Strona 76 z 121 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,376 do 3,420 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3376
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Ta falubazowa szkółka to chyba faktycznie taka fikcja , co by tylko na jej konto z UM kasę wyrwać.
    Jeśli prawdą jest , że jeszcze rodzice tych chłopaków płacą ciężkie pieniądze za możliwość trenowania swych pociech , to ten
    niby strażak ma przynajmniej część racji mówiąc , że to ujowa szkółka.
    A czemu "niby strażak" ? I czemu tylko "cześć racji" odnośnie ...ujowej szkółki ?

    A kasy to faktycznie wyrywają po ..uju z UM na szkółkę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3377
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eee tam, to gdzie bułki i chleb kupujesz ?
    Dobrze wiesz co miałem na myśli pisząc o piekarni, ale musiałeś się przyczepić, żeby uciec od merytoryki...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic ci więcej powiedzieć nie mogę. Bo musiałbym powiedzieć więcej niż mogę. Umówmy się zatem, ze nic nie wiem.
    Najpierw prosisz użytkowników forum, żeby zapoznali się z życiorysem Smektały, Kubery i Kaczmarka, bo ewidentnie było w ich życiu coś takiego, żeby dyskredytować wkład leszczyńskiej szkółki w ich żużlowy rozwój. Teraz ucinasz temat - spróbuj obronić swój argument.

    Co takiego mogli mieć Ci chłopcy w życiu, że aż tak bardzo ułatwiło im to żużlowy start? Czy ktokolwiek z forumowiczów coś wie na ten temat? Wełna? Bo teraz się serio mnie to intryguje. Czymże Ci chłopcy ze Śremu, Osiecznej i Pawłowic różnią się od rówieśników z Raculi, Nowej Soli czy Starego Kisielina?

  3. Powrót do góry    #3378
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Jeśli kiedyś pojawią się w szkółce Falubazu złote dzieci żużla jak np Zmarzlik czy Drabik to sobie poradzi, bo takich młodych ludzi nie trzeba za dużo uczyć oni sami instynktownie czują jak jechać.
    Natomiast, gdyby dziś do szkółki Falubazu przyszedł np drugi Patryk Dudek, ale bez ojca żużlowca, to jestem przekonany, że nie wybiłby się. Nie ma w klubie trenera, który dojrzałby w nim talent i nauczyłby go techniki jazdy.
    Nie czarujmy się Dudek vel Zmarzlik w wieku 17-19 lat to przepaść w technice jazdy. Początki Patryka to dobre starty i kurczowe trzymanie kredy. Jego dojrzewanie do żużla było dość długie.
    Sam narzekam na Zgardzińskiego, ale co chłopak winny, że nikt z nim nie pracuje na techniką jazdy na różnych torach. Nie jest to żaden mega talent, ale ma solidne starty a to w żużlu już 50% sukcesu. Odpowiednia pracy na aspektami przygotowania fizycznego i mentalnego mogłoby dać nam solidnego juniora. Tylko kto miałby na dziś to zrobić, na pewno nie Pan Andrzej czy Cieślak - z całym szacunkiem dla nich.

    Reasumując nie polecałbym żadnemu młodemu zawodnikowi z kraju przechodzenia do Falubazu, bo tutaj się juniorzy uwsteczniają.
    Przykre, ale prawdziwe.
    Tylko Falubaz

  4. Powrót do góry    #3379
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Ja się nawet zgadzam z @Mariuszem. Po części.
    Szkolenie jest słabe, jeśli porównamy je np. do lat 80-tych, czy nawet 90-tych.
    Prawie w jednym czasie mieliśmy tuzów- Huszcza, Olszak, Jaworek, Krzystyniakowie. O całej koalicji czekających na start w lidze-Pachulski, Mańczak, Skonecki itd., itd. nie wspomnę. Wszyscy ci zawodnicy, jedną ręką potrafili przejechać płynnie 4 kółka, nawet na przyczepnym.
    Dlaczego nie ma dzisiaj tylu i takiej jakości kandydatów do żużla?
    Może dzisiaj za mało płacą? Nie, płacą duuużo więcej niż kiedyś.
    Może sprzęt dzisiaj gorszy? Też nie, jest lepszej jakości.
    Może jest bardziej niebezpiecznie? No nie, jest dużo bezpieczniej, dmuchane bandy, ochraniacze itp
    Dlaczego więc, mimo poprawy, nie ma tylu talentów w żużlu? Odpowiedź jest niejednoznaczna, a powodów wiele. Niektóre nawet nam, pasjonatom żużla umykają.
    I nie pomaga nawet, spełnienie pragnienia parcia na szkło. Przecież taki nawet średni żużlok, to osoba rozpoznawalna i można powiedzieć "sławna".
    Dlaczego tak dzisiaj trudno wychować chociażby takiego Pachulskiego, Błażejczaka, Pawlaka czy innego Zarzeckiego, których kiedyś było na pęczki?
    PS
    @grafi25, potrzeba nam drugiego Sochackiego czy tam Grabowskiego i warunków dla nich.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 05-09-2017 o 22:23

  5. Powrót do góry    #3380
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    @grafi25, potrzeba nam drugiego Sochackiego czy tam Grabowskiego i warunków dla nich.
    No trzeba by
    Mi tam nawet nie przeszkadza, że szkółka jest po części odpłatna.
    Ja też płace za to, aby mój syn mógł pograć sobie "poćwiczyć" kosza.
    Tylko Falubaz

  6. Powrót do góry    #3381
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario, twierdzisz, że leszczyńska szkółka jest chuyowa (może nie aż tak chuyowa jak nasza, ale chuyowa) więc zróbmy taki intelektualny eksperyment i wyobraźmy, że w półfinale ekstralipy wystapił Falubaz który pod nr 6 i 7 ma ... Smektałę i Kuberę.
    Powiedz mi Mario, czy ktoś w tej lidze w starciu z TAKIM Falubazem byłby w stanie ugrać powyżej 40 pkt ? O wygrywaniu meczu to nawet nie wspominam ...
    Ale wiesz Carli, przedmiotem sporu jest zupełnie co innego. W mniemaniu strażaka, chodzi o nomenklaturę pochodzenia juniorów występujących w barwach danego klubu. Wychowanek szkółki klubowej, ojca, minitoru. Typ ma fiksację na punkcie określenia skąd dany zawodnik się wziął. Co nie zmienia faktu, że deprecjonuje ich osiągnięcia. Osobiście dla mnie nie ma znaczenia, czy chłopak jeździł po polach Raculi WSK'ą, czy zaczynał od zera, czy był wybijającym się speedrowerowcem.

    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Przed chwilą byłem na treningu, trenowała nasza szkółka pod wodzą Andrzeja, dosłownie słyszałem Andrzej do młodego mówi " wiesz jak masz jechać to jedź'' jeden młody złamał dzisiaj obojczyk, pomijając to że na jednym motocyklu który nawet nie wjeżdżał do parkingu, zmieniali się tylko chłopaki na torze, treningi mają raz w tygodniu po parę kółek i do domuhttp://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4272
    Cała prawda o treningach naszej szkółki... Od dawna o tym mówię. Pyrkają bo pyrkają. A stowarzyszenie bierze kasę, która później idzie na etaty. Zapytaj kogokolwiek, czy narzeka na pensję. Ale jak miasto chciało zrobić audyt to stanowczo odmówili.

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Ta falubazowa szkółka to chyba faktycznie taka fikcja , co by tylko na jej konto z UM kasę wyrwać.
    Jeśli prawdą jest , że jeszcze rodzice tych chłopaków płacą ciężkie pieniądze za możliwość trenowania swych pociech , to ten
    niby strażak ma przynajmniej część racji mówiąc , że to ujowa szkółka.
    Jw.

  7. Powrót do góry    #3382
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ja się nawet zgadzam z @Mariuszem. Po części.
    Szkolenie jest słabe, jeśli porównamy je np. do lat 80-tych, czy nawet 90-tych.
    Prawie w jednym czasie mieliśmy tuzów- Huszcza, Olszak, Jaworek, Krzystyniakowie. O całej koalicji czekających na start w lidze-Pachulski, Mańczak, Skonecki itd., itd. nie wspomnę. Wszyscy ci zawodnicy, jedną ręką potrafili przejechać płynnie 4 kółka, nawet na przyczepnym.
    Dlaczego nie ma dzisiaj tylu i takiej jakości kandydatów do żużla?
    Może dzisiaj za mało płacą? Nie, płacą duuużo więcej niż kiedyś.
    Może sprzęt dzisiaj gorszy? Też nie, jest lepszej jakości.
    Może jest bardziej niebezpiecznie? No nie, jest dużo bezpieczniej, dmuchane bandy, ochraniacze itp
    Dlaczego więc, mimo poprawy, nie ma tylu talentów w żużlu? Odpowiedź jest niejednoznaczna, a powodów wiele. Niektóre nawet nam, pasjonatom żużla umykają.
    I nie pomaga nawet, spełnienie pragnienia parcia na szkło. Przecież taki nawet średni żużlok, to osoba rozpoznawalna i można powiedzieć "sławna".
    Dlaczego tak dzisiaj trudno wychować chociażby takiego Pachulskiego, Błażejczaka, Pawlaka czy innego Zarzeckiego, których kiedyś było na pęczki?
    PS
    @grafi25, potrzeba nam drugiego Sochackiego czy tam Grabowskiego i warunków dla nich.


    Z tym się nie zgodzę, żużlowcy to nie są sławni ludzie, nie w skali kraju. Polska nie żyje żużlem, znany jest Gollob, ale to znany w większości tylko z nazwiska, większość ludzi nie wie jaką dyscyplinę tenże Gollob uprawia, po prostu słyszeli nazwisko(A Janowski, Dudek czy Zmarzlik to są postacie anonimowe).
    Żużlowcy po większej częsci kraju, mogą chodzić anonimowo, to przeczy rozpoznawalności.
    A apropo całości, czy za mało płacą? Oczywiście że tak, żużlowiec chcąc nim zostać, musi mieć pieniądze, więc tu nie ma o czym mówić, nie można zostać żużlowcem z ulicy dzisiaj, trzeba mieć pieniądze, bo klub woli kupować gwiazdy, niż szkolić.
    Idziesz do byle jakiej szkółki kopaczy, to dostaniesz sprzęt, i jakąś diete, większą, mniejszą. Jeżeli ktoś może zostać żużlowcem albo piłkarzem, to musi kochać żużel żeby na to postawić, nie ma innego powodu, który może do żużla przyciągnąć. Koszta ogromne, pewności że zwróci się cokolwiek żadnej, zbyt duże ryzyko.

  8. Powrót do góry    #3383
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    To prawda. Od dawna mówię, że teraz ogromną barierą jest hajs. Tacy Przedpełski czy Zgardziński to bogate dzieciaki były, z dobrych domów.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #3384
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta

    Co takiego mogli mieć Ci chłopcy w życiu
    , że aż tak bardzo ułatwiło im to żużlowy start? Czy ktokolwiek z forumowiczów coś wie na ten temat? Wełna? Bo teraz się serio mnie to intryguje. Czymże Ci chłopcy ze Śremu, Osiecznej i Pawłowic różnią się od rówieśników z Raculi, Nowej Soli czy Starego Kisielina?
    Pytasz co mieli???

    Lepsze wzorce mieli. Lepszy klub w którym to wszystko zaczęli.


    Skoro Jankes był mniej chyujowy* od Huszczy, Unia była i jest mniej chyujowa od Falubazu to naturalną rzeczą jest, że każdy chłopak ze Śremu, Osiecznej i Pawłowic będzie mniej chyujowy od rówieśnika z Raculi, Nowej Soli czy Starego Kisielina

    To wszystko.
    Tylko tyle i zarazem aż tyle........

    *mniej chyujowy(a) - czytaj lepszy(a)

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-09-2017), Mariano_Italiano (06-09-2017), Phenomenon (06-09-2017), macropus (06-09-2017)

  11. Powrót do góry    #3385
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Ale wiesz Carli, przedmiotem sporu jest zupełnie co innego. W mniemaniu strażaka, chodzi o nomenklaturę pochodzenia juniorów występujących w barwach danego klubu. Wychowanek szkółki klubowej, ojca, minitoru. Typ ma fiksację na punkcie określenia skąd dany zawodnik się wziął. Co nie zmienia faktu, że deprecjonuje ich osiągnięcia. Osobiście dla mnie nie ma znaczenia, czy chłopak jeździł po polach Raculi WSK'ą, czy zaczynał od zera, czy był wybijającym się speedrowerowcem.
    .
    Wiem, chodziło mi o jego brednie na temat chuyowosci leszczyńskiej szkółki. A fakty są takie ze gdybyśmy mieli takich juniorów jak oni to sezon zakończyłby się kompletem zwycięstw Falubazu. Siła naszej formacji seniorskiej + ich juniorzy to byłby walec który rozjeżdża całą ligę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Powrót do góry    #3386
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pytasz co mieli???

    Lepsze wzorce mieli. Lepszy klub w którym to wszystko zaczęli.


    Skoro Jankes był mniej chyujowy* od Huszczy, Unia była i jest mniej chyujowa od Falubazu to naturalną rzeczą jest, że każdy chłopak ze Śremu, Osiecznej i Pawłowic będzie mniej chyujowy od rówieśnika z Raculi, Nowej Soli czy Starego Kisielina

    To wszystko.
    Tylko tyle i zarazem aż tyle........

    *mniej chyujowy(a) - czytaj lepszy(a)
    No właśnie, ogólnie rzecz ujmując, tym wpisem przyznałeś, że masz podobne spojrzenie na ten temat co ja.

    Reasumując, was podnieca fakt, że wśród tej całej mizerii szkoleniowej w naszym żużlu, wy tam jeszcze produkujecie jakichś w miarę sensownych adeptów. Ale to nie jest system szkoleniowy jaki być powinien. To jest manufaktura. Tylko tyle i aż tyle.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiem, chodziło mi o jego brednie na temat chuyowosci leszczyńskiej szkółki. A fakty są takie ze gdybyśmy mieli takich juniorów jak oni to sezon zakończyłby się kompletem zwycięstw Falubazu. Siła naszej formacji seniorskiej + ich juniorzy to byłby walec który rozjeżdża całą ligę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Gdyby babcia miała wąsy....

    Gdyby wszystkie kluby miały juniorów na zbliżonym poziomie, to byśmy wrócili do punktu wyjścia.

    A byłoby tak, gdyby obowiązywał jeden sprawny system szkolenia, gdyby potencjalni adepci mieli jakąś szansę na rozwój w przyszłości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3387
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Dobrze wiesz co miałem na myśli pisząc o piekarni, ale musiałeś się przyczepić, żeby uciec od merytoryki...



    Najpierw prosisz użytkowników forum, żeby zapoznali się z życiorysem Smektały, Kubery i Kaczmarka, bo ewidentnie było w ich życiu coś takiego, żeby dyskredytować wkład leszczyńskiej szkółki w ich żużlowy rozwój. Teraz ucinasz temat - spróbuj obronić swój argument.

    Co takiego mogli mieć Ci chłopcy w życiu, że aż tak bardzo ułatwiło im to żużlowy start? Czy ktokolwiek z forumowiczów coś wie na ten temat? Wełna? Bo teraz się serio mnie to intryguje. Czymże Ci chłopcy ze Śremu, Osiecznej i Pawłowic różnią się od rówieśników z Raculi, Nowej Soli czy Starego Kisielina?
    Nie widzisz, ze on konfabuluje o czymś o czym nie ma bladego pojęcia. Jeżeli by coś wiedział to by powiedział, ale się boi, ze ktoś go zaraz skonfrontuje z prawda. Jakie mogą być tajemnice nie do opowiedzenia publicznie ? że ktoś jeździł po polu czy innm motocrossie ? że ktoś miał bogatego dziadka ? To nie są ploteczki transferowe, ze trzeba źródła ukrywać.

  14. Powrót do góry    #3388
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Tak serio to za taka sytuacje ze szkoleniem w Falubazie odpowiada tylko jeden człowiek pan Robert Dowhan. Przecież kiedyś w Zielonej Górze na szkolenie szła cała kasa z min gadżetów a pisano że było to 600 tysiecy złotych. Dowhan ograniczył do minimum bądz nawet zera bo za wszelką cene chciał suckesów 1 drużyny zaniedbując szkółke.Wiadomo musi być sukces tu i teraz. A taki Mariusz zamiast pisać bezsensowne posty mógłby przykuć się do kaloryfera jak kiedyś w bodajże Krakowie 2 zawodników z Torunia z odpowiednimi postulatami:
    -Brak opłat za treningi (lub symboliczne)
    -Więcej sprzętu a nie adepci wymieniają się motorem na torze
    -minimum 2 treningi szkółki w tygodniu

    Szkolenie w Falubazi ejest i kłamstwem byłoby napisać że go nie ma ale coś nie gra

  15. Powrót do góry    #3389
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiem, chodziło mi o jego brednie na temat chuyowosci leszczyńskiej szkółki. A fakty są takie ze gdybyśmy mieli takich juniorów jak oni to sezon zakończyłby się kompletem zwycięstw Falubazu. Siła naszej formacji seniorskiej + ich juniorzy to byłby walec który rozjeżdża całą ligę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Gdyby Wrocław miał choć jednego porządnego zawodnika z ZG zamiast Woźniaka/Lebiedzia/Jędrzejaka, to też nie byłoby czego zbierać z reszty.

    Gdyby Unia Leszno wzięła od nas kogoś zamiast Pedersena/Kildemanda, to z baronowiskiem dowaliłaby wszystkim, zamiast być najbardziej przepłaconym klubem bez wyników ever.

    Każdy sra cienko w jakimś elemencie układanki

  16. Powrót do góry    #3390
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Nie widzisz, ze on konfabuluje o czymś o czym nie ma bladego pojęcia. Jeżeli by coś wiedział to by powiedział, ale się boi, ze ktoś go zaraz skonfrontuje z prawda. Jakie mogą być tajemnice nie do opowiedzenia publicznie ? że ktoś jeździł po polu czy innm motocrossie ? że ktoś miał bogatego dziadka ? To nie są ploteczki transferowe, ze trzeba źródła ukrywać.
    Wiem, że Mariusz już nie odpowie na to pytanie bo zagonił się do narożnika. Skoro nie było żadnego "prywatnego" powodu, dla którego Smektała, Kubera i Kaczmarek wyróżniają się na tle rówieśników, to wychodzi na to, że prawdą jest to co napisał wełna - jedyne co ich odróżnia od rówieśników z całej Polski jest to, że ich trenerem jest/był Jankes. Czyli jednak w Lesznie szkoli się lepiej. I wbrew woli Mariusza nie jest to trochę lepiej (lub jego językiem "trochę mniej chuyowo"), ale raczej znaczniej lepiej, jeśli nie dużo lepiej.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (06-09-2017), GoTrEk (06-09-2017)

  18. Powrót do góry    #3391
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Dobrze wiesz co miałem na myśli pisząc o piekarni, ale musiałeś się przyczepić, żeby uciec od merytoryki...



    Najpierw prosisz użytkowników forum, żeby zapoznali się z życiorysem Smektały, Kubery i Kaczmarka, bo ewidentnie było w ich życiu coś takiego, żeby dyskredytować wkład leszczyńskiej szkółki w ich żużlowy rozwój. Teraz ucinasz temat - spróbuj obronić swój argument.

    Co takiego mogli mieć Ci chłopcy w życiu, że aż tak bardzo ułatwiło im to żużlowy start? Czy ktokolwiek z forumowiczów coś wie na ten temat? Wełna? Bo teraz się serio mnie to intryguje. Czymże Ci chłopcy ze Śremu, Osiecznej i Pawłowic różnią się od rówieśników z Raculi, Nowej Soli czy Starego Kisielina?
    Wszyscy Ci chłopcy mają wspólnego wujka, wujka Romana
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Mefitzo (06-09-2017)

  20. Powrót do góry    #3392
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cały ich problem jest taki że podstawowa wartość to pieniądze dlatego zgłaszają im się do szkółki chłopcy z bogatych domów w gumkach z wrodzoną oceną niedostateczną z WF ale tatuś ma hajs i synek się męczy myśląc że zaraz będzie sławny i bogaty.Ta sama procedura jak w naszym światku celebrity...chcą być kimś ale nie czują tego bluesa a Andrzej sam nie wie co ma z nimi zrobić
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  21. Powrót do góry    #3393
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Rozumiecie coś z tego?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...wroci-do-zuzla
    Taki twardziel z tego Seby? Ból pewnie rozsadza go od wewnątrz, a on już o ściganiu.
    Gdyby chłopak miał tyle talentu ile samozaparcia, to młode Byczki cienko ryczałyby w półfinale.

  22. Powrót do góry    #3394
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    No i mamy ciąg dalszy tematu szkółki...

    https://www.facebook.com/FalubazZiel...7935707555087/

    Trener Cieślak trochę puścił bąków...

    - chce zbudowac Zgardzińskiego, ale jednak w niego nie do końca wierzy...
    - obwinia poprzedników za taki stan młodzieży...tylko kogo, senatora?
    - lewatywa, to taki żarcik był tylko
    - krytykuje politykę ściągania juniorów (Adamczewski, Pieszczek), a sam ściagnął Niedźwiedzia

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Aussie (07-09-2017), spitt22 (07-09-2017)

  24. Powrót do góry    #3395
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    No i mamy ciąg dalszy tematu szkółki...

    https://www.facebook.com/FalubazZiel...7935707555087/

    Trener Cieślak trochę puścił bąków...

    - chce zbudowac Zgardzińskiego, ale jednak w niego nie do końca wierzy...
    - obwinia poprzedników za taki stan młodzieży...tylko kogo, senatora?
    - lewatywa, to taki żarcik był tylko
    - krytykuje politykę ściągania juniorów (Adamczewski, Pieszczek), a sam ściagnął Niedźwiedzia
    Ja pi...le jaka nagonka . Nie masz lepszego zajęcia niż nap...nie co chwilę w stronę Falubazu ?.Może tak nalejesz do własnego podwórka i wyjaśnisz nam dlaczego Wasz śmieszny prezes posiłkuje się ochroniarzami aby wyj...ać z parkingu osobę która może tam być ?.Może wyjaśnisz dlaczego wasi mistrzowie już mają pretensje że ktoś będzie kombinował z torem w rewanżu bo przecież kombinować możecie tylko Wy ?.Rozumiem radość po pierwszym meczu który daję Wam praktycznie finał ale od niedzieli latacie wyżej niż ktokolwiek .Z całego serca życzę Wam aby w finale trafił się Wam rywal który jak najszybciej sprawi że przestaniecie się unosić w powietrzu

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Falubaz7 (07-09-2017)

  26. Powrót do góry    #3396
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ja pi...le jaka nagonka . Nie masz lepszego zajęcia niż nap...nie co chwilę w stronę Falubazu ?.Może tak nalejesz do własnego podwórka i wyjaśnisz nam dlaczego Wasz śmieszny prezes posiłkuje się ochroniarzami aby wyj...ać z parkingu osobę która może tam być ?.Może wyjaśnisz dlaczego wasi mistrzowie już mają pretensje że ktoś będzie kombinował z torem w rewanżu bo przecież kombinować możecie tylko Wy ?.Rozumiem radość po pierwszym meczu który daję Wam praktycznie finał ale od niedzieli latacie wyżej niż ktokolwiek .Z całego serca życzę Wam aby w finale trafił się Wam rywal który jak najszybciej sprawi że przestaniecie się unosić w powietrzu
    Otóż to...śmiali sie z Protasa ze narzekał na tor.....bynajmiej po meczu, a Ci jeszcze meczu nie odjechali i juz obawy i wyrzuty. Nic ******** spuścić w niedziele i tyle ich tu widzieli do boju. Wojna !!

  27. Powrót do góry    #3397
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ja pi...le jaka nagonka . Nie masz lepszego zajęcia niż nap...nie co chwilę w stronę Falubazu ?.Może tak nalejesz do własnego podwórka i wyjaśnisz nam dlaczego Wasz śmieszny prezes posiłkuje się ochroniarzami aby wyj...ać z parkingu osobę która może tam być ?.Może wyjaśnisz dlaczego wasi mistrzowie już mają pretensje że ktoś będzie kombinował z torem w rewanżu bo przecież kombinować możecie tylko Wy ?.Rozumiem radość po pierwszym meczu który daję Wam praktycznie finał ale od niedzieli latacie wyżej niż ktokolwiek .Z całego serca życzę Wam aby w finale trafił się Wam rywal który jak najszybciej sprawi że przestaniecie się unosić w powietrzu
    ScotFZG...

    Po pierwsze nieraz krytykowalem nasz klub i dalej będę krytykował. Prześledzisz nasz wątek, to zobaczysz.

    Po drugie napisalem gdzieś nieprawdę? Od tego jest forum, żeby dyskutować na różne tematy, nie zawsze wygodne.

    Po trzecie nie wiem, gdzie Ty widzisz, to nasze latanie. Nie nasza wina, że ktoś zamiast powalczyć w Lesznie, to szukał dziury w torze, a do tego juz przed meczem powiedział, że nie wierzy w juniorów. Ja bym takiego trenera wywiozl ma taczce.

    Po czwarte zluzuj lydke...to.tylko żużel. Wygra lepszy i tyle.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (07-09-2017)

  29. Powrót do góry    #3398
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    W innym wątku ten kolega z braku argumentów zaczyna temat leszczyńskich ciągów komunikacyjnych Biorę popcorn
    Przed pierwszym meczem poruszony został temat ubiegłorocznych wypowiedzi ludków z Falubazu przed półfinałem z Toruniem. Historia rzeczywiście lubi się powtarzać

  30. Powrót do góry    #3399
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    ScotFZG...

    Po pierwsze nieraz krytykowalem nasz klub i dalej będę krytykował. Prześledzisz nasz wątek, to zobaczysz.

    Po drugie napisalem gdzieś nieprawdę? Od tego jest forum, żeby dyskutować na różne tematy, nie zawsze wygodne.

    Po trzecie nie wiem, gdzie Ty widzisz, to nasze latanie. Nie nasza wina, że ktoś zamiast powalczyć w Lesznie, to szukał dziury w torze, a do tego juz przed meczem powiedział, że nie wierzy w juniorów. Ja bym takiego trenera wywiozl ma taczce.

    Po czwarte zluzuj lydke...to.tylko żużel. Wygra lepszy i tyle.
    Nie będę dalej dyskutował bo nie mam na to czasu i ochoty .Uwaga tylko taka że w Lesznie powalczyliśmy na tyle ile mogliśmy i na tyle ile pozwolił rywal a więc nie mierz nas swoją leszczyńską miarą. Powodzenia w finale

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W innym wątku ten kolega z braku argumentów zaczyna temat leszczyńskich ciągów komunikacyjnych Biorę popcorn
    Przed pierwszym meczem poruszony został temat ubiegłorocznych wypowiedzi ludków z Falubazu przed półfinałem z Toruniem. Historia rzeczywiście lubi się powtarzać
    Masz racje że wypowiedzi przed meczem kto kogo ma się bać są słabe . Z tym powtarzaniem historii to nie do końca się sprawdziło bo my walczymy o medale a Wy jesteście w takim momencie że nie jesteście jasno określić czy Frątczak będzie sprawdzał gazniki w Zielonej Górze czy w Pile

  31. Powrót do góry    #3400
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta

    Masz racje że wypowiedzi przed meczem kto kogo ma się bać są słabe . Z tym powtarzaniem historii to nie do końca się sprawdziło bo my walczymy o medale a Wy jesteście w takim momencie że nie jesteście jasno określić czy Frątczak będzie sprawdzał gazniki w Zielonej Górze czy w Pile
    No nie wiemy Życzę powodzenia w walce o brąz

  32. Powrót do góry    #3401
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  33. Powrót do góry    #3402
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Fajne, podoba mi się
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    JaacPoz (10-09-2017)

  35. Powrót do góry    #3403
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach

    icon11.gif

    1viwaa.jpg

    hahaha
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  36. Powrót do góry    #3404
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ciekawe czy jutro sie odbedzie. Ma padac.

  37. Powrót do góry    #3405
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Fajne, podoba mi się
    Na świętowanie brązu , będziecie mieć piosenkę jak znalazł...

  38. Powrót do góry    #3406
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Na świętowanie brązu , będziecie mieć piosenkę jak znalazł...
    Być może będzie brąz, być może żaden z medali, a być może i złoto. Tego, póki co, nie wie nikt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #3407
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Na świętowanie brązu , będziecie mieć piosenkę jak znalazł...
    Jak będzie brąz też się będę cieszył. Jasne, że bardziej ucieszy złoto, ale każdy medal mnie ucieszy.
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #3408
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Patrz synku, to jest kurtuazja

  41. Powrót do góry    #3409
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Patrz synku, to jest kurtuazja

    Przeżyłem 17lat bez medalu i tułania się między 1. i 2. ligą.
    Jak doświadczysz takiej "posłuchy" myślę, że zrozumiesz moją radość.
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #3410
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Przeżyłem 17lat bez medalu i tułania się między 1. i 2. ligą.
    Jak doświadczysz takiej "posłuchy" myślę, że zrozumiesz moją radość.
    Odnoszę to do ostatnich lat, gdzie trochę medali jednak Falubaz zdobył a pompowany od dwóch sezonów balonik swoje robi.
    Brąz może cieszyć kiedy drużyna startuje z realna szansą co najwyżej na play-off. Zbudowany za grubą kasę Falubaz był typowany do złota i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni Brąz nie będzie porażką ale sukcesem wcale.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 10-09-2017 o 11:12

  43. Powrót do góry    #3411
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Odnoszę to do ostatnich lat, gdzie trochę medali jednak Falubaz zdobył a pompowany od dwóch sezonów balonik swoje robi.
    Prawdopodobnie nikt ze strony zielonogórskiej nie posłucha Ciebie i nie będzie pluł na swój klub po przegranym półfinale .Uspokój się , idz na spacer ,wróć o 16 i będziesz pluł za nas

  44. Powrót do góry    #3412
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Odnoszę to do ostatnich lat, gdzie trochę medali jednak Falubaz zdobył a pompowany od dwóch sezonów balonik swoje robi.
    Brąz może cieszyć kiedy drużyna startuje z realna szansą co najwyżej na play-off. Zbudowany za grubą kasę Falubaz był typowany do złota i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni Brąz nie będzie porażką ale sukcesem wcale.
    A KST był budowany za chudą kasę ? I też typowany był do medali.

    Jeśli zdobędziemy brąz to będzie on również sukcesem. Jasne, nie takim wielkim sukcesem jak w przypadku zdobycia złota. Ale zawsze to jakiś sukces.

    Pewnie, ze złoto było celem. Nikt tego nie ukrywa u nas. I póki jest choćby cień szansy na złoto, to ta ekipa będzie walczyć do ostatniego biegu, do ostatniego łuku. Tego jestem pewien.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #3413
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Człowieku, kto tu pluje? Spacer jest potrzebny nie mnie a komu innemu.

  46. Powrót do góry    #3414
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Muzycznie totalnie nie moje klimaty ale trzeba oddać twórcom, że wyszedł solidny kawałek emocji w tym teledysku. Bardzo fajny montaż i teledysk sam w sobie na 5-tkę.

  47. Powrót do góry    #3415
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ostatni porzadny wynik byl w 2013 a wiec cztery lata temu. Rok temu braz z urzedu, bo przeciez rywal zaden. Takze teraz braz po ostrej walce tez poczytam za sukces.

  48. Powrót do góry    #3416
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Odnoszę to do ostatnich lat, gdzie trochę medali jednak Falubaz zdobył a pompowany od dwóch sezonów balonik swoje robi.
    Brąz może cieszyć kiedy drużyna startuje z realna szansą co najwyżej na play-off. Zbudowany za grubą kasę Falubaz był typowany do złota i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni Brąz nie będzie porażką ale sukcesem wcale.
    Nie tylko Falubaz był typowany do złota, ktoś będzie musiał się obejść smakiem.
    Co do grubej kasy to chyba sami w tym roku doświadczyliście, że nie jest gwarantem sukcesu w sporcie ...
    Tylko Falubaz

  49. Powrót do góry    #3417
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Proszę 14 bieg na potwierdzenie słów Mariusza

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  50. Powrót do góry    #3418
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Nie pisalem tu od kilku lat, bo w zasadzie status quo i nie bylo pretekstu. Dzis kolejny raz okazalo sie o co naprawde w sporcie i zyciu chodzi. Moze troszke inaczej: kto tak naprawde moze miec powod do prawdziwej satysfakcji w sporcie, ale i generalnie - w zyciu. Ten mianowicie, kto jest solidny. Solidny w codziennej robocie.
    To moze troche dziwne, takie stwierdzenia na polskim forum, bo przeciez to wartosci nie zawsze oczywiste miedzy Odra a Bugiem. Prawda jest bolesna - Falubaz zbiera gorzkie owoce zaniechan w XXI wieku. Sto razy rozpoczynano dyskusje na forum tutaj, o podcinaniu galezi, na ktorej klub siedzi, czyli braku wynikow w szkoleniu narybku. Przytaczano tysiac kontrargumentow, ze to juz nie dzisiejsze, ze nie na czasie, ze nie przystajace do nowoczesnego zuzla. No to macie, autorzy tych pseudoargumentow, efekty. W sporcie, jak w zyciu, mozna cos kamuflowac, czas jakis, na dluzsza mete skutki sa oplakane.
    Falubaz przegral walke o final tydzen temu w Lesznie, brakiem juniorow. Po prostu w zielonogorskim klubie nie ma mlodych zielonogorzan, majacych talent, serce do walki i umiejetnosci. Od blisko 15lat juz. Doyle zawiodl, ale to nie jest glowny probem klubu. Problemem klubu sa mlodzi zielonogorzanie. Czyli ich brak.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  51. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi alexbart za jego przydatny post!

    Ali_G (10-09-2017), CarlitosFalubaz (10-09-2017), Dominik (11-09-2017), Lafan (11-09-2017), Peter Kildemand (10-09-2017), grafi25 (10-09-2017), welna (10-09-2017)

  52. Powrót do góry    #3419
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    Nie pisalem tu od kilku lat, bo w zasadzie status quo i nie bylo pretekstu. Dzis kolejny raz okazalo sie o co naprawde w sporcie i zyciu chodzi. Moze troszke inaczej: kto tak naprawde moze miec powod do prawdziwej satysfakcji w sporcie, ale i generalnie - w zyciu. Ten mianowicie, kto jest solidny. Solidny w codziennej robocie.
    To moze troche dziwne, takie stwierdzenia na polskim forum, bo przeciez to wartosci nie zawsze oczywiste miedzy Odra a Bugiem. Prawda jest bolesna - Falubaz zbiera gorzkie owoce zaniechan w XXI wieku. Sto razy rozpoczynano dyskusje na forum tutaj, o podcinaniu galezi, na ktorej klub siedzi, czyli braku wynikow w szkoleniu narybku. Przytaczano tysiac kontrargumentow, ze to juz nie dzisiejsze, ze nie na czasie, ze nie przystajace do nowoczesnego zuzla. No to macie, autorzy tych pseudoargumentow, efekty. W sporcie, jak w zyciu, mozna cos kamuflowac, czas jakis, na dluzsza mete skutki sa oplakane.
    Falubaz przegral walke o final tydzen temu w Lesznie, brakiem juniorow. Po prostu w zielonogorskim klubie nie ma mlodych zielonogorzan, majacych talent, serce do walki i umiejetnosci. Od blisko 15lat juz. Doyle zawiodl, ale to nie jest glowny probem klubu. Problemem klubu sa mlodzi zielonogorzanie. Czyli ich brak.

    Witaj Alex faktycznie ostatnio znikłeś.

    Nie wiem czy do władz klubu w końcu dotrze, że trzeba solidnie zająć się młodzieżą. Bez tego bardzo trudno wygrywać.
    Nasze sukcesy ostatnich lat to Dudek na juniorce, ale oczywiście to nie zasługa klubu. Takie są fakty.
    Można sprowadzać utalentowanych juniorów, ale co z tego jak nie ma kto ich ukształtować.

    Jeśli nie ma kasy na trenera juniorów to bez wahania poświęcę Cieślaka i wezmę "tańszego" trenera.
    Do bycia trenerem w żużlu wystarczy ogarnięty człowiek.

    Pojawił się 18letni Mateusz Tonder, może to nie jest jakiś mega talent, ale może być z niego dobry zawodnik.
    Jestem pewien, że gdyby w biegu 2 wyszedł Alex na prowadzenie to by tego nie utrzymał.
    Pytanie czy dostanie szanse w następnym roku czy dalej będziemy trzymać bezbarwnego 21latka?
    Jeśli się nie zmieni myślenie to raczej nie
    Tylko Falubaz

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    alexbart (11-09-2017)

  54. Powrót do góry    #3420
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Witaj Alex faktycznie ostatnio znikłeś.

    Nie wiem czy do władz klubu w końcu dotrze, że trzeba solidnie zająć się młodzieżą. Bez tego bardzo trudno wygrywać.
    Nasze sukcesy ostatnich lat to Dudek na juniorce, ale oczywiście to nie zasługa klubu. Takie są fakty.
    Można sprowadzać utalentowanych juniorów, ale co z tego jak nie ma kto ich ukształtować.
    Nie można, bo nie ma kogo.

    Jeśli nie ma kasy na trenera juniorów to bez wahania poświęcę Cieślaka i wezmę "tańszego" trenera.
    Do bycia trenerem w żużlu wystarczy ogarnięty człowiek.
    Jakieś nazwosko podaj, tego ogarniętego człowieka.

    Pojawił się 18letni Mateusz Tonder, może to nie jest jakiś mega talent, ale może być z niego dobry zawodnik.
    Jestem pewien, że gdyby w biegu 2 wyszedł Alex na prowadzenie to by tego nie utrzymał.
    Pytanie czy dostanie szanse w następnym roku czy dalej będziemy trzymać bezbarwnego 21latka?
    Jeśli się nie zmieni myślenie to raczej nie
    Alex jechał 2 w drugim biegu i tej pozycji nie utrzymał. Więc twoja pewnośc musi mocno dziwić.

    Odnośnie juniorów w sezonie 2018. Musimy mieć co najmniej czterech juniorów którzy mogą brać udział w zawodach SE. Nawet jako plastrony. kupić nie ma kogo, więc nie sądzę abyśmy mieli jakiś inny wybór niż tolerowanie tego co mamy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •