Strona 71 z 121 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,195 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3151
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 15 w 5 postach
    Takich i podobnych tekstów, masz na pęczki, podczas meczów, w każdej ekipie. Nie wyłączając z tego grona Stasia Chomskiego czy Palucha.
    Nie kłam Mariusz - nie słyszałem nigdy o wypowiedziach, w których Chomski albo Paluch nakłanialiby swoich podopiecznych do wożenia rywali w płot. Teksty godne szczerbatego menela z trybuny K nie przestoją kierownikowi drużyny. Osoby funkcyjne powinny trzymać swoje emocje na wodzy. Chomski słono zapłacił za swoją prywatną impulsywną opinię dotyczącą jakości sędziowania w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez zdepiefal ; 19-08-2017 o 15:35

  2. Powrót do góry    #3152
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdepiefal Zobacz posta
    Nie kłam Mariusz - nie słyszałem nigdy o wypowiedziach, w których Chomski albo Paluch nakłanialiby swoich podopiecznych do wożenia rywali w płot. Teksty godne szczerbatego menela z trybuny K nie przestoją kierownikowi drużyny. Osoby funkcyjne powinny trzymać swoje emocje na wodzy. Chomski słono zapłacił za swoją prywatną impulsywną opinię dotyczącą jakości sędziowania w Toruniu.
    Co-nie kłam Mariusz?
    To, że nie słyszałeś od trenera czy instruktora, to nie znaczy że takie nie padają. A być może gorsze.
    To środowisko się nie oszczędza w słowach, wszyscy przyzwyczajeni do takich tekstów. Choć mnie osobiście, razi to ilekroć słyszę takie głupoty. Zbyt dosłownie traktuję wszystko co usłyszę.
    Zawodnicy czy tam mechanicy, mogą siebie wzajemnie dowolnie lżyć i okłamywać.
    Natomiast nie wolno tego samego robić, w kierunku działaczy i sędziów. Delikwent zostaje sprawiedliwie osądzony i powieszony na miejscu!

  3. Powrót do góry    #3153
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdepiefal Zobacz posta
    Nie kłam Mariusz - nie słyszałem nigdy o wypowiedziach, w których Chomski albo Paluch nakłanialiby swoich podopiecznych do wożenia rywali w płot. Teksty godne szczerbatego menela z trybuny K nie przestoją kierownikowi drużyny. Osoby funkcyjne powinny trzymać swoje emocje na wodzy. Chomski słono zapłacił za swoją prywatną impulsywną opinię dotyczącą jakości sędziowania w Toruniu.
    Raz, że widocznie mało w życiu słyszałeś. A dwa, że nigdzie nie widzę, aby na tym filmiku, ktoś nakłaniał zawodnika, do wywożenia innych w płot. Gdzie ty to widzisz ?

    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Ok jest. Sąsiad bije żonę po pijaku. Zatem ja mogę nawalić się już od samego rana i chodzić po dzielni w samych dziurawych gaciach.
    Bo tak ta dzielnia wygląda.

    Świat Mariusza. Totalna patologia. Zapatrzenie się w własny klub bezwarunkowe.

    Muszę się jakoś oduczyć wchodzenia na SB bez logowania. Wtedy widzę posty Zielonegoszczura, czy innego Mariusza.

    Ściek.
    Aleś ty chłopaku tępy.

    To jest dopiero patologia
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3154
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No i jutro chyba nie pojedziemy...

  5. Powrót do góry    #3155
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    no mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i w obliczu tych prognoz pogody przełożą na inny termin, a nie na jutro. Bo skończy się tak, że ani nie pojadą jutro tego finału, ani nie pojedzie e-liga
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #3156
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Niech nie kombinują, tylko przekładają te juniorskie na inny termin, a liga niech jedzie.
    Nie ma już czasu na przekładanie ligi, a takie zawody juniorskie mogą odjechać nawet w przyszłym sezonie.

    Tu jedzie przecież najlepsza, najdroższa ... naj naj naj liga świata ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #3157
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    przenieśli na kiedy indziej, w nieokreślonej przyszłości
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #3158
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Oby. Pytanie kto jest odpowiedzialny za organizację tego DMEJ?
    Nie pamiętam niestety za bardzo z przeszłości tego typu decyzji, które byłyby logiczne.

  9. Powrót do góry    #3159
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Oby. Pytanie kto jest odpowiedzialny za organizację tego DMEJ?
    Nie pamiętam niestety za bardzo z przeszłości tego typu decyzji, które byłyby logiczne.
    To są FIM-owskie zawody.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #3160
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To są FIM-owskie zawody.
    Że FIM-owskie to jasne tylko chodziło mi czy w to jest zamieszane jakieś Nice, OneSport itp..

    Całe szczęście, że już wiadomo, że nie na jutro.

  11. Powrót do góry    #3161
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach

    Jackob Thorsell

    Dla mnie kwestia ewentualnego medalu to kwestia tego zawodnika. Liczenie, ze cała czwórka liderów bedzie miała swój dzień w czterech kolejnych meczach bez wpadki jest bardzo optymistyczne.
    Dlatego nasi działacze i trener powinni zrobić wszystko, żeby zrobić z Jackobem sprzetowo to co robili z Jackiem Holderem w Apatorze i Brady Kurtzem w ROW.
    Na świetnie przygotowanych motocyklach moze to byc piąty lider. Juz w derbach pokazał, ze umie wygrać bieg i ocalić wynik.

  12. Powrót do góry    #3162
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    obejrzałem te filmiki i mam następujące pytanie.
    niech ktoś mądry odpowie, po co falubazowi jest taki cieślak (lub każdy inny trener), skoro nawierzchnię i tak przygotowuje komisarz toru, a zawodnicy podczas meczu robią, co chcą, wybierając np. pola startowe poprzez granie w "papier, nożyczki"?

  13. Powrót do góry    #3163
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach

    Rohan Tungate.

    Pisalem przed sezonem, ze Lodz bedzie miala w nim lidera a my zrobilismy blad nie sciagajac go do nas.
    Na przyszly sezon warto byloby go wyjac z Lodzi a moze byc u nas jednym z liderow.
    Co Wy na to?

    Kolarz - ja tez mialem podobne odczucia. Wez jednak pod uwage, ze Narodowy ma cos w sobie. Przyznaja to nawet zawodnicy jak Doyle. Nie wiem, co to moze byc bo jak sie poslucha to Pan Marek mowi bardzo prosto i oszczednie ale widac potrafi doradzic w kwestii dopasowania do toru czy innych. Dodatkowo ma jakiegos nosa do zwodnikow bo jego wynalazki predzej czy pozniej odpalaja (Holder, Madsen, Artiom Laguta etc.). Choc i we Wrocku maja nosa ostatnimi latami.

  14. Powrót do góry    #3164
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Tungate trochę szybciej zauważyłem, dlatego jest już zarezerwowany dla UL Holder wynalazek Cieślaka?

  15. Powrót do góry    #3165
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Gra w papier nożyczki to rzeczywiście nieporozumienie. Żeby było uczciwie powinni grać w marynarza, a jak już koniecznie chcą w ten papier i nożyczki to przynajmniej do trzech zwycięstw.

  16. Powrót do góry    #3166
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Zaczynał w Wrocławiu kiedy Cieślak był tam trenerem. Bardziej mnie bawi przypisywanie pozostałych nazwisk Cieślakowi. Szczególnie Artiom kiedy trafiał do UT był już po sezonie w GP i kwestią było kiedy poukłada sobie wszystko i wróci do jazdy na poziomie tej z Lokomotivu

    A Tungata bierzcie mocno przereklamowany taka trochę lepsza wersja Karpova średnia nabita głównie na łódzkim torze który często był przygotowany tak że w Ekstralidze komisarz by zawału dostał. Na wyjazdach średnia na poziomie Jędrzejewskiego czy Tarasienki
    Ostatnio edytowane przez devilzg ; 20-08-2017 o 16:53

  17. Powrót do góry    #3167
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Hmm, mamy koniec RZ. I wygrywamy ją.

    Na 14 meczy mamy tylko 3 porażki. Gdyby nie absencja Doyle w meczu z Lesznem, byłyby 2 porażki.

    Co ciekawe. Nie mając dobrych juniorów, wygrywamy RZ. Można ? Można
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #3168
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, mamy koniec RZ. I wygrywamy ją.

    Na 14 meczy mamy tylko 3 porażki. Gdyby nie absencja Doyle w meczu z Lesznem, byłyby 2 porażki.

    Co ciekawe. Nie mając dobrych juniorów, wygrywamy RZ. Można ? Można
    A więc zaczynamy wątek meczu półfinałowego ma się rozumieć

    Zacznę zatem deliktanie, przyjemnie i sympatycznie, i poinformuję, że My w tym meczu jechaliśmy bez Pedersena.

    W ogóle jedziemy praktycznie cały sezon bez lidera i tracimy na koniec RZ do pierwszego miejsca ZALEDWIE 2 oczka.
    Gdyby nie kontuzja Dzika pewnie byśmy zakończyli rundę z 32 oczkami!!!!

    ps. zapraszam do dyskusji

  19. Powrót do góry    #3169
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, mamy koniec RZ. I wygrywamy ją.

    Na 14 meczy mamy tylko 3 porażki. Gdyby nie absencja Doyle w meczu z Lesznem, byłyby 2 porażki.

    Co ciekawe. Nie mając dobrych juniorów, wygrywamy RZ. Można ? Można
    Z taką seniorską paką to wszystko można. Tyle, że jak jedno ogniwo seniorskie zawiedzie to mamy poważny problem, bo juniorzy nie pomogą.
    Ja jestem optymistą, widać że Patryk i Jason już się uporali z problemami sprzętowymi. Teraz najważniejsze mecze przed nami. Trudniej będzie wygrać półfinał niż zrobić majstra. Zaryzykuję stwierdzenie, że nasz półfinał jest o złoto.
    Gorzów bez PUKa będzie miał mega problem z pokonaniem Sparty (nawet zakładając ogólny spadek formy Spartan), ale mam nadzieje że wygra. Pierwsze derby o złoto, byłoby fajnie

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A więc zaczynamy wątek meczu półfinałowego ma się rozumieć

    Zacznę zatem deliktanie, przyjemnie i sympatycznie, i poinformuję, że My w tym meczu jechaliśmy bez Pedersena.

    W ogóle jedziemy praktycznie cały sezon bez lidera i tracimy na koniec RZ do pierwszego miejsca ZALEDWIE 2 oczka.
    Gdyby nie kontuzja Dzika pewnie byśmy zakończyli rundę z 32 oczkami!!!!

    ps. zapraszam do dyskusji
    Brak Dzika należy traktować jako wzmocnienie a nie osłabienie

  20. Powrót do góry    #3170
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Leszno juniorami ma przewagę jakis 9 punktow. Bo pewnie skonczy sie tak ze nasi juniorzy zrobia tam max 3 pkt a leszna 12 lub wiecej. Seniorzy falubazu muszą sie wspiac na swoje maximum. Wtedy jest szansa na powalczenie. Ja szczerze wątpię w to zebysmy tam uzbierali choćby 40 pkt. Dudek w cale nie jest jakis szybki a na tym lotnisku w Lesznie beda go mojac jak chca

  21. Powrót do góry    #3171
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To prawda, bo w tym prawilnym klubie Pedersen na pewno nie pojechalby za najslabszego, tzn. Kapitana "przykladne zachowanie"

  22. Powrót do góry    #3172
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Leszno juniorami ma przewagę jakis 9 punktow. Bo pewnie skonczy sie tak ze nasi juniorzy zrobia tam max 3 pkt a leszna 12 lub wiecej. Seniorzy falubazu muszą sie wspiac na swoje maximum. Wtedy jest szansa na powalczenie. Ja szczerze wątpię w to zebysmy tam uzbierali choćby 40 pkt. Dudek w cale nie jest jakis szybki a na tym lotnisku w Lesznie beda go mojac jak chca
    12 pkt to bardzo dużo. Jeśli tyle zrobią to raczej po nas. Play offy to jest jazda dla dorosłych chłopców, nie będzie zostawiania miejsca przy bandzie a presja będzie ogromna. Wątpię żeby tyle zrobili.

  23. Powrót do góry    #3173
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    12 pkt to bardzo dużo. Jeśli tyle zrobią to raczej po nas. Play offy to jest jazda dla dorosłych chłopców, nie będzie zostawiania miejsca przy bandzie a presja będzie ogromna. Wątpię żeby tyle zrobili.
    Tak jak niemal wszyscy watplili, że Smyk zanotuje progres To jest drugi Hampel ze swoim sprzętem wyskoczy ze startu, i tyle go będziecie widzieć. Amen.

  24. Powrót do góry    #3174
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Watpili to wszyscy w Lesznie. Teraz nagle klekajcie narody, bo przeciez to zarty byly

  25. Powrót do góry    #3175
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2017
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Cała nadzieja dla kibiców falubazu aby Baron nie wyciągnął z reklamówki magicznego toru z pierwszego meczu

  26. Powrót do góry    #3176
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Watpili to wszyscy w Lesznie. Teraz nagle klekajcie narody, bo przeciez to zarty byly
    To prawda. Na szczęście sobie nie mam absolutnie nic do zarzucenia

  27. Powrót do góry    #3177
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tak jak niemal wszyscy watplili, że Smyk zanotuje progres To jest drugi Hampel ze swoim sprzętem wyskoczy ze startu, i tyle go będziecie widzieć. Amen.
    To czemu tak nie wyskakiwał ze startu, w meczu ze Spartą czy Czewą ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #3178
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Zapraszamy do Leszna na walkę o wyjście z 30 punktów.
    Proszę o podobnie merytoryczne wpisy, bez zbędnej napinki.
    Tyle w temacie.

  29. Powrót do góry    #3179
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Zapraszamy do Leszna na walkę o wyjście z 30 punktów.
    Proszę o podobnie merytoryczne wpisy, bez zbędnej napinki.
    Tyle w temacie.
    Załóż wątek meczowy i tam zapraszaj na wpisy merytoryczne.
    Tu jest "Falubaz Zielona Góra 2017", poniał?
    A napinka i tak będzie, bo cóż to byłby za klasyk i to jeszcze na półfinał PO?
    Napinka na meczu Zielona-Leszno, jest jak owalny tor we Wrocławiu.



    PS
    Z 30 ciężko będzie wyjść, każdy zawodnik Falubazu musiałby zrobić 1 punkt więcej. A jak ktoś pojedzie gorzej, to kto nadrobi?
    Nawet taśmy nas nie ratują, na to czekają już Smektała z Kuberą.
    Znikąd pomocy, znikąd wsparcia, sromota.

  30. Powrót do góry    #3180
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Zapraszamy do Leszna na walkę o wyjście z 30 punktów.
    Proszę o podobnie merytoryczne wpisy, bez zbędnej napinki.
    Tyle w temacie.
    To prawda, będzie wam ciężko wyjść z 30 punktów, nawet u siebie. Wasza jedyna nadzieja na uratowanie wyniku, to Grzesiu Zengota, który w leszczyńskim (leszniańskim ?) grajdole jako jedyny prezentuje jako taki poziom.

  31. Powrót do góry    #3181
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    mnie osobiście cieszy, że w półfinale wpadamy na unię leszno.
    falubaz ma szansę wymazać wstyd po podwójnym blamażu z rundy zasadniczej.
    ewentualne dmp dla falubazu przy rozminięciu się w playoff z unią leszno (gdyby ta odpadła w półfinałach w drugiej parze) oznaczałoby dla mnie bezwartościowość tego złota.
    musimy więc wygrać najpierw z unią, a potem w finale ze stalą i zakończyć erę tych bezsensownych remisów.

  32. Powrót do góry    #3182
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Nie cpaj tyle

  33. Powrót do góry    #3183
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    huczcie, huczcie, a skonczy się jak rok temu z Toruniem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #3184
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Dzisiejsza licencja 250cc
    Fabian Ragus - 2003 - ZKŻ Zielona Góra

    Ktoś coś może powiedzieć o tym chłopaku? Z Zielonej jest? To my w ogóle szkolimy na 250???

  35. Powrót do góry    #3185
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Nie jestem przekonany do końca czy te przepisy ostatecznie weszły w życie ale wydaje mi się że ta licencja to efekt debilnych przepisów.
    A z tego co kojarze to Fabian chyba z Sulechowa jest.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    Szczecin (22-08-2017)

  37. Powrót do góry    #3186
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Nie jestem przekonany do końca czy te przepisy ostatecznie weszły w życie ale wydaje mi się że ta licencja to efekt debilnych przepisów.
    A z tego co kojarze to Fabian chyba z Sulechowa jest.
    Bardziej Nietkowice.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3187
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A nasi zawodnicy i trener juz wiedza chociaz co bylo przyczyna tak wysokiej porazki w Lesznie? Moze jakis zaprzyjazniony zawodnik Sparty czy Stali by podpowiedzial naszym jak trzeba na Smoczyku teraz ustawiac motocykle...

  39. Powrót do góry    #3188
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A nasi zawodnicy i trener juz wiedza chociaz co bylo przyczyna tak wysokiej porazki w Lesznie? Moze jakis zaprzyjazniony zawodnik Sparty czy Stali by podpowiedzial naszym jak trzeba na Smoczyku teraz ustawiac motocykle...
    To samo co było powodem wygranej Falubazu we Wrocku.

    Czyli start i kreda. Z tą różnicą, ze we Wrocku nasi idealnie dopasowali się na start. To jest własnie loteria taki tor. Bo jak przyjezdni zatrybią jak ustawić motory, tak aby wygrywać starty, to miejscowi maja pozamiatane.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #3189
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    obejrzyj jeszcze raz ten mecz, bo widac, ze starosc postepuje i pamiec juz nie ta.

    A koledze odpowiadam: poczatek sezonu i tylko tyle. Anomalia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #3190
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cieślak w PS mówi, że jest już po wstępnych rozmowach i nie zamierza odchodzić po sezonie.
    Ciekawe ile w tym prawdy, a ile zasłony dymnej?

    Powiedział także, że z tego co wie to jest duża szansa, że wszyscy zawodnicy zostaną.

  42. Powrót do góry    #3191
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To samo co było powodem wygranej Falubazu we Wrocku.

    Czyli start i kreda. Z tą różnicą, ze we Wrocku nasi idealnie dopasowali się na start. To jest własnie loteria taki tor. Bo jak przyjezdni zatrybią jak ustawić motory, tak aby wygrywać starty, to miejscowi maja pozamiatane.
    Mariusz powiedz, że żartowałeś, albo, że meczu nie widziałeś!
    W tamtym spotkaniu było ścigania jak mało gdzie!!!

    Dlatego zanim coś napiszesz - sprawdź - bo słabo to wygląda, jak tak doświadczony forumowicz zachowuje się jak Strzelec na drugim łuku gorzowskiego toru...........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 23-08-2017 o 20:52

  43. Powrót do góry    #3192
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz powiedz, że żartowałeś, albo, że meczu nie widziałeś!
    W tamtym spotkaniu było ścigania jak mało gdzie!!!

    Dlatego zanim coś napiszesz - sprawdź - bo słabo to wygląda, jak tak doświadczony forumowicz zachowuje się jak Strzelec na drugim łuku gorzowskiego toru...........
    No dobra, start, I łuk, i kreda

    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Cieślak w PS mówi, że jest już po wstępnych rozmowach i nie zamierza odchodzić po sezonie.
    Ciekawe ile w tym prawdy, a ile zasłony dymnej?

    Powiedział także, że z tego co wie to jest duża szansa, że wszyscy zawodnicy zostaną.
    W trakcie sezonu rozmawiał już z Tymczyszynem. I dał mu info, że jeśli odejdzie to tylko do Czewy. Ale tam musza mu zapewnić odp. warunki do pracy. I nie tylko o kasę tam chodzi. Skoro dzisiaj Shreku mówi, że jest skłonny zostać w ZG, to dla mnie znaczy tyle, że daje tym z Czewy ostatnie przysłowiowe 5 minut na decyzje. Jeśli tych decyzji nie będzie, to Shrek zostanie pewnie w ZG.

    Swoją droga on ma u nas naprawdę dobre warunki do pracy. Nikt mu się nie wpierdziela, ma 100% wolną rękę. Co ciekawe, Jarek Hampel też sygnalizuje, ze jest zainteresowany dalsza współpracą. Podobnie Doyle i Jacob. Jarka aby zatrzymać to trzeba będzie jednak dorzucić parę groszy. Kasa jednak ma się zgadzać. A jak uda się wjechac do finału to będzie lekka nadwyżka.

    A jak finał pojechalibyśmy z Gorzowem, to nadwyżka będzie troszkę większa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #3193
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W trakcie sezonu rozmawiał już z Tymczyszynem. I dał mu info, że jeśli odejdzie to tylko do Czewy. Ale tam musza mu zapewnić odp. warunki do pracy. I nie tylko o kasę tam chodzi. Skoro dzisiaj Shreku mówi, że jest skłonny zostać w ZG, to dla mnie znaczy tyle, że daje tym z Czewy ostatnie przysłowiowe 5 minut na decyzje. Jeśli tych decyzji nie będzie, to Shrek zostanie pewnie w ZG.

    Swoją droga on ma u nas naprawdę dobre warunki do pracy. Nikt mu się nie wpierdziela, ma 100% wolną rękę. Co ciekawe, Jarek Hampel też sygnalizuje, ze jest zainteresowany dalsza współpracą. Podobnie Doyle i Jacob. Jarka aby zatrzymać to trzeba będzie jednak dorzucić parę groszy. Kasa jednak ma się zgadzać. A jak uda się wjechac do finału to będzie lekka nadwyżka.

    A jak finał pojechalibyśmy z Gorzowem, to nadwyżka będzie troszkę większa
    Dodatkowo, kto wie czy Czewa nie postawi na Kędziorę? Na koniec sezonu jego notowania tam mocno wzrosły, a jest zdecydowanie tańszy. Nie mam na myśli tylko warunków finansowych samej umowy, ale także te dodatkowe wymagania Cieślaka. Pewnie m.in. dotyczące składu. Pożyjemy - zobaczymy.

    Dla mnie od samego Cieślaka ważniejsze jest pozostanie kluczowych zawodników, ale pewnie jeden temat jest nierozerwalnie związany z drugim.

  45. Powrót do góry    #3194
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach

    Jak to jest z tymi kontraktami i rozmowami

    -Od jakiegos czasu mamy w Ekstralidze kluby jak Gorzow, ZG, Torun czy Leszno z budzetami 8-10 mln. I poza tym takie co maja blizej 5 mln jak Grudziadz, Rybnik, Czewa etc.

    Pomimo tego czesto zawodnicy jezdzacy w tych klubach z mniejszym budzetem (czyli pewnie za mniejsze stawki) bardzo szybko dogaduja sie u swojego dotychczasowego pracodawcy i nie negocjuja zbytnio z klubami najbogatszymi nawet. Ostatnio znow tak zrobil Artiom Laguta, slyszy sie ze Madsen raczej zaklepany w Czewie, Murzyn w Grudziadzu, Woryna nie zamierza opuszczac Rybnika etc.

    Czyzby jednak te stawki nie byly az tak rozbiezne. Moze licza na to, ze w slabszym klubie bedac liderem maja wiecej startow i zrobia wiecej punktow? No ale wtedy czesto odpadaja PO.

  46. Powrót do góry    #3195
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    U nas Łaguta nie dostanie więcej niż w Grudziądzu, a o punkty będzie miał trudniej - chyba że wynegocjuje sobie pozycję w parze z juniorem (takiego wała ). Do tego robią mu tor na zyczenie i traktują jak bożyszcze z racji bycia rodzynkiem. Pchałbyś się wówczas do Falubazu, gdzie na dzień dobry będziesz uznawany za nr 4 po Dudku, Protasiewiczu i Doyle'u?

    Dla zawodnika jego pokroju jedynym minusem jest brak możliwości zdobycia medalu DMP z cienką drużyną, no ale jak taki typek ma razem z bratem wyrąbane na medale w kadrze i gp to w zasadzie temat bez znaczenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •