Strona 22 z 121 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No przecież żużel to robotniczo-wiejski sport.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Mariano, ty jednak chyba upośledzony jesteś.

    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    ad.1 Gorzów-Kasprzak,Pawlicki. Rybnik-Baliński, Musielak,Leszno-Pawlicki, ZG- Hampel, a swojego czasu Dobrucki, Jankowski - a jednak ogarnia
    Cały czas mówimy o jakości szkolenia szkółki klubowej w Lesznie. A ty mi tu notorycznie wyjeżdżasz z KK, Pawlickimi, Hampelem czy Dobruckim. To nie są i nigdy nie były produkty waszej szkółki.

    ad.2 Dlaczego w ZG Andrzej nie posiadał pełnej odpowiedzialności za szkolenie młodzieży, dlaczego teraz trenerem młodzieży w ZG jest gość od speedrowera?
    Nie wiem czy posiadał czy nie posiadał. Nie wiem co robi ten gość od speedrowerów. To jest bez znaczenia w naszej dyskusji. Bowiem ja nie twierdze, że w ZG szkolenie jest OK, bo nie jest. Jest tak samo gówniane jak wszędzie.

    ad.3 Z tego co się orientuję to w ZG.... Zresztą sam swego czasu za tym pomysłem byłeś swoimi czterema kończynami.
    I jak tu dyskutować z chłopem który wie, ze gdzieś dzwoni ale nie wie gdzie i po co. W ZG były odplatne zajęcia dla tych którzy nie przeszli weryfikacji (nie widziano w nich żużlowców) a chcieli koniecznie trenować. Więc oni płacili za jednostki treningowe. Ten temat był aktualny za czasów Dobruckiego. Dzisiaj nei wiem czy jest ktoś taki w klubie który odplatnie trenuje.

    Odnośnie wywodzenia się zawodników:
    1. Andrzej Huszcza - Kępa
    2. Patryk Dudek - Bydgoszcz
    3. Walasek - Krosno Odrzańskie
    4. Maciej Jaworek - Warka
    5. Andrzej zarzecki - Sulechów

    A do tego Skóra urodził się w Wolsztynie. Zadałeś sobie pytanie dlaczego wybrał Unię, a nie Flubaz,, chociaż do tych miast miał podobna odległość?

    Ło jej mario.... okazuje się, że większość legend Falubazu też wywodzi się z wiosek, albo z innych miast aniżeli ZG . Mam jeszce sprawdzać Ci Kaczmarków , Smektałów i Kuberów?
    A ktoś twierdził, że nie ? Własnie masz sprawdzić jeszcze Kaczmarka, Smektałe i Kuberę. Bowiem jak dla mnie, tu może być odpowiedź na pytanie, dlaczego stać tych zawodników na uprawianie tego sportu. Czy to nie jest tak czasami, ze w ich kariery inwestuje rodzina posiadająca jakiś biznes. Wszystko wskazuje na to, ze własnie tak jest.

    I następna sprawa. To, że ktoś się urodził w Bydgoszczy, inny w Wolsztynie, dosłownie nic nie przesądza w temacie czy jest się zielonogórzaninem czy może leszczynianinem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #948
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,687
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mariano, ty jednak chyba upośledzony jesteś.



    Cały czas mówimy o jakości szkolenia szkółki klubowej w Lesznie. A ty mi tu notorycznie wyjeżdżasz z KK, Pawlickimi, Hampelem czy Dobruckim. To nie są i nigdy nie były produkty waszej szkółki.



    Nie wiem czy posiadał czy nie posiadał. Nie wiem co robi ten gość od speedrowerów. To jest bez znaczenia w naszej dyskusji. Bowiem ja nie twierdze, że w ZG szkolenie jest OK, bo nie jest. Jest tak samo gówniane jak wszędzie.



    I jak tu dyskutować z chłopem który wie, ze gdzieś dzwoni ale nie wie gdzie i po co. W ZG były odplatne zajęcia dla tych którzy nie przeszli weryfikacji (nie widziano w nich żużlowców) a chcieli koniecznie trenować. Więc oni płacili za jednostki treningowe. Ten temat był aktualny za czasów Dobruckiego. Dzisiaj nei wiem czy jest ktoś taki w klubie który odplatnie trenuje.



    A ktoś twierdził, że nie ? Własnie masz sprawdzić jeszcze Kaczmarka, Smektałe i Kuberę. Bowiem jak dla mnie, tu może być odpowiedź na pytanie, dlaczego stać tych zawodników na uprawianie tego sportu. Czy to nie jest tak czasami, ze w ich kariery inwestuje rodzina posiadająca jakiś biznes. Wszystko wskazuje na to, ze własnie tak jest.

    I następna sprawa. To, że ktoś się urodził w Bydgoszczy, inny w Wolsztynie, dosłownie nic nie przesądza w temacie czy jest się zielonogórzaninem czy może leszczynianinem.
    ad.1
    Tak,tak stańczyk, ty wiesz lepiej . KK, Pawliccy, Hampel czy Dobrucki, byli adeptami szkółki Unii Leszno, trenowali pod okiem klubowego trenera, więc są produktami Unii Leszno, i choćbyś wsadził sobie sikawkę strażacką w dupę to tego nie zmienisz.

    ad.2
    Dziwne, o Unii wiesz wszystko, a o Falubazie nic . Z jednym się zgadzam, w Falubazie szkolenie jest do dupy. Jednak w Lesznie ze szkoleniem jest o niebo lepiej niż u was.

    ad.3
    Hahaha. Czyli były płatne, czy nie?

    ad.4
    Kaczmarek - Leszno, Smyk - Śrem, Kubera - nie wiem. Chłopcy pochodza z rodzin nie posiadających własnych biznesów z tego co zdążyłem się zorientować. Jeszcze jakieś pytania?



    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jedyna jaką widzę to ta, że okolice Leszna to tereny rolnicze, gdzie jest sporo młodzieży śmigającej na co dzień, po okolicznych lasach na różnego rodzaju jednośladach, obytych z tym sprzętem na co dzień.
    ad. 5

    A okolice Zielonej to same metropolie? Nie ma wsi, nie ma pól, same czteropasmówki i drapacze chmur
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #949
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Kaczmarek mieszka w Pawłowicach, Kubera w Osiecznej,a Smektała urodził się w okolicach Śremu.

  5. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Mariano_

    Tak,tak stańczyk, ty wiesz lepiej . KK, Pawliccy, Hampel czy Dobrucki, byli adeptami szkółki Unii Leszno, trenowali pod okiem klubowego trenera, więc są produktami Unii Leszno, i choćbyś wsadził sobie sikawkę strażacką w dupę to tego nie zmienisz.
    Aha, czyli tych dwóch smyków, których obecnie trenuje senior Pawlicki, na swoich włościach, też podciągniesz pod produkt leszczyńskiej szkółki ? I tym samym mam pytanie podstawowe w naszej dyskusji. Skoro szkółka Unii Leszno tak dobrze szkoli i dba o swoich adeptów, to czemu ci dwaj postanowili terminować u seniora Pawlickiego a nie w klubowej szkółce pod okiem miejscowej legendy ? Potrafisz na to logicznie odpowiedzieć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #951
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Uffff forum wrocilo! Niby juz sie rzadko tu udzielalem ale jednak jak go zabraklo to nie moglem w to uwierzyc.

    Co najlepsze kilka dni przed zniknieciem/awaria myslalem o tym zeby napisac o propozycji spotkania niektorych osob z naszego watku np w Barcelonie. I nagle juz myslalem, ze nigdy tego nie zaproponuje w tym gronie.

    Wiec nie tracac czasu przed nastepna awaria: Co powiecie o tym, zeby ustalic termin i godzine a chetnym osobom wyslac w pw dzien i godzine spotkania? Moze byloby ciekawie w koncu zobaczyc niektorych na zywo, ewentualnie na spotkaniu ustalic rezerwowe forum jesli to kiedys definitywnie padnie

    Mariusz, Carliots, Sobotch, Gablen, Thengel, Bruno, Rusty, T_ZG, i cala reszta co sadzicie? No chyba mamy juz tyle lat i praktyki na forum, ze sie nie pobijemy?

  7. Powrót do góry    #952
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Eneasz

    Mariusz, Carliots, Sobotch, Gablen, Thengel, Bruno, Rusty, T_ZG, i cala reszta co sadzicie? No chyba mamy juz tyle lat i praktyki na forum, ze sie nie pobijemy?
    No nie wiem. Ja tam nikogo bić nie zamierzam. Ale niektórzy mogą być mocno zawiedzeni jak w realu okaże się, że ja to zwykły kibic żużla jestem. A przecież niektórzy dali by sobie co nieco obciąć, że ja to na etacie klubowym jestem

    Pomysł ciekawy, można by poeksperymentować. I przed sezonem pogadać w realu o naszym podwórku własnie. Generalnie jestem za, a jak Carlitos czy SFP, będą chcieli mnie strzelić (za nasze dyskusje polityczne w HP) to szybko wywieszę białą flagę, niczym PO w sejmie, na znak rozejmu

    Moze byloby ciekawie w koncu zobaczyc niektorych na zywo, ewentualnie na spotkaniu ustalic rezerwowe forum jesli to kiedys definitywnie padnie
    Temat godny obgadania i zastanowienia.

    P.s
    I gdzie jest ta Barcelona ?

    EDIT, już wiem, znalazlem w necie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-01-2017 o 14:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #953
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,687
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mariano_



    Aha, czyli tych dwóch smyków, których obecnie trenuje senior Pawlicki, na swoich włościach, też podciągniesz pod produkt leszczyńskiej szkółki ? I tym samym mam pytanie podstawowe w naszej dyskusji. Skoro szkółka Unii Leszno tak dobrze szkoli i dba o swoich adeptów, to czemu ci dwaj postanowili terminować u seniora Pawlickiego a nie w klubowej szkółce pod okiem miejscowej legendy ? Potrafisz na to logicznie odpowiedzieć ?
    Oczywiście, że potrafię. Kiedyś żużlowy żłobek "pierwsze kroczki" prowadził Stasiu Śmigielski na mini torze na mini motorkach dla mini chłopców. Teraz zaczął w to bawić sie Piotr Pawlicki. Chłopcy oswajają się z motorkami. Jeżeli stwierdzą, że to jest to co chcą w życiu robić przejdą do profesjonalnej szkółki i pod okiem profesjonalnego trenera, na profesjonalnych maszynach żużlowych będą uczyć się rzemiosła żużlowego.

    Czegoś jeszcze nie wiesz?
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #954
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Scot dajmy juz spokój z tym Skornickim. Głupi przykład.
    Przecież jezeli chłopak miał taka samą odległość do najbardziej utytułowanego klubu w Polsce i do jakiegoś podrzędnego klubiku z Zielonej, to wybór był raczej oczywisty. Ale nie to jest meritum sprawy.
    Chodzi o to ze "stańczyk" próbuje udowadniac, ze potęga Unii budowana jest na chlopcach ze wsi, a okazuje sie, ze w tym wielkomiejskim Falubazie większość gwiazd to tez n"wieśnioki"

    Mario twoja teoria legła w gruzach. Czekamy na nową
    Zawsze mnie to ciekawiło ,po jaki .... całe Leszno i okolice tej jeden raz w roku , rzucają robotę w polu i tłumnie walą na Smoczyka.Tak bardzo Was fascynuje oglądanie jakiegoś podrzędnego klubiku z Zielonej ?

  10. Powrót do góry    #955
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,760
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Patrz zabetonowany gdzie trenują młodzi. attachment.jpg

  11. Powrót do góry    #956
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    ... Wiec nie tracac czasu przed nastepna awaria: Co powiecie o tym, zeby ustalic termin i godzine a chetnym osobom wyslac w pw dzien i godzine spotkania? Moze byloby ciekawie w koncu zobaczyc niektorych na zywo, ewentualnie na spotkaniu ustalic rezerwowe forum jesli to kiedys definitywnie padnie

    Mariusz, Carliots, Sobotch, Gablen, Thengel, Bruno, Rusty, T_ZG, i cala reszta co sadzicie? No chyba mamy juz tyle lat i praktyki na forum, ze sie nie pobijemy?
    Czuję się zaszczycony, że pomimo niewielkiego dorobku znalazłem się w tak zacnym gronie - dziękuję.

    Z przyjemnością poznałbym się w końcu na żywo, ale wyobrażacie sobie wdać się w dyskusję oko w oko z Mario? I to jeszcze po kilku głębszych. Barca przestałaby istnieć. A jakby jeszcze ktoś z PW puścił farbę o dacie spotkania Buszmenowi, Kingpinowi, J-Rulesowi i kolegom z Leszna... Rozj....unda na całego

  12. Powrót do góry    #957
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Czuję się zaszczycony, że pomimo niewielkiego dorobku znalazłem się w tak zacnym gronie - dziękuję.

    Z przyjemnością poznałbym się w końcu na żywo, ale wyobrażacie sobie wdać się w dyskusję oko w oko z Mario? I to jeszcze po kilku głębszych. Barca przestałaby istnieć. A jakby jeszcze ktoś z PW puścił farbę o dacie spotkania Buszmenowi, Kingpinowi, J-Rulesowi i kolegom z Leszna... Rozj....unda na całego
    Czyli, że jak ? Bardziej boisz się o siebie czy o mnie. Bo nie zrozumiałem twojego wywodu

    I czyżbyś sugerował, że koledzy z Leszna, Torunia czy Tarnowa, do tego stopnia mnie nie trawią, ze chcieliby mnie bić ? Czy może ciebie samego ręka by świerzbiała ? Mam się już bać ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-01-2017 o 18:21
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #958
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Ja bym w sumie rowerkiem na browara podjechał....
    Jednych poznał, drugim już tym poznanym piątkę przybił
    Z noclegiem też bym problemu nie miał
    Nie wiem kiedy ta impreza, ale idę do garażu rower szykować.......

  14. Powrót do góry    #959
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja bym w sumie rowerkiem na browara podjechał....
    Jednych poznał, drugim już tym poznanym piątkę przybił
    Z noclegiem też bym problemu nie miał
    Nie wiem kiedy ta impreza, ale idę do garażu rower szykować.......
    Jeśli obiecasz, że nie będziesz poruszał tematu szkółki leszczyńskiej, to jestem za

    Tylko Mariano nie bierz na bagażnik, bo nie wierzę, że on wytrzyma i znowu nie zacznie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    welna (16-01-2017)

  16. Powrót do góry    #960
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, że jak ? Bardziej boisz się o siebie czy o mnie. Bo nie zrozumiałem twojego wywodu

    I czyżbyś sugerował, że koledzy z Leszna, Torunia czy Tarnowa, do tego stopnia mnie nie trawią, ze chcieliby mnie bić ? Czy może ciebie samego ręka by świerzbiała ? Mam się już bać ?
    Ale kogo Ty chcesz się bać ? Dziewczyn z Torunia czy z Tarnowa ?.Kolana mogą grać przed chłopami z Leszna ale załatwi się jakiś dobry bimber , kilka panienek i taki Mariano będzie do rany przyłóż i jeszcze będzie przepraszał za spory na tym forum

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Mariusz (16-01-2017)

  18. Powrót do góry    #961
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W Barcelonie daja mnostwo porzadnego piwa i sporo telebimow z meczami roznymi. Klimat idealny, nie ma co dalej szukac. Ja sie pisze z przyjemnoscia, byleby to hyl oiatek lub sobota, ze wskazaniem na ten pierwszy

    Eneasz, jako pomyslodawca, piluj temat do oporu

  19. Powrót do góry    #962
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ale kogo Ty chcesz się bać ? Dziewczyn z Torunia czy z Tarnowa ?.Kolana mogą grać przed chłopami z Leszna ale załatwi się jakiś dobry bimber , kilka panienek i taki Mariano będzie do rany przyłóż i jeszcze będzie przepraszał za spory na tym forum
    No, chyba, że tak. To już się przestaje bać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #963
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Marian aktualizuj mapę.
    http://www.gazetalubuska.pl/tag/mapa...zielonej-gory/
    Krępa to już nie wichura pod Zieloną Górą. Krępa to już Zielona Góra.

  21. Powrót do góry    #964
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eneasz



    No nie wiem. Ja tam nikogo bić nie zamierzam. Ale niektórzy mogą być mocno zawiedzeni jak w realu okaże się, że ja to zwykły kibic żużla jestem. A przecież niektórzy dali by sobie co nieco obciąć, że ja to na etacie klubowym jestem

    Pomysł ciekawy, można by poeksperymentować. I przed sezonem pogadać w realu o naszym podwórku własnie. Generalnie jestem za, a jak Carlitos czy SFP, będą chcieli mnie strzelić (za nasze dyskusje polityczne w HP) to szybko wywieszę białą flagę, niczym PO w sejmie, na znak rozejmu
    Ja jestem człowiek pokoju i strzelam tylko do kaczek
    Z tym spotkaniem to ciężko będzie , w ZG bywam cholernie rzadko. Czasu brak


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #965
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja bym w sumie rowerkiem na browara podjechał....
    Jednych poznał, drugim już tym poznanym piątkę przybił
    Z noclegiem też bym problemu nie miał
    Nie wiem kiedy ta impreza, ale idę do garażu rower szykować.......
    Nie jesteś zaproszony, inicjator @Eneasz nie przewidział Twojej osoby.
    Sami będziemy panoszyć się w Barcelonie. Chyba że i mnie nie wpuszczą?
    Chociaż lepiej byłoby kogoś obcego przyjąć, w razie co, wiadomo kto jest wrogiem i kogo bić.
    Eeeeeee..... z @wełną to przyjemność pogadać, śmiało, nie bój się.

  23. Powrót do góry    #966
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No dobra czyli temat podchwycił i bedzie realizowany za ok 1,5 do 2,5 tyg myśle piątek byłby ok.

    Noc i Wełna nie martwcie sie, kryteria zapraszania gości będę miał jak prezes, zwykły poseł, Kaczyński. Po prostu zaprosimy tych co nam sie podoba i lubimy bez wielkiego tłumaczenia sie i kryteriów.

    Carlitos jak weźmiesz pociąg z Wawy koło 16 chyba to po 20 będziesz na PKP z 2,5 perona dumnie zwanej trzyperonowa.
    Albo samolot do Babimostu.

    Falubaziak i SFP oczywiście tez sa na liście VIP oraz ci, o których w tym momencie nie pamietam ale docelowo będą. I juz przestańcie tak tego Mariusza mitologizować. Raz, ze sie kolega jeszcze zniechęci i nie przyjdzie a dwa, ze potem nie bedzie w stanie nijak spełnić rozbuchanych oczekiwań.
    Wiem, ciężko w to uwierzyć ale to tylko człowiek z krwi i kości jak my. W dodatku strażak czyli z gangu prezesa Pawlaka

  24. Powrót do góry    #967
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Wiem, ciężko w to uwierzyć ale to tylko człowiek z krwi i kości jak my.
    No, przywracasz mi wiarę w człowieka

    W dodatku strażak czyli z gangu prezesa Pawlaka
    Bez przesady z tymi prezesami. Już mnie tu przypisywali do kilku prezesów. A teraz przyszywasz mi jeszcze Pawlaka ? Pawlak to całkiem inna formacja. Jego ludzie pracowali dla idei a ja tyrałem za kasę.

    Hmm, poniekąd ja w pracy też miałem ksywę "prezes". Coś jednak w tym musi być
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #968
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No dobra czyli temat podchwycił i bedzie realizowany za ok 1,5 do 2,5 tyg myśle piątek byłby ok.

    Noc i Wełna nie martwcie sie, kryteria zapraszania gości będę miał jak prezes, zwykły poseł, Kaczyński. Po prostu zaprosimy tych co nam sie podoba i lubimy bez wielkiego tłumaczenia sie i kryteriów.

    Carlitos jak weźmiesz pociąg z Wawy koło 16 chyba to po 20 będziesz na PKP z 2,5 perona dumnie zwanej trzyperonowa.
    Albo samolot do Babimostu.Pawlaka
    Daj spokój z pociągiem czy Babimostem. Trasę z Wawy to ja robię w 3,5 godzinki. Tyle ze i tego brak.
    Może pod koniec lutego przyjadę.

    Falubaziak i SFP oczywiście tez sa na liście VIP oraz ci, o których w tym momencie nie pamietam ale docelowo będą. I juz przestańcie tak tego Mariusza mitologizować. Raz, ze sie kolega jeszcze zniechęci i nie przyjdzie a dwa, ze potem nie bedzie w stanie nijak spełnić rozbuchanych oczekiwań.
    Wiem, ciężko w to uwierzyć ale to tylko człowiek z krwi i kości jak my. W dodatku strażak czyli z gangu prezesa Pawlaka
    Strażak to mało powiedziane. Starszy Ogniomistrz i człowiek renesansu


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #969
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Mariusz, Carliots, Sobotch, Gablen, Thengel, Bruno, Rusty, T_ZG, i cala reszta co sadzicie? No chyba mamy juz tyle lat i praktyki na forum, ze sie nie pobijemy?
    Dziekuję za pamięć! Niestety z racji tego, że mieszkam w Irlandii a dopiero co bylem na Święta w domu i urlop wykorzystany to nie będę miał możliwości przylecieć na to spotkanie. Mam nadzieję, że jak dojdzie do pierwszego i wszyscy to przeżyją to kiedyś uda mi się zawitać na kolejne.

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #970
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Carlitos

    Strażak to mało powiedziane. Starszy Ogniomistrz i człowiek renesansu
    Hmm, widzę, ze gdzieś tam szpiega zapuściłeś w moje okolice
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario lata temu


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #972
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    TYLKO FALUBAZ

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Eneasz (19-01-2017), PrzemoZG (25-01-2017), jelousabmarinek (05-02-2017)

  31. Powrót do góry    #973
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,687
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ale kogo Ty chcesz się bać ? Dziewczyn z Torunia czy z Tarnowa ?.Kolana mogą grać przed chłopami z Leszna ale załatwi się jakiś dobry bimber , kilka panienek i taki Mariano będzie do rany przyłóż i jeszcze będzie przepraszał za spory na tym forum
    Eee no bez przesady. Kto by chciał tam Mariusza bić. Chłopak jest rozpatrywany raczej w kategori błazna forumowego, kabareciarza, aniżeli wroga publicznego. Także spoko, luz
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #974
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Eee no bez przesady. Kto by chciał tam Mariusza bić. Chłopak jest rozpatrywany raczej w kategori błazna forumowego, kabareciarza, aniżeli wroga publicznego. Także spoko, luz
    Toś teraz błysnął intelektem. Jak na prawdziwego rolnika przystało
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #975
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    to nie był trening tylko piknik!

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...122,1,984.html
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #976
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Jest tak samo bezstronny jak Plech czy Sawina.

  35. Powrót do góry    #977
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Te komisarze, to wszystkie po jednych pieniądzach.
    Pogonić to w pi***.

    Za złe przygotowanie toru surowo karać odpowiedzialne osoby i kluby, to szybko zrobi się bezpieczniej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #978
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jest tak samo bezstronny jak Plech czy Sawina.
    Plech wydaje sie byc bezstronniejszy, najbezstrojniejszy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #979
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Plech wydaje sie byc bezstronniejszy, najbezstrojniejszy
    I zawsze ma trzeźwy osąd sytuacji

    A co do komisarzy to też jestem za likwidacją tej instytucji i po prostu egzekwowaniem odpowiedzialności od sędziów, którzy będą dopuszczali do jazdy na niebezpiecznych torach. Inna sprawa, że coś mi się zdaje, że gdyby być konsekwentnym i pałować sędziów za każdy taki wyskok to bardzo szybko nie byłoby komu prowadzić spotkań
    W końcu nie mamy zbyt wiele osób z uprawnieniami.

  38. Powrót do góry    #980
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ktoś kto jest komisarzem to nie może być sobie na treningu ?.Ciekawe czy może taki komisarz oglądać mecz w tv ? .Liczę na szybką odpowiedz kibiców najbardziej poszkodowanego klubu w tym kraju

  39. Powrót do góry    #981
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra, to zanim zaczne rozsylac cos na priv prosze o opinie czy termin spotkania w piatek 10 lutego (za poltora tyg) bylby ok, dla chetnych Forumowiczow z naszego watku. Mysle, ze takiego Welne tez mozemy przygarnac na piwko i dyskusje kulturalna

  40. Powrót do góry    #982
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dobra, to zanim zaczne rozsylac cos na priv prosze o opinie czy termin spotkania w piatek 10 lutego (za poltora tyg) bylby ok, dla chetnych Forumowiczow z naszego watku. Mysle, ze takiego Welne tez mozemy przygarnac na piwko i dyskusje kulturalna
    Nie wiem czy się łapię na forumowicza Falubazu? Co prawda na forum od roku, ale jako piknik na stadionie od około 1974-75roku. Czy to wystarczy, że widziałem na żywo jak A. Huszcza przygotowywał się do licencji?
    Jeśli tak, to 10.02.2017r jest ok.

  41. Powrót do góry    #983
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Jasne kolego. Tutaj nie ma byc wielkiego dzielenia, sortow etc, chodzi tylko o to, żeby nie puszczać dokładnych danych jak miejsce i godzina w eter bo jeszcze sie dowie jakiś Emil czy Wschodniak i postanowi rozwalić nam spotkanko Generalnie każdy normalny forumowicz bedzie raczej miłe widziany a siła rzeczy pewnie będą to jak juz zainteresowani wątkiem nieśmiertelnego Falubazu.

  42. Powrót do góry    #984
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Jak dla mnie Szombierski wygrywa internety. Przynajmniej szczery wywiad a nie wyswiechtane kawalki o przygotowaniach, nowych silnikach, treningach etc.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/661...reagowa-emocje

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    lemur6666 (03-02-2017)

  44. Powrót do góry    #985
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Czy ktoś się orientuje dlaczego Boll zakończył sponsorowanie Patryka Dudka?
    Trochę to dziwne. Patryk chyba od początku swojej kariery był związany z tą firmą, a pani Honorata tam pracuje

  45. Powrót do góry    #986
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    Czy ktoś się orientuje dlaczego Boll zakończył sponsorowanie Patryka Dudka?
    Trochę to dziwne. Patryk chyba od początku swojej kariery był związany z tą firmą, a pani Honorata tam pracuje
    Bo ciężko zjeść ciastko i mieć ciastko Skoro Monster Team to nie Boll

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-02-2017)

  47. Powrót do góry    #987
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    Czy ktoś się orientuje dlaczego Boll zakończył sponsorowanie Patryka Dudka?
    Trochę to dziwne. Patryk chyba od początku swojej kariery był związany z tą firmą, a pani Honorata tam pracuje
    Słuszne pytanie. Też mnie to ciekawi.
    Inna strategia, wypalenie....?

  48. Powrót do góry    #988
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jak dla mnie Szombierski wygrywa internety. Przynajmniej szczery wywiad a nie wyswiechtane kawalki o przygotowaniach, nowych silnikach, treningach etc.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/661...reagowa-emocje
    Szumina to prosty ale szczery chłopak. Takich się lubi.

  49. Powrót do góry    #989
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To ja za tydzien w piatek pisze sie z przyjemnoscia. Kobita approved, jeszcze tylko trzeba wymyslic transport powrotny do Nowej Soli pzdr panowie

  50. Powrót do góry    #990
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Z innej beczki....
    Ktoś się orientuje jak będą wyglądały kevlary naszych rajderów?
    Kolorystyka etc...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •