Strona 62 z 121 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,746 do 2,790 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2746
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież to normalna praktyka wśród trolli. Jak chcesz dopiec jakiemuś klubowi, to zakładasz profil jako kibic tego klubu i udajesz niedorozwoja. Nawet na tym forum były stosowane takie praktyki.
    nie no, ten gosc akurat chyba prawdziwy

    http://www.swatka.pl/tr3mm0r
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #2747
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    to wez sie z nim umow i nie zawracaj mandoliny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Rozi22 (06-07-2017)

  4. Powrót do góry    #2748
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ja jestem hetero ziomek

    poza tym mi sie nie podoba
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik ; 05-07-2017 o 22:57
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #2749
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wszystkie biegi trzeciej rundy MDMW, która odbyła się 6 lipca na torze w Gorzowie Wielkopolskim.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    PrzemoZG (06-07-2017)

  7. Powrót do góry    #2750
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Bardzo mi szkoda Rybnika. Powinni jakoś zmienić przepisy bo cały klub, miasto i praca wielu ludzi moze pójść na marne nie z ich winy. W jednym momencie wszystko sie zawalić...

  8. Powrót do góry    #2751
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Bardzo mi szkoda Rybnika. Powinni jakoś zmienić przepisy bo cały klub, miasto i praca wielu ludzi moze pójść na marne nie z ich winy. W jednym momencie wszystko sie zawalić...
    Najgorsze jest to że teraz, po wynegocjowaniu kontraktu z telewizją nawet nie ma możliwości poszerzenia ektralipy do 10 drużyn. Rybnik przez jednego debila wypadnie z gry i będzie im mega ciężko wrócić do ekstralipy.
    A Łaguta resztę kariery będzie jeździł niczym Rysio Holta za 100 parę złotych za punkt bo komornicy będą za nim łazić do usranej śmierci.

  9. Powrót do góry    #2752
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Bardzo mi szkoda Rybnika. Powinni jakoś zmienić przepisy bo cały klub, miasto i praca wielu ludzi moze pójść na marne nie z ich winy. W jednym momencie wszystko sie zawalić...
    Chyba Cie pogieło ? powiekszać ekstralige ? Zburzenie całego ładu (eliga,1plż i 2 plż) przez Rybnik ? co na to umowy z telewizją w PGE i NICE ?

  10. Powrót do góry    #2753
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Zmiana jakichkolwiek przepisów pod jakiś klub, który popadł w tarapaty to nienajlepszy pomysł.
    Rybnik ma pecha i tyle, takie sytuacje się zdarzają, równie dobrze ktoś może doznać kontuzji i też wypaść nawet na rok z żużla.

    Jakieś rozwiązania i tak sa przewidziane do takich wypadków. Są okienka transferowe i można kogoś poszukać.
    Choć pewnie nie zrekompensuje to straty Griszy, no ale takie reguły gry.

    Niejeden klub nie raz traci liderów na krócej lub dłużej i musi sobie jakoś radzić.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #2754
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zmiana jakichkolwiek przepisów pod jakiś klub, który popadł w tarapaty to nienajlepszy pomysł.
    Rybnik ma pecha i tyle, takie sytuacje się zdarzają, równie dobrze ktoś może doznać kontuzji i też wypaść nawet na rok z żużla.

    Jakieś rozwiązania i tak sa przewidziane do takich wypadków. Są okienka transferowe i można kogoś poszukać.
    Choć pewnie nie zrekompensuje to straty Griszy, no ale takie reguły gry.

    Niejeden klub nie raz traci liderów na krócej lub dłużej i musi sobie jakoś radzić.
    do zawodnika jego straty ok ale punktow,przy kontuzjach nie odejmuja i tu Twoje reguly maja sie nijak.

  12. Powrót do góry    #2755
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    do zawodnika jego straty ok ale punktow,przy kontuzjach nie odejmuja i tu Twoje reguly maja sie nijak.
    Ale to nie moje reguły, tylko reguły tego sportu.
    Falubaz też potracił punkty przez dopingowiczów i jakoś trzeba było to przełknąć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #2756
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Z inwestowaniem w naszych juniorów jest faktycznie słabo, taki Burzyński tak niedoinwestowany jest że dzisiaj w Mostkach w podartych na kolanach spodniach był 😂😎

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    Dominik (13-07-2017)

  15. Powrót do góry    #2757
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    bo woli się kupować juniorów z innych miast. Teraz się czeka na powrót Niedźwiedzia. Tylko nie wiem po co. Na początku sezonu jeździł bardzo słabo. Lepiej dać szanse Tonderowi czy Burzynskiemu. Chłopaki stąd niech się objeżdżają a za sezon, dwa może coś z tego będzie. Kolejna sprawa jeśli juniorów nie robi żadnych kroków do przodu przed 2,3 a czasami 4 sezony to raczej z niego już nic nie będzie.

  16. Powrót do góry    #2758
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ogolnie tez popieram stawianie na mlodszych i naszych wychowankow.
    Ale w jakims waznym meczu na szczycie nie zdziwie sie jak Narodowy siegnie po Niedzwiadka. Np. w meczu z Unia u siebie bylo widac ze Tonder nie ma szans bo nie zabieral sie ze startu.
    Gdyby w tamtym meczu mogl jechac Seba i okazaloby sie, ze ma dobre starty to na tej mazi mogl dowozic cenne punkty jak Karpov. Tak samo jesli bylibysmy w meczu o zloto a Niedziwedz w formie w przeciwienstwie do np. mlodszych wychowankow to nie byloby chyba czasu na szkolenie mlodziezy i objezdzanie w takim meczu

  17. Powrót do góry    #2759
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    a Niedziwedz w formie
    A on przez te poltora roku u nas choc raz byl w formie zeby zakladac takie cos?

  18. Powrót do góry    #2760
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    I oczywiście naszego meczu z Rybnika nie ma w tv. Ani transmisji ani relacji bieg po biegu. Dopiero w czwartek o 9 rano. Co za porażka.

  19. Powrót do góry    #2761
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,876
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,133 w 1,488 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    I oczywiście naszego meczu z Rybnika nie ma w tv. Ani transmisji ani relacji bieg po biegu. Dopiero w czwartek o 9 rano. Co za porażka.
    A w ogóle będzie dzisiaj ten pojedynek? Od paru godzin słabiej lub mocniej kropi w Nowej Soli. Niedługo ta sama sytuacja ma się rozkręcić w Rybniku. Na Śląsk dotarł juź deszcz?

  20. Powrót do góry    #2762
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tak czulem, ze zmiana Jackoba na Andrieja byla slaba.

    Tym bardziej, ze jak pokazal mecz na tym technicznym torze bylo wiele mijanek i umiejetnosci Thorsella by sie przydaly.
    Oczywiscie pod warunkiem, ze mialby szybki motocykl i mogl ta swoja technike wykorzystac.

    Mysle, ze Andriej to jezdziec, ktory bazuje na tym ze albo wystrzeli spod tasmy albo majac rakietowy motor objedzie kogos na wariata po szerokiej. A my potrzebujemy na PO miec piatego dobrego grajka (szczegolnie ze juniorka najslabsza z druzyn pierwszej czworki). Trzeba wiec stawiac uwazam na Thorsella (w Anglii pojechal ostatnio lepiej niz Lindgren) i niech sie uczy dostrajac maszyny na ekstralige, zeby miec prawdziwe rakiety do dyspozycji. No i musi tez cos tam dorobic za punkty, zeby mial z czego zainwestowac.


    Szkoda mi caly czas tego Rybnika. Ciekawe jak w pilce noznej by sie takie cos zdarzylo to odejmuja tylko bramki takiego zawdnika czy wersyfikuja nawet mecze, w ktorych gral ale nie strzelil gola? A jak by to byl bramkarz to anuluja mu obronione strzaly i zalicza jako gole?

  21. Powrót do góry    #2763
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W piłce nożnej zawiesza się zawodnika i stosuje odpowiednie indywidualne kary finansowe. Drużyna na tym punktowo nie traci, chyba że wtopi więcej zawodników naraz.

    Można cokolwiek poczytać, zajęło mi to 35 sekund http://www.przegladsportowy.pl/pilka...567,1,832.html Prawdopodobnie gdybym poświęcił na to 35 minut, mógłbym napisać część praktyczną pracy magisterskiej.

  22. Powrót do góry    #2764
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Biedny Karpov. Pomyśleć, że jeszcze rok temu niemal klucze do miasta dostał

  23. Powrót do góry    #2765
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tak czulem, ze zmiana Jackoba na Andrieja byla slaba.

    Tym bardziej, ze jak pokazal mecz na tym technicznym torze bylo wiele mijanek i umiejetnosci Thorsella by sie przydaly.
    Oczywiscie pod warunkiem, ze mialby szybki motocykl i mogl ta swoja technike wykorzystac.

    Mysle, ze Andriej to jezdziec, ktory bazuje na tym ze albo wystrzeli spod tasmy albo majac rakietowy motor objedzie kogos na wariata po szerokiej. A my potrzebujemy na PO miec piatego dobrego grajka (szczegolnie ze juniorka najslabsza z druzyn pierwszej czworki). Trzeba wiec stawiac uwazam na Thorsella (w Anglii pojechal ostatnio lepiej niz Lindgren) i niech sie uczy dostrajac maszyny na ekstralige, zeby miec prawdziwe rakiety do dyspozycji. No i musi tez cos tam dorobic za punkty, zeby mial z czego zainwestowac.


    Szkoda mi caly czas tego Rybnika. Ciekawe jak w pilce noznej by sie takie cos zdarzylo to odejmuja tylko bramki takiego zawdnika czy wersyfikuja nawet mecze, w ktorych gral ale nie strzelil gola? A jak by to byl bramkarz to anuluja mu obronione strzaly i zalicza jako gole?
    Też nie rozumiem co kierowało Szrekiem, że postawił w tym meczu na Adrieja. Pewnie to, że Jakob też ostatnio obniżył loty i generalnie jeździ słabo.
    Ten wyjazd powiedziałby o nim znacznie więcej. Bo powiedzmy sobie szczerze, Karpov to nas niczym nie zaskoczy. Wiadomo co potrafi i w jakich okolicznościach się sprawdza.
    Zastanawiam się, czy nie zapadła decyzja by teraz już zdecydowanie postawić na Andrieja. Wiadomo, że jeśli będzie miał dobrze spasowany sprzęt to dzięki dobrym startom jest w stanie naprawdę sporo punktów przywieźć. Może Jarek i Patryk pomogą mu dojść do ładu ze sprzętem tak aby zbliżył się do zeszłorocznej dyspozycji.
    Gdybyśmy teraz mieli w składzie Karpova 2016 to przy takiej formie Jarka to rozpyerdalamy całą ligę (nawet przy marnej jeździe juniorki).

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Biedny Karpov. Pomyśleć, że jeszcze rok temu niemal klucze do miasta dostał
    Biedny to on by był gdyby jeździł w Unii i zaliczył regres. U nas to jest chillout

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (13-07-2017)

  25. Powrót do góry    #2766
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Carlitos,kolejny raz i zapamietaj,bo ja wiecznie zyc nie bede.
    Nic Ciebie nie nauczyl zeszly sezon?
    Jeden slabszy mecz Dudka ,sredni Protasa,
    i znowu moze byc kuku.
    Takze tym rozpieprzaniem ligi nieco poczekaj,bo
    w PO to raczej nie forma Karpova bedzie decydujaca.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #2767
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Carlitos- kolejny fanatyk fajudasu, którego ubiegłe lata nie nauczyły pokory. Od razu przypominają się obrazki z Torunia, gdzie cwaniaczek- brat wyrotasa uciszał trybuny, by po tyg chować głowę w piasek, kiedy to portek spierdzielił mecz i cały sezon. Mistrzostwa to wy szczury nie zdobędziecie przez najbliższe 10 lat.

  27. Powrót do góry    #2768
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,213
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 408 w 225 postach
    A co, masz szklaną kule, że to wiesz zyebie ze Staszica ?

    Problem w tym, że Karpow nie jedzie nawet 50 % tego co w zeszłym roku i kompletnie nie rozumiem tego stawiania na niego. Thorssell znacznie większy potencjał, co widać patrząc na to jak obaj prezentują się na motocyklu,

  28. Powrót do góry    #2769
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Carlitos,kolejny raz i zapamietaj,bo ja wiecznie zyc nie bede.
    Nic Ciebie nie nauczyl zeszly sezon?
    Jeden slabszy mecz Dudka ,sredni Protasa,
    i znowu moze byc kuku.
    Takze tym rozpieprzaniem ligi nieco poczekaj,bo
    w PO to raczej nie forma Karpova bedzie decydujaca.
    Przeca były tryb przypuszczający


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #2770
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    W trybie przypuszczającym to mogą powiedzieć w Lesznie , Wrocławiu i Gorzowie , że jak w play offach te ekipy wystrzelą z formą to
    "nie ma mocnych" i pozamiatają rywali , aż miło. Sęk w tym , że to nie takie proste , bo oprócz dobrej formy musi zagrać jeszcze parę
    innych rzeczy jak np. sprzęt , pogoda (szczególnie dla gospodarzy - o czym się przekonaliście w meczu z Lesznem) , czy zwykłe szczęście i
    masę innych drobiazgów mających wpływ na wynik w dwumeczu. A prawda chyba jest taka , że każda z tych ekip ma podobne szanse i
    ciężko jest wytypować faworyta , więc daję wam jakieś 25% szans na majstra - podobnie jak i pozostałym ekipom.

  30. Powrót do góry    #2771
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Dla ciebie 25% a ja oceniam Falubaz wyżej. Po prostu widzę mniej warunków do spełnienia by nasza siła była większa niż w przypadku konkurencji.
    W stosunku do 2016 zyskaliśmy Hampela a to już zayebiscie dużo nawet przy słabszym Karpovie.
    A jemu dużo nie trzeba. Szreku u nas już potrafił zrobić gwiazdę z takiego Jonasa to qwa wszystko jest możliwe.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #2772
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tyle samo Szreku potrafił zrobić gwiazdek, ile rzeczy potrafił zyebać. Pierwsze dwie z historii najnowszej to gorzowskie derby z niesławnym torem i buta podczas półfinałów zakończona eleganckim wpieprzem z Toruniem. Oczywiście, skoro jest u nas i jego decyzje zaważą na tym, że będzie bardziej lub mniej fajnie, to trzeba wierzyć, że wraz z upływającymi latami i kolejnymi szklankami brążowego napoju nos właściciela nie traci na jakości.

  32. Powrót do góry    #2773
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja wiem jedno - lepiej mieć Szreka w swojej ekipie niż mieć go po przeciwnej stronie

  33. Powrót do góry    #2774
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Andrzej Huszcza też z bidonem.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #2775
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Propaganda w pełnej krasie, tutaj tylko pokażą wybór pól między Doylem a JHJ który był cukierkowy, na filmiku od PGE Ekstraligi jest też pokazana sytuacja z wyborem do biegu 14 i niezadowolenie Protasa z podziału. Tego oczywiście na falubaz.com nie zobaczysz

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    młody_piernik (15-07-2017)

  36. Powrót do góry    #2776
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dla ciebie 25% a ja oceniam Falubaz wyżej. Po prostu widzę mniej warunków do spełnienia by nasza siła była większa niż w przypadku konkurencji.
    W stosunku do 2016 zyskaliśmy Hampela a to już zayebiscie dużo nawet przy słabszym Karpovie.
    A jemu dużo nie trzeba. Szreku u nas już potrafił zrobić gwiazdę z takiego Jonasa to qwa wszystko jest możliwe.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Z takiego Jonasa ? Akurat na tamten czas to Jonas Davidsson był lata świetlne przed Karpovem. Gówno vs czekolada. Takich wyników jakie Jonas potrafił kręcić w Elitserien (i nie tylko, bo w ekstralidze też) to Karpov nigdy nie będzie robił.

    Lubię tego Ukraińca, w poprzednim sezonie spełnił oczekiwania, ale teraz jedzie słabo od początku i nawet u siebie to już nie jest ten sam zawodnik. Natomiast co do siły uderzeniowej Falubazu to też nie do końca się zgodzę. Może i zyskaliśmy Hampela, ale z kolei straciliśmy Pieszczka, który był jaki był, ale potrafił wygrywać z seniorami z drużyn przeciwnych i woził często cenne punkty. Obecnie mamy Zgardę, któremu wychodzi jeden wyścig na pięć, a drugi junior to plastron. Oczywiście są jeszcze rezerwy, głównie jeśli chodzi o Dudka i Thorssella.

    Propaganda w pełnej krasie, tutaj tylko pokażą wybór pól między Doylem a JHJ który był cukierkowy, na filmiku od PGE Ekstraligi jest też pokazana sytuacja z wyborem do biegu 14 i niezadowolenie Protasa z podziału. Tego oczywiście na falubaz.com nie zobaczysz
    Protasiewicz zawsze się awanturuje o pola w nominowanych, ale w takim przypadku trzeba patrzeć na dobro drużyny, a z całym szacunkiem dla Piotra jest on zdecydowanie najsłabszym startowcem z czterech muszkieterów. Mając do wybora pola dla pary Hampel/Protasiewicz albo Dudek/Protasiewicz to zawsze JHJ i PD powinni dostawać A i B, nie ma sensu marnować takiego pola na Protasa, który i tak przegra start
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 15-07-2017 o 10:59
    TeamLindgren

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Rozi22 (15-07-2017)

  38. Powrót do góry    #2777
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Protasiewicz zawsze się awanturuje o pola w nominowanych, ale w takim przypadku trzeba patrzeć na dobro drużyny, a z całym szacunkiem dla Piotra jest on zdecydowanie najsłabszym startowcem z czterech muszkieterów. Mając do wybora pola dla pary Hampel/Protasiewicz albo Dudek/Protasiewicz to zawsze JHJ i PD powinni dostawać A i B, nie ma sensu marnować takiego pola na Protasa, który i tak przegra start
    Ale Ty mi nie tłumacz oczywistości. Chodziło mi jedynie o to że na falubaz.com nie zobaczysz w reportażach niektórych fragmentów.

  39. Powrót do góry    #2778
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szreku u nas już potrafił zrobić gwiazdę z takiego Jonasa to qwa wszystko jest możliwe.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    zobaczy sobie wyniki Davidssona z sezonu 2010 bo coś chyba słabo zorientowany jesteś.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #2779
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Bardzo smutna wiadomość dzisiaj - Alex nie wygrał MIMPu!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-07-2017), kapitan bomba (16-07-2017)

  42. Powrót do góry    #2780
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Alex 3 punkty dzisiaj, a Kaczmarek 2, więc szkółka Falubazu >>> szkółka Unii.

  43. Powrót do góry    #2781
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Alex 3 punkty dzisiaj, a Kaczmarek 2, więc szkółka Falubazu >>> szkółka Unii.
    Kaczmarek to szkółka Unii (MIMP 2016), ale dał radę przesiąknąć już toruńską myślą szkoleniową (obecny sezon)

  44. Powrót do góry    #2782
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Ręce opadają jak się patrzy na Zgardzińskiego, ten chłopak nie robi żadnych postępów, wręcz się chyba cofa. Jego przygoda z żużlem skończy się po przejściu z wieku juniora

  45. Powrót do góry    #2783
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Ręce opadają jak się patrzy na Zgardzińskiego, ten chłopak nie robi żadnych postępów, wręcz się chyba cofa. Jego przygoda z żużlem skończy się po przejściu z wieku juniora
    Nie wszyscy prą do przodu, niektórzy osiągają jakiś tam poziom i dalej ni hu... hu...
    Zgarda chyba osiągnął już swojego maksa i jezdzi na tym swoim poziomie, którego już chyba nie przeskoczy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #2784
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,882
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie wszyscy prą do przodu, niektórzy osiągają jakiś tam poziom i dalej ni hu... hu...
    Zgarda chyba osiągnął już swojego maksa i jezdzi na tym swoim poziomie, którego już chyba nie przeskoczy.
    No tego akurat to nie wie nikt. Przecież wielu twierdziło, że np. taki Doyle to poziom maksymalnie I ligowy. I wyżej ...uja nie podskoczy

    Ale faktem jest, że Alex robi kiepskie wrażenia na torze. Cały czas jeździ sztywno, głównie przy kredzie, nie ma żadnego pomysłu na jazdę.

    Na przyszły sezon, w zasadzie nie ma na rynku kogo kupić. Więc powinni stawiać więcej an Tonderów, Pilarskich, i innych młodych. Może coś z tego sortu wyrośnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2785
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tego akurat to nie wie nikt. Przecież wielu twierdziło, że np. taki Doyle to poziom maksymalnie I ligowy. I wyżej ...uja nie podskoczy

    Ale faktem jest, że Alex robi kiepskie wrażenia na torze. Cały czas jeździ sztywno, głównie przy kredzie, nie ma żadnego pomysłu na jazdę.

    Na przyszły sezon, w zasadzie nie ma na rynku kogo kupić. Więc powinni stawiać więcej an Tonderów, Pilarskich, i innych młodych. Może coś z tego sortu wyrośnie.
    Trzeba tam ponaglić ludzi w Lesznie, co by tych juniorów na sprzedaż szybciej "produkowali".
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #2786
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,882
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Trzeba tam ponaglić ludzi w Lesznie, co by tych juniorów na sprzedaż szybciej "produkowali".
    Z nimi nie ma co gadać, oni regularnie produkują tez jakieś podróby, jednorazówki. I potem masz efekty, Adamczewski w ZG, czy Kaczmarek w Toruniu. A kasy w ch..uj poszlo, korzyści praktycznie żadnych
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2787
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z nimi nie ma co gadać, oni regularnie produkują tez jakieś podróby, jednorazówki. I potem masz efekty, Adamczewski w ZG, czy Kaczmarek w Toruniu. A kasy w ch..uj poszlo, korzyści praktycznie żadnych
    Bo dla siebie zostawiają tych z pierwszego sortu, a na sprzedaż idą zawsze jakieś gorsze (wybrakowane) modele.
    Myśle, że powinien ktoś temu się głębiej przyjrzeć i ukrócić tego typu praktyki, co by w świat szedł także towar pełnowartościowy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #2788
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Trzeba tam ponaglić ludzi w Lesznie, co by tych juniorów na sprzedaż szybciej "produkowali".
    Lis jak przeczytał Mariusza na forum żeby go sciągnąc do Falubazu to wolał zakończyć kariere
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 15-07-2017 o 18:22

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    donvito (15-07-2017)

  52. Powrót do góry    #2789
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    To co prezentuja nasi juniorzy to jest jakis kabaret. Gorzow ,gdzie chlopaki jada pierwszy sezon w ekstralidze duzo lepiej sie prezentuja.

  53. Powrót do góry    #2790
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,882
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    To co prezentuja nasi juniorzy to jest jakis kabaret. Gorzow ,gdzie chlopaki jada pierwszy sezon w ekstralidze duzo lepiej sie prezentuja.
    Jakos ich nie zauważyłem w Rybniku
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •