Strona 33 z 121 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Liga pokaże. Ja wiem jedno - jak Hampel do spółki z Anderssonem dopracują sprzęt na start to Jaro będzie walił dwucyfrówki. Po prostu będzie wygrywał starty i rura do przodu. A jak przegra no to wiadomo że będzie cienko na dystansie, ale przy wewnętrznych polach startowych jest tak w stanie ugrać i po 11-12 pkt w meczu.
    Póki co jednak trzeba podchodzić realistycznie do tematu czyli, że będzie jechał tak jak dzisiaj w Rybniku. Ale to nieważne. Liczy się to kto będzie w optymalnej formie na play offy a nie wiosną.

  2. Powrót do góry    #1442
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Liga pokaże. Ja wiem jedno - jak Hampel do spółki z Anderssonem dopracują sprzęt na start to Jaro będzie walił dwucyfrówki. Po prostu będzie wygrywał starty i rura do przodu. A jak przegra no to wiadomo że będzie cienko na dystansie, ale przy wewnętrznych polach startowych, jest tak w stanie ugrać i po 11-12 pkt w meczu.
    Póki co jednak trzeba podchodzić realistycznie do tematu czyli, że będzie jechał tak jak dzisiaj w Rybniku. Ale to nieważne. Liczy się to kto będzie w optymalnej formie na play offy a nie wiosną.
    No dokładnie. Dlatego w nominowanych zawsze będzie miał A albo B

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    gorzej jak rywale tez wyreguluja sprzet i beda dobrze startowac. Ciasnota na 1 luku moze Hampela mocno zdeprymowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I to na torach wyjazdowych. A jak się trafi jakiś pod niego tor to i dwucyfrówkę trzaśnie

    Pierwsze sygnały już mamy, w Rybniku przywiózł za sobą i Griszę i Fricke i dobrze dysponowanego na rybnickim owalu Balona. W ZG, na domowym torze, będzie robił 8- 10 pkt.
    Mario z Ciebie, to taki niepoprawny optymista.

    Nawet jakby Jaro zrobił ze trzy zerówki, a wygrałby jeden bieg, to i tak byś powiedział, że występ nie był zły, bo przecież bieg wygrał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario z Ciebie, to taki niepoprawny optymista.

    Nawet jakby Jaro zrobił ze trzy zerówki, a wygrałby jeden bieg, to i tak byś powiedział, że występ nie był zły, bo przecież bieg wygrał.
    Nie no, wtedy bym powiedział, ze Jaro zszedł poniżej minimum jakiego od niego oczekuje. To tak samo jak Patryk pojedzie poniżej 10 pkt, Pepe poniżej 8-9 pkt, czy Doyle poniżej 10 pkt. Przecież to tez jest możliwe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1446
    Początkujący
    Dołączył
    07-09-2013
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 4 postach
    Zazdroszczę Wam tego Protasiewicza, jest jak wino, coraz mniej jest takich zawodników, którzy podczas sparingów jadą na maxa. Każdy bieg z nim dzisiaj był mega widowiskowy. Wychowałem się na Tomku Gollobie i aż żal patrzeć jak człowiek porówna teraz podejście jego a Pepe.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Patryk2 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-04-2017)

  8. Powrót do góry    #1447
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I to na torach wyjazdowych. A jak się trafi jakiś pod niego tor to i dwucyfrówkę trzaśnie

    Pierwsze sygnały już mamy, w Rybniku przywiózł za sobą i Griszę i Fricke i dobrze dysponowanego na rybnickim owalu Balona. W ZG, na domowym torze, będzie robił 8- 10 pkt.
    Mariusz, Ty masz z pewnością więcej niż ja informacji o formie i stanie przygotowań Hampela do sezonu, podziel się więc swoją wiedzą ze mną i innymi czytelnikami forum. Może uspokoisz mnie, gdyż dla budzącego się obecnie z zimowego snu kibica Falubazu obejrzenie wczorajszego turnieju jest przyczyną do poważnego zatrwożenia. Tak asekuracyjnie jeżdżącego Hampela nie oglądałem chyba nawet w końcówce ubiegłorocznego sezonu. Z dzisiejszą formą JH 8-10 punktów może zrobić na domowym torze z Grudziądzem, ale gdy Leszno lub inna silna drużyna przyjedzie to przekroczenie 4 punktów może być problemem. I nie jest to sprawa sprzętu, gołym okiem widać bowiem, że motorki Jarek ma przynajmniej tak szybkie jak rywale. Wcale nie jestem pewien, czy obecnie Thorssell nie jest pewniejszą inwestycją na decydujące mecze w końcówce sezonu.

  9. Powrót do góry    #1448
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Mariusz, Ty masz z pewnością więcej niż ja informacji o formie i stanie przygotowań Hampela do sezonu, podziel się więc swoją wiedzą ze mną i innymi czytelnikami forum. Może uspokoisz mnie, gdyż dla budzącego się obecnie z zimowego snu kibica Falubazu obejrzenie wczorajszego turnieju jest przyczyną do poważnego zatrwożenia. Tak asekuracyjnie jeżdżącego Hampela nie oglądałem chyba nawet w końcówce ubiegłorocznego sezonu. Z dzisiejszą formą JH 8-10 punktów może zrobić na domowym torze z Grudziądzem, ale gdy Leszno lub inna silna drużyna przyjedzie to przekroczenie 4 punktów może być problemem. I nie jest to sprawa sprzętu, gołym okiem widać bowiem, że motorki Jarek ma przynajmniej tak szybkie jak rywale. Wcale nie jestem pewien, czy obecnie Thorssell nie jest pewniejszą inwestycją na decydujące mecze w końcówce sezonu.
    Wczoraj na Jancarzu przywoził za sobą Iversena, KK, Prz. Pawlickiego czy Vaculika. Dzisiaj w Rybniku przywoził za sobą Łagutę, Balona czy Fricke. To czemu nie miałby, tych czy podobnych zawodników, przywozić za sobą na swoim domowym torze ?

    I co, uspokoiłem ?

    Z tym Thorssellem to trochę poczekajcie może. Jabol też miał być lepszy od AJ

    A Thorssell niech na razie skupi się na Karpovie. Jak przeskoczy jego poziom to potem niech myśli o poziomie Jarka.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-04-2017 o 22:52
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1449
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Całe wczorajsze zawody w Rybniku.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    szmacianek (11-04-2017)

  12. Powrót do góry    #1450
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wczoraj na Jancarzu przywoził za sobą Iversena, KK, Prz. Pawlickiego czy Vaculika. Dzisiaj w Rybniku przywoził za sobą Łagutę, Balona czy Fricke. To czemu nie miałby, tych czy podobnych zawodników, przywozić za sobą na swoim domowym torze ?

    I co, uspokoiłem ?

    Z tym Thorssellem to trochę poczekajcie może. Jabol też miał być lepszy od AJ

    A Thorssell niech na razie skupi się na Karpovie. Jak przeskoczy jego poziom to potem niech myśli o poziomie Jarka.
    Jak na razie, to Hampel wcale nie przewyższa Karpova, co najwyżej to podobny poziom. Thorssell sam swoją formą, musi wykazać gotowość do punktowania w Elidze, nie musi interesować się Karpovem.
    A że Jarek od ubiegłego roku uczynił krok do przodu, to widać. Nie jest to zawodnik sprzed 2-3 lat, ale średnią meczową 7-9 pkt jest w stanie wykręcić. Może na początku sezonu nie będzie błyszczał, ale do PO powinien uczynić następny krok. Więcej obycia z torem, rywalami i w PO swoje powinien zrobić.
    O ile w ogóle w tym PO się znajdziemy, bo pewności nie ma żadnej. Jest kilka mocnych drużyn.

  13. Powrót do góry    #1451
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Jak na razie, to Hampel wcale nie przewyższa Karpova
    Jak na razie, to Hampel wcale nie przewyższa Karpova
    Jak na razie, to Hampel wcale nie przewyższa Karpova
    Jak na razie, to Hampel wcale nie przewyższa Karpova
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Powrót do góry    #1452
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja wiem jedno - jak Hampel do spółki z Anderssonem dopracują sprzęt na start to Jaro będzie walił dwucyfrówki. Po prostu będzie wygrywał starty i rura do przodu.
    Otóż to. Ze strachu.

    Żeby nikt go nie dogonił i nie jechał obok.

  15. Powrót do góry    #1453
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To jest własnie retotyka Mariusza, Carlitosa i im podobnych betonów Bez obrazy, bo pewnie się nie obrazicie, ale przykładacie śmiesznie wręcz dużą wagę do hierarchii i nazwisk.

    Gdyby nie robili tak w Toruniu, dziś zamiast dziada Walaska jechałby u nich Fricke, a za drugiego dziada Hancocka - Doyle. Spytajcie kibiców, kogo by woleli. U nas też Jonssona można było zastąpić kimś pokroju Karpova rok wcześniej, ale nie, bo to nazwisko, które zacznie jeździć. Dziś to samo z Hampelem, niech Thorsell siedzi na ławie i patrzy, jak niesamowite doświadczenie jarkowej straszyzny pozwoli mu parę razy dobić do 8-miu punktów u siebie.

    Najlepszy przykład 130 km od ZG, gdzie elegancko wprowadzani zawodnicy rozwojowi robią wynik na miarę medalu. Tam przejrzeli na oczy jakiś czas temu i teraz zbierają owoce. Niby każdy by tak chciał i zazdrości Wrocławowi Milika, ale jak przychodzi do decyzji, to sraczka, bo przecież dla zasady trzeba jechać znanym nazwiskiem z byle jaką formą, niż świeżakiem gryzącym trawę.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Ali_G (11-04-2017), Robi (11-04-2017)

  17. Powrót do góry    #1454
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To jest własnie retotyka Mariusza, Carlitosa i im podobnych betonów Bez obrazy, bo pewnie się nie obrazicie, ale przykładacie śmiesznie wręcz dużą wagę do hierarchii i nazwisk.

    Gdyby nie robili tak w Toruniu, dziś zamiast dziada Walaska jechałby u nich Fricke, a za drugiego dziada Hancocka - Doyle. Spytajcie kibiców, kogo by woleli. U nas też Jonssona można było zastąpić kimś pokroju Karpova rok wcześniej, ale nie, bo to nazwisko, które zacznie jeździć. Dziś to samo z Hampelem, niech Thorsell siedzi na ławie i patrzy, jak niesamowite doświadczenie jarkowej straszyzny pozwoli mu parę razy dobić do 8-miu punktów u siebie.

    Najlepszy przykład 130 km od ZG, gdzie elegancko wprowadzani zawodnicy rozwojowi robią wynik na miarę medalu. Tam przejrzeli na oczy jakiś czas temu i teraz zbierają owoce. Niby każdy by tak chciał i zazdrości Wrocławowi Milika, ale jak przychodzi do decyzji, to sraczka, bo przecież dla zasady trzeba jechać znanym nazwiskiem z byle jaką formą, niż świeżakiem gryzącym trawę.
    na sam Olimpijski to nawet ze 160 km będzie.
    Falubaz to zbyt uznana marka, żeby schylać się po nieznane nazwiska, szkoda czasu
    dlatego też przez ostatnie lata jeździli u nas jedynie tacy , co już mieli nawet busa z własnym nazwiskiem : Gomólski, Jabłoński, Adamczewsk ,Pieszczek.

    to prawdziwy cud, że Doyle i Karpov zaskoczyli na naszej przeklętej ziemi.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  18. Powrót do góry    #1455
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To jest własnie retotyka Mariusza, Carlitosa i im podobnych betonów Bez obrazy, bo pewnie się nie obrazicie, ale przykładacie śmiesznie wręcz dużą wagę do hierarchii i nazwisk.

    Gdyby nie robili tak w Toruniu, dziś zamiast dziada Walaska jechałby u nich Fricke, a za drugiego dziada Hancocka - Doyle. Spytajcie kibiców, kogo by woleli. U nas też Jonssona można było zastąpić kimś pokroju Karpova rok wcześniej, ale nie, bo to nazwisko, które zacznie jeździć. Dziś to samo z Hampelem, niech Thorsell siedzi na ławie i patrzy, jak niesamowite doświadczenie jarkowej straszyzny pozwoli mu parę razy dobić do 8-miu punktów u siebie.

    Najlepszy przykład 130 km od ZG, gdzie elegancko wprowadzani zawodnicy rozwojowi robią wynik na miarę medalu. Tam przejrzeli na oczy jakiś czas temu i teraz zbierają owoce. Niby każdy by tak chciał i zazdrości Wrocławowi Milika, ale jak przychodzi do decyzji, to sraczka, bo przecież dla zasady trzeba jechać znanym nazwiskiem z byle jaką formą, niż świeżakiem gryzącym trawę.
    No fakt, jak mam swoje zdanie na jakiś temat, to potrafię być "betonem"

    Uważam, ze są zawodnicy którym po przejściach (ciężka kontuzja) trzeba i należy dać spory kredyt zaufania. Do takich należy niewątpliwie Jarek Hampel. Czy on wróci do 100% swojej dyspozycji ? Tego nie wiem. Ale wiem, że jest to grajek z mocnym charakterem. I stać go na to. Z AJ nie należy go porównywać. Bo AJ przede wszystkim się już nie chce tak angażować w ten sport. Nie wiem co zrobi Cieślak, czy Jarek ma u Shreka nieograniczony kredyt zaufania. Ale ja na miejscu Cieślaka wstawiałbym regularnie JH do składu. Bo to zawodnik który w każdej chwili może odpalić niczym w Szwecji w SGP gdzie po blamażu w Gorzowie, chłopak tak się spiął, że wykręcił komplet 21 pkt.

    Aha, i na "dziada" Walasa tek nie najeżdżaj jeszcze. Bo nie zdziwię się jak wielu zaskoczy tegoroczną dyspozycją. A wtedy będzie gadka w stylu, że pewnie trafił jakiś dobry silnik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zarówno Walasek, jak i Hampel, na żużlu jeżdżą miernie, w związku z czym ich dyspozycja jest uzależniona od trafionych silników przynajmniej w 90%.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-04-2017), welna (11-04-2017)

  21. Powrót do góry    #1457
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo to zawodnik który w każdej chwili może odpalić niczym w Szwecji w SGP gdzie po blamażu w Gorzowie, chłopak tak się spiął, że wykręcił komplet 21 pkt.
    ale to właśnie potwierdza, że Hampel jaki trafi z silnikiem i ustawieniem to jest nie do pokonania a bez tego to średni żużlowiec.

    oczywiście mówimy o jako takiej półce sprzętowej a nie rowerach, bo na rowerze to i Rickardsson miałby duże problemy z kompletami.

  22. Powrót do góry    #1458
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zarówno Walasek, jak i Hampel, na żużlu jeżdżą miernie, w związku z czym ich dyspozycja jest uzależniona od trafionych silników przynajmniej w 90%.
    To jak Hampel zdobył trzy medale MS ? Jarkowi trzeba dać czas z każdym wyjazdem na tor będzie lepiej

  23. Powrót do góry    #1459
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Dajcie Jarkowi pojechac jakis mecz o "coś"
    terminarz ulożył sie dla niego bardzo korzystnie,ma 2 mecze u siebie na poczatek,moze po nich nabrac pewnosci siebie.
    A potem mamy leszno,tak wiem sklad mega mocny ale przeciez Hampel zna tor.
    Ocenmy go po 3 kolejkach,osobiscie nie wiem co pojedzie ale szanse po kontuzji powinnien dostac.

  24. Powrót do góry    #1460
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Sobotch co ten Jaro ci zrobił że go tak hejtujesz ? Jeszcze jednego biegu ligowego nie odjechaliśmy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Otóż to. Ze strachu.

    Żeby nikt go nie dogonił i nie jechał obok.
    Mniejsza o motywację, byleby wygrywał

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    MoherPower (11-04-2017)

  26. Powrót do góry    #1461
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zarówno Walasek, jak i Hampel, na żużlu jeżdżą miernie, w związku z czym ich dyspozycja jest uzależniona od trafionych silników przynajmniej w 90%.
    A którego zawodnika z czuba, nie jest ?

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale to właśnie potwierdza, że Hampel jaki trafi z silnikiem i ustawieniem to jest nie do pokonania a bez tego to średni żużlowiec.

    oczywiście mówimy o jako takiej półce sprzętowej a nie rowerach, bo na rowerze to i Rickardsson miałby duże problemy z kompletami.
    Aby zawodnik był kompletny, to potrzeba i formy i sprzętu. Wtedy jest nie do zatrzymania. Sam sprzęt przy kiepskiej formie, czy sama dobra forma przy kiepskim sprzęcie, to za mało. Musza być spełnione oba warunki, aby zawodnik śmigał na poziomie 10 -14 pkt, co mecz.

    Tak jak pisze Smake, dajcie chłopakowi odjechać kilka meczy. Póki co powstrzymajcie swoje zapędy

    Ja tam wierzę, że już w Lesznie Jarek pokaże Bykom, ze sroce spod ogona nie wypadł
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-04-2017 o 15:44
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1462
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ja tam wierzę, że już w Lesznie Jarek pokaże Bykom, ze sroce spod ogona nie wypadł
    No właśnie, będzie jak znalazł na finały. Dawno już nie świętowaliśmy majstra na Smoku
    Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę: 1985 i mistrzowski remis na Smoku ?

  28. Powrót do góry    #1463
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sobotch co ten Jaro ci zrobił że go tak hejtujesz ? Jeszcze jednego biegu ligowego nie odjechaliśmy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



    Mniejsza o motywację, byleby wygrywał
    Moze i przesadzam czasem. Ale przede wszystkim dlatego, ze to jedyny zawodnik, ktorego nie chce mi sie ogladac z powodu niezniszczalnej i niezatapialnej bezjajecznosci w jezdzie.

    A drugi powod znasz, nauczylem sie, ze z odbudowania na sile pozostaje tylko zwyczajny pospolity wqrw. Troche takich zawodnikow juz przerobilismy, no ale wiadomo, Polak i przed szkoda i po szkodzie glupi

  29. Powrót do góry    #1464
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Za falubaz.com:
    "Z biegu wykluczony zostaje Fredrik Lindgren, który na starcie stawił się bez numeru startowego na kevlarze"

    Ku.*a. To jest liga czy sparing? Co za debil ustalił takie zasady?!

    Teraz taśma Alexa i kolejne wykluczenie.

    Dill: Nie ma transmisji niestety.
    Ostatnio edytowane przez Bruno Schulz ; 11-04-2017 o 18:05

  30. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    pokazuje jakaś tv dzisiejszy sparring?

  31. Powrót do góry    #1466
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    pokazuje jakaś tv dzisiejszy sparring?
    Na Falubaz.com wieczorem bedzie skrót z tego meczu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1467
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Za falubaz.com:
    "Z biegu wykluczony zostaje Fredrik Lindgren, który na starcie stawił się bez numeru startowego na kevlarze"

    Ku.*a. To jest liga czy sparing? Co za debil ustalił takie zasady?!
    To oficjalne zawody punktowane. Jadą na takich samych zasadach jak w meczu i nie ma zmiłuj.

    Ostrzeżenia za utrudnianie startu itp rzeczy także są.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #1468
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Z takim Musielakiem Czestochowa nie ma szans.
    Beda mieli z niego pocieche w Rybniku.

  34. Powrót do góry    #1469
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To oficjalne zawody punktowane. Jadą na takich samych zasadach jak w meczu i nie ma zmiłuj.

    Ostrzeżenia za utrudnianie startu itp rzeczy także są.
    No sorry, ale to są zawody treningowe dla zawodników, więc wykluczanie za brak numeru czy plastronu to głupota. Z taśmą to samo.

  35. Powrót do góry    #1470
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Po tych wynikach to można wywnioskować, że z seniorami to problemu nie ma, gorzej z juniorką. Straszna nyndza, szczególnie przy co tu dużo gadać, przeciętnym rywalu.

  36. Powrót do góry    #1471
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dzisiaj Hampel w formie oby tak w lidze

  37. Powrót do góry    #1472
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Za falubaz.com:
    "Z biegu wykluczony zostaje Fredrik Lindgren, który na starcie stawił się bez numeru startowego na kevlarze"

    Ku.*a. To jest liga czy sparing? Co za debil ustalił takie zasady?!
    marynarki z PZM GKSZ itd itd

  38. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    No sorry, ale to są zawody treningowe dla zawodników, więc wykluczanie za brak numeru czy plastronu to głupota. Z taśmą to samo.
    Taki oficjalny trening punktowany ma jak najbardziej urealnić prawdziwe zawody i zawodnicy muszą być przygotowani na 100%.

    Moim zdaniem także powinni przymykać oko na bzdety i puszczać zawodników bez strat biegów.

    No ale jakieś tam procedury sa i tego się trzymają.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    I proszę:

    10 Jarosław Hampel 3,2*, 3,2,3 - 13+1
    Ktoś tu chciał Jarka zastepować JT ?

    Co prawda Thorssell też przyjemny dla oka wynik zrobił, ale ten zawodnik póki co musi na swoją kolejke poczekać.

    Nie wiem jak było z Patrykiem, ale po wynikach mogę się tylko domyślać, że w swoich ostatnich trzech biegach testował ten silnik który odsyłał do servisu po meczu reprezentacji w ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1475
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Taki oficjalny trening punktowany ma jak najbardziej urealnić prawdziwe zawody i zawodnicy muszą być przygotowani na 100%.

    Moim zdaniem także powinni przymykać oko na bzdety i puszczać zawodników bez strat biegów.

    No ale jakieś tam procedury sa i tego się trzymają.
    W Toruniu na treningu punktowanym Walasek zmienia Krakowiaka więc to raczej widzimisie klubu, nie odgórne przepisy.

  41. Powrót do góry    #1476
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    W Toruniu na treningu punktowanym Walasek zmienia Krakowiaka więc to raczej widzimisie klubu, nie odgórne przepisy.
    Może co klub, to obyczaj.

    Szkoda marnować biegów za wykluczenia z czapy, no ale pewnie były takie ustelenia.
    Jedne zawody sa oficjalne, jeszcze inne troche mniej oficjalne, a jeszcze inne sa tylko piknikami.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #1477
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Po tych wynikach to można wywnioskować, że z seniorami to problemu nie ma, gorzej z juniorką. Straszna nyndza, szczególnie przy co tu dużo gadać, przeciętnym rywalu.
    Juniorzy jak juniorzy, to jeszcze młode chłopaki, mało doświadczenia mają. Jednak ja bym się tak nie martwił, inne kluby są w podobnej sytuacji. Jedni lepsi inni gorsi, nasi są gdzieś w środku tej listy. W tym roku juniorzy będą najwięcej punktów trzepać między sobą, seniorów rzadko pokonają.
    Pozytywnie zaskoczył Hampel, w lidze nie będzie tak wesoło, ale te kilka punktów powinien przywieźć. Jak na 2 linię nie będzie z nim źle. Mamy w zapasie niezłego Thorssella, to zupełnie inny zawodnik niż np Sedgmen. W razie "W" jest żużlowiec 2 linii.
    Trochę niepokoi Doyley, ale może dzisiaj testował silniki, kto wie? Dudek też trochę niewyraźny, ale może to też testy. Choć w Gorzowie w ostrej walce, początek miał tragiczny. Trudno powiedzieć czy ustabilizuje formę na wysokim poziomie.
    Ogólnie, możemy w spokoju oczekiwać sezonu, nie jest źle, będziemy walczyć o PO.

  43. Powrót do góry    #1478
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A ja powiem tylko Jackob Thorsell.

    Jeszcze musi poszukac optymalnych ustawien na nasz tor i dawac go na lige. Chlopaka oglada sie z przyjemnoscia. Umie dobrze wystartowac, mysli na trasie, nawet majac slabszy sprzet wyciska z niego ostatnie mozliwosci. Walczy do samego konca, mysli na torze. Przeciwienstwo tego co uprawial tu Pieszczek.

    Niech ktos policzy jego srednia biegopunktowa ze sparingow na W69 to sie moze zdziwic.
    Jesli bedzie mial szanse do regularnych startow to stawiam, ze zostawilby w pokonanym polu i Karpova i Hampela.

    Dobrze Sobotch napisal, ze u nas nie maja takich jaj czy odwagi cywilnej albo przyzwoitosci, zeby nieraz puscic lepszego o "slabszym" nazwisku zamiast zgrane karty i przebrzmiewajace legendy.

    Co prawda ja wierze w odrodzenie Jarka ale mysle, ze na ten moment swoja postawa na torze i zaangazowaniem Thorsell udowadnia, ze powinien miec miejsce w skladzie a nie byc tylko straszakiem i czekac na kontuzje czyjas. Tak samo jak nie starcili Ci ktorzy zaufali Fricke, Milikowi itd.

    O sklad niech sie bija Jarek z Karpovem.

  44. Powrót do góry    #1479
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wszystkie biegi z dziś. Falubaz vs ROW

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #1480
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Juniorzy jak juniorzy, to jeszcze młode chłopaki, mało doświadczenia mają. Jednak ja bym się tak nie martwił, inne kluby są w podobnej sytuacji. Jedni lepsi inni gorsi, nasi są gdzieś w środku tej listy. W tym roku juniorzy będą najwięcej punktów trzepać między sobą, seniorów rzadko pokonają.
    Pozytywnie zaskoczył Hampel, w lidze nie będzie tak wesoło, ale te kilka punktów powinien przywieźć. Jak na 2 linię nie będzie z nim źle. Mamy w zapasie niezłego Thorssella, to zupełnie inny zawodnik niż np Sedgmen. W razie "W" jest żużlowiec 2 linii.
    Trochę niepokoi Doyley, ale może dzisiaj testował silniki, kto wie? Dudek też trochę niewyraźny, ale może to też testy. Choć w Gorzowie w ostrej walce, początek miał tragiczny. Trudno powiedzieć czy ustabilizuje formę na wysokim poziomie.
    Ogólnie, możemy w spokoju oczekiwać sezonu, nie jest źle, będziemy walczyć o PO.
    Właśnie obejrzałem filmik z Falubaz.tv i powiem tak: Misio wyglądał dramatycznie. To był poziom wczesnego szkółkowicza. Wejścia w łuk rozpaczliwe. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, gdzieś tam ostatnio w II lidze pojechał w okolicach kompletu a tu po prostu dramat totalny. Wiem, że po tej paskudnej kontuzji z Opola jest daleki od optymalnej dyspozycji fizycznej, ale po takim występie to ja bym się dobrze zastanowił czy nie trzeba Zgardzie kogoś innego do pary. Szkoda że w tych sparingach nie dostają szansy inni np. Burza.


    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A ja powiem tylko Jackob Thorsell.

    Eneasz a za kogo ? Chcesz odstawić Hampela u nas ? Przecież on dzisiaj jechał super. Jak będzie tak spasowany to będzie spokojnie dwucyfrówka.
    Ja bym przez pierwsze 3 mecze niczego nie zmieniał. Jedziemy wyklarowanym składem a potem się zobaczy.
    Fajnie że mamy kogoś takiego jak Thorssell bo to zupełnie inna jakość niż meblościanka. Gość ma papiery na dobrego rajdera chociaż popełnia jeszcze sporo błędów (vide jak go zrobili Lindgren i Musielak). Potrzebuje nabrać doświadczenia. Tak czy inaczej, po raz kolejny potwierdza się to że Szreku zna się na speedwayu jak mało kto. Najpierw wypatrzył Karpova i trafił. Teraz Thorssell i to już dzisiaj można spokojnie powiedzieć, że to jest strzał w 10. Mamy komfort w postaci silnego rezerwowego seniora. O czymś takim mogą pomarzyć w innych ekipach (poza Lesznem i być może Toruniem).


    Co prawda ja wierze w odrodzenie Jarka ale mysle, ze na ten moment swoja postawa na torze i zaangazowaniem Thorsell udowadnia, ze powinien miec miejsce w skladzie a nie byc tylko straszakiem i czekac na kontuzje czyjas. Tak samo jak nie starcili Ci ktorzy zaufali Fricke, Milikowi itd.

    O sklad niech sie bija Jarek z Karpovem.
    To zapytam inaczej - jesteś gotów poświęcić majstra żeby taki Thorssell mógł nabrać doświadczenia i za rok, może dwa być dla Falubazu kimś takim jak Milik dla Sparty ?
    Dla mnie JT to jest na tym etapie świetny rezerwowy i alternatywa w razie kontuzji lub słabej jazdy kogoś z dwójki JH, AK.

  46. Powrót do góry    #1481
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A ja powiem tylko Jackob Thorsell.

    Jeszcze musi poszukac optymalnych ustawien na nasz tor i dawac go na lige. Chlopaka oglada sie z przyjemnoscia. Umie dobrze wystartowac, mysli na trasie, nawet majac slabszy sprzet wyciska z niego ostatnie mozliwosci. Walczy do samego konca, mysli na torze. Przeciwienstwo tego co uprawial tu Pieszczek.

    Niech ktos policzy jego srednia biegopunktowa ze sparingow na W69 to sie moze zdziwic.
    Jesli bedzie mial szanse do regularnych startow to stawiam, ze zostawilby w pokonanym polu i Karpova i Hampela.

    Dobrze Sobotch napisal, ze u nas nie maja takich jaj czy odwagi cywilnej albo przyzwoitosci, zeby nieraz puscic lepszego o "slabszym" nazwisku zamiast zgrane karty i przebrzmiewajace legendy.

    Co prawda ja wierze w odrodzenie Jarka ale mysle, ze na ten moment swoja postawa na torze i zaangazowaniem Thorsell udowadnia, ze powinien miec miejsce w skladzie a nie byc tylko straszakiem i czekac na kontuzje czyjas. Tak samo jak nie starcili Ci ktorzy zaufali Fricke, Milikowi itd.

    O sklad niech sie bija Jarek z Karpovem.
    He, he. Czyli na dzisiaj od którego z seniorów JT jest lepszy ? Karpov jechał dobrze w Czewie, Rybniku, a w ZG w szczególności. Hampel dzisiaj prawie komplet. Czyli miej jaja i trochę odwagi cywilnej i podpowiedz publicznie Shrekowi, za kogo wstawiamy JT w meczu z Grudziądzem ?

    No wychodzi na to, że chyba za Patryka

    Ale fakt, JT pokazał się świetnie. Pytanie tylko, jak mu będzie szło na wyjazdach ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1482
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dobrze, zamykam gebe na najblizsze trzy mecze. Choc i tak nic sie po nich nie zmieni w mysleniu betonow

  48. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Rozumiem ze piszesz o sobie ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #1484
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z góry zakładam, że nawet gdy Hampel zrobi w trzech meczach 15 punktów, i tak będzie pisane, że bez niego medalu nie bydzie, że dalej trzeba go objeżdżać jak nieopierzonego juniora i co tam jeszcze przyjdzie do łba, żeby postawić na swoim

  50. Powrót do góry    #1485
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dobrze, zamykam gebe na najblizsze trzy mecze. Choc i tak nic sie po nich nie zmieni w mysleniu betonow
    Niestety, ale Cieślak to też klasyczny beton. Chyba nie zna się na żużlu, bo odstawił Thorssella na rezerwę.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/679...l-poza-skladem
    Nie znaczy to, że JT słaby, po prostu jest miejsce w składzie dla 5 seniorów.
    Hampel może tymczasem nie gwarantuje więcej, ale na PO (jeśli wejdziemy)może być mocnym atutem. Rozjeżdża się powoli, ale do przodu. Jeśli na początku rozgrywek będzie zdobywał po 6-9 pkt, to nawet nie zastanawiałbym się nad zmianą na JT.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •