Strona 116 z 121 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,176 do 5,220 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5176
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Bierzmy ją za Klaudię .
    Mogę jej wozić motory za darmo!
    Pociągiem

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  2. Powrót do góry    #5177
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    jak mozna porownywac niszowy sport jakim est zuzel z jedna z najpopularniejscych dyscyplin na swiecie???

  3. Powrót do góry    #5178
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Panuje tu trochę niezrozumienie tematu.


    Kontekst kibiców
    Kosz i żużel praktycznie nie są dla siebie konkurencją ze względu na bardzo krótki okres w roku, kiedy obie dyscypliny rozgrywają swoje mecze równolegle.

    Kontekst sponsorów
    Obie dyscypliny konkurują ze sobą o tych samych lokalnych sponsorów i w tym ujęciu są dla siebie nawzajem zagrożeniem. Przykład Zastalu jest bardzo dobry, bo jak napisałem wcześniej przy braku kasy i jakiejkolwiek promocji ze strony ligi oraz TV potrafi zbudować budżet tylko z kasy od sponsorów (kibiców też tu wliczam, a na żużlu jest ich przecież dużo więcej, więc i kasa większa). W tym ujęciu wyraźnie widać, że od samych sponsorów Zastal potrafi pozyskać więcej niż Falubaz.
    To nie bardzo jest prawdą. Zapomniałeś że w lidze koszykówki rozgrywana jest o wiele większa ilość meczów.
    Stelmet w ubiegłym sezonie rozegrał w lidze w Zielonej Góze łącznie z play-ofami 24 mecze, przy średniej widowni 3000 na mecz. Daje to 72000 widzów w sezonie.
    Oprócz tego gra w europejskich pucharach. A to było 8 meczów po ok. 2500 na mecz, co daje następne 20 tyś. widzów.
    Razem to ok. 92 tyś.

    A Falubaz?

    7 meczów w lidze + 2 play -off, razem 9 meczów, chyba przeciętna ok. 10 ty. na mecz- co daje 90 tyś za sezon.
    Oczywiście moje wyliczenia są mocno przybliżone, ale pokazuje to że widownia w sezonie w koszu i na żużlu jest w ZG zbliżona.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi adambe za jego przydatny post!

    hcp (30-10-2017), zigi1976 (30-10-2017)

  5. Powrót do góry    #5179
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Twój post jest typowym przykładem rozmydlania tematu.

    Przecież ja nie piszę, że gdzieś, kiedyś, kosz nie miał się dobrze w jakimś żużlowym mieście. Jedyne co twierdzę, to to, że kosz nigdy nie był i nie będzie zagrożeniem dla żużla w miastach gdzie jest SE.
    Mariusz Stelmet na obecnym poziomie (dominacja w Polsce) "zabiera " część środków od sponsorów i w mieście 130tyś to jest odczuwalne i zauważalne. Mówię o tym zagrożeniu i tylko tym. Żużel w ZG jest nr 1, ale nie jest już hegemonem. Mi osobiście to nie przeszkadza a nawet cieszy - lubię kosza. Co nie zmienia faktu, że Falubazowi trudniej pozyskać sponsorów.
    Tylko Falubaz

  6. Powrót do góry    #5180
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    To nie bardzo jest prawdą. Zapomniałeś że w lidze koszykówki rozgrywana jest o wiele większa ilość meczów.
    Stelmet w ubiegłym sezonie rozegrał w lidze w Zielonej Góze łącznie z play-ofami 24 mecze, przy średniej widowni 3000 na mecz. Daje to 72000 widzów w sezonie.
    Oprócz tego gra w europejskich pucharach. A to było 8 meczów po ok. 2500 na mecz, co daje następne 20 tyś. widzów.
    Razem to ok. 92 tyś.

    A Falubaz?

    7 meczów w lidze + 2 play -off, razem 9 meczów, chyba przeciętna ok. 10 ty. na mecz- co daje 90 tyś za sezon.
    Oczywiście moje wyliczenia są mocno przybliżone, ale pokazuje to że widownia w sezonie w koszu i na żużlu jest w ZG zbliżona.
    Masz rację. Umknęło mi to. Wychodzi, że suma widowni mogła być zbliżona.
    Co nie zmienia faktu, że odliczając kasę z biletów, ligi, TV oraz miasta to Zastal musi pozyskać jej więcej od sponsorów niż Falubaz żeby zbudować budżet na takim samym lub zbliżonym poziomie.

  7. Powrót do góry    #5181
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    jak w miescie jest jedna knajpa to wszyscy do niej laza. jak sa dwie to rozklada sie ilosc odwiedzajacych .

    tak jest ze sponsorami i kibicami.

  8. Powrót do góry    #5182
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    jak w miescie jest jedna knajpa to wszyscy do niej laza. jak sa dwie to rozklada sie ilosc odwiedzajacych .

    tak jest ze sponsorami i kibicami.
    No to ja chodzę do dwóch .

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (30-10-2017)

  10. Powrót do góry    #5183
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Panuje tu trochę niezrozumienie tematu.


    Kontekst kibiców
    Kosz i żużel praktycznie nie są dla siebie konkurencją ze względu na bardzo krótki okres w roku, kiedy obie dyscypliny rozgrywają swoje mecze równolegle.

    Kontekst sponsorów
    Obie dyscypliny konkurują ze sobą o tych samych lokalnych sponsorów i w tym ujęciu są dla siebie nawzajem zagrożeniem. Przykład Zastalu jest bardzo dobry, bo jak napisałem wcześniej przy braku kasy i jakiejkolwiek promocji ze strony ligi oraz TV potrafi zbudować budżet tylko z kasy od sponsorów (kibiców też tu wliczam, a na żużlu jest ich przecież dużo więcej, więc i kasa większa). W tym ujęciu wyraźnie widać, że od samych sponsorów Zastal potrafi pozyskać więcej niż Falubaz.
    Prezydent ZG chyba też bardziej koszykarski... gdzieś w lokalnej tv mignęło mi, że Zastal dostaje 1,5 mln z urzędu. A Falubaz?

    Trochę dziwnie brzmią słowa Tymczyszyna nt. przeplacania zawodników. Nie kto inny, jak Falubaz przeplacil w 2013 Hampela. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

  11. Powrót do góry    #5184
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Prezydent ZG chyba też bardziej koszykarski... gdzieś w lokalnej tv mignęło mi, że Zastal dostaje 1,5 mln z urzędu. A Falubaz?

    Trochę dziwnie brzmią słowa Tymczyszyna nt. przeplacania zawodników. Nie kto inny, jak Falubaz przeplacil w 2013 Hampela. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    No jednak Tymczyszyn nie miał chyba wtedy wiele do powiedzenia.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #5185
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    To nie bardzo jest prawdą. Zapomniałeś że w lidze koszykówki rozgrywana jest o wiele większa ilość meczów.
    Stelmet w ubiegłym sezonie rozegrał w lidze w Zielonej Góze łącznie z play-ofami 24 mecze, przy średniej widowni 3000 na mecz. Daje to 72000 widzów w sezonie.
    Oprócz tego gra w europejskich pucharach. A to było 8 meczów po ok. 2500 na mecz, co daje następne 20 tyś. widzów.
    Razem to ok. 92 tyś.

    A Falubaz?

    7 meczów w lidze + 2 play -off, razem 9 meczów, chyba przeciętna ok. 10 ty. na mecz- co daje 90 tyś za sezon.
    Oczywiście moje wyliczenia są mocno przybliżone, ale pokazuje to że widownia w sezonie w koszu i na żużlu jest w ZG zbliżona.
    Ja prdl. Mowa była o tym, że średnia kibiców na mecz, jest zdecydowanie po stronie żużla na ekstraligowym poziomie. Jak byś w ping ponga zrobił ze 150 meczy i na każdy mecz przyszłoby 1000 kibiców, to twierdziłbyś, ze na pingponga przychodzi więcej ludzi ? Noż karwa, ogarnij się chłopie. Bo w praktyce może być tak, że tych 1000 kibiców, ciągle tych samych, przychodzi na wszystkie mecze.

    Koszykówka to sport masowy, żużel to sport w zasadzie elitarny. Porównując te dyscypliny na ekstraligowym poziomie, to nie zdarzyło się jeszcze aby średnia kibiców na mecz, na żużlu była mniejsza niż średnia ilość kibiców na meczu kosza. Czy to bezpośrednio na obiektach, czy to przed TV.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-10-2017 o 16:03
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lego (30-10-2017)

  14. Powrót do góry    #5186
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Mariusz prosze.... To gdzie teraz sa te kluby to inna bajka. 15-20 lat temu kosz we Wroclawiu mial lepiej niz zuzel. Wiec nie pisz ze nigdy w zadnym miescie tak nie bylo
    nie masz zielonego pojecia o czym piszesz, a piszac juz o wroclawiu wrecz sie osmieszasz. koszykowka we wroclawiu nigdy nie byla konkurencja dla zuzla. w tamtym okresie sparta nie narzekala na ilosc kibicow, sponsorow i koszykowka tez. jeden raz byl tylko przypadek gdzie dograno godziny meczow zeby jedni i drudzy mogli je zobaczyc -jeden raz i to wtedy kiedy gra szla o majstra.
    liczba kibicow zaczela spadac po majstrze w momencie przebudowy mostu szczytnickiego i dopiero w tym sezonie cos ruszylo-bo musialo ruszyc i nie bylo to spowodowane jak tu pisza fatalnym torem. tak samo nie jest prawda ze mecze slaska z anwilem byly dla wroclawiakow najwazniejsze tylko mecze z gwardia ktora miala wrecz kosmiczny sklad i zawsze na tych meczach byl komplet. tak wiec nie bzdurz i lepiej napisz cos o walbrzyskiej palestynie i jedynym porzadnym klubie z tego miasta zaglebiu.

  15. Powrót do góry    #5187
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl. Mowa była o tym, że średnia kibiców na mecz, jest zdecydowanie po stronie żużla na ekstraligowym poziomie. Jak byś w ping ponga zrobił ze 150 meczy i na każdy mecz przyszłoby 1000 kibiców, to twierdziłbyś, ze na pingponga przychodzi więcej ludzi ? Noż karwa, ogarnij się chłopie. Bo w praktyce może być tak, że tych 1000 kibiców, ciągle tych samych, przychodzi na wszystkie mecze.

    Koszykówka to sport masowy, żużel to sport w zasadzie elitarny. Porównując te dyscypliny na ekstraligowym poziomie, to nie zdarzyło się jeszcze aby średnia kibiców na mecz, na żużlu była mniejsza niż średnia ilość kibiców na meczu kosza. Czy to bezpośrednio na obiektach, czy to przed TV.
    Dorn (Ludwik) o Mariuszu ( nomen omen) Błaszczaku powiedział niedawno ,że ten charakteryzuje się "deficytem intelektualnym".
    Nie sądzę żeby dotyczyło to wszystkich Mariuszów, ale jednego strażaka na pewno tak.
    Porusz więc resztkami swoich komórek mózgowych i przeczytaj dokładnie do czego odnosiłem się przytaczając dane o frekwencji na meczach obu zielonogórskich drużyn.

  16. Powrót do góry    #5188
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    Dorn (Ludwik) o Mariuszu ( nomen omen) Błaszczaku powiedział niedawno ,że ten charakteryzuje się "deficytem intelektualnym".
    Nie sądzę żeby dotyczyło to wszystkich Mariuszów, ale jednego strażaka na pewno tak.
    Porusz więc resztkami swoich komórek mózgowych i przeczytaj dokładnie do czego odnosiłem się przytaczając dane o frekwencji na meczach obu zielonogórskich drużyn.
    Porównanie Mariusza do Płaszczaka to już jest jazda po bandzie

  17. Powrót do góry    #5189
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Czyli Nicki w Tarnowie.

    Coraz więcej kart odkrytych...

  18. Powrót do góry    #5190
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    nie masz zielonego pojecia o czym piszesz, a piszac juz o wroclawiu wrecz sie osmieszasz. koszykowka we wroclawiu nigdy nie byla konkurencja dla zuzla. w tamtym okresie sparta nie narzekala na ilosc kibicow, sponsorow i koszykowka tez. jeden raz byl tylko przypadek gdzie dograno godziny meczow zeby jedni i drudzy mogli je zobaczyc -jeden raz i to wtedy kiedy gra szla o majstra.
    liczba kibicow zaczela spadac po majstrze w momencie przebudowy mostu szczytnickiego i dopiero w tym sezonie cos ruszylo-bo musialo ruszyc i nie bylo to spowodowane jak tu pisza fatalnym torem. tak samo nie jest prawda ze mecze slaska z anwilem byly dla wroclawiakow najwazniejsze tylko mecze z gwardia ktora miala wrecz kosmiczny sklad i zawsze na tych meczach byl komplet. tak wiec nie bzdurz i lepiej napisz cos o walbrzyskiej palestynie i jedynym porzadnym klubie z tego miasta zaglebiu.
    No i sie sam zaorałeś zapewne nieświadomie na Zagłębiu kolego to ja sie wychowałem, chodziłem na stadion 1000lecia od łepka, od lat osiemdziesiątych. Pamietam drugoligowe derby z gornikiem, pamietam spier.dalanie przez płot przed pałami, przed kaesiakami. Pamietam kryzys w gornictwie, fuzje z tymi szmaciarzami z nowego miasta, i wreszcie ich ptzenosiny na stadion na białym kamieniu. Wiec prosze daruj sobie te osobiste wycieczki w moja strone bo kibicrm gornika nigdy nie bylem i nie bede. Jak zapewne wiesz jako Zagłębie mieliśmy z wami czyli Śląskiem kiedyś zgode.
    Wiec jak masz jeszcze cos glupiego napisac to lepiej zamilcz
    Ps a co ma z tym wszystkim palestyna wspolnego?
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 30-10-2017 o 18:18

  19. Powrót do góry    #5191
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Lindgren w Czewie...
    Dudek, Protas, Zengota... Fricke? Ja bym brał Tungate'a 😊.
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #5192
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Czyli Nicki w Tarnowie.

    Coraz więcej kart odkrytych...
    Nasi mówili, że nie należy się spodziewać jakiś wielkich nazwisk.
    Jeszcze coś może być na rzeczy z Fricke, ale to też watpliwe, aby wydawali tyle co chce Rybnik.

    Wygląda na to, że dojdzie Grześ i jakiś mniej znany grajek.
    Fajnie jakby jakiś młody gniewny.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #5193
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Gdzieś w Elidze miejsce podobno znalazł Maksym Bogdanov. I nie żebym sie z niego smial. Wrecz przeciwnie. To bardzo ciekawy zawodnik.
    Także Lahti prowadzi rozmowy z którymś klubem elity.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 30-10-2017 o 18:34

  22. Powrót do góry    #5194
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    Dorn (Ludwik) o Mariuszu ( nomen omen) Błaszczaku powiedział niedawno ,że ten charakteryzuje się "deficytem intelektualnym".
    Nie sądzę żeby dotyczyło to wszystkich Mariuszów, ale jednego strażaka na pewno tak.
    Porusz więc resztkami swoich komórek mózgowych i przeczytaj dokładnie do czego odnosiłem się przytaczając dane o frekwencji na meczach obu zielonogórskich drużyn.
    Tak się zakręciłeś chłopie, że sam już nie wiesz co chciałeś powiedzieć

    Zsumowałeś wszystkie mecze Stelmetu, te ligowe i te pucharowe, i wyszło ci, że frekwencja jest podobna co na meczach Falubazu. A to bzdura przecież.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nasi mówili, że nie należy się spodziewać jakiś wielkich nazwisk.
    Jeszcze coś może być na rzeczy z Fricke, ale to też watpliwe, aby wydawali tyle co chce Rybnik.

    Wygląda na to, że dojdzie Grześ i jakiś mniej znany grajek.
    Fajnie jakby jakiś młody gniewny.
    Jak mówiłem żeby brać dwóch Grześków i jakiś no name, to wielki płacz tu był.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #5195
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Z takich eksperymentalnych nazwisk to z pewnością : Bogdanov, Michelsen są do rozważenia.
    Z U23 chyba bym zaryzykował z Robertem Lambertem
    Tylko Falubaz

  24. Powrót do góry    #5196
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...249,1,984.html

    Qwa jprdle , witki opadają. Zmarnują kolejny rok na duet kolesi którzy po sezonie 2018 zakończą kariery i bedą przez kolejny rok blokować miejsce i szanse na rozwój dla młodszych.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #5197
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Jak mówiłem żeby brać dwóch Grześków i jakiś no name, to wielki płacz tu był.
    No Grześ Walasek to obenie taki killer barażowy i by mógł się przydać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #5198
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    jaki jest taki jest ale to jednak nasz.

    Walas wroc!!!

  27. Powrót do góry    #5199
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Dajcie spokój, niech zbawia krzyżactwo. Tu potrzeba nowych ludzi a nie starych dziadów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #5200
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Walasek to akt desperacji,bądź tonący który chwyta się brzytwy...

  29. Powrót do góry    #5201
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Jak już mamy jechać o utrzymanie to postawmy na młodszych. Polaków nam wystarczy. Swoją drogą jest straszne embargo na przecieki z klubu. No chyba, że nie ma co przeciekac?
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #5202
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dajcie spokój, niech zbawia krzyżactwo. Tu potrzeba nowych ludzi a nie starych dziadów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Coś cicho o Grzesiu się zrobiło.
    Ponoć Get Well chciał zatrzymać swego zbawce, ale niewiadomo czy tak się stanie, bo tam dość tłoczno zaczyna się robić.
    Mnie nie zdziwi jakby nasi go wzięli, bo na rynky bryndza.

    Oczywiście ja też jestem za jakimś młodymi gniewnymi, ale niewiadomo jaką tam wizje mają włodarze.
    Jak nadal chcą stawiać na Zgarde i Niedziwiadka, to wcale by mnie nie zdziwiło jakby zechcieli nam jeszcze Grzesią Walaska zafundować.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #5203
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta

    Oczywiście ja też jestem za jakimś młodymi gniewnymi, ale niewiadomo jaką tam wizje mają włodarze.
    Jak nadal chcą stawiać na Zgarde i Niedziwiadka, to wcale by mnie nie zdziwiło jakby zechcieli nam jeszcze Grzesią Walaska zafundować.
    Tez się tego obawiam. Byle do listopada, to czekanie już mnie wqrwia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #5204
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Z tego co zostało dostepne na rynku to i tak już g**** ukrecisz. Prawda jest taka, że nie ma trzeciego prowadzącego pare i nie bedzie, bo wszyscy zawodnicy mogący spełniać tą rolę są gdzies zaklepani. Jak nasi zapłacą 360 tys za Fricke to sa gamoniami i tyle. Bo jak inaczej to nazwac skoro umawiamy sie, że nie przepłacamy za Doyle'a a za chwilę nabijamy kase Rybnikowi, sam zawodnik tez widzac sytuacje na rynku i Falubaz w potrzebie tez niezle na pewno podbił stawkę. Zreszta co taki Fricke gwarantuje? Nie wiem skad te zachwyty nad tym chłopakiem. Średnia 1,7 w słabym Rybniku. To już średnia Zengiego niewiele od niego niższa robi większe wrażenie bo Grzegorz miał co bieg silnego doparowego w postaci Pitera czy np Emila.

    Na tą chwilę jestesmy w czarnej d***e, absolutnie nie ma szans zmontować składu zdolnego walczyć o PlayOff'y. Zbierajac dostepne na rynku śmieci powalczymy z Grudziądzem i Tarnowem o utrzymanie.
    Wolę Walaska niż odpady typu Jepsen Jensen czy Bogdanow. Jak widze że Czewa dogadała Lindgrena, Tarnów ma Dzika i Kildemanda, Grudziądz wziął Pawlickiego to kim my mamy walczyć o utrzymanie? Bogdanowem? No ludzie... Wszyscy sie wzmocnili.

    Carlitos jeszcze niedawno marudził na Holderów w składzie. Teraz dopiero jest powod do marudzenia.
    Mamy prawie najslabszych juniorow w lidze, jest jeden lider (z 10 srednia ligi), dwoch średniaków (Protas tendencja spadkowa), koleś ze złamanym kregosłupem (i to jeszcze nie klepniety) i odpad pokroju Bogdanovsa czy nie chcianego MJJ który pewnego poziomu nie przeskoczy.
    Powiem szczerze że jedyne co może mnie przekonać to Walasek. Przynajmniej konsekwentnie postawimy na swoich. I tak już ciezko nam bedzie w tym sezonie. MJJ nas nie zbawi a jak zaplaca za Fricke to są niekonsekwentnymi frajerami co się dali wydymac calej lidze.

    A gdzie zawodnik pod nr 8? Tez pewnie jakis odpad zgarniemy albo bedzie Tonder :/

    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Walasek to akt desperacji,bądź tonący który chwyta się brzytwy...
    Jestesmy w desperacji

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...e-bez-juniorow

    Jeśli to prawda, to żarty są jakieś chyba, żle się chyba dzieje w klubie skoro zawodnicy wolą Czestochowe, ktora jeszcze 2 lata temu nie istniała z powodu długów niż nas
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 30-10-2017 o 21:21

  33. Powrót do góry    #5205
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    No i sie sam zaorałeś zapewne nieświadomie na Zagłębiu kolego to ja sie wychowałem, chodziłem na stadion 1000lecia od łepka, od lat osiemdziesiątych. Pamietam drugoligowe derby z gornikiem, pamietam spier.dalanie przez płot przed pałami, przed kaesiakami. Pamietam kryzys w gornictwie, fuzje z tymi szmaciarzami z nowego miasta, i wreszcie ich ptzenosiny na stadion na białym kamieniu. Wiec prosze daruj sobie te osobiste wycieczki w moja strone bo kibicrm gornika nigdy nie bylem i nie bede. Jak zapewne wiesz jako Zagłębie mieliśmy z wami czyli Śląskiem kiedyś zgode.
    Wiec jak masz jeszcze cos glupiego napisac to lepiej zamilcz
    Ps a co ma z tym wszystkim palestyna wspolnego?
    ty wiesz wogole co napisales? robisz jakies wstawki na temat sparty czy slaska ktore nie maja potwierdzenia w rzeczywistosci i nie jestes w stanie do tego sie odniesc co napisalem. wy w tym walbrzychu jestescie niesamowici, nic sie nie zmieniliscie przez ostatnie 20 lat

    ps. palestyna zawsze kojarzy sie we wroclawiu z nedznym walbrzyskim mysleniem co niestety potwierdzasz

  34. Powrót do góry    #5206
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ty wiesz wogole co napisales? robisz jakies wstawki na temat sparty czy slaska ktore nie maja potwierdzenia w rzeczywistosci i nie jestes w stanie do tego sie odniesc co napisalem. wy w tym walbrzychu jestescie niesamowici, nic sie nie zmieniliscie przez ostatnie 20 lat

    ps. palestyna zawsze kojarzy sie we wroclawiu z nedznym walbrzyskim mysleniem co niestety potwierdzasz
    Kompleksy sie leczy, chyba ze juz za późno. Bez odbioru bo zaśmiecasz wątek

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    cukrzyca (30-10-2017)

  36. Powrót do góry    #5207
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ja ******** co za klub. Taka Czewa potrafi nam sprzątnąć Lindgrena a jeszcze może Niedzwiedzia?!

    U nas już chyba nikt nie chce jeździć!
    Niech wraca Dowhan, koszykówkę trzeba jakoś w tym mieście uwalić i przestać narzekać, ze wszyscy przepłacają tylko zwiększyć jakoś budżet. Skoro w innych miastach potrafią. Widocznie fakt jest taki, ze budżety dalej rosną i tyle.

  37. Powrót do góry    #5208
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Lamberta to wam może Sparta sprzątnąć. Nic się o tym transferze nie mówi, ale ja coś czuję że Tai go namówi i to właśnie będzie nasz rezerwowy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #5209
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Lamberta to wam może Sparta sprzątnąć. Nic się o tym transferze nie mówi, ale ja coś czuję że Tai go namówi i to właśnie będzie nasz rezerwowy.

    Tzn jak sie nic nie mówi ??? Lambert najpewniej zostanie w Lublinie


    http://www.kurierlubelski.pl/zuzel/a...blin,12585884/

  39. Powrót do góry    #5210
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ja ******** co za klub. Taka Czewa potrafi nam sprzątnąć Lindgrena a jeszcze może Niedzwiedzia?!

    U nas już chyba nikt nie chce jeździć!
    Niech wraca Dowhan, koszykówkę trzeba jakoś w tym mieście uwalić i przestać narzekać, ze wszyscy przepłacają tylko zwiększyć jakoś budżet. Skoro w innych miastach potrafią. Widocznie fakt jest taki, ze budżety dalej rosną i tyle.
    Może ktoś koniecznie chce stawiać na swoich i formacja juniorka może też musi być nasza.
    A poważniej, to może takie gwiazdy jak Niedzwiedz czy Zgarda faktycznie szarpią się przy stołach negocjacyjnych strasznie, a gwarantują ... no właśnie co?

    Jak zaczynają gwiazdorzyć, to pogonić w piz*u.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #5211
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    BREAKING NEWS!
    Dementujemy informacje, które dziś pojawiły się na portalu sportowefakty.pl. W zasadzie dementuje je Krzysztof Niedźwiedź, tata Sebastiana, który w sezonie 2018 na 100 % będzie naszym zawodnikiem. - Ze strony Sebastiana, ani mojej nie było żadnego kontaktu z innym klubem. Kilka dni temu Sebastian uzgodnił warunki nowej umowy z Falubazem i na dniach ją podpisze - powiedział nam Pan Krzysztof.
    Na szczęście okres transferowy zaczyna się już za dwa dni, potrwa dwa tygodnie i 15 listopada wszystko będzie wiadomo. Kibice Falubazu, SPRAWDZONYCH informacji szukajcie tylko na falubaz.com, i nie nabijajcie statystyk kreatorom poczytnych tytułów
    https://www.facebook.com/FalubazZiel...540206/?type=3

    Tyle wygrać.

  41. Powrót do góry    #5212
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ja ******** co za klub. Taka Czewa potrafi nam sprzątnąć Lindgrena a jeszcze może Niedzwiedzia?!

    U nas już chyba nikt nie chce jeździć!
    Niech wraca Dowhan, koszykówkę trzeba jakoś w tym mieście uwalić i przestać narzekać, ze wszyscy przepłacają tylko zwiększyć jakoś budżet. Skoro w innych miastach potrafią. Widocznie fakt jest taki, ze budżety dalej rosną i tyle.
    Do Niedźwiadka powinni dołożyć jeszcze Alexa

    No przecież Dowhan nigdzie nie odszedł. Jest cały czas jednym z trzech współwłaścicieli. I dalej ma wpływ na to co dzieje się w klubie.

    Mnie osobiście zastanawia całkowity spokój w ZG, Gorzowie i Wrocku. Przeciez Gorżów ma podobną sytuację do nas, stracili Puka i Przemka, dostali rzekomo Woźniaka. Wrocek stracił Woźniaka i ,,uj wie co tam dalej się dzieje. W ZG odeszli JH i Doyle i przychodzi rzekomo Zengi. I w tych klubach cisza jak makiem zasiał.

    Swoją drogą to trzeba jednak zauważyć, ze ten pajac Ostaf, ma jakiegoś pyerdolca na punkcie Cieślaka. I wali często również w nasz klub. Ten gościu to jakiś psychopata.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-10-2017 o 22:22
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #5213
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    No i Dariusz O. został obnażony.

    Chyba tematy powoli mu się wyczerpują, bo mało kto z nim gada i na siłe szuka sensacji.
    Przełożeni pewnie krzycza, że klikalność mała, to wali kapiszonami.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 30-10-2017 o 22:33
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #5214
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Coby klikalność zwiększyć, dał gościu nowy tytuł

    Niedźwiedź zadzwonił do Włókniarza. Falubaz zostanie bez juniorów
    Wychodzi na to, że za Niedźwiadkiem pójdzie cała reszta.

    Co ten biedny Świącik z nimi zrobi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #5215
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    DariuszO ma szlaban na wiadomości w większości klubów SE, co wcale nie dziwi

    Nie pozostaje nam nic innego jak czekać.Przed środą, a pewnie czwartkiem za wiele się nie dowiemy.
    Tylko Falubaz

  45. Powrót do góry    #5216
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No i Dariusz O. został obnażony.

    Chyba tematy powoli mu się wyczerpują, bo mało kto z nim gada i na siłe szuka sensacji.
    Przełożeni pewnie krzycza, że klikalność mała, to wali kapiszonami.
    Chłop "żyje' z okresu transferowego. Właśnie teraz musi nabić kabzę, żeby mieć potem z czego żyć przez resztę roku. W sezonie wpadnie mu jeszcze parę groszy od canal+ za tą beznadzieję jaką prezentuję w magazynie PGE pełniąc rolę "eksperta" .
    Najlepiej nie czytać SF!

  46. Powrót do góry    #5217
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Skoro zapowiada się na to, że skład będzie tylko na utrzymanie
    i w celach na przyszły sezon nie będzie założeń walki o medale,
    to nadarza się okazja, aby raz na zawsze pozbyć się Zgardzińskiego,
    ktory od lat jest gwarantem niczego i nic nie robi poza kaleczeniem tego sportu

  47. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Falubaz (31-10-2017), grafi25 (31-10-2017), kapitan bomba (31-10-2017), shelve (31-10-2017), zigi1976 (31-10-2017)

  48. Powrót do góry    #5218
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Tylko Falubaz

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    hcp (31-10-2017), zigi1976 (31-10-2017)

  50. Powrót do góry    #5219
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    zgarda zostaje nas

  51. Powrót do góry    #5220
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    zgarda zostaje nas
    Niech sobie zostaje byleby go nie widział w pierwszym składzie
    Tylko Falubaz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •