Strona 12 z 121 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Nie śmiej sie bo jeszcze zobaczysz jak ten niby "klopsik" Wam pourywa cennych punktów jak wyjdzie ze startu z jakimś naszym liderem na 5:1. Druga sprawa, ze na dystansie tez juz umie powalczyć wiec wszystko w jego rękach. Przy odpowiednim podejściu i ciężkiej pracy da radę. Wy skupcie sie lepiej na wspieraniu swoich wychowanków a nie obywatelstwach dla braci Słowian.

  2. Powrót do góry    #497
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nie śmiej sie bo jeszcze zobaczysz jak ten niby "klopsik" Wam pourywa cennych punktów jak wyjdzie ze startu z jakimś naszym liderem na 5:1. Druga sprawa, ze na dystansie tez juz umie powalczyć wiec wszystko w jego rękach. Przy odpowiednim podejściu i ciężkiej pracy da radę.
    Mam tylko nadzieję, że na eksplozję jego potencjału nie będziemy musieli czekać tak długo jak w przypadku Strzelca?
    On jeszcze jezdzi?



    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Wy skupcie sie lepiej na wspieraniu swoich wychowanków a nie obywatelstwach dla braci Słowian.
    No niestety tak się dzieje, jak ma się nad stan utalentowanej młodzieży. Żaden nie chce siedzieć na ławie, a że dla większości klubów EL są łakomym kąskiem to nikogo nie powinno to dziwić.

    Trofimov w leszczyńskiej szkółce szkoli się pod okiem Jankesa już ładnych parę lat, więc śmiało można uważać go za swojego wychowanka.

    Ps.
    Mariola...... Atak!!!
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    On jeszcze jezdzi?
    Tak, w KS DEMON Leszno

    Trofimov w leszczyńskiej szkółce szkoli się pod okiem Jankesa już ładnych parę lat, więc śmiało można uważać go za swojego wychowanka.
    Tak, a to upoważnia was aby nie traktować go jako farbowanego lisa, niczym Holty ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #499
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, w KS DEMON Leszno



    Tak, a to upoważnia was aby nie traktować go jako farbowanego lisa, niczym Holty ?
    O Ks Demon Leszno nie słyszałem, ale jest Szawer Leszno, tam jednak też nie łapie się do składu.

    Holta też tak jak Trofimow uczył się jazdy w swoim polskim klubie, od 13 roku życia pod okiem klubowego trenera??? Jeżeli tak to Holta jest wychowankie Czewy
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    O Ks Demon Leszno nie słyszałem, ale jest Szawer Leszno, tam jednak też nie łapie się do składu.

    Holta też tak jak Trofimow uczył się jazdy w swoim polskim klubie, od 13 roku życia pod okiem klubowego trenera??? Jeżeli tak to Holta jest wychowankie Czewy
    No Holta raczej nie. Ale jak Sasza Loktajev praktykować zaczął w wieku 15 lat w Falubazie, a potem starał się o PL paszport, to wielu z was darło japę, ze jak tak można. Nie pamiętam czy i Ty sam tak nie krzyczałeś czasami. Przyznaj się, jakie miałeś zdanie wtedy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #501
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No Holta raczej nie. Ale jak Sasza Loktajev praktykować zaczął w wieku 15 lat w Falubazie, a potem starał się o PL paszport, to wielu z was darło japę, ze jak tak można. Nie pamiętam czy i Ty sam tak nie krzyczałeś czasami. Przyznaj się, jakie miałeś zdanie wtedy ?
    A Sasza czasami jak trafil do Falubazu nie był juz posiadaczem licencji?
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Wy tu o pierdach gadacie, a ja czytam ze " klopsik" kuszony jest przez GKM i ma tam byc, uwaga...... wzmocnieniem
    Troche mało smieszne podbijanie stawki przez starego Zgardzinskiego.....

    Ps.
    Nicki, Nicki myszka Micki
    Jeśli Zgardziński to ''klopsik'' ,to aż boje się zapytać kim jest Kubera ?

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jeśli Zgardziński to ''klopsik'' ,to aż boje się zapytać kim jest Kubera ?
    Jak to kim ?

    Toż to rolmopsik

    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A Sasza czasami jak trafil do Falubazu nie był juz posiadaczem licencji?
    Tego to nie wiem. Być może i miał ukraińską. Taką samą jaką ma obecnie Trofimow.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to kim ?

    Toż to rolmopsik



    Tego to nie wiem. Być może i miał ukraińską. Taką samą jaką ma obecnie Trofimow.
    Kubera to 17to letni klopsik ktory w EL uzyskał sr. 1.045, a Alex to 19to letni klopsik ktory w tejze lidze uzyskał sr. 0.842. Jak widac nie kazdemu klopsikowatosc przeszkadza w uzyskiwaniu dobrych wyników

    No i widzisz czyli znowu bladzisz. Falubaz wzial zawodnika z licencja i jakims cudem chcial z niego zrobic wychowanka. Trofimow w Lesznie uczyl sie kilka lat rzemiosła żużlowego zanim przystapil do licencji. A ze nie ma obywatelstwa polskiego, to licencje zmuszony byl zdać na Ukrainie
    Rozumiesz?
    Zartowalem z tym "rozumiesz"
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Kubera to 17to letni klopsik ktory w EL uzyskał sr. 1.045, a Alex to 19to letni klopsik ktory w tejze lidze uzyskał sr. 0.842. Jak widac nie kazdemu klopsikowatosc przeszkadza w uzyskiwaniu dobrych wyników
    No tak, to kolosalna różnica . Już nie wspominajac, że Zgarda miał trochę mniej szans na wykazanie się z racji, że pół sezonu stracił przez kontuzję. Nie ośmieszaj się.

  11. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Dajcie spokoj z tym Zgardą. Robicie mu krzywde.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    No tak, to kolosalna różnica . Już nie wspominajac, że Zgarda miał trochę mniej szans na wykazanie się z racji, że pół sezonu stracił przez kontuzję. Nie ośmieszaj się.
    Zgardziński kontuzja 6.04, powrót na tor 19.05.
    Kubera kontuzja 12.04, powrót na tor 3.06

    Alex odjechał 6 meczów, Kubera 7. Za dużej różnicy tu nie ma...
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 03-11-2016 o 19:01

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No i widzisz czyli znowu bladzisz. Falubaz wzial zawodnika z licencja i jakims cudem chcial z niego zrobic wychowanka. Trofimow w Lesznie uczyl sie kilka lat rzemiosła żużlowego zanim przystapil do licencji. A ze nie ma obywatelstwa polskiego, to licencje zmuszony byl zdać na Ukrainie
    Ty chyba żartujesz.

    Falubaz nie chciał robić z Saszy wychowanka. Traktował go jak wychowanka. A to znaczna różnica.

    Podobnie jak w Lesznie Trofimow, może i Unia go traktuje jak wychowanka, ale wychowankiem Unii, formalnie, nigdy nie będzie.

    Obaj mają licencję Ukraińską, obaj po kilka lat uczyli się rzemiosła w PL, jeden w Lesznie, drugi w ZG. Ale jak chodzi już o obywatelstwo to Trofimow farbowanym lisem nie będzie. A Saszka już będzie. Czy dobrze ciebie zrozumiałem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Mariusz ile razy Sasza faktycznie trenował na torze przed zdaniem licencji? Oczywiście mówimy o Zielonej Górze. Tak się składa, że Trofimow wspólnie z Kuberą robili postępy na Smoku. Dla mnie ważne jest to, że chłopak z dużym szacunkiem wypowiada się nt. Unii i jeśli wywalczy sobie miejsce w składzie, to tylko przyklasnę.

    Nasza młodzież zasila w ostatnim czasie wiele klubów 1 ligi oraz ekstraligi- także Twój, a wspomniany Kubera mógł jeździć w Falubazie. Wujek Rafał mocno ten temat drążył.

    Zabawne są Twoje reakcje w temacie wychowanków Unii, bo za każdym razem deprecjonujesz ich umiejętności i nie potrafisz docenić dobrego narybku z sąsiedztwa. A chyba wszystkim nam zależy na dobru polskiego zuzla, prawda?

    Także bierzcie się w końcu za szkolenie, a efekty będą wymierne.

  15. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty chyba żartujesz.

    Falubaz nie chciał robić z Saszy wychowanka. Traktował go jak wychowanka. A to znaczna różnica.

    Podobnie jak w Lesznie Trofimow, może i Unia go traktuje jak wychowanka, ale wychowankiem Unii, formalnie, nigdy nie będzie.

    Obaj mają licencję Ukraińską, obaj po kilka lat uczyli się rzemiosła w PL, jeden w Lesznie, drugi w ZG. Ale jak chodzi już o obywatelstwo to Trofimow farbowanym lisem nie będzie. A Saszka już będzie. Czy dobrze ciebie zrozumiałem ?
    No nie zrozumiałeś, ale jakoś szczególnie mnie to nie dziwi
    Trofimow wychowankiem Unii formalnie nigdy nie będzie,jednak nieformalnie jest. Natomiast Sasza formalnie jak i nie formalnie nigdy wychowankiem Falubazu nie będzie.

    ps.
    Sorry chłopaki, ale nudziło mi się
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Mariusz ile razy Sasza faktycznie trenował na torze przed zdaniem licencji?
    A to ma znaczenie w kontekście bycia lub nie "farbowanym lisem" ?

    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    No nie zrozumiałeś, ale jakoś szczególnie mnie to nie dziwi
    Trofimow wychowankiem Unii formalnie nigdy nie będzie,jednak nieformalnie jest. Natomiast Sasza formalnie jak i nie formalnie nigdy wychowankiem Falubazu nie będzie.

    ps.
    Sorry chłopaki, ale nudziło mi się
    Ale nie potrafisz powiedzieć, czy dajmy na to za 5 lat (jak będzie w wieku Saszki), Trofimow dalej będzie nieformalnym wychowankiem Unii, czy może pamięć o nim zaginie ?

    Bo coś mi się wydaje, ze jak chłopak nie będzie błyszczał w tym sporcie to będąc w wieku Loktajeva, nikt za nim w Lesznie tęsknił nie będzie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #512
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to ma znaczenie w kontekście bycia lub nie "farbowanym lisem" ?



    Ale nie potrafisz powiedzieć, czy dajmy na to za 5 lat (jak będzie w wieku Saszki), Trofimow dalej będzie nieformalnym wychowankiem Unii, czy może pamięć o nim zaginie ?

    Bo coś mi się wydaje, ze jak chłopak nie będzie błyszczał w tym sporcie to będąc w wieku Loktajeva, nikt za nim w Lesznie tęsknił nie będzie
    Wychowanek zawsze będzie wychowankiem i nawet jak zachowa się jak ostatni zdrajca i człowiek bez honoru vide Hampel, czy Dobrucki, pamięć o tym gdzie się wychował i wyszkolił na żużlowca nigdy nie zaginie.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wspominasz Dobruckiego i leszczyniaków którzy okazali się agentami Falubazu ale pominąłeś czołowego agenta którego Dowhan nawet miał już dosyć gdy w meczach o awans do ekstraligi z Ostrowem testował sobie silniki na kolejny rok w pierwszej lidze bo tak mu dobrze u Senatora było.Temu to dopiero w Lesznie brawa bili aż do dzisiaj mam jakieś zakłócenia bębenków usznych od aplauzu jak wtedy u Was byłem.Było wtedy dość ciepło to miejscowa trzoda której na Smoczyku nigdy nie brakowało w tamtym czasie rzucała w niego japonkami,skarpetami i chciała go złapać na lasso używając raperskich łańcuchów bo to wicie...każdy miał jeszcze wtedy inwentarz od klubu za wierność barwom,dzisiaj już tylko policja na koniach.A do Śmigla musiał udawać się wilgą z miejscowego lotniska bo na drodze zbójnicy szykowali zasadzki,Jurand ze Spychowa takie tam historie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Wspominasz Dobruckiego i leszczyniaków którzy okazali się agentami Falubazu ale pominąłeś czołowego agenta którego Dowhan nawet miał już dosyć gdy w meczach o awans do ekstraligi z Ostrowem testował sobie silniki na kolejny rok w pierwszej lidze bo tak mu dobrze u Senatora było.Temu to dopiero w Lesznie brawa bili aż do dzisiaj mam jakieś zakłócenia bębenków usznych od aplauzu jak wtedy u Was byłem.Było wtedy dość ciepło to miejscowa trzoda której na Smoczyku nigdy nie brakowało w tamtym czasie rzucała w niego japonkami,skarpetami i chciała go złapać na lasso używając raperskich łańcuchów bo to wicie...każdy miał jeszcze wtedy inwentarz od klubu za wierność barwom,dzisiaj już tylko policja na koniach.A do Śmigla musiał udawać się wilgą z miejscowego lotniska bo na drodze zbójnicy szykowali zasadzki,Jurand ze Spychowa takie tam historie
    Mój gorzowski kolego. Jeżeli myślisz o Okoniu, to wiedz że specjalnie nie ujmuje go w swoich wypowiedziach. Z tego co kojarze to z trójki JH, RD, RO, Okon jako jedyny nie był sxkolkowiczem Unii. Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

    Co zo bydła na stadionach to pragnę tylko przypomnieć o gorzowskich granatach własnej roboty i na próbie przeprowadzenia linczu na Balim zaraz po upadku przez zielonogórskich frajerow.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Mój gorzowski kolego.
    Pysznie

  21. Powrót do góry    #516
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra, czyli na dziś dla mnie wygląda to następujaco:

    Stal - Vaculik
    Unia - Kołodziej
    Rybnik - Lindgren i Musielak oraz jakiś Polak typu Walas, Balina
    Apator - Zagar
    Sparta - end
    GKM - Pieszczek
    Wlokniarz - na 2 pozycje ma 3 kandydatow: Jonsson, MJJ i Pedersen

    W takim razie Falubaz moze realnie zawalczyc o Pedersena lub MJJ bo nie wyobrazam sobie powrotu i meczarni z AJ.

  22. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dziku pewnie wyląduje w Czewie.
    Chętny na jego usługi się znajdzie, to jest jednak za mocne nazwisko, żeby od tak sobie nikt go nie chciał i się błąkał i szukał angażu na grosze.
    Miał zawirowania w zeszłym sezonie, ale nie zapomniał jak się jezdzi.

    MJJ też raczej odpadnie, a hobbysta AJ nie pasuje do nas w obecnej sytuacji.


    Tu trzeba kogoś ambitnego, co to nie bedzie się puszył jak posiedzi na ławce.
    Raczej to bedzie Thorssell, który spokojnie może powalczyć z Karpiem o skład.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Mój gorzowski kolego. Jeżeli myślisz o Okoniu, to wiedz że specjalnie nie ujmuje go w swoich wypowiedziach. Z tego co kojarze to z trójki JH, RD, RO, Okon jako jedyny nie był sxkolkowiczem Unii. Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

    Co zo bydła na stadionach to pragnę tylko przypomnieć o gorzowskich granatach własnej roboty i na próbie przeprowadzenia linczu na Balim zaraz po upadku przez zielonogórskich frajerow.
    Okoniewski tak jak pozostali agenci zaczynał w Pawłowicach na minitorze a licencje zdawał jako pilanin.
    Wiedz że na Zawarciu na lasso łatwiej kogoś złapać bo można to robić prosto z wiaduktu nad parkingiem.Byli już tacy mimo wszystko mniej zaradni kowboje którzy nie złapali Balińskiego za łeb tylko łańcuch wkręcił się gdzieś w szprychy i złachało ich tak że ciągneli się za ofiarą przez cztery kółka po ziemi.Ci co przeżyli i tak mówili że było zalypiście
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  24. Powrót do góry    #519
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Okoniewski tak jak pozostali agenci zaczynał w Pawłowicach na minitorze a licencje zdawał jako pilanin.
    Dlaczego pominąłeś tak istotny fakt, jakim jest to, że po zabawie na minitorze, Hampel i Dobrucki byli adeptami leszczyńskiej szkółki?Nieświadomość, niewiedza czy zwykła głupota?
    Reszty bełkotu nie komentuje ,bo najzwyczajniej w świecie nie mam pojęcia o czym Ty piszesz.....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Dyskusje o Saszce czy Zgardzinskim, a przeciez mamy noweg duzo lepszego wychowanka - Doyle'a.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (04-11-2016), jelousabmarinek (04-11-2016)

  27. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dyskusje o Saszce czy Zgardzinskim, a przeciez mamy noweg duzo lepszego wychowanka - Doyle'a.
    A ja tam twierdzę, że przy jego zamiłowaniu do uprawy kartofli najlepiej mu będzie w Lesznie, gdzie zostanie nowym Adamsem. Względnie Gorzów, bo tam też kartoflisko bywa majestatyczne.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #522
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Doyle, Protas i Dudek będą jechać na swoim poziomie. Natomiast dalej mamy bardzo dużo niewiadomych , a może i wiadomych , bo Hampel to juz wiemy, ze przy każdym ścisku będzie zamykał gaz. Karpov pokazal co jest wart w meczach o stawkę. Juniorzy gwarantują tyle co nic. Napewno nie beda łatać słabych występów seniorów.

  29. Powrót do góry    #523
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Czyli coraz mniej niewiadomych, choć wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

    Na ten moment seniorski najlepiej wyglada Gorzów i moze Leszno. Do tego Leszno ma Kildemanda, którego potencjalnie stać na o wiele lepsze wyniki za rok. Gorzej juz chyba nie pojedzie. I dodatkowo silna juniorka w Lesznie. Trzecim faworytem Sparta bo oprócz wyrównanej seniorki z dużym potencjałem rozwojowym chyba najsilniejsi juniorzy w lidze.
    U nas moze Hampel zrobi ta różnice na plus, słabszym ogniwem piąty senior, co do juniorki mam nadzieje, ze bedzie dobrze, lepiej niż wielu sądzi.

    Apropos Kildemanda to jaka ulga, ze juz nie ma durnego ksm bo ten zawodnik by teraz ze swoją średnia biegowa przebierał w ofertach i był najbardziej łakomym kaskiem, w nagrodę za to ze pojechał poniżej oczekiwań i zawiódł swój klub

  30. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Doyle, Protas i Dudek będą jechać na swoim poziomie. Natomiast dalej mamy bardzo dużo niewiadomych , a może i wiadomych , bo Hampel to juz wiemy, ze przy każdym ścisku będzie zamykał gaz. Karpov pokazal co jest wart w meczach o stawkę. Juniorzy gwarantują tyle co nic. Napewno nie beda łatać słabych występów seniorów.
    Brakuje jeszcze tylko na końcu słowa - lecimy ...
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 04-11-2016 o 22:43
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Tak sobie myślę i na miejscu Waszych decyzyjnych "krawatów" poszedłbym va banque i wziąłbym "Dzika". Pedersen jedzie w poniedzialek do Leszna na rozmowy, by rozwiązać kontrakt. Daleko nie będziecie mieli i możecie go przechwycić. Na południe do "świetych" ma daleko. A taki Pedersen w składzie Falubazu zrobiłby różnicę i z miejsca stalibiście się głównym kandydatem do złota. A taki Karpow? Nie będzie go szkoda. Prochu nie wymyśli, do pułapu 2,0 na bieg też się nie zbliży. Zapewne, gdy znów nie będzie finału to Ukrainiec będzie pierwszy do odstrzału. Także nie ma co patrzeć, że jest już piątka seniorów, tylko bierzcie DZIKA. Częstochowa dużo mu nie da, więc nie trudno będzie przebić ich ofertę. A skład: Dudek Hampel Doyle Pedersen Protas juniorzy robiłby wrażenie na wszystkich.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Eneasz (04-11-2016)

  33. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Trofimow wychowankiem Unii formalnie nigdy nie będzie,jednak nieformalnie jest. Natomiast Sasza formalnie jak i nie formalnie nigdy wychowankiem Falubazu nie będzie.
    ps.
    Sorry chłopaki, ale nudziło mi się
    To jak Ci się tak nudzi, to lepiej poczytaj słownik ortograficzny.

  34. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Italiano wybacz ale jak czytam Twoje wypociny to nie sposób odnieść się wrażeniu że każdy kto zaczynał gdzieś w okolicach Leszna powinien dziękować ojcu za spłodzenie,matce za jedzenie i do końca życia obrabiać leszczyńskie pole.Kto dał w długą ten zdrajca,oszust bez honoru i powiesić go na drzewie W Danii,Szwecji czy Anglii proceder zmiany klubu to rzecz normalna każdego roku i nikt z tego sobie nic nie robi.Mentalnie tkwimy w każdej dziedzinie w głębokich latach osiemdziesiątych po prostu.Gdyby ten Hamplel jeszcze był jakąś ikoną a to zwykły cwaniaczek startowy co mu akurat dobrze wychodzi,rura do przodu i tyle z tego wielkiego fenomenu.Przyjdzie co do czego to po 13 biegach ludzie znowu nabuzowani będą wracać do domu heh
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Italiano wybacz ale jak czytam Twoje wypociny to nie sposób odnieść się wrażeniu że każdy kto zaczynał gdzieś w okolicach Leszna powinien dziękować ojcu za spłodzenie,matce za jedzenie i do końca życia obrabiać leszczyńskie pole.Kto dał w długą ten zdrajca,oszust bez honoru i powiesić go na drzewie W Danii,Szwecji czy Anglii proceder zmiany klubu to rzecz normalna każdego roku i nikt z tego sobie nic nie robi.Mentalnie tkwimy w każdej dziedzinie w głębokich latach osiemdziesiątych po prostu.Gdyby ten Hamplel jeszcze był jakąś ikoną a to zwykły cwaniaczek startowy co mu akurat dobrze wychodzi,rura do przodu i tyle z tego wielkiego fenomenu.Przyjdzie co do czego to po 13 biegach ludzie znowu nabuzowani będą wracać do domu heh
    Tu nie chodzi o to, że ktoś odchodzi z Leszna, ale w jaki sposób odchodzi. A czy to co dzieje się w Dani, Szwecji i Angli, to znaczy, że to jest coś dobrego? To znaczy, że my mamy robić tak samo? To, że Niemcy i Francja wzbogaciły się kulturowo, to uważasz, że my tez powinniśmy?
    Patrząc na to co dzieje się aktualnie w nowoczesnej Europie Bogu dziękuję, że my jednak nadal tkwimy w głębokich latach osiemdziesiątych

    Ps.
    Słownika czytał nie będę, bo jest nudny
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Nie ośmieszaj się.
    ciebie w tym względzie na pewno nie pobije.

  37. Powrót do góry    #530
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A co myślicie o Zagarze? Końcówkę sezonu miał naprawdę dobra...

  38. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ma w sobie pierwiastek gorzowski, to raz. Dwa to Termos kogos musi podpisac... przeplacanie za MZ nie ma sensu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Po co tak właściwie w Falubazie jeszcze jeden zawodnik? Karpov już wam śmierdzi? Jest jeszcze Thorssell, który będzie przecież robił po 10 punktów w razie potrzeby, bo będzie pod skrzydłami Mareczka W Lesznie tylko czekają aż Nicki zda sprzęt, a wy na niego czekacie, chociaż sytuacja kadrowa niemal identyczna.

  40. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Tu nie chodzi o to, że ktoś odchodzi z Leszna, ale w jaki sposób odchodzi. A czy to co dzieje się w Dani, Szwecji i Angli, to znaczy, że to jest coś dobrego? To znaczy, że my mamy robić tak samo? To, że Niemcy i Francja wzbogaciły się kulturowo, to uważasz, że my tez powinniśmy?
    Patrząc na to co dzieje się aktualnie w nowoczesnej Europie Bogu dziękuję, że my jednak nadal tkwimy w głębokich latach osiemdziesiątych

    Ps.
    Słownika czytał nie będę, bo jest nudny
    Francja to nie żadna kultura tylko lewackie dno dawno wypaczone z wszelkiej kultury i tradycjii.Ja piszę o Danii,Szwecji i Anglii która też ma już dosyć francusko belgijskiej kultury.Jeśli chodzi o nas to jedynie odnosimy się do Boga i Bogu dziękujemy a mentalnie jesteśmy rasowymi komuchami którym wszystko się należy.Być może Hampel to mentalny komunista więc wszystko mu się należało a Dowhan spełnił jego oczekiwania i tyle.Nie wiem czy on Wam tam obiecywał jakąś dozgonną miłość ale macie tylu wychowanków to na pewno nie ma za czym płakać.W Falubazie mają wiekszy problem więc jedyne co im zostaje to machać porfelem i wyszukiwać takich Hampeli,Pedersenów którzy wypełnią misje pt.złoto bo dawno nic sami niczego nie wymyślili.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  41. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Po co tak właściwie w Falubazie jeszcze jeden zawodnik? Karpov już wam śmierdzi? Jest jeszcze Thorssell, który będzie przecież robił po 10 punktów w razie potrzeby, bo będzie pod skrzydłami Mareczka W Lesznie tylko czekają aż Nicki zda sprzęt, a wy na niego czekacie, chociaż sytuacja kadrowa niemal identyczna.
    Po to żeby w razie kontuzji kogoś z podstawowego składu mieć jakieś zabezpieczenie. Ostatnie lata w Falubazie pod względem kontuzji i innych przypadków były dość obfite: Hampel, Protasiewicz przynajmniej raz w sezonie jest kontuzjowany, zawieszony Łoktajev, postrzelony Larsen, wcześniej 3x w sezonie kontuzjowany Walasek. Totalną głupotą byłoby zamykanie składu w 5 seniorach biorąc pod uwagę jak kontuzjogenny jest to sport. Może gdyby w klubie był jeszcze jakiś sensowny junior to mógłby łatać dziury seniorskie, ale że go nie ma to 6 senior jest bardzo potrzebny. Zresztą Karpov to żaden pewniak nie jest i dobrze gdyby miał jakiś bat nad sobą, bo całkowity brak rywalizacji to też nie jest nic dobrego (patrz Tarnów albo nawet Gorzów gdzie MJJ cały sezon się woził bez żadnych konsekwencji).

    A spekulacje o Pedersenach i Zagarach to jak dla mnie można o kant tyłka potłuc, bo wiadomo, że Falubaz nie ma na to kasy (DDP + Hampel swoje kosztują).
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 05-11-2016 o 16:34
    TeamLindgren

  42. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Po to żeby w razie kontuzji kogoś z podstawowego składu mieć jakieś zabezpieczenie. Ostatnie lata w Falubazie pod względem kontuzji i innych przypadków były dość obfite: Hampel, Protasiewicz przynajmniej raz w sezonie jest kontuzjowany, zawieszony Łoktajev, postrzelony Larsen, wcześniej 3x w sezonie kontuzjowany Walasek. Totalną głupotą byłoby zamykanie składu w 5 seniorach biorąc pod uwagę jak kontuzjogenny jest to sport. Może gdyby w klubie był jeszcze jakiś sensowny junior to mógłby łatać dziury seniorskie, ale że go nie ma to 6 senior jest bardzo potrzebny. Zresztą Karpov to żaden pewniak nie jest i dobrze gdyby miał jakiś bat nad sobą, bo całkowity brak rywalizacji to też nie jest nic dobrego (patrz Tarnów albo nawet Gorzów gdzie MJJ cały sezon się woził bez żadnych konsekwencji).
    Przecież praktycznie klepnięty jest Thorsell, a jeszcze kolejni zawodnicy to już przesada.

  43. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ok, myślałem że chodzi ci o 6 seniora, a ty o 7 pisałeś. 7 raczej nie będzie, bo tak jak napisałem - Pedersen czy Zagar są raczej niemożliwi (wtedy niepotrzebny byłby Thorsell), to są tylko spekulacje kibiców, którzy już nie mają co robić (bo skład klepnięty). Aczkolwiek ja bym się na 7 seniora nie pogniewał, nawet na takiego Justina. Lepiej dmuchać na zimne i mieć zabezpieczenie na różne przypadki.

    Osobiście liczę na to, że będzie zdrowa rywalizacja wśród juniorów, a nie etatowa para Zgarda - Niedźwiedź na zasadzie "bo tak". Burzyński rokuje dużo lepiej od tej dwójki i szczególnie Niedźwiedzia (zwykły startowiec) może już w przyszłym sezonie wygryźć ze składu.

    Thorssell oficjalnie w FZG

    http://zuzel.falubaz.com/post/jacob-...cza-do-druzyny
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 05-11-2016 o 16:47
    TeamLindgren

  44. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    No to Karpiu ma powody do obaw i chyba przestał już lubić Polewaczkowego.
    Ale Andriej to ambitny gościu i zdrowa rywalizacja o skład dobrze mu zrobi.

    Mam nadzieje, że bedzie jechał ten kto lepiej bedzie się prezentował i o miejscu w składzie (Karpov vs Thorssell) bedzie decydowała aktualna dyspozycja, a nie jakieś inne czynniki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #538
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jaruś na ławce.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Nie u Cieślaka, Hampel nawet z olimpiadą co mecz będzie miał abonament na miejsce w składzie

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #540
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Thorssel końcówkę sezonu w Szwecji miał zacną wiec Ondrej bedzie miał godnego rywala o miejsce w składzie. To moze byc transfer trafiony nie w 10 tylko w 100!!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •