Strona 38 z 121 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Mario zastanawiam się, jaki cel Ci przyświeca, że ciągle nieudolnie próbujesz wybielić naszą szkółkę, która jest fikcją. Ilością wychowanków się nie zasłaniaj, bo to nie ma żadnego przełożenia w rzeczywistości. Owszem, pyrkać pyrkają, ale nie ma pośród nich żadnego gościa, który ma w sobie to coś. Widać to gołym okiem, ale bronisz wszystkiego co zielonogórskie za wszelką cenę. Cieszysz michę, że Burzyński pokonał Czerniawskiego, choć i tak nie awansował do finału. Według Ciebie jest lepszy? Wyobraź sobie któregokolwiek z naszych juniorów (wcale nie takich młodych) jadącego pierwszy raz na MA i umiejętnie broniącego się przed Pawełkiem. Gadaliśmy wcześniej o Smoterze. Koleś miał talent, a że zaprzepaścił go to inna gadka. Trafił na słabe czasy. Ale miał. A ta zgraja Potońców, Pawliczaków i innych to zwykli puszczacze sprzęgła. Zdaj sobie w końcu z tego sprawę.

    Co do Złotego Kasku. Możecie mnie uznać za lamusa, ale nie mam zamiaru siedzieć dwie godziny przy temperaturze 5 stopni. Dzisiaj byłem doglądać budowę przez jakieś pół h i mnie wypi...ło w cholerę. Na sobotę też ma być zimno. Wg mnie powinni przełożyć. Ten cyrk jest dla ludzi w końcu.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-04-2017)

  3. Powrót do góry    #1667
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    mam dwa bilety na ZK + jeden na dziecko
    jak ktoś zainteresowany to pchnę po 10zł za sztukę, dla dziecka oddam za darmo;
    sektor I;
    klub niestety nie raczył mi odpowiedzieć czy mogę bilety zwrócić
    ..
    za 30 min spadam do roboty, więc czas ogranczony
    bilety są w .pdf do wydrukowania

  4. Powrót do góry    #1668
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    mam dwa bilety na ZK + jeden na dziecko
    jak ktoś zainteresowany to pchnę po 10zł za sztukę, dla dziecka oddam za darmo;
    sektor I;
    klub niestety nie raczył mi odpowiedzieć czy mogę bilety zwrócić
    ..
    za 30 min spadam do roboty, więc czas ogranczony
    bilety są w .pdf do wydrukowania
    Panie módl się, żeby odwołali! Patrząc na ostatnie wydarzenia, nie jesteś bez szans

  5. Powrót do góry    #1669
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    akurat dziś z tego co zapowiadają ma być pogodnie;

    oby nie odwołali soboty i meczu z 2 maja bo @#$%%&^*(&*&^%@!

  6. Powrót do góry    #1670
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Mario zastanawiam się, jaki cel Ci przyświeca, że ciągle nieudolnie próbujesz wybielić naszą szkółkę, która jest fikcją. Ilością wychowanków się nie zasłaniaj, bo to nie ma żadnego przełożenia w rzeczywistości. Owszem, pyrkać pyrkają, ale nie ma pośród nich żadnego gościa, który ma w sobie to coś. Widać to gołym okiem, ale bronisz wszystkiego co zielonogórskie za wszelką cenę. Cieszysz michę, że Burzyński pokonał Czerniawskiego, choć i tak nie awansował do finału. Według Ciebie jest lepszy? Wyobraź sobie któregokolwiek z naszych juniorów (wcale nie takich młodych) jadącego pierwszy raz na MA i umiejętnie broniącego się przed Pawełkiem. Gadaliśmy wcześniej o Smoterze. Koleś miał talent, a że zaprzepaścił go to inna gadka. Trafił na słabe czasy. Ale miał. A ta zgraja Potońców, Pawliczaków i innych to zwykli puszczacze sprzęgła. Zdaj sobie w końcu z tego sprawę.

    Co do Złotego Kasku. Możecie mnie uznać za lamusa, ale nie mam zamiaru siedzieć dwie godziny przy temperaturze 5 stopni. Dzisiaj byłem doglądać budowę przez jakieś pół h i mnie wypi...ło w cholerę. Na sobotę też ma być zimno. Wg mnie powinni przełożyć. Ten cyrk jest dla ludzi w końcu.
    No własnie. paradoks polega na tym, ze ty, i wielu innych, nawet nie zauważyłeś, iż ja żadnej szkółki naszej nie wybielam. Ba, od początku twierdzę, że to jest prowizorium szkolenia. Kicha totalna. Rzecz w tym, ze tak samo jest w innych szkółkach. Bo ten cały system szkolenia opiera się tylko na bezmyślnej produkcji zawodników na obowiązkowe pozycje juniorskie.

    W dużym skrócie napisze, aby jakikolwiek system szkolenia miał sens, i dla zawodników i dla klubów to trzeba przede wszystkim stopniowo wprowadzić zasadę, jeden klub = jeden zawodnik. Od tego trzeba zacząć. Przecież dzisiaj, nikt kto rozsądnie myśli, nie zainwestuje poważnych pieniędzy w karierę zawodnika, która najprawdopodobniej zakończy się z upływem jego 21 urodzin.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1671
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,417
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Olewanie juniorów w tym roku w Falubazie bije wszelkie rekordy. Ciekawe czy któryś z dziennikarzy zapyta w klubie o to dlaczegu tydzień temu w Ostrowie nie było Pawliczaka a dzisiaj w Pile Pilarskiego. Zima pewnie znowu bedzie gardlowanie w mediach jak to powaznie zaczynamy szkolic i znow przyjdzie wiosna i bedziemy mieli powtorke z rozrywki.
    nie ma za bardzo czym się przejmować.
    Zgardziński i Niedźwiedź mają po 20 lat a to oznacza, że mamy kolejne całe dwa sezony obstawione juniorką , i spokojnie można zajać się ważniejszymi rzeczami niż szkolenie.

    nasz klub odwołując odpowiedni wcześniej w ub tygodniu dwa mecze zaoszczędził sporo kasy, bo nie poniósł zbędnych kosztów , licząc tak z grubsza to będzie jakieś 100 k za imprezę, czyli razem 200 k.
    niezły wynik ,biorąc pod uwagę że sezon jeszcze sie dla nas nie rozpoczął.

    kierunek jest prosty. jeżeli do końca sezonu 2018 odwołamy jeszcze kolejnych 8 meczy, i na każdym odwołanym odpowienio wcześniej meczu zaoszczędzimy 100 k , to do końca przyszłego sezony bedziemy milion zł do przodu .

    a za milion ,to możemy sobie kupić dwóch zayebistych juniorów ,tak jak to zrobiono ostatnio z Adamczewskim i Pieszczkiem, i jeszcze z 200 k zostanie, a to z kolei wystarczy na kilka metrów specjalnej opatentowanej przez Ole Olsena folii , która nie przepuszcza wody, a którą wszystkie kluby od przyszłego sezonu będą musiały zakupić.

    tak więc jak pokazuje powyższy przykład takie rozwiazanie jest zdecydowanie pewniejsze ,tańsze, i lepsze niż zajmowanie się szkoleniem własnych zawodników.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Dominik (20-04-2017), Mariano_Italiano (20-04-2017), Nigel (20-04-2017)

  9. Powrót do góry    #1672
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wydaje mi się, że z podejściem do szkolenia u nas jest trochę podobnie do tego co opisał powyżej Gablen. Nie ma się co oszukiwać - szkolenie juniorów kosztuje i to sporo. Nie wiem czy to nie jest tak, że nasi sobie skalkulowali i uznali że taniej jest kupić juniora niż bawić się w szkolenie. Oczywiście nikt się do tego nawet nieoficjalnie nie przyzna, ale jest to świadoma kalkulacja biznesowa.
    Ciekaw jestem ile my tak naprawdę wydajemy na szkółkę i juniorów.

  10. Powrót do góry    #1673
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    No przecież teraz dopiero zaczął się duży bałagan jeśli chodzi o szkolenie. Bodajże od tego sezonu wchodzi w życie nowy projekt centrali. W klubach jest duży popłoch. Już nie pamiętam dokładnie ale będzie musiał być mini tor, jest jakiś wymóg aby co roku, w różnych klasach, kluby wypuszczały do licencji adeptów. W związku z powyższym kluby musza zakupić odp. ilość sprzętu do mini żużla i jeszcze jakieś tam zabawki. Dopiero teraz Huszcza będzie musiał jeździć po szkołach i siłą naganiać łebków do mini żużla.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1674
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież teraz dopiero zaczął się duży bałagan jeśli chodzi o szkolenie. Bodajże od tego sezonu wchodzi w życie nowy projekt centrali. W klubach jest duży popłoch. Już nie pamiętam dokładnie ale będzie musiał być mini tor, jest jakiś wymóg aby co roku, w różnych klasach, kluby wypuszczały do licencji adeptów. W związku z powyższym kluby musza zakupić odp. ilość sprzętu do mini żużla i jeszcze jakieś tam zabawki. Dopiero teraz Huszcza będzie musiał jeździć po szkołach i siłą naganiać łebków do mini żużla.
    No i może coś sie w końcu u was ruszy w tym względzie. Na tą chwile waszymi największymi " młodymi" talenciakami to są trzydziestokilkulatkowie z "huraganu"😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1675
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież teraz dopiero zaczął się duży bałagan jeśli chodzi o szkolenie. Bodajże od tego sezonu wchodzi w życie nowy projekt centrali. W klubach jest duży popłoch. Już nie pamiętam dokładnie ale będzie musiał być mini tor, jest jakiś wymóg aby co roku, w różnych klasach, kluby wypuszczały do licencji adeptów. W związku z powyższym kluby musza zakupić odp. ilość sprzętu do mini żużla i jeszcze jakieś tam zabawki. Dopiero teraz Huszcza będzie musiał jeździć po szkołach i siłą naganiać łebków do mini żużla.
    Zdziwisz się ilu będzie chętnych na minitor. U nas kwestią problematyczną nie jest ilość adeptów, tylko sposób szkolenia. Pójdź na trening szkółki to zrozumiesz. Ci chłopcy powinni mieć tor do dyspozycji 5 dni w tygodniu, a nie w przerwie między treningami pierwszego zespołu. Sprzęt nie gra tu roli. Oni mają kręcić kółka za przeproszeniem do usrania. Tu nie ma filozofii. Obywać się z prędkością, poznawać technikę, analizować błędy i do przodu.

  13. Powrót do góry    #1676
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Oczywiscie, ze tak Bruno. W Tarnowie jest chetnych na dwie szkolki (Cierniaka i Kolodzieja), w Lesznie, Gorzowie i wszedzie sa chetnie a Mariusz juz zaklada, ze u nas sie nie znajda.
    Kluczem jest wlasnie tez odpowiednie wypromowanie i stworzenie tam fajnej atmosfery. To sa w koncu jeszcze dzieciaki, oni musza czuc tam sie wazni i element zabawy w tym wszystkim w gronie rowiesnikow, dodatkowo rywalizacja i bedzie sie samo krecilo. Nawet na tych slabych motorkach wlasnie moga sobie rywalizowac, kto juz umie jechac slizgiem, wirazowac, krecic baczki itd. wylaniaja sie naturalni liderzy itd.
    Jakis czas temu Grzegorz Klopot zajmowal sie ponoc u nas szkolkowiczami i moglby na minitorze tez sie sprawdzic. Ma chyba wyksztalcenie ku temu, ma jakies podejscie do mlodych bo widzialem kilka razy jak instruuje dzieciaki w parku linowym na Dzikiej Ochli.
    W miescie i regionie z takimi tradycjami i popularnoscia zuzla nie uwierze, ze nie zebraliby sie chetni na minitor.

    A mlodzi Gorzowiacy juz dokazuja, Czerniawski i Karczmarz zaczeli nader szybko pokonywac bardziej doswiadczonych i utytulowanych kolegow w imprezach mlodziezowych.

  14. Powrót do góry    #1677
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Eneasz, ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony do miniżużla. Uważam, że ta piekarnia daje za mało chleba, jeśli wziąć pod uwagę środki jakie zostały zainwestowane. Taki Wawrów np. przez naście lat już szkoli na mini żużlu. Tam przewineła się ponad setka adeptow. Do żużla trafiło kilku, i to tylko dlatego, ze trzeba było dostarczyć materiał na obowiązkowe plastrony na pozycje juniorskie. I tak naprawdę po skończeniu wieku juniora, został się tylko taki Zmarzlik. Cyfer już nie znalazł miejsca w SE jako senior. Czyli efekty mamy mizerne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1678
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,417
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież teraz dopiero zaczął się duży bałagan jeśli chodzi o szkolenie. Bodajże od tego sezonu wchodzi w życie nowy projekt centrali. W klubach jest duży popłoch. Już nie pamiętam dokładnie ale będzie musiał być mini tor, jest jakiś wymóg aby co roku, w różnych klasach, kluby wypuszczały do licencji adeptów. W związku z powyższym kluby musza zakupić odp. ilość sprzętu do mini żużla i jeszcze jakieś tam zabawki. Dopiero teraz Huszcza będzie musiał jeździć po szkołach i siłą naganiać łebków do mini żużla.
    warto przypomnieć, ze projekt centrali dotyczacy nini torów nie jest projektem nowym. zdaje sie ze obowiazek posiadania takowego przez kluby eligowe został już wpsany do regulaminu rogrywek chyba na rok '08 lub '09 , ale pod naciskiem klubów wycofano sie z niego w ostatniej chwili.

    jeżeli jednak tym razem zostanie wprowadzony ten przymus, to i tak w klubach w których nie będzie chciało sie tematem zajmować, zostana znalezione jakieś obejścia.

    to tak samo jak z regularną szkółką, są kluby dla których szkolenie jest jest istotne a są takie które mają to w dupie.

    odnośnie jutrzejszych zawodów to trzymajmy kciuki za pogodę, i za Miedziaka żeby ogarąl nasz spreparowany tor , i nie zakończył zarówno sobie jak i innym sezonu chwilę po rozpoczęciu .
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  16. Powrót do góry    #1679
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    warto przypomnieć, ze projekt centrali dotyczacy nini torów nie jest projektem nowym. zdaje sie ze obowiazek posiadania takowego przez kluby eligowe został już wpsany do regulaminu rogrywek chyba na rok '08 lub '09 , ale pod naciskiem klubów wycofano sie z niego w ostatniej chwili.

    jeżeli jednak tym razem zostanie wprowadzony ten przymus, to i tak w klubach w których nie będzie chciało sie tematem zajmować, zostana znalezione jakieś obejścia.

    to tak samo jak z regularną szkółką, są kluby dla których szkolenie jest jest istotne a są takie które mają to w dupie.
    Gablen, mini żużlem to powinny zajmować się PZM-ty. Jako rodzic idziesz do takiego PZM-tu z synem, masz do wyboru sekcje mini żużla czy motocrosu, zapisujesz smerfa do odpowiedniej sekcji i dostajesz nr. konta na który masz wplacać co miesiąc określoną daninę. Tak to powinno wyglądać.

    Przecież ten zapis w regulaminie (nie wiem czy czytałeś projekt) potrafi położyć finansowo na łopatki, niejeden klub w SE a co dopiero mówić o I czy II lidze. Sam jestem ciekaw, ilu takich potencjalnych Skrzydlewskich odstraszy od żużla.

    odnośnie jutrzejszych zawodów to trzymajmy kciuki za pogodę, i za Miedziaka żeby ogarąl nasz spreparowany tor , i nie zakończył zarówno sobie jak i innym sezonu chwilę po rozpoczęciu .
    I jeszcze ta godzina 20.00. Ktoś wie w ogóle czemu tak późno ? W tych warunkach atmosferycznych mecz będzie raczej mało widowiskowy. Szału frekwencji też nie przewiduje.

    Odnosnie wczorjszego ZK. Dudek z PPJ chcą zrezygnowć z eliminacji do SGP. Powodem jest fakt, ze finał SGPCh odbywa sie w Rosji, prawie 3000 km, i to pomiędzy finalami w SE. Tym sposobem Cieślak będzie miał dodatkowe 2 miejsca, plus jedna DK. Mam nadzieję, że Protas nie zgłupieje i nie da się namówić na te eliminacje
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-04-2017 o 10:41
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1680
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jeszcze ta godzina 20.00. Ktoś wie w ogóle czemu tak późno ?
    Spójrz w ramówkę nsportu to zobaczysz dlaczego. Mecz w Rybniku przełożono ale teraz już za późno żeby zmieniać godzinę meczu w ZG

  18. Powrót do góry    #1681
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,417
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gablen, mini żużlem to powinny zajmować się PZM-ty. Jako rodzic idziesz do takiego PZM-tu z synem, masz do wyboru sekcje mini żużla czy motocrosu, zapisujesz smerfa do odpowiedniej sekcji i dostajesz nr. konta na który masz wplacać co miesiąc określoną daninę. Tak to powinno wyglądać.

    Przecież ten zapis w regulaminie (nie wiem czy czytałeś projekt) potrafi położyć finansowo na łopatki, niejeden klub w SE a co dopiero mówić o I czy II lidze. Sam jestem ciekaw, ilu takich potencjalnych Skrzydlewskich odstraszy od żużla.



    I jeszcze ta godzina 20.00. Ktoś wie w ogóle czemu tak późno ? W tych warunkach atmosferycznych mecz będzie raczej mało widowiskowy. Szału frekwencji też nie przewiduje.

    nie nie czytałem projektu, bo i tak pewnie kluby którym nie będzie się chciało angażować w projekt minizużla, zbombardują ten pomysł.
    nie mam też pojecia ile taki pomysł może kosztować. ale jeżeli mógłbym wybierać to wolałbym żeby moje pieniadze były przeznaczane na ważniejsze rzeczy (np minizużel) niż na komisarzy,jury i innych darmozjadów ,którzy tylko przeszkadzają organizatorom w przygotowywaniu torów


    lepiej niech najtęższe głowy odpowiadające za żużel w Polsce, ogarną najpier folie zabezpieczajace tory przed padającą z nieba wodą, a później ewenualnie biorą się za trudniejsze rzeczy.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  19. Powrót do góry    #1682
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    nie nie czytałem projektu, bo i tak pewnie kluby którym nie będzie się chciało angażować w projekt minizużla, zbombardują ten pomysł.
    nie mam też pojecia ile taki pomysł może kosztować. ale jeżeli mógłbym wybierać to wolałbym żeby moje pieniadze były przeznaczane na ważniejsze rzeczy (np minizużel) niż na komisarzy,jury i innych darmozjadów ,którzy tylko przeszkadzają organizatorom w przygotowywaniu torów
    No to niech daja na PZM-ty i te niech się zajmują mini żużelm. A kluby żużlowe niech się zajmują przygotowaniem adeptów min. mini żużla, do zdawania licencji żużlowych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1683
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Odnosnie wczorjszego ZK. Dudek z PPJ chcą zrezygnowć z eliminacji do SGP. Powodem jest fakt, ze finał SGPCh odbywa sie w Rosji, prawie 3000 km, i to pomiędzy finalami w SE. T
    Mariusz, przecież SGPCh w Togliatti odbędzie się 19 września, czyli dwa dni po pierwszym meczu finału Ekstraligi, a pięć dni przez rewanżem. To kupa czasu, aby wrócić do Polski. Śmieszy mnie takie podejście, że ktoś rezygnuje, bo mogą te zawody kolidować z powrotem do Polski. To co oni na pieszą chcą wracać z Rosji? Poza tym jaka jest pewność, że Ci zawodnicy faktycznie pojadą w tym finale Ekstraligi? Ktoś szuka problemu tam gdzie go nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 21-04-2017 o 12:56

  21. Powrót do góry    #1684
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    No ja nie wiem, owszem 5 dni pewnie starczy no powrót, ale czy niecałe 2 dni starczą na dojazd ze sprzętem na miejsce SGPCh ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1685
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Tak właściwie, co było ustalone pierwsze? GPCh czy kalendarz ligowy? Co nie zmienia faktu że 2 dni na dojazd i 5 dni na powrót to jak na standardy podróży żużlowców kupa czasu
    BKS Polonia Bydgoszcz

  23. Powrót do góry    #1686
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Tak właściwie, co było ustalone pierwsze? GPCh czy kalendarz ligowy? Co nie zmienia faktu że 2 dni na dojazd i 5 dni na powrót to jak na standardy podróży żużlowców kupa czasu
    Nie zapominaj, że standardy za wschodnią granicą, są nieco inne
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1687
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    A propos folii dziwię się, że nikt nie wymyślił czegoś prostego i skutecznego i że to musi być certyfikowany produkt Olsena pewnie za grubą kasę. Poza tym, taka folia to doskonała powierzchnia reklamowa. Sprzedać miejsca firmom i dzięki temu folia wychodzi za darmo. Normalny materiał plandekowy zahaczony o bandę i na murawie. Założony na tzw. zakładkę, żeby woda nie ściekała na łączeniach. Nie może leżeć na torze, bo nawierzchnia się odparza. Na necie plandeka z zadrukiem jest o 25zł za metr kw. Ktoś mógłby przeliczyć ile jest u nas powierzchni?

  25. Powrót do góry    #1688
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprzedam dwa bilety na GP w Warszawie 13 maja na sektor Falubazu 150 zł. Proszę o PW

  26. Powrót do góry    #1689
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    A propos folii dziwię się, że nikt nie wymyślił czegoś prostego i skutecznego i że to musi być certyfikowany produkt Olsena pewnie za grubą kasę. Poza tym, taka folia to doskonała powierzchnia reklamowa. Sprzedać miejsca firmom i dzięki temu folia wychodzi za darmo. Normalny materiał plandekowy zahaczony o bandę i na murawie. Założony na tzw. zakładkę, żeby woda nie ściekała na łączeniach. Nie może leżeć na torze, bo nawierzchnia się odparza. Na necie plandeka z zadrukiem jest o 25zł za metr kw. Ktoś mógłby przeliczyć ile jest u nas powierzchni?
    Hmm, jak ty chcesz sprzedać tą powierzchnie reklamowa ? Osobiście nie znam jelenia co by zapłacił za reklamę na takiej foli, skoro folia o ile w ogóle będzie rozłożona to głownie w dni deszczowe i przed meczem, czyli przy pustych trybunach i braku TV. Sporadycznie może się zdarzyć, ze w trakcie meczu przejdzie jakaś ulewa i wtedy być może zdążą ja rozłożyć. Ale nie znam nikogo kto by zapłacił za taką reklamę.

    Sam tor ma w przybliżeniu ok 3500 m/kw czyli tej foli trzeba by było jakieś blisko 4000 m/kw a to wychodzi ok. 100 tys PLN-ów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1690
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Z drugiej strony nie ma problemu porobic zdjecia rozlozonej juz folii na torze i wrzucic na wiodace portale zuzlowe
    by pokazac, ze dzieki firmie X tor zostal profesjonalnie zabepieczony.

    Marketing mozna z byle czego zrobic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (22-04-2017)

  29. Powrót do góry    #1691
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z drugiej strony nie ma problemu porobic zdjecia rozlozonej juz folii na torze i wrzucic na wiodace portale zuzlowe
    by pokazac, ze dzieki firmie X tor zostal profesjonalnie zabepieczony.

    Marketing mozna z byle czego zrobic.
    No to reklama faktycznie po ..uju. Jak rozumiem byłbyś gotowy, mając swoją firmę, zapłacić za taką reklamę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1692
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    a czemu zmuszasz mnie do placenia za calosc stary komuchu?
    Ja moglbym sie do takiej plandeki dorzucic, klub powinien tylko mlasnac i wziac co daje, bo z nieba klubowi nie spada.

    Kilka takich firm i 1/4 plandeki oplacona - wskaz teraz czy to zle czy dobrze
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #1693
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a czemu zmuszasz mnie do placenia za calosc stary komuchu?
    Ja moglbym sie do takiej plandeki dorzucic, klub powinien tylko mlasnac i wziac co daje, bo z nieba klubowi nie spada.

    Kilka takich firm i 1/4 plandeki oplacona - wskaz teraz czy to zle czy dobrze
    Czego oczekujesz od goscia co cale zycie latal z sikawka? Ze odpowie Tobie jak na prezesa spolki przystalo? Heh dobre. On pewnie jedynie na co wydaje kase to piwo i bilet na falubaS

  32. Powrót do góry    #1694
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,830
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a czemu zmuszasz mnie do placenia za calosc stary komuchu?
    Ja moglbym sie do takiej plandeki dorzucic, klub powinien tylko mlasnac i wziac co daje, bo z nieba klubowi nie spada.

    Kilka takich firm i 1/4 plandeki oplacona - wskaz teraz czy to zle czy dobrze
    Pytanie..... kto zarabia na plandece Olsena.Na pewno nie klub, bo to już było testowane bez jego wynalazku.A nie czy reklama w dni deszczowe na pustym stadionie jest dobra.

  33. Powrót do góry    #1695
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Pytanie..... kto zarabia na plandece Olsena.Na pewno nie klub, bo to już było testowane bez jego wynalazku.A nie czy reklama w dni deszczowe na pustym stadionie jest dobra.
    To, ze z certyfikatami na jedyna sluszna plandeke olsena to jest wal to jasne, ale widze, ze dalej nie nauczyles sie czytac ze zrozumieniem.
    marketing to nie musi byc reklama.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #1696
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a czemu zmuszasz mnie do placenia za calosc stary komuchu?
    Ja moglbym sie do takiej plandeki dorzucic, klub powinien tylko mlasnac i wziac co daje, bo z nieba klubowi nie spada.

    Kilka takich firm i 1/4 plandeki oplacona - wskaz teraz czy to zle czy dobrze
    I dalej brniesz pajacu w tej swojej głupocie, chyba tylko ty wiesz po co.

    Do niczego ciebie nie zmuszam. Tylko jakoś dziwnie tak jestem przekonany, że jak byś miał firmę i myślał o reklamie, to załamanego grosza byś nie wydał na taki marketing. Bo żaden szanujący się sponsor, nie da kasy, nie podpisze żadnej umowy, na reklamę którą w ogóle nie wiadomo czy ktokolwiek miał by szansę zobaczyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1697
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Gdyby bylo tak jak piszesz stary komuchu to malo kto by na zuzel cokolwiek dawal bo korzysci stricte reklamowe sa bardzo marne.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #1698
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,830
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To, ze z certyfikatami na jedyna sluszna plandeke olsena to jest wal to jasne, ale widze, ze dalej nie nauczyles sie czytac ze zrozumieniem.
    marketing to nie musi byc reklama.
    Jedno czy drugie polega na sprzedaży swojego produktu filozofie.

  37. Powrót do góry    #1699
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Jedno czy drugie polega na sprzedaży swojego produktu filozofie.
    Sprzedawanie ziemniakow na bazarze. Na tyle pozwala twoje pojecie o marketingu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #1700
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,830
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Sprzedawanie ziemniakow na bazarze. Na tyle pozwala twoje pojecie o marketingu.
    Intelektualny forumowy Dyzma

  39. Powrót do góry    #1701
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Intelektualny forumowy Dyzma
    Obawiam się, że obraziłeś Dyzmę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1702
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,830
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Obawiam się, że obraziłeś Dyzmę
    Przepraszam Dyzmę.
    Ale on płacze jak hostessa wynajęta przez dział promocji.

  41. Powrót do góry    #1703
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak ty chcesz sprzedać tą powierzchnie reklamowa ? Osobiście nie znam jelenia co by zapłacił za reklamę na takiej foli, skoro folia o ile w ogóle będzie rozłożona to głownie w dni deszczowe i przed meczem, czyli przy pustych trybunach i braku TV. Sporadycznie może się zdarzyć, ze w trakcie meczu przejdzie jakaś ulewa i wtedy być może zdążą ja rozłożyć. Ale nie znam nikogo kto by zapłacił za taką reklamę.

    Sam tor ma w przybliżeniu ok 3500 m/kw czyli tej foli trzeba by było jakieś blisko 4000 m/kw a to wychodzi ok. 100 tys PLN-ów.
    Przy zamówieniu na 4000 m/kw każda drukarnia obniży Ci cenę, to po pierwsze. Znaleźć powiedzmy 20 firm i każdej oddać po module. Za 4.000zł na kilka sezonów to śmieszne pieniądze. Po drugie j-rules ma rację. Portale wrzucają non-stop info przed meczami wraz ze zdjęciami. Reklama jak się patrzy. Tylko trzeba ruszyć hełmem. Zresztą, co możesz wiedzieć o prowadzeniu biznesu w psp.

  42. Powrót do góry    #1704
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Przy zamówieniu na 4000 m/kw każda drukarnia obniży Ci cenę, to po pierwsze. Znaleźć powiedzmy 20 firm i każdej oddać po module. Za 4.000zł na kilka sezonów to śmieszne pieniądze. Po drugie j-rules ma rację. Portale wrzucają non-stop info przed meczami wraz ze zdjęciami. Reklama jak się patrzy. Tylko trzeba ruszyć hełmem. Zresztą, co możesz wiedzieć o prowadzeniu biznesu w psp.
    Dobra, przekonałeś mnie. Wyślij maila do klubu, dołącz swoje CV. Bo tam w klubie same głąby siedzą. Z takim pomysłem na pewno zostaniesz doceniony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1705
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    W przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie potrzebowałem cv, bo to ja przyjmuję ludzi do pracy

    Zdziwisz się, jak wprowadzą obowiązek posiadania plandek i szybko znajdą się chętni reklamobiorcy. U nas - tak jak słusznie zauważyłeś - są głąby, więc będzie szło to opornie. Obstawiam Leszno jako pierwszy klub, który sprzeda powierzchnie firmom i będą mieli folie za darmo.

  44. Powrót do góry    #1706
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    sorry ziomek ale reklama na jakiejś kurka folii którą w założeniu chcemy oglądać JAK NAJRZADZIEJ to jakieś kuriozum xD "halo panie heńku niech pan tom folie rowno rozkłada, bo zakłady drobiarskie się prują, że indyk na logo pomarszczony"
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  45. Powrót do góry    #1707
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No i fajnie wyszło, mecz wygrany w cuglach a liderem Torunian, który zdobył dwucyfrówka był Walas. Tak jak kilku z nas chciało!

    Zeby jednak nie było tak tylko różowo to zauważę, ze jak rywale znaleźli lepsze ustawienia w motorach na start to juz na trasie nasi mało mogli zrobić. Przykłady, Walasek i Jensen na 5:1 i niektóre inne biegi. Nawet Protas ile sie musiał namęczyć, żeby minąć Kopcia na trasie i zrobił to z narażeniem zdrowia nie waham sie napisać.

  46. Powrót do góry    #1708
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Eneasz, bo tor jeszcze nie był taki jak powinien być. Nie wiem na ile aura pokrzyżowała szyki Cieślakowi a na ile ta nawierzchnia jeszcze buzuje. Jak by wczoraj przyjechał mocniejszy rywal, to mecz mógłby być na styku. Cieślak coś tam jeszcze wspominał, że w połowie sezonu chce dosypać następne 300 ton materiału na tor. Wczoraj np. wyraźnie było widać, że szeroka jeszcze nie chodzi tak jak powinna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1709
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    sorry ziomek ale reklama na jakiejś kurka folii którą w założeniu chcemy oglądać JAK NAJRZADZIEJ to jakieś kuriozum xD "halo panie heńku niech pan tom folie rowno rozkłada, bo zakłady drobiarskie się prują, że indyk na logo pomarszczony"
    Skoro folie chcemy ogladac jak najrzadziej to czemu od lat jej wciaz wszyscy wyczekujemy majac nadzieje, ze bedzie ona zbawieniem?
    Jesli ktos nie widzi w tym potencjalu marketingowego, PR, ogolnie mowiac biznesowego, to jest slepy

    bledne jest twoje zalozenie. Chcemy folie ogladac jak najczesciej jesli tylko bedzie taka potrzeba.
    I chcemy miec ja jak najszybciej.




    Pamietam, ze tak samo bylo z dmuchawcami. Kto sie bedzie chcial reklamowac na caly czas zasypanej, brudnej bandzie?
    A jaki znakomity PR mial Tarnow, ktory jako pierwszy te bandy wprowadzil (zanim to bylo "modne" )
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #1710
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,893
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Czy nasz Jason to wytrzyma ?

    Oto terminarz startów Jasona Doyle'a w dniach 29.04 - 07.05:
    29.04 - Pierwsza runda cyklu Grand Prix w Krsko (Słowenia)
    30.04 - Trzecia kolejka PGE Ekstraligi (Leszno)
    01.05 - Brak zawodów
    02.05 - Pierwsza runda PGE Ekstraligi (Zielona Góra)
    03.05 - Mecz Polska – Australia (Kraków)
    04.05 - Speedway Best Pairs (Gniezno)
    05.05 - Brak zawodów
    06.05 - SGB Premiership (Rye House)
    07.05 - Czwarta kolejka PGE Ekstraligi (Zielona Góra)
    W 9 dni musi odjechać 7 zawodów. Niezły maraton
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •