Strona 96 z 121 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    biedny Przemek, chcial porozmawiac o faktach, ale trafil na klamczuszka.
    Ten tekst o Doylu to jest niezly pocisk strazaka!
    Pamietam jak jeszcze niedawno uswiadamial nas na forum ze niejaki Kolodziej wcale sie nie zapowiadal na zawodnika, ktory cos osiagnie
    bo byl watly i sie przewracal gdy byl mlodziakiem

    Takie mity, ze ostaf wymieka. I on chce zeby go powaznie traktowac...
    Czego to trolle nie wymyślą, byle tylko o czymś pogadać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4277
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Lepiej byc merytorycznym trolem niz klepac bzdury albo fantasmagorie w co drugim zdaniu.

    Oczywiscie ten, co te bzdury poprawi to gamon, baran albo inny pajac. Taka sytuacja

  3. Powrót do góry    #4278
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...ra-jankowskieg

    "- Wychowankiem, jakiej szkółki jest Drabik? Żadnej! Jest wychowankiem własnego ojca. Tak samo Smektała czy Kubera. To są teamy, rodziny. To już nie jest szkółka tak jak w czasach komunizmu - mówił niedawno*Kamil Kawicki, dyrektor*Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra*w rozmowie z Radiem Zielona Góra."

    Jak widać, w ZG nie tylko Mariusz ma takie podejście 😀
    Temat wychowanków powinien być przedyskutowany przy okazji jakiegoś zakrapianego spotkania.
    Jeżeli siła argumentów nie byłaby w stanie nic zdziałać, to być może argument siły okazłby się skuteczny.

    Wtedy pewnie wszystko raz na zawsze byłoby wyjaśnione i uporządkowane.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (11-10-2017)

  5. Powrót do góry    #4279
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A ja ponownie, bo nadal nie łapię. Jeśli zostanie Doyle to co ma nam dać osoba Walaska? Kompletnie nie pojmuje tego pomysłu. Nie będzie to skład na medal (sorry ale na papierze Gorzów, Leszno i Wrocław z Hampelem będą dużo mocniejsze), a skoro nie będzie na medal to po kiego grzyba nam kolejny gość po czterdziestce? Nawet jeśli będzie robić te 10 pkt, w co ani trochę nie wierzę? Gdzie tu jakaś wizja budowania czegoś na przyszłość? Mając Doyle'a, Dudka, PePe i powiedzmy Thorsella potrzebujemy kogoś utalentowanego, młodego, widowiskowego, kto w niedługim czasie zastąpi nam kapitana. Za kilka lat nie będzie na żużlowych torach ani Protasiewicza, ani Walaska, kim wtedy będziemy jeździć? Zgardzinskim?
    Moim zdaniem opcje są dwie.
    1. Bierzemy kogoś kto może nam dać bardzo dużo punktów co mecz z nadziejami walki nawet o najwyższe cele.
    2. Odpuszczamy na tyle, że naszym celem będzie walka o play off z młodszym zespołem i budowaniem czegoś na przyszłość.
    Jak dla mnie w obu opcjach nie ma miejsca dla Walaska. I poważnie mocno podziwiam tych, którzy są za tym żużlowcem co najlepsze lata ma za sobą a jego styl jazdy budzi u mnie równie duże emocje fo wspomnianego wcześniej Zgardzinskiego. Zapomnieliście chyba tez ile było wiecznie problemów z tym gościem. Ehh...

  6. Powrót do góry    #4280
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Lepiej byc merytorycznym trolem niz klepac bzdury albo fantasmagorie w co drugim zdaniu.

    Oczywiscie ten, co te bzdury poprawi to gamon, baran albo inny pajac. Taka sytuacja
    Toż to oksymoron.

    Zaczynam ciebie lubić. Tak się mocno starasz

    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A ja ponownie, bo nadal nie łapię. Jeśli zostanie Doyle to co ma nam dać osoba Walaska? Kompletnie nie pojmuje tego pomysłu. Nie będzie to skład na medal (sorry ale na papierze Gorzów, Leszno i Wrocław z Hampelem będą dużo mocniejsze), a skoro nie będzie na medal to po kiego grzyba nam kolejny gość po czterdziestce? Nawet jeśli będzie robić te 10 pkt, w co ani trochę nie wierzę? Gdzie tu jakaś wizja budowania czegoś na przyszłość? Mając Doyle'a, Dudka, PePe i powiedzmy Thorsella potrzebujemy kogoś utalentowanego, młodego, widowiskowego, kto w niedługim czasie zastąpi nam kapitana. Za kilka lat nie będzie na żużlowych torach ani Protasiewicza, ani Walaska, kim wtedy będziemy jeździć? Zgardzinskim?
    Moim zdaniem opcje są dwie.
    1. Bierzemy kogoś kto może nam dać bardzo dużo punktów co mecz z nadziejami walki nawet o najwyższe cele.
    2. Odpuszczamy na tyle, że naszym celem będzie walka o play off z młodszym zespołem i budowaniem czegoś na przyszłość.
    Jak dla mnie w obu opcjach nie ma miejsca dla Walaska. I poważnie mocno podziwiam tych, którzy są za tym żużlowcem co najlepsze lata ma za sobą a jego styl jazdy budzi u mnie równie duże emocje fo wspomnianego wcześniej Zgardzinskiego. Zapomnieliście chyba tez ile było wiecznie problemów z tym gościem. Ehh...
    To też oksymoron.

    Zakładając, że jakimś cudem znajdziemy takiego utalentowanego, młodego, widowiskowo jeżdżącego zawodnika. Toż przeciez zaraz jak u nas błyśnie jego gwiazda, to w nastepnym sezonie podkupi nam go Termos, Rusiecki czy inny Zmora. A wtedy taki ktoś nie zastąpi nam kapitana. Protasa może nam zastąpić tylko rodowity Falubaz. Mam nadzieję, ze Patryk się nie wyłamie

    Walas miał być uzupełnieniem składu, zawodnik na II linię. Wynik mieliby ciągnąc Pepe, Dudek, Zengi. Pod numerami 6-8 mieliby śmigać tylko nasi juniorzy. I tak przez dwa może trzy sezony. I w tym układzie byłoby miejsce dla jednego zagranicznego zawodnika. Ja bym tam widział jakiegoś młodego ancymona. Taki Lars Gunestad ver. 2.0 U mnie nie byłoby Doyle. Oczywiście celem drużyny byłyby maksymalnie PO. Tak aby nie wywierać presji na złoto w DMP. Głównym założeniem byłoby objeżdżanie juniorów w SE.

    Oczywiście to tylko moja wizja. Jak słyszę w klubie mają inną koncepcję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4281
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Tylko jaką? Jak nam Jacek Falubaz wszystkich podpyerdoli .

  8. Powrót do góry    #4282
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście to tylko moja wizja. Jak słyszę w klubie mają inną koncepcję.

    No i chwała Bogu.

  9. Powrót do góry    #4283
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Tylko jaką? Jak nam Jacek Falubaz wszystkich podpyerdoli .
    No i tu się zgadzamy.

    Trzeba Jackowi jakaś kocówę zgotować.

    Bo jak mu się za bardzo powiedzie w tym Toruniu, to nam za rok jeszcze Patryka podpyerdoli.

    A w ogóle co to za pomysł ? Kto to wymyślił, żeby Jacek pracował dla pierników ?

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No i chwała Bogu.
    Karwa, jak ci Nickiego czy Herbiego ściągną do Falubazu to wtedy podziękujesz Bogu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4284
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie to wyczytałeś gamoniu ? Znowu ćpałeś ?

    .
    Już Ci to ktoś napisał krecie żebyś sobie gamonii i ćpunów poszukał może we własnej rodzinie.Jacuś to sobie może chcieć spalić oponę a nawet zmarszczyć Freda a ja Ci mówię melepeto że Walasek był konkretny pięć lat temu tylko wtedy był za drogi dla takich cwaniaków.
    Dzisiaj zbastował i potaniał bo nikt go nie chcę i zamiast budować drużynę na lata z rumpów co w dzisiejszych czasach i tak jest jedynie twoją imaginacją należy szukać świeżości w młodych zawodnikach typu Fricke,Woryna,Przedpełski,Zengota,Wożniak czy nawet ten Lindgren i to jest druga linia,nieobliczalna i której się jeszcze coś chcę
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 11-10-2017 o 00:13
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  11. Powrót do góry    #4285
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Toż to istny wrzący tygiel zmian i pragnień transferów.
    Zdecydowanie za krótki i za szybki ten okres transferowy. Co tu będziemy robić od połowy listopada?
    Kluczową rolę u nas wydaje się mieć Doyle. Jeśli zostanie, to się do niego dopasujemy. Jeśli nie zostanie, to też się do tego dopasujemy.
    Tylko Doyle nie określił się, czy on dopasuje się do naszych oczekiwań względem niego, jeśli chodzi o jazdę w ewentualnych PO. Z taką postawą, jak w tym roku, to już wolałbym w jego miejsce Walaska. Z Grzesiem to od początku wiadomo, że nic nie wiadomo. A tak, człowiek czeka na te PO, wpisuje przed dwumeczem >10pkt w 5 wyścigach, a facet nie zasługuje na nominowane!
    Jeśli dalej dla niego SGP będzie priorytetem, to nie powinien w Falubazie dostać nawet złotówki więcej niż w tym roku. Niech go sobie bierze Toruń.
    Jeśli stracimy Doyla, to i tak trzeba zakontraktować dobrego grajka, by bez nerwów czekać na ustalenie 8 msc w Elidze. Na pomoc juniorów, nie możemy przez najbliższe 2-3 lata liczyć, a szkoda. Tak czy siak trzeba 3-4 dobrych seniorów w składzie, by spokojnie dokształcać juniorów, jak np. w Gorzowie. Bez mocnej 7 i 8, mamy małe szanse coś zwojować. Byle tylko obronić się przed spadkiem, bo baraż, jak pokazał Toruń, to emocje równie wielkie jak PO!

  12. Powrót do góry    #4286
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    "Walas miał być uzupełnieniem składu, zawodnik na II linię. Wynik mieliby ciągnąc Pepe, Dudek, Zengi. Pod numerami 6-8 mieliby śmigać tylko nasi juniorzy. I tak przez dwa może trzy sezony"

    Co taki skład gwarantuje? Według mnie jedyne co to walka o utrzymanie w lidze. Na swoim torze byśmy mieli problem z wygranymi. Przepis na katastrofę. Ja wiem, że wielu ma bardzo krótka pamięć to może przypomnę kilka spotkań Grzegorza Walaska z tego sezonu: w Częstochowie 3pkt, z Rybnikiem 8+2, w Grudziądzu 4pkt, z Wrocławiem 6pkt, w Lesznie 2pkt, z Wlokniarzem 5+3, z Rybnikiem 8+2, z Grudziądzem 4+2... Baraże z pierwszą liga mu wyszły, ale chyba poziom Gdańska to nie jest poziom ekstraligi? Sory, ale poza małymi wyjątkami nic Grzegorz wielkiego w tym sezonie nie jechał, a w najtrudniejszych spotkaniach RZ dla Torunia i tak go nie było. Nie przekonacie mnie do tego pomysłu.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wookie1982 za jego przydatny post!

    Magik (11-10-2017)

  14. Powrót do góry    #4287
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Toż to oksymoron.

    Zaczynam ciebie lubić. Tak się mocno starasz
    W gruncie rzeczy ciebie też lubią na swój sposób, bo gdyby tak nie było, nie chciałoby się z tobą dyskutować. Znamienne jest, że pierwszą część mojego zdania nazywasz oksymoronem, za to drugą już nie. Zaczyna się zatem coś poprawiać

    Na szczęście widzę, że wirus Walasek nie postępuje wśród tutejszego kibicowstwa, co należy wziąć za (bardzo) dobrą monetę. Dla większośći jest wiadome, że godziwy zarobek Walas ogarnąłby dopiero w 2019, jako solidna pierwsza linia w I lidze, już po naszym spadku.

  15. Powrót do góry    #4288
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przemek pajacu
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie to wyczytałeś gamoniu ? Znowu ćpałeś ? (...)Tylko takie cymbały jak ty będa ukradkiem oglądać w TV.
    A potem:
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale to twoja opinia. Ja mam inną. Chyba mam prawo ?
    Mariusz, napisałeś:
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Taki Jason Doyle jeszcze trzy sezony temu śmigał w Kolejarzu Rawicz. I pewnie, po cichu, tez przemyśliwał o zakończeniu kariery.
    Na co Przemek Ci:
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jak mógł myśleć w 2013 roku jak jeździł w Rawiczu o zakończeniu kariery skoro...trafił do Drużynowego Pucharu Świata i na torze w Czestochowie reprezentował swój kraj.
    Po czym Ty (wyzwiska przez litość już pominąłem):
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jedyne co twierdzę to to, że większość zawodników, w swojej karierze, miała podobne dylematy co Walas, zastanawiając się czy czasami nie rzucić tego w cholerę. I to nie raz czy dwa.
    Czemu tak trudno Ci się przyznać, że popełniłeś babola?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Dominik (11-10-2017)

  17. Powrót do góry    #4289
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A potem:


    Mariusz, napisałeś:

    Na co Przemek Ci:

    Po czym Ty (wyzwiska przez litość już pominąłem):


    Czemu tak trudno Ci się przyznać, że popełniłeś babola?
    Jak miałby się przyznać że popełnił babola skoro go nie popełnił i tylko ty papuasie w krótkich spodenkach nie wyłapałeś kontekstu

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Aussie (11-10-2017), spitt22 (11-10-2017)

  19. Powrót do góry    #4290
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Moje wróbelki cwierkaja że wasz kapitan a 100 % Krzyżak znów zatesknil za kujawsko pomorskim klimatem

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  20. Powrót do góry    #4291
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A potem:


    Mariusz, napisałeś:

    Na co Przemek Ci:

    Po czym Ty (wyzwiska przez litość już pominąłem):


    Czemu tak trudno Ci się przyznać, że popełniłeś babola?
    Bo trudno to przyznać, skoro w jakimś wywiadzie Doyle słyszę od niego, że nie raz i nie dwa, miał przemyślenia czy aby nie rzucić tego sportu w cholerę. A za chwile czytam, że taki Doyle nie wie co mówi, bo niejaki Przemek wie lepiej. Pisząc:

    Jak mógł myśleć w 2013 roku jak jeździł w Rawiczu o zakończeniu kariery skoro...trafił do Drużynowego Pucharu Świata i na torze w Czestochowie reprezentował swój kraj.
    Czyli gość ewidentnie próbuje dyskutować z faktami. Po prostu dorabia sobie teorie do swoich przemyśleń. Pomijam już fakt, że w tej dyskusji nie chodzi tylko o rok 2013. Z tego co pamiętam, to Doyle karierę w PL rozpoczął w 2009 roku w Rawiczu. I dopiero lata 2013-2014 były tymi lepszymi w jego karierze. Po których zwróciła na niego uwagę SE. Facet w Anglii zładował w roku 2005. Więc pomiędzy latami 2005 - 2013, miał w sumie okres w karierze gdzie szału nie robił. Wywiad z Doylem czytałem w jakiejś gazecie w czasie kiedy Doyle przenosił się do Torunia lub ZG, dokładnej daty nie pamiętam. Wtedy to własnie mówił, że jego kariera wcale nie była usłana różami i nie raz czy dwa, pojawiała się myśl aby zrezygnować z tego sportu.

    Więc jeśli dzisiaj taki osobnik jak Przemek, próbuje mi udowadniać, że to niemożliwe, to znaczy, że zaklina rzeczywistość. Pytanie po co to robi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4292
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moje wróbelki cwierkaja że wasz kapitan a 100 % Krzyżak znów zatesknil za kujawsko pomorskim klimatem
    A kim Ty jesteś i Twoje wróbelki? Gadasz jakbyś chciał sprawić, żeby część kibiców odwróciła się od człowieka dupą za nic, jak to kiedyś próbowano zrobić z Dudkiem.

    ED. Brawo Mariusz
    "Czy to prawda, że w Moskwie na placu Czerwonym rozdają Samochody? Tak, to prawda, tylko że nie w Moskwie, lecz w Leningradzie, i nie na placu Czerwonym, a na placu Rewolucji, i nie Samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną".
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 11-10-2017 o 11:24

  22. Powrót do góry    #4293
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moje wróbelki cwierkaja że wasz kapitan a 100 % Krzyżak znów zatesknil za kujawsko pomorskim klimatem

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Hmm, to nieprawda.

    Rzecz w tym, że klimat w Toruniu już jest w zasadzie zielonogórski
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4294
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A kim Ty jesteś i Twoje wróbelki? Gadasz jakbyś chciał sprawić, żeby część kibiców odwróciła się od człowieka dupą za nic, jak to kiedyś próbowano zrobić z Dudkiem.
    A nie pomyślałaś że 100 % jest delikatnie mówiąc zdenerwowany po tym jak Narodowy ho potraktował w tym sezonie. Że z Jackiem Falubazem bardziej mu po drodze. Że nawet na motoarenie trenowal ostatnio od tak sobie. Pomyśl nie boli

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #4295
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hej hej, ja nie uważam, że Protasiewicz musi być ślepo zapatrzony w Falubaz, wręcz przeciwnie. Tyle tylko, że Twój wpis wyglądał jakby miał zamiar zasianie gównoburzy.

  25. Powrót do góry    #4296
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Hej hej, ja nie uważam, że Protasiewicz musi być ślepo zapatrzony w Falubaz, wręcz przeciwnie. Tyle tylko, że Twój wpis wyglądał jakby miał zamiar zasianie gównoburzy.
    Ja nie z tych hehe

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  26. Powrót do góry    #4297
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Chyba wczoraj pisałem w wątku toruńskim, że Jacek zaczyna nam robić krecią robotę. Nie jest żadną tajemnica, że Jacek Cieślaka nie trawi. Protas, Walas, również mają o nim kiepską opinię. Co prawda nie mam pojęcia czy rewelacje kolegi z Torunia sa prawdziwe i na ile prawdziwe, ale jakoś specjalnie taka sytuacja by mnie nie zdziwiła. Tylko wkrewia mnie na maksa, że nasz Jacuś Falubaz, jak sam podkreśla, mocny lokalny patriota, odpyerdala takie numery kosztem naszego Falubazu, tylko po to aby pokazać miejsce w szeregu Cieślakowi, oraz aby utrzeć nosa Dowhanowi.

    Co wiem na pewno to to, że Jacek od samego początku próbował wyrwać z Falubazu Hampela i Doyle. Wiedział też, że interesujemy się Zengim, go też molestuje aby ten podpisał w Toruniu. Teraz czytam, że mąci w głowie i Protasowi. Noż karwa, co on odpyerdala ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4298
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A Dudek chociaż zostanie? 😉

  28. Powrót do góry    #4299
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba wczoraj pisałem w wątku toruńskim, że Jacek zaczyna nam robić krecią robotę. Nie jest żadną tajemnica, że Jacek Cieślaka nie trawi. Protas, Walas, również mają o nim kiepską opinię. Co prawda nie mam pojęcia czy rewelacje kolegi z Torunia sa prawdziwe i na ile prawdziwe, ale jakoś specjalnie taka sytuacja by mnie nie zdziwiła. Tylko wkrewia mnie na maksa, że nasz Jacuś Falubaz, jak sam podkreśla, mocny lokalny patriota, odpyerdala takie numery kosztem naszego Falubazu, tylko po to aby pokazać miejsce w szeregu Cieślakowi, oraz aby utrzeć nosa Dowhanowi.

    Co wiem na pewno to to, że Jacek od samego początku próbował wyrwać z Falubazu Hampela i Doyle. Wiedział też, że interesujemy się Zengim, go też molestuje aby ten podpisał w Toruniu. Teraz czytam, że mąci w głowie i Protasowi. Noż karwa, co on odpyerdala ?
    To przestań wierzyć we wswzystko co czytasz, większa połowa z tego to bzdety, półprawdy i kit.
    Po sezonie każdy rozmiawia z każdym, niekoniecznie o przejściu do danego klubu, ale choćby wiedzieć ile kto tam się ceni.

    Wiele fejk newsów puszczanych jest celowo, co by zmylić lub wkerwić reszte.
    Mario jak już Ty stary pryk zaczynasz to wszystko łykać, to niedobrze.

    Profesor w Get Wellu kosztem np Miedzina?
    Czyli co? Jacek Falubaz chce stworzyć file Falubazu w kuj-pom?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    zigi1976 (12-10-2017)

  30. Powrót do góry    #4300
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A Dudek chociaż zostanie? 😉
    Dudek ma jeszcze rok ważny kontrakt włącznie z uzgodnionym aneksem finansowym. Więc zostanie.

    Ale za rok, jak Jackowi poszczęści się w Toruniu, to już może być problem.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To przestań wierzyć we wswzystko co czytasz, większa połowa z tego to bzdety, półprawdy i kit.
    Po sezonie każdy rozmiawia z każdym, niekoniecznie o przejściu do danego klubu, ale choćby wiedzieć ile kto tam się ceni.

    Wiele fejk newsów puszczanych jest celowo, co by zmylić lub wkerwić reszte.
    Mario jak już Ty stary pryk zaczynasz to wszystko łykać, to niedobrze.

    Profesor w Get Wellu kosztem np Miedzina?
    Czyli co? Jacek Falubaz chce stworzyć file Falubazu w kuj-pom?
    He, he. najpierw zarzucasz mi, że wierzę we wszystko co czytam, a za chwilę sam się zastanawiasz ile w tym prawdy

    Napisałem wyraźnie, ze wiem na pewno, iż Jacek chciał ściągnąć do KST Hampela, Doyle i Zengotę. Teraz słyszę, że namawiają tez Pepe. I tutaj nie mam wiedzy jak jest faktycznie. Ale jakoś specjalnie bym się nie zdziwił jak by Jacek mącił w głowie Pepe. Problem w tym, że taki Jacek zna dobrze środowisko Falubazu. I to zaczyna wykorzystywać przeciwko nam. Najzwyczajniej robi nam pod górkę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4301
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale jak pod górkę? Zwyczajnie szuka porządnego polskiego seniora, którego w Toruniu zabraknie po odejściu Miedziaka. Przecież z wymienionych przez ciebie zawodników do Torunia pójdzie pewnie jeden, a nie komplet. Nie rozumiem zatem, czego się obawiasz - przecież oznaką skuteczności Frątczaka będzie porządny transfer, a żeby taki powstał, to nie można gadać tylko z jednym, bo gdy ów zrezygnuje, to pozostaje się z niczym. Dobrze o tym wiesz a trochę bez celu i wielkiego sensu oczerniasz Frątczaka, który normalnie wykonuje swoją pracę. Gdzie ma znaleźć porządnego zawodnika, którego dodatkowo zna - jak nie w Falubazie?

    Ja bym w ogóle napisał na odwrót. W Gorzowie doskonale wiadomo, jaka jest wizja i z kim się rozmawia. W Toruniu bardzo podobnie. Leszno o skład nie martwi się od dawna, Grudziądz i Częstochowa liderów już mają dogadanych, tylko u nas jedna wielka niepewność. Wynika z tego, że w Falubazie jest stosunkowo chuyowo, jeśli zawodnicy odejdą w łatwy sposób. A przecież taki Doyle już dawno powinien być załatwiony, jeśli traktowano go w porządku mimo zawalenia medalu.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 11-10-2017 o 12:35

  32. Powrót do góry    #4302
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dudek ma jeszcze rok ważny kontrakt włącznie z uzgodnionym aneksem finansowym. Więc zostanie.

    Ale za rok, jak Jackowi poszczęści się w Toruniu, to już może być problem.



    He, he. najpierw zarzucasz mi, że wierzę we wszystko co czytam, a za chwilę sam się zastanawiasz ile w tym prawdy

    Napisałem wyraźnie, ze wiem na pewno, iż Jacek chciał ściągnąć do KST Hampela, Doyle i Zengotę. Teraz słyszę, że namawiają tez Pepe. I tutaj nie mam wiedzy jak jest faktycznie. Ale jakoś specjalnie bym się nie zdziwił jak by Jacek mącił w głowie Pepe. Problem w tym, że taki Jacek zna dobrze środowisko Falubazu. I to zaczyna wykorzystywać przeciwko nam. Najzwyczajniej robi nam pod górkę.


    A Protasiewicz nie podpisał na kilka lat też? I kilkuletnie kontrakty, są ważne, pod warunkiem, że klub zaproponuje minimum tyle samo co w tym sezonie, nie trzeba negocjować aneksu jakoś specjalnie. Chyba że Protas tyle nie dostanie, co miał w tym roku, to wtedy zrobi co chce.

  33. Powrót do góry    #4303
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo trudno to przyznać, skoro w jakimś wywiadzie Doyle słyszę od niego, że nie raz i nie dwa, miał przemyślenia czy aby nie rzucić tego sportu w cholerę. A za chwile czytam, że taki Doyle nie wie co mówi, bo niejaki Przemek wie lepiej. (...)



    Czyli gość ewidentnie próbuje dyskutować z faktami. Po prostu dorabia sobie teorie do swoich przemyśleń. Pomijam już fakt, że w tej dyskusji nie chodzi tylko o rok 2013. (...)
    No ale nam właśnie chodzi o tego babola z 2013, którego napisałeś.

    Napisałeś, że w 2013 mógł mieć takie przemyślenie? Tak. To jest fakt. Przemek napisał, że w 2013 Doyle akurat był na krzywej rosnącej? Tak. To jest fakt. To przytocz wywiad, w którym Doyle mówił, że w 2013 miał takie myśli. To byłby fakt.

    Nikt nie przeczy, że w swojej karierze Doyle mógł mieć takie myśli. Mówimy tu tylko, że nic nie wskazuje na to, aby miał je w 2013. Na co ty zacząłeś rzucać pajacami. Czytaj ze zrozumieniem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Aussie (11-10-2017), Dominik (11-10-2017)

  35. Powrót do góry    #4304
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    "Walas miał być uzupełnieniem składu, zawodnik na II linię. Wynik mieliby ciągnąc Pepe, Dudek, Zengi. Pod numerami 6-8 mieliby śmigać tylko nasi juniorzy. I tak przez dwa może trzy sezony"

    Co taki skład gwarantuje? Według mnie jedyne co to walka o utrzymanie w lidze. Na swoim torze byśmy mieli problem z wygranymi. Przepis na katastrofę. Ja wiem, że wielu ma bardzo krótka pamięć to może przypomnę kilka spotkań Grzegorza Walaska z tego sezonu: w Częstochowie 3pkt, z Rybnikiem 8+2, w Grudziądzu 4pkt, z Wrocławiem 6pkt, w Lesznie 2pkt, z Wlokniarzem 5+3, z Rybnikiem 8+2, z Grudziądzem 4+2... Baraże z pierwszą liga mu wyszły, ale chyba poziom Gdańska to nie jest poziom ekstraligi? Sory, ale poza małymi wyjątkami nic Grzegorz wielkiego w tym sezonie nie jechał, a w najtrudniejszych spotkaniach RZ dla Torunia i tak go nie było. Nie przekonacie mnie do tego pomysłu.
    A występ Walaska w Zielonej Górze? Zapomniałeś dodać czy celowo pominąłes? Jak chcesz przekonać kogoś do swoich racji to bądź przynajmniej obiektywny

  36. Powrót do góry    #4305
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Dla mnie to może zostać Tymczyszyn i Cieślak byle to się obróciło w coś dobrego.
    Wiadomo że Szrek nie lubi być pionkiem to i jego nie wszyscy lubią
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  37. Powrót do góry    #4306
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A Protasiewicz nie podpisał na kilka lat też? I kilkuletnie kontrakty, są ważne, pod warunkiem, że klub zaproponuje minimum tyle samo co w tym sezonie, nie trzeba negocjować aneksu jakoś specjalnie. Chyba że Protas tyle nie dostanie, co miał w tym roku, to wtedy zrobi co chce.
    Protas rok temu podpisal kontrakt do konca sezonu 2020.

  38. Powrót do góry    #4307
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Dla fanów budowania drużyny na przyszłość. W sezonie 2015 nie tak znowu odległym mieliśmy seniorów: Dudek, Hampel, Jabłoński, Jonsson, Loktajew, Protasiewicz, Walasek, Ward. Ilu zostało? 2 wychowanków, trzeciego się pozbyto się bo przyszedł Cieślak. Koncepcja budowy drużyny na długie lata nie ma sensu w przypadku seniorów bo za szybko się to zmienia. Kontuzje i inne przypadki losowe i co najważniejsze kasa same układają nam skład na kolejne lata. Więc jak ktoś myśli że woryna czy Fricke przyjdą tu na długie lata to jest naiwniakiem. Idę o zakład że odejdą z Zielonej szybciej niż Pepe. Ps. Dodam do tego grona jeszcze juniorskiego najemnika Pieszczka. Czy zatrudnimy Walaska czy "młodego perpektywicznego" ktory wypali lub nie to za 2-3 lata i tak skład będzie przewrocony do góry nogami. A ja wolę oglądać i cieszyć się punktami wychowanka póki ich mamy niż takiego Woryny co to za 2 lata sp***doli za chajsem w Polskę.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 11-10-2017 o 14:50

  39. Powrót do góry    #4308
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dla fanów budowania drużyny na przyszłość. W sezonie 2015 nie tak znowu odległym mieliśmy seniorów: Dudek, Hampel, Jabłoński, Jonsson, Loktajew, Protasiewicz, Walasek, Ward. Ilu zostało? 2 wychowanków, trzeciego się pozbyto się bo przyszedł Cieślak. Koncepcja budowy drużyny na długie lata nie ma sensu w przypadku seniorów bo za szybko się to zmienia. Kontuzje i inne przypadki losowe i co najważniejsze kasa same układają nam skład na kolejne lata. Więc jak ktoś myśli że woryna czy Fricke przyjdą tu na długie lata to jest naiwniakiem. Idę o zakład że odejdą z Zielonej szybciej niż Pepe
    Zawodnik podpisuje kontrakt na rok,dwa lub czasem więcej i zostaje lub odchodzi.Nie wydaje Ci się to dziwne że ktoś gonił Walaska a teraz znowu pieprzy te same kocopoły o budowaniu drużyny na wychowankach właśnie z Walaskiem? Dlaczego w tym roku nie jeżdził Walasek w drugiej linii tylko Andriej Karpov? Co do ŁOKTAJEWA to niekoniecznie wina Cieślaka tylko jego samego...swego czasu było bardzo dużo kontrowersji z Marcinkowskim i tu się okazuje że Łoktajew nie gorszy ancymon jak np.Wodjakow.
    Szrek nie trenuje juniorów więc nie zajmuje się odpędzaniem z nich demonów.Odsunął ruska bo miał karencję i pytanie czy to akurat Szreka zasługa że klub z niego zrezygnował.
    Walas,Pepe to byli fantastyczni ligowcy ale czas biegnie do przodu.W Gorzowie już się zastanawiają czy nie zrezygnować z Iversena który ma 35 lat.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  40. Powrót do góry    #4309
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Gwarantuje Ci to że gdyby Iversen był wychowankiem Stali nikt by się nie zastanawiał czy go się pozbyć. A co do tego, że jeździł Karpow a nie Walasek to jasne chyba kto wybierał. Jakby był tu np Fratczak to zostałby Grześ. A tak dzięki wybitnemu trenerowi mieliśmy możliwość oglądania tu przez 2 lata średniej klasy najemnika, który teraz obrazony idzie w świat zamiast wychowanka. Abstrahując od Walaska, jak myślicie gdyby Potoniec miał tyle wsparcia od klubu, sponsorów i możliwości startów co Alex to byłby na wyższym poziomie niż Zgardzinski? Rocznik ten sam. Ciekawe że chłopak nigdy u nas nie dostał szans.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 11-10-2017 o 15:12

  41. Powrót do góry    #4310
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie róbmy jaj. Karpov kilka meczów w zeszłym roku wygrał i sam go chciałem, na pewno prezentował się lepiej od tegorocznego Walaska. Teraz jako alternatywa (nie) jeździł Thorssel, bo trzeba było odbudować najemnika, który od początku wiedział, że za parę miesięcy wyyebane.

    Pretensje to teraz można mieć do zarządu klubu, który na siłę chołubi pijanego Cieslaka, zamiast postawić na swojego człowieka, który teraz cieszyłby się i nas zbudowaniem drużyny po zielonogórsku a nie kisił w Toruniu, gdzie notabene kibice go nie chcą.

  42. Powrót do góry    #4311
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Gwarantuje Ci to że gdyby Iversen był wychowankiem Stali nikt by się nie zastanawiał czy go się pozbyć. A co do tego, że jeździł Karpow a nie Walasek to jasne chyba kto wybierał. Jakby był tu np Fratczak to zostałby Grześ. A tak dzięki wybitnemu trenerowi mieliśmy możliwość oglądania tu przez 2 lata średniej klasy najemnika, który teraz obrazony idzie w świat zamiast wychowanka. Abstrahując od Walaska, jak myślicie gdyby Potoniec miał tyle wsparcia od klubu, sponsorów i możliwości startów co Alex to byłby na wyższym poziomie niż Zgardzinski? Rocznik ten sam. Ciekawe że chłopak nigdy u nas nie dostał szans.
    Gdyby Puk był wychowankiem Palucha to już dawno byłby mistrzem świata co niebawem pewnie przydarzy się Karczmarzowi Cieślak nie kontraktuje zawodników tylko Prezes i zazwyczaj są to wizje ludzi związanych z klubem.Na pewno przyjdzie Walasek bo Mariusz tak by chciał i Frątczak który nawet nie jest pracownikiem klubu Falubaz. Po prostu zmienia się władza i zmienia się wizja.Co do tych wychowanków to trzeba sobie uświadomić że takie pojęcie jak najemnik czy wychowanek nie istnieje.Jest zawodowiec albo amator a młodych trzeba szkolić bez względu co oni potem sobie w głowach wymyślą.Na tą chwilę jesteśmy w czarnej mambie z tym tematem i to są lata zaniedbań.Mocny junior zamiast odpadów to jest klucz.Potońce,Strzelce to już jest przeszłość.Cieślak zostaje to już wiadomo.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  43. Powrót do góry    #4312
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Akurat obecność Karpowa i nieobecność Walaska to pomysły Cieslaka. Karpow już w ubiegłym sezonie cieniowal na wyjazdach. Walasek w tym roku bez spasowania z naszym torem walnal tu 11 pkt. Myślisz że gdyby Andriej przyjechalby tu w barwach aniołów powtórzyłby wynik Grega? Bardzo wątpliwe

  44. Powrót do góry    #4313
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma się co licytować, bo tego nie sprawdzisz. Mógłbym nawet przychylić się do zdania, że Karpov pewnie w życiu nie zrobiłby dwucyfrówki na wyjeździe, co nie zmienia faktu, że całosezonowa przydatność Walaska oparta jest na dwóch meczach - z nami i z Rybnikiem, kiedy to wygrywał z Balińskymi i Szombierskimi. W reszcie meczów praktycznie nie istniał. Obaj zawodnicy na dłuższą metę nieprzydatni, choć najbardziej z nich oczywiście Cieślak

  45. Powrót do góry    #4314
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Pretensje to teraz można mieć do zarządu klubu, który na siłę chołubi pijanego Cieslaka, zamiast postawić na swojego człowieka, który teraz cieszyłby się i nas zbudowaniem drużyny po zielonogórsku a nie kisił w Toruniu, gdzie notabene kibice go nie chcą.
    Po czym wnosisz?
    Kilku wpisach Semena?
    Gwarantuje Ci, że zdecydowana większość toruńskich kibiców jest do jego osoby jak i tego co tej pory zrobił nastawiona pozytywnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Filon (13-10-2017)

  47. Powrót do góry    #4315
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No ale nam właśnie chodzi o tego babola z 2013, którego napisałeś.

    Napisałeś, że w 2013 mógł mieć takie przemyślenie? Tak. To jest fakt. Przemek napisał, że w 2013 Doyle akurat był na krzywej rosnącej? Tak. To jest fakt. To przytocz wywiad, w którym Doyle mówił, że w 2013 miał takie myśli. To byłby fakt.

    Nikt nie przeczy, że w swojej karierze Doyle mógł mieć takie myśli. Mówimy tu tylko, że nic nie wskazuje na to, aby miał je w 2013. Na co ty zacząłeś rzucać pajacami. Czytaj ze zrozumieniem.
    Nam ? To znaczy komu ?

    I zacytuj tego mojego rzekomego babola, w którym wyczytałeś, że ja twierdze, iż przemyślenia Doyle o zakończeniu kariery, dotyczyły roku 2013 ? Że w tym konkretnym czasie chciał zakończyć karierę.

    Widzę Vicar, że nieźle ci się fakty popyerdoliły. Albo ty nie rozumiesz co czytasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #4316
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    A występ Walaska w Zielonej Górze? Zapomniałeś dodać czy celowo pominąłes? Jak chcesz przekonać kogoś do swoich racji to bądź przynajmniej obiektywny
    Czysty przypadek, co to zmienia? Ciebie i tak nic nie przekona. Wierzę jednak, że w klubie mają inne zdanie.

    A tak na marginesie powiem, że zawsze mnie zastanawiało jakby u nas radził sobie Madsen, bo co przyjeżdżał to przeważnie prezentował się dobrze albo i bardzo dobrze. Pamiętam chyba nawet coś ok 16 pkt Leona. Nie jestem jego fanem czy coś w tym stylu, taka luźna wrzuta na długi okres ogórkowy. 😉

  49. Powrót do góry    #4317
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Jak słucham Tymczyszyna to mam wrażenie, że Doyle'a w Falubazie nie będzie.
    Mam nadzieję, że Prezes działa, a nie naiwnie czeka, aż się Doyle określi.
    Tylko Falubaz

  50. Powrót do góry    #4318
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dla fanów budowania drużyny na przyszłość. W sezonie 2015 nie tak znowu odległym mieliśmy seniorów: Dudek, Hampel, Jabłoński, Jonsson, Loktajew, Protasiewicz, Walasek, Ward. Ilu zostało? 2 wychowanków, trzeciego się pozbyto się bo przyszedł Cieślak. Koncepcja budowy drużyny na długie lata nie ma sensu w przypadku seniorów bo za szybko się to zmienia. Kontuzje i inne przypadki losowe i co najważniejsze kasa same układają nam skład na kolejne lata. Więc jak ktoś myśli że woryna czy Fricke przyjdą tu na długie lata to jest naiwniakiem. Idę o zakład że odejdą z Zielonej szybciej niż Pepe. Ps. Dodam do tego grona jeszcze juniorskiego najemnika Pieszczka. Czy zatrudnimy Walaska czy "młodego perpektywicznego" ktory wypali lub nie to za 2-3 lata i tak skład będzie przewrocony do góry nogami. A ja wolę oglądać i cieszyć się punktami wychowanka póki ich mamy niż takiego Woryny co to za 2 lata sp***doli za chajsem w Polskę.
    A teraz weź sprawdź skład Sparty z sezonu 2015 i porównaj z tegorocznym, da się budować skład na lata jeśli robi się to z głową.

  51. Powrót do góry    #4319
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Czysty przypadek, co to zmienia? Ciebie i tak nic nie przekona. Wierzę jednak, że w klubie mają inne zdanie.

    A tak na marginesie powiem, że zawsze mnie zastanawiało jakby u nas radził sobie Madsen, bo co przyjeżdżał to przeważnie prezentował się dobrze albo i bardzo dobrze. Pamiętam chyba nawet coś ok 16 pkt Leona. Nie jestem jego fanem czy coś w tym stylu, taka luźna wrzuta na długi okres ogórkowy. 😉
    Ano mają.

    Gorzej, że jak nam sprzątną jeszcze Doyle i Protasa, to pewnie załatają nam tą dziurę Nickim i Hancockiem.

    Wtedy wszyscy będą haapy

    Madsen zaklepany w Czewie, Woryna we Wrocku, Fricke w Toruniu, Puk ponoć też w Czewie, o Fredkę ostro zabiega ponoć Tarnów. Hampel, Kurtz w Lesznie, o Zengiego zabiegają w Toruniu, Czewie i Wrocku. Doyle ostro kusi Toruń. MJJ namawia Gorzów.

    Został tam jeszcze ktoś sensowny na rynku ?

    Jak myślisz Rusty ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #4320
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano mają.

    Gorzej, że jak nam sprzątną jeszcze Doyle i Protasa, to pewnie załatają nam tą dziurę Nickim i Hancockiem.

    Wtedy wszyscy będą haapy

    Madsen zaklepany w Czewie, Woryna we Wrocku, Fricke w Toruniu, Puk ponoć też w Czewie, o Fredkę ostro zabiega ponoć Tarnów. Hampel, Kurtz w Lesznie, o Zengiego zabiegają w Toruniu, Czewie i Wrocku. Doyle ostro kusi Toruń. MJJ namawia Gorzów.

    Został tam jeszcze ktoś sensowny na rynku ?

    Jak myślisz Rusty ?
    Skoro o nikogo nie zabiegamy to zostaną nam spady
    Tylko Falubaz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •