Strona 19 z 121 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Ewidentnie potrzebne korepetycje u Kasprzaka 😀

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #812
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=tuUs2p0FfNA
    Wesołych Świąt Falubazy

  3. Powrót do góry    #813
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Widać, że Falubaz robi systematyczne postępy w każdej dziedzinie

    Jeszcze rok temu dziewczyny z F16 ,,Dzisiaj w Betlejem'' ,,śpiewały'' z kartki, a już niespełna po roku, co prawda inna ekipa, jedzie z pamięci!

    Nic tylko przyklasnąć

    Przy okazji oczywiście Zdrowych Wesołych Falubazy !

  4. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Wesołych Świąt! Wszystkim. Zielonym, czarnym i czerwonym
    A nawet żółto-niebieskim


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Słowianka (26-12-2016)

  6. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Kwiecień na grubo przy W69.

    02.04 - mecz Polska - Reszta Świata
    14.04 - finał Złotego Kasku
    17.04 - I runda DMP Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz
    22.04 - II runda DMP Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #816
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach

  8. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Ale co ma mnie zabić ? Skoro niedawno o tym rozmawialiśmy tu na forum. I okazało się, ze w SE są dwie ekipy, które mogłyby ze swoich wychowanków skompletować całe drużyny. I spokojnie walczyć o PO a nawet i o medale.

    Więc nie rozumiem czym się tak podniecasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #818
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/654...lie-w-gorzowie


    Mario, ktoś ma inne zdanie niż Ty.
    Wesołego po świętach

  10. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/654...lie-w-gorzowie


    Mario, ktoś ma inne zdanie niż Ty.
    Wesołego po świętach
    A gdzie ty tam widzisz, ze ten ktoś ma inne zdanie ? Ja tam nic takiego nie widzę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #820
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    w SE są dwie ekipy, które mogłyby ze swoich wychowanków skompletować całe drużyny. I spokojnie walczyć o PO a nawet i o medale.

    Więc nie rozumiem czym się tak podniecasz ?
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ty tam widzisz, ze ten ktoś ma inne zdanie ? Ja tam nic takiego nie widzę.
    ????


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/654...lie-w-gorzowie

    Cytuję:
    "Nie wiem, jak wyglądałaby teraz dyscyplina bez wychowanków tego klubu. Boję się nawet o tym pomyśleć. Nie mam wątpliwości, że Leszno jest fenomenem. Żaden inny ośrodek nie byłby w stanie zbudować ekstraligowej ekipy złożonej tylko ze swoich ludzi. "


    To chyba jednak jest inne zdanie?

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    lemur6666 (27-12-2016)

  13. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ????


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/654...lie-w-gorzowie

    Cytuję:
    "Nie wiem, jak wyglądałaby teraz dyscyplina bez wychowanków tego klubu. Boję się nawet o tym pomyśleć. Nie mam wątpliwości, że Leszno jest fenomenem. Żaden inny ośrodek nie byłby w stanie zbudować ekstraligowej ekipy złożonej tylko ze swoich ludzi. "


    To chyba jednak jest inne zdanie?
    To nie jest inne zdanie. To jest jego niewiedza.

    Wychodzi na to, Jacek Frątczak ma braki w edukacji o speedwayu, na poziomie podstawowym. Przecież każdy leszczynianin wie, że Jacek tym razem majaczy

    Co nie, Byki ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-12-2016 o 23:26
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #822
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    No proszę jak to się wszystko zmienia .Jeszcze niedawno JF gdy ubierał klubowe szaty był oszustem ,krętaczem i zmorą speedwaya .Dzisiaj jest autorytetem i kilku leszczynian chętnie przyjechało by do Chynowa na lokalny bimber

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Słowianka (27-12-2016)

  16. Powrót do góry    #823
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No proszę jak to się wszystko zmienia .Jeszcze niedawno JF gdy ubierał klubowe szaty był oszustem ,krętaczem i zmorą speedwaya .Dzisiaj jest autorytetem i kilku leszczynian chętnie przyjechało by do Chynowa na lokalny bimber
    Scot nie ściemniaj. Nikt nigdy (nie przypominam) sobie nie pisał nic takiego o Jacku. Opisales natomiast znakomicie Cieslaczka cwaniaczka.
    Mógłbym natomiast odnaleźć posty Mariusza gdzie wielbi JF teraz kiedy chwali to czego on (jako jedyny pewnie z zazdrości) nie widzi wypomina mu braki w wiedzy hahhaha to jest kabaret.

  17. Powrót do góry    #824
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Scot nie ściemniaj. Nikt nigdy (nie przypominam) sobie nie pisał nic takiego o Jacku. Opisales natomiast znakomicie Cieslaczka cwaniaczka.
    Mógłbym natomiast odnaleźć posty Mariusza gdzie wielbi JF teraz kiedy chwali to czego on (jako jedyny pewnie z zazdrości) nie widzi wypomina mu braki w wiedzy hahhaha to jest kabaret.
    Tą dyskusje zaczął pan Brzuch , chwaląc pod niebiosa JF i nagle zapomniał że jeszcze chwile temu życzył nam zniknięcia z żużlowej mapy Polski po tym jak Frątczak latał z gotówką po gorzowskim parkingu

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    lemur6666 (27-12-2016)

  19. Powrót do góry    #825
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Scot nie ściemniaj. Nikt nigdy (nie przypominam) sobie nie pisał nic takiego o Jacku. Opisales natomiast znakomicie Cieslaczka cwaniaczka.
    Mógłbym natomiast odnaleźć posty Mariusza gdzie wielbi JF teraz kiedy chwali to czego on (jako jedyny pewnie z zazdrości) nie widzi wypomina mu braki w wiedzy hahhaha to jest kabaret.
    To znajdź a nie wymądrzaj się. Wtedy pogadamy.

    Jakoś tak dziwnie jestem przekonany, że ty sam potrafisz w mig wypisać tutaj 7 nazwisk, wychowanków Falubazu, z których można by złożyć drużynę i walczyć o PO w SE. Mam rację czy nie ?

    A zatem, również i ty musisz nie zgodzić się w tej kwestii z JF. Czyż nie ? No chyba, że i ty masz braki w tej materii. To wtedy zamilcz.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-12-2016 o 11:07
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #826
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakoś tak dziwnie jestem przekonany, że ty sam potrafisz w mig wypisać tutaj 7 nazwisk, wychowanków Falubazu, z których można by złożyć drużynę i walczyć o PO w SE. Mam rację czy nie ?.
    Tego nikt nie potrafi, skład złożony tylko z naszych wychowanków to pewny spadek z ligi.

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #827
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Tego nikt nie potrafi, skład złożony tylko z naszych wychowanków to pewny spadek z ligi.

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    Ty chyba jarałeś coś z Jackiem Frątczakiem.

    Skład oparty na Pepe, Dudku, Walasie i Zengim, byłby pewnym kandydatem do spadku z ligi ?

    1. Dudek
    2. Walas
    3. Zengi
    4. Strzelec
    5. Pepe
    6. Zgardziński
    7. Potoniec/Burzyński

    Oczywiście, w żużlu nic pewnego nie ma, ubiegłoroczna Unia Leszno się o tym dobitnie przekonała, budując skład na mistrza a o mało co nie spadła z ligi. Ale według mnie ten skład Falubazu mógłby walczyć o PO.

    Tyle, ze dyskusja szła w temacie:

    Żaden inny ośrodek nie byłby w stanie zbudować ekstraligowej ekipy złożonej tylko ze swoich ludzi
    I tu trzeba jasno sobie powiedzieć, że nasz Jacek mocno popłynął. Bo o ile można się spierać, co do skuteczności tej ekipy, i czy dałaby radę wejść do PO, to chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie zaprzeczał, iż oprócz Leszna, Falubaz jest w stanie złożyć drożynę ze swoich wychowanków.

    Nie wiem jaki cel miał Jacek, wypowiadając się w ten własnie sposób. Może chciał przycukrować u Józefa, z sobie wiadomych względów ? Bo coś nie chce mi się wierzyć, ze gość który w Falubazie spędził tyle sezonów, nie umie sklecić składu z wychowanków Falubazu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #828
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Przyjmując, że Strzelec >= Zmarzlik, faktycznie - mógłby walczyć o PO. W innym wypadku raczej teza o spadku brzmi bardziej sensownie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-12-2016)

  24. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przyjmując, że Strzelec >= Zmarzlik, faktycznie - mógłby walczyć o PO. W innym wypadku raczej teza o spadku brzmi bardziej sensownie.
    A ten skład też leciałby z ligi ?

    1. Piotr Pawlicki
    2. Baliński
    3. Przemek Pawlicki
    4. Musielak
    5. KK
    6. Smektała
    7. Kubera

    Jak dla mnie, siła zespołu podobna jak Falubazu. Więc o czym ta cała dyskusja ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #830
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ten skład też leciałby z ligi ?

    1. Piotr Pawlicki
    2. Baliński
    3. Przemek Pawlicki
    4. Musielak
    5. KK
    6. Smektała
    7. Kubera

    Jak dla mnie, siła zespołu podobna jak Falubazu. Więc o czym ta cała dyskusja ?
    Była podobna rok, czy dwa lata temu. Teraz gdy Smektała z Kuberą trochę okrzepną to przewaga jest po stronie Leszna. I to zdecydowana.

  26. Powrót do góry    #831
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Była podobna rok, czy dwa lata temu. Teraz gdy Smektała z Kuberą trochę okrzepną to przewaga jest po stronie Leszna. I to zdecydowana.
    Pieprzenie kotka za pomocą młotka.

    Ja też mogę napisać, ze jak Zgardziński okrzepnie to będzie ich lał. A prawda jest taka, że żaden z nich nie zachwycił w rozgrywkach SE. Mimo, że taki Smektała miał sporo czasu aby okrzepnąć już w sezonie 2016. Więc pisanie dzisiaj, ze tutaj Unia Leszno ma "zdecydowana przewagę" jest niczym nie uzasadnione. To twierdzenie laika. Raz jeszcze powtórzę. Zarówno ZG jak i Leszno, byłyby w stanie wystawić drużyny, o zbliżonym potencjale, do rozgrywek SE. A jak mi ktoś dzisiaj mówi, ze ta czy tamta drużyna ma zdecydowaną przewagę, to znaczy, że mocno bredzi. A o żużlu ma mglistą wiedzę lub żadną.

    Ja jednak przypominam. Baza tej dyskusji była wypowiedź Frątczaka. I do niej trzeba by było się odnieść. Jak widać, wykazałem, ze Frątczak pływa niczym Brzuch i jego koledzy. I rozumiem, ze trudno jest dyskutować i pogodzić się z faktami. Więc teraz trzeba deprecjonować umiejętności niektórych zawodników Falubazu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-12-2016 o 14:39
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Mariusz ostatni post to cały ty, brawo. Faktycznie nie masz pojęcia o tym sporcie........Aaa, i do składu zamiast Balona wpisz Hampela Zgardzinskiemu życzę dobrze, ale póki co jest lata świetlne za Smektala.

  28. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Mario jeszcze chyba nie wytrzeźwiał po świętach.

  29. Powrót do góry    #834
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzenie kotka za pomocą młotka.

    Ja też mogę napisać, ze jak Zgardziński okrzepnie to będzie ich lał.
    Możesz napisać, ale czy wierzysz że tak się stanie?
    Bo ja nie bardzo.

    A prawda jest taka, że żaden z nich nie zachwycił w rozgrywkach SE. Mimo, że taki Smektała miał sporo czasu aby okrzepnąć już w sezonie 2016. Więc pisanie dzisiaj, ze tutaj Unia Leszno ma "zdecydowana przewagę" jest niczym nie uzasadnione. To twierdzenie laika. Raz jeszcze powtórzę. Zarówno ZG jak i Leszno, byłyby w stanie wystawić drużyny, o zbliżonym potencjale, do rozgrywek SE. A jak mi ktoś dzisiaj mówi, ze ta czy tamta drużyna ma zdecydowaną przewagę, to znaczy, że mocno bredzi. A o żużlu ma mglistą wiedzę lub żadną.
    Mario tak się fajnie składa, że w 2017 r. wszyscy ci zawodnicy pojadą w ekstralipie. Nawet nasz torunianin Grześ Zobaczymy ich wyniki i przekonamy się czy rację masz ty czy taki laik jak ja.
    Ja mam sklerozę, ale na tym forum jest sporo gości z bardzo dobrą pamięcią. Na pewno nam wypomną te wymianę zdań (liczę na to ).

  30. Powrót do góry    #835
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Carlitos

    Mario tak się fajnie składa, że w 2017 r. wszyscy ci zawodnicy pojadą w ekstralipie. Nawet nasz torunianin Grześ Zobaczymy ich wyniki i przekonamy się czy rację masz ty czy taki laik jak ja.
    Ja mam sklerozę, ale na tym forum jest sporo gości z bardzo dobrą pamięcią. Na pewno nam wypomną te wymianę zdań (liczę na to ).
    Jak małe dziecko się zachowujesz.

    Przecież tu nie chodzi o to, że jedni będą lepsi od drugich o jakiś kilka pkt. To dziecinada przecież. Pisałem wyraźnie, ze te składy są na zbliżonym poziomie. I nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy. W tym sezonie wymiatali Pepe, KK czy Dudek, w przyszłym mogą wymiatać Pawliccy. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, czy lepsi indywidualnie będą zawodnicy Falubazu czy Unii w przyszłym roku. I tu się spierać nie zamierzam, bo to głupota przecież. Tego nie może wiedzieć żaden z nas. Tym bardziej jak któryś odniesie kontuzje. To co wtedy, jak to będziesz przeliczał ? Jak się połamie Smektała albo Kubera to bedziesz mówił, ze mieliśmy farta, bo gdyby ten i tamten nie odnieśli kontuzji to ....
    A jak kontuzje załapie Zgardziński czy Walasek to zaraz powiesz, ze i tak by nic nie pojechali, bo tak ci się wydaje.

    A przypomnę tylko, w tej dyskusji chodziło o to aby pokazać, ze Frątczak bredzi. Co zostało udowodnione
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Carlitos



    Jak małe dziecko się zachowujesz.

    Przecież tu nie chodzi o to, że jedni będą lepsi od drugich o jakiś kilka pkt. To dziecinada przecież. Pisałem wyraźnie, ze te składy są na zbliżonym poziomie. I nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy. W tym sezonie wymiatali Pepe, KK czy Dudek, w przyszłym mogą wymiatać Pawliccy. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, czy lepsi indywidualnie będą zawodnicy Falubazu czy Unii w przyszłym roku. I tu się spierać nie zamierzam, bo to głupota przecież. Tego nie może wiedzieć żaden z nas. Tym bardziej jak któryś odniesie kontuzje. To co wtedy, jak to będziesz przeliczał ? Jak się połamie Smektała albo Kubera to bedziesz mówił, ze mieliśmy farta, bo gdyby ten i tamten nie odnieśli kontuzji to ....
    A jak kontuzje załapie Zgardziński czy Walasek to zaraz powiesz, ze i tak by nic nie pojechali, bo tak ci się wydaje.

    A przypomnę tylko, w tej dyskusji chodziło o to aby pokazać, ze Frątczak bredzi. Co zostało udowodnione
    Ale mi nie chodzi o wypowiedź Jacka tylko o tezę którą postawiłeś. O ile rok czy dwa lata temu byłbym skłonny się z tobą zgodzić to teraz nie. Czas działa na naszą niekorzyść. Leszno produkuje cały czas niezłych juniorów, którzy robią stałe postępy i obstawiam, że będą rewelacją ligi w 2017 r. Nasze gwiazdeczki się starzeją i następców nie widać.

  32. Powrót do góry    #837
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Leszno produkuje cały czas niezłych juniorów, którzy robią stałe postępy i obstawiam, że będą rewelacją ligi w 2017 r.
    Amen Szkoda tylko małego emerytowanego zazdrosnika. Kto nas dalej będzie rozśmieszaj?!

  33. Powrót do góry    #838
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Carlitos
    przypomnę tylko, w tej dyskusji chodziło o to aby pokazać, ze Frątczak bredzi. Co zostało udowodnione
    Zostało udowodnione że Ty bredzisz nie JF. Z tezą Jacka nie zgadzasz się jedynie Ty i Twoje ego.


    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi scooby zg za jego przydatny post!

    Dominik (28-12-2016)

  35. Powrót do góry    #839
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Zostało udowodnione że Ty bredzisz nie JF. Z tezą Jacka nie zgadzasz się jedynie Ty i Twoje ego.

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    Widzę, ze wzorem Jacka, sam również lubisz dyskutować z faktami. Wyżej wymieniłem 7 nazwisk, aktualnie jeżdżących wychowanków Falubazu. Co ewidentnie przeczy tezie Jacka. Nikt tego faktu nie neguje, bo niby jak ? Ty jednak dalej, uparcie jak osioł, będziesz bronił tej tezy, bo tak i ...uj. Jasne, że możesz dalej pajacować na swój sposób. Tylko pamiętaj o jednym, Jacek nie stawia tezy, on (podobnie jak ty) zakłamuje fakty. A tego bronić się nie da.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale mi nie chodzi o wypowiedź Jacka tylko o tezę którą postawiłeś. O ile rok czy dwa lata temu byłbym skłonny się z tobą zgodzić to teraz nie. Czas działa na naszą niekorzyść. Leszno produkuje cały czas niezłych juniorów, którzy robią stałe postępy i obstawiam, że będą rewelacją ligi w 2017 r. Nasze gwiazdeczki się starzeją i następców nie widać.
    Leszno od zawsze produkuje dobrze zapowiadających się juniorów, wypuszcza ich systematycznie. I od zawsze słyszę zachwyt nad tym jakich to oni mistrzów nie wychowali. Przecież nad takim Adamczewskim czy Musielakiem, to było więcej zachwytu niż nad Smektałą i Kuberą. A gdzie dzisiaj obaj są ? Przypomnij sobie ile w swoim czasie zachwytu było nad Balonem czy Skórnickim. A potem nad Kajochem, Sławkiem Musielakiem itd. Więc jak taki Smektała czy Kubera, zaczną wymiatać to wtedy pogadamy. Bo póki co to tylko ci się wydaje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Panowie dajcie spokój to poważnie chory człowiek jest.

  37. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,417
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ????


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/654...lie-w-gorzowie

    Cytuję:
    "Nie wiem, jak wyglądałaby teraz dyscyplina bez wychowanków tego klubu. Boję się nawet o tym pomyśleć. Nie mam wątpliwości, że Leszno jest fenomenem. Żaden inny ośrodek nie byłby w stanie zbudować ekstraligowej ekipy złożonej tylko ze swoich ludzi. "


    To chyba jednak jest inne zdanie?

    szkoda że pan Jacek nie był uprzejmy wytłumaczyć w tym felietonie , jak to sie stało że za jego kadencji w Falubazie, nasz klub tak mocno podupadł w temacie wychowanków.
    oczywiście Frątczak nie musi być winnym tego stanu rzeczy w naszym klubie, ale skoro pełnił jakby nie było dość ważną funckję, mogłby podpowiedzieć w tym tekście co zrobić żeby było tak jak np w Lesznie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  38. Powrót do góry    #842
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Trochę rozruszałem wątek zielonogórski . Ogólnie marazm na forum panuje. Nawet Mariusza to dopadło.

    Problem polega na tym, że Mariusz umiejętnie manipuluje faktami. Co więcej czasami nie widzi tego co jest napisane bo tak mu wygodnie.

    Nie chodziło kompletnie o możliwość wystawienia składu złożonego z wychowanków, ale o słowa JF odnośnie leszczyńskiej szkółki, a dokładnie o te :

    "W Polsce jest jeden klub, który w temacie współpracy z młodzieżą zdecydowanie przebija inne ośrodki. To Unia Leszno."

    Aż dziw, że nikt nie zajarzył o co chodzi.

    Scoti - Nie mam pojęcia o czym piszesz? Fakt, że krytykowałem zagrywkę FZG w Gorzowie. Natomiast nie przypominam sobie abym życzył zielonogórskiemu żużlowi upadku. A Jacka Frątczaka akurat bardzo ceniłem za fachowość.

    W między czasie na sf pojawiły się 2 kolejne artykuły odnośnie leszczyńskiej szkółki. Nie rozumiem dlaczego nikt w podobnym tonie nie wypowiada się o pozostałych szkółkach żużlowych w Polsce, skoro zdaniem wszechwiedzącego Mariusza ich poziom jest zbliżony.



  39. Powrót do góry    #843
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Trochę rozruszałem wątek zielonogórski . Ogólnie marazm na forum panuje. Nawet Mariusza to dopadło.

    Problem polega na tym, że Mariusz umiejętnie manipuluje faktami. Co więcej czasami nie widzi tego co jest napisane bo tak mu wygodnie.

    Nie chodziło kompletnie o możliwość wystawienia składu złożonego z wychowanków, ale o słowa JF odnośnie leszczyńskiej szkółki, a dokładnie o te :

    "W Polsce jest jeden klub, który w temacie współpracy z młodzieżą zdecydowanie przebija inne ośrodki. To Unia Leszno."

    Aż dziw, że nikt nie zajarzył o co chodzi.


    Sam manipulujesz faktami. Ponieważ dyskusja toczyła się wokół tego fragmentu wypowiedzi JF:

    "Nie wiem, jak wyglądałaby teraz dyscyplina bez wychowanków tego klubu. Boję się nawet o tym pomyśleć. Nie mam wątpliwości, że Leszno jest fenomenem. Żaden inny ośrodek nie byłby w stanie zbudować ekstraligowej ekipy złożonej tylko ze swoich ludzi. "
    Ta wypowiedź miała być dowodem na wyższość szkolenia w Lesznie. Rzecz w tym, że ta wypowiedź jest kłamliwa, co już udowodniłem. Teraz trzeba szukać innych dowodów na wyższość leszczyńskiego szkolenia.

    W między czasie na sf pojawiły się 2 kolejne artykuły odnośnie leszczyńskiej szkółki. Nie rozumiem dlaczego nikt w podobnym tonie nie wypowiada się o pozostałych szkółkach żużlowych w Polsce, skoro zdaniem wszechwiedzącego Mariusza ich poziom jest zbliżony.
    Już kiedyś pisałem, ale widzę, ze muszę powtórzyć. Leszczyńska szkółka dysponuje chyba największa ilością adeptów. I jeśli ten fakt ma sugerować, że jest najlepsza w kraju to wtedy zgoda. Dla mnie jednak kryterium oceny szkolenia leży gdzie indziej. A priorytetem dla mnie jest fakt, ilu wychowanków danego klubu, jest w stanie przebić się do składów seniorskich w klubach SE. I jeśli tu się zastanowić, to jest u was taka sama nędza jak wszędzie. A być może i większa, bo jeśli weźmiemy pod uwagę, ze na proces szkolenia takich zawodników jak KK czy Pawliccy, większy wpływ mieli rodzice niż wasza szkółka, to tak naprawdę, nie macie się czym pochwalić. Bo niby kim ? Nazwisko proszę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #844
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Udaj sie człowieku, i to szybko do specjalisty.

  41. Powrót do góry    #845
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ta wypowiedź miała być dowodem na wyższość szkolenia w Lesznie. Rzecz w tym, że ta wypowiedź jest kłamliwa, co już udowodniłem.
    Twoje wywody to żaden dowód sensu stricto, tylko co najwyżej Twoja opinia. W wyznawaniu której raczej brakuje Ci popleczników.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A priorytetem dla mnie jest fakt, ilu wychowanków danego klubu, jest w stanie przebić się do składów seniorskich w klubach SE. I jeśli tu się zastanowić, to jest u was taka sama nędza jak wszędzie. A być może i większa, bo jeśli weźmiemy pod uwagę, ze na proces szkolenia takich zawodników jak KK czy Pawliccy, większy wpływ mieli rodzice niż wasza szkółka, to tak naprawdę, nie macie się czym pochwalić. Bo niby kim ? Nazwisko proszę ?
    Już to z Tobą przerabiałem. Pisałem Ci wtedy, że nie na wszystko klub ma wpływ, a czynników warunkujących przebicie się do składu seniorskiego jest mnóstwo, a najważniejszym jest zdrowie, bo nic tak nie hamuje jak kontuzje. Na to klub wpływu mieć nie może. A o szkoleniu najlepiej świadczy postawa zawodników Unii wśród rówieśników, gdzie rządzą i dzielą.

    A z innej beczki. Potrafisz wymienić zawodnika który przebił się do seniorskiego składu w Ekstralidze w ostatnich latach, a nie jest synem byłego zawodnika, lub miał ogromne wsparcie w postaci innych postaci ze środowiska (Janowski)? Wiem, że w tym momencie tryumfalnie napiszesz o Zengocie, który jest niezbitym dowodem na potęgę szkolenia w Zielonej Górze. Nikogo innego nie ma, no może poza Musielakiem, ale dopiero okaże się jak sobie poradzi w kolejnym sezonie, który powinien powiedzieć o nim prawdę.

    Tylko tak jak pisałem - nie na wszystko klub ma wpływ. Zengota to tak ułożony i pracowity chłopak, że żużla nauczyłby się gdziekolwiek, bo po prostu bardzo tego chciał. Wielu jest takich, którzy pobajerują przez 2 lata dziewczyny na bycie żużlowcem i na tym ich kariera się kończy.
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 28-12-2016 o 14:43

  42. Powrót do góry    #846
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Trochę rozruszałem wątek zielonogórski . Ogólnie marazm na forum panuje. Nawet Mariusza to dopadło.

    Problem polega na tym, że Mariusz umiejętnie manipuluje faktami. Co więcej czasami nie widzi tego co jest napisane bo tak mu wygodnie.

    Nie chodziło kompletnie o możliwość wystawienia składu złożonego z wychowanków, ale o słowa JF odnośnie leszczyńskiej szkółki, a dokładnie o te :

    "W Polsce jest jeden klub, który w temacie współpracy z młodzieżą zdecydowanie przebija inne ośrodki. To Unia Leszno."

    Aż dziw, że nikt nie zajarzył o co chodzi.

    Scoti - Nie mam pojęcia o czym piszesz? Fakt, że krytykowałem zagrywkę FZG w Gorzowie. Natomiast nie przypominam sobie abym życzył zielonogórskiemu żużlowi upadku. A Jacka Frątczaka akurat bardzo ceniłem za fachowość.

    W między czasie na sf pojawiły się 2 kolejne artykuły odnośnie leszczyńskiej szkółki. Nie rozumiem dlaczego nikt w podobnym tonie nie wypowiada się o pozostałych szkółkach żużlowych w Polsce, skoro zdaniem wszechwiedzącego Mariusza ich poziom jest zbliżony.


    ''falubaz to jest kpina nie klub.Mam nadzieje że dziadów nie będzie w PO,a po sezonie będą tonąć w długach ''

    Cała akcja w gorzowskim parkingu w 100% była wykonana i pomyślana przez JF .Siedząc przed tv nazwałeś to ''kpiną ,dziadami i długami''a dzisiaj nazywasz Jacka fachowcem bo zrobił Wam dobrze w internecie .Krótko mówiąc , koniec roku ,parę dni urlopu a więc możemy dalej to rozwijać

  43. Powrót do góry    #847
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    .....większy wpływ mieli rodzice niż wasza szkółka...
    no tak ! gdyby nie oni....
    Za chwilę przedstawię na spotkaniu prezesowi Termińskiemu pomysł, by każdy z naszych seniorów zaadoptował po trzech 12-13 letnich chłopców.
    Za cztery lata Toruń będzie potęgą w szkoleniu !

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Dominik (28-12-2016)

  45. Powrót do góry    #848
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    no tak ! gdyby nie oni....
    Za chwilę przedstawię na spotkaniu prezesowi Termińskiemu pomysł, by każdy z naszych seniorów zaadoptował po trzech 12-13 letnich chłopców.
    Za cztery lata Toruń będzie potęgą w szkoleniu !
    A ty wiesz, że to wcale nie jest głupi pomysł

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Penhall (28-12-2016)

  47. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A ty wiesz, że to wcale nie jest głupi pomysł
    No i przede wszystkim gwarancja sukcesu !
    Że tak wspomnę takie nazwiska wspaniałych potomków jak Tony Briggs, Kym Mauger, Denis Jonsson, Piotr Rembas,Wojtek Wyglenda,Piotr Żyto......

  48. Powrót do góry    #850
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 23 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Udaj sie człowieku, i to szybko do specjalisty.
    .


    Jak nie ma się argumentów to najlepiej obrazić rozmówcę. To takie LESZCZYŃSKIE.

    Brawo

  49. Powrót do góry    #851
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No i przede wszystkim gwarancja sukcesu !
    Że tak wspomnę takie nazwiska wspaniałych potomków jak Tony Briggs, Kym Mauger, Denis Jonsson, Piotr Rembas,Wojtek Wyglenda,Piotr Żyto......
    To ja polecę dalej bo chyba się spieszysz na wódkę
    Piotrek Pawlicki
    Przemek Pawlicki
    Tai Woffinden
    Patryk Dudek
    Jason Crump
    Rafał Dobrucki
    Rafał Okoniewski
    Krzysztof Kasprzak
    Kacper Gomólski
    Oczywiście żaden z ojców wymienionych zawodników nie miał wpływu na ich kariery ale fajnie mieć znane nazwisko

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Mariusz (28-12-2016), Penhall (28-12-2016)

  51. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    To ja polecę dalej bo chyba się spieszysz na wódkę
    Piotrek Pawlicki
    Przemek Pawlicki
    Tai Woffinden
    Patryk Dudek
    Jason Crump
    Rafał Dobrucki
    Rafał Okoniewski
    Krzysztof Kasprzak
    Kacper Gomólski
    Oczywiście żaden z ojców wymienionych zawodników nie miał wpływu na ich kariery ale fajnie mieć znane nazwisko
    Jasne. Bedac w jednym juz bucie dodam tylko z podworka Unii. Synowie Romana Jankowskiego czy tez drugi z braci Kasprzakow Robert.

  52. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 2 Zobacz posta
    .


    Jak nie ma się argumentów to najlepiej obrazić rozmówcę. To takie LESZCZYŃSKIE.

    Brawo
    Dzieciątko drogie do Mariusza żadne arg nie trafiają zatem jedynym pozostaje pomoc specjalisty. Gdzie tutaj obrazę widzisz?

  53. Powrót do góry    #854
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 23 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dzieciątko drogie do Mariusza żadne arg nie trafiają zatem jedynym pozostaje pomoc specjalisty. Gdzie tutaj obrazę widzisz?


    BYCZKU, że tak powiem ,ile masz lat że do mnie mówisz " dzieciątko drogie". Nie żebym poczuł przykrość, wręcz przeciwnie. W moim wieku to

    prawdziwe kuriozum.

    Mam jednak wrażenie że zostało ci coś ze śpiewania kolęd, taki czas. Pozdrawiam.

  54. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Twoje wywody to żaden dowód sensu stricto, tylko co najwyżej Twoja opinia. W wyznawaniu której raczej brakuje Ci popleczników.
    No rzesz karwa, widze, ze wam trzeba łopatą do łbów nakłaść bo inaczej ciężko wam ogarnąć rzeczywistość.

    Jacek Frątczak twierdził, że :

    Żaden inny ośrodek nie byłby w stanie zbudować ekstraligowej ekipy złożonej tylko ze swoich ludzi.
    Więc ja twierdzę, ze Jacek pisze głupoty bo Falubaz jest w stanie zbudować ekipe ekstraligową ze swoich wychowanków. Skład Pepe, Walas, Dudek, Strzelec, Zengi, Zgarda, A.Potoniec, O.Potoniec, Burzyński itd. Czyli udowodniłem, że Jacek bredzi.

    Więc o jakich ty moich rzekomych wywodach czy opiniach piszesz ? Od kiedy to realny skład jest wywodem czy opinią ? Kwestionując te fakty, zakłamujesz rzeczywistość niczym Jacek Frątczak. I po co mi tu potrzebni by byli jacyś poplecznicy skoro nikt normalny tych faktów nie kwestionuje. Bo się nie da ich zakwestionować.


    Już to z Tobą przerabiałem. Pisałem Ci wtedy, że nie na wszystko klub ma wpływ, a czynników warunkujących przebicie się do składu seniorskiego jest mnóstwo, a najważniejszym jest zdrowie, bo nic tak nie hamuje jak kontuzje. Na to klub wpływu mieć nie może. A o szkoleniu najlepiej świadczy postawa zawodników Unii wśród rówieśników, gdzie rządzą i dzielą.
    No jeśli ten stan rzeczy ciebie zadawala to macie samych mistrzów świata. W kategorii najlepiej zapowiadających się juniorów. Ja osobiście przyznałbym też wam drugą nagrodę, w kategorii największej liczby zmarnowanych talentów.

    A z innej beczki. Potrafisz wymienić zawodnika który przebił się do seniorskiego składu w Ekstralidze w ostatnich latach, a nie jest synem byłego zawodnika, lub miał ogromne wsparcie w postaci innych postaci ze środowiska (Janowski)? Wiem, że w tym momencie tryumfalnie napiszesz o Zengocie, który jest niezbitym dowodem na potęgę szkolenia w Zielonej Górze. Nikogo innego nie ma, no może poza Musielakiem, ale dopiero okaże się jak sobie poradzi w kolejnym sezonie, który powinien powiedzieć o nim prawdę.
    Po pierwsze, wbij sobie do łba, że w ZG też szkolenie jest na nędznym poziomie, niczym w Lesznie. Nigdy i nigdzie nie pisałem o jakiejś "potędze szkolenia" w ZG. Po drugie, właśnie to co napisałeś, to własnie przyznałeś mi rację w kwestii szkolenia. Jest ono do doopy wszędzie. Bo jedyne rodzynki jakie się przebiły do składów seniorskich to Zengi, Janowski czy Zmarzlik. Ale to są wyjątki. Generalnie szkolenie leży i kwiczy. Szkoli się zawodników w zasadzie tylko po to aby miał kto łatać dziury na obowiązkowych pozycjach juniorskich. Czego Leszno jest typowym przykładem. A wy się dalej jarajcie tą waszą szkółką.

    Tylko tak jak pisałem - nie na wszystko klub ma wpływ. Zengota to tak ułożony i pracowity chłopak, że żużla nauczyłby się gdziekolwiek, bo po prostu bardzo tego chciał. Wielu jest takich, którzy pobajerują przez 2 lata dziewczyny na bycie żużlowcem i na tym ich kariera się kończy.
    I dalej udowadniasz własnie moje tezy odnośnie szkolenia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (28-12-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •