Strona 118 z 121 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,266 do 5,310 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5266
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Na pewno powrót Zengiego jest dobrym krokiem i tu zamiast Karpowa jest chynowiak.Wiem że rozmawiają z Fredką i tu Jensen jest opcją gdyby z Lindgrenem się nie dogadali.Z Walaskiem mają stare zaszłości więc senator musiał by najpierw oddać to co według niego mu zajumał W Lesznie podobno szykują jakiś hit to może Puka mają bo coś mi ten Toruń nie pasuje jak mają już Doyle a Nicky do Tarnowa.
    Gwarantuję Ci, że żaden Tymczyszyn czy inny Falubaz z Fredką nie rozmawia. Temat zakończony, klepnięty w innym klubie i tyle.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #5267
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Masz na myśli sponsorów nie powiązanych z klubem???
    A gdzie nas stać na 100tys.
    Falubaz jest już bankrutem nie mamy nic. Nie czytasz SF?
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #5268
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    skład macie, teraz można zacząć dyskusję Mariusz vs Leszno dotyczącą liczby wychowanków w składzie z kontynuacją wątku pobocznego, kogo można nazwać wychowankiem a kogo nie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Ali_G (31-10-2017)

  5. Powrót do góry    #5269
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Masz na myśli sponsorów nie powiązanych z klubem???
    Nie no Nigel bez takich mi tu prosze.
    Pisałem wcześniej, że nie po to ściągamy wychowanków, by potem się oglądać na skoczków na dopingu, czy innego typu numerów.
    Fajnie jakby uratować lige, a być może ugrać coś więcej swojakami.
    Mieliśmy w ostatnich latach gwiazdozbiory i wiele nie ugraliśmy.

    Jak w nadchodzącym sezonie nie ugramy wiele, to nie bedzie chociaż rozczarowania, a swojakom szybciej się wybaczy ewentualną słabszą jazde.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 31-10-2017 o 14:36
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Nigel (31-10-2017)

  7. Powrót do góry    #5270
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    skład macie, teraz można zacząć dyskusję Mariusz vs Leszno dotyczącą liczby wychowanków w składzie z kontynuacją wątku pobocznego, kogo można nazwać wychowankiem a kogo nie
    A kysz szatanie! zmoro nieczysta precz

  8. Powrót do góry    #5271
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Gwarantuję Ci, że żaden Tymczyszyn czy inny Falubaz z Fredką nie rozmawia. Temat zakończony, klepnięty w innym klubie i tyle.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    No taa zwłaszcza jak się jest z Częstochowy.Holta już Was klepnął
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #5272
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    No taa zwłaszcza jak się jest z Częstochowy.Holta już Was klepnął
    Pogadamy za parę dni. EOT z mojej strony.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  10. Powrót do góry    #5273
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    MJJ ,Grzesiu Zygota i zamiast Grzesia Wolekaska ... Kacper Gomolski ( wczoraj wital Duzersa i potwierdzil ). Obysmy sie utrzymali.

  11. Powrót do góry    #5274
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    skład macie, teraz można zacząć dyskusję Mariusz vs Leszno dotyczącą liczby wychowanków w składzie z kontynuacją wątku pobocznego, kogo można nazwać wychowankiem a kogo nie

    Lego ja wiem, że fajnie się te polemiki czyta z boku z popcornem w łapie, ale litości ...

    Znowu, setny już raz?
    Toć to Kevin sam w domu już mniej nudny się staje przy tych polemikach, kto i czyim wychowankiem jest.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Ali_G (31-10-2017)

  13. Powrót do góry    #5275
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    A może wszystko ********** i wyjechać w Bieszczady.
    1. Dudek
    2. Walasek
    3. Zengota
    4. Tondèr
    5. Protasiewicz
    6. Potoniec
    7. Osyczka
    8. Potoniec
    I niech się dzieje wolą nieba😁
    Tylko Falubaz

  14. Powrót do góry    #5276
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Jak pisałem 2 tyg temu że z kasa u Was krucho to mnie błotem rzucaliscie. Niestety ale transfery tylko to potwierdzają. I od razu mówię że ubolewam. Bez skinienia palcem spusciłbym UT w zamian za Was. Z wami to tak jakoś zawsze ciekawiej. Po stracie Bydzi nie stać nas na stratę kolejnego " przyjaciela "

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #5277
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Jak pisałem 2 tyg temu że z kasa u Was krucho to mnie błotem rzucaliscie. Niestety ale transfery tylko to potwierdzają. I od razu mówię że ubolewam. Bez skinienia palcem spusciłbym UT w zamian za Was. Z wami to tak jakoś zawsze ciekawiej. Po stracie Bydzi nie stać nas na stratę kolejnego " przyjaciela "

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Mamy najbogatszych właścicieli klubu żużlowego w PL i najbiedniejszy klub? To byłby paradoks. Jedyna nadzieja to taka, że panowie nie mogą sobie pozwolić na utratę twarzy (doprowadzenie do degradacji) i sypną kasą na takiego Fricke.

  16. Powrót do góry    #5278
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Mam dopiero chwilę wolnego, to jeszcze dorzucę parę groszy. Jensen długo negocjował z Toruniem, Gorzowem i Falubazem. W Tarnowie są Duńczycy, Częstochowa stawia na kogoś innego (prawdopodobnie Lindgren choć tu wiedzy żadnej nie mam, bo ten zawodnik nie negocjował z Gorzowem), Wrocław próbuje namówić Fricke - także Jensen szukał klubu kogoś z tej trójki. Prezes Zmora w sumie juz kilkanaście dni temu postanowił postawić na Linusa i Jensen nie był jakoś traktowany priorytetowo. Sam zawodnik też do tanich nie należy i lubi zmieniac te kluby jak rękawiczki. Jensen dopiero wczoraj w nie najlepszej atmosferze "podziękował" Toruniowi. Duńczyk chciał być w Toruniu, ale jednocześnie czuł sie oszukany, bo po dobrym sezonie dostał słowo, że wokół niego będzie budowana drużyna. Jak widać, po wykonaniu roboty w PO nagle stał się niepotrzebny i po "przyjemnej" wczorajszej wymianie zdań z Termosem postanowił obrać jedyny dla niego możliwy kurs, czyli do Zielonej Góry. Także Jensen do końca niemal miał nadzieję na umowę w Toruniu. Tam jednak stawiają na Holderów. Aż dziwne, że Jensen dopiero po miesiącu zorientował się, że może zostać bez regularnej jazdy w ekstralidze i trafić na ławkę .

    A co do Walaska, to nie mam żadnego potwierdzenia, tak jak przy Jensenie, ale na logikę wydaje się, że trafi do Falubazu. Serio rozpatrujecie angaż Gomólskiego zamiast Walaska?

    Błedem jest też stawianie na dwóch juniorów, którzy po roku..przestaną być Waszymi juniorami. A do tego nie rokują na żaden rozwój. Punkty na słabszych juniorach zrobią, czasem u siebie dorzucą i to wszystko.

    W Gorzowie też nieco sie martwią słabszym niż zawsze Falubazem....

    PS Nie macie wrażenia, że nasze forum jest głównym dostarczycielem informacji dla pismaków ze SF, czy Przegladu? Powinni ze swojej wierszówki zasponsorować powstanie nowego

    PS2 Dziwi mnie olanie przez wasz klub numeru 8, bo nie macie żadnych możliwości taktycznych. Jedynym plusem jest to, że Tonder znajdzie sie w składzie na każdy mecz.

  17. Powrót do góry    #5279
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A może wszystko ********** i wyjechać w Bieszczady.
    1. Dudek
    2. Walasek
    3. Zengota
    4. Tondèr
    5. Protasiewicz
    6. Potoniec
    7. Osyczka
    8. Potoniec
    I niech się dzieje wolą nieba��
    To miałoby sens, gdyby przenieść te drużynę do 1 ligi. Może otarliby się o awans

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    W Gorzowie też nieco sie martwią słabszym niż zawsze Falubazem....

    PS Nie macie wrażenia, że nasze forum jest głównym dostarczycielem informacji dla pismaków ze SF, czy Przegladu? Powinni ze swojej wierszówki zasponsorować powstanie nowego
    Od dawna to postuluje. Ostafiński qtwo oddawaj nasze 100 milionów!

    A co do naszego składu - Przemek ja ciągle naiwnie wierzę, że te brednie które słychać to tylko zasłona dymna. Przecież jest tam Robert który świetnie czuje speedway i wie, że stawianie na takich ludzi jak MJJ,Walasek, Zgarda to jest przepis na klęskę.
    No nie chce mi się wierzyć, żeby nasi decydenci byli aż tak krótkowzroczni.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 31-10-2017 o 16:18

  18. Powrót do góry    #5280
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Walasek słyszałem że ostro negocjuje ze Skrzydlewskim ale to było kilkanascie dni temu więc kto wie ?

  19. Powrót do góry    #5281
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta

    A co do naszego składu - Przemek ja ciągle naiwnie wierzę, że te brednie które słychać to tylko zasłona dymna. Przecież jest tam Robert który świetnie czuje speedway i wie, że stawianie na takich ludzi jak MJJ,Walasek, Zgarda to jest przepis na klęskę.
    No nie chce mi się wierzyć, żeby nasi decydenci byli aż tak krótkowzroczni.
    Carlitos, informacje o Jepsenie Jensenie u Was mam z bliskiego kręgu gorzowskiego klubu, którzy mają "dojscia" do rozmów kontraktowych. Skoro od nich dostałem info, że Jensen wkurzył się na Toruń, "podziękowano" mu w Gorzowie za taką ofertę i wybrał Falubaz, to tylko w przypadku jakichś nagłych wydarzeń mogłoby coś się zmienić. To środowisko jest małe i prawie wszystko w nim wiadomo.

    Angaż duetu Zengota - Jensen jest 99% pewny. A co do Fricke w Falubazie? To też tylko niestety życzenia. to byłby strzał w 10, bo Australijczyk mógłby iść na rezerwę, ale widocznie wasi działacze uznali, że ten zawodnik jest za drogi. Pewnie trafi do Unii Leszno do Kurtza lub do Wrocka (jeśli zdecyduje się na odejście).

    W zasadzie macie jeden dylemat: Walasek i z tego co tu czytalem Gomólski (nie wiem na ile to jest wiarygodne). W zasadzie wybór żaden, bo po roku któryś z nich pójdzie podobnie jak Zgarda i Niedźwiedź do odstrzału.

    Skład, który nie daje żadnego pola manewru taktycznego (ewnetualne dwie rezerwy taktyczne: Dudek i Pepe), bez żadnego wachlarzu z numerem 8. Do tego zostawieni juniorzy, którzy nie rokują na nic poza odejsciem w przyszłym roku.

  20. Powrót do góry    #5282
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    W Gorzowie też nieco sie martwią słabszym niż zawsze Falubazem....
    Pewnie w ten sposób chcą sobie osłodzić słabość Stali ? Czy może tej słabości nie widzą ?

    No przecież Stal, niczym Falubaz, również została osłabiona, odejściem dwóch podstawowych seniorów. W Stali ten ubytek ma uzupełnić Wożniak i Linus, w Falubazie Zengi i ????? ktoś jeszcze. Czyli potencjał tych dwóch ekip będzie zbliżony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #5283
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pewnie w ten sposób chcą sobie osłodzić słabość Stali ? Czy może tej słabości nie widzą ?

    No przecież Stal, niczym Falubaz, również została osłabiona, odejściem dwóch podstawowych seniorów. W Stali ten ubytek ma uzupełnić Wożniak i Linus, w Falubazie Zengi i ????? ktoś jeszcze. Czyli potencjał tych dwóch ekip będzie zbliżony.
    Oczywiście, że faworytem do złota nie będziemy. Pojedziemy składem bardzo podobnym do tego, który mieliśmy w p-o 2017 z wartością dodaną w postaci juniorów notujących stały progres.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Powrót do góry    #5284
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pewnie w ten sposób chcą sobie osłodzić słabość Stali ? Czy może tej słabości nie widzą ?

    No przecież Stal, niczym Falubaz, również została osłabiona, odejściem dwóch podstawowych seniorów. W Stali ten ubytek ma uzupełnić Wożniak i Linus, w Falubazie Zengi i ????? ktoś jeszcze. Czyli potencjał tych dwóch ekip będzie zbliżony.
    Ciekawe twierdzenie biorąc pod uwage mecz o brąz wygrany 98:82 przez Stal

    Pawlicki i Sundstreoem za nich Wozniak i Sundstreom
    Hampel i Doyle za nich Zengota i Jensen

    Faktycznie potencjał zbliżony

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Nigel (31-10-2017), dockm (31-10-2017)

  24. Powrót do góry    #5285
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawe twierdzenie biorąc pod uwage mecz o brąz wygrany 98:82 przez Stal

    Pawlicki i Sundstreoem za nich Wozniak i Sundstreom
    Hampel i Doyle za nich Zengota i Jensen

    Faktycznie potencjał zbliżony
    Zapomniałeś, że Falubaz był osłabiony brakiem Niedźwiedzia
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  25. Powrót do góry    #5286
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Oczywiście, że faworytem do złota nie będziemy. Pojedziemy składem bardzo podobnym do tego, który mieliśmy w p-o 2017 z wartością dodaną w postaci juniorów notujących stały progres.
    Widzę, ze język Frątczaka jest w modzie.

    I z tym progresem to się tak nie rozpędzaj jeszcze. Niejaki Kaczmarek, IMPJ z 2016 tez zanotował progres. Jednak w 2017 roku, niewiele zostało z tego progresu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #5287
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawe twierdzenie biorąc pod uwage mecz o brąz wygrany 98:82 przez Stal

    Pawlicki i Sundstreoem za nich Wozniak i Sundstreom
    Hampel i Doyle za nich Zengota i Jensen

    Faktycznie potencjał zbliżony
    Zapomniałeś o Iversenie.

    Oczywiście Stal jest istotnie słabsza niż w sezonie 2018, natomiast Falubaz (bez względu na to kto dojdzie do ZG) jest jeszcze słabszy.

    Ale kibice z woj. lubuskiego nie powinni rozdzierać szat. Nazwiska nie jeżdżą. Przykładem może być Wrocław2017 Co z tego że Toruń kupił gwiazdeczki, jak w połowie sezonu może nie mieć pieniędzy na wypłaty dla zawodników.

  27. Powrót do góry    #5288
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mario, nie zawodzisz nigdy. Czasem ,szukającym tematu do pracy dyplomowej poczytać by trzeba było Twe pisane tu idiotyzmy , aby spróbować napisać np magisterium co najmniej o wpływie fanatyzmu na rozum człowieka. Pole do popisu dla wielu. Choć nieliczni dali by radę ogarnąć pełnię Twych przemyśleń. Ale się znajdą i tacy jak domniemywam.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (31-10-2017), dockm (31-10-2017)

  29. Powrót do góry    #5289
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Zapomniałeś o Iversenie.
    A Iversen jechał w meczach o brąz ? Skoro osłabiona Stal leje Falubaz w pełnym składzie a Falubaz się osłabia to jak można pociskac pierdoły o zbliżonych potencjałach ? Siła Stali będzie podobna do tej z fazy PO więc spokojnie może być i złoto i równie dobrze 4 miejsce

  30. Powrót do góry    #5290
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawe twierdzenie biorąc pod uwage mecz o brąz wygrany 98:82 przez Stal

    Pawlicki i Sundstreoem za nich Wozniak i Sundstreom
    Hampel i Doyle za nich Zengota i Jensen

    Faktycznie potencjał zbliżony
    Ale pogląd na potencjał ma dać ten wynik dwumeczu ? Bo nie bardzo rozumiem ? Przecież już nie raz i nie dwa mieliśmy przypadki, że dream teamy, naszpikowane gwiazdami, przegrywały z ekipami potencjalnie słabszymi.

    Oczywiście, że póki co, potencjał Stali i Falubazu w sezonie 2018 wydaje się zbliżony, o ile działacze nie zaskoczą nas jeszcze czymś.
    Trzon obu drużyn to:

    Dudek - Zmarzlik
    Pepe - Vacul
    Zengi - KK

    I dalej to już jeden grzyb gdzie będą Sundstromy, MJJ czy inne Gomólskie. Po prostu kluby się podzielą tym co zostało na rynku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #5291
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta

    Ale kibice z woj. lubuskiego nie powinni rozdzierać szat. Nazwiska nie jeżdżą. Przykładem może być Wrocław2017 Co z tego że Toruń kupił gwiazdeczki, jak w połowie sezonu może nie mieć pieniędzy na wypłaty dla zawodników.
    No to trafiłeś, jak kluby z lubuskiego z wpływami za finał 😂.
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #5292
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze język Frątczaka jest w modzie.

    I z tym progresem to się tak nie rozpędzaj jeszcze. Niejaki Kaczmarek, IMPJ z 2016 tez zanotował progres. Jednak w 2017 roku, niewiele zostało z tego progresu
    Od kiedy to Kaczmarek jest juniorem Stali?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #5293
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Mario, nie zawodzisz nigdy. Czasem ,szukającym tematu do pracy dyplomowej poczytać by trzeba było Twe pisane tu idiotyzmy , aby spróbować napisać np magisterium co najmniej o wpływie fanatyzmu na rozum człowieka. Pole do popisu dla wielu. Choć nieliczni dali by radę ogarnąć pełnię Twych przemyśleń. Ale się znajdą i tacy jak domniemywam.
    Ale coś bardziej merytorycznie potrafisz ? Bo póki co tylko puszczasz bąki. I nie wiadomo o co ci chodzi.

    Gdzie ty widzisz tą moc Stali ? A której nie widzisz w Falubazie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #5294
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Zapomniałeś o Iversenie.
    W jakim sensie? On w dwumeczu o brąz nie brał udziału.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  35. Powrót do góry    #5295
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Od kiedy to Kaczmarek jest juniorem Stali?
    A ktoś pisze, że jest ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #5296
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A Iversen jechał w meczach o brąz ? Skoro osłabiona Stal leje Falubaz w pełnym składzie a Falubaz się osłabia to jak można pociskac pierdoły o zbliżonych potencjałach ? Siła Stali będzie podobna do tej z fazy PO więc spokojnie może być i złoto i równie dobrze 4 miejsce
    Mi nie chodziło o PO tylko o cały sezon.

    Ale bzdury. Większych bzdur nie czytałem. Ponieważ poziom użytkownika spitt22 nie należy do najwyższych nie spodziewam się po Nim fajerwerków. Rozumiem optymizm wynikający z patriotyzmu lokalnego, ale kolega ewidentnie przesadza. Do drużyny z mojego rodzinnego miasta (Leszno) nie macie najmniejszych szans. Najpierw Stal musi dostać się do PO. Biorąc pod uwagę skład Stali, uważam że PO dla Gorzowa nie będzie w sezonie 2018.

  37. Powrót do góry    #5297
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ktoś pisze, że jest ?
    Ktoś pisze o Kaczmarku gdy mowa jest o gorzowskich juniorach...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  38. Powrót do góry    #5298
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Mi nie chodziło o PO tylko o cały sezon.

    Ale bzdury. Większych bzdur nie czytałem. Ponieważ poziom użytkownika spitt22 nie należy do najwyższych nie spodziewam się po Nim fajerwerków. Rozumiem optymizm wynikający z patriotyzmu lokalnego, ale kolega ewidentnie przesadza. Do drużyny z mojego rodzinnego miasta (Leszno) nie macie najmniejszych szans. Najpierw Stal musi dostać się do PO. Biorąc pod uwagę skład Stali, uważam że PO dla Gorzowa nie będzie w sezonie 2018.
    To jeśli Gorzowa nie będzie to kto będzie? Falubaz? na dzień dzisiejszy to ZG jest mocniejsze tylko od Unii T. Chyba, że Przemo wystawi GKM to od Grudziądza też mogą być silniejsi.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    spitt22 (31-10-2017)

  40. Powrót do góry    #5299
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Ktoś pisze o Kaczmarku gdy mowa jest o gorzowskich juniorach...
    Czyli co ? Jak gorzowski junior, to już nie może zanotować spadku formy, nie trafić odpowiednio ze sprzętem, załapać kontuzję, itd. ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #5300
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale pogląd na potencjał ma dać ten wynik dwumeczu ? Bo nie bardzo rozumiem ? Przecież już nie raz i nie dwa mieliśmy przypadki, że dream teamy, naszpikowane gwiazdami, przegrywały z ekipami potencjalnie słabszymi.

    Oczywiście, że póki co, potencjał Stali i Falubazu w sezonie 2018 wydaje się zbliżony, o ile działacze nie zaskoczą nas jeszcze czymś.
    Trzon obu drużyn to:

    Dudek - Zmarzlik
    Pepe - Vacul
    Zengi - KK

    I dalej to już jeden grzyb gdzie będą Sundstromy, MJJ czy inne Gomólskie. Po prostu kluby się podzielą tym co zostało na rynku.
    Porównanie z czapy. Spójrzmy na ranking zawodników (po nazwisku miejsce w rankingu):
    Zmarzlik 1 Dudek 10
    Vaculik 11 Protasiewicz 15
    Kadprzak 23 Zengota 30
    Woźniak 32 Jensen 26
    Sundstroem nieklas średnia 1,37 Walasek 1,476
    Juniorów nie ma nawet co porównywać

  42. Powrót do góry    #5301
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    To jeśli Gorzowa nie będzie to kto będzie? Falubaz? na dzień dzisiejszy to ZG jest mocniejsze tylko od Unii T. Chyba, że Przemo wystawi GKM to od Grudziądza też mogą być silniejsi.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ja widzę to tak:

    Leszno
    Toruń
    Wrocław
    Częstochowa

  43. Powrót do góry    #5302
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    Stalowcy wam się poważnie chce dyskutować o potencjale z gościem dla którego potencjał Zmarzlik = potencjał Strzelec

    Swoją drogą nie znając ostatecznych składów to głupia gdybologia
    Tylko Falubaz

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Nigel (31-10-2017)

  45. Powrót do góry    #5303
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale pogląd na potencjał ma dać ten wynik dwumeczu ? Bo nie bardzo rozumiem ? Przecież już nie raz i nie dwa mieliśmy przypadki, że dream teamy, naszpikowane gwiazdami, przegrywały z ekipami potencjalnie słabszymi.

    Oczywiście, że póki co, potencjał Stali i Falubazu w sezonie 2018 wydaje się zbliżony, o ile działacze nie zaskoczą nas jeszcze czymś.
    Trzon obu drużyn to:

    Dudek - Zmarzlik
    Pepe - Vacul
    Zengi - KK

    I dalej to już jeden grzyb gdzie będą Sundstromy, MJJ czy inne Gomólskie. Po prostu kluby się podzielą tym co zostało na rynku.
    Potencjał jest tak bardzo zbliżony ze dostaniemy elegancko wpyerdol na własnym torze o wyjeździe nawet nie wspominam.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #5304
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Jak gorzowski junior, to już nie może zanotować spadku formy, nie trafić odpowiednio ze sprzętem, załapać kontuzję, itd. ?
    Oczywiście, że może. Tylko piszemy np. o Karczmarzu, który od 2 lat notuje stały rozwój i w debiutanckim sezonie jest czołowym juniorem Ekstraligi. Na tym bazuje mój optymizm a Twoja wstawka o Kaczmarku i całej serii plag jest tylko śmieszną retoryką.
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 31-10-2017 o 18:58
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  47. Powrót do góry    #5305
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Porównanie z czapy. Spójrzmy na ranking zawodników (po nazwisku miejsce w rankingu):
    Zmarzlik 1 Dudek 10
    Vaculik 11 Protasiewicz 15
    Kadprzak 23 Zengota 30
    Woźniak 32 Jensen 26
    Sundstroem nieklas średnia 1,37 Walasek 1,476
    Juniorów nie ma nawet co porównywać
    To jest własnie porównanie z czapy.

    Policz sobie np. bilans pojedynków pomiędzy Dudkiem a Zmarzlikiem. Wtedy zobaczysz te swoje statystyki. Ponadto, różnica pomiędzy Vaculem a Protasem to 0.036, między Zengota a KK to 0.123. Nie w tym jednak rzecz aby dokładnie porównywać statystyki. Odnośnie juniorów, Nieźwiedź był większość sezonu kontuzjowany. A ty piszesz o juniorach Gorzowa tak jak byście mieli tam co najmniej drugiego Zmarzlika. Owszem, Karczmarz błysnął w kilku meczach. Ale to jeszcze nie daje żadnej pewności, że bedzie regularnie wygrywał w sezonie 2018 ze wszystkimi juniorami. Popatrz sobie ile taki Smektała, w swoim drugim sezonie w SE, zebrał jobów za swoje wystepy, niektórzy juz go chcieli do Rawicza wysłać. A ty tu coś nawijasz, że taki Karczmarz to będzie dzielił i rządził

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Oczywiście, że może. Tylko piszemy np. o Karczmarzu, który od 2 sezonów notuje stały rozwój i w debiutanckim sezonie jest czołowym juniorem Ekstraligi. Na tym bazuje mój optymizm a Twoja wstawka o Kaczmarku i całej serii plag jest tylko śmieszną retoryką.
    To w końcu może zadołować czy nie ? Bo już sam nie wiem co chcesz przekazać. Niby piszesz, że może, a zaraz dodajesz, ze to jednak Karczmarz.

    Czy Karczmarz był czołowym juniorem SE ? Tu trochę przesadziłeś. Woryna, Drabik, Smektała, to i owszem. Ale fakt, taki Karczmarz wyróżniał się na tle tej miernoty jaką mamy z juniorami w SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #5306
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Mario Karczmarz nawet zaliczając spadek formy na luzie wciągnie nosem nasze gwiazdeczki Zgarde i Misia. Nadzieja ze nasi pójdą po rozum do głowy i postawią na Tondera i szkolkowicza.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 31-10-2017 o 19:11

  49. Powrót do góry    #5307
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Potencjał jest tak bardzo zbliżony ze dostaniemy elegancko wpyerdol na własnym torze o wyjeździe nawet nie wspominam.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Znowu polazłeś do wróżki ? Nie chodź tam więcej, bo robi ci krzywdę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #5308
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jest własnie porównanie z czapy.

    Policz sobie np. bilans pojedynków pomiędzy Dudkiem a Zmarzlikiem. Wtedy zobaczysz te swoje statystyki.
    Ale liczy się cała liga, w której Bartek był dominatorem, a Patrykowi daleko do tego miana. Co z tego, ze Sławek Dudek nakręca się wygranymi syna ze Zmarzlikiem jak Falubaz dostaje wp... na własnym torze od Stali

  51. Powrót do góry    #5309
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Carlitos, Ty jesteś dyletantem żużlowym. Nie znasz się po prostu. Mario się zna i wie, że np Kasprzak to poziom Zengoty. A zapomniał o juniorach dodać , że ci z ZG to tych ze Stali na łopaty kładą. Ps. A tak poważnie , to modły powinny być od kibiców Falubaziku o utrzymanie w elidze, bo grozi Wam spadek z tej ligi w takim składzie,który się szykuje . Zasąpić Doyle'a, Hampela i Karpowa - Jensenem,Zengotą,i Gomólskim ; słabo. Tarnów u siebie będzie wygrywał, Falubazik rzadziej.

  52. Powrót do góry    #5310
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze język Frątczaka jest w modzie.

    I z tym progresem to się tak nie rozpędzaj jeszcze. Niejaki Kaczmarek, IMPJ z 2016 tez zanotował progres. Jednak w 2017 roku, niewiele zostało z tego progresu
    Mariusz, Kaczmarz wozil seniorów Falubazu w tym sezonie- tak dla przypomnienia i na tej płaszczyźnie Stal Was miażdży. Inna sprawa, ze Tonder także może się rozwinąć, tylko w niego zainwestujcie. Wiadomo już kto się zajmie szkoleniem u Was?

    Gdybym ja miał decydować, to kosztem wyniku wysłał bym niedźwiadka i mistrza wywiadów w Świat, a postawił na parę Tonder-Pilarski. Owoce do zbioru w sezonie 2019.

  53. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (31-10-2017), Nigel (31-10-2017), dockm (31-10-2017), shelve (31-10-2017), zigi1976 (31-10-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •