Strona 4 z 121 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No to grubooo ...
    To już wiadomo, że to jednak nie Zmora wysadzał te bankomaty, tylko Bunio z Polewaczkowym.
    No co, zabrakło im troszkę bilonu do kontraktu Vacula

    A tak na poważnie, pisałem już w wątku gorzowskim. Wcale jeszcze nie jest przesądzone, że Vacul wyląduje w Stali.

    Niektórzy w środowisku mówią, że Vacul jak dał odpowiedź odmowną Termińskiemu, dal też odpowiedź odmowną Zmorze. I stąd Zmora wrócił do rozmów z Pukiem, który rozglądał się za nowym pracodawcą. Ale sam nie wiem ile w tym prawdy. A co za tym idzie, gdzie miałby wylądowac Vacul
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-10-2016 o 20:27
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Marzy mi się Tobiasz Musielak i mam jakieś dziwne przeświadczenie, że on zaskoczy!
    Mnie on już niejednokrotnie zaskoczył. Potem przestał. Byłbym jednak znów zaskoczony, gdyby sobie w pierwszej lidze nie poradził. Choć po kilku meczach znów przestałoby mnie to dziwić. Serio.

    Ale może być tak, że to taki leszczyński Zengota.
    UNSCARED

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Carlitos ja jak mowilem mi o uszy obil sie AJ, a w ostatnich dniach cos znajomi o Lindgrenie przebakiwali( on chyba nie ma jeszcze umowy)?. Zobaczymy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Carlitos ja jak mowilem mi o uszy obil sie AJ, a w ostatnich dniach cos znajomi o Lindgrenie przebakiwali( on chyba nie ma jeszcze umowy)?. Zobaczymy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Odkurzony Fredka miałby jakiś sens, z podejściem jak do SGP pasowałby w sam raz, pewniak na gnojowiska np. Gorzów. AJ to byłoby kompletne nieporozumienie, nie spodziewam się po nim niczego dobrego, to już wolę oglądać Karpia. Mam nadzieję że o AJ podobnie myśli Mysi zarząd.

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Marzy mi się Tobiasz Musielak i mam jakieś dziwne przeświadczenie, że on zaskoczy! Choć najpewniej w Czewie wyląduje.
    Marzenia nie zawsze się spełniają... Byk z krwi i kości. Tyle w temacie.

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Mnie on już niejednokrotnie zaskoczył. Potem przestał. Byłbym jednak znów zaskoczony, gdyby sobie w pierwszej lidze nie poradził. Choć po kilku meczach znów przestałoby mnie to dziwić. Serio.

    Ale może być tak, że to taki leszczyński Zengota.
    Zengi to z roku na rok się rozwija. Tofeek nie bardzo...niestety

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Braciszkowie Falubazy nic na to nie poradzicie że Mariusz wciąż kocha Walaska a na miłość perwersyjną nie ma rady Łoktajew to jakiś gówniarz smarkaty niegrzeczny i piniendzów szkoda a Grzesiu jak żonie dywan wyczepie to będzie chodził jak Billy The Kid Janniro po imprezie zakrapianej coca colą ma się rozumieć.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Widzę, że niektórych ponosi sentyment (nie Sedgmen), nazwiska które przewinęły się kiedyś przez Falubaz i zawiodły, nachalnie wracają co okres transferowy. Wy dalej marzycie i wierzycie w to że taki Lindgern sprawdzi się w ZG. Otóż nie, dla tego pana ekstraliga to za wysokie progi, nawet jako druga linia. Ja nie chcę znów oglądać tej żenady i zdecydowanie wolę Karpova. Walas który się wypalił i jedną nogą jest na sportowej emeryturze niech lepiej sobie chałturzy gdzieś w lidze niżej. Jonsson jakiś czas temu spuścił z tonu, nie widać żadnych symptomów coś się w tej kwestii miało zmienić i jedzie tak jak mu wyjdzie, a zazwyczaj wychodzi mu słabo. Kolejny As- Loktayev. Dla niego miejsca zdecydowanie nie widzę, nawet jakby miał walczyć o skład. Ktokolwiek wierzy że on się ogarnie i choćby solidnie przygotuje się do sezonu jest dla mnie (nie chcę nikogo urazić) naiwniakiem. Gość po takiej wtopie jaką zaliczył do momentu zakończenia kary powinien poruszyć niebo i ziemię aby wrócić w jak najlepszej dyspozycji. Ambicja, chęć zmazania plamy, wola walki, głód jazdy i miłość do do żużla, cokolwiek co ma sportowiec powinno nim kierować. A on co? Przyjeżdża na tydzień przed meczem kompletnie nieprzygotowany, motocykla żużlowego nie widział na oczy przez rok czasu, w świetnym humorze wspomina jak to on sobie trenował z siostrą i jeździł na rowerze. Kpina. Kop w dupę, bez pożegnania i tyle powinniśmy mieć dlatego pana.
    Alternatyw na zawodnika walczącego o skład zbyt wielu nie ma, ale ma w przyszłym sezonie obowiązywać funkcja zawodnika oczekującego, pozostaje pytać młodych i zdolnych, a nóż może któryś się zgodzi. Jak nie to cisnąć ostro juniorów i tyle.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    PrzemoZG (18-10-2016), sobotch (18-10-2016)

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Cieślak to niech tam poważnie rozmyśla i szykuje mocny plan jak tu te złoto DMP zrobić, bo chyba po to przyszedł i Staluchna powoli odjezdza nam z tytułami DMP.
    No mnie też to drażni. 37 lat czekałem, żeby ich dopaść, to znowu się, kurde, urwali... kolejnych 37-miu bym wolał nie czekać...
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 18-10-2016 o 00:30

  11. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    No mnie też to drażni. 37 lat czekałem, żeby ich dopaść, to znowu się, kurde, urwali... kolejnych 37-miu bym wolał nie czekać...
    W Stalunii startują sami nieudacznicy którzy wielokrotnie dawali ciała a mieli więcej szans niż Gagarin próbnych lotów rakietą i do tego to kompania karna,raperzy,rasiści i gwałciciele.Do kompletu brakuje mi tam właśnie jeszcze nałogowego alkoholika Fredki który do Karpova,Jabłonskiego,Segmenta i tego utalentowanego argeńtyńczyka z pod Buenos Aires się nie umywa oraz The Kida mistrza krawężnika i za rok jak zwykle w torbę tylko że na pewno będzie kartofisko a Jarka znowu zafaulują beszczelnie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  12. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Widzę, że niektórych ponosi sentyment (nie Sedgmen), nazwiska które przewinęły się kiedyś przez Falubaz i zawiodły, nachalnie wracają co okres transferowy. Wy dalej marzycie i wierzycie w to że taki Lindgern sprawdzi się w ZG. Otóż nie, dla tego pana ekstraliga to za wysokie progi, nawet jako druga linia. Ja nie chcę znów oglądać tej żenady i zdecydowanie wolę Karpova. Walas który się wypalił i jedną nogą jest na sportowej emeryturze niech lepiej sobie chałturzy gdzieś w lidze niżej. Jonsson jakiś czas temu spuścił z tonu, nie widać żadnych symptomów coś się w tej kwestii miało zmienić i jedzie tak jak mu wyjdzie, a zazwyczaj wychodzi mu słabo. Kolejny As- Loktayev. Dla niego miejsca zdecydowanie nie widzę, nawet jakby miał walczyć o skład. Ktokolwiek wierzy że on się ogarnie i choćby solidnie przygotuje się do sezonu jest dla mnie (nie chcę nikogo urazić) naiwniakiem. Gość po takiej wtopie jaką zaliczył do momentu zakończenia kary powinien poruszyć niebo i ziemię aby wrócić w jak najlepszej dyspozycji. Ambicja, chęć zmazania plamy, wola walki, głód jazdy i miłość do do żużla, cokolwiek co ma sportowiec powinno nim kierować. A on co? Przyjeżdża na tydzień przed meczem kompletnie nieprzygotowany, motocykla żużlowego nie widział na oczy przez rok czasu, w świetnym humorze wspomina jak to on sobie trenował z siostrą i jeździł na rowerze. Kpina. Kop w dupę, bez pożegnania i tyle powinniśmy mieć dlatego pana.
    Alternatyw na zawodnika walczącego o skład zbyt wielu nie ma, ale ma w przyszłym sezonie obowiązywać funkcja zawodnika oczekującego, pozostaje pytać młodych i zdolnych, a nóż może któryś się zgodzi. Jak nie to cisnąć ostro juniorów i tyle.
    Trudno się z Tobą nie zgodzić
    Zakończony sezon pokazał, że warto szukać "świeżą krew".
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A ja się nie zgadzam jeśli chodzi o Lindgrena. Coś mi zdaje ze dzięki współpracy z Gerhardem tacy goście jak on mogą się okazać rewelacją sezonu. A nawet jeśli nie odpali to poniżej pewnego poziomu nie zejdzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    t_zg (18-10-2016)

  15. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pytanie, co to ten poziom. Mimo przesiadek różnej maści, w Lokomotywach nadal potrafił robić po parę punktów, w I lidze.

  16. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Pytanie, co to ten poziom. Mimo przesiadek różnej maści, w Lokomotywach nadal potrafił robić po parę punktów, w I lidze.
    Mysle, ze Karpova 1,01 na wyjazdach jest w stanie spokojnie przeskoczyc. A swego czasu nawet niektorzy nazywali go krolem w69...wiec nasz owal ogarnia. Akurat zawodnik na walke o sklad z Andriejem, i w moim odczuciu jednak zawodnik lepszy.

  17. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mysle, ze Karpova 1,01 na wyjazdach jest w stanie spokojnie przeskoczyc. A swego czasu nawet niektorzy nazywali go krolem w69...wiec nasz owal ogarnia. Akurat zawodnik na walke o sklad z Andriejem, i w moim odczuciu jednak zawodnik lepszy.
    Na pewno bardziej uniwersalny. Może przy W69 Andriej zrobiłby ciut więcej punktów, ale jednak Lindgrena można spotkojnie zabrać np. na Zawarcie. Z Andriejem takiego luksusu nie ma.

  18. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chwila chwila. Zawodnik na poziomie GP mający walczyć z Karpovem, który tor w ZG ogarnia równie dobrze albo i lepiej, bo jeździ po nim na bieżąco? Bogato u nas

  19. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Chwila chwila. Zawodnik na poziomie GP mający walczyć z Karpovem, który tor w ZG ogarnia równie dobrze albo i lepiej, bo jeździ po nim na bieżąco? Bogato u nas
    Na razie to sobie spekulujemy, ale coś jest na rzeczy

  20. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Chwila chwila. Zawodnik na poziomie GP mający walczyć z Karpovem, który tor w ZG ogarnia równie dobrze albo i lepiej, bo jeździ po nim na bieżąco? Bogato u nas

    Czy Bogato? Sam wiesz jak Lindgren znalazl sie w SGP. Druga sprawa, to siano jest do zarobienia w glownej mierze na torze z tego co mowia. Raczej nikt takiemu Lindgrenowi nie bedzie szukal sponsora na SGP z kontraktem na dodatkowe kilkaset tysiakow. Jakos sobie z kasą z Lokomotivu radzil w SGP...i to calkiem spoko.

    I tak jak Carlitos pisal. Na w69 pewnie poziom mieliby zblizony ( popatrz tez ze Karpov nie jechal calego sezonu dobrze...koncowke zawalil ostro ), za to wyjazdy mysle ze Fred spokojnie wciaga Karpova nosem.

    Poza tym Lindgren to takie " zyczenie " tylko. Mi sie o uszy wlasnie AJ i on obił...ale to raczej takie plotkowanie w sezonie ogorkowym. zobaczymy
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 18-10-2016 o 14:31

  21. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Fredka to bardziej zawodnik turniejowy niż ligowy (niektórzy tak mają), co nie zmienia faktu, że spokojnie mógłby tutaj być solidną drugą linią, a w pojedynczych meczach nawet liderem. Ja bym go przywitał z otwartymi ramionami, zwłaszcza, że jest to mój ulubiony zawodnik. Jednak wątpię by klub było na to stać. Dudek, Doyle, Protasiewicz i Hampel swoje kosztują. Gdyby do drużyny miał trafić zawodnik pokroju Lindgrena to raczej kosztem Hampela, a nie Karpova. Porównania Karpov vs Lindgren to w ogóle sensu nie mają. Gówno vs czekolada (z całym szacunkiem i sympatią do Andrieja).

    ps. Lahti musi być.
    ps2.A jeśli nie Lahti to warto zainteresować się Patrickiem Hansenem, duży talent.
    TeamLindgren

  22. Powrót do góry    #155
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2016
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy tu gadu gadu o słabym Fredce Lindgrenie a na W69 Dzik się dzisiaj prowadzał w asyście naszych władz klubowych.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Amigo82 Zobacz posta
    Wy tu gadu gadu o słabym Fredce Lindgrenie a na W69 Dzik się dzisiaj prowadzał w asyście naszych władz klubowych.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A Helena była?
    Robiła sobie foty z Mychą?

    Jak nie, to nici z Dzika.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-10-2016 o 21:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 278 w 181 postach
    Dzik na swoim TT napisał że miał pare dobrych spotkań w Polsce :-P

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  25. Powrót do góry    #158
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2016
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A Helena była?
    Robiła sobie foty z Mychą?

    Jak nie, to nici z Dzika.
    Tego akurat nie wiem zresztą nawet nie pytałem, ale był napewno ciekawe tylko po co? I tu raczej stawiał bym na odwiedziny po latach, a jak już zajechał to pewnie nie omieszkał zapytać czy mamy wolną dużą bańkę. Zresztą dwóch kilerów w jednej drużynie to chyba przesada mam oczywiście na myśli Protasa.
    Chyba każdy chciałby z juniorem w parze być byle by nie z nimi.




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Amigo82 Zobacz posta
    Tego akurat nie wiem zresztą nawet nie pytałem, ale był napewno ciekawe tylko po co? I tu raczej stawiał bym na odwiedziny po latach, a jak już zajechał to pewnie nie omieszkał zapytać czy mamy wolną dużą bańkę. Zresztą dwóch kilerów w jednej drużynie to chyba przesada mam oczywiście na myśli Protasa.
    Chyba każdy chciałby z juniorem w parze być byle by nie z nimi.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No dodaj jeszcze Doyla i masz tercet ninja Gdyby nie Dudek z Hampelem to by zaczęli na nas mówić Bad Boys

  27. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Amigo82 Zobacz posta
    Tego akurat nie wiem zresztą nawet nie pytałem, ale był napewno ciekawe tylko po co? I tu raczej stawiał bym na odwiedziny po latach, a jak już zajechał to pewnie nie omieszkał zapytać czy mamy wolną dużą bańkę. Zresztą dwóch kilerów w jednej drużynie to chyba przesada mam oczywiście na myśli Protasa.
    Chyba każdy chciałby z juniorem w parze być byle by nie z nimi.




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dzik w desperacji zwiedza wszystkie kluby i szuka jelenia, co by mu sypnął kasiory i dał angaż.
    Jemu tam bez wielkiej różnicy gdzie bedzie jezdził, najważniejsze żeby kasiora była odpowiednia i wpływała regularnie na konto.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #161
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2016
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No dodaj jeszcze Doyla i masz tercet ninja Gdyby nie Dudek z Hampelem to by zaczęli na nas mówić Bad Boys


    Tak patrząc z boku to nawet by to ciekawe było, chyba każdy trener by pełne gacie miał przed wyjazdem do nas, ja bym poszedł dalej i dołożył do tego "selektywny tor by Piotrek Żyto i Falubaz byłby postrachem ligi.

    Już widzę minę Stasia Chomskiego z KK wracających do parkingu po obchodzie toru a tam dwie szczerze uśmiechnięte mordy Pepety i Dzika


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Amigo82 ; 18-10-2016 o 21:44

  29. Powrót do góry    #162
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A mnie ciekawi czy klub zwróci sie do Ekstraligi o wymóg zakopywania dmuchanych band np 30 cm poniżej toru. Poprzednio Jarek a ostatnio Jason wlecieli pod dmuchawca i przywalili w twarda bandę co zakończyło sie kontuzjami.

    Gdyby banda sie nie podniosła pewnie byłoby z nimi o wiele lepiej, moze jechaliby dalej w zawodach. Podobno w Lublinie tak instalują bandę gdzieś czytałem.

    Moze warto pomyśleć aby nie było jak w powiedzeniu, ze Polak przed szkoda i po szkodzie głupi...

  30. Powrót do góry    #163
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A mnie ciekawi czy klub zwróci sie do Ekstraligi o wymóg zakopywania dmuchanych band np 30 cm poniżej toru. Poprzednio Jarek a ostatnio Jason wlecieli pod dmuchawca i przywalili w twarda bandę co zakończyło sie kontuzjami.
    Myślisz, że przez ten czas gdy obowiązują dmuchawce, nie pomyśleli i ich zakopaniu? Poza tym ile masz takich przypadków, gdzie przez to, że banda się uniosła zawodnik odniósł kontuzję? Pamiętaj, że gdyby banda się nie unosiła to zawodnicy by się od nich odbijali a nie jak teraz chowali się w nich. Nie wiadomo czy takie zakopanie bandy nie przyniosłoby odwrotnego skutku. Kontuzji nigdy nie wyeliminujesz, tym bardziej z takiego sportu.

    Edit. Co do Dzika. Jestem na tak! Ale nie za Karpova tylko za Hampela. Niestety już za późno...

  31. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A mnie ciekawi czy klub zwróci sie do Ekstraligi o wymóg zakopywania dmuchanych band np 30 cm poniżej toru. Poprzednio Jarek a ostatnio Jason wlecieli pod dmuchawca i przywalili w twarda bandę co zakończyło sie kontuzjami.

    Gdyby banda sie nie podniosła pewnie byłoby z nimi o wiele lepiej, moze jechaliby dalej w zawodach. Podobno w Lublinie tak instalują bandę gdzieś czytałem.

    Moze warto pomyśleć aby nie było jak w powiedzeniu, ze Polak przed szkoda i po szkodzie głupi...


    Jakieś tam prace już trwają odnośnie takich band.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...003,1,281.html
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Amigo82 Zobacz posta
    Tak patrząc z boku to nawet by to ciekawe było, chyba każdy trener by pełne gacie miał przed wyjazdem do nas, ja bym poszedł dalej i dołożył do tego "selektywny tor by Piotrek Żyto i Falubaz byłby postrachem ligi.

    Już widzę minę Stasia Chomskiego z KK wracających do parkingu po obchodzie toru a tam dwie szczerze uśmiechnięte mordy Pepety i Dzika


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No raczej Zagar nie miałby pełnych gaci na widok Nickiego a nawet mogło by mu się bardzo podobać Mając w składzie Hampela i Pepe który nie lubi już podskakiwać na motocyklu zapomnijta o jakimś selektywnym torze a już tym bardziej jakoś nie za bardzo widzę w tym zestawie Lindgrena bo by nawet do zdjęcia nie pasował.Zawarcie to idealne miejsce dla Fredki tak przynajmniej mi sie wydaje.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  33. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Ja pisalem o Dziku juz jakis czas temu. Ja bym go u nas widział w składzie Helena na trybunach to też byłoby coś

  34. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja pisalem o Dziku juz jakis czas temu. Ja bym go u nas widział w składzie Helena na trybunach to też byłoby coś
    rozumiem, że z tego powodu wrócisz na trybuny mimo Cieślaka ?

  35. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    rozumiem, że z tego powodu wrócisz na trybuny mimo Cieślaka ?

    Po sezonie ogorkowym na część wyjazdowych trubyn z pewnością Plus na kilka rund SGP w pogoni za Patrykiem.

    Cytat Zamieszczone przez Reliability (F) Zobacz posta
    Myślisz, że przez ten czas gdy obowiązują dmuchawce, nie pomyśleli i ich zakopaniu?

    Chyba na zblizajacy sie sezon maja wlasnie byc bandy wkopywane czy montowane jakos do gruntu. Plus amortyzacja band na prostych ( jest wzmianka na ten temat w artykule o wymianie nawierzchni przez Stal Gorzow ).

  36. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    rozumiem, że z tego powodu wrócisz na trybuny mimo Cieślaka ?
    Etam, nawet ONRobi zaczął by nam kibicować i pojawił się na stadionie!

  37. Powrót do góry    #170
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kto to jest ONRobi?

  38. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ciekawy wywiad z Cieślakiem.



    Saszki dalej nie mogą namierzyć
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    szmacianek (19-10-2016)

  40. Powrót do góry    #172
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekawy wywiad z Cieślakiem.

    https://www.youtube.com/watch?v=nVIn...ature=youtu.be

    Saszki dalej nie mogą namierzyć
    Szczerze juz wszystko zostało powiedziane wiec nic nadzwyczajnego nie przekazal, jedyne co to to ze Ruskiemu trzeba GPS zamontować😂



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

  41. Powrót do góry    #173
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ciekawy, niekoniecznie na temat zuzla to jest wywiad z Panem Sochackim na Falubaz TV. Naprawdę ciekawie się tego słucha.

  42. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ciekawy, niekoniecznie na temat zuzla to jest wywiad z Panem Sochackim na Falubaz TV. Naprawdę ciekawie się tego słucha.
    Widzę, że również zauważyłeś ten mały niuans
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Kto to jest ONRobi?
    ON - wielki miłośnik Pedersena - Robi.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (20-10-2016)

  45. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Kto to jest ONRobi?
    Robi, wielki miłośnik tłitera, miał tam w swoim awatarze symbol ONR i tak mi się skojarzyło
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-10-2016 o 09:22

  46. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Nudy jak cholera w tym wątku to może stare dobre czasy https://youtu.be/YM0KCoqkpLY

  47. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nudy jak cholera w tym wątku to może stare dobre czasy https://youtu.be/YM0KCoqkpLY
    Stare dobre czasy. Stary Świst wyskoczył na solo z Larsem a Gorzowiaki opowiadały jak to Morawski przekupił Szymkowiaka żeby im Śwista połamał. Stałem na wysokości miejsca gdzie Świst zaliczył tego dzwona. A i tak wygraliśmy mimo tej dyskwalifikacji z dupy!
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-10-2016 o 21:57

  48. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Stare dobre czasy. Stary Świst wyskoczył na solo z Larsem a Gorzowiaki opowiadały jak to Morawski przekupił Szymkowiaka żeby im Śwista połamał. Stałem na wysokości miejsca gdzie Świst zaliczył tego dzwona. A i tak wygraliśmy mimo tej dyskwalifikacji z dupy!
    I ten atak Sławomira na ostatnim łuku

  49. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    I ten atak Sławomira na ostatnim łuku
    Widać tor na Zawarciu pasował całej rodzinie

    EDIT: nie mamy szans z konkurencją. Toruń (z pomocą Mario) naprodukował już 25 stron wątku o sezonie 2017! Leszno też niewiele gorsze - 18 stron. Tylko z Gorzowem możemy wygrać
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 21-10-2016 o 11:44

Strona 4 z 121 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •