Strona 16 z 121 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Talent to wszystkie predyspozycje razem. Jak nie ma odwagi, to nie ma talentu.

  2. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Bardziej charakter niz talent.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkolka zuzlowa w zg jest jaka jest za to szkolka pilkarska ks falubaz ma sie doskonale, dzis turniej mikolajkowy dla mlodych w Drzonkowie. Nie tylko przez zuzel mozna reklamowac marke klubowa

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No niby mozna, ale Falubaz kojarzy sie z tylko jednym sportem.
    Szkolka zuzlowa kuleje i zgoda, w sumie w zdecydowanej wiekszosci tak jest.

    Ale akurat w Lesznie jest sytuacja inna i ciezko sie zgodzic na takie porownania.
    Sam fakt, ze w Lesznie, mimo mega presji w trakcie sezonu (fatalne wyniki) rotowano juniorami w taki sposob
    by kazdy sobie gdzies mogl pojezdzic, niekoniecznie lepszy jechal w lidze, ale za to pozostali mogli byc goscmi nizej.
    W lidze, w ktorej jest olbrzymie parcie na wynik w zasadzie zaryzykuje, ze nikt tak by nigdy nie zagral.
    Jak dla mnie juz samo takie podejscie daje obraz jak wyglada poglad na juniora w Lesznie a jak w ZG czy w sumie calej reszcie kraju.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Dominik (06-12-2016)

  6. Powrót do góry    #680
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Szkolka zuzlowa w zg jest jaka jest za to szkolka pilkarska ks falubaz ma sie doskonale, dzis turniej mikolajkowy dla mlodych w Drzonkowie. Nie tylko przez zuzel mozna reklamowac marke klubowa
    Szkółka piłkarska, która grała w Drzonkowie, nie jest związana z Falubazem żużlowym. W tym przypadku jedynym, oficjalnym partnerem współpracujący z ekipą z W69 jest UKP Falubaz Zielona Góra, oraz grająca w III lidze i Centralnej Lidze Juniorów drużyna KS Falubazu Zielona Góra.
    Tylko Falubaz!

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi fan_falubaz za jego przydatny post!

    kape (06-12-2016), sobotch (06-12-2016)

  8. Powrót do góry    #681
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach

  9. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    W szoku jestem...

    Pierwsze co się kojarzy to pionierzy sowieccy i Hitlerjugend...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #683
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To masz chore skojarzenia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (07-12-2016)

  12. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W szoku jestem...

    Pierwsze co się kojarzy to pionierzy sowieccy i Hitlerjugend...
    Oj, zaczynam się martwić o ciebie

    Ewidentnie z tobą coś nie tak.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #685
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ostatnio edytowane przez ScotFZG ; 07-12-2016 o 21:07

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (07-12-2016)

  15. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Coś Ci się Scoti ,,pochrzaniło''
    Tam jest wyraźnie napisane, że kibicujecie na tym sektorze ,,Waszym'' (gdybyś nie wiedział, którzy to Wasi, to masz ich w tekscie wymienionych)
    Dlatego Twoje hasło powinno brzmieć
    PATRYK KING JASON RURA
    I nie waż się Scoti cieszyć, kiedy to przypadkiem Bartek przyjedzie przed Jasonem, bo wówczas zostaniesz ,,wyprostowany'', że ten Bartek to nie Nasz Polak.
    Naszym ,,Polakiem'' jest Jason........

    Chory i porojony pomysł, który tylko doprowadzi do podziału stadionu........

  16. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Oj tam oj tam, mi się pomysł podoba. W praktyce i tak kibice siedzą większymi klubowymi grupami.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #688
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Coś Ci się Scoti ,,pochrzaniło''
    Tam jest wyraźnie napisane, że kibicujecie na tym sektorze ,,Waszym'' (gdybyś nie wiedział, którzy to Wasi, to masz ich w tekscie wymienionych)
    Dlatego Twoje hasło powinno brzmieć
    PATRYK KING JASON RURA
    I nie waż się Scoti cieszyć, kiedy to przypadkiem Bartek przyjedzie przed Jasonem, bo wówczas zostaniesz ,,wyprostowany'', że ten Bartek to nie Nasz Polak.
    Naszym ,,Polakiem'' jest Jason........

    Chory i porojony pomysł, który tylko doprowadzi do podziału stadionu........
    Zapomniałem dodać że bierzemy ze sobą maczety , noże a jak ochrona będzie kumata to wniesiemy bombę .No ja cię proszę i błagam .Co z tego że tam jest coś napisane .Jeśli będę chciał to będę kibicował facetowi który otwiera bramę w parkingu .NIKT mi nie będzie mówił komu mam bić brawa a do kogo się nie uśmiechać .Równie dobrze możesz mieć do mnie pretensje za to że w sezonie 2016 jakieś 10 razy odwiedziłem Smoczyka bo przecież wiadomo że ''płonie stadion ....''.Czy jeśli dzisiaj zdzwania się ze sobą 500 kiboli Unii , kupują bilety na ten sam sektor , świat dowiaduje się o tym w dniu zawodów , to też jest to chore i poronione ?

  18. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Scoti

    Nie chcę się powtarzać, więc wrzucam swój wpis z FB, gdzie również wymieniłem się spostrzeżeniami z ,,Waszymi'' kibicami

    GP to impreza w której startują POLACY!!! I chodzi o to, aby właśnie podczas takich imprez NIE SIEDZIEĆ w swoich klubowych sektorach, tylko spotkać gościa z Zg, Gorzowa czy innego miasta, pogadać z Nim o speedway'u, wypić browar i po ceremonii wręczenia pucharów rozjechać się do domów w dobrych nastrojach. A teraz dojdzie do sytuacji, kiedy Jason będzie prowadził przed Bartkiem, bądź Maciejem i sektor Falubazów będzie ,,podskakiwać" a 49 tyś będzie ,,buczeć"..... Chyba jak na GP trochę dziwna sytuacja prawda???? Za chwilę podobny ,,sektor" wymyślą sobie kibice Torunia, Leszna, Gorzowa i z całej sympatycznej otoczki wokół Gp, która towarzyszyła od dwudziestu lat,gdzie wszyscy siedzieli i kibicowali wspólnie zostanie wielkie ,,G". Zaczną się klubowe przyśpiewki, rzucane epitety w drugą stronę itd. A biedny Jason będzie wyjeżdżał do kolejnego wyścigu, być może decydującego o tytule IMŚ i dziwić się będzie na widok goniących się po stadionie kibiców.........

    ,Podział'' ten spowodować może dodatkowo jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to agresja całego stadionu skierowana ku sektorowi ,,gości''. Agresja, która może towarzyszyć przed, podczas jak i po zawodach. I druga ta zdecydowanie gorsza i smutniejsza. Niechęć kibicowania całego stadionu do Patryka Dudka. No bo zakładając stworzony chory ,,podział'' można dojść do stwierdzenia, że Dudi reprezentuje w tym cyklu ,,tylko'' Falubaz, a nie Polskę........

    A co zrobicie jak np jeden z trójki pozostałych Polaków wyprzedzi na trasie Dudka??????

    Na moje to nic naprawdę dobrego nie wróży.........

    Zresztą przekonamy się o tym już ,,wkrótce'' podczas GP
    Ostatnio edytowane przez welna ; 07-12-2016 o 23:13

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Nigel (08-12-2016)

  20. Powrót do góry    #690
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A co zrobicie jak np jeden z trójki pozostałych Polaków wyprzedzi na trasie Dudka??????
    ]
    Księga Ulicy mówi :
    Kto na trasie wyprzedzi Patryka ten poczuje, jak go zielonogorska ręka sprawiedliwości dotyka.

  21. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A co zrobicie jak np jeden z trójki pozostałych Polaków wyprzedzi na trasie Dudka??????
    No przecież nie będziemy podskakiwać z radości

    A Ty będziesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scoti

    Nie chcę się powtarzać, więc wrzucam swój wpis z FB, gdzie również wymieniłem się spostrzeżeniami z ,,Waszymi'' kibicami

    GP to impreza w której startują POLACY!!! I chodzi o to, aby właśnie podczas takich imprez NIE SIEDZIEĆ w swoich klubowych sektorach, tylko spotkać gościa z Zg, Gorzowa czy innego miasta, pogadać z Nim o speedway'u, wypić browar i po ceremonii wręczenia pucharów rozjechać się do domów w dobrych nastrojach. A teraz dojdzie do sytuacji, kiedy Jason będzie prowadził przed Bartkiem, bądź Maciejem i sektor Falubazów będzie ,,podskakiwać" a 49 tyś będzie ,,buczeć"..... Chyba jak na GP trochę dziwna sytuacja prawda???? Za chwilę podobny ,,sektor" wymyślą sobie kibice Torunia, Leszna, Gorzowa i z całej sympatycznej otoczki wokół Gp, która towarzyszyła od dwudziestu lat,gdzie wszyscy siedzieli i kibicowali wspólnie zostanie wielkie ,,G". Zaczną się klubowe przyśpiewki, rzucane epitety w drugą stronę itd. A biedny Jason będzie wyjeżdżał do kolejnego wyścigu, być może decydującego o tytule IMŚ i dziwić się będzie na widok goniących się po stadionie kibiców.........

    ,Podział'' ten spowodować może dodatkowo jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to agresja całego stadionu skierowana ku sektorowi ,,gości''. Agresja, która może towarzyszyć przed, podczas jak i po zawodach. I druga ta zdecydowanie gorsza i smutniejsza. Niechęć kibicowania całego stadionu do Patryka Dudka. No bo zakładając stworzony chory ,,podział'' można dojść do stwierdzenia, że Dudi reprezentuje w tym cyklu ,,tylko'' Falubaz, a nie Polskę........

    A co zrobicie jak np jeden z trójki pozostałych Polaków wyprzedzi na trasie Dudka??????

    Na moje to nic naprawdę dobrego nie wróży.........

    Zresztą przekonamy się o tym już ,,wkrótce'' podczas GP
    Wełna nie badz taki świętoj***bliwy.
    Wystarczy poczytać watek GP i zobaczysz ilu to jest takich, co to kibicują tylko Polakom.

    To tylko piękne słowa - Kibicujemy naszym (czyli Polakom) a rzeczywistość jest niestety inna.
    A kibic jak to kibic, ma swoich ulubionych grajków i bywa i tak, że woli kibicować obcemu niż Polakowi.

    Można rzucać piękne slogany i próbować być bardzo poprawnym politycznie, ale nikt nikogo nie może zmusić żeby kibicował temu czy owemu, bo tak by wypadało.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #693
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Właśnie się dowiedziałem że Falubaz to bardzo lubiany klub ,Patryk Dudek nie jest ćpunem i wszystko to może się posypać w Warszawie .Mam nadzieje wełna , że po powrocie z GP , pogadamy tutaj o tym jak było i dlaczego tak a nie inaczej .

  24. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wełna nie badz taki świętoj***bliwy.
    Wystarczy poczytać watek GP i zobaczysz ilu to jest takich, co to kibicują tylko Polakom.

    To tylko piękne słowa - Kibicujemy naszym (czyli Polakom) a rzeczywistość jest niestety inna.
    A kibic jak to kibic, ma swoich ulubionych grajków i bywa i tak, że woli kibicować obcemu niż Polakowi.

    Można rzucać piękne slogany i próbować być bardzo poprawnym politycznie, ale nikt nikogo nie może zmusić żeby kibicował temu czy owemu, bo tak by wypadało.
    Nie tylko kibic. U mechaników poszczególnych zawodników, jest to stała praktyka. Oni zawsze kibicują w pierwszej kolejności swoim pracodawcom, potem dopiero krajanom.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Wiadomo, że fajnie by było, jak każdy Polak by kibicował wszystkim Polakom, ale dobrze wiemy jak z tym jest.

    Rzeczywistość jest taka, że w niedziele NIBY kibicuje sięwszystkim Polakom, a już w poniedziałek pluje się na tego, co to NIBY dzień wcześniej się kibicowało.
    I wcale nie trzeba daleko szukać, tylko poczytać tutaj watki GP i meczowe.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wiadomo, że fajnie by było, jak każdy Polak by kibicował wszystkim Polakom, ale dobrze wiemy jak z tym jest.

    Rzeczywistość jest taka, że w niedziele NIBY kibicuje sięwszystkim Polakom, a już w poniedziałek pluje się na tego, co to NIBY dzień wcześniej się kibicowało.
    I wcale nie trzeba daleko szukać, tylko poczytać tutaj watki GP i meczowe.
    Tak w ogóle to gdzie żeś pan był jak cie nie było, hę?

  27. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tak w ogóle to gdzie żeś pan był jak cie nie było, hę?
    A bywa się tu i tam.
    Nuda ogólnie na forum panowała, to tak leniwie się tu zaglądało.

    Ale widać coś zaczyna się dziać i trzeba znowu zapas popcornu zakupić.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (08-12-2016)

  29. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A bywa się tu i tam.
    Nuda ogólnie na forum panowała, to tak leniwie się tu zaglądało.

    Ale widać coś zaczyna się dziać i trzeba znowu zapas popcornu zakupić.
    Popcorn to podstawa

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    AdamZG (08-12-2016), shelve (08-12-2016)

  31. Powrót do góry    #699
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jasne.
    Nieraz lepiej wskoczyć tutaj, niż obejrzeć jakąś dobrą komedie w tv.
    Jak słychać tylko dzwięk forumowych szabelek , to od razu warto wstawiać dużą miche popcornu i czym prędzej zasiadać wygodnie w fotelu.

    Wielu userów zapadło już w między sezonowy letarg, ale sa też tacy, co chcą ciągle podtrzymywać forme i od czasu do czasu zamieszają łychą w tym forumowym kotle.
    Jak się znajdzie jeszcze ze dwóch, co to zapaszek karmy zwabi, to zaczyna się robić ciekawie.

    No ale jakoś ten brak warkotu silnika żużlówek trzeba sobie rekompensować.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #700
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Widzę, ze Shrek ostro podpadł Ostafińskiemu

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/651...zekome-zaslugi

    Nie przypominam sobie aby kiedyś DO tak jechał po Shreku
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #701
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scoti

    Nie chcę się powtarzać, więc wrzucam swój wpis z FB, gdzie również wymieniłem się spostrzeżeniami z ,,Waszymi'' kibicami

    GP to impreza w której startują POLACY!!! I chodzi o to, aby właśnie podczas takich imprez NIE SIEDZIEĆ w swoich klubowych sektorach, tylko spotkać gościa z Zg, Gorzowa czy innego miasta, pogadać z Nim o speedway'u, wypić browar i po ceremonii wręczenia pucharów rozjechać się do domów w dobrych nastrojach. A teraz dojdzie do sytuacji, kiedy Jason będzie prowadził przed Bartkiem, bądź Maciejem i sektor Falubazów będzie ,,podskakiwać" a 49 tyś będzie ,,buczeć"..... Chyba jak na GP trochę dziwna sytuacja prawda???? Za chwilę podobny ,,sektor" wymyślą sobie kibice Torunia, Leszna, Gorzowa i z całej sympatycznej otoczki wokół Gp, która towarzyszyła od dwudziestu lat,gdzie wszyscy siedzieli i kibicowali wspólnie zostanie wielkie ,,G". Zaczną się klubowe przyśpiewki, rzucane epitety w drugą stronę itd. A biedny Jason będzie wyjeżdżał do kolejnego wyścigu, być może decydującego o tytule IMŚ i dziwić się będzie na widok goniących się po stadionie kibiców.........

    ,Podział'' ten spowodować może dodatkowo jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to agresja całego stadionu skierowana ku sektorowi ,,gości''. Agresja, która może towarzyszyć przed, podczas jak i po zawodach. I druga ta zdecydowanie gorsza i smutniejsza. Niechęć kibicowania całego stadionu do Patryka Dudka. No bo zakładając stworzony chory ,,podział'' można dojść do stwierdzenia, że Dudi reprezentuje w tym cyklu ,,tylko'' Falubaz, a nie Polskę........

    A co zrobicie jak np jeden z trójki pozostałych Polaków wyprzedzi na trasie Dudka??????

    Na moje to nic naprawdę dobrego nie wróży.........

    Zresztą przekonamy się o tym już ,,wkrótce'' podczas GP
    Wełna nie dziaduj. Nie pamietasz jak Smok w 2008 reagował na zwycięstwa Adamsa w GP?
    Co do zajmowania miejsc na stadionie to każdy woli siedziec w swoim gronie i raczej nikomu z Falubazu nie bardzo zależy żeby podczas GP rozmawiac z Wełną z Leszna.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #702
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Marian jeśli faktycznie i na serio porównujesz kibicowanie Adamsowi, który w 2008 roku miał już 12—ty sezon spędzony w Lesznie, do kibicowania kolesiowi, który z Zg związany jest 9-10 miesięcy to Ja autentycznie rozumiem, dlaczego to forum merytorycznie coraz bardziej się stacza.......
    Stażem to nawet porównywanie Protasa do Leigha jest nie na miejscu, bo temu pierwszemu jeszcze kilku sezonów brakuje, aby się zrównać z Adamsem w ilości odjechanych sezonów w ,,swoim" klubie........
    Dlatego szanujmy się Mariano i piszmy sensownie, albo nie piszmy w ogóle

  35. Powrót do góry    #703
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Marian jeśli faktycznie i na serio porównujesz kibicowanie Adamsowi, który w 2008 roku miał już 12—ty sezon spędzony w Lesznie, do kibicowania kolesiowi, który z Zg związany jest 9-10 miesięcy to Ja autentycznie rozumiem, dlaczego to forum merytorycznie coraz bardziej się stacza.......
    Stażem to nawet porównywanie Protasa do Leigha jest nie na miejscu, bo temu pierwszemu jeszcze kilku sezonów brakuje, aby się zrównać z Adamsem w ilości odjechanych sezonów w ,,swoim" klubie........
    Dlatego szanujmy się Mariano i piszmy sensownie, albo nie piszmy w ogóle
    Ja to wiem i Ty to wiesz, ale Falubaz to stan umysłu. Loktajew, czy Doyl dla niektorych to wychowankowie Falubazu, a swego czasu to nawet Nicki byl myszka Micki... Daj im żyć.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ni cholery nie zrozumiem takiego podejścia. Górnolotne i patetyczne kibicowanie albo Polakowi, bo tak trzeba (no nawet niech będzie, bo to wspólne dobro), albo w ogóle, bo można się narazić na komentarze o śmieszności. A przyjmiesz welna do wiadomości, że taki zwyczajny kibic może mieć radość z tego, że zawodnik startujący w jego klubie dobija do poziomu IMS i nie ma dla niego znaczenia w tym momencie, że ów żużlowiec za rok albo dwa będzie cieszył oko konkurencji? To dopiero musi być Janusz, prawda?

    W****ia mnie to tak samo, jak za czasów, gdy Gollob był polskim rodzynkiem w GP. Wtedy też kibicowanie komu innemu było bardzo fe i często spotykało się z ogólną krytyką. Przecież to tak głupie, że aż śmieszne.

    Polak, Polska, wartości, narodowość, tradycja, kościół, religia... A w normalnym życiu z wartości PiSu większość jednak szydzi. To jak to jest?

  37. Powrót do góry    #705
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Welna,
    zapominasz chyba,ze GP to w pierwszym szeregu zawody indywidualne.I chyba w ostatnim tez.
    Dlatego dziwie sie,ze TY sie dziwisz.
    Gdyby bylo inaczej,czy te wszytkie hejty w strone np. Hancocka przepuszczajacego swojego funfla z teamu mialby sens?
    Zawodnicy jezdza jednak z orzelkiem na piersi i dlatego zwykla przyzwoitosc nakazuje odpuszczenie sobie w tym dniu
    kibicowskich,klubowych animozji.Sympatie jednak pozostaja i to normalne.
    Ty przewidujesz czarny scenariusz z gwizdaniem na Bartka i z drugiej strony na Patryka a ja Ci mowie,ze jak takie przypadku beda,
    to pojedyncze jakis zapijaczonych tryglodytow.
    Nawet jak sektor bedzie zolto-zielony to i tak mniejsze zlo niz upiekszanie flagi narodowej roznej masci napisami,typu Torun,Zielona Gora czy Leszno.
    To jest prawdziwie januszowanie.Lzy w oczach podczas hymnu,trzymanie sie za serce przy jednoczesnym profanowaniu barw narodowych.

    Mariusz,
    czy naprawde napisanie kilku slow prawdy o Cieslaku musisz od razu nazywac jechaniem po nim?
    Masz jego obrazek nad lozkiem czy jak?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #706
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Mi tylko chodzi o jedną kwestię.
    Do tej pory GP było wydarzeniem nazwijmy to ponad podziałami.
    Utworzenie sektora specjalnego dla kibiców drużyny z jednego miasta spowoduje, że za rok takich sektorów możemy mieć np.już 5.
    Co za tym idzie? Ano to, że podczas GP, wrócimy do przyspiewek klubowych, wyzwisk wzajemnych.
    Jestem absolutnie przekonany, że już 13 maja będą przyspiewki falubazowe, a co za tym idzie, będą też w drugą stronę antyfalubazowe.
    Jednym słowem wrócimy na poziom szlamu ligowego.
    A przecież nie o to w tym chodzi.
    Nic więcej......
    Być może kibic zielonogórski nie wie jeszcze, że Dudek w tym cyklu reprezentuje Polskę, a nie tylko swój klub.....

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Buszmen (08-12-2016), Semen (08-12-2016)

  40. Powrót do góry    #707
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ja tam osobiście mogę kibicować Doylowi, czy temu, kto mi tam w danym dniu będzie pasował. Ale trochę się zgadzam z Wełną. Dlatego wolę jeździć na SGP i w ostatnich latach to jedyne imprezy, na których bywam (w WWA też będę po raz trzeci), bo klimat jest inny. Każdy kibicuje komu chce, nikt nikomu uwagi nie zwraca, ale aż tak wyraźne podziały (sektorowy) nie miały dotąd nigdy miejsca. Rozumiem kibiców z ZG, że za Dudkiem trzymają najmocniej, ale ja bym robił to mniej oficjalnie. No ale zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości. Ogólnie w cyklu SGP prędzej czy później dojdzie do wewnętrznej walki Polaków, co dotąd miało miejsce tylko w czasach Gollob v Hampel, jednak z wyraźnym podziałem na seniora i wasala. Z jednej strony mogą być kwasy, z drugiej... nakręci to koniunkturę.

    A co do Ostafa. Nie wiem, czy napisał prawdę, czy nie - nie wnikając w oceny, to ten artykuł jest wybitnie tendencyjny. "Pan Mareczek". Gdzie przez X lat siedział mu głęboko noskiem, wiadomo gdzie. Nie wiem czy poszło o to, że Cieślak napisał książkę z Koerberem, czy o co, ale widać tu pranie personalnych brudów. No ale dobre, przynajmniej jakoś to ożywia te media
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #708
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Mariusz,
    czy naprawde napisanie kilku slow prawdy o Cieslaku musisz od razu nazywac jechaniem po nim?
    Masz jego obrazek nad lozkiem czy jak?
    Ale ja nie rozstrzygam ile jest w tym prawdy a ile fałszu. Zastanawia mnie tylko, dlaczego akurat teraz i tak ostro, DO jedzie z Cieślakiem ? Przecież do tej pory to w zasadzie DO bardziej gloryfikował Shreka niż krytykował. Ba. nawet go ostro bronił jak poszła fama w swoim czasie, że Shreka chcą odsunąć od kadry. A tym razem pocisnął go mocno, nawet mocno podkoloryzował. Bo np. nie przypominam sobie aby Shrek przypisywał sobie akurat, dobrą postawę Doyle w SGP.

    Przecież to co napisał DO o Cieślaku, można by również napisać o nim z 5 czy 10 lat temu. Tylko nazwiska klubów czy zawodników pozmieniać, i można by było jechać z Cieślakiem niczym teraz. Więc raz jeszcze powtórzę, nie rozstrzygam ile racji i czy w ogóle ma DO, zastanawiam się tylko co takiego się wydarzyło, że DO akurat teraz zaatakował publicznie Shreka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #709
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Pewnie chciał go namówić do pisania w SF a Cieslak został przy PS wiec Ostaf strzelił focha i napisał paszkwil.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    lego (12-12-2016)

  44. Powrót do góry    #710
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Marian jeśli faktycznie i na serio porównujesz kibicowanie Adamsowi, który w 2008 roku miał już 12—ty sezon spędzony w Lesznie, do kibicowania kolesiowi, który z Zg związany jest 9-10 miesięcy to Ja autentycznie rozumiem, dlaczego to forum merytorycznie coraz bardziej się stacza.......
    Stażem to nawet porównywanie Protasa do Leigha jest nie na miejscu, bo temu pierwszemu jeszcze kilku sezonów brakuje, aby się zrównać z Adamsem w ilości odjechanych sezonów w ,,swoim" klubie........
    Dlatego szanujmy się Mariano i piszmy sensownie, albo nie piszmy w ogóle
    Żeby była jasność , to sezon 2017 będzie 14 rokiem PP w Falubazie

  45. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Żeby była jasność , to sezon 2017 będzie 14 rokiem PP w Falubazie
    No to, żeby była jasność.

    Brakuje mu jeszcze okrągłego roku do Adamsa
    Przy założeniu, że Adams to tylko ,,obcokrajowiec'', a Protas wychowanek to przyznasz, że to mimo wszystko przepaść..........

  46. Powrót do góry    #712
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No to, żeby była jasność.

    Brakuje mu jeszcze okrągłego roku do Adamsa
    Przy założeniu, że Adams to tylko ,,obcokrajowiec'', a Protas wychowanek to przyznasz, że to mimo wszystko przepaść..........
    No i się poddaje

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    welna (08-12-2016)

  48. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No to, żeby była jasność.

    Brakuje mu jeszcze okrągłego roku do Adamsa
    Przy założeniu, że Adams to tylko ,,obcokrajowiec'', a Protas wychowanek to przyznasz, że to mimo wszystko przepaść..........

    A w ogóle to czemu porównujesz Adamsa akurat z Protasem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #714
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A w ogóle to czemu porównujesz Adamsa akurat z Protasem ?
    No gdybym Go np porównywał z Musielakiem, to byłbym już na dzień dobry przegrany

    ps.Co do Adamsa i Protasa. Tak jakoś wyszło Na pewno nie bez powodu
    Może Mariano_Italiano Ci wytłumaczy. Zaobserwowałem, że jakoś Wam nie po drodze, więc daję Wam szansę na poprawę ,,stosunków''

  50. Powrót do góry    #715
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Co do Adamsa i Protasa. Tak jakoś wyszło Na pewno nie bez powodu
    To trza było Adamsa do Huszczy porownać, obaj już pokonczyli kariery

    Może Mariano_Italiano Ci wytłumaczy. Zaobserwowałem, że jakoś Wam nie po drodze, więc daję Wam szansę na poprawę ,,stosunków''
    W taki razie dziękuję, cofam pytanie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #716
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mi tylko chodzi o jedną kwestię.
    Do tej pory GP było wydarzeniem nazwijmy to ponad podziałami.
    Utworzenie sektora specjalnego dla kibiców drużyny z jednego miasta spowoduje, że za rok takich sektorów możemy mieć np.już 5.
    Co za tym idzie? Ano to, że podczas GP, wrócimy do przyspiewek klubowych, wyzwisk wzajemnych.
    Jestem absolutnie przekonany, że już 13 maja będą przyspiewki falubazowe, a co za tym idzie, będą też w drugą stronę antyfalubazowe.
    Jednym słowem wrócimy na poziom szlamu ligowego.
    A przecież nie o to w tym chodzi.
    Nic więcej......
    Być może kibic zielonogórski nie wie jeszcze, że Dudek w tym cyklu reprezentuje Polskę, a nie tylko swój klub.....
    To ma byc jakis zarzut?
    Wy pamietaliscie,ze Adams reprezentuje przede wszystkim Australie a nie tylko Unie?
    Dla kibica zielonogorskiego Dudek reprezentuje w pierwszej kolejnosci Zielona Gore i Falubaz, tak samo jak dla was
    Adams byl przede wszystkim przedstawicielem Unii.

    GP nigdy nie bylo wydarzeniem ponad podzialami.Kazdy kibicowal komu chce,kazdy gwizdal na kogo chce.
    Jasne,ze nie bylo to tak widoczne jak na lidze, bo byc nie moglo.Wzajemne animozje na meczach klubowych
    podsycaja w duzej mierze tzw. kumaci a ich,przynajmniej w takiej liczbie i tak zorganizowanych,na GP nie uswiadczysz.
    Rozumiem jednak Twoje obawy.Byc moze teraz beda w wiekszej liczbie i tak zorganizowani jak na lidze.
    Zobaczymy.Moim zdaniem tego nie bedzie.

    Co do specjalnego sektora dla zielonogorcow,to oni zawsze musza byc widoczni,chca byc glownym daniem.
    Nazywaja to magi czy jakos tak,ja to nazywam parciem na szklo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #717
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To trza było Adamsa do Huszczy porownać, obaj już pokonczyli kariery
    Do Huszczy to porównywałem Jankesa i też ,,dogadać'' się z Wami nie mogłem
    Swoją drogą, niby się ,,jakoś tam'' lubimy (My - leszczynianie, i Wy-zielonogórzanie), ale w żadnym temacie nie nadajemy na tych samych ,,falach''.
    Nie wiem, o czym musielibyśmy dyskutować, żeby mówić ,,jednym głosem''?????
    Może Gorzów???????

    ps. kingpin - pamiętam jak dziś, jak w decydującym biegu drużynówki Tomek ograł Adamsa na jego ,,domowym'' torze. I choć naprawdę było mi szkoda Leigha po tym biegu, to nawet przez moment nie doszło do mojej głowy, aby w tym biegu kibicować kangurowi. A jakby nie było. ,,Związany'' (przez staż Adamsa w Unii) byłem bardziej z Australijczykiem, aniżeli Gollobem. A tu z W69 słyszymy nawoływanie, że jedziemy kibicować swoim. I podają nazwiska Dudka i ........Doyla.
    Dlatego naprawdę z cekawością oczekuję reakcji sektora G23, kiedy to Jason będzie mijał linię mety przed Pawlickim, Zmarzlikiem czy Janowskim
    Reakcji tego sektora i reakcji pozostałej częsci stadionu na reakcję wspomnianego sektora G23

    Co do reszty pełna zgoda. Z naciskiem na to parcie na szkło
    Ostatnio edytowane przez welna ; 08-12-2016 o 19:26

  53. Powrót do góry    #718
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No ok,ale jednak GP a DPS to dwa inne swiaty.
    Na palcach jednej reki mozesz policzyc Polakow,obojetnie z jakiego miasta sie wywodza,
    ktorzy na DPS kibicuja zamiast Polsce,swojemu idolowi klubowemu.
    Ja znam tylko jednego,na szczescie nie osobiscie.Udziela sie na tym forum i podobno
    jest przykladem polskiego patrioty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Powrót do góry    #719
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze Shrek ostro podpadł Ostafińskiemu

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/651...zekome-zaslugi

    Nie przypominam sobie aby kiedyś DO tak jechał po Shreku
    To co do tej pory produkował niejaki DO, było kwitowane drwiącym uśmiechem, lub w najlepszym razie wzruszeniem ramion. Czyżby to się miało zmienić?
    Teksty i opinie DO mało mnie interesowały i przy tym pozostanę. Na pewno ciekawsze jest czytanie tego forum.

  55. Powrót do góry    #720
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Wydaje mi się, że wszyscy Ci, którzy kibicują obcokrajowcom w GP nie pamiętają czasów, kiedy dostawaliśmy baty nie tylko z takimi potęgami jak Dania, Szwecja, czy Wielka Brytania, ale nawet z Czechami, Węgrami, czy Niemcami. I wtedy pojawił się Tomek Gollob. Wielu na niego gwizdało na lidze, ale jednak w mistrzostwach świata prawie wszyscy mu kibicowali. To było niezwykłe, że po latach, kiedy nasi byli tłem dla innych nacji, nagle Polak potrafił walczyć z nimi jak równy z równym.

    Sympatie klubowe wzięły górę nad barwami narodowymi dopiero wtedy, kiedy przewróciło się nam w głowach od sukcesów. Robimy co roku złoto w IMŚJ, w DPŚ też prawie co roku medal i coraz częściej złoty. W IMŚ też wygląda to coraz lepiej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •