Strona 88 z 121 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,916 do 3,960 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3916
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Nie wiem skąd u niektórych zdziwienie, że Jaro odchodzi.
    Był u nas pare latek i postanowił, że musi zmienić klimat, bo to bedzie dla Niego lepsze.

    Kontrakt mu się kończy, dostaje lepsze oferty niż w ZG i tyle.
    Gorzej jest jak np taki Dudek chce odchodzić, bo to zawodnik dla którego wielu idzie na stadion.

    Jaro to zwykły najemnik jakich w tym grajdole masa.
    Przyjdzie kto inny i tyle.

    Jak nie uda się zbudować ekipy, która by miała porównywalną moc co w tym sezonie, to pojedzie się o utrzymanie.
    Ten czy inny najemnik, co za różnica.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #3917
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    a dlaczego jacek falubaz nie oze wrocic?
    Bo to Dyzma speedway'a!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-10-2017), Nigel (01-10-2017)

  4. Powrót do góry    #3918
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Co powiedzial Tymczyszyn?

  5. Powrót do góry    #3919
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Coś je..bło.
    Dzisiejszy mecz pokazał bardzo dużo. Hampel jest juz poza drużyną, Doyle pokazał jakie są jego priorytety, PePe i Patryk pokazali walkę.
    Cieślak pokazał, że się wypalił i nie ma pomysłu, bo ani tor nie jest (już od lat) naszym atutem, ani ściąganie Karpova nie miało żadnego sensu, podsumowaniem Cieślakowej bezradności była taktyczna z naszym 'bohaterem' Zgardzińskim. Jak można z taktycznej puścić gościa, który nie ma odrobiny ambicji? Dodatkowo w drugim biegu wywozi w pokrzywy Tondera.
    Błagam o to żeby Zgardzińskiego nie było w składzie Falubazu w roku 2018. Opole, Krosno, Rawicz niech tam negocjuje kontrakty.
    Zarząd też odpłynął z cenami biletów, nie chcąc widzieć, że czasy falubazowego boomu mamy już za sobą. Frekwencja jaka była każdy widział.
    Ot taki niestety mamy dzisiaj obraz naszego Falubazu. Mam nadzieję, że nieraz było źle i z tego wychodziliśmy, to i teraz będzie dobrze. Oby bez Zgardzińskiego!

  6. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    Falubaz (01-10-2017), grabarz (01-10-2017), grafi25 (01-10-2017), kapitan bomba (01-10-2017), zigi1976 (01-10-2017)

  7. Powrót do góry    #3920
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Coś je..bło.

    Błagam o to żeby Zgardzińskiego nie było w składzie Falubazu w roku 2018. Opole, Krosno, Rawicz niech tam negocjuje kontrakty.Oby bez Zgardzińskiego!
    Dla mnie to może jeździć na księżycu Przeprowadził 2 akcje meczu na swoich zawodnikach
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #3921
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Dlatego tak optuje za Walaskiem i Zengotą w składzie bo Falubaz w obecnej gwiazdorskiej formule się już wyczerpał. Kto się identyfikuje z najemnikami? Czy tak bardzo będziecie tesknili za Hampelem? Pamietacie złoto z 2009 roku? Smakowało prawda? Wywalczone Protasem, Dudkiem, Walaskiem, Zengota, Fredką wychowanym od juniora w Falubazie.
    Ktos jeszcze pamieta mistrzowski skład z 2013? Dziś już pewnie niewielu a za 20 lat to juz w ogole. Jonsson, Davidsson, Hampel, Adamczewski, Jabłoński. Wychowanków było 2 - Dudek i Protas. Tamten tytuł już tak nie smakował. Potem było już tylko gorzej.

    Wole ogladac Zielonogórski skład walczący o utrzymanie niż wk**wiać się oglądając gwiazdy zawalajace w najważniejszych meczach sezonu. Zreszta z frekwencji na trybunach wyglada na to że nie tylko ja. Przejadło się to wszystko.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 01-10-2017 o 18:50

  9. Powrót do góry    #3922
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Chyba Mariusz musi odnowić licencję, bo inaczej nic z tego nie będzie.

  10. Powrót do góry    #3923
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Chyba Mariusz musi odnowić licencję, bo inaczej nic z tego nie będzie.
    Mario to musi się zająć szkółką.
    Myśle, że już w kolejnym sezonie byłyby pierwsze perły spod Jego reki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (01-10-2017)

  12. Powrót do góry    #3924
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Chyba Mariusz musi odnowić licencję, bo inaczej nic z tego nie będzie.
    Mariusz .............. a Szańczuk
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #3925
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Play-off to jest dramat i trzeba to powiedzieć jasno. Falubaz jest największym przegranym. Jest to dla mnie duże rozczarowaniem, bo po pierwszym miejscu w rundzie zasadniczej uwierzyłem, że da się coś wywalczyć. Co do Marka Cieślaka docierały do mnie różne opinie, ale gdzieś tam to ignorowałem, bo przecież wielkim ekspertem on jest, ale teraz coś pękło. Cały czas będę uważał, że Żyto to najlepszy trener jaki był w Falubazie. Pewnie nie jestem obiektywny, bo wtedy to była prawdziwa magia i po przegranym meczy cały stadion skandował nic się nie stało.

    Słaba postawa Doyla w play-off moźe się okazać dobrą kartą przetargowa - Jason może i jesteś mistrzem świata, ale w najważniejszych meczach zawaliłeś, ale damy ci jeszcze szansę Odejście Hampela wszystkim wyjdzie na dobre, tak samo Falubaz potrzebuje zmian, tak samo Jarek nowych wyzwań.

    Bardzo lubię Walaska i z całego serca mu życzę, żeby jeździł jak za dawnych lat, ale nie wiem, nie do końca jestem przekonany że to jeszcze możliwe. Myślę, że jego transfer to kwestia ceny. Jeżeli to będzie rozsądna kwota to nie widzę powodu, żeby z tego rezygnować.

    Chciałbym, żeby Zengota jeździł w Falubazie, cały czas nie mogę przeboleć, że został wypuszczony do Leszna. Osobiście uważam, że przydałby się jakiś młody gniewny, który ma wszystko przed sobą i chce wygrywać. Może Kildemand. Nie ma pewności, że będzie robił po 10pkt. ale show agresywną jazdą zrobi i może z nowym sezonem odpalić. Jeżeli Przemysław Pawlicki będzie opuszczał Gorzów to warto o niego również powalczyć. Nie darze go wielką sympatią, ale robotę robi. Tylko kurcze nie wiadomo jak GP wpłynie na jego dyspozycje w lidze. Nie wiem niestety na ile to jest realne wyrwanie jakiegoś "młodego wilka". I druga bardzo ważna sprawa trzeba koniecznie ogarnąć juniorów. Chyba ostatnim absolwentem szkółki Falubazu jest Zengota, bo Patryk to bardziej Sławomirowa szkoła jazdy.

  14. Powrót do góry    #3926
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Czołgisty Jarka nie ma już w Falubazie
    https://www.youtube.com/watch?v=eSiRWRUb7x8

  15. Powrót do góry    #3927
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Bo to Dyzma speedway'a!
    możesz uzasadnić?

  16. Powrót do góry    #3928
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    No nic koledzy. Wystarczyło się usunąć na kupę czasu z forum, nawet przyjmować te - jak się okazało - okrutnie przygłupie wywody Waszego illuminata z OSP Racula, żeby zobaczyć, że prawda jednak "leży tam, gdzie leży". Musiał przyjść moment załamania i kres wykupywania jakichkolwiek juniorów z innych klubów, musiał przyjść czas, który pokazał, że jednak szkółka szkółce nie jest równa. I choćby zaklinał ją sam komendant, wracacie do punktu rozpoczęcia szkolenia od punktu 0.0. I choćbyś miał być "paluchem" pokazywany i miałbyś nic nie rozumieć, jednak sezon pokazał, że tak nie jest. P:odejrzewam jedno. Jeżeli Falubaz już zaczyna odpuszczać okres transferowy wiedząc, że leży i kwiczy, to tylko dlatego, że wie, że NIE MA JUNIORÓW, A BEZ NICH NIE JEST W STANIE WŁĄCZYĆ SIĘ O JAKIEKOLWIEK WYŻSZE CELE.Uważam, że to nie seniorzy są problemem ZG tylko juniorka, przez którą nie ma sensu pchać siana w projekt TOP TEAM ekstraligii, bo to zbyt duże ryzyko mając dwie dziury w składzie ze startu. Abstrahując od tego, co myśli o tym człowiek od gaszenia pożarów (które pewnie sam zaprószał), regulaminu nie ma co zmieniać tylko dlatego, że na kartce transferowej nie ma akurat żadnego Pieszczka czy innego pokemona do kupienia. Ekstraliga zniesie z całą pewnością nieobecność Zielonej Góry w czubie tabeli, a przymus szkolenia może temu miastu tylko pomóc, wszak wiadomo, że bez tego to ni chu chu....

    Z perspektywy czasu wiadomo, że nie wszystko (a raczej prawie nic), co głosi postać od przekręcania zaworu hydrantowego - ma później odzwierciedlenie w rzeczywistości. Teraz albo weźmiecie się za szkolenie, albo nie będzie Was po prostu w czołówce ligi, i myślę, że każdy zdrowo myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę... Myślę, że będzie to nauczka na przyszłość, żeby pomimo wszystko, szkolenie było w klubie priorytetem.

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ins. Sokołowski za jego przydatny post!

    Dominik (01-10-2017), grafi25 (01-10-2017), zigi1976 (01-10-2017)

  18. Powrót do góry    #3929
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dlatego tak optuje za Walaskiem i Zengotą w składzie bo Falubaz w obecnej gwiazdorskiej formule się już wyczerpał. Kto się identyfikuje z najemnikami? Czy tak bardzo będziecie tesknili za Hampelem? Pamietacie złoto z 2009 roku? Smakowało prawda? Wywalczone Protasem, Dudkiem, Walaskiem, Zengota, Fredką wychowanym od juniora w Falubazie.
    Ktos jeszcze pamieta mistrzowski skład z 2013? Dziś już pewnie niewielu a za 20 lat to juz w ogole. Jonsson, Davidsson, Hampel, Adamczewski, Jabłoński. Wychowanków było 2 - Dudek i Protas. Tamten tytuł już tak nie smakował. Potem było już tylko gorzej.

    Wole ogladac Zielonogórski skład walczący o utrzymanie niż wk**wiać się oglądając gwiazdy zawalajace w najważniejszych meczach sezonu. Zreszta z frekwencji na trybunach wyglada na to że nie tylko ja. Przejadło się to wszystko.
    Dla mnie brązowy medal w 2008 to było Mistrzostwo Świata. Chyba nigdy nie zapomnę tego uczucia.

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    możesz uzasadnić?
    Udzielił kilku wywiadów dla TV i stał się wielkim mistrzem jedi.

  19. Powrót do góry    #3930
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    No nic koledzy. Wystarczyło się usunąć na kupę czasu z forum, nawet przyjmować te - jak się okazało - okrutnie przygłupie wywody Waszego illuminata z OSP Racula, żeby zobaczyć, że prawda jednak "leży tam, gdzie leży". Musiał przyjść moment załamania i kres wykupywania jakichkolwiek juniorów z innych klubów, musiał przyjść czas, który pokazał, że jednak szkółka szkółce nie jest równa. I choćby zaklinał ją sam komendant, wracacie do punktu rozpoczęcia szkolenia od punktu 0.0. I choćbyś miał być "paluchem" pokazywany i miałbyś nic nie rozumieć, jednak sezon pokazał, że tak nie jest. P:odejrzewam jedno. Jeżeli Falubaz już zaczyna odpuszczać okres transferowy wiedząc, że leży i kwiczy, to tylko dlatego, że wie, że NIE MA JUNIORÓW, A BEZ NICH NIE JEST W STANIE WŁĄCZYĆ SIĘ O JAKIEKOLWIEK WYŻSZE CELE.Uważam, że to nie seniorzy są problemem ZG tylko juniorka, przez którą nie ma sensu pchać siana w projekt TOP TEAM ekstraligii, bo to zbyt duże ryzyko mając dwie dziury w składzie ze startu. Abstrahując od tego, co myśli o tym człowiek od gaszenia pożarów (które pewnie sam zaprószał), regulaminu nie ma co zmieniać tylko dlatego, że na kartce transferowej nie ma akurat żadnego Pieszczka czy innego pokemona do kupienia. Ekstraliga zniesie z całą pewnością nieobecność Zielonej Góry w czubie tabeli, a przymus szkolenia może temu miastu tylko pomóc, wszak wiadomo, że bez tego to ni chu chu....

    Z perspektywy czasu wiadomo, że nie wszystko (a raczej prawie nic), co głosi postać od przekręcania zaworu hydrantowego - ma później odzwierciedlenie w rzeczywistości. Teraz albo weźmiecie się za szkolenie, albo nie będzie Was po prostu w czołówce ligi, i myślę, że każdy zdrowo myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę... Myślę, że będzie to nauczka na przyszłość, żeby pomimo wszystko, szkolenie było w klubie priorytetem.

  20. Powrót do góry    #3931
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Czołgisty Jarka nie ma już w Falubazie
    https://www.youtube.com/watch?v=eSiRWRUb7x8

    Małżeństwo z rozsądku musiało się w końcu rozpaść
    Z mojej strony podziękowania dla Jarka za 5 lat.

    Mimo wszystko nie powinien mieć żalu do Falubazu, bo zaznał dużo dobrego w trudnych dla niego czasie

    Powodzenia Jarek
    Tylko Falubaz

  21. Powrót do góry    #3932
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Zrobił to z Lesznem, zrobił i z nami. Dzięki Jarek za wszystko ale szacunku to u mnie mieć nie będziesz.
    A jak idzie do Leszna do Kołodzieja, Emila, Pawlickich i ich juniorów to liga 2018 zapowiada się bardzo nudno i uważam, że czas na budowanie czegoś, bo w takim wyścigu nie mamy na papierze żadnych szans. Powalczmy o Doyle'a, Woryne, Zengote, ewentualnie Thorssell, Lindgren w nieprzypadkowej kolejności. Żadnego dziada Walaska, bądźmy poważni.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    Falubaz (01-10-2017)

  23. Powrót do góry    #3933
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    możesz uzasadnić?
    Musiałbym wywlekać kilka rzeczy jakie o nim mówiono w klubie, opinie kilku żużlowców i pisać własne, nieobiektywne spojrzenie na tego człowieka. Gość potrafi klepać o sprawach błahych w taki sposób, że człowiek myśli o tym jak o rozbijaniu atomów, kręci się przed kamerą i robi wszystko na pokaz, to wszystko. Wyników też za bardzo nie ma. Zeby nie było odbijania piłeczki - Cieślaka też w klubie nie widzę. Coś się skończyło, wypaliło i nie ma sensu tego ciągnąć.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Nigel (01-10-2017)

  25. Powrót do góry    #3934
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Młodzi ambitni, to powinien być cel transferowy Falubazu.
    Jeżeli Doyle bedzie chciał gonić za kasą, to prosze bardzo.
    Falubaz nie ma argumentów by przebijać się w licytacjach o Niego.

    Ani nie kroi się walka o złoto, ani kasy oporowo nie ma.
    Trzeba zacząć od juniorki, jak już coś tam na dole się znajdzie istotnego, to dopiero zacząć się mocno zbroić do walki o najwuższe cele.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #3935
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Czołgisty Jarka nie ma już w Falubazie
    https://www.youtube.com/watch?v=eSiRWRUb7x8
    A niedawno jak ktoś wyzwał Jarka od pilskiej parówki to go kultury uczyłeś. Teraz to czołgista

  27. Powrót do góry    #3936
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ins. Sokołowski Zobacz posta
    No nic koledzy. Wystarczyło się usunąć na kupę czasu z forum, nawet przyjmować te - jak się okazało - okrutnie przygłupie wywody Waszego illuminata z OSP Racula, żeby zobaczyć, że prawda jednak "leży tam, gdzie leży". Musiał przyjść moment załamania i kres wykupywania jakichkolwiek juniorów z innych klubów, musiał przyjść czas, który pokazał, że jednak szkółka szkółce nie jest równa. I choćby zaklinał ją sam komendant, wracacie do punktu rozpoczęcia szkolenia od punktu 0.0. I choćbyś miał być "paluchem" pokazywany i miałbyś nic nie rozumieć, jednak sezon pokazał, że tak nie jest. P:odejrzewam jedno. Jeżeli Falubaz już zaczyna odpuszczać okres transferowy wiedząc, że leży i kwiczy, to tylko dlatego, że wie, że NIE MA JUNIORÓW, A BEZ NICH NIE JEST W STANIE WŁĄCZYĆ SIĘ O JAKIEKOLWIEK WYŻSZE CELE.Uważam, że to nie seniorzy są problemem ZG tylko juniorka, przez którą nie ma sensu pchać siana w projekt TOP TEAM ekstraligii, bo to zbyt duże ryzyko mając dwie dziury w składzie ze startu. Abstrahując od tego, co myśli o tym człowiek od gaszenia pożarów (które pewnie sam zaprószał), regulaminu nie ma co zmieniać tylko dlatego, że na kartce transferowej nie ma akurat żadnego Pieszczka czy innego pokemona do kupienia. Ekstraliga zniesie z całą pewnością nieobecność Zielonej Góry w czubie tabeli, a przymus szkolenia może temu miastu tylko pomóc, wszak wiadomo, że bez tego to ni chu chu....

    Z perspektywy czasu wiadomo, że nie wszystko (a raczej prawie nic), co głosi postać od przekręcania zaworu hydrantowego - ma później odzwierciedlenie w rzeczywistości. Teraz albo weźmiecie się za szkolenie, albo nie będzie Was po prostu w czołówce ligi, i myślę, że każdy zdrowo myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę... Myślę, że będzie to nauczka na przyszłość, żeby pomimo wszystko, szkolenie było w klubie priorytetem.
    Hmm, zawsze mnie ciekawiło skąd się biorą takie pajace ?

    Oczywiście, według twojej opinii taki np. Wrocek, który naszkolił się juniorów że hej, nie powinien być dzisiaj w czubie SE. A jakimś dziwny, trafem jest. I to nie pierwszy sezon.

    Odnośnie Jarka Hampela. Trzeba mu ładnie podziękowac za te 5 lat, i zaakceptować jego decyzję. My musimy zmienić wizję budowania drużyny ale to nasz problem.

    Ciekawy jestem gdzie odchodzi Jarek. Bo moje nieoficjalne źródła mówią, ze to nie jest Leszno ale Wrocek właśnie. Ale głowy nie dam, że tak własnie będzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #3937
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A niedawno jak ktoś wyzwał Jarka od pilskiej parówki to go kultury uczyłeś. Teraz to czołgista
    Jarkowi za 5 lat w Falubazie dziękuję i życzę sportowych sukcesów.Nikomu za czołgistę uwagi bym nie zwracał. A skoro nie widzisz różnicy w tych dwóch wyrażeniach toś Leon

  29. Powrót do góry    #3938
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    za co mu dziekowac??? z 5 lat 3 lata zawodzil,a kasowal siano jak zaden

  30. Powrót do góry    #3939
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Tak szybkie odejście Hampela pokazuje że wcale tak różowo w Falubazie nie było w tym roku. Przecież Jarek nswet nie usiadł do negocjacji żeby poznać ofertę. Do tego Jason który cel ma jeden i wszystko mu podporządkował, o "sympatii" Protasa i Cieślaka już nawet nie pisze. Niestety ale te play-offy nie mogły wyjść.

  31. Powrót do góry    #3940
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A Cieslakowi jest przykro ale rozumie Jarka. Mam nadzieje, że trener również tą drogę wybierze..

  32. Powrót do góry    #3941
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A Cieslakowi jest przykro ale rozumie Jarka. Mam nadzieje, że trener również tą drogę wybierze..
    Chyba nie. Godzinę temu, zapytany o jego przyszłość w Falubazie, odpowiedział, że jeśli dostanie ofertę z Falubazu to zostanie. Pytanie czy dostanie takową ?

    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Tak szybkie odejście Hampela pokazuje że wcale tak różowo w Falubazie nie było w tym roku. Przecież Jarek nswet nie usiadł do negocjacji żeby poznać ofertę. Do tego Jason który cel ma jeden i wszystko mu podporządkował, o "sympatii" Protasa i Cieślaka już nawet nie pisze. Niestety ale te play-offy nie mogły wyjść.
    A co znaczy, że tak różowo nie było ?

    Jarek w tym sezonie był 4 do kasy. Kontrakt miał mniejszy niż JD, Patryk i Pepe. Na samym przejściu do innego klubu zarobi sporą kasę. Więc się odkuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #3942
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba nie. Godzinę temu, zapytany o jego przyszłość w Falubazie, odpowiedział, że jeśli dostanie ofertę z Falubazu to zostanie. Pytanie czy dostanie takową ?
    ile on dostaje w falubazie? 15, 20 tys./mies?
    zwolnić typa, kupić za to papieru i nożyczek. a efekt będzie taki sam.

    a jak tymczyszyn nie ma z kim jeździć na rowerze, to ja chętnie nawet za 1/4 tej kwoty.

  34. Powrót do góry    #3943
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Szkoda trochę Falubazu. JH akurat odbudowany dzięki klubowi robi PA...
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #3944
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba nie. Godzinę temu, zapytany o jego przyszłość w Falubazie, odpowiedział, że jeśli dostanie ofertę z Falubazu to zostanie. Pytanie czy dostanie takową ?



    A co znaczy, że tak różowo nie było ?

    Jarek w tym sezonie był 4 do kasy. Kontrakt miał mniejszy niż JD, Patryk i Pepe. Na samym przejściu do innego klubu zarobi sporą kasę. Więc się odkuje.
    Przecież tu też dostałby podwyżkę, a nawet go nie interesowało ile.
    Wszędzie słyszało się jaka to super atmosfera jest w drużynie itd. A tak naprawdę to kwasy były już w trakcie sezonu i dzisiejszy mecz i wszystko co po nim pokazuje że nie było to wyssane z palca

  36. Powrót do góry    #3945
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Szkoda trochę Falubazu. JH akurat odbudowany dzięki klubowi robi PA...
    A tam szkoda.
    Robi się z tego jakąś katastrofe, a to tylko odchodzi najemna gwiazda.

    W kolejnym sezonie raczej cel na sezon się zmieni, to być może to i dobrze, że puszcza się Jarka, bo swoje by kosztował.

    Przyjdzie kto inny i znowu karuzela się zakręci.
    Chyba niektórzy zrozumieli, że nie ma co się "żyłować" finansowo, a do celu i tak daleko.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #3946
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Ale po co czepiacie się Jarka.
    Skończył mu się kontrakt i podjął decyzję, że zmienia klub.
    Co ważne nie "strugał" wariata tylko szybko dał znać, że klub nie tracił czasu.

    Teraz prezes ma czas na skupieniu się na innych kandydatach ...
    Tylko Falubaz

  38. Powrót do góry    #3947
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Przecież tu też dostałby podwyżkę, a nawet go nie interesowało ile.
    Wszędzie słyszało się jaka to super atmosfera jest w drużynie itd. A tak naprawdę to kwasy były już w trakcie sezonu i dzisiejszy mecz i wszystko co po nim pokazuje że nie było to wyssane z palca
    Ja nie gdybam,wysłuchałem Jarka na konferencji prasowej.I dowiedziałem się że w klubie wiedzieli wcześniej iż obiera inny kierunek.A to raczej świadczy o dobrych stosunkach.Ale takie lebiody to sieją plotki uważając się za wszystko wiedzących.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    zigi1976 (01-10-2017)

  40. Powrót do góry    #3948
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    jesli Jaro odejdzie to okaze sie zwkla kruva. Trzymalismy go 3 lata -problemy malzenskie,kontuzja,odbudowa. trzy lata stracone a on powie pa pa????

    won szujo!
    CarlitosFalubaz kolega wyżej mnie wyreczyl.

  41. Powrót do góry    #3949
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Przecież tu też dostałby podwyżkę, a nawet go nie interesowało ile.
    Wszędzie słyszało się jaka to super atmosfera jest w drużynie itd. A tak naprawdę to kwasy były już w trakcie sezonu i dzisiejszy mecz i wszystko co po nim pokazuje że nie było to wyssane z palca
    Za samo przejście do innego klubu skasuje kilkaset tysięcy PLN-ów. Tyle trzeba zapłacić jak się chce sprowadzić zawodnika z innego klubu. Inaczej po co miałby zmieniać klub ?

    Odnośnie Jasona. Wyliczyłbym mu średnią z RZ oraz z PO. I o tą różnice procentową, zaproponowałbym mu mniejszy kontrakt na następny sezon w Falubazie. Jak bierze to OK, jak nie to trudno. Podziękować grzecznie jak Jarkowi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #3950
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Szkoda trochę Falubazu. JH akurat odbudowany dzięki klubowi robi PA...
    Dokładnie ta sama myśli kołacze mi w głowie.
    Dostawał tu szansę na odbudowę, mimo że jeździł słabo i ostatecznie wrócił do dobrego ścigania.
    Oczywiście ma prawo do zmiany klubu, ale sądziłem że jeszcze rok u nas pojeździ.
    Pewien niesmak pozostanie.

  43. Powrót do góry    #3951
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    CarlitosFalubaz kolega wyżej mnie wyreczyl.
    Ale napisałeś że on nas załatwił, a ja uważam że zrobił nam przysługę. Jego odejście wymusza przebudowę składu i chwała Bogu. Utrzymanie dalej tej ekipy w niezmienionym składzie to przepis na klęskę. Za rok byłoby jeszcze gorzej.
    Teraz tylko nie wolno popadać w histerię i odpuszczać Doyla bo to będzie mega frajerstwo.

  44. Powrót do góry    #3952
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale napisałeś że on nas załatwił, a ja uważam że zrobił nam przysługę. Jego odejście wymusza przebudowę składu i chwała Bogu. Utrzymanie dalej tej ekipy w niezmienionym składzie to przepis na klęskę. Za rok byłoby jeszcze gorzej.
    Teraz tylko nie wolno popadać w histerię i odpuszczać Doyla bo to będzie mega frajerstwo.
    Paradoksalnie możecie na tym zyskać. Oczywiście zakładam, że zatrzymacie Doyle. Bierzcie Zengote i Fricke/Lindgrena i walczycie o PO.

  45. Powrót do góry    #3953
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    za co mu dziekowac??? z 5 lat 3 lata zawodzil,a kasowal siano jak zaden
    To może pokaż statystyki z tych lat...

  46. Powrót do góry    #3954
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Prezes Tymczyszyn w tym krótkim wywiadzie sprawił wrażenie solidnego faceta z kręgosłupem. Czy to pewne speszenie przed kamerą?

    Dość by zauważyć jak tacy ludzie nie pasują do środowiska.
    Przestaję rozumieć osoby łożące swoje prywatne lub firmowe pieniądze i czas w ten sport.
    Autentycznie: zrobiłbym festyn dla dzieci, założył drużynę trampkarzy czy dał parę stówek podwyżki ludziom w firmie zamiast się frustrować w tym dziwnym, żużlowym środowisku.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-10-2017)

  48. Powrót do góry    #3955
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Przede wszystkim podziękować karierowiczowi Cieslakowi. Ten facet kompletnie nie czuje już żużla. Dosprzetowic juniorów, Tonder jeździecko Zgardzinski ego na głowę bije. Na spokojnie zastanowić się jak zbudować skład. Nie odwalajcie proszę popeliny . Ku chwale świętej wojny 💥💥💥

  49. Powrót do góry    #3956
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Lindgren podobno właśnie zakończył sezon (kontuzja pleców)...

  50. Powrót do góry    #3957
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Paradoksalnie możecie na tym zyskać. Oczywiście zakładam, że zatrzymacie Doyle. Bierzcie Zengote i Fricke/Lindgrena i walczycie o PO.
    Wątpliwe. Bez juniorki to wiele nie wskóramy. Dlatego uważam, że potrzeba tutaj zarówno Zengiego jak i młodego Lamparta. W parze z Tonderem i tak będą słabsi niż połowa juniorskich duetów w lidze, ale już w sezonie 2019 mogą być silnym punktem drużyny.

  51. Powrót do góry    #3958
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    To może pokaż statystyki z tych lat...
    http://speedway.com.pl/riders/jaroslaw-hampel/

    Sezon 2013 - bardzo dobry w jego wykonaniu

    Sezon 2014 - zawalone przez niego PO

    Sezon 2015 - kontuzja

    Sezon 2016 - kontuzja

    Sezon 2017 - OK

    Więc w sumie 3 sezony Hampel zawalił ZG.

  52. Powrót do góry    #3959
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    i co..kolejnego juniora kupować?
    a może pogodzić się z chudszymi latami, więcej zainwestować w szkolenie (mówiło się coś o mini torze),
    i jechać z myślą o środku tabeli; ja wiem że to może sprzeczne z ambicjami wielu z nas,
    ale niekiedy potrzebny jest czas na wycofanie się, przegrupowanie sił i atak ze zdwojoną siłą
    na to jednak potrzeba trochę czasu i cierpliwości

    ps.
    i ja także nie chcę widzieć Zgardzińskiego w Falubazie w kolejnym sezonie;
    dno totalne
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 01-10-2017 o 20:51

  53. Powrót do góry    #3960
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wątpliwe. Bez juniorki to wiele nie wskóramy. Dlatego uważam, że potrzeba tutaj zarówno Zengiego jak i młodego Lamparta. W parze z Tonderem i tak będą słabsi niż połowa juniorskich duetów w lidze, ale już w sezonie 2019 mogą być silnym punktem drużyny.
    Żadnych karwa Lampartów w Falubazie. Pierwszy rok młody Lapmart straci bo zmiana środowiska, drugi rok nie zaskoczy w w trzeci odejdzie. I tym sposobem następny zablokuje miejsce w składzie miejscowym adeptom.

    Czy to tak ciężko zbilansować drużynę i walczyć o środek tabeli ? Dać sobie ze dwa, trzy lata oddechu na zinwentaryzowanie tego co sami mamy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    PrzemoZG (01-10-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •