Strona 89 z 121 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hampel odchodzi to jest dobra wiadomośc dla falubazu .jeszcze tylko Doyle,Cieślak i Zgardziński i będzie git! Zengota + Madsen + Iversen lub LIndgren i nie będzie gorzej!

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żadnych karwa Lampartów w Falubazie. Pierwszy rok młody Lapmart straci bo zmiana środowiska, drugi rok nie zaskoczy w w trzeci odejdzie. I tym sposobem następny zablokuje miejsce w składzie miejscowym adeptom.

    Czy to tak ciężko zbilansować drużynę i walczyć o środek tabeli ? Dać sobie ze dwa, trzy lata oddechu na zinwentaryzowanie tego co sami mamy.
    Niby rozsądne podejście do tematu.
    Jest jedno ALE

    Za dwa, góra czy lata Protasa nie będzie, Dudi też ,,szarpać'' się nie będzie wiedząc że 12 sierpnia będzie miał po sezonie......
    Juniorzy z niczego się nie urodzą w rok, dwa i może się okazać, że ten ,,oddech'' planujecie w najgorszym momencie.
    Dusić Doyla, ściągać Zengiego, brać solidnego juniora i walczyć!
    W przeciwnym razie może przyjść długoletni marazm, a tego byśmy nie chcieli nawet w Lesznie

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-10-2017), Scroll (01-10-2017), zigi1976 (01-10-2017)

  4. Powrót do góry    #3963
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekawy jestem gdzie odchodzi Jarek.
    W kolejce po bułki coś gadają, że Azoty zbierają się do odświeżenia żużlowego imidżu.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  5. Powrót do góry    #3964
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale napisałeś że on nas załatwił, a ja uważam że zrobił nam przysługę. Jego odejście wymusza przebudowę składu i chwała Bogu. Utrzymanie dalej tej ekipy w niezmienionym składzie to przepis na klęskę. Za rok byłoby jeszcze gorzej.
    Teraz tylko nie wolno popadać w histerię i odpuszczać Doyla bo to będzie mega frajerstwo.
    RZG podaje, że Jason ma bardzo mocną oferte z Torunia.
    Było tu troche hejtu na Doyla osób z Torunia, że to papudrok bazujący głównie na sprzęcie i moralny mistrz świata, który zawala najważniejsze części sezonu i wszystkich ogólnie ma gdzieś.
    Im zawalił, nam zawalił i jeszcze szykują dla tego moralnego mistrza zawalacza nową posadke za gruby hajs?

    Masochiści czy co ...

    Cytat z RZG:
    Z kolei nie wiadomo, czy mecz nie będzie ostatni dla Jasona Doyle’a w Falubazie. Ten ma potężną finansowo ofertę z Torunia i jest skłonny odejść. Teraz ruch należy do działaczy Falubazu. Oferta jest jednak bardzo mocna.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-10-2017 o 21:51
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #3965
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Wielu tu pisze o Zengim. Rozumiem, ze jako doparowym, bo chyba nikt nie liczy, ze on moze byc liderem? Nawet ostatni występ we Wrocławiu 0,2,0,2. Za rok, dwa Thorsell go bedzie kroił. Dzis na Smoczyku Tungate sie lepiej prezentował.

  7. Powrót do góry    #3966
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Niby rozsądne podejście do tematu.
    Jest jedno ALE

    Za dwa, góra czy lata Protasa nie będzie, Dudi też ,,szarpać'' się nie będzie wiedząc że 12 sierpnia będzie miał po sezonie......
    Juniorzy z niczego się nie urodzą w rok, dwa i może się okazać, że ten ,,oddech'' planujecie w najgorszym momencie.
    Dusić Doyla, ściągać Zengiego, brać solidnego juniora i walczyć!
    W przeciwnym razie może przyjść długoletni marazm, a tego byśmy nie chcieli nawet w Lesznie
    Nigdy nie ma dobrego czasu na taki oddech. Bo zawsze będzie presja na wynik drużyny. Dzisiaj jak już wiemy, że JH odchodzi, że Doyle ma mocne oferty, to ja bym osobiście ich nie przebijał. Pozwoliłbym im odejść. W ich miejsce zatrudnił jakiegoś Madsena, Thomsena czy innych solidnych zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #3967
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ja bym Mariusz wymienił wszystkich lemingów w Falubazie to powinno być już dobrze
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #3968
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Ja bym Mariusz wymienił wszystkich lemingów w Falubazie to powinno być już dobrze
    I Worynę na juniorkę do pary dla Tondera co ?

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Wielu tu pisze o Zengim. Rozumiem, ze jako doparowym, bo chyba nikt nie liczy, ze on moze byc liderem? Nawet ostatni występ we Wrocławiu 0,2,0,2. Za rok, dwa Thorsell go bedzie kroił. Dzis na Smoczyku Tungate sie lepiej prezentował.
    A chcesz ryzykować jazdę 2 polskimi seniorami ? Co w razie kontuzji Pepe/Patryka ?

  10. Powrót do góry    #3969
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, zawsze mnie ciekawiło skąd się biorą takie pajace ?

    Oczywiście, według twojej opinii taki np. Wrocek, który naszkolił się juniorów że hej, nie powinien być dzisiaj w czubie SE. A jakimś dziwny, trafem jest. I to nie pierwszy sezon.

    Odnośnie Jarka Hampela. Trzeba mu ładnie podziękowac za te 5 lat, i zaakceptować jego decyzję. My musimy zmienić wizję budowania drużyny ale to nasz problem.

    Ciekawy jestem gdzie odchodzi Jarek. Bo moje nieoficjalne źródła mówią, ze to nie jest Leszno ale Wrocek właśnie. Ale głowy nie dam, że tak własnie będzie.

    Jak chcesz ciąć buraka, to tnij, nic mi do tego... Skoro nie potrafisz zrozumieć sensu kilku zdań to właśnie dlatego, bo ci od odkręcania hydrantu też są potrzebni. Myślę, że każdy z kibiców Falubazu PRÓCZ CIEBIE, zrozumiał i zdaje sobie sprawę z tego, od czego trzeba zacząć teraz... Takie są prawidła, coś jak ze spadaniem z dachu wieżowca, żeby ci to jakoś zobrazować... Tak samo będą spadać biały, czarny, kot, pies, żyd, prezydent, chińczyk... I to wcale nie muszą sobie zdawać z tego sprawy ani w to wierzyć, że naprawdę spadną....
    Ostatnio edytowane przez ins. Sokołowski ; 01-10-2017 o 21:40

  11. Powrót do góry    #3970
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mariusz i inni, ktorzy chca wziac na przeczekanie. Nie ma czegos takiego jak odpuszczanie bo dlugo sie wchodzi na szczyt a latwo z niego spasc.
    Leszno po slabym sezonie zacisnelo zeby i jeszcze sie dozbroili. Dzis maja mistrza, 3 banki ekstra w budzecie itd. Obecnie jest taki system, ze mocni sie jeszcze umacniaja a przepasc sie powieksza.
    Poza tym zaraz bedzie coraz wiecej silnych druzyn do walki na transferowym rynku. Tarnow, Gdansk, Lodz, Czewa sie odbudowuje powoli, Wrocek i Torun to juz potentaci. Leszno to dominator. Gorzow przebiera w zawodnikach jak w ulegalkach i tylko corocznie wzmacniaja sklad. Lublin sie odradza, Rzeszow mial miec nowego wlasciciela z ambicjami.

    Doyle i Duzers to maja byc nasze lokomotywy. Protas moglby jezdzic jeszcze tyle co Hankock i jak Hankock byle mu ktos te starty poprawil. Doktor Misiak, moze inny psycholog?, moze jakis zawodnik?
    Brac trzeba najlepiej solidnych, mlodych i perspektywicznych: Woryna, Tungate, Thorsell, Lindgren, Fricke, PAWLICKI, moze byc tez nawet Zengi bo nasz, w miare solidny i mlody.

    W swieyle mega oferty z Torunia to jednak bede trzymal za tydzien kciuki za Wybrzeze. Zreszta dzis tez trzymalem.

    Do tego TOR!!!! Przebudowac drugi luk na wzor ostrej szpicy jak w Czewie albo conajmniej zatrudnic jakiegos magika co umie robic tor pod swoich.

    Odswiezenie trenera to takze koniecznosc. Zespol musi miec ducha walki a nie postarzalego juz Cieslaka. Choc dzis na konferencji byl nawet dziwnie rozmowny, jak rzadko.

    Z zespolu spasionych kotow trzeba znow zrobic ambitna paczke jak sie udalo w Czewie czy Rybniku. Wrocilbym do skromnosci, ciezkiej pracy i bycia czarnym koniem zamiast faworytem. Moze nawet w strojach mogloby to miec przelozenie. Czarne kewlary z herbem jak kiedys i skromnosc a nie krolewski styl jak Real Madryt.

    I najwazniejsze, Duzers tez nie bedzie jezdzil w zespole z dolnej czworki i konczyl sezon w sierpniu. Nie mozna odpuszczac! Trzeba bronic miejsca w czolowce ligi mo jest mnostwo chetnych na te pozycje!

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-10-2017), sobotch (02-10-2017), zigi1976 (01-10-2017)

  13. Powrót do góry    #3971
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    RZG podaje, że Jason ma bardzo mocną oferte z Torunia.
    Było tu troche hejtu na Doyla osób z Torunia, że to papudrok bazujący głównie na sprzęcie i moralny mistrz świata, który zawala najważniejsze części sezonu i wszystkich ogólnie ma gdzieś.
    Im zawalił, nam zawalił i jeszcze szykują dla tego moralnego mistrza zawalacza nową posadke za gruby hajs?

    Masochiści czy co ...
    Myślę, że teraz Falubaz ma tydzień na spokojną pracę nad kontraktem dla Doyla. Przez najbliższe 7 dni temat transferu do Torunia nie istnieje. Walcz Bunio.

  14. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Myślę, że teraz Falubaz ma tydzień na spokojną pracę nad kontraktem dla Doyla. Przez najbliższe 7 dni temat transferu do Torunia nie istnieje. Walcz Bunio.
    No zgadza się.
    Jest niby tydzień, tylko czy kasy starczy aby się mocno licytować o Doyla.

    Jeżeli ktoś jest zdesperowany i mocno zdeterminowany na Niego i sypnie sporo więcej niż mógłby Falubaz, to nic nie poradzisz.
    No chyba że dla Doyla kasa nie jest na pierwszym miejscu, to może jednak zostanie.

    Ale to raczej watpliwe, bo w tym cyrku mało jest takich, co to nie patrzą tylko na cyferki na kwitach.

    Doyle to przecież zawala co sezon najważniejsze mecze i nie wiem czy jest wart tej góry kasy.

    Nie ma co wypruwać sobie żył na jednego zawodnika, może za ta kase uda się kupić półtora jakiegoś ambitnego grajka.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-10-2017 o 22:15
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #3973
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Czarne kewlary z herbem jak kiedys i skromnosc a nie krolewski styl jak Real Madryt.
    Te radosne kolorowe paćki farby na kewlarach to niby królewski styl?
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  16. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Coś co nazywa się ambicją jest o tyle absurdalne że nawet jak zrobią wynik drogą spontaniczną i okaże się to strzałem w 10 synami marnotrawnymi to Mariusz wyślę ich do diaska i stwierdzi że Hancock jest lepszy bo więcej gwarantuje;
    Już samo to że poczułem klimat Zagorzowa jeszcze kilka lat temu byłoby dla mnie absurdem ale takie tu są klimaty. Po prostu można wmawiać sobie ze jestem *****isty i wszyscy mi zazdroszczą ale to za mało dla kibica z intelektem wyższym niż poziom polnego kretyna
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (01-10-2017)

  18. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Myślę, że teraz Falubaz ma tydzień na spokojną pracę nad kontraktem dla Doyla. Przez najbliższe 7 dni temat transferu do Torunia nie istnieje. Walcz Bunio.
    Ale po co tydzień ? Jason po SGP w Toruniu chce się ewakuować do Australii. Do tego czasu chce miec wszystkie sprawy kontraktowe pozałatwiane. 2 i 4 ma mecze finałowe w Anglii, 7 jedzie w Toruniu SGP. Więc ja to widzę tak, dzisiaj dać mu ofertę nowego kontraktu. I czas maksymalnie do czwartku na odpowiedź. Jak jest zainteresowany to w czwartek ma wpaść do ZG i podpisać nowy kontrakt. Jak kontrakt nie pasuje to do widzenia. A my szukamy nowego zawodnika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3976
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Doyle musi zostać. Cieśak może ale nie musi. Za Jarka, Zengota. Dobry motor dla Tondera i jedziemy po złoto.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 01-10-2017 o 22:11

  20. Powrót do góry    #3977
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No zgadza się.
    Jest niby tydzień, tylko czy kasy starczy aby się mocno licytować o Doyla.

    (...)

    Doyle to przecież zawala co sezon najważniejsze mecze i nie wiem czy jest wart tej góry kasy.
    Dobrze Go mieć, ale chyba nie za wszelką cene.

    Nie ma co wypruwać sobie żył na jednego zawodnika, może za ta kase uda się kupić półtora jakiegoś ambitnego grajka.
    To jest wszystko racja, ale zauważ, że jeśli Doyle w tym roku dowiezie IMŚ, to w przyszłym sezonie (w teorii) powinien w lidze być solidniejszy, bo nie będzie wszystkiego podporządkowywał GP.

    Poza tym to trochę jak z rzucaniem dziewczyny jest Niby masz już dosyć, ale wyobraź sobie, że będzie z innym, i już temat staje się mniej oczywisty

  21. Powrót do góry    #3978
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    To jest wszystko racja, ale zauważ, że jeśli Doyle w tym roku dowiezie IMŚ, to w przyszłym sezonie (w teorii) powinien w lidze być solidniejszy, bo nie będzie wszystkiego podporządkowywał GP.

    Poza tym to trochę jak z rzucaniem dziewczyny jest Niby masz już dosyć, ale wyobraź sobie, że będzie z innym, i już temat staje się mniej oczywisty
    Różnie to może być.
    Zrobi jeden tytuł, to nie pogardzi drugim i też może mu się bardzo chcieć kolejnego sukcesu w GP.
    Porównanie dziewczyny do gościa, który świadczy swoje usługi za kase troche nie na miejscu.

    Jakby miał odchodzić Dudek czy Protas, to jednak inny kaliber, bo swojak, a Doyle to najemnik, który dziś uśmiecha się do nas, a za rok, dwa bedzie uszczęśliwiał innych.

    Powiem tak:

    Jeszcze nie zasłużył sobie na to, żeby rzucać mu sakiewki u stóp i prosić żeby został.
    Dobrze go mieć, ale bez przesady i nie za wszelką cene.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #3979
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Byłem ciekawy średnich naszych rajderów w zasadniczej vs po, to sobie policzyłem. Proszę bardzo:

    zawodnik - średnia w zasadniczej - średnia w po
    Hampel 2.09 1.95
    Doyle 2.18 1.58
    Dudek 2.01 2.26
    Protasiewicz 2.11 1.65
    Thorssel 1.61 1.00
    Zgardziński 1.10 0.47
    Karpov 1.03 0.67
    Niedźwiedź 0.72 x
    Tonder 0.43 0.67
    Burzyński 0.13 x

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mr_theo za jego przydatny post!

    Dominik (02-10-2017), kapitan bomba (01-10-2017)

  24. Powrót do góry    #3980
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    Byłem ciekawy średnich naszych rajderów w zasadniczej vs po, to sobie policzyłem. Proszę bardzo:

    zawodnik - średnia w zasadniczej - średnia w po
    Hampel 2.09 1.95
    Doyle 2.18 1.58
    Dudek 2.01 2.26
    Protasiewicz 2.11 1.65
    Thorssel 1.61 1.00
    Zgardziński 1.10 0.47
    Karpov 1.03 0.67
    Niedźwiedź 0.72 x
    Tonder 0.43 0.67
    Burzyński 0.13 x
    Czyli, że na podwyżkę tylko Patryk zapracował ?

    A najbardziej z tonu spuścił Jason ?

    Jeszcze nie zasłużył sobie na to, żeby rzucać mu sakiewki u stóp i prosić żeby został.
    Dobrze go mieć, ale bez przesady i nie za wszelką cene.
    No dokładnie, o to mi chodzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #3981
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Jak zobaczylem pierwszy raz post Gorosa to machnalem reka. Ale potem zaczalem go rozumiec.
    Zreszta sam jego awatar mowi wiele. Prawdziwy plastron w zlotej barwie z czarna mycha. A nie biale kolko z mycha i na dziwnym kewlarze.

    Tak to byly czasy, Zielonogorzanie w skladzie i nawet srodek tabeli inaczej sie przyjmowalo niz tu wejscie do PO.
    W sumie ma racje ze bylaby to jedna z ostatnich okazji do zobaczenia takiej druzyny.
    Chcialbym moze tez cos takiego zobaczyc jak wychodzi ekpia w czarnych kewlarach ze zlotymi plastronami z czarna mycha a w skladzie Doyle (jednak lider musi byc jak Louis kiedys), Duzers, Protas, Walas i Zengi a do tego Tonder i Zgarda lub Niedzwiadek.


    Moze i nie zawojowaliby ligi ale im mozna byloby wybaczyc. Nawet 6 miejsce byloby ok.
    Zreszta majac atut toru to ta druzyna nie musialaby wypasc tak slabo. Doyle i Duzers dwiema lokomotywami, Protas i Zengi solidne wsparcie a Walas tez jeszcze by cenne punkciki dorzucal. Dosprzetowic juniorke i seniorow tez wspomoc w kontaktach z tunerami i dlaczego nie?

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Goros (02-10-2017)

  27. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale po co tydzień ? Jason po SGP w Toruniu chce się ewakuować do Australii. Do tego czasu chce miec wszystkie sprawy kontraktowe pozałatwiane. 2 i 4 ma mecze finałowe w Anglii, 7 jedzie w Toruniu SGP. Więc ja to widzę tak, dzisiaj dać mu ofertę nowego kontraktu. I czas maksymalnie do czwartku na odpowiedź. Jak jest zainteresowany to w czwartek ma wpaść do ZG i podpisać nowy kontrakt. Jak kontrakt nie pasuje to do widzenia. A my szukamy nowego zawodnika.
    Prawdopodobnie oferta toruńska za Doyle'a będzie nieważna od niedzieli - 17:30.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #3983
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jak zobaczylem pierwszy raz post Gorosa to machnalem reka. Ale potem zaczalem go rozumiec.
    Zreszta sam jego awatar mowi wiele. Prawdziwy plastron w zlotej barwie z czarna mycha. A nie biale kolko z mycha i na dziwnym kewlarze.

    Tak to byly czasy, Zielonogorzanie w skladzie i nawet srodek tabeli inaczej sie przyjmowalo niz tu wejscie do PO.
    W sumie ma racje ze bylaby to jedna z ostatnich okazji do zobaczenia takiej druzyny.
    Chcialbym moze tez cos takiego zobaczyc jak wychodzi ekpia w czarnych kewlarach ze zlotymi plastronami z czarna mycha a w skladzie Doyle (jednak lider musi byc jak Louis kiedys), Duzers, Protas, Walas i Zengi a do tego Tonder i Zgarda lub Niedzwiadek.


    Moze i nie zawojowaliby ligi ale im mozna byloby wybaczyc. Nawet 6 miejsce byloby ok.
    Zreszta majac atut toru to ta druzyna nie musialaby wypasc tak slabo. Doyle i Duzers dwiema lokomotywami, Protas i Zengi solidne wsparcie a Walas tez jeszcze by cenne punkciki dorzucal. Dosprzetowic juniorke i seniorow tez wspomoc w kontaktach z tunerami i dlaczego nie?
    O, ja bym pierwszy karnet kupił na taki zespół. Tyle, że jak znam życie właściciele na to nie pójdą. To wiązało by się z mocnym spadkiem frekwencji. Być może ze spadkiem ze SE w razie jakiejś kontuzji. A pamiętać trzeba, że bycie w SE to spora kasa zapewniająca blisko połowe budżetu niejednego klubu.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Prawdopodobnie oferta toruńska za Doyle'a będzie nieważna od niedzieli - 17:30.
    Czyli co proponujesz ? Przeczekać ?

    Jacek twierdził, że Doyle jest nie do wyjęcia z Falubazu. I co ? Namówił Termosa aby złożyć mu konkretną ofertę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #3984
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Prawdopodobnie oferta toruńska za Doyle'a będzie nieważna od niedzieli - 17:30.
    Albo w euforii podbiją jeszcze stawke.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #3985
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Pan Jacek ledwo odszedl do Torunia to juz kopie szkodzac nam przy okazji najmocniej chyba, zamiast zarzucac sidla daleko.

    Zreszta nie pierwszy raz jedno mowi, drugie robi. Daleko nie szukajac, w sezonie twierdzil ze nigdzie poza ZG nie moglby pracowac. Potem przyjal oferte Torunia do konca sezonu. Zaczal mowic ze tylko tak i na nastepny sezon nie ma szans bo rozdina, firma, miasto rozdzinne, Falubaz.
    Teraz juz ma kontrakt na przyszly rok w Toruniu.

    Nie uwazam, ze robi zle ani go nie oceniam (tymbatrdziej, ze slyszalem plotki w piekarni , ze dostaje tam niemala kase, niedlugo porownywalna moze do Cieslaka - no pewnie mniejsza ale tez niezla ) ale widac jak na dloni, ze zdarza mu sie czesto jedno mowic a drugie robic

  31. Powrót do góry    #3986
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Zdzichu drugi sezon,a gruby kilkanascie lat. nauczy sie.
    ... i może być ostatni.

  32. Powrót do góry    #3987
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Jak dla mnie będą 2 drogi, albo będzie skład, który da szanse na mistrzostwo(przynajmniej w założeniu), albo trio właścicieli da sobie spokój z Falubazem, a wtedy czeka nas powtórka z 1992/3 roku.

    Jasnym jest, że da się bez Jarka i być może bez Jasona zrobić solidny zespół seniorski.
    Praca nad sferą juniorską powinna się odbywać jednocześnie.

    Jeśli zostanie Jason to dla mnie fajny skład to:
    1. Doyle
    2. Thorssel/Musielak/Walasek(o ile będzie chciał walczyć o skład)
    3. Dudek
    4.Zegota
    5. Prostasiewicz
    6-7. Tonder/Niedziewiedz/inny junior
    8. Thorssel/Musielak

    Jak nie będzie Doyla to Lindgren/Madsen

    Co ważne od 2018 będzie rezerwowy do 25 roku życia i co istotne Polak albo zagraniczny, a co za tym idzie da się jeździć na 1 Polaka w razie kontuzji.
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #3988
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Eneasz trafiłeś w punkt! Mam na myśli dokładnie to co napisałeś. W jednym się myliłem, faktycznie - Doyle zamiast np Fredki to jednak bezpieczniejsza opcja dla klubu, do tego jakas dobra akcja promocyjna typu "Wychowankowie na pokład" Czarne kewlary a na nich kształt starych plastronów. Troche pobudziłoby to tego znudzonego i troche przejedzonego zielonogórskiego kibica. Za 3-4 lata już nie będzie dylematu czy pojechać zielonogórskim składem bo zostanie tylko Duzers i Zengi. Co nam szkodzi nie zaryzykowac. A ewentualny sukces? Jak to bedzie smakować?
    Moim zdaniem nie ma co sie martwić spadkiem - skład z dwoma medalistami IMŚ, dwoma bardzo solidnymi polakami plus Walas, który moim zdaniem jeszcze pojedzie jak bedzie mial pewny plac co tydzień. Jesli jest prawdą to co pisze kolega wyżej o tym, że rezerwowy ma być zawodnik U25 to Thorssell idealnie sie komponuje. Taka ekipa ma szanse powalczyc nawet o PO
    Jeszcze tylko wywalić Cieślaka bo on sie na bank na takie coś nie zgodzi i byłoby super.
    Trenerka Huszcza, dać mu do pomocy tylko jakiegos goscia od przygotowania toru i sezon marzenie

    1.Duzers
    2.Walas
    3.Doyle
    4.Zengi
    5.Protas
    6.Tonder
    7.Zgarda
    8.Thorssel
    trener: Huszcza
    II trener: Żyto

    Mam nadzieje, że ktoś z klubu to czyta i się zastanowi nad taką opcją.
    Sezon byłby miodzio

    Grafi25 wprowadził mnie w błąd - dobrze myślałem z tym rezerwowym U23. W takim razie walka o A.Thomsena jak Gdańsk nie awansuje albo J.Holder jak Toruń spadnie. Idealny byłby Woryna ale Carlitos mówi że nie do wyjęcia, więc chyba wie co pisze.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 01-10-2017 o 23:37

  34. Powrót do góry    #3989
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta

    Co ważne od 2018 będzie rezerwowy do 25 roku życia i co istotne Polak albo zagraniczny, a co za tym idzie da się jeździć na 1 Polaka w razie kontuzji.
    Rezerwowy ma być, Polak lub zagraniczny, ale do 23 roku życia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #3990
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Strzelec ma chyba 23. I jest swojak.

  36. Powrót do góry    #3991
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    coś się zmieniło https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...z-mial-wziecie czy Ostaf ma złe informacje ?
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #3992
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Strzelec ma chyba 23. I jest swojak.
    Ta, szkoda że Antonin Svab już zakończył karierę. Byłoby tak swojsko.
    A może Kuciapson ? W końcu to prawie swojak !

  38. Powrót do góry    #3993
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Strzelec niestety w przyszłym roku 24. Svab po ciezkiej kontuzji, więc chyba bez szans na powrót. A za Kuciape lepszy Dawid Lampart

    Paweł Miesiąc jest też jakąś opcją i Polak to jakieś zabezpieczenie na wypadek kontuzji Protasa czy Dudka Generalnie ciekawy jest ten rzeszowski kierunek
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 01-10-2017 o 23:52

  39. Powrót do góry    #3994
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ta, szkoda że Antonin Svab już zakończył karierę. Byłoby tak swojsko.
    A może Kuciapson ? W końcu to prawie swojak !
    Wolałbym 100% Falubaz Piotr Ś .

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-10-2017)

  41. Powrót do góry    #3995
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Wolałbym 100% Falubaz Piotr Ś .
    Nie zapominaj o szwagrze
    Tylko Falubaz

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    zigi1976 (01-10-2017)

  43. Powrót do góry    #3996
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Na juniorke Tonder i Pilarski. Podstawic im dobry sprzęt i pogodzić się z tym, ze przyszly sezon, to będzie dla nich nauka. Tak zrobiono u nas ze Smektała i dzisiaj jesteśmy po obfitych plonach

    Z racji,.że pomieszkuję u Was, to pozwoliłem sobie na małą podpowiedź

    Żużel, to jednak dziwna dyscyplina...ciekawe w jakim tonie toczyła by sie dyskusja po DMP Falubazu, ciekawe czy ktoś by chciał odchodzić?... Inna sprawa, że rozmowy transferowe w trakcie walki o medale są delikatnie mówiąc, nie na miejscu.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (02-10-2017)

  45. Powrót do góry    #3997
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Wolałbym 100% Falubaz Piotr Ś .
    Są pewne granice, których nie należy przekraczać. Mielibyśmy posunąć się do tego by telewizja straciła swojego najwybitniejszego komentatora sportowego ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #3998
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    coś się zmieniło https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...z-mial-wziecie czy Ostaf ma złe informacje ?
    Oni tam sami chyba nie wiedzą co ustalili.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...008,1,984.html

    Tutaj jest coś takiego:

    Początkowo SE rozważała wprowadzenie zawodnika rezerwowego do lat 25, ale ostatecznie będzie to zawodnik do lat 21. Jak udało nam się ustalić, rezerwowy obcokrajowiec będzie mógł zastępować zawodnika krajowego będącego pod numerami 1-5. Narodowość rezerwowego nie będzie miała związku z dotychczasowym limitem zawodników krajowych pod numerami 1-5. W dalszym ciągu będzie musiało być ich przynajmniej dwóch.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #3999
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Oni tam sami chyba nie wiedzą co ustalili.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...008,1,984.html

    Tutaj jest coś takiego:
    czyli mój misterny plan z rezerwą Thorssell/Musielak https://www.youtube.com/watch?v=w6QN3EHSjVs ech
    Tylko Falubaz

  48. Powrót do góry    #4000
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Czyli co proponujesz ? Przeczekać ?

    Jacek twierdził, że Doyle jest nie do wyjęcia z Falubazu. I co ? Namówił Termosa aby złożyć mu konkretną ofertę ?
    No raczej nie macie innego wyjścia, gdyż formalnie kontrakty i tak można pisać od listopada. Hampel też miał być nie do wyjęcia, bo niby kocha Cieslaka. Problem w tym, że Cieślak dziengów do kontraktu nie dołoży.
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #4001
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    ... i może być ostatni.
    A możesz napisać coś więcej?
    Wcześniej też chyba napisałeś coś o jakiejś wtopie.
    Nie siedzę ma co dzień w ZG, więc może mnie coś ominęło.

  50. Powrót do góry    #4002
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No raczej nie macie innego wyjścia, gdyż formalnie kontrakty i tak można pisać od listopada. Hampel też miał być nie do wyjęcia, bo niby kocha Cieslaka. Problem w tym, że Cieślak dziengów do kontraktu nie dołoży.
    Hmm, a przecież było tak, że ze swoimi zawodnikami, można było kontrakty podpisywać (przedłużać) szybciej, chyba nawet zaraz po zakończeniu sezonu. Coś się zmieniło ?

    O Hampelu raczej nikt nie pisał, że jest nie do wyjęcia. Owszem, niektórzy twierdzili, że JH pójdzie tam gdzie Cieslak. Ale to bzdura była.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #4003
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a przecież było tak, że ze swoimi zawodnikami, można było kontrakty podpisywać (przedłużać) szybciej, chyba nawet zaraz po zakończeniu sezonu. Coś się zmieniło ?

    O Hampelu raczej nikt nie pisał, że jest nie do wyjęcia. Owszem, niektórzy twierdzili, że JH pójdzie tam gdzie Cieslak. Ale to bzdura była.
    Wszelkie podpisy dopiero od listopada.
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #4004
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Wszelkie podpisy dopiero od listopada.
    Czyli niedawno musiały zajść jakieś zmiany w tej materii.

    I tak mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia. Jeśli faktycznie okaże się, ze JH był już w lipcu dogadany z Unia Leszno, to mamy podobną sytuacje co rok temu przechodził Toruń z Vaculikiem. Oni w finale jechali z Gorzowem, gdzie było posądzenie Vacula, ze myślami już był w Stali. My w półfinale jadąc z Lesznem, a JH już myślami był w tym klubie. Trochę to słabe jest
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #4005
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli niedawno musiały zajść jakieś zmiany w tej materii.

    I tak mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia. Jeśli faktycznie okaże się, ze JH był już w lipcu dogadany z Unia Leszno, to mamy podobną sytuacje co rok temu przechodził Toruń z Vaculikiem. Oni w finale jechali z Gorzowem, gdzie było posądzenie Vacula, ze myślami już był w Stali. My w półfinale jadąc z Lesznem, a JH już myślami był w tym klubie. Trochę to słabe jest
    Ja tam w żadne podkładki nie wierzę. Jechał play offy tak jak i w RZ. Zresztą nie sądzę żeby już kiedykolwiek wrócił do dawnej dyspozycji. Teraz to już będzie taki Hampel co jak wygra start to dowiezie ale jak przegra albo ktoś z nim ostrzej pojedzie to odpuści.
    Swoją drogą nie rozumiem Leszna na cholerę im akurat on. Hampel to owszem nadaje się idealnie ale do Wrocławia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •