Strona 40 z 121 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie, ja sam nie wiem czy ta jakość jest ..ujowa dlatego, że mąka jest do doopy czy może piec jest nic nie wart. Może to jest tak, że piec w ZG czy Lesznie to jeden ...uj. A różnica wynika tylko z faktu, że u was sama mąka jest znacznie lepszej jakości. Dałbyś głowę, że tak nie jest ?
    Czytając Ciebie.. to ja dałbym głowę, że Ty wciągasz coś co przypomina mąkę

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (27-04-2017)

  3. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Czytając Ciebie.. to ja dałbym głowę, że Ty wciągasz coś co przypomina mąkę
    Hmm, ja bym nawet palca u nogi, a co dopiero głowę, za twoje wypociny nie dał
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1758
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czemu ? Bo tak ci wygodniej

    A ja myślałem, ze rozmawiamy o szkoleniu jako takim ? A ty mi mówisz, że szkolicie dobrze tylko juniorów



    No własnie, ja sam nie wiem czy ta jakość jest ..ujowa dlatego, że mąka jest do doopy czy może piec jest nic nie wart. Może to jest tak, że piec w ZG czy Lesznie to jeden ...uj. A różnica wynika tylko z faktu, że u was sama mąka jest znacznie lepszej jakości. Dałbyś głowę, że tak nie jest ?
    Wygodniej, to mi było mieszkać w Lesznie tutaj mam dziwne ronda, gdzie co chwile jest szansa, że ktoś Cię trafi i do tego Falubaz

    Region kiepski pod kątem rolnictwa, to mąka nie ta...Mariusz dobrze wiesz o co chodzi tylko nie chcesz przyznać racji. Odnieś się proszę do sytuacji tych młodych chłopaków, którzy muszą (teraz jak czytam nie muszą, bo mało jeżdżą) szukać pomocy u lokalnych firm, żeby łatać sprzęt. Informacja z pierwszej ręki od właścicieli takich firm. Swoją drogą swego czasu Dudkowi dobierałem rozwiązanie do manetki gazu i cholera miała się zaciąć, a przywiózł tytuł IMPa

  5. Powrót do góry    #1759
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Odnieś się proszę do sytuacji tych młodych chłopaków, którzy muszą (teraz jak czytam nie muszą, bo mało jeżdżą) szukać pomocy u lokalnych firm, żeby łatać sprzęt.
    Hmm, no ale to chyba dobrze ? Jak młody zawodnik szuka sobie sponsora. Czyż nie ?

    A że tak zapytam, w Lesznie jak rozumiem Szlauderbach, Lis czy Lutowicz, wszystko dostają na tacy ? I po żadnych sponsorach nie latają ? Czy jak to tam u was wygląda ? Bo jeszcze w ubiegłym roku, taki Lis w ZG jak przybąbał, to już do następnego biegu nie wyjechał, bo ani Smektała ani Kubera, motoru pożyczyć nie chcieli mu.

    A w ogóle to czemu każesz mi się odnosić do tej sytuacji. Przecież ja tez jestem zdania, że w ZG również kuleje szkolenie. Widziałeś gdzieś abym chwalił nasza myśl szkoleniową ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #1760
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, no ale to chyba dobrze ? Jak młody zawodnik szuka sobie sponsora. Czyż nie ?

    A że tak zapytam, w Lesznie jak rozumiem Szlauderbach, Lis czy Lutowicz, wszystko dostają na tacy ? I po żadnych sponsorach nie latają ? Czy jak to tam u was wygląda ? Bo jeszcze w ubiegłym roku, taki Lis w ZG jak przybąbał, to już do następnego biegu nie wyjechał, bo ani Smektała ani Kubera, motoru pożyczyć nie chcieli mu.

    A w ogóle to czemu każesz mi się odnosić do tej sytuacji. Przecież ja tez jestem zdania, że w ZG również kuleje szkolenie. Widziałeś gdzieś abym chwalił nasza myśl szkoleniową ?
    Jest mechanik klubowy i nie słyszałem, żeby młodzi szukali pomocy w firmach. Żeby bylo jasne mówimy często o małych remontach, gdzie nie potrzeba dużych nakładów finansowych. Ot zwykłe dotoczenie/regeneracja części na tokarce...o takie prozaiczne sprawy chodzi.

    Co do naszych, to mówimy o kontraktach zawodowych i ja o problemach tozsamych z tymi, ktore maja Wasi juniorzy, nie slyszalem. Na pewno najmniejsze wsparcie ma w tej chwili wypożyczony Lutowicz, bo tu raczej mąka mniej wartościowa, aczkolwiek może być podobnie, jak z Nowakiem. Ten także początkowo zbyt dobrze się nie prezentował.

    Rozmawiajmy przede wszystkim w kontekście adeptów, bo tu słyszałem o największym problemie zielonogorskiego szkolenia. I jak tu się dowiedzieć jaka jest mąka, skoro nie można jej spróbować, a przewidzieć wypieku nie da rady?

  7. Powrót do góry    #1761
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Ali_G mieszkasz w zielonej i jeszcze nie nasiąknąłeś tym naszym prowincjonalnym szowinizmem?! Szok! Wiedz, że nie wszyscy patrzą na Falubaz przez różowe gogle, a trolli Mariolopodobnych nie da się wyplenić. Cokolwiek złego byś powiedział na przenajświętszy, to choćbyś udowodnił fakty i tak przegrasz Ruszasz temat o kupowaniu juniorów z zewnątrz, to typ odbija piłeczkę, że Unia nabywa seniorów. Masakra. Devilzg wypomina, że na MDMW nasi puszczają podstawowych juniorów zamiast tych nieopierzonych, to troll zaczyna kontratak, że Stal wystawiła skład również z podstawowych... Lecz nie wziął pod uwagę różnicy wieku. Pozdro.

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Dominik (27-04-2017), PrzemoZG (27-04-2017), RUSTY (01-10-2017), vicar (27-04-2017)

  9. Powrót do góry    #1762
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Ali_G mieszkasz w zielonej i jeszcze nie nasiąknąłeś tym naszym prowincjonalnym szowinizmem?! Szok! Wiedz, że nie wszyscy patrzą na Falubaz przez różowe gogle, a trolli Mariolopodobnych nie da się wyplenić. Cokolwiek złego byś powiedział na przenajświętszy, to choćbyś udowodnił fakty i tak przegrasz Ruszasz temat o kupowaniu juniorów z zewnątrz, to typ odbija piłeczkę, że Unia nabywa seniorów. Masakra. Devilzg wypomina, że na MDMW nasi puszczają podstawowych juniorów zamiast tych nieopierzonych, to troll zaczyna kontratak, że Stal wystawiła skład również z podstawowych... Lecz nie wziął pod uwagę różnicy wieku. Pozdro.
    Bruno jeszcze się trzymam 😀 może za krótko tu jestem? ☺️

    W każdym razie zdaję sobie sprawę, jak większość z Was do tego tematu podchodzi. I serio mam nadzieję, że to się zmieni w Falubaz ie. W innym wypadku nasze klasyki stracą koloryt, choć na trybunach pozostaną pewne standardy od pradziada przekazywane😉

    A propos MDMW jakiś mały błąd, niekoniecznie własny i formacja juniorów FZG w Lesznie wyglądała by tak:

    6.Mariusz
    7.Mariusz

    😉

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #1763
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Jest mechanik klubowy i nie słyszałem, żeby młodzi szukali pomocy w firmach.

    Pozwole sobie wtracic 2gr.
    Troche nie rozumiem - czy UL ma 100% powierzchni reklamowej juniora?
    Jesli tak to wcale nie jest to dobre rozwiazanie - bo jak mlodego nauczysz zycia w tym biznesie jesli wszystkim zajmuje sie
    klub?
    Natomiast jesli juniorzy maja swoje miejsca dla potencjalnych reklamodawcow to chyba w ich interesie jest latanie po firmach i szukanie dodatkowej kasy?
    Piszac brutalniej... jesli juz teraz nie naucza sie poruszania stricte biznesowego to po przejsciu na seniorke przezyja szok i nic z nich nie bedzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #1764
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Unia nie ma 100% powierzchni reklamowej. Mlodzi maja swobode i w ich interesie jest latac za sponsorami. Kubera ze Smykiem radza sobie z tym bardzo.dobrze i maja ich wielu, podobnie bylo z Kaczmarkiem. Inna sprawa ze gdyby liczyli na klub w tym temacie to by sie przeliczyli bo ten ma ewidentny problem z pozyskiwaniem i utrzymywaniem sponsorow...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  12. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Ali_G mieszkasz w zielonej i jeszcze nie nasiąknąłeś tym naszym prowincjonalnym szowinizmem?! Szok! Wiedz, że nie wszyscy patrzą na Falubaz przez różowe gogle, a trolli Mariolopodobnych nie da się wyplenić. Cokolwiek złego byś powiedział na przenajświętszy, to choćbyś udowodnił fakty i tak przegrasz Ruszasz temat o kupowaniu juniorów z zewnątrz, to typ odbija piłeczkę, że Unia nabywa seniorów. Masakra. Devilzg wypomina, że na MDMW nasi puszczają podstawowych juniorów zamiast tych nieopierzonych, to troll zaczyna kontratak, że Stal wystawiła skład również z podstawowych... Lecz nie wziął pod uwagę różnicy wieku. Pozdro.
    Bruno, a miałeś już nie pajacować.

    Pokaż mi pajacu w tym wątku, choćby jedną osobę która wypowiada się pozytywnie o szkoleniu adeptów w ZG ? Znasz taką ? Bo ja nie. Więc przestań uprawiać tutaj masochizm.

    Inna kwestia. Skoro jakiś klub kupuje zawodników z zewnątrz, obojętnie czy juniorów czy seniorów, to chyba robi to dlatego, że jego własny potencjał kadrowy jest słaby. Czyż nie ? Wytłumacz mi dlaczego taka Unia lekką ręką oddała Balona czy Musielaka, a kupiła Emila, Zengotę, PK czy Nickiego ? Więc skoro doszliśmy już do tego, że potencjał kadrowy takiej Unii, oparty na ich własnych zawodnikach, jest za słaby na to aby walczyć o poważne cele W SE, to chyba znaczy, że te ich szkolenie też nie jest na najwyższym, wzorcowym poziomie. Jak wielu tutaj próbuje sugerować. No chyba, że chcemy powiedzieć, że w takiej Unii to szkolenie jest trochę mniej ...ujowe niż w ZG. To wtedy zgoda. Doszliśmy do porozumienia.

    I sprawa obsady na MDMW. Ja nie znam powodów dla których żaden z naszych pozostałych adeptów nie brał udziału w tym turnieju. Ale znam powód dla którego wystąpili w nim Zgarda, Misio i Burza. A był nim zbliżający się mecz ligowy. I ten powód przemawia do mnie jak najbardziej.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-04-2017 o 09:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1766
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bruno, a miałeś już nie pajacować.

    Pokaż mi pajacu w tym wątku, choćby jedną osobę która wypowiada się pozytywnie o szkoleniu adeptów w ZG ? Znasz taką ? Bo ja nie. Więc przestań uprawiać tutaj masochizm.

    Inna kwestia. Skoro jakiś klub kupuje zawodników z zewnątrz, obojętnie czy juniorów czy seniorów, to chyba robi to dlatego, że jego własny potencjał kadrowy jest słaby. Czyż nie ? Wytłumacz mi dlaczego taka Unia lekką ręką oddała Balona czy Musielaka, a kupiła Emila, Zengotę, PK czy Nickiego ? Więc skoro doszliśmy już do tego, że potencjał kadrowy takiej Unii, oparty na ich własnych zawodnikach, jest za słaby na to aby walczyć o poważne cele W SE, to chyba znaczy, że te ich szkolenie też nie jest na najwyższym, wzorcowym poziomie. Jak wielu tutaj próbuje sugerować. No chyba, że chcemy powiedzieć, że w takiej Unii to szkolenie jest trochę mniej ...ujowe niż w ZG. To wtedy zgoda. Doszliśmy do porozumienia.

    I sprawa obsady na WDMW. Ja nie znam powodów dla których żaden z naszych pozostałych adeptów nie brał udziału w tym turnieju. Ale znam powód dla którego wystąpili w nim Zgarda, Misio i Burza. A był nim zbliżający się mecz ligowy. I ten powód przemawia do mnie jak najbardziej.
    Człowieku! nie rozumiesz, że nie rozbija się o to czy Unia będzie miała za 3-4 lata Smektałe na seniorce za Emila? Rozbija się o to, że mają dwóch pewnych juniorów a nie kaskaderów/jeźdźców bez głowy, którzy nie tylko sobie mogą zrobić krzywdę. W pod tym względem jak pokazują lata wstecz KSUL bije wszystkie kluby na głowe. Nie pamiętam, żeby w ostatnim czasie narzekali na słaby duet juniorski. Wcześniej był Piter-Musielak teraz Smektała - Kuba. Ba stać ich było żeby przytulić kase i puścić jeszcze jednego dobrego juniora do konkurencji! Dlaczego nikt do ZG nie przychodzi po juniorów.

    Oczekuje na odpowiedź na powyższe pytanie.

  14. Powrót do góry    #1767
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Jak nie przychodzi jak przychodzi a Strzelec w Czestochowie teraz Potoniec w Łodzi 😉

  15. Powrót do góry    #1768
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Człowieku! nie rozumiesz, że nie rozbija się o to czy Unia będzie miała za 3-4 lata Smektałe na seniorce za Emila? Rozbija się o to, że mają dwóch pewnych juniorów a nie kaskaderów/jeźdźców bez głowy, którzy nie tylko sobie mogą zrobić krzywdę. W pod tym względem jak pokazują lata wstecz KSUL bije wszystkie kluby na głowe. Nie pamiętam, żeby w ostatnim czasie narzekali na słaby duet juniorski. Wcześniej był Piter-Musielak teraz Smektała - Kuba. Ba stać ich było żeby przytulić kase i puścić jeszcze jednego dobrego juniora do konkurencji! Dlaczego nikt do ZG nie przychodzi po juniorów.

    Oczekuje na odpowiedź na powyższe pytanie.
    Następny który prostych kwestii nie rozumie. Co jeden to lepszy osioł.

    Po pierwsze, nie jest tak, że nikt do ZG nie przychodzi po juniorów. Jak już zadajesz takie pytania to najpierw sprawdź czy są one zasadne. Bo z tego co nam publicznie wiadomo, Skrzydlewski wypożyczył np. Potońca. Czyli już tylko ten przykład pokazuje, że bredzisz.

    Po drugie, to nie jest tak, ze taki Zgarda, Burza czy Potoniec to kaskaderzy czy jeźdźcy bez głowy. Więc znowu bredzisz. Jasne, że nie są to wymiatacze pokroju Dudka, Zmarzlika czy Pawlickich. Ale twierdzić, że to "jeźdźcy bez głowy" czy "kaskaderzy" to czysta głupota.

    Po trzecie, temat szkolenia, większość, z tobą na czele, uroiło sobie w tych pustych łbach, że kluby mają szkółki po to aby wyszkolić juniorów na pozycje juniorskie. I to jest własnie największa "zbrodnia" w temacie szkolenia jaką popełnia większość baranów zabierających głos na temat szkolenia w ogóle. Ponieważ głównym celem szkolenia jest wyszkolić zawodnika na jak najwyższym poziomie. Nie ograniczając się do pozycji juniorskich. Dbając tym samym o ciągłość kadry zawodniczej w danej dyscyplinie. A ty tutaj pyerdolisz teksty, że :

    że nie rozbija się o to czy Unia będzie miała za 3-4 lata Smektałe na seniorce za Emila?
    A własnie, że o to się sprawa rozbija. Bo jeśli będziemy (jako kluby) kładli nacisk tylko na to, żeby jakoś obsadzić pozycje juniorskie, to znaczy, ze takie szkolenie z założenia jest do doopy. I to jest własnie dobry przykład na to abyś w końcu zrozumiał, dlaczego twierdzę, iż np. w ZG szkolenie jest ...ujowe, a w takim Lesznie to samo szkolenie jest troszkę mniej ...ujowe. Są też kluby (chodzi mi o wszystkie kluby żużlowe) gdzie tego szkolenia nie ma w ogóle. A teraz postaraj się ogarnąć swoim malutkim rozumkiem całość zagadnienia a wtedy może zrozumiesz, dlaczego ja twierdzę, że szkolenie w żużlu, w Polsce, we wszystkich klubach jest ogólnie ...ujowe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1769
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Czy wyszkolenie juniora, ma być celem samym w sobie?
    Czy to, że ten junior po przejściu na seniorkę kończy gdzieś w 1-2 lidze, nie ma znaczenia? Albo kończy karierę.
    Polscy juniorzy nazdobywali worek medali w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów i co z tego wynikło? Czy przełożyło się to na worek medali w Indywidualnych Mistrzostwach Świata?
    Wyszkolenie juniora nie może być celem samym w sobie. To tylko wstępny etap do poważnej kariery. I dobra jazda wśród juniorów, nie ma znaczenia w kontekście kariery seniorskiej.
    A w ogóle to już dajcie spokój z tą dyskusją o szkoleniu. Bicie piany z której nic nie wynika.

  17. Powrót do góry    #1770
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Polscy juniorzy nazdobywali worek medali w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów i co z tego wynikło?
    To że nazdobywali worek medali w IMSJ i nikt im tego nie zabierze. A Ty co nazdobywałeś?

  18. Powrót do góry    #1771
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Talenty rodza sie wszedzie i w Zielonej, tak samo jak w Lesznie czy Gorzowie, co jakis czas w szkolce MUSI pojawic sie ktos zdolny. Ale jesli klub zamiast wspomagac szukanie mlodych ze smykalka, albo inwestowac w tych, ktorym cos wychodzi, woli odwalac marketingowe cyrki pokroju "Mistrz Protas, uczennica Klaudia", to jak to ma dobrze funkcjonowac? Przeciez inni adepci na to patrza, a sponsorzy widza, jak marnowana jest kasa i potencjal marketingowy wspolpracy z takim gigantem jak LOTTO. No jaja, a nie szkolka. Kto powazny w cos takiego wejdzie?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Ali_G (27-04-2017)

  20. Powrót do góry    #1772
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To że nazdobywali worek medali w IMSJ i nikt im tego nie zabierze. A Ty co nazdobywałeś?
    W żużlu nic, nie jeździłem nigdy.
    Jako senior natomiast;
    -trzykrotnie Indywidualne Mistrzostwo Polski
    -kilkukrotne Drużynowe Mistrzostwo Polski
    -srebro w Drużynowych Mistrzostwach Świata
    -złoto w Drużynowych Mistrzostwach Europy
    Jeszcze kilka innych medali w drużynowych rozgrywkach na Świecie i w Europie.
    Jest to dyscyplina zupełnie nie związana ze sportem motorowym. Ale stres, napięcie i smak rywalizacji jest podobny.
    Jeszcze raz powtarzam. Medale w Indywidualnych Mistrzostwach Świata na żużlu, nie mają jakiegoś specjalnego znaczenia, to tylko etap przygotowań do dorosłej rywalizacji. Ale jeśli kogoś interesują przede wszystkim rozgrywki juniorów, to niech się tym pasjonuje, nikomu się krzywda od tego nie dzieje.
    Jednak celem jest wysoki poziom w dorosłym żużlu. A z tym nasi juniorzy przechodzący w wiek seniora mają problem. I szkolenie w żadnym klubie, nie gwarantuje wysokiego poziomu wychowanków w seniorskiej rywalizacji.
    Tu zarówno Falubaz, jak i Unia, czy też inne kluby, nie mają powodów do dumy.

  21. Powrót do góry    #1773
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Następny który prostych kwestii nie rozumie. Co jeden to lepszy osioł.

    Po trzecie, temat szkolenia, większość, z tobą na czele, uroiło sobie w tych pustych łbach, że kluby mają szkółki po to aby wyszkolić juniorów na pozycje juniorskie. I to jest własnie największa "zbrodnia" w temacie szkolenia jaką popełnia większość baranów zabierających głos na temat szkolenia w ogóle
    W żużlu jeźdżą bez hamulców, ale chyba można jakis poziom trzymać? Albo puszczają Ci nerwy, albo brakuje argumentów. Jeszcze niedawno byliśmy kolegami, a tu proszę można wybierać: baran, osioł, pusty łeb...

    Za jakis czas zawodnik pokroju Bartka Smektały, to będzie skarb. Skoro kluby szkolą w taki sposób, jak Ty mówisz. Pogadamy za kilka lat, a kolega z tą drużyną lotto trafił w punkt

  22. Powrót do góry    #1774
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tu zarówno Falubaz, jak i Unia, czy też inne kluby, nie mają powodów do dumy.

    Bzdura. Hampel, Pawlicki, Pawlicki, Kasprzak, Okoniewski, Musielak, Balinski. Zdaje sie, że wszyscy jeżdżą w PGEE.

  23. Powrót do góry    #1775
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Bzdura. Hampel, Pawlicki, Pawlicki, Kasprzak, Okoniewski, Musielak, Balinski. Zdaje sie, że wszyscy jeżdżą w PGEE.
    Byczek ja Cie proszę ku.wa Ty się weź za trenowanie a nie takimi zdaniami sypiesz.. Chyba wiesz do czego to prowadzi?

    a) napisze Tobie, że np. Hampel, Okoniewski to nie są wasi wychowankowie, ile razy to ku.wa może pisać?!
    b) napisze Tobie kogo są wychowankami, ile razy to ku.wa może pisać?!

    Ps. Obraża wszystkich Mariusz a ciekawe czy na żywo jest taki fetny.. nie każdy Strażak to kawał chłopa, a nawet jeśli to co z tego? Jak jest głupi to i tak przewagi fizycznej nie wykorzysta bo najzwyczaniej w świecie ofiara nie potrafi

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-04-2017)

  25. Powrót do góry    #1776
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    W żużlu jeźdżą bez hamulców, ale chyba można jakis poziom trzymać? Albo puszczają Ci nerwy, albo brakuje argumentów. Jeszcze niedawno byliśmy kolegami, a tu proszę można wybierać: baran, osioł, pusty łeb...
    No akurat ten wpis nie był adresowany do ciebie. Tylko do oslów, baranówi pustych łbów.

    Za jakis czas zawodnik pokroju Bartka Smektały, to będzie skarb. Skoro kluby szkolą w taki sposób, jak Ty mówisz. Pogadamy za kilka lat, a kolega z tą drużyną lotto trafił w punkt
    A pewnie że i tak może być, że zawodnik klasy Smektały to będzie skarb za jakiś czas. Ale nawet wtedy to nie będzie świadczyło o tym, ze w Unii szkolenie jest idealne. A jedynie o tym, że szkolenie w klubach już całkiem zdechło.

    A kolega z tym lotto, po prostu próbuje gdzieś tam ukłuć, byle zabolało. A tak naprawdę to sam nie wie jakich argumentów ma użyć. Bo Klaudia, Lotto i te wszystkie inne udziwnienia to nic innego jak marketing dla naiwnych. I nie ma to nic wspólnego z prawdziwym szkoleniem. A że naiwnych kibiców nie brakuje to i kluby próbują zagospodarować ten obszar. Ale marketing i szkolenie to dwie różne kwestie.

    Kolega noc, w dużym skrócie, wyjaśnił wam również o co chodzi w szkoleniu. Więc wy jak chcecie się podniecać Kuberą, Smektałą, Kaczmarkiem, czy innymi juniorami, to jasne, że możecie. Tylko nie płaczcie jak stare baby, po kilku ligowych meczach, że taki Smektała przymyka gaz z chwila jak w jego pobliżu pojawi się jakikolwiek zawodnik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Byczek ja Cie proszę ku.wa Ty się weź za trenowanie a nie takimi zdaniami sypiesz.. Chyba wiesz do czego to prowadzi?

    a) napisze Tobie, że np. Hampel, Okoniewski to nie są wasi wychowankowie, ile razy to ku.wa może pisać?!
    b) napisze Tobie kogo są wychowankami, ile razy to ku.wa może pisać?!

    Ps. Obraża wszystkich Mariusz a ciekawe czy na żywo jest taki fetny.. nie każdy Strażak to kawał chłopa, a nawet jeśli to co z tego? Jak jest głupi to i tak przewagi fizycznej nie wykorzysta bo najzwyczaniej w świecie ofiara nie potrafi

  27. Powrót do góry    #1778
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Byczek ja Cie proszę ku.wa Ty się weź za trenowanie a nie takimi zdaniami sypiesz.. Chyba wiesz do czego to prowadzi?

    a) napisze Tobie, że np. Hampel, Okoniewski to nie są wasi wychowankowie, ile razy to ku.wa może pisać?!
    b) napisze Tobie kogo są wychowankami, ile razy to ku.wa może pisać?!
    Bucu jeden, jak bys ogarnial choć w cześci o czym jest gadka, to byś wiedzial, że tu nawet nie idzie już o to, czyimi wychowankami są Hampel, okoń, Kasprzak czy Pawliccy. Ale o to kto mial najwiekszy wpływ na poziom ich wyszkolenia. Bo na pewno nie szkółka Unii Leszno.

    Ps. Obraża wszystkich Mariusz a ciekawe czy na żywo jest taki fetny.. nie każdy Strażak to kawał chłopa, a nawet jeśli to co z tego? Jak jest głupi to i tak przewagi fizycznej nie wykorzysta bo najzwyczaniej w świecie ofiara nie potrafi
    No nie wszystkich tylko tych którzy na to zasługują swoja głupotą. Ale faktem jest, że raczej nie dałbyś rady mnie sprowokować słownie aby dostać w pysk. Dopuszczam jednak możliwość, ze w skrajnej sytuacji mogłoby ci się jednak udać. Wtedy mógłbyś się zdziwić, i to nie dlatego, że jestem jakiejś nadzwyczajnej postury fizycznej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #1779
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Buc ćwok.... ile jeszcze razy ten stary komuch w ciagu ostatnich dni bedzie upiekszal to forum?
    Czy znowu sie musze poswiecic zeby chociaz na tydzien byl porzadek?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #1780
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Bzdura. Hampel, Pawlicki, Pawlicki, Kasprzak, Okoniewski, Musielak, Balinski. Zdaje sie, że wszyscy jeżdżą w PGEE.
    Z Falubazu mogę wymienić: Protasiewicz, Walasek, śp. Kurmański, Zengota, Dudek. I co to zmienia?
    Rozmawiamy (raczej niepotrzebnie) o ostatnich kilku latach. Gdyby nie ojcowie, to w jakim miejscu byliby dzisiaj Pawliccy, Okoniewski, Kasprzak, Protasiewicz, Dudek?
    Biorąc pod uwagę decydujący wpływ rodziców, to z wartościowych zawodników Eligi w Lesznie zostałby....Hampel, a w zielonej Zengota. Walasek i Baliński to już schyłek karier a Musielaka pozbyto się właśnie z Leszna przez brak wyników, więc trudno mówić o klasie Eligowej.
    Bez sensu jest to bicie piany o wybitnej szkółce Leszna. Gdyby nie decydujący wpływ rodziców, kim można byłoby się pochwalić? Ilu byłoby wśród nich pewniaków Eligowych? Nie mówię już o medalach Indywidualnych Mistrzostw Świata.
    Cały czas rozmawiamy o żużlowcach wyszkolonych w ostatnich kilku, czy tam nawet kilkunastu latach.
    Dalsza moja dyskusja w tym temacie nie ma sensu. Dla mnie ważne są sukcesy po przejściu w wiek seniora. Juniorskie sukcesy i medale niewiele znaczą, to tylko etap ku dorosłej rywalizacji.

  30. Powrót do góry    #1781
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Buc ćwok.... ile jeszcze razy ten stary komuch w ciagu ostatnich dni bedzie upiekszal to forum?
    Czy znowu sie musze poswiecic zeby chociaz na tydzien byl porzadek?
    Wielu pewnie byłoby ci wdzięcznych, gdyś się poświęcił i zniknął chociaż na tydzień.

    Potraktuj to jako swoja misje. Więc czyń swoja powinność.

    noc

    Juniorskie sukcesy i medale niewiele znaczą, to tylko etap ku dorosłej rywalizacji.
    Ale oni potrzebują dużo czasu aby to załapać. Niektórzy z nich w ogóle tego nie ogarniają. Prawdziwy przekaz ma być taki, że w Lesznie czy Gorzowie, szkolenie jest OK. A bryndza ze szkoleniem jest głównie w ZG. A według wielu z nich szkolenia w ZG w ogóle nie ma. Bo tak im to najlepiej pasuje.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-04-2017 o 14:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Spider (27-04-2017)

  32. Powrót do góry    #1782
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ale jeśli kogoś interesują przede wszystkim rozgrywki juniorów, to niech się tym pasjonuje, nikomu się krzywda od tego nie dzieje.
    Jednak celem jest wysoki poziom w dorosłym żużlu. A z tym nasi juniorzy przechodzący w wiek seniora mają problem. I szkolenie w żadnym klubie, nie gwarantuje wysokiego poziomu wychowanków w seniorskiej rywalizacji.
    Tu zarówno Falubaz, jak i Unia, czy też inne kluby, nie mają powodów do dumy.
    No właśnie dobrze piszesz tylko nie za bardzo rozumiesz to co piszesz. Akurat rozgrywki juniorskie sa bardzo ważne.Obecnie dwie najlepsze żużlowe szkółki z Leszna i Gorzowa mają ciągłość szkolenia. Na pozycjach juniorskich są zawodnicy z Leszna i Gorzowa i oni za jakiś czas będą seniorami. Jakimi to się przekonamy bo kto to wie. Natomiast w Falubazie jest Zgardziński. On jak zakończy wiek juniora to nie zakończy kariery bo coś tam potrafi i zrobił postępy może zakotwiczy gdzieś w Nice czy 2 plż. Ale na tą chwile następców nie widać Pilarski,Pawliczak,Tonder czy Osyczka nigdzie (może poza treningami to nie wiem) nie startują więc jak oni mają się rozwijać ? I tu Mariusz ma racje szkolenie w ZG jest aktualnie ujowe bo co potem jak Zgarda skończy kariere?

  33. Powrót do góry    #1783
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No właśnie dobrze piszesz tylko nie za bardzo rozumiesz to co piszesz. Akurat rozgrywki juniorskie sa bardzo ważne.Obecnie dwie najlepsze żużlowe szkółki z Leszna i Gorzowa mają ciągłość szkolenia. Na pozycjach juniorskich są zawodnicy z Leszna i Gorzowa i oni za jakiś czas będą seniorami. Jakimi to się przekonamy bo kto to wie. Natomiast w Falubazie jest Zgardziński. On jak zakończy wiek juniora to nie zakończy kariery bo coś tam potrafi i zrobił postępy może zakotwiczy gdzieś w Nice czy 2 plż. Ale na tą chwile następców nie widać Pilarski,Pawliczak,Tonder czy Osyczka nigdzie (może poza treningami to nie wiem) nie startują więc jak oni mają się rozwijać ? I tu Mariusz ma racje szkolenie w ZG jest aktualnie ujowe bo co potem jak Zgarda skończy kariere?
    Potoniec, Burzyński są jeszcze. A żeby im było raźniej dokupimy sobie np. Lisa, z leszczyńskiej kuźni perełek

    Podobno Piter Johns, jak zobaczył co Protas wyprawia z jego silnikiem, to chce mu założyć elektroniczny ogranicznik obrotów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1784
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No właśnie dobrze piszesz tylko nie za bardzo rozumiesz to co piszesz. Akurat rozgrywki juniorskie sa bardzo ważne.Obecnie dwie najlepsze żużlowe szkółki z Leszna i Gorzowa mają ciągłość szkolenia. Na pozycjach juniorskich są zawodnicy z Leszna i Gorzowa i oni za jakiś czas będą seniorami. Jakimi to się przekonamy bo kto to wie. Natomiast w Falubazie jest Zgardziński. On jak zakończy wiek juniora to nie zakończy kariery bo coś tam potrafi i zrobił postępy może zakotwiczy gdzieś w Nice czy 2 plż. Ale na tą chwile następców nie widać Pilarski,Pawliczak,Tonder czy Osyczka nigdzie (może poza treningami to nie wiem) nie startują więc jak oni mają się rozwijać ? I tu Mariusz ma racje szkolenie w ZG jest aktualnie ujowe bo co potem jak Zgarda skończy kariere?
    Koniec tematu z mojej strony.
    Nawet jeśli wg Ciebie niczego nie rozumiem.

  35. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    *********** jak potluczeni... juz Welna napisal z Leszna w tej chwili spokojnie zmontujesz 2 a nawet 3 sklady ligowe wsrod zawodnikow czynnych w zuzlu...

    Teraz pokazcie inny taki klub?

    Szkolka w Lesznie jest najlepsza. Bo daje najwecej zawodnikow na rynek. Pomijajac to jakiej dokladnie klasy to zawodnicy bo nie nasza jest winna ze inni nie potrafia nawet dac takich co w lewo potrafia krecic i lepszych zwyczajnie nie ma...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  36. Powrót do góry    #1786
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Hmm, tak dzisiaj oglądałem powtórkę meczu z Apatorem.

    I tak zauważyłem pewną tendencję u Karpova. Juz chyba w ubiegłym roku było to widoczne. Karpov zawsze te swoje pierwsze 2,3 biegi ma OK. Ale potem albo się dekoncentruje albo nie potrafi odpowiednio reagować na zmiany nawierzchni. Mecz z Toruniem jakby to potwierdza. Pierwsze jego dwa biegi to zapyerdalal tak, że nawet Jason nie mógł go dogonić. Trzeci swój bieg, co prawda przyjechał drugi ale już z wydatną pomocą Jasona, który to wypchał Miedziaka. No i czwarty bieg śliwka. W nominowanych również na starcie już gorzej, co skończyło się kraksą z Miedziakiem. Ciekaw jestem czy ta tendencja potwierdzi się w następnych meczach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1787
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Potoniec, Burzyński są jeszcze. A żeby im było raźniej dokupimy sobie np. Lisa, z leszczyńskiej kuźni perełek
    Nie zebym sie czepial ale Potoniec jest w wieku Zgardzinskiego a z Burzynskiego pociecha bedzie potem przez rok bo o tyle jest mlodszy. Problemem w ZG jest to ze juniorzy za pozno podchodza do licencji. Taki Pawliczak ktory akurat wybija sie z tej grupy ma juz 18 lat a licencje zdawal pod koniec sezonu gdy mial 16. Pilarski tez ma juz 19 lat i na dobra sprawe ze 3 odjechane zawody w zyciu. Osyczka czy Tonder tez nie lepsi jeden rocznik 2000 drugi 99 czyli maja sezon lub dwa w plecy w stosunku do tego jakby zdawali licencje w wieku 15 lat. W tym wieku niektorzy juniorzy z Leszna czy Gorzowa maja juz jeden albo dwa przejezdzone sezony w imprezach mlodziezowych.
    Ostatnio edytowane przez devilzg ; 27-04-2017 o 18:23

  38. Powrót do góry    #1788
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A własnie, że o to się sprawa rozbija.
    I Mariusz wyjaśnił, o co rozmówcy chodziło (jakby ten miał wątpliwości).

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czy wyszkolenie juniora, ma być celem samym w sobie?(...)
    Wyszkolenie juniora nie może być celem samym w sobie.
    No niestety, ale dopóki mamy regulamin wymuszający dwóch juniorów w składzie meczowym, to szkolenie juniora jest również celem samym w sobie. Tak nie powinno być, ale przy obecnych przepisach - jest.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #1789
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Dalibyście już spokój z tymi szkółkami i młodzieżowcami.

  40. Powrót do góry    #1790
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Nie zebym sie czepial ale Potoniec jest w wieku Zgardzinskiego a z Burzynskiego pociecha bedzie potem przez rok bo o tyle jest mlodszy. Problemem w ZG jest to ze juniorzy za pozno podchodza do licencji. Taki Pawliczak ktory akurat wybija sie z tej grupy ma juz 18 lat a licencje zdawal pod koniec sezonu gdy mial 16. Pilarski tez ma juz 19 lat i na dobra sprawe ze 3 odjechane zawody w zyciu. Osyczka czy Tonder tez nie lepsi jeden rocznik 2000 drugi 99 czyli maja sezon lub dwa w plecy w stosunku do tego jakby zdawali licencje w wieku 15 lat. W tym wieku niektorzy juniorzy z Leszna czy Gorzowa maja juz jeden albo dwa przejezdzone sezony w imprezach mlodziezowych.
    Arek i owszem, a ten drugi ? Bodajże Oskar, on był chyba 3 lata młodszy ? Jest on jeszcze czy zrezygnował ?

    Ale nawet jak, to Burzyński jest 1998, Pawliczak i Tonder to 1999, Osyczka 2000. A potem kupimy sobie jakieś perełki z Leszna. Przecież mają ich tam na kopy, nie można pozwolić aby się zmarnowali. Trzeba pomóc rolnikom
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1791
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Arek i owszem, a ten drugi ? Bodajże Oskar, on był chyba 3 lata młodszy ? Jest on jeszcze czy zrezygnował ?

    Ale nawet jak, to Burzyński jest 1998, Pawliczak i Tonder to 1999, Osyczka 2000. A potem kupimy sobie jakieś perełki z Leszna. Przecież mają ich tam na kopy, nie można pozwolić aby się zmarnowali. Trzeba pomóc rolnikom
    Mariusz placcie póki Was stać wątek wyczerpany, każdy i tak obstaje przy swoim. Za kilka lat życie wszystko zweryfikuje.

  42. Powrót do góry    #1792
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    @Mariusz Oskar z tego co mi wiadomo zrezygnowal podobnie jak Zubczynski. Z mlodych z licencja zostali Tonder Osyczka Pawliczak i Pilarski. W tym roku zmarnowano szanse mozna bylo zagadac z Rawiczem i wypozyczyc im mlodych biorac nawet na siebie koszty ich utrzymania. A tak Rybnik im wypchnal Giere Wypiora i Jone. Na miejscu Tymczyszyna dzwonilbym tez do Bajerskiego i do pary z Liszka staralbym sie kogos wcisnac zamiast parodysty Tyrasa. Naprawde jakby w klubie mieli jakas strategie to mozna tym chlopakom zalatwic troche jazdy ale to trzeba chciec a nie tylko zima gadac ze teraz bierzemy sie juz na powaznie za szkolenie
    Ostatnio edytowane przez devilzg ; 27-04-2017 o 19:18

  43. Powrót do góry    #1793
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Kto zgarnie Wiktora Lamparta z Rzeszowa w przyszlym roku, ten ma spokoj z obsada juniorska na 5 lat. Automatycznie powyzszy osrodek na 4lata przykreca kurek na szkolenie mlodziezy. Takie czasy.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 27-04-2017 o 19:32

  44. Powrót do góry    #1794
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mariusz placcie póki Was stać wątek wyczerpany, każdy i tak obstaje przy swoim. Za kilka lat życie wszystko zweryfikuje.
    Naturalnie, że tak. Jak nie będzie kasy, to nie będzie nic.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #1795
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Kto zgarnie Wiktora Lamparta z Rzeszowa w przyszlym roku, ten ma spokoj z obsada juniorska na 5 lat. Automatycznie powyzszy osrodek na 4lata przykreca kurek na szkolenie mlodziezy. Takie czasy.
    Podejrzewam że Ślączka go ściągnie do Łodzi w końcu są sąsiadami to raz a dwa że jak chcesz Wiktora to musisz brać i Dawida.

  46. Powrót do góry    #1796
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Kto zgarnie Wiktora Lamparta z Rzeszowa w przyszlym roku, ten ma spokoj z obsada juniorska na 5 lat. Automatycznie powyzszy osrodek na 4lata przykreca kurek na szkolenie mlodziezy. Takie czasy.
    Tylko gdzie w tym.wszystkim czarny sport, prawdziwy czarny sport? Chlopak niech się rozwija w Rzeszowie.

  47. Powrót do góry    #1797
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Tylko gdzie w tym.wszystkim czarny sport, prawdziwy czarny sport? Chlopak niech się rozwija w Rzeszowie.
    Hmm, że tak zapytam. A gdzie powinien się rozwijać tak np. młody Jakub Miśkowiak z WKM Wschowa ? Lub Nikodem Bartoch z Zielonej Góry.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1798
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, że tak zapytam. A gdzie powinien się rozwijać tak np. młody Jakub Miśkowiak z WKM Wschowa ? Lub Nikodem Bartoch z Zielonej Góry.
    Nie wiem, gdzie mieszka młody Miskowiak. Być może jest zafascynowany KSUL😁

    Ten Nikodem nie jeździ już na crossie?

  49. Powrót do góry    #1799
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ten Nikodem nie jeździ już na crossie?
    Jeździ dalej. Czas podjąć jednak decyzje której z tych dyscyplin oddać się całkowicie. Jak się domyślam, na crossie nie można godziwie zarobić. Więc młody chce się sprawdzić w żużlu.

    Zarówno Miśkowiak jak i Nikodem, aby zdać licencję żużlową zastosowali myk. Nie skorzystali z pośrednictwa żadnego klubu żużlowego. W ten sposób duzo łatwiej im będzie dogadać się z ewentualnym pracodawcą.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-04-2017 o 13:37
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #1800
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Chyba po raz pierwszy odkąd działa SGP ,serce jakoś inaczej bije .Jak mawiał klasyk ''uważaj na siebie i wygrywaj '' a jakoś to będzie
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...0d&oe=598FB2B1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •