Strona 21 z 121 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #901
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,804
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O żadnym okresie. O stanie na dzień dzisiejszy jest mowa

    Co siągneli ? najwiecej z juniorskich drużyn w całęj Polsce i dlatego każdy mówi że jest u nich najlepsze szkolenie

    Pozatym mają zapewnioną juniorke w drużynie eligowej na sporo lat do przodu
    No kolego, jeśli ty chcesz oceniać proces szkolenia (który jest procesem długofalowym) w okresie jednego czy dwóch lat, to gratuluje samopoczucia.

    I na dzisiaj nie masz pojęcia jak spiszą się ich młodzieżowcy w SE w sezonie 2017. A bredzisz coś o zapewnieniu juniorki na sporo lat do przodu. W ten sposób to i ja mogę napisać, ze mamy odp. liczbę juniorów na 3-4 lata do przodu. Tylko co z tego wynika ?

    Przecież gadka jest, o rzekomo najlepszej szkółce żużlowej w PL. Jak w przyszłym roku IMPJ zgarnie Karczmarz, to będziesz gadał, że najlepiej szkolą w Gorzowie ? I tak co roku a piać od nowa ? Ogarnij się chłopie, bo zaraz w głupocie przegonisz samego Kingpina.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #902
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to ja ci dopowiem. Mimo, że u was bida z nędzą w szkółce, to i tak macie dwóch IMPJ (Ząbik, Miedziak). W okresie od 2000 roku. Czyli, póki co, za ten okres czasu, wyniki waszych adeptów są lepsze niż tych leszczyńskich.
    A to sorki. Jeśli pod uwagę weźmiemy także lata 1989-2006 to Mariusz masz rację. Zdobyliśmy w tym okresie bardzo dużo tytułów młodzieżowych. Zapewne najwięcej ze wszystkich klubów. W tej chwili jesteśmy zatem żużlową potegą w szkoleniu.Hurra !

    Jakby nie patrzeć to w ostatnich pięciu sezonach w rozgrywkach juniorów to i WTS Nice Warszawa medali natrzepała !
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 04-01-2017 o 21:22

  3. Powrót do góry    #903
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Jak Falubaz wtopil sezon to tez zwalales na wszystko inne.

    Jak kiedys narysowalem ci czarno na bialym ilu dmp nie mialo porzadnego juniora, to nie raczyles sie odniesc, bo latwiej jest odbic pileczke w sposob, jaki uczyniles powyzej. To jest wlasnie ta twoja racja

  4. Powrót do góry    #904
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pisze o powaznych zawodach, nie tych podwórkowych, ponieważ wmawia się mi, że Unia Leszno szkoli same perełki. Więc ja tylko grzecznie pytam, gdzie są owoce tych perełek ? Okres czasu wybierz sobie sam. Abys nie posądzał mnie o sabotaż
    Obecnie, to obecnie. Stan na 2016. Juniorzy leszczyńscy jako całokształt byli lepsi od juniorów (wychowanków) innych klubów. 1. i 3. w MIMP, 1. w MMPPK, 1. w MDMP - to są czołowe juniorskie imprezy w Polsce. To znaczy, że ich Unia Leszno dobrze wyszkoliła.

    I kto to jest, na dzisiaj, Kaczmarek, Kubera czy Smektała ? Co oni osiągneli ?
    Ogólnie więcej niż reszta juniorów, którzy się ścigali w Polsce w 2016 (pomijając Zmarzlika i Przedpełskiego). A w sezonie 2016 to pisałem wyżej

    Ooo, przepraszam, Kaczmarek zgarnął IMPJ. Ale, ale, przecież taki Bogucki też kiedyś zgarnął.
    Tyle jeśli chodzi o interesowanie się żużlem
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 04-01-2017 o 21:42
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #905
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,804
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Jak Falubaz wtopil sezon to tez zwalales na wszystko inne.

    Jak kiedys narysowalem ci czarno na bialym ilu dmp nie mialo porzadnego juniora, to nie raczyles sie odniesc, bo latwiej jest odbic pileczke w sposob, jaki uczyniles powyzej. To jest wlasnie ta twoja racja
    Hmm, nie wiem czy to do mnie było ?

    Jeśli do mnie to rozwiń myśl, bo nie bardzo wiem o co ci chodzi ?

    Vicar

    yle jeśli chodzi o interesowanie się żużlem
    No fakt, nie Bogucki a Bogińczuk. Pewnie jak by był IMŚ to nazwisko bym zapamiętał.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-01-2017 o 23:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #906
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    481
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Mariusz, czyli stosując się do Twoich ram oceny poziomu szkolenia, mogę z dumą powiedzieć, że Grudziądz szkoleniem stoi, bo mamy porównywalne wyniki do tych z choćby Torunia? W końcu w ciągu ostatnich 17 lat wychowaliśmy aż dwóch zawodników z niezłymi wynikami na arenie krajowej(brąz IMP np.), czy międzynarodowej (IMEJ, kadra Polski seniorów). Cóż, do teraz myślałem, że szkolenie u nas istnieje jedynie teoretycznie, ale jak widać kierowałem się plebejskim i ograniczonym rozumowaniem tematu. Dzięki!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kleczes_GKM za jego przydatny post!

    Dominik (05-01-2017)

  8. Powrót do góry    #907
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...848,1,984.html

    Szkoda jednak ze ten postrzał nie okazał się złotym strzałem. Skończony debil.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #908
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Poswiecilem troche czasu aby zliczyc medale i trofea osiagniete przez wychowankow 4 klubow.
    Liczylem wszystkie rozgrywki o cos, w tym kaski.Pod warunkiem,ze byly to rozgrywki klubowe lub reprezentacyjne, w tym GP.

    Unia Leszno
    Wychowankowie w ostatniej dekadzie zdobyli 58 medali w zawodach seniorskich i 61 w juniorskich.

    Razem 119 medali.

    Falubaz

    Zawody seniorskie 41,juniorskie 28.

    Razem 69 medali.

    Apator

    Zawody seniorskie 22 medale,juniorskie 23.

    Razem 45 medali

    Stal Gorzow

    Zawody seniorskie 13,juniorskie 23.

    Razem 36 medali.


    Zastrzegam,ze moga zdarzyc sie bledy,ale niewielkie i nie wplywajace na wynik miedzy klubami.Liczylem po prostu tylko raz,nie powtarzajac liczenia.
    Wnioski niech kazdy wyciagnie sam a temu cymbalowi w helmie niech ktos wytlumaczy co wynika z tych danych.
    Unia byla klubem ktorego najwiecej wychowankow zrzucalo sie na ten dorobek,co tez o czyms swiadczy.
    Gdyby ktos sie czepial to zapewniam,ze tych zlotych tez najwiecej po stronie Leszna.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-01-2017 o 10:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (05-01-2017)

  11. Powrót do góry    #909
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Panowie widzicie, że nic do cymbala nie trafia. Jego fanatyczny, i zarazem chory umysł nie przyjmuje do wiadomości faktów. Taka zazdrość? W tym wieku? Szok.
    Szkoda nerwów, czasu......

  12. Powrót do góry    #910
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, nie wiem czy to do mnie było ?

    Jeśli do mnie to rozwiń myśl, bo nie bardzo wiem o co ci chodzi ?
    Tak, to było do Ciebie.
    Poza jednym zdaje się wyjątkiem, od dekady DMP zostaje drużyna posiadająca albo superjuniora albo grupę takich, która do kupy jest lepsza od grupy rywali. Na argument o tym, że nawet zestawienie pięciu mocnych seniorów nie daje wyniku bez porządnego juniora (Falubaz) ty przytaczasz zeszłoroczną Unię Leszno (drużynę z seniorami bez formy), czyli de facto nie odpowiadasz na tezę, tylko odbijasz piłeczkę własną ideologią, która dla ciebie jest wygodniejsza w obsłudze. Czyli że ponownie dyskusja bez sensu, bo nie odnosisz się do argumentów, które są tobie podrzucane.

    Potem się dziwisz, że ludzie oceniają cię tak a nie inaczej.

    Mnie tam to wszystko o dupę potłuc, dziwi mnie tylko przekonanie o własnych racjach, skoro tak naprawdę dyskutujesz sam ze sobą

  13. Powrót do góry    #911
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,804
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poswiecilem troche czasu aby zliczyc medale i trofea osiagniete przez wychowankow 4 klubow.
    Liczylem wszystkie rozgrywki o cos, w tym kaski.Pod warunkiem,ze byly to rozgrywki klubowe lub reprezentacyjne, w tym GP.

    Unia Leszno
    Wychowankowie w ostatniej dekadzie zdobyli 58 medali w zawodach seniorskich i 61 w juniorskich.

    Razem 119 medali.

    Zastrzegam,ze moga zdarzyc sie bledy,ale niewielkie i nie wplywajace na wynik.Liczylem po prostu tylko raz,nie powtarzajac liczenia.
    Wnioski niech kazdy wyciagnie sam a temu cymbalowi w helmie niech ktos wytlumaczy co z wynika z tych danych.
    Unia byla tez klubem ktorego najwiecej wychowankow zrzucalo sie na ten dorobek,co tez o czyms swiadczy.
    A ty dalej bredzisz. Na silę próbujesz znaleźć jakieś argumenty które pozwoliłyby bronić bzdurnej tezy. Rzecz w tym, ze ty dalej nie wiesz o czym piszesz. Bo mieszasz takie określenia jak "wychowanek klubu" i "produkt klubowej szkółki". Dla przykładu, Patryk Dudek jest wychowankiem Falubazu, ale nie jest i nigdy nie był, produktem szkółki Falubazu. Więc trudno aby jego medale zaliczać do osiągnięć w procesie szkolenia tejże szkółki. Podobnie ma się np. sytuacja Bydgoszczy i Golloba. Przecież to Polonia Bydgoszcz jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji IMPJ. Z dorobkiem 9 złotych medali. Ale jeśliby odliczyć 3 złote medale zdobyte przez Golloba (który to nie jest produktem ich szkółki) to ze swoim dorobkiem spadną na 4 miejsce.

    I na koniec, dla mnie o jakości (nie ilości) szkolenia świadczą wyniki uzyskane przez "produkty szkółek" w poważnych zawodach, IMPJ, IMŚJ, DMŚJ, SGP, DPŚ, rozgrywki SE, czy rozgrywki w ligach zagranicznych. Lub ilość tych adeptów którzy byli w stanie przebić się do podstawowych składów w swoich klubach, na pozycje seniorskie, po ukończeniu wieku juniora. Innych, krajowych (podwórkowych) zawodów młodzieżowych nie uznaję jako wskaźników. Z przyczyn oczywistych. Bowiem często się zdarzało w takich zawodach, ze najlepsi juniorzy krajowi je po prostu olewali z różnych powodów. Więc takie zawody nie mogą być żadnym wyznacznikiem jakości szkolenia.

    Notabene, jakość szkolenia powinna przekładać się w sposób systematyczny na uzupełnianie braków kadrowych w podstawowych składach seniorskich drużyn. I tak gdyby np. Unia Leszno, miała co roku w swoim składzie seniorskim, ze 2-3 zawodników rekrutowanych spośród adeptów ich szkółki. To wtedy z czystym sumieniem mógłbym powiedzieć, że szkolą dobrze. A gdyby do tego adepci ich szkółki zdobywali regularnie medale w IMPJ, IMŚJ, IMP, DPŚ czy SGP, to wtedy z czystym sumieniem mógłbym powiedzieć, że ich szkółka nie ma sobie równych i szkoli najlepiej.

    I zanim odpiszesz, to zastanów się poważnie czy piszesz na temat.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #912
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wyluzujcie. To wygląda na zespół braku życia w realu.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Dominik (05-01-2017)

  16. Powrót do góry    #913
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,804
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak, to było do Ciebie.
    Poza jednym zdaje się wyjątkiem, od dekady DMP zostaje drużyna posiadająca albo superjuniora albo grupę takich, która do kupy jest lepsza od grupy rywali. Na argument o tym, że nawet zestawienie pięciu mocnych seniorów nie daje wyniku bez porządnego juniora (Falubaz) ty przytaczasz zeszłoroczną Unię Leszno (drużynę z seniorami bez formy), czyli de facto nie odpowiadasz na tezę, tylko odbijasz piłeczkę własną ideologią, która dla ciebie jest wygodniejsza w obsłudze. Czyli że ponownie dyskusja bez sensu, bo nie odnosisz się do argumentów, które są tobie podrzucane.

    Potem się dziwisz, że ludzie oceniają cię tak a nie inaczej.

    Mnie tam to wszystko o dupę potłuc, dziwi mnie tylko przekonanie o własnych racjach, skoro tak naprawdę dyskutujesz sam ze sobą
    Piszesz trochę chaotycznie, pewnie dlatego cięzko jest ciebie zadowolić konkretną odpowiedzia.

    Ale przecież nie raz już odpowiadałem na podobne pytania. Pięciu dobrej klasy seniorów, jest w stanie wygrać DMP bez porządnych juniorow. Takie jest moje zdanie. Ale warunek jest jeden, muszą ci seniorzy trzymać równą wysoką formę przez cały sezon. A to jest trudna sztuka. Podajesz przykłady ostatniej dekady, ze w zdecydowanej większości drużyny które zdobywały złoto DMP, miały w swoich szeregach dobrej klasy juniora. To prawda. I prawdą jest też, ze taki układ (Zmarzlik w Gorzowie, Dudek w ZG, Pawlicki w Lesznie) znacznie ułatwia osiągnięcie celu. Ale nie jest warunkiem koniecznym. Zapominasz też, że w ostatniej dekadzie mieliśmy takie bzdury jak KSM. Gdzie w tym układzie rola dobrego juniora mocno wzrastała. Ponieważ własnie KSM nie pozwalał na zakontraktowanie 5 mocnych seniorów. Sezon bodajże 2014 udowodnił, że bez porządnego juniora, Unia Tarnów mogla zdobyć złoto DMP. Gdyby nie kontuzje ich zawodników to zdobyliby ten tytuł. I tu trzeba zauważyć, zę w skladzie nie mieli jakichś 5 tuzów światowego speedwaya. Bo przeciez Buczkowski czy A.Łaguta do takich nie należą. A mimo to tytuł im uciekl tylko przez kontuzje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #914
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale przecież nie raz już odpowiadałem na podobne pytania. Pięciu dobrej klasy seniorów, jest w stanie wygrać DMP bez porządnych juniorow. Takie jest moje zdanie. Ale warunek jest jeden, muszą ci seniorzy trzymać równą wysoką formę przez cały sezon.
    To jest twoja teoria. To, o czym piszesz, zdarzyło się w 2010 i może trochę w 2011. Cała reszta to drużyny z juniorami, czy tego chcesz, czy nie. Twoje zdanie jest co prawda konsekwentne, ale w zasadzie czysto teoretyczne.

  18. Powrót do góry    #915
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Ale czad z tą "dyskusją"....
    Dacie radę tak do marca???

    Może małe zawody: kto odpadnie ten cienias

  19. Powrót do góry    #916
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kurcze znowu akurat w naszym klubie zawodnicy maja problem z jakimis papierami. Tym razem oswiadczenia z Anglii. Co do Doyla jestem spokojny bo tu kasa jest taka, ze on Polski nie odpusci i moze Angolom pkazac srodkowy palec ale Jackob juz moze miec dylemat.

    Szkoda bo nawet Cegielski na SF napisal, ze ten chlopak moze zaskoczyc na plus w sezonie.

    Czy nasz klub albo zwiazek nie moze jakos sprobowac wspomoc zawodnikow w dyskusji z tymi smiesznymi angielskimi klubikami? Przeciez wiele druzyn ma zawodnikow startujacych w Anglii i jakos tamci pozalatwiali...

  20. Powrót do góry    #917
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Ale czad z tą "dyskusją"....
    Dacie radę tak do marca???

    Może małe zawody: kto odpadnie ten cienias
    Wojna na wyniszczenie ? Wynik z góry przesądzony. Mario zamęczy towarzystwo niczym Kutuzow Napoleona w Rosji

  21. Powrót do góry    #918
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Kurcze znowu akurat w naszym klubie zawodnicy maja problem z jakimis papierami. Tym razem oswiadczenia z Anglii. Co do Doyla jestem spokojny bo tu kasa jest taka, ze on Polski nie odpusci i moze Angolom pkazac srodkowy palec ale Jackob juz moze miec dylemat.

    Szkoda bo nawet Cegielski na SF napisal, ze ten chlopak moze zaskoczyc na plus w sezonie.

    Czy nasz klub albo zwiazek nie moze jakos sprobowac wspomoc zawodnikow w dyskusji z tymi smiesznymi angielskimi klubikami? Przeciez wiele druzyn ma zawodnikow startujacych w Anglii i jakos tamci pozalatwiali...
    Klub tutaj zbyt wiele zdziałać nie może.
    Kluby jakby walczą między sobą o zawodnika. Każdy chce żeby dany zawodnik jechał akurat w ich meczu, jakby zdarzyła się kolizja terminów.

    Tutaj sytuacje powinien rozwiązać sam zawodnik, ale nie chce pewnie się komuś narażać i jest jak jest.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #919
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Pierniczysz byle pierniczyć.Starałem się nie wtrącać w tą dyskusję ale mnie wywołałeś.I fakt jest taki że brakuje wam rzeczowych argumentów.Bo nawet to co napisałeś to tak jakbyś narobił we własne gacie i tak chodził.Bo na dzień dzisiejszy nie ma konkretów poza paroma imprezami.A oceniać Kubere ,Smektałe,Kaczmarka możemy za rok dwa i zobaczymy gdzie wtedy będą.To właśnie jest szkolenie które trwa latami a nie jedną impreze
    o czym Ty Dariusz gadasz ??? Smektałe,Kubere i Kaczmarka oceniamy nie na podstawie jednej imprezy a na podstawie dobrych 2-3 sezonów w zawodach juniorskich na tle równiesników Ci chłopacy się wyrózniają. Jakbyś interesował się żużlem i obserwował to byś wiedział a nie z głupotami wyskakiwał i jeszcze wytłumacz czemu Falubaz w ostatnich latach nie szkoli tylko kupuje ?



    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...848,1,984.html

    Szkoda jednak ze ten postrzał nie okazał się złotym strzałem. Skończony debil.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    najlepsze to było na SF aby podbić klikalność trzeba było wrzucić w tytuł Falubaz. Żenada
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 05-01-2017 o 12:43

  23. Powrót do góry    #920
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    o czym Ty Dariusz gadasz ??? Smektałe,Kubere i Kaczmarka oceniamy nie na podstawie jednej imprezy a na podstawie dobrych 2-3 sezonów w zawodach juniorskich na tle równiesników Ci chłopacy się wyrózniają. Jakbyś interesował się żużlem i obserwował to byś wiedział a nie z głupotami wyskakiwał i jeszcze wytłumacz czemu Falubaz w ostatnich latach nie szkoli tylko kupuje ?





    najlepsze to było na SF aby podbić klikalność trzeba było wrzucić w tytuł Falubaz. Żenada
    Co do szkolenia to uważam że Leszno góruje nad pozostałymi ośrodkami,choć nie przekłada to się w jakości jaką tu usiłujecie wmówić.Bo tych zawodników można dopiero oceniać za parę lat mówiąc jednocześnie o sukcesach w szkoleniu,do tej pory ilość nie poszła w jakość a i tak są górą nad innymi ośrodkami.Co do reszty tej dyskusji się nie wypowiadam jedynie dostrzegam że Mariusz jest bardziej przekonujący w tym wszystkim.

  24. Powrót do góry    #921
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Podobnie ma się np. sytuacja Bydgoszczy i Golloba. Przecież to Polonia Bydgoszcz jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji IMPJ. Z dorobkiem 9 złotych medali. Ale jeśliby odliczyć 3 złote medale zdobyte przez Golloba (który to nie jest produktem ich szkółki) to ze swoim dorobkiem spadną na 4 miejsce.
    Ale, że co???

    To Tomek też nie jest wychowankiem Polonii, tylko taty Władka, który to nigdy na ,,żużlówce'' się nie ścigał???????


    Mariusz wszystko wszystkim, ale proszę nie brnij już dalej, bo nawet już Ja tracę resztki sympatii do Ciebie......
    Ostatnio edytowane przez welna ; 05-01-2017 o 13:26

  25. Powrót do góry    #922
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ty dalej bredzisz. Na silę próbujesz znaleźć jakieś argumenty które pozwoliłyby bronić bzdurnej tezy. Rzecz w tym, ze ty dalej nie wiesz o czym piszesz. Bo mieszasz takie określenia jak "wychowanek klubu" i "produkt klubowej szkółki". Dla przykładu, Patryk Dudek jest wychowankiem Falubazu, ale nie jest i nigdy nie był, produktem szkółki Falubazu. Więc trudno aby jego medale zaliczać do osiągnięć w procesie szkolenia tejże szkółki. Podobnie ma się np. sytuacja Bydgoszczy i Golloba. Przecież to Polonia Bydgoszcz jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji IMPJ. Z dorobkiem 9 złotych medali. Ale jeśliby odliczyć 3 złote medale zdobyte przez Golloba (który to nie jest produktem ich szkółki) to ze swoim dorobkiem spadną na 4 miejsce.

    I na koniec, dla mnie o jakości (nie ilości) szkolenia świadczą wyniki uzyskane przez "produkty szkółek" w poważnych zawodach, IMPJ, IMŚJ, DMŚJ, SGP, DPŚ, rozgrywki SE, czy rozgrywki w ligach zagranicznych. Lub ilość tych adeptów którzy byli w stanie przebić się do podstawowych składów w swoich klubach, na pozycje seniorskie, po ukończeniu wieku juniora. Innych, krajowych (podwórkowych) zawodów młodzieżowych nie uznaję jako wskaźników. Z przyczyn oczywistych. Bowiem często się zdarzało w takich zawodach, ze najlepsi juniorzy krajowi je po prostu olewali z różnych powodów. Więc takie zawody nie mogą być żadnym wyznacznikiem jakości szkolenia.

    Notabene, jakość szkolenia powinna przekładać się w sposób systematyczny na uzupełnianie braków kadrowych w podstawowych składach seniorskich drużyn. I tak gdyby np. Unia Leszno, miała co roku w swoim składzie seniorskim, ze 2-3 zawodników rekrutowanych spośród adeptów ich szkółki. To wtedy z czystym sumieniem mógłbym powiedzieć, że szkolą dobrze. A gdyby do tego adepci ich szkółki zdobywali regularnie medale w IMPJ, IMŚJ, IMP, DPŚ czy SGP, to wtedy z czystym sumieniem mógłbym powiedzieć, że ich szkółka nie ma sobie równych i szkoli najlepiej.

    I zanim odpiszesz, to zastanów się poważnie czy piszesz na temat.


    Najpierw kryterium byly osiagniecia w seniorach,bo zawody juniorskie o niczym nie swiadcza.
    Jak sie okazalo,ze Unia tez w tym aspekcie bije innych na leb,wymyslasz coraz to nowsze bzdury.
    Nie chce cie obrazac,bo to chyba nieuleczalne i nie do konca twoja wina.


    Dudek trenowal sam pod okiem ojca czy moze razem z innymi adeptami,dodatkowo pod okiem trenera klubowego?
    Korzystal tylko z prywatnego sprzetu,paliwa,opon?
    Podobnie Gollob,Pawliccy,Protas,Zmarzlik,Kasprzak czy Miedzinski.
    Oni tez trenowali tylko ze swoimi ojcami,za wlasne pieniadze i na wlasnym sprzecie?
    Pytanie retoryczne.Nie odpowiadaj,bo kazdy wie jak jest a takie dzielenie na wychowanka i produkt szkolki,
    to nic innego jak mydlenie oczu.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Co do szkolenia to uważam że Leszno góruje nad pozostałymi ośrodkami,choć nie przekłada to się w jakości jaką tu usiłujecie wmówić.Bo tych zawodników można dopiero oceniać za parę lat mówiąc jednocześnie o sukcesach w szkoleniu,do tej pory ilość nie poszła w jakość a i tak są górą nad innymi ośrodkami.Co do reszty tej dyskusji się nie wypowiadam jedynie dostrzegam że Mariusz jest bardziej przekonujący w tym wszystkim.
    Leszno goruje nad pozostalymi czy jednak Mariusz ma racje?
    Pytam,bo jakis chwiejny jestes.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-01-2017 o 14:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Ali_G (05-01-2017)

  27. Powrót do góry    #923
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najpierw kryterium byly osiagniecia w seniorach,bo zawody juniorskie o niczym nie swiadcza.
    Jak sie okazalo,ze Unia tez w tym aspekcie bije innych na leb,wymyslasz coraz to nowsze bzdury.
    Nie chce cie obrazac,bo to chyba nieuleczalne i nie do konca twoja wina.


    Dudek trenowal sam pod okiem ojca czy moze razem z innymi adeptami,dodatkowo pod okiem trenera klubowego?
    Korzystal tylko z prywatnego sprzetu,paliwa,opon?
    Podobnie Gollob,Pawliccy,Protas,Zmarzlik,Kasprzak czy Miedzinski.
    Oni tez trenowali tylko ze swoimi ojcami,za wlasne pieniadze i na wlasnym sprzecie?
    Pytanie retoryczne.Nie odpowiadaj,bo kazdy wie jak jest a takie dzielenie na wychowanka i produkt szkolki,
    to nic innego jak mydlenie oczu.



    Leszno goruje nad pozostalymi czy jednak Mariusz ma racje?
    Pytam,bo jakis chwiejny jestes.
    Bardziej mnie przekonał do swojej teorii niż Wy, choć mam własny punkt widzenia w tej kwestii cieszy mnie natomiast fakt że mogłem poznać zdanie kogoś kto myśli inaczej.

  28. Powrót do góry    #924
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    A,czyli twierdzisz jak my,ze Leszno goruje nad innymi,ale Mariusz ktory twierdzi zupelnie cos innego Cie bardziej przekonal.
    Wszystko jasne.
    Fajnie,ze moglismy poznac rowniez taki punkt widzenia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #925
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,804
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale, że co???

    To Tomek też nie jest wychowankiem Polonii, tylko taty Władka, który to nigdy na ,,żużlówce'' się nie ścigał???????


    Mariusz wszystko wszystkim, ale proszę nie brnij już dalej, bo nawet już Ja tracę resztki sympatii do Ciebie......
    Welna, zawiodłem się na Tobie. Że też i Tobie muszę tłumaczyć proste sprawy ?

    Tomek jest wychowankiem Polonii Bydgoszcz, podobnie jak Pawliccy czy KK są wychowankami Unii Leszno, podobnie jak Dudek jest wychowankiem Falubazu, podobnie jak Zmarzlik jest wychowankiem Stali Gorzów. I podobnie jak tych dwóch smyków, których to szkoli Pawlicki senior, na swoim przydomowym torze. A którzy, być może, zostaną wychowankami Unii Leszno, o ile zdadzą licencję w jej barwach.

    Ale żaden z nich nie jest produktem szkółek żużlowych w swoich klubach.

    Welna, przyznaj, ze to proste i że pojąłeś to w lot ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #926
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    A,czyli twierdzisz jak my,ze Leszno goruje nad innymi,ale Mariusz ktory twierdzi zupelnie cos innego Cie bardziej przekonal.
    Wszystko jasne.
    Fajnie,ze moglismy poznac rowniez taki punkt widzenia.
    Cieszy mnie również fakt że kretyna można tu poznać

  31. Powrót do góry    #927
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,804
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Sparingi i turnieje zawodników Falubazu przed inauguracją PGE Ekstraligi 2017:
    18.03 Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
    19.03 Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
    25.03 Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
    26.03 Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
    31.03 III Memoriał Rycerzy Speedwaya
    02.04 Polska - Reszta Świata
    07.04 Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
    09.04 ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra
    14.04 finał Złotego Kasku
    Sporo tego się kroi już za dwa miesiące

    Oby tylko pogoda dała radę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #928
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Że zapytam z ciekawości. Jakie to problemy uniemożliwiały funkcjonowanie tego forum w ostatnich kilku dniach? Trochę mi brakowało tych dyskusji.

  33. Powrót do góry    #929
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    To ewidentnie musiała być jakaś forumowa próba Puczu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (15-01-2017)

  35. Powrót do góry    #930
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    shelve (15-01-2017)

  37. Powrót do góry    #931
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    150 raz jest wałkowany temat szkolenia. A plebs dalej bije piane.

    W takim razie zapytam inaczej. Czym dokładnie, na przestrzeni ostatnich 10 lat, różni się szkolenie w Lesznie od tego w Toruniu, ZG, Rybniku czy Tarnowie ? Mają tam więcej trenerów ? Nie wydaje mi się. Ładują tam więcej kasy w szkółkę ? Nie wydaje mi się, ale jeśli masz jakieś informację to słucham.
    Przeciez od x lat jest tak, że w Lesznie zawsze wyskakuje ktoś obiecujący, i zawsze ginie w otchłani niemocy. Nie licząc rodzinnych teamów, to powiedz mi kogo ta szkółka leszczyńska wyszkoliła ? Który z jej rodzynków zaliczył jakieś poważne osiągnięcia w tym sporcie ? Umiesz odpowiedzieć na te pytania ?
    Szkolenie w Lesznie od szkolenia w innych ośrodkach wyróżnia się tym, że:
    1. Nie kupujemy juniorów z zewnątrz, tylko jezdzimy tym co wyprodukuje szkółka
    2. Trenerem szkółki w Lesznie jest legenda Unii, a nie gość od speedrowera
    3. W Lesznie adepci nie muszą płacić za treningi,
    Na razie to tyle


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ty dalej bredzisz. Na silę próbujesz znaleźć jakieś argumenty które pozwoliłyby bronić bzdurnej tezy. Rzecz w tym, ze ty dalej nie wiesz o czym piszesz. Bo mieszasz takie określenia jak "wychowanek klubu" i "produkt klubowej szkółki". Dla przykładu, Patryk Dudek jest wychowankiem Falubazu, ale nie jest i nigdy nie był, produktem szkółki Falubazu. Więc trudno aby jego medale zaliczać do osiągnięć w procesie szkolenia tejże szkółki. Podobnie ma się np. sytuacja Bydgoszczy i Golloba. Przecież to Polonia Bydgoszcz jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji IMPJ. Z dorobkiem 9 złotych medali. Ale jeśliby odliczyć 3 złote medale zdobyte przez Golloba (który to nie jest produktem ich szkółki) to ze swoim dorobkiem spadną na 4 miejsce.

    I na koniec, dla mnie o jakości (nie ilości) szkolenia świadczą wyniki uzyskane przez "produkty szkółek" w poważnych zawodach, IMPJ, IMŚJ, DMŚJ, SGP, DPŚ, rozgrywki SE, czy rozgrywki w ligach zagranicznych.

    Produkty Unii i ojców ,wychowankowie Unii Leszno -Kasprzak, Bracia Pawliccy,
    Produkty tylko szkółki i wychowankowie Unii - Baliński, Musielak, Kościuch, Fierley,
    Produkty szkółki Unii Leszno i ojców - Dobrucki
    Produkt szkółki Unii Leszno - Jarosław Hampel

    Czyli licząc medale "produktów" Unii Leszno nadal startujacych wygląda to tak:

    MIMP - 3-zł, 6-sr, 3-br,
    IMŚJ - 3-zł, 4-sr, 1-br
    IMP - 2-zł, 8-sr
    IMŚ - 3-sr, 1-br

    O drużynowych rozgrywkach młodzieżowych nie zamierzam pisać, bo nie mam zamiaru kopać leżącego
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #932
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,804
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Szkolenie w Lesznie od szkolenia w innych ośrodkach wyróżnia się tym, że:
    1. Nie kupujemy juniorów z zewnątrz, tylko jezdzimy tym co wyprodukuje szkółka
    2. Trenerem szkółki w Lesznie jest legenda Unii, a nie gość od speedrowera
    3. W Lesznie adepci nie muszą płacić za treningi,
    Na razie to tyle
    Ty to masz zdrowie chłopie.

    ad.1 To kiepska jakość tej produkcji w tej waszej szkółce jest, skoro ta produkcja nie ogarnia pozycji seniorskich.

    ad.2 W Toruniu, ZG (Huszcza), Gorzowie, Tarnowie, tez legendy klubowe szkoliły. I co z tego wynika ?

    ad.3 A w jakich klubach adepci musza płacić ?

    Za PS, wypowiedź Cieślaka w kwestii juniorki. I musze powiedzieć, ze ma chłop dużo racji w tym co mówi:

    Żużel ma problem. Brakuje młodych ludzi do uprawiania tej dyscypliny. Kluby robią nabory, ale niewiele to daje. - Niestety, dzisiaj jest tak, że nie wystarczy sam talent. Młody człowiek, który nie ma majętnych i dyspozycyjnych rodziców nie jest w stanie robić kariery w tym sporcie - pisze Marek Cieślak, trener Falubazu Zielona Góra i reprezentacji Polski.

    Kariera młodego żużlowca to ogromne obciążenie dla domowego budżetu i niewielu na to stać. To jeszcze nie wszystko. Rodzina musi się zaangażować na wiele innych sposobów na czele z bezgranicznym poświęceniem czasu i dyspozycyjności. Ludzie, którzy pracują na etacie nie są w stanie temu podołać.

    Jakiś czas temu byłem na spotkaniu Komisji Sportowej GKSŻ, na które stawił się były kolarz, który obecnie pracuje w teamie Michała Kwiatkowskiego i zajmuje się naborem do kolarstwa. Opowiadał jak oni szukają młodzież. Że najlepiej jest jeździć po wsiach i tam organizować nabory. Zabierają ze sobą rowery i starają się zarazić sportem dzieci. Wszyscy się zastanawialiśmy, czy podobnych rozwiązań nie przenieść na sport żużlowy.

    Z drugiej strony kolarstwo i żużel to dwa zupełnie inne światy. W kolarstwie nie trzeba mieć bogatych i dyspozycyjnych rodziców, a w żużlu niestety tak. Prawda jest taka, że gdyby nie komuna, to ja nigdy nie zostałbym żużlowcem. Bo moich rodziców nie było na to, ani stać, ani nie mieli ochoty abym uprawiał ten sport. Zresztą większość moich kolegów wywodziła się z rodzin o podobnym statusie materialnym. Wtedy kluby żużlowe dały nam jednak szansę, bo miały takie możliwości. Zastanawiam, czy nie należałoby wrócić do tamtego modelu szkolenia. To znaczy żeby to klub wyposażał zawodnika w sprzęt i gwarantował mu dostęp do mechanika, i po prostu organizował szkolenie od A do Z.

    Inny problem jest taki, że ci którzy mają pieniądze i rodziców, którzy mogliby się im poświęcić, niekoniecznie garną się do żużla. Bo to właśnie biedniejsi są bardziej zdeterminowani w chęci zrobienia kariery i podjęciu życiowego ryzyka. Bogaci mają natomiast sto innych sposobów na życie.

    Ktoś powie, że klubów nie stać dzisiaj na taki model jak przed 1989 rokiem. Nie jest to do końca prawdą. Kluby PGE Ekstraligi mają budżety rzędu 5-10 milionów złotych. Już 5 procent tych środków uzdrowiłoby sytuację. Chodzi o to, aby te kwoty przeznaczyć na szkolenie na bardzo początkowym poziomie, czyli dla dzieci i młodzieży od 10 do 15 lat. W tym wieku nie ma bowiem szans na znalezienie sponsora, bo przecież nigdy nie wiadomo co wyrośnie z takiego adepta.
    I teraz Mariano proponuje abyś zrobił małą analizę. I zorientował się skąd wywodzi się taki np. Kaczmarek, Smektała czy Kubera. Z góry zaznaczam, że ja nie wiem. Ale coś mi podpowiada, ze są to chłopaki z okolic Leszna, których rodzina ma jakieś swoje biznesy i sporo łozy na rozwój tych zawodników. A jak już się dokopiesz do tych informacji to wtedy będziesz dumny z siebie, ze odkryłeś ten cudowny sposób, mysli szkoleniowej, jaki stosuje w Unii wasza legenda
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-01-2017 o 15:52
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #933
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I teraz Mariano proponuje abyś zrobił małą analizę. I zorientował się skąd wywodzi się taki np. Kaczmarek, Smektała czy Kubera. Z góry zaznaczam, że ja nie wiem. Ale coś mi podpowiada, ze są to chłopaki z okolic Leszna, których rodzina ma jakieś swoje biznesy i sporo łozy na rozwój tych zawodników. A jak już się dokopiesz do tych informacji to wtedy będziesz dumny z siebie, ze odkryłeś ten cudowny sposób, mysli szkoleniowej, jaki stosuje w Unii wasza legenda
    Samymi rodzinnymi funduszami daleko nie zjedziesz, a nawet jak te masz ograniczone to też nie masz gwarancji sukcesu - patrz Pavlic.
    Zobacz raczej sobie jak Smektała, Kubera i Kaczmarek mają oblepione sponsorami kewlary i obicia motocykli i zapytaj siebie dlaczego w Zielonej Górze klub nie może nagrać sponsorów młodzieżowcom.

  40. Powrót do góry    #934
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty to masz zdrowie chłopie.

    ad.1 To kiepska jakość tej produkcji w tej waszej szkółce jest, skoro ta produkcja nie ogarnia pozycji seniorskich.
    To jeszcze mądralo wyjaśnij jak niby Smektała,Kaczmarek czy Kubera maja ogarniac pozycje seniorskie skoro są juniorami i przez najbliższe lata nimi będa ?

  41. Powrót do góry    #935
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Panowie Wy cały czas walczycie z tym betonem? Dopóki nie dodałem do ignorowanych nie zrozumiałem, polecam Wiem, wiem szkoda takiego komika, ale ten jest wybitnie zabetonowany.

  42. Powrót do góry    #936
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Panowie Wy cały czas walczycie z tym betonem? Dopóki nie dodałem do ignorowanych nie zrozumiałem, polecam Wiem, wiem szkoda takiego komika, ale ten jest wybitnie zabetonowany.
    Ale jak go zablokuje to będzie mi się wyświetlała 1/5 postów i co ja będę robił wtedy w wolnych chwilach ?

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Dominik (15-01-2017)

  44. Powrót do góry    #937
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ale jak go zablokuje to będzie mi się wyświetlała 1/5 postów i co ja będę robił wtedy w wolnych chwilach ?
    Fakt , ja jednak nie żałuję Naprawdę wszystko wszystkim, ale typ przegina.

  45. Powrót do góry    #938
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Siepacze nie odpuszczaja.

    Kilka tygodni nie sledzilem niusow....a tu tymczasem Patryk dolaczyl do druzyny siusiakow Monstera.
    Pewnie bedzie zakaz startow w parze z Jarkiem....nawet w 15tym.


    https://www.facebook.com/duzersteam/...type=3&theater

  46. Powrót do góry    #939
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty to masz zdrowie chłopie.

    ad.1 To kiepska jakość tej produkcji w tej waszej szkółce jest, skoro ta produkcja nie ogarnia pozycji seniorskich.

    ad.2 W Toruniu, ZG (Huszcza), Gorzowie, Tarnowie, tez legendy klubowe szkoliły. I co z tego wynika ?

    ad.3 A w jakich klubach adepci musza płacić ?


    I teraz Mariano proponuje abyś zrobił małą analizę. I zorientował się skąd wywodzi się taki np. Kaczmarek, Smektała czy Kubera. Z góry zaznaczam, że ja nie wiem. Ale coś mi podpowiada, ze są to chłopaki z okolic Leszna, których rodzina ma jakieś swoje biznesy i sporo łozy na rozwój tych zawodników. A jak już się dokopiesz do tych informacji to wtedy będziesz dumny z siebie, ze odkryłeś ten cudowny sposób, mysli szkoleniowej, jaki stosuje w Unii wasza legenda
    ad.1 Gorzów-Kasprzak,Pawlicki. Rybnik-Baliński, Musielak,Leszno-Pawlicki, ZG- Hampel, a swojego czasu Dobrucki, Jankowski - a jednak ogarnia
    ad.2 Dlaczego w ZG Andrzej nie posiadał pełnej odpowiedzialności za szkolenie młodzieży, dlaczego teraz trenerem młodzieży w ZG jest gość od speedrowera?
    ad.3 Z tego co się orientuję to w ZG.... Zresztą sam swego czasu za tym pomysłem byłeś swoimi czterema kończynami.

    Odnośnie wywodzenia się zawodników:
    1. Andrzej Huszcza - Kępa
    2. Patryk Dudek - Bydgoszcz
    3. Walasek - Krosno Odrzańskie
    4. Maciej Jaworek - Warka
    5. Andrzej zarzecki - Sulechów

    A do tego Skóra urodził się w Wolsztynie. Zadałeś sobie pytanie dlaczego wybrał Unię, a nie Flubaz,, chociaż do tych miast miał podobna odległość?

    Ło jej mario.... okazuje się, że większość legend Falubazu też wywodzi się z wiosek, albo z innych miast aniżeli ZG . Mam jeszce sprawdzać Ci Kaczmarków , Smektałów i Kuberów?
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 15-01-2017 o 21:13
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #940
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mariano, nie wnikając w te bezsensowną dyskusję, to małe sprostowanie: Andrzej pochodzi z Krępy i to jest naprawdę rzut beretem od Zielonej.
    A co do Skóry to znasz jakiegoś kibica Falubazu w Wolsztyna ? Przecież to jest 100 % poznańskie.

  48. Powrót do góry    #941
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mariano, nie wnikając w te bezsensowną dyskusję, to małe sprostowanie: Andrzej pochodzi z Krępy i to jest naprawdę rzut beretem od Zielonej.
    A co do Skóry to znasz jakiegoś kibica Falubazu w Wolsztyna ? Przecież to jest 100 % poznańskie.
    Nie zmienia to faktu ze Krępa to wichura a nie ZG
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #942
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mariano, nie wnikając w te bezsensowną dyskusję, to małe sprostowanie: Andrzej pochodzi z Krępy i to jest naprawdę rzut beretem od Zielonej.
    A co do Skóry to znasz jakiegoś kibica Falubazu w Wolsztyna ? Przecież to jest 100 % poznańskie.
    W Wolsztynie jest kilkanaście jak nie kilkudziesięciu kiboli Falubazu którzy regularnie pojawiają się na W69 a także zaliczają niektóre wyjazdy .

  50. Powrót do góry    #943
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    W Wolsztynie jest kilkanaście jak nie kilkudziesięciu kiboli Falubazu którzy regularnie pojawiają się na W69 a także zaliczają niektóre wyjazdy .
    O qrde, nie wiedziałem. Mea culpa, zwracam honor wszystkim kibicom Falubazu z Wolsztyna.

  51. Powrót do góry    #944
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ty Marian ,Adam wybrał Unię bo wolał bimber z ziemniaków niż szlajanie się do Frankfurtu po fajki

  52. Powrót do góry    #945
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ty Marian ,Adam wybrał Unię bo wolał bimber z ziemniaków niż szlajanie się do Frankfurtu po fajki
    Scot dajmy juz spokój z tym Skornickim. Głupi przykład.
    Przecież jezeli chłopak miał taka samą odległość do najbardziej utytułowanego klubu w Polsce i do jakiegoś podrzędnego klubiku z Zielonej, to wybór był raczej oczywisty. Ale nie to jest meritum sprawy.
    Chodzi o to ze "stańczyk" próbuje udowadniac, ze potęga Unii budowana jest na chlopcach ze wsi, a okazuje sie, ze w tym wielkomiejskim Falubazie większość gwiazd to tez n"wieśnioki"

    Mario twoja teoria legła w gruzach. Czekamy na nową
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •