Strona 106 z 121 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Cieślak Cieślakiem ale Jacuś zapomnij o tym ze kiedykolwiek coś jeszcze u ciebie kupimy. Proponuje sedesowy bojkot
    Znaczy w majki będziesz walił

    Może Jacuś przerzuci biznes do Torunia
    Tylko Falubaz

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie da rady. Z kupą nie wygrasz
    Do leruła merlen pójdę a nie dam tej toruńskiej francy zarobić !

  3. Powrót do góry    #4728
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Odnośnie Cieślaka...mi to trochę wygląda na zmęczenie
    materiału i odcinanie kuponów. W Tarnowie gość potrafił
    rozpierdoczyć chyba dwie polewaczki, by osiągnąć cel.
    We Wrocławiu załatwić, by karetka nie wracała w oczekiwaniu
    na deszcz, podczas gdy WTS przegrywał mecz. Swego czasu nawet
    kazał obsiać trawą wszystko co się dało, bo wiedział że przyjeżdża
    Gollob i że Gollob ma alergię. Teraz MC to taka starsza poczciwa pijaczyna
    porządnie dorabiająca sobie do emerytury.
    !Adrian walcz!

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    j-rules (23-10-2017), sobotch (23-10-2017)

  5. Powrót do góry    #4729
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Nie ma sensu skupiać się na Jacku, bo chłop ma nowego pracodawcę i gra teraz w innej drużynie. Skoro właściciele dają sporą kasę na transfery to każdy trener - bez względu na miejsce urodzenia - nie miałby żadnych skrupułów aby zbudować jak najlepszy skład. Za tym oczywiście idą również oczekiwania, ale z tego będą już Jacka rozliczać po sezonie.
    Pisałem już wcześniej, że opcja z dziadkiem - jak na obecne realia - jest tą najlepszą. Wiek może nie ten, ryzyko kontuzji też ale poza tym dziadek robi "atmosferę" w parkingu oraz zawsze służy pomocą co dla naszej mało doświadczonej młodzieży może mieć kolosalne znaczenie. Dodatkowym atutem powinien być nasz tor -komisarze skutecznie go walcują- co akurat jest in plus dla takiego startowca jakim jest Herbi. Można go lubić lub nie, ale trzeba podjąć jakieś ryzyko bo jak dla mnie jest to na pewno lepsza opcja niż np. dzik czy fredka.

    P.S
    Co do Fricke to już tydzień temu słyszałem, że temat jest dogadany! No chyba, że ten Jacek ...

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Odnośnie Cieślaka...mi to trochę wygląda na zmęczenie
    materiału i odcinanie kuponów. W Tarnowie gość potrafił
    rozpierdoczyć chyba dwie polewaczki, by osiągnąć cel.
    We Wrocławiu załatwić, by karetka nie wracała w oczekiwaniu
    na deszcz, podczas gdy WTS przegrywał mecz. Swego czasu nawet
    kazał obsiać trawą wszystko co się dało, bo wiedział że przyjeżdża
    Gollob i że Gollob ma alergię. Teraz MC to taka starsza poczciwa pijaczyna
    porządnie dorabiająca sobie do emerytury.
    Tylko wtedy nie było jeszcze komisarzów. Teraz to już wygląda zupełnie inaczej.

  6. Powrót do góry    #4730
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    tu sie zgadzam. Cieslak juz chyba wolalby emeryture spokojna, z reszta widac po nim juz ze sie mocno zestarzal.
    Zmarszczek bardzo przybylo, 2,3 lata temu to on calkiem dobrze wygladal. Jak dla mnie jest juz zmeczony tym co robi, nie cieszy go to juz
    no ale kasa wciaz przyjemna. Wiec poki ta kase mu ktos daje...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #4731
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    tu sie zgadzam. Cieslak juz chyba wolalby emeryture spokojna, z reszta widac po nim juz ze sie mocno zestarzal.
    Zmarszczek bardzo przybylo, 2,3 lata temu to on calkiem dobrze wygladal. Jak dla mnie jest juz zmeczony tym co robi, nie cieszy go to juz
    no ale kasa wciaz przyjemna. Wiec poki ta kase mu ktos daje...
    No przecież za darmo nie robi . Skoro mu dają to bierze - kto by nie wziął. Pewnie przez te wszystkie lata nie robił na umowę o pracę to i na emeryturze słabo.

  8. Powrót do góry    #4732
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Hancock to strzał w kolano
    Lindgren to przebudzenie lamparta.
    Wy ciągle robicie te same błędy i cały czas celujecie w starych ale sprawdzonych rumpów i nic Was te doświadczenie nie uczy choć każdego roku kupa z tego wychodzi.Miało być odświeżenie i luzik a znowu wychodzi napinka.Nie rozumiem tego co gwarantuje Hancock którego będzie pędzlował Kubera i Karczmarz? Nie wierzycie?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    sobotch (23-10-2017)

  10. Powrót do góry    #4733
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chociaż Frickowi też ciężko wróżyć długą karierę z tymi dzwonami.
    Przypomnij sobie wszystkie przygody Dudka, te zdrowotne po Gorzowie i te po wspomagaczach Dla ludzi ich pokroju to w zasadzie bez znaczenia, ważne tylko, żeby w głowie nie zostało.

  11. Powrót do góry    #4734
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jeśli prawdą jest, co pisze PS, to gratuluję wyrwania
    Drewnianego Zena (bez szydery) .
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #4735
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jeśli prawdą jest, co pisze PS, to gratuluję wyrwania
    Drewnianego Zena (bez szydery) .
    Na tą chwilę sprawa jest ugadana. Jednak trzeba poczekać czy Jacek znowu nie zaszaleje

    Wygląda na to, że Falubaz, spośród wszystkich klubów, będzie miał w składzie najwięcej wychowanków. Nawet Leszno nam nie podskoczy
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-10-2017 o 10:41
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4736
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na tą chwilę sprawa jest ugadana. Jednak trzeba poczekać czy Jacek znowu nie zaszaleje

    Wygląda na to, że Falubaz, spośród wszystkich klubów, będzie miał w składzie najwięcej wychowanków. Nawet Leszno nam nie podskoczy
    Kto by tam się teraz jakimiś wychowankami szczycił.
    Swego czasu to było prześciganie się, kto to ma więcej swojaków w składach.
    Kiedyś dla takiego wychowanka to był zaszczyt reprezentować klub i miasto, teraz tylko kasa i wynik się liczy.

    Oczywiście fajnie jest mieć jak najwięcej swoich, bo żaden najemnik nie bedzie poświecał się tak, jak swój chłopak, ale parcie na wynik jest obecnie silniejsze i takiego wychowanka bez sentymentu wymiania się na kogoś innego. (lub sam chce szukać szczęscia $$$ gdzie indziej)

    Kiedyś odejście wychowanka to było duże wydarzenie o którym dyskutowało się miesiącami, a teraz bardziej się ludzie emocjonują, kto komu jakąś złotówe podbierze.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-10-2017 o 12:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #4737
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na tą chwilę sprawa jest ugadana. Jednak trzeba poczekać czy Jacek znowu nie zaszaleje

    Wygląda na to, że Falubaz, spośród wszystkich klubów, będzie miał w składzie najwięcej wychowanków. Nawet Leszno nam nie podskoczy

    A to jak wyliczyłeś???

    Zgodnie z Twoim, podkreślam Twoim pojęciem słowa wychowanek, jasno można określić, że będzie ich całych dwóch!!!
    Zen i Tonder

    Nikt więcej z Waszego składu nie łapie się pod wychowanka szkółki zielonogórskiej.
    Nikt......

    No chyba, że zmieniamy ,,zasady gry'' i gramy tak, aby to nam było wygodnie

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-10-2017), Dominik (23-10-2017)

  16. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Wełna stary koniu, tfuu ... Stary Byku, chyba Ci się mocno nudzi, ze chcesz kolejny raz przewijać tu temat wychowanków.

    Chyba czas założyć nowy wątek Falubaz 2018, a tutaj bedzie można kontynuować wykłady nt wychowanków, ich pochodzenia i więzów krwi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (23-10-2017), welna (23-10-2017)

  18. Powrót do góry    #4739
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Zengi będzie u Was. Czewa mocno walczyła, ale temat dziś zamknięty. Oby na kilka dobrych lat osiadł nasz Byk w ZG, gdyż Protas z tego co się słyszy to już ma dosyć i powoli myśli o ogłoszeniu końca kariery z końcem 2018 roku.
    Tymczyszyn chciał dwulatki. Zengi podpisze jednolatkę. Apator nie traktuje sprawy poważnie. Walczą o innych grajków.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 23-10-2017 o 13:18

  19. Powrót do góry    #4740
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wełna stary koniu, tfuu Byku, chyba Ci się mocno nudzi, ze chcesz kolejny raz przewijać tu temat wychowanków.

    Chyba czas założyć nowy wątek Falubaz 2018, a tutaj bedzie można kontynuować wykłady nt wychowanków, ich pochodzenia i więzów krwi.
    no faktycznie, jakoś ciężko mi wejść w ten nowy tydzień.......

    poza tym wiesz, a właściwie wiecie doskonale, że to z mojej strony tylko sympatyczne żarty

  20. Powrót do góry    #4741
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    no faktycznie, jakoś ciężko mi wejść w ten nowy tydzień.......

    poza tym wiesz, a właściwie wiecie doskonale, że to z mojej strony tylko sympatyczne żarty
    Jasne, najlepszy sposób na nudy, to wpaść na forum i podpuścić Mariusza.
    Zaraz wpadnie Mario i możecie zaczynać kolejną sage pt. wychowankowie.

    Kiedyś pisałem, fajnie jakby tak jakieś grono userów spotkało się gdzieś przy flaszeczce i zaczeliby wałkować temat wychowanków.
    Trzeba by chyba zabukować gdzieś klika sal szpitalnych, co by tam ulokować rannych po tej rozkmince.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-10-2017 o 13:21
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (23-10-2017), chicago23bull (23-10-2017)

  22. Powrót do góry    #4742
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    frątczak poświęcał falubazowi masę swojego czasu i to za darmo, także wtedy, gdy senator pociskał sobie przelewy po chichu na własne konto.
    zawsze rządził w parkingu, i za żyty, i za dobruckiego. pierwszy z nich był za głupi, żeby się zorientować, a drugi zbyt uległy, żeby się temu przeciwstawić.
    zarzuca się mu, że "robi wiatr", że dyzma, ale lepiej mieć go po swojej stronie, niż przeciwko sobie, co pokazuje kilka ostatnich tygodni. i to mimo kontrowersyjnych decyzji, jakie podejmował w przeszłości (wykluczenie jonssona z inauguracji sezonu) czy wręcz głupich (palenie opon w celu osuszenia toru).
    jego wojna z cieślakiem zaczęła - zdaje się - w 2010r. od odebrania w półfinale ZG-Wrocław punktów świderskiemu za zbyt wczesne wyprowadzenie motocykli z parkingu. inicjatorem protestu był frątczak. to numer w stylu cieślaka, więc tym bardziej musiało to shreka zaboleć, że dostał taki siarczysty policzek od gówniarza z ZG.

    na miejscu tymczyszyna, zamiast się obrażać, zastanowiłbym się raczej, jak można zdyskontować w przyszłości to przywiązanie chłopaka do falubazu. bo że ono jest, to ewidentne. ale jak wiadomo, od miłości do nienawiści krótka droga, więc raczej nie eskalowałbym dzisiejszego sporu. banowanie frątczaka za to, że próbuje skutecznie wypełnić kontrakt w innym klubie, uważam za dziecinne. jest dziś tam, gdzie jest i robi to, co do niego należy.

    dawno temu też miewałem takie ciche nadzieje, gdy przyjeżdżał protas z obcymi, że może odpuści, bo to w końcu wychowanek, a falubaz w ciągłej potrzebie.
    a protas bez żadnych sentymentów lał nas aż puchło i z kompletem punktów wyjeżdżał z zg.
    dziecięca naiwność i tyle.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    zigi1976 (23-10-2017)

  24. Powrót do góry    #4743
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kolarz sam sie troche gubisz w tej obronie Fratczaka. Skoro jest taki przywiazany do Falubazu mentalnie to dlaczego dziala na szkode klubu z czystej zawisci do Cieslaka? Ze ukochany klub ma oberwac rykoszetem z powodu antypatii do Narodowego?
    Poza tym moglby rownie dobrze inne kluby podkopywac a nie glownie nasz. Usta pelne frazesow a za plecami swinstwo. To chociaz by nie puszczal tych gadek glupich i mydlenia oczu jaki z niego niby Falubaz. Zdrajca i tyle. Sprzedal sie szybko mimo zapewnien. Zreszta spodziewalem sie tego bo u niego czesto - jedno bajeczki a czyny co innego.
    Przyklad z Protasem tez nie do konca trafiony. On przyjezdzajac do nas na mecz mial zadanie wygrac jak i Fratczak bedzie mial zadanie wygrac u nas. Ale w takiej sytuacji nie ma sie wyboru a juz w przypadku robienia komus pod gorke przy transferach to jest wybor i mozna kogo innego sabotowac a nie srac we wlasne gniazdko najbardziej, jednoczesnie zgrywajac wielkiego przyjaciela. Pffff, slabe to. Zreszta jak pseudoinetligenckie wywody Fratczaka z wciskaniem wszedzie wyszukanych slow na sile.

    Co do skladu to *****iscie jakby byl Fricke. Dla mnie on jest pewniejszy i lepszy niz Dziadek. Przyszlosc nalezy do takich jezdzcow. Moze Boll troche pomoze w negocjacjach czy oni z klubem nie za bardzo?

  25. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    frątczak poświęcał falubazowi masę swojego czasu i to za darmo, także wtedy, gdy senator pociskał sobie przelewy po chichu na własne konto.
    zawsze rządził w parkingu, i za żyty, i za dobruckiego. pierwszy z nich był za głupi, żeby się zorientować, a drugi zbyt uległy, żeby się temu przeciwstawić.
    zarzuca się mu, że "robi wiatr", że dyzma, ale lepiej mieć go po swojej stronie, niż przeciwko sobie, co pokazuje kilka ostatnich tygodni. i to mimo kontrowersyjnych decyzji, jakie podejmował w przeszłości (wykluczenie jonssona z inauguracji sezonu) czy wręcz głupich (palenie opon w celu osuszenia toru).
    jego wojna z cieślakiem zaczęła - zdaje się - w 2010r. od odebrania w półfinale ZG-Wrocław punktów świderskiemu za zbyt wczesne wyprowadzenie motocykli z parkingu. inicjatorem protestu był frątczak. to numer w stylu cieślaka, więc tym bardziej musiało to shreka zaboleć, że dostał taki siarczysty policzek od gówniarza z ZG.
    Tak dokładnie było. Jak Szreku przychodził to postawił Robertowi jako jeden z warunków wywalenie Jacusia.
    Dlatego teraz Jacuś na uszach staje by nam (a głównie Cieślakowi) dopiec, bo te numery z Hampelem już w sierpniu gdy łgał w mediach, że on to broń Boże żadnych podchodów pod naszych zawodników nie robi, były mega słabe. Po co te publiczne kłamstwa i fałszywe udawanie, że jest przyjacielem ? Cytując klasyka - absmak


    na miejscu tymczyszyna, zamiast się obrażać, zastanowiłbym się raczej, jak można zdyskontować w przyszłości to przywiązanie chłopaka do falubazu. bo że ono jest, to ewidentne. ale jak wiadomo, od miłości do nienawiści krótka droga, więc raczej nie eskalowałbym dzisiejszego sporu. banowanie frątczaka za to, że próbuje skutecznie wypełnić kontrakt w innym klubie, uważam za dziecinne. jest dziś tam, gdzie jest i robi to, co do niego należy.
    Co się stało to się nie odstanie. Ja bym czegoś takiego tak łatwo nie odpuścił. Jak wyleci z Torunia i pozostanie poza obiegiem przez kilka lat to będzie można coś z nim pogadać. Do tego czasu nie powinien mieć wstępu na W69 chyba, że sobie bilet kupi albo gdy przyjedzie jako reprezentant innego klubu.

  26. Powrót do góry    #4745
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    eneasz, to nie tylko jest kwestia cieślaka. ale nie chcę tego wątku rozwijać na forum.
    można kochać polskę i nienawidzić pis-u, robiąc obecnemu rządowi pod górkę. czy i w tym widzisz jakąś sprzeczność?
    analogicznie, ja również uważam, że lepiej byłoby, gdyby cieślaka pogonić z falubazu.



    wełna, pajacu, czy naprawdę mariusz musi ci ciągle tłumaczyć różnicę między wychowankiem a produktem szkółki juniorskiej?
    czy w końcu sam załapiesz?

    edit/
    no i znów zdenerwowałeś mariusza. poniżej po raz enty wszystko wyjaśnia.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 23-10-2017 o 14:14

  27. Powrót do góry    #4746
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jasne, najlepszy sposób na nudy, to wpaść na forum i podpuścić Mariusza.
    Zaraz wpadnie Mario i możecie zaczynać kolejną sage pt. wychowankowie.
    Karwa, co ty gadasz. Przecież to ja podpuszczałem naszych przyjaciół z Leszna. Tyle, że do łba mi nie przyszło, że pierwszy w te sidła wpadnie Welna własnie.

    Kiedyś pisałem, fajnie jakby tak jakieś grono userów spotkało się gdzieś przy flaszeczce i zaczeliby wałkować temat wychowanków.
    Trzeba by chyba zabukować gdzieś klika sal szpitalnych, co by tam ulokować rannych po tej rozkmince.
    Nie, no nie przesadzaj. Jakie sale szpitalne ? Jak znam zycie, pod koniec flaszeczek, byłby juz uzgodniony konsensus
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4747
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Co się stało to się nie odstanie. Ja bym czegoś takiego tak łatwo nie odpuścił. Jak wyleci z Torunia i pozostanie poza obiegiem przez kilka lat to będzie można coś z nim pogadać. Do tego czasu nie powinien mieć wstępu na W69 chyba, że sobie bilet kupi albo gdy przyjedzie jako reprezentant innego klubu.
    pytanie, czy wyleci.
    myślę też, że mu na tym niespecjalnie zależy (pieniądze).
    do niedawna żadnej kasy z tego nie miał. w falubazie był za darmo i wolał się chować za plecami innych niż działać w pierwszym szeregu.
    gdy odchodził z klubu, mówić coś o rodzinie, żonie, dzieciach, ale w te bajki wierzył tylko mariusz.
    wtedy jeszcze nie miał pomysłu na siebie, co dalej, ale z pomocą przyszła tv i propozycja udziału w programach w roli eksperta.
    słuchał się i oglądał potem w tv, no w i końcu uwierzył w to, co podejrzewał od dawna - w to, że jest geniuszem.
    a za nim uwierzyli też inni, stąd propozycja z torunia.

    można mieć do niego dużo "ale", ale ja osobiście wolałbym mieć go po swojej stronie.
    na tym polu jest w środowisku żużlowym totalna padaka, ale on jest jednym z lepszych, jeśli obecnie nawet nie najlepszy.

  29. Powrót do góry    #4748
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A to jak wyliczyłeś???

    Zgodnie z Twoim, podkreślam Twoim pojęciem słowa wychowanek, jasno można określić, że będzie ich całych dwóch!!!
    Zen i Tonder

    Nikt więcej z Waszego składu nie łapie się pod wychowanka szkółki zielonogórskiej.
    Nikt......

    No chyba, że zmieniamy ,,zasady gry'' i gramy tak, aby to nam było wygodnie
    Karwa, Welna, jestem załamany.

    Intelektualnie, teraz dorównałeś do swoich niektórych ziomali. Wszystko pomieszałeś, nic nie zrozumiałeś, z tego co tyle czasu wałkowałem.

    Nigdy nie twierdziłem, że wychowanek to musi być adept szkółki. Zawsze twierdziłem, ze wychowanek to ten który zdał pierwszy egzamin na licencję w barwach danego klubu.

    Natomiast, nie zawsze wychowanek = się adept klubowej szkólki, w barwach której dany zawodnik zdawał licencję.

    I zawsze, w każdej dyskusji, twierdzę, że Dudek to wychowanek Falubazu, ale nie adept klubowej szkółki. Podobnie Zmarzlik w Gorzowie, podobnie Pawliccy w Lesznie, podobnie Drabik junior w Czewie itd.

    I nie zawiedź mnie już więcej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4749
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, co ty gadasz. Przecież to ja podpuszczałem naszych przyjaciół z Leszna. Tyle, że do łba mi nie przyszło, że pierwszy w te sidła wpadnie Welna własnie.



    Nie, no nie przesadzaj. Jakie sale szpitalne ? Jak znam zycie, pod koniec flaszeczek, byłby juz uzgodniony konsensus
    Konsensus? Ta, jasne.

    Przy alc. %, siła argumentów szybko zamienia się w argument siły i wtedy taki jeden drugiemu, szybko chce narzucić swój tok rozumowania pięścią.
    No ale wiadomo, że tutaj to sama arystokracja, to pewnie skończyłoby się tylko na oblaniu kogoś zapitką.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #4750
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Konsensus? Ta, jasne.

    Przy alc. %, siła argumentów szybko zamienia się w argument siły i wtedy taki jeden drugiemu, szybko chce narzucić swój tok rozumowania pięścią.
    No ale wiadomo, że tutaj to sama arystokracja, to pewnie skończyłoby się tylko na oblaniu kogoś zapitką.
    Hmm, przyznam szczerze, że jestem zaniepokojony.

    Twierdzisz, że większość tutaj nie trzyma ciśnienia ?

    To już chyba prędzej napije się (dogadam) z Welną

    Kolarz

    można mieć do niego dużo "ale", ale ja osobiście wolałbym mieć go po swojej stronie.
    na tym polu jest w środowisku żużlowym totalna padaka, ale on jest jednym z lepszych, jeśli obecnie nawet nie najlepszy.
    Też wolałbym mieć go po swojej stronie. Ale zdzierżyć nie mogę, że mówi jedno, a robi co innego. Już bym wolał, że po objęciu schedy w Toruniu, jasno by powiedział, że teraz karwa będę brutalny dla każdego. A nie slodko pierdział w lokalnych mediach, że ZG zawsze będzie na pierwszym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-10-2017 o 14:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4751
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, przyznam szczerze, że jestem zaniepokojony.

    Twierdzisz, że większość tutaj nie trzyma ciśnienia ?

    To już chyba prędzej napije się (dogadam) z Welną
    Ciśnienie to by dopiero znalazło ujście przy alc. %
    Mało kto tutaj przetrzymuje z Tobą starcie do czwartej rundy i zazwyczaj rzucają ręcznikiem, ale przy alco myśle, że zamiat tego recznika poleciałyby sierpowe.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #4752
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ciśnienie to by dopiero znalazło ujście przy alc. %
    Mało kto tutaj przetrzymuje z Tobą starcie do czwartej rundy i zazwyczaj rzucają ręcznikiem, ale przy alco myśle, że zamiat tego recznika poleciałyby sierpowe.
    Mówisz, że by bili ? Który z nich taki bokser ?

    Czyli co, unikać spotkania w realu przy alko ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4753
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mówisz, że by bili ? Który z nich taki bokser ?

    Czyli co, unikać spotkania w realu przy alko ?
    Wiesz jak to jest ... Na forum niby taki "dżentelmen" milutki w rozmowie, a po alco pokazuje swoje prawdziwe oblicze i kości trzeszczą.
    Zorganizuj zakrapiane spotkanie, na tapete wychowankowie i wszystko co z nimi związane i być może nikt już więcej nie bedzie chciał poruszać tego tematu po raz kolejny, bo bedzie wiedział czym to grozi.

    Swoje zęby, każdy ma tylko jedne.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #4754
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ciśnienie to by dopiero znalazło ujście przy alc. %
    Mało kto tutaj przetrzymuje z Tobą starcie do czwartej rundy i zazwyczaj rzucają ręcznikiem, ale przy alco myśle, że zamiat tego recznika poleciałyby sierpowe.
    Żartujesz chyba

    Mam wrażenie, że na live byłoby naprawdę sympatycznie.
    Łączy Nas żużel, mamy wspólną pasję, tematy....

    Prędzej alko by zabrakło, aniżeli by się ludzie pobili.
    Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.

    ps. Mariusz ja tylko żartowałem i widzę, że nie potrzebnie

  36. Powrót do góry    #4755
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Żartujesz chyba

    Mam wrażenie, że na live byłoby naprawdę sympatycznie.
    Łączy Nas żużel, mamy wspólną pasję, tematy....

    Prędzej alko by zabrakło, aniżeli by się ludzie pobili.
    Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.

    ps. Mariusz ja tylko żartowałem i widzę, że nie potrzebnie
    No to mnie lekko uspokoiłeś
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4756
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    pytanie, czy wyleci.
    myślę też, że mu na tym niespecjalnie zależy (pieniądze).
    do niedawna żadnej kasy z tego nie miał. w falubazie był za darmo i wolał się chować za plecami innych niż działać w pierwszym szeregu.
    gdy odchodził z klubu, mówić coś o rodzinie, żonie, dzieciach, ale w te bajki wierzył tylko mariusz.
    wtedy jeszcze nie miał pomysłu na siebie, co dalej, ale z pomocą przyszła tv i propozycja udziału w programach w roli eksperta.
    słuchał się i oglądał potem w tv, no w i końcu uwierzył w to, co podejrzewał od dawna - w to, że jest geniuszem.
    a za nim uwierzyli też inni, stąd propozycja z torunia.

    można mieć do niego dużo "ale", ale ja osobiście wolałbym mieć go po swojej stronie.
    na tym polu jest w środowisku żużlowym totalna padaka, ale on jest jednym z lepszych, jeśli obecnie nawet nie najlepszy.
    Póki nie wyleci to nie będzie tematu a co miał nam zaszkodzić to już zaszkodził. Nie obawiałbym się go specjalnie w przyszłości. Teraz jest już odcięty od informacji w klubie, nikt z nim nie będzie gadał.
    A co do reszty pełna zgoda. Tu nie chodziło o pieniądze tylko o kwestie ambicjonalne i brylowanie w mediach. Jacek to uwielbia i przede wszystkim po to jest w tym sporcie.

  38. Powrót do góry    #4757
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wiesz jak to jest ... Na forum niby taki "dżentelmen" milutki w rozmowie, a po alco pokazuje swoje prawdziwe oblicze i kości trzeszczą.
    Zorganizuj zakrapiane spotkanie, na tapete wychowankowie i wszystko co z nimi związane i być może nikt już więcej nie bedzie chciał poruszać tego tematu po raz kolejny, bo bedzie wiedział czym to grozi.

    Swoje zęby, każdy ma tylko jedne.
    Nie, nie wierzę.

    Twierdze, ze większość z tu piszących, więcej agresji wykazuje zza klawiatury niż w realu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4758
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, nie wierzę.

    Twierdze, ze większość z tu piszących, więcej agresji wykazuje zza klawiatury niż w realu.
    Kulturka pewnie byłaby na początku, ale po kilku opróżnionych butelkach zaczeliby się ujawniać tacy, to co to trzymają fason tylko do jakiegoś stopnia.
    No i z ciekawości pewnie wpadłoby kilku takich typu zielonyszczur i by zaczeło się udowadnianie, która to twardsza głowa jest i wytrzyma więcej połamanych krzeseł.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #4759
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Widzieliście to ? Za PS:

    Kildemand poważnie rozważa przyjście do Zielonej Góry, a duże znaczenie ma osoba Marka Cieślaka. Duńczyk nie miał ostatni najlepszej formy. Właśnie Cieślak miałby mu pomóc w powrocie do najwyższej dyspozycji.

    - Na pewno Kildemand nie zapomniał jak się jeździ - mówi Marek Cieślak, trener Ekantor.pl Falubazu. - Chciałbym mieć go w drużynie. On cały czas jest w stanie punktować na najwyższym światowym poziomie. Myślę, że jego problemy bardziej były natury psychicznej.
    W miejsce Jacoba Cieślak chce zatrudnić Pająka

    Miał mieć Pająk drzwi zamknięte w Falubazie. Ale widać, z chwilą odejścia Frątczaka, zmieniło coś się w tej kwestii

    Całość tutaj http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...542,1,984.html

    Nasi chyba dmuchają na zimne. Herbi kontuzjowany, Jcob również. Pewnie liczą się z tym, ze Herbi czy Jacob, mogą nie być w pełni gotowi na początek sezonu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-10-2017 o 14:56
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4760
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, nie wierzę.

    Twierdze, ze większość z tu piszących, więcej agresji wykazuje zza klawiatury niż w realu.
    Ja po alko jestem do rany przyłóż, agresji zero Mógłbym nawet zdzierżyć twój wykład o szkółkach żużlowych i o geniuszu żoliborskiego pedzia

  42. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja po alko jestem do rany przyłóż, agresji zero Mógłbym nawet zdzierżyć twój wykład o szkółkach żużlowych i o geniuszu żoliborskiego pedzia
    No to tak samo jak ja

    Ale jak byś mnie przekonywał do Schetyny czy Tuska, to bym raczej nie zdzierżył
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4762
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzieliście to ? Za PS:



    W miejsce Jacoba Cieślak chce zatrudnić Pająka

    Miał mieć Pająk drzwi zamknięte w Falubazie. Ale widać, z chwilą odejścia Frątczaka, zmieniło coś się w tej kwestii

    Całość tutaj http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...542,1,984.html

    Nasi chyba dmuchają na zimne. Herbi kontuzjowany, Jcob również. Pewnie liczą się z tym, ze Herbi czy Jacob, mogą nie być w pełni gotowi na początek sezonu.
    To tylko potwierdza przypuszczenia że Jakoba nie zobaczymy na torze wiosną. Oby w ogóle doszedł do siebie na tyle żeby móc startować w przyszłym roku. To naprawdę paskudna kontuzja.
    W sumie lepszy Pająk niż nic.

  44. Powrót do góry    #4763
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Ja bym tam usiadł na luzie przy jednym stole.
    Ale nie wiem na jak długo, gdyby taki Mariusz nawijalby z 3 godziny o tym, ze biala wódka Absolwent jest tylko troche mniej ch..owa od białej wódki Absolut

  45. Powrót do góry    #4764
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Ja bym tam usiadł na luzie przy jednym stole.
    Ale nie wiem na jak długo, gdyby taki Mariusz nawijalby z 3 godziny o tym, ze biala wódka Absolwent jest tylko troche mniej ch..owa od białej wódki Absolut
    Bo jest. A nad nimi góruje Finlandia

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To tylko potwierdza przypuszczenia że Jakoba nie zobaczymy na torze wiosną. Oby w ogóle doszedł do siebie na tyle żeby móc startować w przyszłym roku. To naprawdę paskudna kontuzja.
    W sumie lepszy Pająk niż nic.
    No tak, za Jacoba Pająk może być. Ale jak by do tego doszedł transfer Zengoty, Herbiego i Fricke, to by znaczyło, że nasi nie idą na przeczekanie, tylko twardo chcą dokopać rywalom

    Albo, że Cieślak obawia się, że Hancock również nie będzie gotowy z początkiem sezonu. Ale :

    1. Dudek
    2. Kildemand
    3. Protasiewicz
    4. Zengota
    5. Hancock
    6. Zgardziński (Tonder)
    7. Niedźwiedź
    8. -
    Tu aż prosi się o Fricke pod 8

    I wtedy można myśleć o tym aby lać największych wrogów
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-10-2017 o 15:10
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4765
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To tylko potwierdza przypuszczenia że Jakoba nie zobaczymy na torze wiosną. Oby w ogóle doszedł do siebie na tyle żeby móc startować w przyszłym roku. To naprawdę paskudna kontuzja.
    W sumie lepszy Pająk niż nic.
    Przed tym jak Pająk wylądował w Lesznie biło się o Niego kilka klubów.
    W Lesznie troche przygasł, ale ja tam chętnie bym Pająka u nas widział.

    Do trójki startowców, dwóch takich orbiterów jak Protas, Pająk i by grało.

    Gdyby tylko jeszcze jakiś junior był na poziomie, co to mógłby coś tam wygrywać choćby z juniorami innych klubów ...

    ech ...
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-10-2017 o 16:31
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #4766
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Nie ma się co szczypac ino miejsce bukowac listę zrobić i jedziem

  48. Powrót do góry    #4767
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo jest. A nad nimi góruje Finlandia


    Wstyd przyznać, ale w moim rankingu chuyowości markowych wódek (nie mówie o jakiś Lodowych czy Starogardzkich) to jednak 'wygrywa' nasz Pan Tadzio. Jak już pić to Wyborową.


    No tak, za Jacoba Pająk może być. Ale jak by do tego doszedł transfer Zengoty, Herbiego i Fricke, to by znaczyło, że nasi nie idą na przeczekanie, tylko twardo chcą dokopać rywalom

    Albo, że Cieślak obawia się, że Hancock również nie będzie gotowy z początkiem sezonu. Ale :
    Tu aż prosi się o Fricke pod 8

    Zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe (i wykreśl tego Zgardę z listy bo oczy bolą). Taki skład kosztowałby dużo więcej niż tegoroczny. We Fricka w ZG nie uwierzę póki nie zobaczę podpisu na kontrakcie

    Już wolałbym, realistycznie podchodząc do tematu:

    1. Patryk
    2. Pająk/Lampart
    3. Dziadek
    4. Zengi
    5. Protas
    6. W. Lampart
    7. Tonder
    8. Misio/jakiś zagramaniczny wynalazek Szreka
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 23-10-2017 o 16:28

  49. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    1. Dudek
    2. Kildemand
    3. Protasiewicz
    4. Zengota
    5. Hancock
    6. Zgardziński (Tonder)
    7. Niedźwiedź
    8. -
    Tu aż prosi się o Fricke pod 8
    I wtedy można myśleć o tym aby lać największych wrogów
    Mariusz jak Kildemand to nie Frick, on raczej takim klasycznym rezerwowym nie bardzo będzie chciał być.
    Tylko Falubaz

  50. Powrót do góry    #4769
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Na FB Falubazu padło tajemnicze pytanie o przyszłość Doyla w Falubazie. Może nie jest tak jak nam się wydaje.

  51. Powrót do góry    #4770
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Na FB Falubazu padło tajemnicze pytanie o przyszłość Doyla w Falubazie. Może nie jest tak jak nam się wydaje.
    You've made my day

    Skoro napisali coś takiego to sprawa jest dla mnie przesądzona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •