Strona 31 z 121 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    I polewaczkowy załatwi JH dziką kartę. Trochę to jest słabe. Chłop przegrywał w sportowej rywalizacji z Fajferami i Gomólskimi i w nagrodę dostanie prezent.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    1marcin60 (06-04-2017)

  3. Powrót do góry    #1352
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    I polewaczkowy załatwi JH dziką kartę. Trochę to jest słabe. Chłop przegrywał w sportowej rywalizacji z Fajferami i Gomólskimi i w nagrodę dostanie prezent.
    A skąd wiesz czy załatwi tą DK ?

    Inna kwestia. Dwa lata temu, DK dostał Zmarzlik. I to, jeśli mnie pamięć nie myli, na SGP Challenge w Rybniku. Bo Bartek odpadł w eliminacjach ZK. Czyli też przegrał w sportowej rywalizacji z innymi zawodnikami. I wtedy było OK ?

    Nie wiem czy Cieślak załatwi JH DK na finał ZK w ZG. Ale nawet jeśli, to będzie znaczyło, że Cieślak widzi możliwość szybkiej odbudowy formy sportowej Jarka. A przypomnę tylko, że JH kontuzji nabawił się startując w kadrze. Stracił przez to miejsce w SGP. Czyli jeśliby Cieślak załatwił Jarkowi ta D, to dla mnie będzie to zrozumiałe posunięcie.

    Rownie dobrze można by się przyczepić do faktu, iż tacy zawodnicy jak Dudek, Pawlicki czy Janowski, mają zapewnione miejsce z urzędu w finale ZK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1353
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Nie wiem czy Cieślak załatwi JH DK na finał ZK w ZG. Ale nawet jeśli, to będzie znaczyło, że Cieślak widzi możliwość szybkiej odbudowy formy sportowej Jarka.
    Możesz napisać jakim cudem miałby Cieślak załatwiać mu karte na finał ZK w ZG ?

  5. Powrót do góry    #1354
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Możesz napisać jakim cudem miałby Cieślak załatwiać mu karte na finał ZK w ZG ?
    Według PS GKSŻ powiedziała, że oni tylko zatwierdzą tego, kogo wybierze Cieślak. Więc to chyba dość oczywiste kto pojedzie z Dzikusem.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...192,1,985.html

    "Marek Cieślak zapewnia jednak, że zawodnik ma bardzo duże szanse na otrzymanie dzikiej karty. Władze GKSŻ przyznały, że jeżeli selekcjoner reprezentacji wysunie taką kandydaturę, to zostanie ona zaakceptowana."

    "Jest zwyczaj, że to selekcjoner reprezentacji Polski wnioskuje do nas o przyznanie konkretnemu zawodnikowi dzikiej karty. Jeżeli trener zdecyduje, że dzika karta należy się Hampelowi to my taką decyzję zaakceptujemy. Pamiętamy przecież, że urazu doznał podczas reprezentowania Polski w Drużynowym Pucharze Świata – komentuje przewodniczący GKSŻ, Piotr Szymański. Szanse na otrzymanie drugiej szansy są więc naprawdę duże."

    "Jeżeli zawodnik będzie tylko chciał ubiegać się o dziką kartę może liczyć na przychylność selekcjonera reprezentacji Polski, Marka Cieślaka. – Jeżeli w finale Złotego Kasku nie zdarzy się coś nadzwyczajnego, to pierwszym kandydatem do dzikiej karty będzie dla mnie właśnie Jarek. "

    Z tych słów wynika, że Dzika Karta dla Hampela to praktycznie pewność.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 06-04-2017 o 13:58

  6. Powrót do góry    #1355
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Możesz napisać jakim cudem miałby Cieślak załatwiać mu karte na finał ZK w ZG ?
    No przecież nie mogę. Bo nie mam pojęcia jak miałby to zrobić. Ale różne cuda się zdarzają, ktoś pisał, że Shrek mu pewnie załatwi. Więc może tak będzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1356
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    DK w tym konkretnym przypadku = start w eliminacjach już na poziomie międzynarodowym. Nie ma dzikusa na finał ZK.
    O to chodziło koledze. Już prościej się chyba nie da.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-04-2017), spitt22 (06-04-2017)

  9. Powrót do góry    #1357
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Dzika Karta w momencie, gdy Jarek nie jest gotowy do walki na całego, może sporo zaszkodzić. Presja nie zawsze życzliwych kibiców, by JHJ wykorzystał ten prezent, będzie olbrzymia. A jak się nie uda (a może się nie udać), to ujadanie będzie olbrzymie i trudniej będzie uzasadnić kolejną DK, gdy Jarek będzie już w pełni formy.

  10. Powrót do góry    #1358
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    A Vaculik i Lindgren tez odpadli w eliminacjach i dostali dzikie na GP Chell.
    Ostatnio edytowane przez Smake ; 06-04-2017 o 15:58

  11. Powrót do góry    #1359
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    a Bartek Z. Na półfinał, kiedy wcześniej odpadł w krajowych eliminacjach, co rownież ani sportowe, ani sprawiedliwe.

  12. Powrót do góry    #1360
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    a Bartek Z. Na półfinał, kiedy wcześniej odpadł w krajowych eliminacjach, co rownież ani sportowe, ani sprawiedliwe.
    Zgadzam się. Lepiej było dać Szczepaniakowi niż zawodnikowi który wywalczył braz w GP czy jest przyszłoscią kadry

    Co do Hampela mi to zwisa. Dostanie bedzie dobrze nie dostanie też bedzie dobrze. Nie ma się co spinać

  13. Powrót do góry    #1361
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    W aspekcie jakości sportowej owszem, jednakże etyki sportowej bynajmniej. Co istotniejsze zależy od spojrzenia.

  14. Powrót do góry    #1362
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    W aspekcie jakości sportowej owszem, jednakże etyki sportowej bynajmniej. Co istotniejsze zależy od spojrzenia.
    Bartek w sezonie 2015 w wieku 20 lat miał 4 średnią w lidze i jeden słabszy występ na początku sezonu faktycznie mu się przytrafil. Co nie zmienia faktu, że skoro jest taka możliwość, by jeden zawodnik, który przez słabsza dyspozycje jednego turnieju, czy przez wzgledy zdrowotne nie dostał się do walki o GP mógł o ten turniej powalczyć. Sam awans później wywalczył i udowodnij, że należała mu sie taka rekomendacja. Nawet gdyby nie dostał tej Dzikiej Karty, to prezentujac taką formę w zawodach indywidualnych, lidze polskiej i szwedzkiej zapewne na 100 % dostałby Stałą Dziką Kartę.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (07-04-2017)

  16. Powrót do góry    #1363
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Bartek w sezonie 2015 w wieku 20 lat miał 4 średnią w lidze i jeden słabszy występ na początku sezonu faktycznie mu się przytrafil. Co nie zmienia faktu, że skoro jest taka możliwość, by jeden zawodnik, który przez słabsza dyspozycje jednego turnieju, czy przez wzgledy zdrowotne nie dostał się do walki o GP mógł o ten turniej powalczyć. Sam awans później wywalczył i udowodnij, że należała mu sie taka rekomendacja. Nawet gdyby nie dostał tej Dzikiej Karty, to prezentujac taką formę w zawodach indywidualnych, lidze polskiej i szwedzkiej zapewne na 100 % dostałby Stałą Dziką Kartę.
    Hmm, DK dostał na SGP Challenge w Rybniku. Czyli miał mocno ułatwione zadanie. Bo nie walczył w ciężkich eliminacjach, a Challenge odjechał u siebie w kraju. Sam cykl rozpoczynał sie w nastepnym roku. Bartek wypadł w nim bardzo dobrze. Ale jak by byłw cyklu np 8 to co, źle by wypadł ?

    Wracając do Jarka, jeśli już są te DK, a Jarek w lidze pokaże, że coś tam jedzie, to taką DK powinien dostać z urzędu. Za to, ze przez lata całe dawał sporo radości kibicom, swoimi występami w reprezentacji właśnie. Nie można też zapominać, że kontuzji nabawił się występując również z orzełkiem na piersi. Przez co własnie stracił miejsce w cyklu SGP. Więc w jego przypadku, taka DK jest całkiem uzasadniona moralnie. Oczywiście o ile sam JH zdecyduje się wziąć udział w eliminacjach do cyklu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    z urzedu? dobrze sie czujesz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #1365
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Z urzędu województwa lubuskiego Tak już jest z DK, z natury będą wzbudzać kontrowersje. No chyba że ktoś naprawdę jedzie sezon życia. Gorzej jak sezon życia jedzie kilku zawodników, zawsze ktoś będzie poszkodowany. Chociaż w tak urazowym sporcie jak żużel DK się raczej sprawdza, nigdy nie rozumiałem dzikusów np. w siatkówce, czy gdzie tam indziej się je rozdaje.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #1366
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niech no ktos mi zapoda inne sensowne kandydatury do dk. Hampela nie bronie, bo jest w tej chwili srednim sredniakiem, ale nie wykluczam, ze po konsultacjach z innymi, Cieslak wie lepiej, komu zrobic dobrze.

  20. Powrót do góry    #1367
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Niech no ktos mi zapoda inne sensowne kandydatury do dk. Hampela nie bronie, bo jest w tej chwili srednim sredniakiem, ale nie wykluczam, ze po konsultacjach z innymi, Cieslak wie lepiej, komu zrobic dobrze.
    Jeśli chodzi o start
    "DK w tym konkretnym przypadku = start w eliminacjach już na poziomie międzynarodowym. Nie ma dzikusa na finał ZK.
    O to chodziło koledze. Już prościej się chyba nie da."
    To jest kilka kandydatów oprócz Jarka: Protasiewicz, Kołodziej, Kasprzak i nie wiem czy wywalczą sobie samodzielnie to miejsce, ale Jarosław jest trochę za nimi moim zdaniem. (nie licząc grajków będących aktualnie w GP)

    Ostatnio edytowane przez darsen ; 08-04-2017 o 00:29

  21. Powrót do góry    #1368
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Ciekawe co będzie jak Protasiewicz będzie nadzwyczajnie 6-ty w Finale ZK, komu będzie Cieślak przychylny wtedy.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    lego (08-04-2017)

  23. Powrót do góry    #1369
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Ciekawe co będzie jak Protasiewicz będzie nadzwyczajnie 6-ty w Finale ZK, komu będzie Cieślak przychylny wtedy.
    I tak może być. Ale tu jeszcze mamy dodatkowe zamieszanie z Dudkiem, Pawlickim i Janowskim. Oni również zdecydowali się walczyć w kwalifikacjach. I taka sytuacja dodatkowo komplikuje sprawę takiemu Pepe, Kasprzakowi czy Kołodziejowi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1370
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    W aspekcie jakości sportowej owszem, jednakże etyki sportowej bynajmniej. Co istotniejsze zależy od spojrzenia.
    Oglądałem na necie te eliminacje w których Bartek odpadl. Chciałbym tylko przypomnieć, że Bartek w pierwszym starcie miał defekt przed startem i został wykluczony. Widać było że to wyprowadziło go z rownowagi. Zreszta w zawodach, gdzie wchodzi dalej trzech czy czterech zawodników jeden defekt czy taśma praktycznie wykluczają zawodnika z dalszej rywalizacji. Więc uważam że dzika karta dla Bartka była również sluszna od strony etycznej.

  25. Powrót do góry    #1371
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Oglądałem na necie te eliminacje w których Bartek odpadl. Chciałbym tylko przypomnieć, że Bartek w pierwszym starcie miał defekt przed startem i został wykluczony. Widać było że to wyprowadziło go z rownowagi. Zreszta w zawodach, gdzie wchodzi dalej trzech czy czterech zawodników jeden defekt czy taśma praktycznie wykluczają zawodnika z dalszej rywalizacji. Więc uważam że dzika karta dla Bartka była również sluszna od strony etycznej.
    Nikogo nie wyklucza "w" czy "0". Baran miał również "w" Protas miał "0" i jakoś walczyli o premiowane miejsce mając na koncie po 10 pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1372
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Dawno tak nie było, że przed startem ligi można było/będzie zobaczyć u nas dwie ciekawe i bardzo dobrze obsadzone imprezy.
    Mecz Polska-Reszta Świata już za nami, ale to mimo wszystko było testowanie, a i tor dopiero pod koniec gwarantował jakieś ściganie.
    Czekam teraz na Złoty Kask i jazdę o dużą stawkę oraz na inaugurację z Grudziądzem. Skoro o tym to dopiero teraz wyczytałem w felietonie naszego mistrza Tomasza, że:

    Ja już wszystko wiem, co miałem pojechać, to pojechałem. Nie należy przesadzać, szkoda też bez uzasadnienia zajeżdżać sprzęt. W wyjazdowych sparingach nie wystąpiłem, wcześniej pojawiały się też informacje, że w lidze będę jeździł tylko w meczach rozgrywanych w Grudziądzu, ale proponuję nie wyciągać zbyt daleko idących wniosków. W pierwszej kolejce mamy mecz w Zielonej Górze i wszyscy się do niego przygotowujemy. Za wcześnie na konkretne ustalenia i decyzje.
    I tak się zastanawiam czy do nas wpadnie w święta czy woli zostać przy jajeczku w domu.
    To dopiero pierwsza kolejka więc o żadnym przemęczeniu nie będzie mowy, a pewnie wielu chciałoby zobaczyć kto "po dużej" pojedzie bliżej dmuchawca

  27. Powrót do góry    #1373
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wątpię żeby się pojawił, ale jeśli przyjedzie to mam nadzieje, że w końcu dostanie na powitanie porcję braw. Zasłużył za całokształt.

  28. Powrót do góry    #1374
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ciekawi mnie dziś postawa Pepe w Gorzowie. Jak zabierze najlepsze silniki to powinien powalczyć o wygraną. Rok temu wygrał Dudek teraz może czas Protasa. Zmarzlik by się obraził.

  29. Powrót do góry    #1375
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawi mnie dziś postawa Pepe w Gorzowie. Jak zabierze najlepsze silniki to powinien powalczyć o wygraną. Rok temu wygrał Dudek teraz może czas Protasa. Zmarzlik by się obraził.
    A Władek ze złości połknąłby cygaro

  30. Powrót do góry    #1376
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A Władek ze złości połknąłby cygaro
    Władziu na swoim fejsie, już ogłosił światu, że wygra nasz Bartek. No ale wiadomo z ekspertami się nie dyskutuje. Wie lepiej niż takie małe szaraczki jak my.

  31. Powrót do góry    #1377
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawi mnie dziś postawa Pepe w Gorzowie. Jak zabierze najlepsze silniki to powinien powalczyć o wygraną. Rok temu wygrał Dudek teraz może czas Protasa. Zmarzlik by się obraził.
    Nowa nawierzchnia może być dla wielu nieco zagadkowa.
    Stalowcy już troche na niej trenowali i raczej któryś z nich powinien ogolić reszte.

    Zimny ponoć strasznie mocny i jeszcze swoim torze nieco zagadkowym dla innych = główny faworyt.

    Ale oczywiście mile widziana jakaś niespodzianka.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #1378
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Czy ja wiem. Oglądałem ten sparing i można było latać pod bandami. A Pepe im starszy tym większym lotnikiem się staje. Ale fakt faworytem dziecko Władzia i pewnie ogarnie.

  33. Powrót do góry    #1379
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, widząc co wczoraj wyprawiał w Rawiczu młody Pawlicki, to raczej będzie główny rywal Zmarzlika. Pepe ani Patryk, nigdzie w tygodniu nie latali. Trudno więc im będzie wskoczyć na podium. No chyba, że Stasiu zrobi na ten turniej autostradę na Jancarzu. Wtedy Pepe może i pogodzi naszą dziką młodzież
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1380
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, widząc co wczoraj wyprawiał w Rawiczu młody Pawlicki, to raczej będzie główny rywal Zmarzlika. Pepe ani Patryk, nigdzie w tygodniu nie latali. Trudno więc im będzie wskoczyć na podium. No chyba, że Stasiu zrobi na ten turniej autostradę na Jancarzu. Wtedy Pepe może i pogodzi naszą dziką młodzież
    Jak już Mario nie wierzy w Pepe to czas lać wodę na tor.

  35. Powrót do góry    #1381
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    ciekawe czy kiedykolwiek podczas meczów na gorzowskim torze w tym sezonie mowa będzie o tzw. zacienionym I łuku

  36. Powrót do góry    #1382
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    ciekawe czy kiedykolwiek podczas meczów na gorzowskim torze w tym sezonie mowa będzie o tzw. zacienionym I łuku
    Jak go spreparują na play offach

    Jaro dalej bezjajeczny. Ładny start, a potem szkoda gadać.

    EDIT - Protas szybki. Start dramat, miał najgorsze pole, ale na trasie nie był wolniejszy od Zmarzlika.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 09-04-2017 o 16:47

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Torretoo (09-04-2017)

  38. Powrót do góry    #1383
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak go spreparują na play offach

    Jaro dalej bezjajeczny. Ładny start, a potem szkoda gadać.
    Dokladnie to zauwazylem. Grisza pojechal bo byl szybszy ale Piotra to ku.wa po prostu zaprosil by go wyprzedzil. Boi sie kontaktu ewidentnie to bylo widac gdy byl wyprzedzany.

  39. Powrót do góry    #1384
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jakiekolwiek wciskanie Hampelowi na sile wszelkich DK to bedzie dla niego wbrew pozorom krzywda a nie pomoc.
    Musi sie sam wyrobic bo na ten moment to Seba Ulamek prezentuje wiecej brawury
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #1385
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jakiekolwiek wciskanie Hampelowi na sile wszelkich DK to bedzie dla niego wbrew pozorom krzywda a nie pomoc.
    Musi sie sam wyrobic bo na ten moment to Seba Ulamek prezentuje wiecej brawury
    Ułamek w tym roku to w ogóle jak nie Ułamek, zadziorny się nawet zrobił

  41. Powrót do góry    #1386
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Hampel Hampelem, ale mnie niepokoi trochę Dudek, bo póki co to dzisiaj w Gorzowie zalicza kolejny słaby występ. To zdecydowanie nie to co w zeszłym roku.

  42. Powrót do góry    #1387
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Sporo pracy przed naszymi. Patryk jest wolny, Protas to wiadomo wszystkie starty przegrane, a Hampel mimo że ma szybki sprzęt to się zwyczajnie boi.

  43. Powrót do góry    #1388
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Od lat, wielu z nas pisze, zeby Dudek sie w koncu oduczyl tych wylaman na lukach.
    Teraz sie obalil bezbolesnie, ale nastepnym razem moze byc gorzej.

    Czy on nad tym nie pracuje?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sporo pracy przed naszymi. Patryk jest wolny, Protas to wiadomo wszystkie starty przegrane, a Hampel mimo że ma szybki sprzęt to się zwyczajnie boi.
    Ani Hampel ani Dudek nie mają szybkiego sprzętu własnie. Na startach jeszcze w miarę sobie radzą ale na dystansie to zdecydowanie odstają. Brak szybkości u Patryka było już widac w ZG an meczu z resztą świata. Sezon jeszcze się nie zaczął a zarówno JH jak i Patryk, już po dwa razy byli ze swoimi silnikami u Anderssona. Mnie martwi to, że obaj trzymają się sztywno tylko jednego tunera.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-04-2017 o 17:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1390
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dudek akurat w tym artystycznym w swoim wykonaniu biegu byl duzo szybszy na dystansie niz w 2 pozostalych. Dodatkowo w drugiej serii duzo Dudek stracil na 1 luku, tam bylo spore zamieszanie i ktos mu zajechal.

  46. Powrót do góry    #1391
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    cholera
    Dudek 1 - 0 Zmarzlik
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #1392
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spor Karpov-Thorsell uznaje za rozstrzygniety. Obaj powinni jechac, zgadnijcie za kogo.

  48. Powrót do góry    #1393
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Spor Karpov-Thorsell uznaje za rozstrzygniety. Obaj powinni jechac, zgadnijcie za kogo.
    Bez Hampela majstra nie będzie. Potrzebujemy go i musimy wspierać. Taka sytuacja.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ani Hampel ani Dudek nie mają szybkiego sprzętu własnie. Na startach jeszcze w miarę sobie radzą ale na dystansie to zdecydowanie odstają. Brak szybkości u Patryka było już widac w ZG an meczu z resztą świata. Sezon jeszcze się nie zaczął a zarówno JH jak i Patryk, już po dwa razy byli ze swoimi silnikami u Anderssona. Mnie martwi to, że obaj trzymają się sztywno tylko jednego tunera.
    Ja tam nie widzę problemu sprzętowego u Hampela tylko mentalny. Jasne, mógłby poprawić starty, ale widać wyraźnie że się boi i zamyka gaz gdy trzeba pojechać w kontakcie .

  49. Powrót do góry    #1394
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Taaa, ta sama gadka coz Jonssonem, niezle historia niczego nie uczy

  50. Powrót do góry    #1395
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Taaa, ta sama gadka coz Jonssonem, niezle historia niczego nie uczy
    Ale to co mamy zrobić ? Wywalić go ze składu i jechać Thorssellem ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •