    #1855
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ten film, to takie hinduskie danie pozbawione przypraw.
    Chciałbym zobaczyć ten szok, nerwy, gorączkę poszukiwań, a tu nic. Żadnego pieprzu, żadnej jalapeno?
    Muszą się poprawić w tej TF. Jak jest porażka, to niech pokażą że zespół walczy, szarpie, nakręca się, próbuje wszystkiego.
    Taki mecz, a pokazali jak jakiś sparring z drugoligowcem.
    Chyba nie mogli, cenzura nie przepościła. Tyle mięcha co tam wczoraj latało w eterze, nie nadawało się do publikacji.

    Czyżby jutro Misio mial nie wystąpić ? Chyba Burza za niego będzie musiał jechać
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-05-2017 o 17:02
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1856
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    I dobrze , trzeba dać mu szanse.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. Powrót do góry    #1857
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Coś Falubaz cierpi na brak sprzętu. Brak skilla czy brak zaplecza?

  14. Powrót do góry    #1858
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba nie mogli, cenzura nie przepościła. Tyle mięcha co tam wczoraj latało w eterze, nie nadawało się do publikacji.

    Czyżby jutro Misio mial nie wystąpić ? Chyba Burza za niego będzie musiał jechać
    I to jest niby powód do smutku ? Przecież na tego paralityka z Rawicza patrzeć się nie da. Niedźwiedź jest tak bezbarwny i nijaki, że ja już dawno bym go zmienił na Burzyńskiego. Ponadto mam wrażenie, że ten chłopak nie tylko nie robi postępów, ale wręcz jeździ coraz gorzej.
    TeamLindgren

  15. Powrót do góry    #1859
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ten film, to takie hinduskie danie pozbawione przypraw.
    Chciałbym zobaczyć ten szok, nerwy, gorączkę poszukiwań, a tu nic. Żadnego pieprzu, żadnej jalapeno?
    Muszą się poprawić w tej TF. Jak jest porażka, to niech pokażą że zespół walczy, szarpie, nakręca się, próbuje wszystkiego.
    Taki mecz, a pokazali jak jakiś sparring z drugoligowcem.
    a jak dla mnie to zrobili go totalnie po łebkach,
    wrzucili byle jaką muzę, montaż nieciekawy i do tego krótszy niż zwykle;
    po prostu im się nie chciało wiedząc jaki był wynik..jaki mecz taki filmik,
    zwłaszcza, że większość ich filmów stoi na dużo dużo wyższym poziomie

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Ali_G (03-05-2017), alexbart (03-05-2017)

  17. Powrót do góry    #1860
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Troche mi zajelo otrzasniecie sie po meczu w Lesznie, bo nawet nie wiadomo bylo co napisac ale mam kilka spostrzezen z ostatnich dni:

    1. Nie robmy na razie z Jarka kozla ofiarnego, wszyscy pojechali slabo, on nawet pierwszy start mial dobry ale z zwenetrznego pola bylo ciezko to utrzymac. Pokaza kolejne mecze jak z jego forma.

    2. W trakcie sezonu trzeba stawiac na Thorsella za kogos z trojki Jaro, Andriej, Kapitan moze naprzemiennie. Musimy to robic, zeby nam nie uciekl, jak mowil Cieslak. Poza tym on ma wielkie mozliwosci co pokazuje w tym roku juz od poczatku. W mlodego Woryne tez pewnie wielu nie wierzylo a pokazuje, ze mlodosc idzie i same nazwiska nie jada.

    3. Woryna - pieknie sie patrzy na niego. Jest lepszy w lidze niz czolowka GP wiec po co przeplacac Fredka tez fajnie i dobrze, ze na tych nowatorskich silnikach. Kibicuje mu i tym silnikom.

    4. Rajder meczu - co za debilny pomysl, nie dosc ze z angielska to jeszcze pisane fonetycznie po polsku. Wiocha.

    5. Szkolenie juniorki - dobrze powiedział młody Wojdyło po meczu w Rzeszowie gdzie zdobyl punkty jak lider, ze jak nie bylo Stachyry to jezdzili raz w tygodniu i z problemami, przyszedl Stachyra i sa na stadionie i w warsztacie dzien w dzien a tor jest do ich dyspozycji kazdego dnia i efekty sa. Nasi powinni np. Niedzwiedz cwiczyc tez czesto i to na mokrym i ciezkim torze takze, aby nie bylo potem, ze tor byl dla nich zbyt ciezki.

    6. Baron pokazal co znaczy przygotowanie toru pod swoja druzyne. Teraz juz wiem po co byl mu nawet wlasny toromistrz sprowadzony do Leszna. Facet jest niezlym fachowcem widac. Szkoda tylko Zengiego bo facet nie ma sentymentow i moze mu zmarnowac sezon.

  18. Powrót do góry    #1861
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Troche mi zajelo otrzasniecie sie po meczu w Lesznie, bo nawet nie wiadomo bylo co napisac ale mam kilka spostrzezen z ostatnich dni:

    1. Nie robmy na razie z Jarka kozla ofiarnego, wszyscy pojechali slabo, on nawet pierwszy start mial dobry ale z zwenetrznego pola bylo ciezko to utrzymac. Pokaza kolejne mecze jak z jego forma.

    2. W trakcie sezonu trzeba stawiac na Thorsella za kogos z trojki Jaro, Andriej, Kapitan moze naprzemiennie. Musimy to robic, zeby nam nie uciekl, jak mowil Cieslak. Poza tym on ma wielkie mozliwosci co pokazuje w tym roku juz od poczatku. W mlodego Woryne tez pewnie wielu nie wierzylo a pokazuje, ze mlodosc idzie i same nazwiska nie jada.

    3. Woryna - pieknie sie patrzy na niego. Jest lepszy w lidze niz czolowka GP wiec po co przeplacac Fredka tez fajnie i dobrze, ze na tych nowatorskich silnikach. Kibicuje mu i tym silnikom.

    4. Rajder meczu - co za debilny pomysl, nie dosc ze z angielska to jeszcze pisane fonetycznie po polsku. Wiocha.

    5. Szkolenie juniorki - dobrze powiedział młody Wojdyło po meczu w Rzeszowie gdzie zdobyl punkty jak lider, ze jak nie bylo Stachyry to jezdzili raz w tygodniu i z problemami, przyszedl Stachyra i sa na stadionie i w warsztacie dzien w dzien a tor jest do ich dyspozycji kazdego dnia i efekty sa. Nasi powinni np. Niedzwiedz cwiczyc tez czesto i to na mokrym i ciezkim torze takze, aby nie bylo potem, ze tor byl dla nich zbyt ciezki.

    6. Baron pokazal co znaczy przygotowanie toru pod swoja druzyne. Teraz juz wiem po co byl mu nawet wlasny toromistrz sprowadzony do Leszna. Facet jest niezlym fachowcem widac. Szkoda tylko Zengiego bo facet nie ma sentymentow i moze mu zmarnowac sezon.
    niestety , ale Hampel z meczu na mecz coraz bardziej przypomina późnego Szymkowiaka. jak dla mnie jego powrót do wysokiej formy sprzed wypadku, należy rozpatrywać już jedynie w kategoriach ew cudu.
    z tego właśnie powodu należałoby dać szansę Torselllowi, z tym że pewnie Ciślak JH od własnego cyca nie odstawi.

    wydaje się , że niestety po Niedźwiedziu nie należy oczekiwać już jakiś wyników, które można byłoby uznać chociaż za przyzwoite.

    znaleźliby się na forum i tacy, którzy gardłoowaliby że tor był spreparowany, bo nie był równy dla wszystkich, tzn Falubaz nie wiedział jak jechać.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  19. Powrót do góry    #1862
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Jakoś nie pamiętam, by ktoś na forum pisał o spreparowanym torze.
    Na początku było o nawierzchni nie pozwalającej na widowiskowe wyścigi. Później, od drugiej serii, nikt na tor nie narzekał. Tzn. żaden forumowicz.

  20. Powrót do góry    #1863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    niestety , ale Hampel z meczu na mecz coraz bardziej przypomina późnego Szymkowiaka. jak dla mnie jego powrót do wysokiej formy sprzed wypadku, należy rozpatrywać już jedynie w kategoriach ew cudu.
    Ludzie małej wiary. Ja uważam, ze przełamanie Jarka to jest kwestia kilku meczy. Jak zacznie się młócka ligowa w Szwecji, w Polsce, tak już na dobre. To w połowie sezonu Jarek będzie już zapyerdalał. Nie wiem tylko czy iskry będzie widać.

    znaleźliby się na forum i tacy, którzy gardłoowaliby że tor był spreparowany, bo nie był równy dla wszystkich, tzn Falubaz nie wiedział jak jechać.
    Jakoś nie widziałem dosłownie żadnej opinii która by potwierdzała twoje obawy. Nasi po prostu, po łatwej wygranej z Toruniem u siebie, za bardzo się rozprężyli. Pojechali do Leszna na Smoka, jak po swoje. Mając na względzie fakt, iż ostatnimi laty tam akurat jeździło im się dobrze. Tu niestety ale nasz sztab szkoleniowy, z Cieślakiem na czele, dał ciała. Bo Cieślak powinien wykumać, ze obecność Barona na Smoku czymś była spowodowana. Powinien przewidzieć, a sygnałów było sporo, że to już nie będzie ten sam Smok co zwykle. Nasi dali się po prostu zaskoczyć jak gówniarze. I mieli pecha, bo mało, że trafili na całkiem inaczej przygotowaną nawierzchnie, to jeszcze na przeciwnika który już chyba z nudów, wjeżdżał się w ten tor przez cały miesiąc. Druga kwestia to ta, że nasi powinni mniej grzebać w ustawieniach a więcej obserwować, którymi ścieżkami jadą miejscowi. Bo to był, moim zdaniem, klucz do sukcesu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1864
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ludzie małej wiary. Ja uważam, ze przełamanie Jarka to jest kwestia kilku meczy. Jak zacznie się młócka ligowa w Szwecji, w Polsce, tak już na dobre. To w połowie sezonu Jarek będzie już zapyerdalał. Nie wiem tylko czy iskry będzie widać.

    A ja ci powiem, że mam tej wiary coraz mniej. On się po prostu boi, a dla żużlowca to jest najgorsze co może być. Jedyna nadzieja w tym roku dla nas to to, że Hampel wreszcie dojdzie na tyle do ładu ze sprzętem że będzie wygrywał większość swoich startów i będzie nieuchwytny dla rywali na dystansie. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć w to, żeby podjął jakiekolwiek ryzyko na torze. Czyli punktowanie trochę tak jak dzisiaj na meczu z Australią czyli 3 wygrane i dwa zera. To jest chyba max jeśli chodzi o Hampela 2017. A o przyszłości to nawet nie chce mi się myśleć, bo nie sądzę żeby ktokolwiek u nas chciał z nim przedłużać kontrakt.


    Jakoś nie widziałem dosłownie żadnej opinii która by potwierdzała twoje obawy. Nasi po prostu, po łatwej wygranej z Toruniem u siebie, za bardzo się rozprężyli. Pojechali do Leszna na Smoka, jak po swoje. Mając na względzie fakt, iż ostatnimi laty tam akurat jeździło im się dobrze. Tu niestety ale nasz sztab szkoleniowy, z Cieślakiem na czele, dał ciała. Bo Cieślak powinien wykumać, ze obecność Barona na Smoku czymś była spowodowana. Powinien przewidzieć, a sygnałów było sporo, że to już nie będzie ten sam Smok co zwykle. Nasi dali się po prostu zaskoczyć jak gówniarze. I mieli pecha, bo mało, że trafili na całkiem inaczej przygotowaną nawierzchnie, to jeszcze na przeciwnika który już chyba z nudów, wjeżdżał się w ten tor przez cały miesiąc. Druga kwestia to ta, że nasi powinni mniej grzebać w ustawieniach a więcej obserwować, którymi ścieżkami jadą miejscowi. Bo to był, moim zdaniem, klucz do sukcesu.
    Teraz to każdy mądry po szkodzie. Całe szczęście że to stało się teraz. Rozmawiałem już z paroma dobrze poinformowanymi osobami i wierz mi sporo wniosków już zostało wyciągniętych po tamtym meczu. Mniej więcej wiadomo czym nas zaskoczyli i prawda jest taka, że mieliśmy pozamiatane jeszcze zanim się rozpoczął. Nie ma rady, na Smoka trzeba będzie specjalnie szykować silniki, jak na Mościce. I nie jest to jakaś mission impossible. Spokojnie rabialne, tyle że tak jak napisałeś, trzeba się do takiego meczu staranniej przygotować. Drugi raz nas tak nie zaskoczą.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 03-05-2017 o 19:27

  22. Powrót do góry    #1865
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ten film, to takie hinduskie danie pozbawione przypraw.
    Chciałbym zobaczyć ten szok, nerwy, gorączkę poszukiwań, a tu nic. Żadnego pieprzu, żadnej jalapeno?
    Muszą się poprawić w tej TF. Jak jest porażka, to niech pokażą że zespół walczy, szarpie, nakręca się, próbuje wszystkiego.
    Taki mecz, a pokazali jak jakiś sparring z drugoligowcem.
    A może tego wszystkiego po prostu Wam zabrakło? Łatwo jest tłumaczyć się torem, brakiem dopasowania...znam, to z poprzedniego sezonu UL. W naszym reportażu jest fajne ujęcie Hampela. Jak tam błysku w oku nie widzę

    Swoją drogą wygląda, to tak jakby mecz trwał 4 biegi. Slabiutki materiał, jak na możliwości FalubazTV.

  23. Powrót do góry    #1866
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    2 mecze i pare sparingów plus jakies turnieje za nami. Widać gołym okiem, że Hampel dużo lepiej jeździć nie będzie. Jeszcze w Zg coś pojedzie czyli ok 8- 9 pkt, ale na wyjazdach to max co zrobi to 3-4 pkt. To stanowczo za mało jak na takiego zawodnika. Mamy na wyjazdach dwie potężne dziury w składzie w seniorach . Czyli Karpov i Hampel. W zeszłym sezonie Karpov najlepszy mecz na wyjeździe to 6pkt. Do tego juniorzy dość słabi. Niedźwiedź to jakas porażka co on jedzie.
    Co najgorsze to Cieslak na 1000 procent Hampela na lawę nie posadzi , a jest najsłabszym seniorem. Bedzie dawał mu cały czas szanse bo Jaraczek musi sie odbudować. Leszno juz nas upokorzyło , oby na zawarciu nie bylo drugiej kompromitacji.

  24. Powrót do góry    #1867
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    2 mecze i pare sparingów plus jakies turnieje za nami. Widać gołym okiem, że Hampel dużo lepiej jeździć nie będzie. Jeszcze w Zg coś pojedzie czyli ok 8- 9 pkt, ale na wyjazdach to max co zrobi to 3-4 pkt. To stanowczo za mało jak na takiego zawodnika. Mamy na wyjazdach dwie potężne dziury w składzie w seniorach . Czyli Karpov i Hampel. W zeszłym sezonie Karpov najlepszy mecz na wyjeździe to 6pkt. Do tego juniorzy dość słabi. Niedźwiedź to jakas porażka co on jedzie.
    Co najgorsze to Cieslak na 1000 procent Hampela na lawę nie posadzi , a jest najsłabszym seniorem. Bedzie dawał mu cały czas szanse bo Jaraczek musi sie odbudować. Leszno juz nas upokorzyło , oby na zawarciu nie bylo drugiej kompromitacji.
    Ewentualna kompromitacja (lub nie) na Jancarzu, zależy tylko i wyłącznie od sposobu, w jaki zostanie przygotowana nawierzchnia. Jeżeli tor będzie podobny do tego jaki był w ubiegłym roku, walka będzie trwała do nominowanych. O żadnej kompromitacji nie będzie mowy. Paluchostrada gwarantuje powtórkę z Leszna.
    Ale punktów na wyjazdach może brakować.
    Na niektórych torach Karpov coś ujedzie np. Grudziądz, na niektórych nie będzie istniał.
    Podobnie Hampel, jak tor będzie "asfaltowy", dopasuje sprzęt, to może jechać nawet na 3,0,3,0,3. Warunkiem jest szybki silnik i takie same starty z odprężoną czaszką. Jak będzie często jeździł, to mam nadzieję, że z czasem będzie łapał 1 i 2 zamiast tych śliwek.
    Niedźwiedź to w tej chwili plastron na wyjazdach, u siebie słabego juniora może pokonać. Jeździ kompletny chaos, jak Musielak w Czewie.

  25. Powrót do góry    #1868
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    A ja bym tam Cieślakowi zaufał - jeśli pcha tego Jarka do składu na ligę, bierze go na reprezentację, to znaczy, że wg Cieślaka jednymy problemem jest brak objeżdżenia i pewności. Facet zjadł zęby na żużlu, więc chyba wie co robi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #1869
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Co myślicie o ustawieniu Jarka na Czewę z np. z numerem 11?
    Doyley z 12, a on sobie spokojnie poradzi z tego numeru z takimi rywalami. A Karpia wrzucić pod 10, przy swoich startach też powinien sobie poradzić.
    Ciekawe czy Szreku rozważał taką koncepcję? A gdyby zatrybiło, powtórzyć to w Rybniku i ogień dalej.

  27. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co myslimy? Otoz, ze wystawienie go w kolejnym meczu bedzie kolejnym objawem niezrozumialego kumoterstwa.

    Ludzie tacy jak ja nie chca Hampela nie tylko za to, ze po kontuzji jest slaby, bo to byloby bzdurnym uproszczeniem. Do tej pory byl zawodnikiem nudnym do granic mozliwosci, teraz nie dosc, ze nudny jeszcze bardziej, to jeszcze bez sprzetu, startow i pomyslu na jazde.

    W momencie, gdy mamy rezerwe posiadajaca to wszystko, czego Hampel nie ma, nie widze powodow, by z niej nie korzystac. W 2009 i chwile potem byla magia druzyny, teraz mamy magie nazwisk, jak to zwykle bywa u spasionych kotow. Szybko zapomniano, co kochano najbardziej, i co dzieki temu przynosilo fale swietnych wynikow.

    Czwarty rok przywiazania do Hampela nie przynosi nic poza srednim sredniactwem. Ciekawe, co jeszcze musialoby sie wydarzyc, zeby przejrzano na oczy

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    spitt22 (04-05-2017)

  29. Powrót do góry    #1871
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Co myslimy? Otoz, ze wystawienie go w kolejnym meczu bedzie kolejnym objawem niezrozumialego kumoterstwa.

    Ludzie tacy jak ja nie chca Hampela nie tylko za to, ze po kontuzji jest slaby, bo to byloby bzdurnym uproszczeniem. Do tej pory byl zawodnikiem nudnym do granic mozliwosci, teraz nie dosc, ze nudny jeszcze bardziej, to jeszcze bez sprzetu, startow i pomyslu na jazde.

    W momencie, gdy mamy rezerwe posiadajaca to wszystko, czego Hampel nie ma, nie widze powodow, by z niej nie korzystac. W 2009 i chwile potem byla magia druzyny, teraz mamy magie nazwisk, jak to zwykle bywa u spasionych kotow. Szybko zapomniano, co kochano najbardziej, i co dzieki temu przynosilo fale swietnych wynikow.

    Czwarty rok przywiazania do Hampela nie przynosi nic poza srednim sredniactwem. Ciekawe, co jeszcze musialoby sie wydarzyc, zeby przejrzano na oczy
    Faktem jest że Hampel położył nam 3 sezony, przełamania na razie nie ma.
    Taki mecz z Częstochową czy Grudziądzem, to świetna okazja na wrzucenie Thorssella do składu. Gdzie jak nie tu?
    Widzimy jednak, że Szreku upatruje w Jarku sukcesu i uparcie wrzuca go do składu wszędzie. W tej sytuacji pozostaje jak najszybciej postawić Hampela na nogi.

  30. Powrót do góry    #1872
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Faktem jest że Hampel położył nam 3 sezony, przełamania na razie nie ma.
    Taki mecz z Częstochową czy Grudziądzem, to świetna okazja na wrzucenie Thorssella do składu. Gdzie jak nie tu?
    Widzimy jednak, że Szreku upatruje w Jarku sukcesu i uparcie wrzuca go do składu wszędzie. W tej sytuacji pozostaje jak najszybciej postawić Hampela na nogi.
    Nie będzie żadnej zmiany na Czewe. Jeśli Jaro położy ten mecz to pewnie do Rybnika pojedziemy z Thorssellem, ale panowie żadnych złudzeń to nie będzie jakieś zbawienie. Nie liczyłbym więcej jak 4-5 pkt w 4 startach. Jak dobrze pójdzie i nie trzeba będzie robić taktyków.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #1873
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Naprawdę ktoś bierze pod uwagę że Cieślak może odstawić Hampela. Już prędzej Protas czy Dudek usiądą na ławie po jakiejś wtopie niż pupilek Mareczka

  32. Powrót do góry    #1874
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Mając tą wiedzę o więzi Szreku-Hampel, koniecznie trzeba pozbawić Jarka strachu.
    Może w tym pomóc jak najwięcej jazdy, obycie się z prędkością i rywalami obok.

  33. Powrót do góry    #1875
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie będzie żadnej zmiany na Czewe. Jeśli Jaro położy ten mecz to pewnie do Rybnika pojedziemy z Thorssellem, ale panowie żadnych złudzeń to nie będzie jakieś zbawienie. Nie liczyłbym więcej jak 4-5 pkt w 4 startach. Jak dobrze pójdzie i nie trzeba będzie robić taktyków.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nawet jeśli nie ma co liczyć na więcej, to i tak będzie 4-5 punktów

  34. Powrót do góry    #1876
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ludzie małej wiary. Ja uważam, ze przełamanie Jarka to jest kwestia kilku meczy. Jak zacznie się młócka ligowa w Szwecji, w Polsce, tak już na dobre. To w połowie sezonu Jarek będzie już zapyerdalał. Nie wiem tylko czy iskry będzie widać.


    za to ludzi dużej wiary to było w niedziele w Lesznie tyle, że ledwo pomieści sie w sektorze gosci. wierzyli nie tylko w Hampela ale przed 10 biegiem nawet w to, że Falubaz dobije do 30 pkt.

    niestety ale Hampel ma takiego kabla, że same chęci i determinacja zawodnika moga sie okazać za małe na to, żeby cokolwiek jeszcze zmienić .

    swoją wiarę w Hampela możesz dopisać, to wiary w zielonogórską szkółkę. w kupie będzie im wszystkim raźniej.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  35. Powrót do góry    #1877
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    za to ludzi dużej wiary to było w niedziele w Lesznie tyle, że ledwo pomieści sie w sektorze gosci. wierzyli nie tylko w Hampela ale przed 10 biegiem nawet w to, że Falubaz dobije do 30 pkt.

    niestety ale Hampel ma takiego kabla, że same chęci i determinacja zawodnika moga sie okazać za małe na to, żeby cokolwiek jeszcze zmienić .

    swoją wiarę w Hampela możesz dopisać, to wiary w zielonogórską szkółkę. w kupie będzie im wszystkim raźniej.
    Tutaj już nadużyłeś swojej interpretacji. Odnośnie Jarka możemy się różnic w opiniach, ty masz swoją, ja swoja. Koniec sezonu pokaże który z nas się mylił. Ale proszę cie, nie przypisuj mi wiary w zielonogórską szkółkę. Bo jej nigdy nie miałem. Tak samo jak nie mam wiary w cały system szkolenia w naszych klubach. Ale to temat na inna dyskusje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1878
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    I to jest niby powód do smutku ? Przecież na tego paralityka z Rawicza patrzeć się nie da. Niedźwiedź jest tak bezbarwny i nijaki, że ja już dawno bym go zmienił na Burzyńskiego. Ponadto mam wrażenie, że ten chłopak nie tylko nie robi postępów, ale wręcz jeździ coraz gorzej.
    Wszyscy utalentowani młodzieżowcy, ktorzy trafili do Falubazu cofnęli się w rozwoju, a niektorzy już nawet nie jeżdża....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1879
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wszyscy utalentowani młodzieżowcy, ktorzy trafili do Falubazu cofnęli się w rozwoju, a niektorzy już nawet nie jeżdża....
    Mariano, a taki Musielak to gdzie cofnął się w rozwoju ?

    A jak by policzyć, ilu adeptów Unii już nie jeździ, to jak sądzisz, byłaby to większa liczba niż w Falubazie ? No i kto to są ci "utalentowani młodzieżowcy" ?

    Czasami warto się zastanowić co się pisze, bo taki kiks może wrócić jak bumerang i dać w mordę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1880
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wszyscy utalentowani młodzieżowcy, ktorzy trafili do Falubazu cofnęli się w rozwoju, a niektorzy już nawet nie jeżdża....
    Krystian Pieszczek się z tym nie zgadza.

  39. Powrót do góry    #1881
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo jej nigdy nie miałem. Tak samo jak nie mam wiary w cały system szkolenia w naszych klubach. Ale to temat na inna dyskusje.
    Zatem przedstaw nam ile jeszcze wygramy razy SWC? Pewnie tak do 2037 mamy spokój, ponieważ są mocni Dudek, Pawliccy, Zmarzlik a później będziemy mieli problem, żeby pokonać nawet takich Czechów skoro szkolenie jest tak słabe.

  40. Powrót do góry    #1882
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Zatem przedstaw nam ile jeszcze wygramy razy SWC? Pewnie tak do 2037 mamy spokój, ponieważ są mocni Dudek, Pawliccy, Zmarzlik a później będziemy mieli problem, żeby pokonać nawet takich Czechów skoro szkolenie jest tak słabe.
    Dudek, Pawliccy, Zmarzlik, Janowski, KK jak również Drabik i wielu innych, nie są produktem myśli szkoleniowej polskich klubów. Wbij sobie to do łba.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1883
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dudek, Pawliccy, Zmarzlik, Janowski, KK jak również Drabik i wielu innych, nie są produktem myśli szkoleniowej polskich klubów. Wbij sobie to do łba.



    Niereformowalny jesteś jak Kaczyński

  42. Powrót do góry    #1884
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dudek, Pawliccy, Zmarzlik, Janowski, KK jak również Drabik i wielu innych, nie są produktem myśli szkoleniowej polskich klubów. Wbij sobie to do łba.
    Protasiewicz, Walasek i Huszcza tez nie są wychowankami Falubazu
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1885
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Protasiewicz, Walasek i Huszcza tez nie są wychowankami Falubazu
    Mariano, nie pajacuj i trzymaj poziom. Przecież my nie rozmawiamy o tym kto jest wychowankiem a kto nie jest. To są dwie różne kwestie. Aby zostać wychowankiem jakiegoś klubu to trzeba po prostu spełniać formalne wymagania. Na wyszkolenie zawodnika wpływ może mieć wiele osób niekoniecznie zatrudnionych w klubach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1886
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Niemniej UNIA LESZNO NIGDY NIE KUPIŁA JUNIORA Z ZEWNĄTRZ i posiłkowała się tylko i wyłącznie myślą szkoleniowa swojej szkółki, natomiast FALUBAZ REGULARNIE KUPUJE JUNIORÓW Z ZEWNĄTRZ czym przyznaje się do tego ,że myśli szkoleniowej w swojej szkółce nie ma żadnej...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  45. Powrót do góry    #1887
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Na rany Jankesa.
    Przecież nie ma sensu polemika z Mundkiem z ZG.
    BTW, nie odpisuj.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Dominik (04-05-2017)

  47. Powrót do góry    #1888
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Niemniej UNIA LESZNO NIGDY NIE KUPIŁA JUNIORA Z ZEWNĄTRZ i posiłkowała się tylko i wyłącznie myślą szkoleniowa swojej szkółki, natomiast FALUBAZ REGULARNIE KUPUJE JUNIORÓW Z ZEWNĄTRZ czym przyznaje się do tego ,że myśli szkoleniowej w swojej szkółce nie ma żadnej...
    taaaa Jurica Pavlić pewnie jest Polakiem...

  48. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Manipulujesz Noski. U was w regionie polno bagiennym jest cale mnostwo chlopakow, ktorzy od poczatku garna sie do motorow, a ewentualne przyzwyczajenia do ciezkiego tyrania pomagaja zeby sie zbyt szybko nie poddawac. W zurbanizowanych, lepiej rozwinietych miastach, chec do zapieprzania od malego jest mniejsza, totez caly szereg chlopakow nie sprawdza sie w zwyczajnym szkoleniu. Dlatego zaopatrujecie polski zuzel w zawodnikow, ktorym tuz po wejsciu w dorosle zycie odechciewa sie u was w Lesznie zyc i jezdzic. Taka prawda i zadne dorabianie ideologii nie pomoze

  49. Powrót do góry    #1890
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Na rany Jankesa.
    Przecież nie ma sensu polemika z Mundkiem z ZG.
    BTW, nie odpisuj.
    Dlaczego ma nie odpisywać?
    Miałby obawiać się rzeczowej dyskusji o szkoleniu w polskich klubach?
    Przecież wszystkim nam zależy na wysokim poziomie żużla nie tylko na świecie, ale też w Polsce.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •