Strona 86 z 121 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem o czym piszesz. Przecież dosłownie, żaden skład niczego nie gwarantuje w PO. Jak bysmy dzisiaj zaczeli na nowo ligę w tych samych skladach, to jakoś jestem przekonany, że kolejność drużyn byłaby inna. Mimo tych samych składów.
    Mówisz, że Frątczak by taką różnicę ,,zrobił'' w Toruniu?

  2. Powrót do góry    #3827
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jezeli pozbedziemy sie Jacoba to uznam to za..mega glupote,chlopak uczy sie torów,jezdził po 2,3 biegi,w przyszlym sezonie to moze byc ciekawy zawodnik moim zdaniem to przyszlosc.
    Póki co to gość ma mega poważna kontuzję do wyleczenia. Nie wiadomo jak to z nim będzie w przyszłym roku ...

  3. Powrót do góry    #3828
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mówisz, że Frątczak by taką różnicę ,,zrobił'' w Toruniu?
    Jakąs różnicę zrobiłby na pewno. To nie podlega dyskusji.

    Nie mniej jak spojrzysz na tabelę po RZ to zobaczysz, że pierwszą druzyne od czwartej, różniły tylko 2 duże pkt. Tzn. Trzy ekipy miały tą sama zdobycz pkt. tylko Leszno nieznacznie odstawało

    Karwa, niejaki Puka się znowu popisuje, chyba chce być lepszy od Dariusza.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...763,1,984.html

    Nawet na onecie dali linka do tego pajaca. Niektóre fragmenty:

    Władze w Zielonej Górze zdają się być oderwane od rzeczywistości. Mimo iż od kilku tygodni wiadomo, że Falubaz zakończy ten sezon bez oczekiwanego sukcesu, nikt w klubie nie zaczął prowadzić negocjacji kontraktowych!
    A skąd ten pajac wie, ze wstepne oferty nie zostały przedstawione ? Przecież żaden klub czy zawodnik sie tym nie chwali.

    Ale tu mnie gość powalił:

    Największym problemem mogą okazać się pieniądze. Już od kilku lat Falubaz ma problemy z załataniem budżetu, a w tym sezonie wszyscy w ciemno zakładali obecność w finale.
    Noż karwa, ale cymbał totalny. Ten baran musi być z Gorzowa albo gdzieś z Leszna

    Ale gość mnie rozwali kppmpletnie tytułem:

    PRZEPIS NA KATASTROFĘ FALUBAZU. PREZES NIE UKRYWA, ŻE STRACIŁ KONTROLĘ
    Jak się okazuje, on to wszystko wysmarował na podstawie wywiadu, jakiego Tymczyszyn udzielił RZG
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-09-2017 o 21:39
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3829
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Mario mario mario szkoda nerwów.

    To taki okres w którym dezinfomacja, kłamstwa, kontrolowany przeciek są elementem gry agentów, zawodników i prezesów, a dziennikarze są z.jeb.stym narzędziem do takich działań.

    Ja tam jestem spokojny i wcale nie liczę, że cały skład zostanie
    Tylko Falubaz

  5. Powrót do góry    #3830
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Ja myślę i nie chciałbym się mylić, że Tymczyszyn jako prezes coś tam musiał powiedzieć, więc coś powiedział...
    Wniosków raczej z tego kompletnie nie ma co wyciągać.
    Nie chce mi się wierzyć, że mając za właścicieli 3 doświadczonych ludzi w biznesie z sukcesami, w tym jednego z listy TOP, możliwe jest takie podejście.
    Oczywiście to nie znaczy automatycznie, że drużyna będzie nie wiadomo jak mocna, ale wieszczenie jakichś katastrof to poziom poniżej ostafy.

  6. Powrót do góry    #3831
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Niezły PR na głównej stronie Onetu macie. Wielkie zdjęcie stadionu Falubazu z podpisem: "Przepis na katastrofę. Nasz gigant na krawędzi".
    W tekście oczywiście tylko wzmianki o transferach, ale można zacząć domniemywać, że dziura w myszym serze jest znacznie większa, niż
    się spodziewano.
    Ciekawe kto pierwszy wykolei się w związku z budowaniem dream teamów. Leszno się pewnie uratowało dzięki DMP, ale tytuł jest jeden, a napakowanych kandydatów co roku wielu.
    Edit. widzę, że to już Mario wczoraj opisywał ten art z PS. Niemniej dzisiaj już dowalili tym zdjęciem tak, że Prezesi pewnie od rana odbierają telefony od zaniepokojonych sponsorów
    Ostatnio edytowane przez Rif ; 30-09-2017 o 09:14
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  7. Powrót do góry    #3832
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Doniesienia z Leszna wprawiaja mnie w calkiem niezly nastroj. Odejscie Hampela wiaze sie z zakupem kogos konkretnego. O ile nie mam wielkiego zaufania do dlugofalowej polityki wlascicieli Falubazu, to i tak z niecierpliwoscia czekam na koncowe efekty. Jak nie przyjdzie do nas jakis stary cep pokroju Pedersena, to bede bardzo kontent. Potrzebuje swiezosci

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    vicar (01-10-2017)

  9. Powrót do góry    #3833
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Sympatyczne dla Was wieści dotarły z Pardubic, gdzie Mateusz Tonder awansował do finału Zlatej Stuhy. Tam niestety uległ wychowankom nieco mniej chuyowych szkółek niemieckich, czeskich, szwedzkich i duńskich, ale jednak sukces jest niezaprzeczalny. W finale startowało wszak trzech tegorocznych finalistów IMŚJ.

    EDIT: Wyścig finałowy. Bo start stojący jest dla słabiaków:

    https://www.youtube.com/watch?v=LY494momm6s
    Ostatnio edytowane przez jelousabmarinek ; 30-09-2017 o 17:34

  10. Powrót do góry    #3834
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cieślak to ładnie zrobił klub w wuja. Odradzał Hampela kosztem toru do walki trudniejszego, kosztem Protasiewicza, kosztem wyniku (wymienione to jak nic przyczyny odpadnięcia dwa razy z rzędu z półfinałów).
    Na PS przyznają, że Hampel siedział w klubie tylko dlatego, bo Cieślak pomógł mu wrócić do wyższego poziomu i dzięki temu mógł się wyrwać z Falubazu, z którym nawet nie rozmawiał o kontrakcie na przyszły rok.
    Nie ma co, piękna atmosfera. Hampel odchodzi, Protas skopany przez trenera ma dość, Doyle chyba też woli powalczyć o więcej gdzieś indziej.
    Po sezonie z pewnością trzeba będzie finansową dziurę zasypać, a jeszcze sięgnąć do kieszeni, żeby zachęcić nowych jeźdźców.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  11. Powrót do góry    #3835
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jezeli pozbedziemy sie Jacoba to uznam to za..mega glupote,chlopak uczy sie torów,jezdził po 2,3 biegi,w przyszlym sezonie to moze byc ciekawy zawodnik moim zdaniem to przyszlosc.
    Kij wie co nasi tam kombinują.
    Jak odejdzie Hampel i Doyle, to i tak nie ma szans w walce o najwyższe cele.

    Jest Woryna, Fricke i może o nich zawalczyć i jechać sezon o utrzymanie.
    Któryś z nich mógłby zostać na dłużej jakby się u nas sprawdził.
    Potem się zobaczy na co starczy kasy i czy już czas, aby ponownie próbować zwojować lige.

    Wiem, pewnie zaraz posypią się gromy, że jak nie bedzie walki o złoto, to nikt na stadion nie przyjdzie.
    Nie zawsze można walczyć za wszelką cene o złoto.

    Trzeba troche odsapnąć, przemyśleć i pozyskać więcej funduszy, co by potem lamentu nie było, że czegoś tam na koniec w kasie brakuje.

    Żeby liczyć się w walce o złoto, trzeba skombinować choć jednego juniora na poziomie.
    Albo wyszkolić, albo dobrze kupić, bo inaczej w walce o ewentualne złoto bedzie trzeba się mocno kosztować na mega seniorke i modlić się , żeby w najważniejszej częsci sezonu nikt nie miał słabszego dnia.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 30-09-2017 o 18:43
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #3836
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Cieślak to ładnie zrobił klub w wuja. Odradzał Hampela kosztem toru do walki trudniejszego, kosztem Protasiewicza, kosztem wyniku (wymienione to jak nic przyczyny odpadnięcia dwa razy z rzędu z półfinałów).
    Na PS przyznają, że Hampel siedział w klubie tylko dlatego, bo Cieślak pomógł mu wrócić do wyższego poziomu i dzięki temu mógł się wyrwać z Falubazu, z którym nawet nie rozmawiał o kontrakcie na przyszły rok.
    Nie ma co, piękna atmosfera. Hampel odchodzi, Protas skopany przez trenera ma dość, Doyle chyba też woli powalczyć o więcej gdzieś indziej.
    Po sezonie z pewnością trzeba będzie finansową dziurę zasypać, a jeszcze sięgnąć do kieszeni, żeby zachęcić nowych jeźdźców.
    Na PS pyerdolą głupoty.

    Hampel siedział w Falubazie za mniejsza kasę bo w jego tamtejszej formie, nikt by za niego nie dał konkretnego grosza. Nikt kota w worku by nie kupił. Więc sezon 2017 JH przeznaczył na to aby się pokazać, dobrze sprzedać. I tak naprawdę, na jego decyzje Cieślak wpływu nie miał żadnego.

    I najbardziej śmiać mi się chce z Ostafa i jemu podobnych. Wszyscy już widza Hampela w Lesznie. A prawda jest taka, ze JH będzie wybierał pomiędzy trzema może czterema klubami. I wcale się mocno nie zdziwię jak zostanie dalej w Falubazie. Ale równie dobrze może wylądować np. we Wrocku.

    I jeszcze jedno, Rusiecki grzmi na SF, że jak wróci z urlopu, to kupi kogo tam będzie chciał. I tak się zastanawiam, co na to Józef ? Nie grzmi jeszcze ? Dalej jest zwolennikiem 3 mln klubowych budżetów ? On i cała masa jego przydupasów ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #3837
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na PS pyerdolą głupoty.

    Hampel siedział w Falubazie za mniejsza kasę bo w jego tamtejszej formie, nikt by za niego nie dał konkretnego grosza. Nikt kota w worku by nie kupił. Więc sezon 2017 JH przeznaczył na to aby się pokazać, dobrze sprzedać. I tak naprawdę, na jego decyzje Cieślak wpływu nie miał żadnego.

    I najbardziej śmiać mi się chce z Ostafa i jemu podobnych. Wszyscy już widza Hampela w Lesznie. A prawda jest taka, ze JH będzie wybierał pomiędzy trzema może czterema klubami. I wcale się mocno nie zdziwię jak zostanie dalej w Falubazie. Ale równie dobrze może wylądować np. we Wrocku.

    I jeszcze jedno, Rusiecki grzmi na SF, że jak wróci z urlopu, to kupi kogo tam będzie chciał. I tak się zastanawiam, co na to Józef ? Nie grzmi jeszcze ? Dalej jest zwolennikiem 3 mln klubowych budżetów ? On i cała masa jego przydupasów ?
    Przecież wiadomo nie od dziś że Rusiecki na każdym kroku nabija się z Ostafińskiego , w tym przypadku było podobnie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Aussie (30-09-2017)

  15. Powrót do góry    #3838
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Jesli te plotki o Hampelu i Doyle'u sie potwierdzą to czeka nas ciekawa walka o nowy skład. Na pewno nie bedzie łatwo bo zawodników na rynku brakuje. Moim zdaniem to co sie dzieje w obecnym czasie w zuzlu, to pokłosie otwarcia rynku na obcokrajowców. Powinien byc nakaz 6 zawodników z licencja PL w 8 zawodniczej drużynie. Jasne, poziom się obniży ale rynek zawodniczy sie poszerzy (moze nie od razu), bo zawodnicy którzy normalnie teraz zmuszeni sa skonczyc kariery jezdzili by dalej np w 2 lidze a zawodników co roku bedzie przybywac. Za chwile wartosciowych zawodnikow w pl bedzie jeszcze mniej bo kariery pokoncza Walasek czy Jedrzejak. Przy ograniczonej liczbie obcokrajowców stranieri wtedy faktycznie byliby asami a nie jak dzis zapchajdziura.

    Poza tym ja wole ogladac swoich niz sredniaków z Danii czy Szwecji.

    A co do składu to przede wszystkim nie powinniśmy się pozbywac Thorssella. To gość z potencjałem, pokazał to w ostatniej rundzie GP jak i w kilku meczach Falubazu. W takim towarzystwie seniorów jakie było w tym roku w Falubazie naprawde trudno było się przebić, a mimo to Jacob jezdzac pod 10'tka czy 2'ką potrafił przywozić ciekawe punkty na nieznanych sobie torach. Problemem może być kontuzja kręgosłupa. Wtedy Lindgren byłby ciekawą opcją gdyby był problem z rehabilitacja Jacoba.
    Pepe i Duzers wiadomo że zostaja. Brakuje dwójki zawodników. Niektórzy pewnie mnie wyśmieją ale ja widziałbym dwóch Grzegorzów. Walaska i Zengiego. Wiem, że nie byłby to skład na play off, natomiast jest to ostatnia szansa na taki swojski skład. Myśle, że chyba ostatni raz w historii byłaby szansa zobaczyc w składzie 6 wychowanków. To byłoby cos! Lada dzien nie bedzie już Pepe i Walasa w gronie czynnych zawodników a następców nie widac.
    Na rezerwe, mimo że specjalnie nie darzę go sympatią Kacper Woryna bo idealnie komponuje sie pod nr 8 jako zawodnik U23 (wskakujący gdy Walas słabo punktuje). Poza tym za 2 lata jak juz nie bedzie sie łapał pod 8 spokojnie zastąpi Walasa w składzie.

    Końcowy skład:
    1. Patryk Dudek
    2. Grzegorz Walasek
    3. Grzegorz Zengota
    4. Jacob Thorssell / Fredrik Lindgren
    5. Piotr Protasiewicz
    6. Alex Zgardziński
    7. Mateusz Tonder
    8. Kacper Woryna

    I skład niczym z lat 90'tych Dla mnie utrzymanie po walce, ale na taki skład chętniej by się chodziło niż na Hampelów i inne gwiazdki.
    Oczywiscie jestem za utrzymaniem Doyle'a jeśli jest możliwość. Za Hampelem nie bede tesknił. Niech idzie gdzie chce. Co roku miał jakies problem. Jak nie obniżka formy to kontuzje, albo dochodzenie do siebie po kontuzji. Teraz jak sie troche odbił od dna to chce odejsc. Ciekawe jak sobie poradzi jak nie bedzie jezdził na torze robionym pod siebie. Poza tym myśle że nie powtorzy takiego sezonu.

    Oprócz Patryka nie byłoby drżenia o zdrowie liderów co runde Grand Prix, a taki Protas musi czuć się liderem - wtedy zyskuje pewność siebie i punktuje lepiej. Wszyscy wiemy że u Piotrka psychika jest często kluczową sprawą.

    Na trenerke facet z mychą wytatuowaną na klacie (Rusty się ucieszy), juniorką niech zajmie się skóra i jest git
    A koszt takiego składu na pewno dużo mniejszy niż w tym roku.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 01-10-2017 o 01:26

  16. Powrót do góry    #3839
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Walasek #rakcontent
    Co on takiego zrobil, ze wielu go chce w zamian za zdobycze punktowe na poziomie Karola Barana?

  17. Powrót do góry    #3840
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Sympatyczne dla Was wieści dotarły z Pardubic, gdzie Mateusz Tonder awansował do finału Zlatej Stuhy. Tam niestety uległ wychowankom nieco mniej chuyowych szkółek niemieckich, czeskich, szwedzkich i duńskich, ale jednak sukces jest niezaprzeczalny. W finale startowało wszak trzech tegorocznych finalistów IMŚJ.

    EDIT: Wyścig finałowy. Bo start stojący jest dla słabiaków:

    https://www.youtube.com/watch?v=LY494momm6s

    Bardzo dobrze, że zdobywa doświadczenie
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #3841
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Na rezerwe, mimo że specjalnie nie darzę go sympatią Kacper Woryna bo idealnie komponuje sie pod nr 8 jako zawodnik U23 (wskakujący gdy Walas słabo punktuje). Poza tym za 2 lata jak juz nie bedzie sie łapał pod 8 spokojnie zastąpi Walasa w składzie.
    Co wy z tym Woryna ?

    Gośc kończący wiek juniora, jeśli gdzieś odejdzie z Rybnika to tam gdzie będzie miał regularne starty. A tych na pewno nie będzie pod 8. Poza tym, za 2 lata to gościa już może u nas nie być, zakładając, ze w ogóle będzie.

    Skład drużyny będzie w dużym stopniu zależny od tego czy Cieślak zostanie w Falubazie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3842
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Walasek pod 8 jako rezerwa nie bedzie mógł jechać, więc sensowniej będzie wstawić Woryne pod 8 i niech jedzie za Walaska, a w razie czego wskakuje do składu na wypadek kontuzji, któregoś z zawodników. Tak czy siak bedzie jezdzil w meczu bo Walas pewnie bedzie dołował a my de facto mamy rezerwowego w postaci Walaska.

    Jesli chodzi o inne nazwisko, które nadaje się pod 8 to nie ma ich zbyt wielu bo albo sa niedostępni albo za słabi, stad Woryna. Ewentualnie mógłby to być Jack Holder czy Fricke. Od razu mówię że nie jestem jakimś mega fanem tych zawodników, łącznie z Woryną. Po prostu dobrze pasują do składu. Spod 8 jechałby jako rezerwa po 5 biegów w meczu.

    Pod 8 pasuje tez Pieszczek.

  20. Powrót do góry    #3843
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No ale wtedy, taki Walasek, zapyta sie po co on tutaj ? Ponadto w praktyce, zawodnik spod 8 ma przesrane. Nigdy nie wie w jakim momencie meczu pojedzie, czy w ogóle pojedzie. Taki Woryna, o ile w ogóle przyjdzie do Falubazu, to na pewno nie pd 8.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #3844
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A tak zapytam z Hampelem to o co chodzi? Chłop miał pewne miejsce w składzie,spokojnie mógł się odbudować po ciężkiej kontuzji,nikt nie wymagał cudów a jak złapał formę to mówi do widzenia? Fajnie. Doyle następny. Źle tu ma? Niech idzie. Może ja jestem jakiś dziwny ale kompletnie nie rozumiem podejścia tych ludzi do sportu. No chyba, że u nas nie płacą, płacą słabo albo klimat w klubie jest słaby. W przeciwnym razie to jak zwykle tylko kibice myślą o jakimś przywiązaniu a oni to zwykle sprzedajne...
    Ich forma w play off najwyraźniej nie była przypadkiem. Jak bowiem się pracuje na wypowiedzeniu każdy wie. Niezły strzał w pysk dla nas jeśli to się potwierdzi.

  22. Powrót do góry    #3845
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A tak zapytam z Hampelem to o co chodzi? Chłop miał pewne miejsce w składzie,spokojnie mógł się odbudować po ciężkiej kontuzji,nikt nie wymagał cudów a jak złapał formę to mówi do widzenia? Fajnie. Doyle następny. Źle tu ma? Niech idzie. Może ja jestem jakiś dziwny ale kompletnie nie rozumiem podejścia tych ludzi do sportu. No chyba, że u nas nie płacą, płacą słabo albo klimat w klubie jest słaby. W przeciwnym razie to jak zwykle tylko kibice myślą o jakimś przywiązaniu a oni to zwykle sprzedajne...
    Ich forma w play off najwyraźniej nie była przypadkiem. Jak bowiem się pracuje na wypowiedzeniu każdy wie. Niezły strzał w pysk dla nas jeśli to się potwierdzi.
    Kolego krótko... Jareczkowi nie spodobała się renegocjajcja kontraktu. Co tu dużo mówić, jeśli plotki się potwierdzą, to Was załatwi z zimną krwią. U nas strzelił focha od razu, a Was wziął na przeczekanie

  23. Powrót do góry    #3846
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Odszedlby duzo wcześniej gdyby nie ta kontuzja. Niech idzie droga wolna. Mam nadzieję ze Cieślak tez dziś poprowadzi ostatni mecz w falubazie. Brac mlodych gniewnych i a noz sie cos uda zwojowac. Z walaskiem to nie zartujcie. Niech chlop jezdzi w 1 lidze

  24. Powrót do góry    #3847
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dalej nie rozumiem. Walasek w normalnym skladzie to strata miejsca. W Rybniku robilby punkty na poziomie Balinskiego.

    Woryna to zawodnik prezentujacy lepszy poziom od reklamowanego tu Zengoty i bedzie bardzi dziwne, jak dalej go nie rozwinie. Oczywiscie Grzeska do Zielonej jak najbardziej, za to Kacper bylby transferem ponad wyobrazenia. Choc pewnie szanse niewielkie.

    Jakby mialo zabraknac Doyle'a to trio PUK, Zengota, Lindgren z pocalowaniem w reke. Chyba ze Thorssel mialby zostac, to obejdzie sie bez Fredki.

    ----------------- --------------------
    Tesknie za Dowhanem Sklad byl poukladany, wizja na troche do przodu a nie tylko na chwile, do tego w zyciu Warszawy nie pomyslanoby, ze derby o braz to mecz o nic. Kpina a nie zuzel - a to przede wszystkim wina spasionych kibicow, dla ktorych brak finalu to stracony sezon. W dupach sie poprzewracalo.

    Wyobrazcie sobie glupia Czestochowe zamiast nas dzis. Przeciez w miescie byloby swieto a na forum jeszcze wieksze. Chuyowych czasow sie doczekalismy.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 01-10-2017 o 11:51

  25. Powrót do góry    #3848
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Cieślak to ładnie zrobił klub w wuja. Odradzał Hampela kosztem toru do walki trudniejszego, kosztem Protasiewicza, kosztem wyniku (wymienione to jak nic przyczyny odpadnięcia dwa razy z rzędu z półfinałów).
    Na PS przyznają, że Hampel siedział w klubie tylko dlatego, bo Cieślak pomógł mu wrócić do wyższego poziomu i dzięki temu mógł się wyrwać z Falubazu, z którym nawet nie rozmawiał o kontrakcie na przyszły rok.
    Nie ma co, piękna atmosfera. Hampel odchodzi, Protas skopany przez trenera ma dość, Doyle chyba też woli powalczyć o więcej gdzieś indziej.
    Po sezonie z pewnością trzeba będzie finansową dziurę zasypać, a jeszcze sięgnąć do kieszeni, żeby zachęcić nowych jeźdźców.
    Z tym może być spory problem, bo jeden z właścicieli zaliczył w ostatnim czasie mocną wtopę .
    Hampela bym sobie odpuścił, bo Jarek kocha cash a u nas będzie z tym problem. Zastanowiłbym się nad Zengotą, bo jeśli potwierdzą się plotki o przejściu Jarka do UL to będzie miał problem taki sam jak na początku tego sezonu - widać, że Baron na niego nie stawia, a ten 14 bieg we Wrocławiu to tylko przypadek. Ma tylko nadzieję, że nie będę zmuszony do oglądania na W69 kolegi Zgardzińskiego.

  26. Powrót do góry    #3849
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Ale jaka Walasek ma alternatywę niż walka o skład? Podejrzewam że wszedzie to go czeka. No chyba że koniec kariery bo na 1 ligę jakoś nie wierze żeby sie zdecydował z jego rządaniami finansowymi no i majac w pamieci sezon w Wandzie. Przy odpowiedniej konstrukcji kontraktu na pewno by się zdecydował na jazde u nas. Najlepszy mecz w sezonie pojechał w zg. Ma to na pewno w pamięci.

    Ja po prostu uwazam że opcja z Walaskiem praktycznie jako rezerowym tyle że pod nr 2 byłby bardziej sensowny niż np Woryna pod 2 i jakis wynalazek pod 8. Zawsze miło się oglada taki skład ze swojakami. Pisałem o tym wczesniej.
    Jakos w tym roku Walas na nielubianej przez siebie motoarenie jezdził jednak lepiej niż Balon gdziekolwiek. W Zielonej tez punktów natrzaskał (był najlepszy z Torunia)
    Nie mówie że ma być liderem tylko uzupełnieniem drużyny "w razie w"
    Tylko trzeba odpowiednio wytłumaczyć wszystko Worynie przy rozmowach kontrakowych.
    Naprawde nie jara Was taka wizja składu gdzie jest 6 naszych, jeden młody gniewny z Rybnika i któryś z naszych Szwedów, bo przeciez Fredka praktycznie pierwsze kroki stawiał u nas.

  27. Powrót do góry    #3850
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Kolego krótko... Jareczkowi nie spodobała się renegocjajcja kontraktu. Co tu dużo mówić, jeśli plotki się potwierdzą, to Was załatwi z zimną krwią. U nas strzelił focha od razu, a Was wziął na przeczekanie
    Załatwi ? Jaja sobie robisz ? Po prostu nikt mu nie da pieniędzy jakie wykłada na stół Leszno bo nie jest ich wart. Co nam zmieni w sytuacji posiadanie Hampela ? Z nim w składzie zawalczymy o majstra ? Nichuya nie zawalczymy. Budowanie składu na lata z myślą o Hampelu jest naiwne.
    Jak coś nas może załatwić to odejście Doyla i to powinien być priorytet dla zarządu. Jason musi zostać.

    EDIT: ludzie bójcie się Boga, jaki Walasek, jaki Woryna. Jeden to głupota drugi to abstrakcja. Szkoda czasu.

  28. Powrót do góry    #3851
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Skład drużyny będzie w dużym stopniu zależny od tego czy Cieślak zostanie w Falubazie.
    Przecież to już przesadzone.
    Dwa miechy temu wpadłes do naszego wątku pewny siebie, ze Jacek Falubaz w Toruniu na rok 2018 tylko jeśli Cieślak zostanie w Falubazie. W innym przypadku Fratczak
    wraca na białym koniu dla macierzy.
    Coś sie zmieniło?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #3852
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Carlitos zakładając negatywny scenariusz i odejscie Doyla jaka proponujesz alternatywe? Sciaganie kontuzjogennych najemników typu Hancock, Pedersen czy Iversen? (tez ostatnio decydujące mecze sezonu spedza czesciej na łóżku szpitalnym niż na torze) Reszta jest nie do wyjęcia. Walasek tez nie jest żadnym pewniakiem ale na pewno jest sporo tańszy. Na zawodnika oczekującego na starty się na pewno nadaje.
    Kogo wrzucisz pod 8 żeby stanowił jakąś wartość dla klubu? Holder, Kurtz? Nie realne bo już zaklepani.
    Na rynku nie ma specjalnie dużo dostępnych zawodników. A skoro decydujemy się iść drogą oszczędności to lepiej postawić na Walaska i Zengiego. W ostateczności Fredka za Walaska jak już tak nie możecie go zdzierżyć. Ale na koniec kariery Walasa warto byłoby pomyśleć o odjechaniu sezonu w swojskim składzie. Myślę że warto dalej stawiać na Thorssella bo gość w przeciągu 2 lat może być w TOP10 na świecie,poza tym sprawia wrazenie niekonfliktowego faceta.

    Ceny biletów na dzisiejszy mecz to troche przesada. 100 zł za mecz o pietruszke (wynik dwumeczu ustalony został w Gorzowie) dla 2 osób to przesada moim zdaniem. Trybuny beda swiecic pustkami a zarzad bedzie zdziwiony.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 01-10-2017 o 13:17

  30. Powrót do góry    #3853
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przecież to już przesadzone.
    Dwa miechy temu wpadłes do naszego wątku pewny siebie, ze Jacek Falubaz w Toruniu na rok 2018 tylko jeśli Cieślak zostanie w Falubazie. W innym przypadku Fratczak
    wraca na białym koniu dla macierzy.
    Coś sie zmieniło?
    Wróć, przeczytaj raz jeszcze co dokładnie pisałem, najlepiej zacytuj, i wtedy pogadamy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3854
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Szkoda czasu.
    Po prostu po raz kolejny dostałeś w pysk ale będziesz udawal, że zamówiles
    sobie masaż twarzy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    chicago23bull (01-10-2017)

  33. Powrót do góry    #3855
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szkoda czasu.
    Po prostu po raz kolejny dostałeś w pysk ale będziesz udawal, że zamówiles
    sobie masaż twarzy.
    To się nazywa wirtualna rzeczywistość.

    Skoro dobrze ci z tym, to wytrzyj sobie pysk, i odsapnij.

    Poczuj się, choć przez chwilę szczęśliwszy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #3856
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Mariusz, Kingpin - proponuje priva na takie teksty. Postów nabite z czego 3/4 w takim stylu. To dzieki takim wpisom to forum spada na psy a ludziom odechciewa się tu pisac i czytac.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    yahata (01-10-2017)

  36. Powrót do góry    #3857
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Carlitos zakładając negatywny scenariusz i odejscie Doyla jaka proponujesz alternatywe? Sciaganie kontuzjogennych najemników typu Hancock, Pedersen czy Iversen? (tez ostatnio decydujące mecze sezonu spedza czesciej na łóżku szpitalnym niż na torze) Reszta jest nie do wyjęcia. Walasek tez nie jest żadnym pewniakiem ale na pewno jest sporo tańszy. Na zawodnika oczekującego na starty się na pewno nadaje.
    Kogo wrzucisz pod 8 żeby stanowił jakąś wartość dla klubu? Holder, Kurtz? Nie realne bo już zaklepani.
    Na rynku nie ma specjalnie dużo dostępnych zawodników. A skoro decydujemy się iść drogą oszczędności to lepiej postawić na Walaska i Zengiego. W ostateczności Fredka za Walaska jak już tak nie możecie go zdzierżyć. Ale na koniec kariery Walasa warto byłoby pomyśleć o odjechaniu sezonu w swojskim składzie. Myślę że warto dalej stawiać na Thorssella bo gość w przeciągu 2 lat może być w TOP10 na świecie,poza tym sprawia wrazenie niekonfliktowego faceta.

    Ceny biletów na dzisiejszy mecz to troche przesada. 100 zł za mecz o pietruszke (wynik dwumeczu ustalony został w Gorzowie) dla 2 osób to przesada moim zdaniem. Trybuny beda swiecic pustkami a zarzad bedzie zdziwiony.
    No ja już tu się naprodukowałem ze składami. Podstawowy cel to przedłużyć kontrakt z Doylem. Jak go oddamy to tracimy lidera drużyny i na lata pozbawiamy się jakichkolwiek szans na walkę o majstra.
    Jeśli odejdzie Jaro i Jason to w zasadzie można budować skład wyłącznie na bezpieczne utrzymanie w lidze. Tutaj akurat wariantów składu do obsadzenia będzie wiele. A jeśli mamy o coś jechać to: żegnamy Hampela i sprowadzamy Zengotę i Lampartów.

    1. Doyle
    2. D. Lampart/Jakob
    3. Patryk
    4. Zengi
    5. Protas
    6. W. Lampart
    7. Tonder
    8. D. Lampart Jakob

    A jak tracimy Jasona i Hampela to trzeba ściągnąć jeszcze jednego seniora. Może być PUK albo Fredi i jedziemy o spokojne utrzymanie.

  37. Powrót do góry    #3858
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wypluj tych pokichanych Lampartow. Po co nam obrazeni amatorzy? Trzymaj poziom ekstralipy a nie dolow polskiego zuzla.

  38. Powrót do góry    #3859
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Zamiast wiecznie zrzędzić sam zaproponuj jakiś skład.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #3860
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przeciez podalem, tylko Tobie sie czytac nie chcialo podobny do twojego, tylko bez tych amatorow.

  40. Powrót do góry    #3861
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Ani D.Lampart ani Thorssell pod 8 sie nie nadają bo skonczyli 23 lata. Wiktor Lampart jest moim zdaniem przereklamowany. A już na pewno nie warto brać ich w pakiecie z braciszkiem.

  41. Powrót do góry    #3862
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To jakie maja być zasady tej 8 do 23 lat ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #3863
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    jesli Jaro odejdzie to okaze sie zwkla kruva. Trzymalismy go 3 lata -problemy malzenskie,kontuzja,odbudowa. trzy lata stracone a on powie pa pa????

    won szujo!

  43. Powrót do góry    #3864
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Ani D.Lampart ani Thorssell pod 8 sie nie nadają bo skonczyli 23 lata. Wiktor Lampart jest moim zdaniem przereklamowany. A już na pewno nie warto brać ich w pakiecie z braciszkiem.
    Aha czyli lepszy jest emeryt Walasek ? Lamparty chodzą tylko w pakiecie a my nawet nie za bardzo mamy doparowego dla Tondera. Mam nadzieje ze nikomu nie przyjdzie do głowy przez rok marnować miejsca dla Zgardy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #3865
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To jakie maja być zasady tej 8 do 23 lat ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Podobno

  45. Powrót do góry    #3866
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Do usunięcia

  46. Powrót do góry    #3867
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Jak maja być takie ograniczenia to niech sobie dadzą spokój z ta bezsensowna zmiana.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #3868
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Aha czyli lepszy jest emeryt Walasek ? Lamparty chodzą tylko w pakiecie a my nawet nie za bardzo mamy doparowego dla Tondera. Mam nadzieje ze nikomu nie przyjdzie do głowy przez rok marnować miejsca dla Zgardy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Co kto woli. Ty wolisz armie zaciężną z 2 ligowego już praktycznie Rzeszowa, a ja wolę zielonogórskiego emeryta którzy zrobił w tym roku dwucyfrówkę na naszym torze w zawodach ekstraligowych. Jak mają przyjść takie gwiazdy w pakiecie jak Lamparty to ja wolę Zgardzińskiego w duecie z Tonderem. Na utrzymanie to wystarczy

  48. Powrót do góry    #3869
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oddali dwumecz. Na moje niech wypieprzaja na szczaw.

    Kolarz ma pewnie radoche ze sie pacjent odbudowal

  49. Powrót do góry    #3870
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Otóż nie wystarczy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •