Strona 79 z 121 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,555 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3511
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...uszyly-rozmowy pisza, ze tylko Doyle i Hampelowi kończą się kontrakty po tym sezonie. A co z Thorsselem ? On podpisał na 2 lata ?
    .
    Dziennikarstwo w wykonaniu SF pod wodza Ostafa. Kontrakty koncza sie Hampelowi, Doylowi, Thorsselowi, Karpovowi i Niedzwiedziowi. Te informacje z silnikami to tez przeszacowane ale w sumie w jednym artykule sie cos niedoszacuje w drugim przeszacuje i wyjdzie na zero. Wazne zeby ilosc artykulow sie zgadzala jakosc juz niewazna.

  2. Powrót do góry    #3512
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,855
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Co to znowu za pomysł z tym Pepe na trenerce?
    Facet jest jednym z lepszych Polaków w lidze, a już jest skazywany na nauczyciela? Powściągnijcie emocje. Facet robi po 6-7pkt w meczu i po walce i otrzymuje krytykę za swoją jazdę, jakby ze 2 pkt zrobił, na poziomie Tondera czy Doyla.Swoje minimum zrobił. Przecież Pepe zasuwa jako dobra 2 linia i do tego jeszcze robi widowisko, swój chłop. Na głównego lidera to nie typujmy go, od tego mamy trójkę Doyle, Hampel, Dudek. Od nich oczekujmy+10pkt w meczu.
    Na trenera niech idzie, jak nie będzie miał ochoty na jazdę. Albo będzie słabszy/równy, niż piąty zawodnik drużyny. Ja mam na razie ochotę, oglądać Protasa na torze.
    PS
    To znaczy na przyszły rok już tak patrzmy, sytuacja się zmieniła. Pepe ma się zamienić rolami z Jarkiem.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    cokus1 (18-09-2017)

  4. Powrót do góry    #3513
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co to znowu za pomysł z tym Pepe na trenerce?
    Facet jest jednym z lepszych Polaków w lidze, a już jest skazywany na nauczyciela? Powściągnijcie emocje. Facet robi po 6-7pkt w meczu i po walce i otrzymuje krytykę za swoją jazdę, jakby ze 2 pkt zrobił, na poziomie Tondera czy Doyla.Swoje minimum zrobił. Przecież Pepe zasuwa jako dobra 2 linia i do tego jeszcze robi widowisko, swój chłop. Na głównego lidera to nie typujmy go, od tego mamy trójkę Doyle, Hampel, Dudek. Od nich oczekujmy+10pkt w meczu.
    Na trenera niech idzie, jak nie będzie miał ochoty na jazdę. Albo będzie słabszy/równy, niż piąty zawodnik drużyny. Ja mam na razie ochotę, oglądać Protasa na torze.
    PS
    To znaczy na przyszły rok już tak patrzmy, sytuacja się zmieniła. Pepe ma się zamienić rolami z Jarkiem.
    Protas ma wyp....ać na trenera , Doyle trzeba pogonić gdzieś pod Somalię ,Przemka kochali w Gorzowie a teraz ma bez zamykania drzwi spi....ać do Leszna a ci z Leszna mimo że cały sezon o nim marzyli nagle przestali marzyć bo GP a tam takich nie chcą .Wszystko to bo panowie zaliczyli jeden , dwa słabsze mecze .

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Grigorij (12-09-2017)

  6. Powrót do góry    #3514
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Protas ma wyp....ać na trenera , Doyle trzeba pogonić gdzieś pod Somalię ,Przemka kochali w Gorzowie a teraz ma bez zamykania drzwi spi....ać do Leszna a ci z Leszna mimo że cały sezon o nim marzyli nagle przestali marzyć bo GP a tam takich nie chcą .Wszystko to bo panowie zaliczyli jeden , dwa słabsze mecze .
    A, że się tak zapytam, kto wam nagadał tych bzdur ?

    Coś mi się wydaje, ze lekka histeria wdała się w wasze szeregi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #3515
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A, że się tak zapytam, kto wam nagadał tych bzdur ?

    Coś mi się wydaje, ze lekka histeria wdała się w wasze szeregi
    Jak to kto , forumowicze sportsboard czyli elita elit

  8. Powrót do góry    #3516
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jak to kto , forumowicze sportsboard czyli elita elit
    Widać, że po łebkach czytacie wątek. A potem larum grają

    Gadka była typu, ze jak Pepe przyszłoby do łba, zakończyć karierę, to byłby dobry materiał na trenera juniorów. Ma chłop kwalifikacje, ma chłop doświadczenie. Odnośnie Jasona, nie zauważyłem aby ktoś go wysyłał w kosmos
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-09-2017 o 20:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #3517
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,855
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Gadka była typu, ze jak Pepe przyszłoby do łba, zakończyć karierę, to byłby dobry materiał na trenera juniorów. Ma chłop kwalifikacje, ma chłop doświadczenie.
    Jeśli chodzi o emeryturę dla Pepe, to gadkę taką rozpoczął chyba niejaki @Mariusz, czy się mylę?
    Jeśli to ktoś inny, to skąd ta wiadomość? Czy Protas gdzieś wspominał o zawieszaniu kevlaru na kołku?
    Na razie to jest solidnym ligowcem, w formie fizycznej, byle tylko chęci się go trzymały.
    Doyle w Szwecji pojechał podobnie jak w Lesznie, jest sens by przyjeżdżał na derby? Niech wypoczywa przed decydującymi SGP, mam nadzieję że Cieślak go nie powoła. Karpiu zrobi podobną robotę, a jeśli nawet nie, to i tak nie ma o co kruszyć kopii.
    Hampel w Szwecji testuje znowu silniki na ostatnie mecze? To co tam pojechał-niewiarygodne, poziom Alexa w Lesznie.
    Coś wróble ćwierkają o wycieczce Zengiego do Falubazu. Miałby zastąpić kogoś z dwójki JH-JD? Grzesiu miły chłopak i swój, ale byłoby to wyraźne osłabienie.

  10. Powrót do góry    #3518
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Dyle dziś w Elit też niezbyt dobre spotkanie jak na jego możliwości. Chyba szykuje mu się końcówka jak druga część z sezonu w barwach toruńskich. Nie wierzę w odpuszczanie play-off'ów lig dla GP.

  11. Powrót do góry    #3519
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,855
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Dyle dziś w Elit też niezbyt dobre spotkanie jak na jego możliwości. Chyba szykuje mu się końcówka jak druga część z sezonu w barwach toruńskich. Nie wierzę w odpuszczanie play-off'ów lig dla GP.
    Czyżby totalna obniżka formy, dotyczyła tylko jazdy w ligach, a w SGP już nie? Ciekawa koncepcja, bo zarówno w SGP, jak i w ligach walczy z tymi samymi rywalami. Zobaczymy jak pojedzie samą końcówkę, ale w ostatnim GP błyszczał a dzień później w Lesznie na podobnej nawierzchni, nie łapał się w kadr razem z liderami wyścigów.
    PS
    Wypowiedź Dudka po półfinale:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...jasonem-doylem
    "Mnie również pochłania jazda w SGP i w lidze".
    Wszystko dobrze dopóty, dopóki jazda w SGP nie pochłania dużo bardziej niż liga.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 12-09-2017 o 23:28

  12. Powrót do góry    #3520
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Witamy nowego Falubaza, Eryk Kwiecień zdał licencje.
    Martwi, że chłopak ma już 17 lat, zdał praktycznie na końcu sezonu, także wejdzie w żużel mając 18 lat. Dwa lata juniorki ma stracone na starcie przez dziwne decyzje...
    Nie ma co się tak mocno sugerować tym wiekiem.
    Z młodymi to bywa różnie.
    Jeden może zrobić w dwa lata tyle, co inny w cztery.

    Jedni mają talent którego nie potrafią wykorzystać, albo nie ma kto ich odpowiednio ukształtować i pokierować.
    Inni za to solidną pracą potrafią też osiągnąć sporo.

    Najważniejsze w tym wszystkim jest czy ma dryg do tego sportu, troche talentu i czy bedzie solidnie przykładał się do tego co robi.
    Coraz mniej młodych garnie się do tego sportu i warto trzymać kciuki za każdego odważnego.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 12-09-2017 o 23:02
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #3521
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A kto mówi o tym żeby Protas karierę kończył ? Może być jeżdżącym menago i mieć asystenta w parkingu. A szkółka musi mieć swojego trenera, bo Andrzej się nie nadaje. Może mariuszowy pomysł z Walasem. To brzmi szalenie ale mi się podoba. Przecież szkółki nam nie rozwali bo nie ma czego


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Powrót do góry    #3522
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Fajnie, że jest nowy żużlok. Nazwisko dobrze wróży - liga na ogół zaczyna się w kwietniu. Kto był jego trenerem? O to czyim jest wychowankiem boję się zapytać
    Ciekawe ilu "szczunów" w tym roku zdało licencje, a ilu zdało sprzęt? Robi ktoś taki statystyki? Jakoś wydaje mi się, że przyrost naturalny jednak jest dodatni - 500+ działa
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  15. Powrót do góry    #3523
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Fajnie, że jest nowy żużlok. Nazwisko dobrze wróży - liga na ogół zaczyna się w kwietniu. Kto był jego trenerem? O to czyim jest wychowankiem boję się zapytać
    No jak to czyim? Mariusza!

  16. Powrót do góry    #3524
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Po wczorajszej kawie trzech wspólników, jest zielone światło dla nowych kontraktów Cieślaka, JH, Doyle i JT. Dodatkowo Cieślak, jeśli zostanie, ma rozejrzeć się z jakimś nowym zawodnikiem w miejsce Karpova.

    Teraz tylko trzeba liczyć na to żeby konkurencja zbyt mocno nie szastała kasą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #3525
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    No to czas polowania na busy czas chyba zacząć.
    No i na prześciganie się na info, kto ma pewniejsze także.

    Piekarnie zaczną być mocno oblegane, bo tam zawsze najświeższe info 100% KMO.

    Chyba nikt nie czeka tak na sezon ogórkowy jak pewien Dariusz, będą znowo żniwa klikalnośći.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (14-09-2017)

  19. Powrót do góry    #3526
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No to czas polowania na busy czas chyba zacząć.
    No i na prześciganie się na info, kto ma pewniejsze także.

    Piekarnie zaczną być mocno oblegane, bo tam zawsze najświeższe info 100% KMO.

    Chyba nikt nie czeka tak na sezon ogórkowy jak pewien Dariusz, będą znowo żniwa klikalnośći.
    Przecież Dariusz Osłasiński już zaczął sezon ogórkowy
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #3527
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po wczorajszej kawie trzech wspólników, jest zielone światło dla nowych kontraktów Cieślaka, JH, Doyle i JT. Dodatkowo Cieślak, jeśli zostanie, ma rozejrzeć się z jakimś nowym zawodnikiem w miejsce Karpova.

    Teraz tylko trzeba liczyć na to żeby konkurencja zbyt mocno nie szastała kasą.
    Jeżeli prawdą jest zarówno to, co napisałeś w innym wątku, że Jarosław od 2 m-cy wie, na co może u nas liczyć, jak i to, że rozsyła oferty po klubach, to znaczy, że chyba oczekuje i szuka więcej.

  21. Powrót do góry    #3528
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Generalnie sytuacja jest nieciekawa.

    - To co możemy uzyskać to ten sam skład, który nie gwarantuje nic poza Play-off. Sklad, który będzie miał dwie dziury na juniorce, jedna poł dziurę (no chyba, ze JT zrobi znaczny postęp) i 4 liderów, którzy muszą wszyscy pojechać na super poziomie w półfinałach, finałach a to się jeszcze nie zdążyło. W tym roku Doyle, rok wcześniej Dudek (w Toruniu), Pepe w ZG. Dwa lata temu Hampel się rozbił. 3 Lata temu załapał załamanie formy.

    - Ten sam skład za wiekszę pieniądze: - Doyle będzie IMS wiec chce podwyżki, Dudek miał niezłe Play-off ,blisko IMS wiec tez podwyzka, Jarek - duza podwyzka, Pepe, - będzie chciał chociaż tyle co ma, czyli niemało.

    - Myślę, że pierwszy do odejścia będzie JH. Jarek nigdy nie był jakoś bardzo związany z klubami. Jak mu Unia czy Apator da 30% więcej to zmieni klimat. Doyle bardziej mi wygląda na takiego zawodnika jak Tai, który jak się przywiąże to nie będzie zmieniał klubu dla paru $

    - nie wiem czy nie lepiej zmienić Jarka i za zaoszczędzone pieniądze wziąć dwóch zawodników, żeby mieć bardziej wyrównany skład + JT na rezerwie. Tylko kogo ? Jeden to musi być Polak. Zengota, Woryna, Lindgren, Iversen, Fricke. Tylko tu jest ryzyko, że taka para równie dobrze może zrobić 20 pkt jak i 10.

  22. Powrót do góry    #3529
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po wczorajszej kawie trzech wspólników, jest zielone światło dla nowych kontraktów Cieślaka, JH, Doyle i JT. Dodatkowo Cieślak, jeśli zostanie, ma rozejrzeć się z jakimś nowym zawodnikiem w miejsce Karpova.

    Teraz tylko trzeba liczyć na to żeby konkurencja zbyt mocno nie szastała kasą.
    Mariusz, do tej kawy podali jakieś ciasto? Rozumiem że tam byłeś

  23. Powrót do góry    #3530
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dwa miechy temu Hampel był w innym miejscu niż teraz On jest u nas liderem na 15 bieg Niema na rynku zawodnika który jest wstanie go zastąpić Zengi nie wróci Woryna zostaje przynajmniej tak gadał Doyl zawalil nam dwa najważniejsze mecze tak jest przywiązany do klubu...
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 14-09-2017 o 16:06

  24. Powrót do góry    #3531
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak Hampel odejdzie, to brać Zengote, a za reszte kasy dosprzętowić juniorów i dawać im szanse. (oczywiście nie mam tu na myśli Zgarde czy Niedzwiedzia)
    Troche słabszym składem próbować zawalczyć o PO.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #3532
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Sorry, ale skład z Zengota i JT plus nasi juniorzy to jest skład na wpierd... na wszystkich wyjazdach, pare przegranych meczy u siebie i walkę o utrzymanie. Ta liga nie jest jeszcze zamknięta i spaść ciągle można.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Snejk79 za jego przydatny post!

    kiki (14-09-2017)

  27. Powrót do góry    #3533
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Sorry, ale skład z Zengota i JT plus nasi juniorzy to jest skład na wpierd... na wszystkich wyjazdach, pare przegranych meczy u siebie i walkę o utrzymanie. Ta liga nie jest jeszcze zamknięta i spaść ciągle można.
    Tylko żeby powalczyć o złoto to też trzeba mieć pake niesamowitą jak się nie ma juniorów.

    Piątka mega seniorów może dać ewentualne szense na walke o mistrzostwo.
    Kiedyś na tych juniorów stawiać trzeba, albo za chwile znowu zostanie im rok,dwa juniorki i koniec z żużlem.

    Lepiej powalczyć świadomie o środek tabeli, niż szarpać się na gwiazdy i potem płakać w mediach, że milion brakuje w kasie na koniec sezonu.
    No, ale jeżeli ma kto zasypywać ewentualne dziury w budżecie, to niech się szarpią.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #3534
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Tylko kto będzie chodził na mecze jak zaczniemy przegrywać u siebie

  29. Powrót do góry    #3535
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Tylko o czym świadczy przykład Torunia liga jest bardzo wyrównana i z drużyny walczącej o Zloto po stosunkowo niewielkich zmian w składzie można być drużyna de facto spadkową.

    Nie da się zrobić drużyny na środek tabeli nie będącej zagrożoną spadkiem.

  30. Powrót do góry    #3536
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Tylko o czym świadczy przykład Torunia liga jest bardzo wyrównana i z drużyny walczącej o Zloto po stosunkowo niewielkich zmian w składzie można być drużyna de facto spadkową.

    Nie da się zrobić drużyny na środek tabeli nie będącej zagrożoną spadkiem.
    Trzeba zbudować w miare optymalny skład na miare możliwości finansowych.
    A na co bedzie stać ten skład wyjdzie w sezonie.

    Leszno, Wrocław też przegrywało u siebie w RZ i jakoś stadion nie opustoszał.

    Żadna drużyna nie gwarantuje określonego wyniku.
    Tylko ile bardziej cieszy fajna paczka walczaków, która może sprawiać niespodzianki, niż gwiazdozbiór, który w sumie bez juniorów ma małe szanse aby zawalczyć o złoto.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #3537
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Generalnie sytuacja jest nieciekawa.

    - To co możemy uzyskać to ten sam skład, który nie gwarantuje nic poza Play-off. Sklad, który będzie miał dwie dziury na juniorce, jedna poł dziurę (no chyba, ze JT zrobi znaczny postęp) i 4 liderów, którzy muszą wszyscy pojechać na super poziomie w półfinałach, finałach a to się jeszcze nie zdążyło. W tym roku Doyle, rok wcześniej Dudek (w Toruniu), Pepe w ZG. Dwa lata temu Hampel się rozbił. 3 Lata temu załapał załamanie formy.
    Nie prawda. Nie muszą wszyscy pojechać na super poziomie. Biorąc za przykład, ostatni mecz z np. Wrockiem we Wrocławiu. Dwóch zawodników (Doyle 14 pkt., Hampel 13 pkt) jedzie na super poziomie. Dwóch następnych (Dudek 7 pkt, Pepe 9 pkt) na średnim poziomie. No i JT na swoim poziomie 5 pkt. Pojedynek juniorów był 11-3 na korzyść Spartan. Więc choćby ten mecz obala mit, że aby wygrać coś na wyjeździe to aktualny skład seniorów musi pojechać na super poziomie.

    - Ten sam skład za wiekszę pieniądze: - Doyle będzie IMS wiec chce podwyżki, Dudek miał niezłe Play-off ,blisko IMS wiec tez podwyzka, Jarek - duza podwyzka, Pepe, - będzie chciał chociaż tyle co ma, czyli niemało.
    To następny mit. Bo z tej czwórki, na podwyżkę liczyć może w zasadzie tylko JH. W klubach kase płaci się nie za tytuły IMŚ, ale za dorobek na torze w meczach ligowych. Ani Pepe ani Patryk, ani chyba Doyle, nie ejchali tego sezonu dużo lepiej niż zeszły sezon. Nie wiem, nie sprawdzałem. Ale jak by dobrze policzył to może nawet niektóremu z nich należałoby trochę obciąć zarobki. Do czego pewnie nie dojdzie.

    - Myślę, że pierwszy do odejścia będzie JH. Jarek nigdy nie był jakoś bardzo związany z klubami. Jak mu Unia czy Apator da 30% więcej to zmieni klimat. Doyle bardziej mi wygląda na takiego zawodnika jak Tai, który jak się przywiąże to nie będzie zmieniał klubu dla paru $
    Jak mu Unia czy KST da 30% więcej, niż może dostać w ZG, to tylko odchodzić. To już są poważne pieniądze. Tylko czy dadzą ?

    - nie wiem czy nie lepiej zmienić Jarka i za zaoszczędzone pieniądze wziąć dwóch zawodników, żeby mieć bardziej wyrównany skład + JT na rezerwie. Tylko kogo ? Jeden to musi być Polak. Zengota, Woryna, Lindgren, Iversen, Fricke. Tylko tu jest ryzyko, że taka para równie dobrze może zrobić 20 pkt jak i 10.
    Na dzisiaj, nie ma lepszego krajowego zawodnika, niż JH, do wyjęcia z innego klubu. Jak za JH sprowadzisz 2 zawodnikow, to razem z JT, będzie ich za dużo. I na to żaden z nich się nie zgodzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3538
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Tylko kto będzie chodził na mecze jak zaczniemy przegrywać u siebie
    u nas nie było tak źle
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #3539
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    u nas nie było tak źle
    Ale wy tam macie tych milionerów chętnych zasypywać dziury w budżecie.
    Także trybuny mogą być nawet puste i nic się nie dzieje.
    U nas troche z tym ciężko.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 14-09-2017 o 18:42
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #3540
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    w sensie, że nie było źle z frekwencją, bo z pieniędzmi to nie wiem

    bo po wielu porażkach u siebie na mecz z Częstochową przyszło 8000 osób, szok trochę, potem na Grudziądz 13000
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #3541
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach

  36. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (14-09-2017), Penhall (15-09-2017), PrzemoZG (14-09-2017), shelve (15-09-2017), thengel (15-09-2017)

  37. Powrót do góry    #3542
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Zayebista fota!
    Brakuje tylko tego czwartego: Kurmanka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    ScotFZG (14-09-2017)

  39. Powrót do góry    #3543
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Przecież Dariusz Osłasiński już zaczął sezon ogórkowy
    Chyba Osrasiński...

    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Jeżeli prawdą jest zarówno to, co napisałeś w innym wątku, że Jarosław od 2 m-cy wie, na co może u nas liczyć, jak i to, że rozsyła oferty po klubach, to znaczy, że chyba oczekuje i szuka więcej.
    Jarosław zawsze szuka więcej...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  40. Powrót do góry    #3544
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Jeżeli prawdą jest zarówno to, co napisałeś w innym wątku, że Jarosław od 2 m-cy wie, na co może u nas liczyć, jak i to, że rozsyła oferty po klubach, to znaczy, że chyba oczekuje i szuka więcej.
    Nie wiem co to może znaczyć u JH. Wiem natomiast, że Patryk Dudek, już dwukrotnie, zanim przedłużył kontrakt, wysyłał swoje oferty do większości klubów.

    Jak się okazało po czasie, chciał mieć chłop rozeznanie, jak płaca w innych klubach. Ba, nawet na rozmowy jeździł z ojcem i matką.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #3545
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ja nie wiem co wy chcecie zmieniac w tym skladzie. Kazdy wie, ze do zlota brakuje nam juniorow bo seniorke mamy super i co najwazniejsze taka z ktora chyba wszyscy kibice sie utozsamiaja. Dla mnie idealnie:

    1. Patryk Dudek
    2. P.Protasiewicz
    3. J.Doyle
    4. J.Thorsell
    5. J.Hampel
    6. M.Tonder (mam nadzieje, ze bedzie podstawowym juniorem, ma nabierac doswiadczenia ligowego w kazdym meczu)
    7. S.Niedzwiedz/Potoniec/ktos inny

    I jedziemy.

    Sklad na spokojny srodek tabeli, duza szansa na PO i ktorys z medali. Najwazniejsze by mlodziez sie rozjezdzala. Seniorka jest stabilna a jak Thorsell zrobi postep to kto wie czy nie zwojujemy czegos wiecej niz w tym roku. Jak uda sie zatrzymac ten sklad to brakuje tylko jakiegos zmiennika na rezerwe i jedziemy sezon 2018. Nic lepszego nie wymyslimy.

    Zgarde celowo pominalem. Z tej maki chleba w E-lidze nie bedzie.

  42. Powrót do góry    #3546
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Ja nie wiem co wy chcecie zmieniac w tym skladzie. Kazdy wie, ze do zlota brakuje nam juniorow bo seniorke mamy super i co najwazniejsze taka z ktora chyba wszyscy kibice sie utozsamiaja. Dla mnie idealnie:

    1. Patryk Dudek
    2. P.Protasiewicz
    3. J.Doyle
    4. J.Thorsell
    5. J.Hampel
    6. M.Tonder (mam nadzieje, ze bedzie podstawowym juniorem, ma nabierac doswiadczenia ligowego w kazdym meczu)
    7. S.Niedzwiedz/Potoniec/ktos inny

    I jedziemy.

    Sklad na spokojny srodek tabeli, duza szansa na PO i ktorys z medali. Najwazniejsze by mlodziez sie rozjezdzala. Seniorka jest stabilna a jak Thorsell zrobi postep to kto wie czy nie zwojujemy czegos wiecej niz w tym roku. Jak uda sie zatrzymac ten sklad to brakuje tylko jakiegos zmiennika na rezerwe i jedziemy sezon 2018. Nic lepszego nie wymyslimy.

    Zgarde celowo pominalem. Z tej maki chleba w E-lidze nie bedzie.
    Chodzi o to, że w przyszłym roku szanse na to, że ten skład zdobędzie złoto jest jeszcze mniejsze niż w tym roku.
    Warto się więc zastanowić nad jakimiś innymi opcjami, bardziej długofalowego budowania drużyny, chociaż ja w długofalowe plany w speedwayu nie wierzę. Jedyne co trzeba zmienić to szkolenie i podejście do juniorów. Jeśli nas stać to ekipy seniorskiej nie należy zmieniać. Tylko potrzebny jest jakiś tani rezerwowy, taki drugi Jakob.

  43. Powrót do góry    #3547
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zayebista fota!
    Brakuje tylko tego czwartego: Kurmanka
    Starego Protasiewicza lub kogoś z pokolenia

  44. Powrót do góry    #3548
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Mój 88 letni dziadek miał mniej zmarszczek od Huszczy, a wywrotas niedługo z fryzurki upodobni się do Golloba.

  45. Powrót do góry    #3549
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Mój 88 letni dziadek miał mniej zmarszczek od Huszczy, a wywrotas niedługo z fryzurki upodobni się do Golloba.
    To wklej tutaj swoją facjatę, wtedy policzymy twoje zmarszczki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #3550
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    roznica taka ze jego dziadek jezdzil komarkiem do roboty a Huszcza dluzej zapier... zuzlowka niz on zyje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #3551
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No to dzisiaj pokazali...

    Nie zaslugiwalismy na final i dzis sie to potwierdzilo.

    Mamy jedna troche dziure w postaci perspektywicznego acz niepewnego Thorsella ale tez druga w postaci Kapitana. Jak tor nie jest do walki to on ze swoimi startami nie istnieje. Przykro patrzec, jak Huszcza przed odejsciem do Poznania. Slabo to widze im dalej w las.

    Duzers jak w tym sezonie nas przywyczail, sa wtopy, ewentualnie po czasie sie ogarnia.

    Juniorka - wiadomo. Mariusz jak Ci sie dzis ogladalo Smektale, ktory bil na glowe Kildemanda a nawet sztywnego Grzesia Zengote?
    I opanujcie sie ludzie. Po co nam Zengota. Dobry jest na wlasnym torze jak wygrywa starty, na wyjazdach z trudnymi rywalami i tak przywozi zera i jedynki zazwyczaj. Sredniakow nie potrzebujemy.


    To Smektala wygral mecz Unii bo Zengi startujacy w XV biegu mial 7 pkt!

    My na przyszly sezon jak mamy miec szanse chocby na braz to potrzebujemy conajmniej jednego grajka na poziomie Lindgren, Madsen, Woryna etc. A chcac bys w fianle trzeba by Protasa i Thorsella zastapic dwojka z wymienionego zbioru. Chociaz Jackob jeszcze rokuje chociaz na przyszlosc i na niego bym stawial.

    Generalnie nie widac w tym naszym zespole chemii, jednosci, woli walki jak np w Sparcie. Jada bo jada. A Cieslak tylko stoi patrzy, wzrusza ramionami i potem sie glupio tlumaczy.
    To juz nie jest Marek sprzed kilku lat. Powaznie tej druzynie brakuje swiezej krwi. Nie sadzilem, ze kiedys to powiem, ale uwazam trzeba pozegnac Pana Marka i zasugerowac Kapitanowi aby walczyl o sklad i byl zabezpieczeniem na wypadek kontuzji. Musimy miec solidnych punktujacych, ktorzy maja dobre starty i nawet na torze gdzie nie ma walki cos tam ze startu wygraja.

  48. Powrót do góry    #3552
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Nie wątpliwie PO przegraliśmy mentalnie ... zero przygotowania,zero walki, podjęcia ryzyka czy wzbicia się ponad przeciętność.

    Skład seniorki o ile da się go utrzymać bym zostawił.
    Podziękowałbym był Alexowi - sory, ale jego postawa na torze, parkingu i podczas wywiadów, świadczą, że nie podchodzi poważnie do żużla.

    Trzeba się poważnie zabrać za szkolenie, aby przynajmniej było mniej .ujowe i tu zadanie dla zarządu, aby sprowadzić człowieka, który to ogarnie.

    Cieślak - mi tam nigdy nie przeszkadzał, ale też nie byłem jego miłośnikiem, ale zawsze go miałem za kumatego gościa. Jednak latka lecą i Cieślak mam wrażenie, że jest zmęczony żużlem. Nie widzę w nim zapału, chęci walki. Chyba czas się pożegnać.
    Tylko Falubaz

  49. Powrót do góry    #3553
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bojkotuje klub do rezygnacji z Cieslaka. Gowniane decyzje, zero zgrania i zero nosa, do tego dywersja z rewanzem w 1/2. Jedyny jego (duzy) plus to odbudowa Hampela. O reszcie zapomnial a z Protasiewiczem to od dawna sa kwasy i to teraz wychodzi. Oddal PO bez walki, najpierw swiadomie ladujac sie na Leszno, potem idiotycznymi zmianami i decyzjami.

    Zeby oddac sprawiedliwosc, rad bym sie dowiedziec, czy dobre wystepy Tondera to jego zasluga, oprocz standardowego "ty masz tylko do mety dojechac".

  50. Powrót do góry    #3554
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No to dzisiaj pokazali...

    Nie zaslugiwalismy na final i dzis sie to potwierdzilo.

    Mamy jedna troche dziure w postaci perspektywicznego acz niepewnego Thorsella ale tez druga w postaci Kapitana. Jak tor nie jest do walki to on ze swoimi startami nie istnieje. Przykro patrzec, jak Huszcza przed odejsciem do Poznania. Slabo to widze im dalej w las.

    Duzers jak w tym sezonie nas przywyczail, sa wtopy, ewentualnie po czasie sie ogarnia.

    Juniorka - wiadomo. Mariusz jak Ci sie dzis ogladalo Smektale, ktory bil na glowe Kildemanda a nawet sztywnego Grzesia Zengote?
    I opanujcie sie ludzie. Po co nam Zengota. Dobry jest na wlasnym torze jak wygrywa starty, na wyjazdach z trudnymi rywalami i tak przywozi zera i jedynki zazwyczaj. Sredniakow nie potrzebujemy.


    To Smektala wygral mecz Unii bo Zengi startujacy w XV biegu mial 7 pkt!

    My na przyszly sezon jak mamy miec szanse chocby na braz to potrzebujemy conajmniej jednego grajka na poziomie Lindgren, Madsen, Woryna etc. A chcac bys w fianle trzeba by Protasa i Thorsella zastapic dwojka z wymienionego zbioru. Chociaz Jackob jeszcze rokuje chociaz na przyszlosc i na niego bym stawial.

    Generalnie nie widac w tym naszym zespole chemii, jednosci, woli walki jak np w Sparcie. Jada bo jada. A Cieslak tylko stoi patrzy, wzrusza ramionami i potem sie glupio tlumaczy.
    To juz nie jest Marek sprzed kilku lat. Powaznie tej druzynie brakuje swiezej krwi. Nie sadzilem, ze kiedys to powiem, ale uwazam trzeba pozegnac Pana Marka i zasugerowac Kapitanowi aby walczyl o sklad i byl zabezpieczeniem na wypadek kontuzji. Musimy miec solidnych punktujacych, ktorzy maja dobre starty i nawet na torze gdzie nie ma walki cos tam ze startu wygraja.

    Smektała jedzie po prostu swoje. Nie jest to zawodnik klasy Pawlickie, Zmarzlik, Dudek, Janowski, z okresu gdy ci byli juniorami. Dużo mu do nich brakuje. Na Smoku jedzie ponad przeciętnie, na wyjazdach traci gdzieś o połowę. W SE na juniorce błyszczy, ponieważ poziom mocno opadł.

    Ale w pełni zgodzę się co do Cieślaka. W meczach półfinałowych i tym wczorajszym w Gorzowie, widać coraz mocniej, że Cieślak traktuje robotę w Falubazie tak jak by z doskoku. Już albo nie potrafi albo nie chce mu się zmotywować zespołu. Ponadto robi coraz więcej błędów taktycznych. Pomiędzy nim a Protasem są ewidentnie jakieś kwasy. Cieślak nie potrafi wykorzystać to co najlepsze z Protasa. Ustawianie go pod 4 w meczu z Lesznem czy Gorzowem, było sporym błędem. Również sporym błędem było zbyt szybkie zastępowanie Thorssela. Noż karwa, JT jedzie w 1 biegu z 4 pola. Potem ma jechać w 5 biegu i zastępuje go Doyle. I jedzie dopiero w 8 biegu. Czyli kiedy ten zawodnik ma się spasować z torem ? W jaki sposób ma nadążyć za tym co dzieje się z nawierzchnią ? Podobne błędy Cieślak zrobił w meczu w Lesznie.

    Generalnie uważam, że mecze pólfinałowe z Lesznem były do wygrania przez Falubaz. Te porażki bezpośrednio obciążają jednak Cieślaka.

    Tych błędów można by jeszcze wytykać, ale chyba to nie ma sensu. Czas najwyższy się zastanowić, czy jest sens w ogóle płacic Cieślakowi tak dużą kasę, za taką pracę z doskoku. A może to jest tak, ze Cieślak już wie, ze po tym sezonie zmienia pracodawcę, i stąd ta jego praca od niechcenia ? Czas pokaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #3555
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bojkotuje klub do rezygnacji z Cieslaka.
    Znaczy co zamierzasz zrobić ? Jak cie dzieciak poprosi żeby mu kupić falubaziarską bluzę to co ? Nie kupisz mu bo masz bojkot Cieślaka ?

    EDIT:
    Mario - co do Cieślaka, to on się w ostatnim czasie mocno postarzał. Zrobił się z niego taki dziadzio, nie wiem czy zdrowotnie jest wszystko ok, wydaje mi się że nie. Trzeba szukać menago bo nawet jeśli Szreku zostanie to na rok max.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 18-09-2017 o 10:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •