Strona 24 z 121 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Na pogrzebie legendy Falubazu nie było, wg. Pana Jana, żadnej oficjalnej delegacji z klubu. Dramat.
    Pan Jasiu pi..e..rdoli głupoty, a ty je powielasz. Czym pogłębiasz ten dramat.

    Z ramienia klubu, wieniec na pogrzebie złożyli Kamil Kawicki (reprezentował SSA) oraz prezes stowarzyszenia ZKŻ Andrzej Napieraj. Byli obecni również, kapitan drużyny Pepe, Grześ Walasek, Sławek Dudek oraz Huszcza. Więc kogo ci tu jeszcze brakuje z Falubazu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1037
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Więc kogo ci tu jeszcze brakuje z Falubazu ?
    Złotobutego. Miedzy innymi.

  3. Powrót do góry    #1038
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pan Jasiu pi..e..rdoli głupoty, a ty je powielasz. Czym pogłębiasz ten dramat.

    Z ramienia klubu, wieniec na pogrzebie złożyli Kamil Kawicki (reprezentował SSA) oraz prezes stowarzyszenia ZKŻ Andrzej Napieraj. Byli obecni również, kapitan drużyny Pepe, Grześ Walasek, Sławek Dudek oraz Huszcza. Więc kogo ci tu jeszcze brakuje z Falubazu ?
    To jeszcze nie koniec. Na pogrzebie byli także Alex Zgardziński, Arek Potoniec, czy chociażby mechanik Andrzej Jarząbek. Obecni byli także byli działacze czy przedstawiciele Rady Nadzorczej. No ale po co słuchać zdania drugiej strony, jak jest kolejna możliwość ataku w klub. Przykre tylko, że w takich okolicznościach.
    Tylko Falubaz!

  4. Powrót do góry    #1039
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ale przyznasz Mariusz, że to że motor przyjechał aż z Rybnika jest zastanawiające, na to samo zwróciłem uwagę przeglądając zdjęcia z Lubuskiej. Zresztą w mediach błędnie jest podawane, że zmarł w Zielonej Górze. Zmarł w Gorzowie, bo tu się osiedlił po powrocie z Rybnika...

  5. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez fan_falubaz Zobacz posta
    To jeszcze nie koniec. Na pogrzebie byli także Alex Zgardziński, Arek Potoniec, czy chociażby mechanik Andrzej Jarząbek. Obecni byli także byli działacze czy przedstawiciele Rady Nadzorczej. No ale po co słuchać zdania drugiej strony, jak jest kolejna możliwość ataku w klub. Przykre tylko, że w takich okolicznościach.
    Najbardziej przykre to jest to, ze Jasiu Krzystyniak nie zastanowi się, coś tam mu się zdaje, a potem leci do mediów z tymi "rewelacjami". A wiadomo, że w okresie ogórkowym pismaki w mediach aż palą się do takich tematów. Zastanawiam się tylko po co Krzystyniak to robi ?

    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ale przyznasz Mariusz, że to że motor przyjechał aż z Rybnika jest zastanawiające, na to samo zwróciłem uwagę przeglądając zdjęcia z Lubuskiej. Zresztą w mediach błędnie jest podawane, że zmarł w Zielonej Górze. Zmarł w Gorzowie, bo tu się osiedlił po powrocie z Rybnika...
    Ale co ma motor do tego ? Czy jakby Falubaz wystawił ze dwa, trzy motocykle, to można by było powiedzieć, ze bardziej cenił Grabowskiego ? Bardziej by podniósł wyniosłość tego wydarzenia ? Bzdura totalna.

    Rzekłbym nawet, że to własnie Rybnik powinien być najbardziej reprezentatywny na tym pogrzebie, przecież RKM był jego głównym pracodawcą w ostatnim okresie życia. Ale nie mam zamiaru tutaj licytować się teraz, wzorem Jasia Krzystyniaka. Uważam, że klub spełnił swoje zadanie, wysyłając swoją delegację na pogrzeb. Podobnie uczynili działacze z Rybnika. A Jasiu bredzi na łamach PS:

    Byłem w ubiegłym tygodniu na pogrzebie śp. Jana Grabowskiego. Zdziwiłem się, bo podczas uroczystości pogrzebowych nie było żadnej oficjalnej delegacji z Zielonej Góry. Na pogrzebie prywatnie zjawili się m.in. Andrzej Huszcza i Piotr Protasiewicz. Nie rozumiem, dlaczego klub nie wysłał reprezentacji na ostatnią drogę tak wspaniałego człowieka? – grzmi w felietonie Jan Krzystyniak.
    Komu i czemu ma służyć takie podjudzanie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Najbardziej przykre to jest to, ze Jasiu Krzystyniak nie zastanowi się, coś tam mu się zdaje, a potem leci do mediów z tymi "rewelacjami". A wiadomo, że w okresie ogórkowym pismaki w mediach aż palą się do takich tematów. Zastanawiam się tylko po co Krzystyniak to robi ?



    Ale co ma motor do tego ? Czy jakby Falubaz wystawił ze dwa, trzy motocykle, to można by było powiedzieć, ze bardziej cenił Grabowskiego ? Bardziej by podniósł wyniosłość tego wydarzenia ? Bzdura totalna.

    Rzekłbym nawet, że to własnie Rybnik powinien być najbardziej reprezentatywny na tym pogrzebie, przecież RKM był jego głównym pracodawcą w ostatnim okresie życia. Ale nie mam zamiaru tutaj licytować się teraz, wzorem Jasia Krzystyniaka. Uważam, że klub spełnił swoje zadanie, wysyłając swoją delegację na pogrzeb. Podobnie uczynili działacze z Rybnika. A Jasiu bredzi na łamach PS:



    Komu i czemu ma służyć takie podjudzanie ?
    I słusznie zauważyłeś, że klub potraktował to jako obowiązek...z resztą u nas w Lesznie jest podobnie. Widocznie Panowie: Dowhan, Tymczyszyn przestraszyli się pogody...

  7. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    I słusznie zauważyłeś, że klub potraktował to jako obowiązek...z resztą u nas w Lesznie jest podobnie. Widocznie Panowie: Dowhan, Tymczyszyn przestraszyli się pogody...
    Każdy klub traktuje takie sprawy jako obowiązek. Dlatego wysyła oficjalne delegacje. Nieobowiązkowo to byli pozostali uczestnicy pogrzebu. Nie wiesz czemu nie było Dowhana czy Tymczyszyna. Więc nie komentuj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Komu i czemu ma służyć takie podjudzanie ?

    sprawe rozdmuchuje PS, ktory wczoraj pisal o artykulach pisanych tylko dla taniej sensacji, klikow
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #1044
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/667...ie-byl-falubaz

    Ci, którzy mnie znają, wiedzą że przy każdej okazji próbuję wetknąć szpilę Falubazowi. Jednak co ten pismak wypisuje to woła o pomstę do nieba! Krygier ma rację - była oficjalna delegacja, to co mieli zrobić? Dwa motory przyprowadzić? Salwę z armat zrobić? Taki śmieć jak DO nabija sobie klikalność POGRZEBEM! Przecież to jest rynsztykowe dziennikarstwo. Kiedy ktoś w SF się ogarnie?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    PrzemoZG (21-02-2017), ScotFZG (21-02-2017), chloroform (22-02-2017), zkns (21-02-2017)

  11. Powrót do góry    #1045
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Ostafinskiemu ktoś kiedyś nawali za te tanią sensacje. Najpierw krzykliwy tytuł by pod koniec dodac "Przedstawiciele zielonogórskiego klubu faktycznie byli na pogrzebie..."

  12. Powrót do góry    #1046
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Hitman

    Zresztą w mediach błędnie jest podawane, że zmarł w Zielonej Górze. Zmarł w Gorzowie, bo tu się osiedlił po powrocie z Rybnika...
    Wiesz coś więcej w tym temacie ? Że zmarł w Gorzowie to wiem, ale byłem przekonany, że po prostu leczył się w tamtejszym szpitalu. No ale skoro jak twierdzisz, osiedlił się w Gorzowie, to czemu pochowany został w ZG ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ostafinskiemu ktoś kiedyś nawali za te tanią sensacje. Najpierw krzykliwy tytuł by pod koniec dodac "Przedstawiciele zielonogórskiego klubu faktycznie byli na pogrzebie..."
    Dla tej hieny najlepiej by było jakby zrobili festyn z pogrzebu, a on mógł to relacjonować na twitterku, dodając swoje smutne selfie jak to już miał w zwyczaju.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  14. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ostafinskiemu ktoś kiedyś nawali za te tanią sensacje. Najpierw krzykliwy tytuł by pod koniec dodac "Przedstawiciele zielonogórskiego klubu faktycznie byli na pogrzebie..."

    Dla takich osobników, liczy się tylko tania sensacja i ilość odsłon, co by potem mógł się pochwalić przed przełożonymi, jakie to poczytne artykuły płodzi.
    Zachowuje się tak, jak na rasową hiene cmentarną przystało.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Każdy klub traktuje takie sprawy jako obowiązek. Dlatego wysyła oficjalne delegacje. Nieobowiązkowo to byli pozostali uczestnicy pogrzebu. Nie wiesz czemu nie było Dowhana czy Tymczyszyna. Więc nie komentuj.
    ROW chyba potraktował sprawę inaczej i brawa dla nich...w każdym razie nie szukam sensacji, bo uważam, że artykuły w jednym, czy drugim portalu są nie na miejscu (coś Jasiu- Wasz wychowanek nie za bardzo jest przychylny Falubazowi, a może niektórym ludziom?). Komentował będę co chce...nie Ty Jesteś od ustalenia, co kto pisze i gdzie kto pisze. Wiem, że nic nie można powiedzieć na Pana Dowhana i tylko jegu sumieniu pozostawiam, to z jakiego powodu zabrakło go na tym pogrzebie.

    EOT

  16. Powrót do góry    #1050
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ale przyznasz Mariusz, że to że motor przyjechał aż z Rybnika jest zastanawiające, na to samo zwróciłem uwagę przeglądając zdjęcia z Lubuskiej. Zresztą w mediach błędnie jest podawane, że zmarł w Zielonej Górze. Zmarł w Gorzowie, bo tu się osiedlił po powrocie z Rybnika...
    Ten motor przyjechał nie z Rybnika a z warsztatu w Wodzisławiu ŚL , a więc minus Falubazu jest jeszcze większy

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    ROW chyba potraktował sprawę inaczej i brawa dla nich...w każdym razie nie szukam sensacji, bo uważam, że artykuły w jednym, czy drugim portalu są nie na miejscu (coś Jasiu- Wasz wychowanek nie za bardzo jest przychylny Falubazowi, a może niektórym ludziom?). Komentował będę co chce...nie Ty Jesteś od ustalenia, co kto pisze i gdzie kto pisze. Wiem, że nic nie można powiedzieć na Pana Dowhana i tylko jegu sumieniu pozostawiam, to z jakiego powodu zabrakło go na tym pogrzebie.

    EOT
    Ja też nie szukam sensacji tylko nieśmiało zapytam , gdzie byli Twoi działacze jak Andrzej Symański doznał kontuzji ? .Dlaczego jedyna pomoc jaką otrzymywał była ta z Zielonej Góry ?

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Ali_G (21-02-2017)

  18. Powrót do góry    #1051
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Ludzie, nie róbmy sobie jaj z pogrzebu... Co to za durne licytacje, kto co przyniósł. Pogrzeb to moment zadumy, ostatnia wspólna droga, a nie festyn... Na wystawę motocykli, race, szaliki i wszystko inne przyjdzie jeszcze czas przy innej, bardziej stosownej okazji.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PrzemoZG za jego przydatny post!

    vicar (22-02-2017)

  20. Powrót do góry    #1052
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Ludzie, nie róbmy sobie jaj z pogrzebu... Co to za durne licytacje, kto co przyniósł. Pogrzeb to moment zadumy, ostatnia wspólna droga, a nie festyn... Na wystawę motocykli, race, szaliki i wszystko inne przyjdzie jeszcze czas przy innej, bardziej stosownej okazji.
    Oczywiście masz 100% racji ale jeśli ktoś wpada tu tylko po to aby zrobić sobie pierwszy ''sparing'' przed sezonem to podejmuje wyzwanie.Krzystyniak ze wsparciem psychofanów nie będą mi wciskać fałszywej propagandy , zwłaszcza że byłem na tym pogrzebie i doskonale wiem kto był a kto nie

  21. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,005
    Kliknij i podziękuj
    961
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ten motor przyjechał nie z Rybnika a z warsztatu w Wodzisławiu ŚL , a więc minus Falubazu jest jeszcze większy



    Ja też nie szukam sensacji tylko nieśmiało zapytam , gdzie byli Twoi działacze jak Andrzej Symański doznał kontuzji ? .Dlaczego jedyna pomoc jaką otrzymywał była ta z Zielonej Góry ?
    I slusznie Scot napisałeś. Absolutnie tak było i wstyd za KSUL, że tak postąpili. Sam byłem inicjatorem pomocy dla Andrzeja ze strony kibiców i nie mało zebraliśmy, co było dużym sukcesem, a dla Andrzeja informacją, że o nim nie zapomniano. Niedawno ponownie pomoglismy Andrzejowi. Za wsparcie po wypadku Andrzeja, szacun dla Falubazu.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    ScotFZG (21-02-2017)

  23. Powrót do góry    #1054
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Jasiu Krzystyniak zdruzgotany zachowaniem dzialaczy Falubazu a tu jak widze nawet od kibicow
    dobrego slowo nie uswiadczy.
    Zamiast sie zapytac,zainteresowac zdrowiem,przede wszystkim psychicznym swojego wychowanka,
    pan Jan jest hejtowany.
    Skad wiecie,ze nie zdruzgotal sie na tym pogrzebie tak mocno,ze az potrzebuje pomocy pani
    Julii, z domu Chomskiej?
    Zero zrozumienia,empatii.
    Oj ,Duda sie za Was wezmie!!
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #1055
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hitman



    Wiesz coś więcej w tym temacie ? Że zmarł w Gorzowie to wiem, ale byłem przekonany, że po prostu leczył się w tamtejszym szpitalu. No ale skoro jak twierdzisz, osiedlił się w Gorzowie, to czemu pochowany został w ZG ?
    Pan Janek sam przyznał przed odejściem z Rybnika, że kupił mieszkanie w Gorzowie i tam spędzi emeryturę. Dodatkowo prezes wspominał, że przy okazji naszego meczu w Gorzowie, trener zaprosił ich wcześniej na obiad do siebie.
    ROW Rybnik OLE!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi igla_ROW za jego przydatny post!

    Hitman (22-02-2017)

  26. Powrót do góry    #1056
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dokładnie. Sam pamiętam jak Heniu z młodszym bratem Olkiem, balowali w tamtych latach w zielonogórskich lokalach, zamiast skupić się na treningach. Karwa jak taki Heniu już troszkę wypił i zobaczył gdzieś krótką spódniczkę to chłopak dostawał małpiego rozumu. Heniu po prostu rozmieniał swój talent na drobne. Jak wielu innych.
    Kurde, jako człowiek generalnie lubiący poimprezować nie mam nic do Olszaka, ale gadanie, że to Huszczy zawsze dawali nowy motocykl... no, ja też bym dawał Huszczy, a nie Heniowi w tamtej sytuacji... Trzeźwy zwykle ujedzie więcej, nawet jeśli talent ma mniejszy

  27. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Pączuś Jaro.

    JH.png
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (26-02-2017)

  29. Powrót do góry    #1058
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Wy tu gsdu, gadu o pierdołach,a Bartek w plebiscycie TŻ znowu miażdży "dużo lepszego" w tym sezonie Papryka

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...ow-xxvii-plebi
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wy tu gsdu, gadu o pierdołach,a Bartek w plebiscycie TŻ znowu miażdży "dużo lepszego" w tym sezonie Papryka

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...ow-xxvii-plebi
    Wytłumacz słowo znowu

  31. Powrót do góry    #1060
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dosypaliście już tej nowej nawierzchni ?

  32. Powrót do góry    #1061
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dosypaliście już tej nowej nawierzchni ?
    To co miało być dosypane, to dosypali jesienią.
    Teraz tylko czekać na lepszą pogode i jazda.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-02-2017)

  34. Powrót do góry    #1062
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wy tu gsdu, gadu o pierdołach,a Bartek w plebiscycie TŻ znowu miażdży "dużo lepszego" w tym sezonie Papryka

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...ow-xxvii-plebi
    No wiesz ,Baniak też wygrał z Pedersenem

  35. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No wiesz ,Baniak też wygrał z Pedersenem
    Janusz Baniak to był bardzo dobry zawodnik. Bardzo dobry.

  36. Powrót do góry    #1064
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Wytłumacz słowo znowu
    Daj spokój .Marian to czołowy leszczyński traktorzysta który w napinaniu się tej niedzieli ZNOWU ZMIAŻDŻYŁ konkurencje

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Janusz Baniak to był bardzo dobry zawodnik. Bardzo dobry.
    Baniak był bardzo dobry ,Zmarzlik zmiażdżył Dudka a więc wszystko się zgadza

  37. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wy tu gsdu, gadu o pierdołach,a Bartek w plebiscycie TŻ znowu miażdży "dużo lepszego" w tym sezonie Papryka

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...ow-xxvii-plebi
    W plebiscytach niech miażdży. Nam wystarcza fakt, ze na torze jest odwrotnie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1066
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W plebiscytach niech miażdży. Nam wystarcza fakt, ze na torze jest odwrotnie
    To jest tylko Twoja, tfu Wasza, subiektywna opinia Mariusz. To, że jest Ciebie dwóch wiele wyjaśnia.

  39. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    To jest tylko Twoja, tfu Wasza, subiektywna opinia Mariusz. To, że jest Ciebie dwóch wiele wyjaśnia.
    A wasza to jest jaka opinia ?

    Czyżby sugerował, że masz mroczki i widzisz podwójnie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1068
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A wasza to jest jaka opinia ?

    Czyżby sugerował, że masz mroczki i widzisz podwójnie ?
    Oczywiście, że opinia jest z definicji subiektywna, problem tylko w tym, że Ty często swoje opinie wciskasz wszystkim jako obiektywne dogmaty.

    A mroczków przed oczami nie mam, nie bój się. Sam napisałeś "nam wystarcza" i zabrzmiało mi to nieco Gollum'owo My preciousss
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 26-02-2017 o 20:28

  41. Powrót do góry    #1069
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Oczywiście, że opinia jest z definicji subiektywna, problem tylko w tym, że Ty często swoje opinie wciskasz wszystkim jako obiektywne dogmaty.
    Po czym wnioskujesz, ze moje opinie to obiektywne dogmaty ?

    No to spieszę ciebie uspokoić. Traktuj wszystkie moje opinie subiektywne.

    Zgodnie z definicją.

    A mroczków przed oczami nie mam, nie bój się. Sam napisałeś "nam wystarcza" i zabrzmiało mi to nieco Gollum'owo My preciousss
    No, skoro kilku moich kolegów po szalu, zgadza się z moją opinią, to znaczy, że mam prawo napisać "nam wystarcza". Czyż nie ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-02-2017 o 22:22
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Mariusz

    Idz chlopie na sale, silownie, basen szlifowac forme do sezonu. W sezonie bedziesz mogl pokazac w jakiej jestes w formie. A przede wszystkim popracuj nad sprzetem bo z tego co widac masz zamiar jezdzic na zeszlorocznym szrocie, co sukcesow znowu Ci nie przyniesie..

  43. Powrót do góry    #1071
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Trzeba jechać na tym co jest.
    W ubiegłorocznym wątku mieliśmy 4x więcej postów, nawet na słabym sprzęcie trzeba walczyć. A któż inny jak nie Mariusz podejmie rękawice?
    Jakiś anemiczny ten sezon transferowo-ogórkowy, czyżby żużel spadł na dalszy plan u forumowiczów? Wstyd, choć trochę trzymajmy fason!

  44. Powrót do góry    #1072
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    No, skoro kilku moich kolegów po szalu, zgadza się z moją opinią, to znaczy, że mam prawo napisać "nam wystarcza". Czyż nie ?
    A skąd wiesz że sie zgadza ? przecież nie dali Ci żadnego lajka za tamten post ? No chyba że masz na myśli swoje alter ego Okano1 który z Tobą sie zawsze zgadza?

  45. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A skąd wiesz że sie zgadza ? przecież nie dali Ci żadnego lajka za tamten post ? No chyba że masz na myśli swoje alter ego Okano1 który z Tobą sie zawsze zgadza?
    ode mnie trzy kroki w bok biedronkowy biznesmenie

  46. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A skąd wiesz że sie zgadza ? przecież nie dali Ci żadnego lajka za tamten post ? No chyba że masz na myśli swoje alter ego Okano1 który z Tobą sie zawsze zgadza?
    Jak postudiujesz dokładnie ten wątek, to sie przekonasz, skąd ja to wiem

    A wtedy przestaniesz zadawać głupie pytania
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1075
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A skąd wiesz że sie zgadza ? przecież nie dali Ci żadnego lajka za tamten post ? No chyba że masz na myśli swoje alter ego Okano1 który z Tobą sie zawsze zgadza?
    Jeśli dochodzi do 20 pojedynków w sezonie ,jeden wygrywa 15 razy , drugi 5 to nie potrzeba żadnego lajka aby wiedzieć że białe jest białe a czarne jest czarne .Jak to rozkminiacie w Gorzowie to już Wasza sprawa

  48. Powrót do góry    #1076
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jeśli dochodzi do 20 pojedynków w sezonie ,jeden wygrywa 15 razy , drugi 5 to nie potrzeba żadnego lajka aby wiedzieć że białe jest białe a czarne jest czarne.
    Pełna zgoda. Te statystyki odpowiadają żywotnym potrzebom całego społeczeństwa (falubazowego). To są statystyki na skalę Waszych możliwości. ScotFZG, czy Ty wiesz co robicie tymi statystykami? Otwieracie oczy niedowiarkom! Patrzcie, mówicie: to nasze! Przez nas tu podane i to nie jest nasze ostatnie słowo! .
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Heh , sezon coraz bliżej to i napinka rośnie. Dzisiaj pięknie słonko świeciło. Zaraz mi się przypomniało :

    https://youtu.be/r1EkEcDN-xs



    Prawie jak po naszej ostatniej wizycie na Zawarciu.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  50. Powrót do góry    #1078
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pełna zgoda. Te statystyki odpowiadają żywotnym potrzebom całego społeczeństwa (falubazowego). To są statystyki na skalę Waszych możliwości. ScotFZG, czy Ty wiesz co robicie tymi statystykami? Otwieracie oczy niedowiarkom! Patrzcie, mówicie: to nasze! Przez nas tu podane i to nie jest nasze ostatnie słowo! .
    Trzeba było napisać że bzdury wypisuje ,że 5 to więcej niż 15 a wyszło na to że robisz z siebie kaskadera który jest po jakiś zacnych studiach i taki głąb jak ja ma się zachwycić i paść na kolana

  51. Powrót do góry    #1079
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jeśli dochodzi do 20 pojedynków w sezonie ,jeden wygrywa 15 razy , drugi 5 to nie potrzeba żadnego lajka aby wiedzieć że białe jest białe a czarne jest czarne .Jak to rozkminiacie w Gorzowie to już Wasza sprawa
    Ciekawa statystyka, tylko czy potrafisz podać przykłady tych 15 porażek Dudka i 5 Zmarzlika (albo odwrotnie )by nie wyjść na pinokia?

  52. Powrót do góry    #1080
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Niechaj zatem bedzie jak w tym sezonie. Dudek wygra 15:5 i zostanie IMP a Zmarzlik zgarnie medal IMS a Stal DMP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •