Strona 95 z 121 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,275 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4231
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pewnie jest niedoinwestowany jak kiedyś typy pokroju Jądera, które za siano na przygotowanie do sezonu kupowały telewizorki.

    Mam nadzieję, że w klubie mają nieco więcej oleju w głowie i składu na spadek w cuglach jednak nie będzie, mimo wielkiej reklamy fajności tegoż.

  2. Powrót do góry    #4232
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Jak gość może jeździć niedoinwestowany skoro na żużlu pyrka xx lat? Bez żartów. Niedoinwestowany to może być Zgardziński. A "ten gość" chyba po pierwszym czy drugim meczu w barwach Krakowa płakał do kamery, żaląc się że nie wie czy ma ochotę nadal ścigać się na żużlu. Gdyby nie Wanda mógłby już być mechanikiem uratowali mu sezon
    I co z tego ? Przechodził kryzys jak większość zawodników.

    Taki Jason Doyle jeszcze trzy sezony temu śmigał w Kolejarzu Rawicz. I pewnie, po cichu, tez przemyśliwał o zakończeniu kariery.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #4233
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Taki Jason Doyle jeszcze trzy sezony temu śmigał w Kolejarzu Rawicz. I pewnie, po cichu, tez przemyśliwał o zakończeniu kariery.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    j-rules (10-10-2017)

  5. Powrót do góry    #4234
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co z tego ? Przechodził kryzys jak większość zawodników.

    Taki Jason Doyle jeszcze trzy sezony temu śmigał w Kolejarzu Rawicz. I pewnie, po cichu, tez przemyśliwał o zakończeniu kariery.
    Mario naprawdę to napisałeś czy ci się ktoś włamał na konto ?

  6. Powrót do góry    #4235
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No dobra upierdliwcu, cztery sezony temu

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario naprawdę to napisałeś czy ci się ktoś włamał na konto ?
    Ale z czym konkretnie się nie zgadzasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4236
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie czepiam się cyferek. Doyle przyszedł do polskiej ligi, żeby zrealizować swój plan dotarcia do szczytu GP. Jakby w Rawiczu nie wyszło, poszedłby gdzie indziej i tam pokazał swoją wartość, co rychło wyszło w Łodzi.

    Róznica między Doylem a zawodnikiem pokroju Walaska jest mniej więcej taka sama, jak między charakterem i możliwościami Cristiano Ronaldo i Pawła Brożka. Jeden żyje po to, by coś osiągnąć, drugi by sie przekulać przez kolejne lata kariery, Nie neguję żadnej z tych postaw, tylko przykład z Doylem trafiony kula w płot

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-10-2017)

  9. Powrót do góry    #4237
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Taki Jason Doyle jeszcze trzy sezony temu śmigał w Kolejarzu Rawicz. I pewnie, po cichu, tez przemyśliwał o zakończeniu kariery.
    Mario, ty na serio? Po co ludziom takie herezje wciskasz (Ci co młodsi jeszcze to "łykną"). Przecież do 2013 roku Doyle skupiał się głównie na lidze angielskiej. Tam prezentował się poprawni, ot taki ligowy rzemieślnik z przebłyskami. W Polsce zaczął swoja przygode w Rawiczu, pozniej trafił do Gniezna, ale tam w pierwszym roku startów nie mógł się pokazać za bardzo, bo dopadł go przed sezonem uraz. Polska liga dla niego nie była priorytetem.

    2013 rok, to był już taki mały przełom u Doyla jeśli chodzi o ligi/zawody poza Anglią. Jak mógł myśleć w 2013 roku jak jeździł w Rawiczu o zakończeniu kariery skoro...trafił do Drużynowego Pucharu Świata i na torze w Czestochowie reprezentował swój kraj. Wspólnie z Wardem, czy Batchelorem zajął 2 miejsce, tuż za Polską. Wtedy zrobił postępy, po czym po dobrym sezonie na polskich torach, pokazaniu się trafił w DPŚ trafił do Łodzi. Każdy zawodnik ma różne priorytety na początku kariery, a także sportowcy apogeum formy osiagaja w różnym wieku.

    Pisanie, że Doyle jeżdząc w Rawiczu, gdy wlasnie jego kariera nabierała rozpedu (i tez postawił w nieco wiekszym stopniu na starty poza Anglią) jest po prostu zwykłym ignoranctwem, albo nieznajomością tematu.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Dominik (10-10-2017), sobotch (10-10-2017)

  11. Powrót do góry    #4238
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Pisanie, że Doyle jeżdząc w Rawiczu, gdy wlasnie jego kariera nabierała rozpedu (i tez postawił w nieco wiekszym stopniu na starty poza Anglią) jest po prostu zwykłym ignoranctwem, albo nieznajomością tematu.
    Nieprawda! To klasyczne mariuszowanie

  12. Powrót do góry    #4239
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie czepiam się cyferek. Doyle przyszedł do polskiej ligi, żeby zrealizować swój plan dotarcia do szczytu GP. Jakby w Rawiczu nie wyszło, poszedłby gdzie indziej i tam pokazał swoją wartość, co rychło wyszło w Łodzi.
    Więc czego dotyczyło to "Nie *******" ?

    Róznica między Doylem a zawodnikiem pokroju Walaska jest mniej więcej taka sama, jak między charakterem i możliwościami Cristiano Ronaldo i Pawła Brożka. Jeden żyje po to, by coś osiągnąć, drugi by sie przekulać przez kolejne lata kariery, Nie neguję żadnej z tych postaw, tylko przykład z Doylem trafiony kula w płot
    Ale nikt tym przykładem nie udowadnia, ze Walas to będzie drugi Doyle.

    Kiedyś czytałem gdzieś wywiad z Doylem, który mówił, że nie raz i nie dwa, miał w swojej karierze ochotę rzucić to wszystko w cholerę. To był przykład dla Marinera, który to wytykał Walasowi, że ten myśli o końcu kariery. Zauważ, że Doyle trafił do Polski w 2009 roku. I dopiero w 2015 roku wdrapał się do SE podpisując kontrakt z KST. Na wyspy trafił w 2005 roku. Trochę to trwało, zanim Jason trafił na swoje miejsce. A w tym czasie wielu klasyfikowało go jako wiecznego rzemieślnika nadającego się co najwyżej na I ligę.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mario, ty na serio? Po co ludziom takie herezje wciskasz (Ci co młodsi jeszcze to "łykną"). Przecież do 2013 roku Doyle skupiał się głównie na lidze angielskiej. Tam prezentował się poprawni, ot taki ligowy rzemieślnik z przebłyskami. W Polsce zaczął swoja przygode w Rawiczu, pozniej trafił do Gniezna, ale tam w pierwszym roku startów nie mógł się pokazać za bardzo, bo dopadł go przed sezonem uraz. Polska liga dla niego nie była priorytetem.

    2013 rok, to był już taki mały przełom u Doyla jeśli chodzi o ligi/zawody poza Anglią. Jak mógł myśleć w 2013 roku jak jeździł w Rawiczu o zakończeniu kariery skoro...trafił do Drużynowego Pucharu Świata i na torze w Czestochowie reprezentował swój kraj. Wspólnie z Wardem, czy Batchelorem zajął 2 miejsce, tuż za Polską. Wtedy zrobił postępy, po czym po dobrym sezonie na polskich torach, pokazaniu się trafił w DPŚ trafił do Łodzi. Każdy zawodnik ma różne priorytety na początku kariery, a także sportowcy apogeum formy osiagaja w różnym wieku.

    Pisanie, że Doyle jeżdząc w Rawiczu, gdy wlasnie jego kariera nabierała rozpedu (i tez postawił w nieco wiekszym stopniu na starty poza Anglią) jest po prostu zwykłym ignoranctwem, albo nieznajomością tematu.
    Przemek pajacu, to u góry, wytłuszczone, to dotyczy również ciebie. I przestań znowu dorabiać tu swoje ideologie. Jedyne co twierdzę to to, że większość zawodników, w swojej karierze, miała podobne dylematy co Walas, zastanawiając się czy czasami nie rzucić tego w cholerę. I to nie raz czy dwa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2017 o 10:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4240
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Sory Mario, ale wyzywanie od pajacy użytkownika, który jest autorem najbardziej wartościowych wpisów na całym sportsboard, do którego poziomu merytorycznego nigdy nie zbliżyłeś się nawet na kilometr (ja zresztą też) jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki. Przegapiłeś okazję żeby się przymknąć.

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Ali_G (10-10-2017), Nigel (10-10-2017), j-rules (10-10-2017), kapitan bomba (10-10-2017)

  15. Powrót do góry    #4241
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Przecież ten gość wyzywa i obraża każdego, kto ma inne zdanie niż on.
    Sam natomiast dorabia sobie ideologię to każdej tezy, którą założy i którą uparcie wszystkim próbuje wmówić.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    Aussie (10-10-2017)

  17. Powrót do góry    #4242
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sory Mario, ale wyzywanie od pajacy użytkownika, który jest autorem najbardziej wartościowych wpisów na całym sportsboard, do którego poziomu merytorycznego nigdy nie zbliżyłeś się nawet na kilometr (ja zresztą też) jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki. Przegapiłeś okazję żeby się przymknąć.
    No ale to twoja opinia. Ja mam inną. Chyba mam prawo ?

    Przykładem niech będzie ostatni wpis gościa w tym wątku. Gość pisze nie na temat, konfabuluje, ubarwia, chcąc nadać temu sens. Tylko po to aby postawić kontrę. Bo mu się coś wydaje. Tym samym neguje to o czym sam Doyle w swoim czasie mówił. A mówił, że nie raz i nie dwa myślał o tym aby ten sport rzucić w ..uj.

    Jak dla mnie Przemek, to taki bardzo poprawny, mający wysokie mniemanie o sobie, konfabulant. Najpierw gość obserwuje, potem stara się płynąć z nurtem większości. Tak aby tą większość połechtać. Ubiera to w miarę sensowne zdania. I wielu daje się na to nabrać. Recz w tym, że treść jest pusta, nic nie znacząca.

    Odnosnie tematu dyskusji.

    Podobnie było z Walasem. Bo od tego zaczęła się dyskusja. Też Grześ płakał, że zastanawia się nad tym aby zakończyć karierę. I twierdzę, że to nie był pierwszy raz, kiedy miał podobne myśli.

    I na koniec taka mała ciekawostka. W swoim czasie, śp Kurmanek, jak się okazuje miał również podobne myśli. Pisała o tym jego była dziewczyna w swojej książce. A przecież Kurmanek był dopiero u progu swojej kariery.

    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Przecież ten gość wyzywa i obraża każdego, kto ma inne zdanie niż on.
    Sam natomiast dorabia sobie ideologię to każdej tezy, którą założy i którą uparcie wszystkim próbuje wmówić.
    No nie każdego. Tylko tych co mi podpadną. Ciebie chyba jeszcze nie wyzwałem ?

    Poza tym, masz również prawo do swojego zdania. Mimo, ze się z nim nie zgadzam, szanuję to.

    No i zapamiętaj jedno. Nikomu nie wmawiam żadnej tezy. Forum jest od dyskutowania, przedstawiania swoich opinii. Skoro takowe posiadam, to trudno chyba mi zarzucić, że je bronię ? Ty możesz się zgodzić bądź nie z moją opinią.

    Na tym własnie polega dyskusja na forum
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2017 o 11:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4243
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    No nie każdego. Tylko tych co mi podpadną. Ciebie chyba jeszcze nie wyzwałem ?

    Poza tym, masz również prawo do swojego zdania. Mimo, ze się z nim nie zgadzam, szanuję to.

    No i zapamiętaj jedno. Nikomu nie wmawiam żadnej tezy. Forum jest od dyskutowania, przedstawiania swoich opinii. Skoro takowe posiadam, to trudno chyba mi zarzucić, że je bronię ? Ty możesz się zgodzić bądź nie z moją opinią.

    Na tym własnie polega dyskusja na forum
    Mariusz, ja doskonale wiem, na czym polega forum i absolutnie nikomu nie wymawiam możliwości wyrażania oraz bronienia swojego zdania. Wręcz jest to pożądane.
    Chociażby ta część Twojego posta, którą zacytowałem pokazuje, że potrafisz normalnie odpisać i tego się trzymaj.
    Kulturalna wymiana często bardzo różnych (nawet skrajnych) opinii zdecydowanie podniesie jakość tego forum.

  19. Powrót do góry    #4244
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Przykładem niech będzie ostatni wpis gościa w tym wątku. Gość pisze nie na temat, konfabuluje, ubarwia, chcąc nadać temu sens. Tylko po to aby postawić kontrę. Bo mu się coś wydaje. Tym samym neguje to o czym sam Doyle w swoim czasie mówił. A mówił, że nie raz i nie dwa myślał o tym aby ten sport rzucić w ..uj.

    Jak dla mnie Przemek, to taki bardzo poprawny, mający wysokie mniemanie o sobie, konfabulant. Najpierw gość obserwuje, potem stara się płynąć z nurtem większości. Tak aby tą większość połechtać. Ubiera to w miarę sensowne zdania. I wielu daje się na to nabrać. Recz w tym, że treść jest pusta, nic nie znacząca.
    Po pierwsze: słów "pajac", "gość" używaj do członków swojej rodziny, a nie do mnie. Po drugie skoro zwróciłeś się do mnie ad personam, to Ci odpowiem. Czesto cytuje Twoje, bo po prostu piszesz nieprawdę lub rzeczy, które nijak trzymają się faktów. Skoro piszesz głupoty, to Cię prostuje. Będziesz trzymał się faktów, będziesz pisał merytorycznie, to nie zostaniesz przeze mnie zacytowany, a nawet merytorycznie się odniosę do Twojej wypowiedzi.

  20. Powrót do góry    #4245
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    I jeszcze Kurmanek? Mario pull up pull up terrain ahead!

  21. Powrót do góry    #4246
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Po pierwsze: słów "pajac", "gość" używaj do członków swojej rodziny, a nie do mnie. Po drugie skoro zwróciłeś się do mnie ad personam, to Ci odpowiem. Czesto cytuje Twoje, bo po prostu piszesz nieprawdę lub rzeczy, które nijak trzymają się faktów. Skoro piszesz głupoty, to Cię prostuje. Będziesz trzymał się faktów, będziesz pisał merytorycznie, to nie zostaniesz przeze mnie zacytowany, a nawet merytorycznie się odniosę do Twojej wypowiedzi.
    Dobra, dobra luknij do skrzynki

  22. Powrót do góry    #4247
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Nie rozumiem Was.
    Po co dyskutujecie z tym forumowym Hansem Christianem Mariuszenem...

  23. Powrót do góry    #4248
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Uwaga, na gali SE w TV widziałem przed chwilą jak koło Doyle kręcili się Termos, Komar i Rusiecki
    Przechadzali się niczym myśliwi po lesie w poszukiwaniu zwierzyny.
    Jednemu z nich z kiermany wystawał rulon banknotów i druk listu intencyjnego.

    Teraz trzeba czekać na pierwsze przecieki i infa 100% KMO, czy polowanie było udane.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #4249
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...ra-jankowskieg

    "- Wychowankiem, jakiej szkółki jest Drabik? Żadnej! Jest wychowankiem własnego ojca. Tak samo Smektała czy Kubera. To są teamy, rodziny. To już nie jest szkółka tak jak w czasach komunizmu - mówił niedawno*Kamil Kawicki, dyrektor*Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra*w rozmowie z Radiem Zielona Góra."

    Jak widać, w ZG nie tylko Mariusz ma takie podejście 😀

  25. Powrót do góry    #4250
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kamil za dużo naczytał się Mariusza

  26. Powrót do góry    #4251
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kamil za dużo naczytał się Mariusza
    Przecież to już rozkminione.
    Kawicki to Mario.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #4252
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przecież to już rozkminione.
    Kawicki to Mario.
    Nieprawda. To dwie różne osoby.

    EDIT: chociaż jak przeczytałem te wypowiedź to faktycznie cytat niczym żywcem wyjęty z Mariusza
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 10-10-2017 o 13:08

  28. Powrót do góry    #4253
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    A ja mam wrażenie że jeden z drugim się przyczepili do tezy Mariusza z Walaskiem po to tylko żeby mu dowalic, bo to jest trendy na tym forum. Moim zdaniem ma dużo racji, piszę merytorycznie a Wy wyskakujecie ze Strzelcem, ręce opadają. Walasek pod koniec sezonu złapał formę bo w końcu miał pewny plac i regularną jazdę. Na meczu w ZG zrobił dwucyfrowke. Jest dostępny na miejscu, stawi się na każdym treningu a poza tym wie że to jest dla niego być albo nie być. A Fricke? Pomijając to że jest kontuzjogenny to wcale nie stanowi gwarancji że punktowo przebije Walaska, zresztą jak mu wyjdzie sezon to zaraz Terminski czy Rusiecki zarzuca sieci i będzie powtórka z Doyle. Mariusz tłumaczy że jest to skład na utrzymanie,rozjezdzenie mlodych. Wychowankowie różnią się tym od najemników że są pod ręką i mogą poświęcić więcej czasu na spasowanie się z torem. Jakby Was posłuchać to Pepe, Holta czy Hancock nie mieliby racji bytu już w żużlu. Holta też odzyl po kilku słabszych sezonach. Czewa dała mu szansę i na tym wygrała.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 10-10-2017 o 13:21

  29. Powrót do góry    #4254
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No i jedziemy wtedy tak:

    1. Dudi
    2. Walas
    3. Doyle (jak zostanie, jak nie to jakiś inny najemnik)
    4. Zengi
    5. Pepe
    6. Tonder
    7. Pilarski

    I ogień na całego...

  30. Powrót do góry    #4255
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dudi zgarnia Szczakiela za bieg sezonu.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #4256
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Pewnie jest niedoinwestowany jak kiedyś typy pokroju Jądera, które za siano na przygotowanie do sezonu kupowały telewizorki.

    Mam nadzieję, że w klubie mają nieco więcej oleju w głowie i składu na spadek w cuglach jednak nie będzie, mimo wielkiej reklamy fajności tegoż.
    Problem w tym, że gdyby inwestował w telewizory to by nie było tak źle i nie musiałby płakać do kamery.
    On, a właściwie druga połówka wolała inwestować w co innego .


    Narodowy zostaje!

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...-sie-na-doyleu
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 10-10-2017 o 14:06

  32. Powrót do góry    #4257
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Problem w tym, że gdyby inwestował w telewizory to by nie było tak źle i nie musiałby płakać do kamery.
    On, a właściwie druga połówka wolała inwestować w co innego .


    Narodowy zostaje!

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...-sie-na-doyleu
    Ta wiadomość oznacza, że dogadali się z Doylem. Zdzichowi zależało na tym żeby Szreku został, ale ten postawił jeden warunek - Doyle musi zostać w składzie. Skoro Szreku ogłosił, że zostaje to znaczy że i Jason jest z nami.

    W takim układzie to i od biedy możemy mieć rezerwowego Walaska chociaż znając wzajemną sympatię na linii Szreku-Walas, to Grzesiowi nie pozostanie nic innego jak dokończyć karierę w Toruniu i zostać legendą Aniołów

  33. Powrót do góry    #4258
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    A ja mam wrażenie że jeden z drugim się przyczepili do tezy Mariusza z Walaskiem po to tylko żeby mu dowalic, bo to jest trendy na tym forum. Moim zdaniem ma dużo racji, piszę merytorycznie a Wy wyskakujecie ze Strzelcem, ręce opadają. Walasek pod koniec sezonu złapał formę bo w końcu miał pewny plac i regularną jazdę. Na meczu w ZG zrobił dwucyfrowke. Jest dostępny na miejscu, stawi się na każdym treningu a poza tym wie że to jest dla niego być albo nie być. A Fricke? Pomijając to że jest kontuzjogenny to wcale nie stanowi gwarancji że punktowo przebije Walaska, zresztą jak mu wyjdzie sezon to zaraz Terminski czy Rusiecki zarzuca sieci i będzie powtórka z Doyle. Mariusz tłumaczy że jest to skład na utrzymanie,rozjezdzenie mlodych. Wychowankowie różnią się tym od najemników że są pod ręką i mogą poświęcić więcej czasu na spasowanie się z torem. Jakby Was posłuchać to Pepe, Holta czy Hancock nie mieliby racji bytu już w żużlu. Holta też odzyl po kilku słabszych sezonach. Czewa dała mu szansę i na tym wygrała.
    No dokładnie o to własnie chodzi z Walasem w Falubazie. Ma być ( o ile chce jeszcze jeździć) solidną druga linią. Większość jednak tutaj, ma jakieś żale do pyskatego Grześka. I jak się domyślam, to powoduje, że nie myślą oni racjonalnie.

    Ale trzeba tez zaznaczyć, ze to tylko moja opinia. Inni mogą się z nią nie zgadzać. Ale jak słyszę, że taki Fricke, czy inny najemnik, gwarantuje więcej od Walasa tylko dlatego, że się lepiej wygina, to ręce opadają. Ale najlepsze jest to, że jak się zacznie nowy sezon, to wiekszość z nich dalej będzie ujadać, że juniorów na poziomie nie mamy. No a jak mamy miec skoro ci, mimo, że są, to nie jeżdżą, bo celem drużyny jest złoto DMP.

    Już jednak, po dzisiejszych doniesieniach medialnych, słyszę, że Cieślak zostaje. A to musi znaczyć, ze moja wizja składu się nie sprawdzi. Bo Cieślak jest nastawiony na medale, a nie na pracę od podstaw. W tym układzie Walasa w ZG raczej nie zobaczymy. Wątpię nawet, że dojdzie Zengi. Tymczyszyn coś ględzi, że Doyle trzeba zatrzymać za wszelką cenę. Czyli wnioskuje, że w klubie wygrała opcja walki o medale za wszelką cenę. Jak dla mnie to trochę szkoda. ale cóż począć, takie życie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4259
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ta wiadomość oznacza, że dogadali się z Doylem. Zdzichowi zależało na tym żeby Szreku został, ale ten postawił jeden warunek - Doyle musi zostać w składzie. Skoro Szreku ogłosił, że zostaje to znaczy że i Jason jest z nami.
    w takim razie jedyny ratunek w tym, że play offy zostaną przeniesione na początek rozgrywek.
    inaczej znów, kiedy walka o złoto imś wejdzie w decydującą fazę, zamiast zawodnika z czołówki będziemy mieć w składzie panienkę, bojącą się wyprzedać i atakować.

    to są właściwie dwie fatalne informacje, bo pozostawienie cieślaka to kolejny rok stagnacji w szkółce, robienia toru przeciwko własnym zawodnikom i błędów taktycznych w meczach.

    zrobić obu lewatywę i wywalić z klubu. taka jest moja recepta.

  35. Powrót do góry    #4260
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ta wiadomość oznacza, że dogadali się z Doylem. Zdzichowi zależało na tym żeby Szreku został, ale ten postawił jeden warunek - Doyle musi zostać w składzie. Skoro Szreku ogłosił, że zostaje to znaczy że i Jason jest z nami.

    W takim układzie to i od biedy możemy mieć rezerwowego Walaska chociaż znając wzajemną sympatię na linii Szreku-Walas, to Grzesiowi nie pozostanie nic innego jak dokończyć karierę w Toruniu i zostać legendą Aniołów
    Niekoniecznie to musi to oznaczać.

    Słuchałem przed chwila wypowiedzi Tyrolszczyzna w RZG. Nic jeszcze z Doylem nie jest uzgodnione. Z tego co mówil prezes to odnioslem wrażenie, ze nie chce on wkrewiać Doyle zbyt czestym nagabywaniem Dodał też, że ogranicza go kasa jaka może zaproponować Jasonowi. Znakiem tego wnioskuje, że Jason dostał sporo, lepszych finansowo, propozycji z innych klubów.

    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    No i jedziemy wtedy tak:

    1. Dudi
    2. Walas
    3. Doyle (jak zostanie, jak nie to jakiś inny najemnik)
    4. Zengi
    5. Pepe
    6. Tonder
    7. Pilarski

    I ogień na całego...
    Ooo, i mi to pasuje. I wcale się nie obrażę, jak nie wywalczą złota DMP

    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...ra-jankowskieg

    "- Wychowankiem, jakiej szkółki jest Drabik? Żadnej! Jest wychowankiem własnego ojca. Tak samo Smektała czy Kubera. To są teamy, rodziny. To już nie jest szkółka tak jak w czasach komunizmu - mówił niedawno*Kamil Kawicki, dyrektor*Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra*w rozmowie z Radiem Zielona Góra."

    Jak widać, w ZG nie tylko Mariusz ma takie podejście 😀
    A ten znowu pajacuje.

    Ile razy wam gamonie trzeba tłumaczyć, że wychowanek to nie to samo co adept (wypust) szkółki ?

    Co drugi gamoń na tym forum, świadomie bądź nieświadomie, myli regularnie te pojęcia. Drabik jest wychowankiem klubu z Częstochowy, ponieważ w barwach tego klubu zdawał swoją pierwsza licencję. Niezależnie od faktu, kto go wyszkolił. Niejaki Jakub Miśkowiak jest wychowankiem WKM Wschowa, a wyszkolił go nie kto inny jak Robert Miśkowiak.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #4261
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To powyżej już pasuje bardziej. Wtedy juniorzy mogą jeździć za Walaska, skoro taki jest plan na przyszłość. Z drugiej strony, przy trzech Polakach za Walaska spokojnie może jechać Thorssel, co jest dużo bardziej rozwojowe.

  37. Powrót do góry    #4262
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    w takim razie jedyny ratunek w tym, że play offy zostaną przeniesione na początek rozgrywek.
    inaczej znów, kiedy walka o złoto imś wejdzie w decydującą fazę, zamiast zawodnika z czołówki będziemy mieć w składzie panienkę, bojącą się wyprzedać i atakować.

    to są właściwie dwie fatalne informacje, bo pozostawienie cieślaka to kolejny rok stagnacji w szkółce, robienia toru przeciwko własnym zawodnikom i błędów taktycznych w meczach.

    zrobić obu lewatywę i wywalić z klubu. taka jest moja recepta.
    Paradoks tym razem polega na tym, że generalnie zgadzam się z tobą w tej kwestii

    Również uważam, że Cieślak już swoje 5 minut ma za sobą. Był u nas 2 sezony i cel nie został osiągnięty. Jason to fajny gość, dobry walczak. Ale uważam, że nie warto go przepłacać. A niewątpliwie trzeba by było to zrobić, chcąc go zatrzymać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4263
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To powyżej już pasuje bardziej. Wtedy juniorzy mogą jeździć za Walaska, skoro taki jest plan na przyszłość. Z drugiej strony, przy trzech Polakach za Walaska spokojnie może jechać Thorssel, co jest dużo bardziej rozwojowe.
    Jeżeli drużyna zachowa 3 liderów: PP, PD, JD to można w miarę spokojnie bawić się ustawieniami i od biedy Walasek się przyda. Natomiast stawianie na Walaska gdyby zabrakło JD to po prostu wariactwo.

  39. Powrót do góry    #4264
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jeżeli drużyna zachowa 3 liderów: PP, PD, JD to można w miarę spokojnie bawić się ustawieniami i od biedy Walasek się przyda. Natomiast stawianie na Walaska gdyby zabrakło JD to po prostu wariactwo.
    Wariactwo to by było gdyby Falubaz miał walczyć o złoto i stawiałby na Walasa jako lidera zespołu. Zresztą to samo mówiono o Holcie w Czewie. Dzisiaj dają mu tam podwyżkę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4265
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wariactwo to by było gdyby Falubaz miał walczyć o złoto i stawiałby na Walasa jako lidera zespołu. Zresztą to samo mówiono o Holcie w Czewie. Dzisiaj dają mu tam podwyżkę
    Zacznijmy od tego że o złoto walczy się zawsze tylko człowiek ryzykuje i się zastanawia czy dojść do tego celu starymi sprawdzonymi nazwiskami czy zaryzykować i postawić na coś co jest niepewne ale może przynieść skutek odwrotny niż mogło by się według statystyk wydawać.Jeśli ty od razu zakładasz że to ma być zespół na 6 miejsce to większość kibiców uzna że nie warto przychodzić na stadion bo i po co?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    lemur6666 (10-10-2017)

  42. Powrót do góry    #4266
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Rusty chopie jak ty mnie ostatnio imponujesz !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #4267
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Rusty chopie jak ty mnie ostatnio imponujesz !
    mnie też 😉
    Tylko Falubaz

  44. Powrót do góry    #4268
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Słuchałem przed chwila wypowiedzi Tyrolszczyzna w RZG.

    Walasek nie dla was i Tyrolszczyzny !

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...groda-za-baraz

  45. Powrót do góry    #4269
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Zacznijmy od tego że o złoto walczy się zawsze tylko człowiek ryzykuje i się zastanawia czy dojść do tego celu starymi sprawdzonymi nazwiskami czy zaryzykować i postawić na coś co jest niepewne ale może przynieść skutek odwrotny niż mogło by się według statystyk wydawać.Jeśli ty od razu zakładasz że to ma być zespół na 6 miejsce to większość kibiców uzna że nie warto przychodzić na stadion bo i po co?
    Gdzie to wyczytałeś gamoniu ? Znowu ćpałeś ?

    Zakładam, że zespól powalczy o PO. I twierdzę, że nie byłby bez szans. A jak by się nie udało awansować do PO, to z palcem w doopie się utrzyma w SE. A większość kibiców własnie przyjdzie popatrzeć na zespół złożony w wiekszości z wychowanków. Tylko takie cymbały jak ty będa ukradkiem oglądać w TV.

    Zresztą o czym my tu gadamy. Z tego co widzę, to Jacek Frątczak, który jest dużo bliżej z Grześkiem, chce go mieć w zespole. I ja mu się nie dziwię. Bo biorąc pod uwagę obostrzenia regulaminowe, Walas nadaje się do każdej ekipy w SE. Jako zawodnik mocnej II linii. Mogący w porywach zastąpić lidera. I twierdzę, ze w KST on dojdzie do siebie. Mu trzeba najzwyczajniej trochę zaufania i stabilności. W Toruniu zaufanie będzie miał, stabilność również bo póki co tam płaca regularnie. Więc Rusty, pogadamy za rok. O ile nie zwiejesz z podkulonym ogonem.

    A niech mi tam. Uchylę rabka tajemnicy. Jacek chce mieć w KST spośród krajowych zawodników, Walasa, Zengiego i Przedpełskiego. Ma zielone światło od Termosa. Mało tego, Doyle w KST to inicjatywa Jacka własnie. I coś mi się wydaje, że Jacek dopnie swego. Mimo, że taki Zengi ma oferty z Falubazu, Czewy, Tarnowa czy Wrocławia. O Doyle tez mocno zabiega kilka klubów. Jakoś mam przeczucie, że wszyscy oni wylądują w Toruniu. Ale poczekajmy, czas pokaże.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2017 o 18:20
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4270
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,422
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A większość kibiców własnie przyjdzie popatrzeć na zespół złożony w wiekszości z wychowanków. Tylko takie cymbały jak ty będa ukradkiem oglądać w TV.
    Zielona Góra nie jest gotowa na zespół złożony z wychowanków. Zielona Góra potrzebuje zespołu na medal. I to złoty.
    Na taki luksus jak drużyna swojaków może sobie pozwolić Unia z Leszna a nie Falubaz.

    Zejdź więc na ziemię i z Rusty-ego i przestań bredzić.
    UNSCARED

  47. Powrót do góry    #4271
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    a zapomnieli jak Walas komplet w Gorzowie pyknal?

    to nie bylo 20 lat temu.

    osobiscie bylem w****iony na Walasa za cyrki z kontraktami,ale mysle ze juz tyle dostal nauczek,ze moze wrocic- po co ma nasz dawny kapitan tlac sie po innych klubach. rozliczyc tylko dobrze z pieniedzy na przygotowanie,pomoc zdobyc dobry sprzet i bedzie kulal6-8pkt

  48. Powrót do góry    #4272
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Zielona Góra nie jest gotowa na zespół złożony z wychowanków. Zielona Góra potrzebuje zespołu na medal. I to złoty.
    Na taki luksus jak drużyna swojaków może sobie pozwolić Unia z Leszna a nie Falubaz.

    Zejdź więc na ziemię i z Rusty-ego i przestań bredzić.
    Ja prdl, poległem


    Rzekł to autorytet i znawca środowiska zielonogórskiego
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #4273
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl, poległem


    Rzekł to autorytet i znawca środowiska zielonogórskiego
    Większego znawcy od ciebie jednak trudno szukać.

  50. Powrót do góry    #4274
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Większego znawcy od ciebie jednak trudno szukać.
    Przez skromność, zgodzę się z tobą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (10-10-2017)

  52. Powrót do góry    #4275
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,584
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    biedny Przemek, chcial porozmawiac o faktach, ale trafil na klamczuszka.
    Ten tekst o Doylu to jest niezly pocisk strazaka!
    Pamietam jak jeszcze niedawno uswiadamial nas na forum ze niejaki Kolodziej wcale sie nie zapowiadal na zawodnika, ktory cos osiagnie
    bo byl watly i sie przewracal gdy byl mlodziakiem

    Takie mity, ze ostaf wymieka. I on chce zeby go powaznie traktowac...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •