Strona 101 z 121 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A Liszka? Widze, ze w jednym z biegow pokonal nawet Miskowiaka..
    Teraz to już sam mozesz obejrzeć. Największym problemem Liszki moze być przejście w wiek seniora Dróżdża. Sparta może nie chcieć go wypożyczyć aby w razie kontuzji Drabika/Bobera mieć kogoś w zapasie. U Liszki widać odjechany sezon w Poznaniu spory postęp względem początku sezonu.

  2. Powrót do góry    #4502
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    No i znowu bredzisz. Bo np. Zengi, nigdy nie był wrogiem Falubazu. Oczywiście chodzi o klub. Nawet senator nie omieskzal o tym wspomnieć, przy pożegnaniu Zengiego. Tyle, ze ty wtedy pewne jarałeś coś i nie słyszałeś o tym
    Buniek co innego mówi a co innego robi więc nigdy nie bierz do siebie tego co on mówi.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  3. Powrót do góry    #4503
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    W sumie zgubiłem się na YouTube i znalazłem taki filmik:

    youtube.com/watch?v=TYH31fibwLA - wybaczcie, nie mogę dać linka na forum, za mało postów

    I przyznam, że... z sentymentem wspominam lata, kiedy jeździł u nas Nicki. Było wtedy jak było, odszedł to odszedł (i zniszczył wtedy młodzieńcze marzenia o wierności zawodników... ) ale brakuje mi teraz w Falubazie tego, co pokazał tutaj po biegu. Nie chamstwa czy prostactwa, ale takiej zadziorności (każdy oceni inaczej tę sytuację - rozumiem), chęci udowodnienia czegoś światu i wygrania za wszelką cenę.

    Od paru lat jak pojedziemy tak pojedziemy, i tak pojawi się film na falubaz.com, i tak powiedzą że tor był inny na treningu, i tak powiedzą że rywal miał dobry/słaby dzień, przegramy to nikt nie robi tragedii, poniedziałki w pracy nie są do dupy, ludzie nie są nakręceni. Przynajmniej z mojego punktu widzenia tak to wygląda. Brakuje mi trochę takiej ostrości.

    Bo w takim żużlu zakochałem się kilka lat temu, pamiętam wywożenie się, pamiętam kontrowersyjne wypowiedzi, pamiętam dojeżdżanie do bandy. Nie jestem broń Boże za bandytyzmem torowym, ale robi się teraz z Doyle'a kozaka jeżdżącego do granic fair play. A w mojej opinii, 15 lat temu jeździli tak praktycznie wszyscy (no, może poza Hancockiem). Teraz wszystko jest sterylne, takie samo.

    Może, póki jeździ, warto byłoby jednego z ostatnich "pierdolniętych" mieć u siebie. Ja bym się cieszył.

    pedersen.JPG

  4. Powrót do góry    #4504
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    A Ostaf pisał że Falubaz bez kasy

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...-do-negocjacji

  5. Powrót do góry    #4505
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    W sumie zgubiłem się na YouTube i znalazłem taki filmik:

    youtube.com/watch?v=TYH31fibwLA - wybaczcie, nie mogę dać linka na forum, za mało postów

    I przyznam, że... z sentymentem wspominam lata, kiedy jeździł u nas Nicki. Było wtedy jak było, odszedł to odszedł (i zniszczył wtedy młodzieńcze marzenia o wierności zawodników... ) ale brakuje mi teraz w Falubazie tego, co pokazał tutaj po biegu. Nie chamstwa czy prostactwa, ale takiej zadziorności (każdy oceni inaczej tę sytuację - rozumiem), chęci udowodnienia czegoś światu i wygrania za wszelką cenę.
    Z tego co pamiętam to Nikodem odszedł w 2005 bo musiał ze względu na starty w SGP i regulamin, który zabraniał klubom I-ligowym zatrudniania rajderów z SGP.
    Było minęło i szkoda wracać do tych niefajnych czasów gdy balansowaliśmy pomiędzy ligami.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A Ostaf pisał że Falubaz bez kasy

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...-do-negocjacji
    To tylko uprawdopodabnia wariant, że jedziemy bez Doyla. Nasi nie chcieli przepłacać mistrza świata to przepłacą za gościa który jeszcze niczego nie wygrał za to regularnie zalicza poważnego dzwona.

  6. Powrót do góry    #4506
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spodobało mi się zdanie o pierdolniętych i na pewno je podzielam ale...
    <część zdania mająca miejsce przed 'ale' jest całkowicie bez znaczenia>

    ... ale:
    Protasiewicz, Doyle (?) Pawlicki jr, Zmarzlik, Holta, Lindbaeck, Kasprzak (??), Iversen, Lindgren (??), również Miedziński i Kołodziej.

    To są zawodnicy albo pierdolnięci albo posiadający jakieś resztki tej przypadłości. Jednego (dwóch?) ciągle mamy, kolejna piątka jest nie do wyjęcia, zresztą również oprócz canarinhos niepożądana. Pyerdolnięcie przedostatniego jest z kolei co najmniej specyficzne, ostatni nadal potrafi porywać nie krzywdząc przy tym pozostałych, za to ponoć hobbysta i też zajęty. Nie ma wśród wymienionych Pedersena, ponieważ nie ma go na tę chwilę w ogóle a i jak już będzie, to niewielu spodziewa się ujrzeć dawnego Nickiego. Za stary, zbyt często kontuzjowany, nie te kości.

    Prawdą jest stwierdzenie, że tylko tacy zawodnicy mogliby na nowo rozbudzić chorobę żużlową na skalę konkretnych emocji i zayebistych niedziel, jak to bywało na przełomie dekady. Tylko co z tego, jak pozostało ich niewielu i rozłożyli się po całej Polsce. O takich się dba i nie puszcza gdzie indziej przez byle gówno, czego najlepszym przykładem jest Miedziński, po którym wszyscy jadą, za to nadal nie ma społecznego prawa jeździć poza Toruniem. Wuya zrobimy, ot co.

    Jeśli rzeczywiście chce się takich posiadać, to trzeba sobie ich poszukać, sprowadzić i wychować jak niegdyś Lindgrena (na potrzeby tego posta pomijam jego grudziądzki epizod ). Dziś temat wygląda tak, że Toruń sprowadza Fricke'a, sadza go na ławie wbrew opinii kibiców, pożycza na peryferie i potem zazdrości, że talent w miarę rozwoju spełnia oczekiwania dotyczące punktów i przyjemności oglądania. I tak robi każdy potentat.

    Popieram testowanie zawodników typu Thorssel i wcześniej nieszczęsny Larsen, który siłą rzeczy przerodził się w Karpova. Kiedyś się uda na większą skalę, tylko trzeba nadal próbować.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 19-10-2017 o 10:28

  7. Powrót do góry    #4507
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Carlitos słyszałem z poważnej piekarni że z Doylem i w miejsce Hampela Zengi oraz Fricke jak również rozmowy toczą się z Miśkowiakiem.Thorsell o ile wystartuje również.Czy Doyl zniweczy te plany wszystko możliwe.Po tym sezonie nie tylko Falubaz chce sukcesu ale facet prze emeryturą również, dla tego został u nas gdyż z Częstochową było by mało realne.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 19-10-2017 o 11:25

  8. Powrót do góry    #4508
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Carlitos słyszałem z poważnej piekarni że z Doylem i w miejsce Hampela Zengi oraz Fricke jak również rozmowy toczą się z Miśkowiakiem.Thorsell o ile wystartuje również.Czy Doyl zniweczy te plany wszystko możliwe.Po tym sezonie nie tylko Falubaz chce sukcesu ale facet prze emeryturą również, dla tego został u nas gdyż z Częstochową było by mało realne.
    No to grubo, opcja mocarstwowa. Az ciężko mi w to uwierzyć. Co prawda pieniądze na taki skład spokojnie by były, ale to pod warunkiem że właścicielom będzie się chciało. Po tych nieszczęsnych play offach to miałem wrażenie, że właściciele mieli tego cyrku już serdecznie dość (każdy normalny człowiek by miał). Ale kto wie, może te drwiny i nieprzychylne artykuły po odejściu Jarka wjechały im na ambicje i postanowili utrzeć nosa malkontentom.

  9. Powrót do góry    #4509
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Carlitos słyszałem z poważnej piekarni że z Doylem i w miejsce Hampela Zengi oraz Fricke jak również rozmowy toczą się z Miśkowiakiem.Thorsell o ile wystartuje również.Czy Doyl zniweczy te plany wszystko możliwe.
    No tak, rozmowy z nimi prowadzą. Ale z tego co ja słyszałem to ma być jeden z dwóch, Doyle albo Fricke. A wtedy:

    1.Dudek
    2.Zengi
    3.Doyle/Fricke
    4.Thorsell/Miskowiak
    5.Pepe
    6.Tonder
    7.Miśkowiak
    8. ????

    Tak chyba w klubie to widzą. Cos mi się wierzyć nie chce aby nasi chcieli mieć i Doyle i Fricke. W sytuacji kiedy ponoć bankrutujemy

    Chociaz faktem jest, że Fricke pasowałby idealnie pod 8. No i trzeba by było stwierdzic, ze jeśliby zakontraktowali w/w skład z Doye i Fricke, to ekipa na papierze, byłaby na finał.

    Ale coś za mocno termos na FB sie cieszy. Wyglada mi to na to, że Doyle już mają w Toruniu. Zatem w miejsce Doyle może być jakiś Hancock.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-10-2017 o 11:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4510
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, rozmowy z nimi prowadzą. Ale z tego co ja słyszałem to ma być jeden z dwóch, Doyle albo Fricke. A wtedy:

    1.Dudek
    2.Zengi
    3.Doyle/Fricke
    4.Thorsell/Miskowiak
    5.Pepe
    6.Tonder
    7.Miśkowiak
    8. ????

    Tak chyba w klubie to widzą. Cos mi się wierzyć nie chce aby nasi chcieli mieć i Doyle i Fricke. W sytuacji kiedy ponoć bankrutujemy

    Chociaz faktem jest, że Fricke pasowałby idealnie pod 8. No i trzeba by było stwierdzic, ze jeśliby zakontraktowali w/w skład z Doye i Fricke, to ekipa na papierze, byłaby na finał.

    Ale coś za mocno termos na FB sie cieszy. Wyglada mi to na to, że Doyle już mają w Toruniu. Zatem w miejsce Doyle może być jakiś Hancock.
    Właśnie w miejsce Doyla jakiś Hancock.Cieślak został tu żeby zrobić sukces ,nie tylko dla Falubazu.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No to grubo, opcja mocarstwowa. Az ciężko mi w to uwierzyć. Co prawda pieniądze na taki skład spokojnie by były, ale to pod warunkiem że właścicielom będzie się chciało. Po tych nieszczęsnych play offach to miałem wrażenie, że właściciele mieli tego cyrku już serdecznie dość (każdy normalny człowiek by miał). Ale kto wie, może te drwiny i nieprzychylne artykuły po odejściu Jarka wjechały im na ambicje i postanowili utrzeć nosa malkontentom.
    Hampel-Zengi,Fricke to raczej przybliżone sumy ,nie jakieś mocarstwo.

  11. Powrót do góry    #4511
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Właśnie w miejsce Doyla jakiś Hancock.Cieślak został tu żeby zrobić sukces ,nie tylko dla Falubazu.

    Hampel-Zengi,Fricke to raczej przybliżone sumy ,nie jakieś mocarstwo.
    Oj, chyba senator wkroczył do akcji. Przecież za rok wybory samorządowe

    W Toruniu jest podobnie, Termos już robi sobie kampanie wyborcza na FB
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4512
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Przybliżone sumy Doyl 2 mil oferuje Toruń Hampel 1,5 mil od Leszna są to liderzy.
    My kontraktować chcemy zawodników drugiej linii Hancock takim na chwilę obecną jest plus Zengi i Fricke dają sumę porównywalną.Więc na zespół który bankrutuje a chciał utrzymać swoich zawodników raczej oszczędzamy.Tylko na co Miśkowiak.

  13. Powrót do góry    #4513
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    jak również rozmowy toczą się z Miśkowiakiem.
    Z Miśkowiakami jak już. Oni pojada w 2018 w pakiecie

  14. Powrót do góry    #4514
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Żeby pijany Cieślak nie *********, że nie ma juniorów do składu. Jego wskazania są raczej słuszne, bo do drużyny sprowadzał ludzi, którzy się zwykle sprawdzali w odniesieniu do oczekiwań i kosztów z nimi związanych ale i tak z juniorami będzie jak zawsze.

  15. Powrót do góry    #4515
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Cieślak został tu żeby zrobić sukces ,nie tylko dla Falubazu.
    Cieślak pracuje dla Falubazu już od paru lat, by osiągnąć sukces.
    Tego sukcesu nie ma.
    Trudno spokojne utrzymanie zamiast medalu, poczytywać za sukces.
    Tak uważam.
    Inwestycje i apetyty były dużo większe.
    W roku przyszłym także sukcesu nie będzie. A za taki dla Falubazu uważam DMP. O przyczynach napisano już tutaj setki postów.

  16. Powrót do góry    #4516
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Przybliżone sumy Doyl 2 mil oferuje Toruń Hampel 1,5 mil od Leszna są to liderzy.
    My kontraktować chcemy zawodników drugiej linii Hancock takim na chwilę obecną jest plus Zengi i Fricke dają sumę porównywalną.Więc na zespół który bankrutuje a chciał utrzymać swoich zawodników raczej oszczędzamy.Tylko na co Miśkowiak.
    Do dupy z takimi oszczędnościami.
    Widzieliście oficjalne reguły dot. rezerwowych ? Napisane jak pod Zmarzlika.
    Przy takiej regulacji to np. Fricke będzie jeszcze droższy bo tez będzie pasował pod 8.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #4517
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Do dupy z takimi oszczędnościami.
    Widzieliście oficjalne reguły dot. rezerwowych ? Napisane jak pod Zmarzlika.
    Przy takiej regulacji to np. Fricke będzie jeszcze droższy bo tez będzie pasował pod 8.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dlatego nie ma się co szarpać i ten rok przeczekać.
    Na rynku nie ma zbytnio wyboru, bo wielu kontuzjowanych i niepewnych, a to co jest gofne uwagi, to trzeba sobie wylicytować w ostrej licytacji.

    Nawet jakby się udało w grubych licytacjach, to patrząc na naszą juniorke i potencjalne składy innych ekip, ten sukces widze mocno za mgłą.

    Trzeba się dobrze przygotować finasowo i uderzyć za rok.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #4518
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Do dupy z takimi oszczędnościami.
    Widzieliście oficjalne reguły dot. rezerwowych ? Napisane jak pod Zmarzlika.
    Przy takiej regulacji to np. Fricke będzie jeszcze droższy bo tez będzie pasował pod 8.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tylko że sam Zmarzlik, niechętnie podchodzi do przesunięć go gdziekolwiek, a co dopiero pod 8, on się na to nie zgodzi, o czym sam już mówił w radiu.

    za wiarygodnymi mediami :
    "Max Fricke pochwalił się kilku osobom mms-em, jakiego miał otrzymać od prezesa Falubazu. Na zdjęciu wysłanym z Majorki widać serpentyny i samochód marki Ferrari. Obrazek z załączonym tekstem jest zaproszeniem do negocjacji."
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 19-10-2017 o 14:08

  19. Powrót do góry    #4519
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Tylko że sam Zmarzlik, niechętnie podchodzi do przesunięć go gdziekolwiek, a co dopiero pod 8, on się na to nie zgodzi, o czym sam już mówił w radiu.

    za wiarygodnymi według Mariusza mediami :
    "Max Fricke pochwalił się kilku osobom mms-em, jakiego miał otrzymać od prezesa Falubazu. Na zdjęciu wysłanym z Majorki widać serpentyny i samochód marki Ferrari. Obrazek z załączonym tekstem jest zaproszeniem do negocjacji."
    A od kiedy to Zmarzlik jest od stawiania warunków?
    Jeżeli taka opcja bedzie optymalna i dzięki temu drużynie bedzie tak łatwiej, to szybko zmieni zdanie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #4520
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A od kiedy to Zmarzlik jest od stawiania warunków?
    Jeżeli taka opcja bedzie optymalna i dzięki temu drużynie bedzie tak łatwiej, to szybko zmieni zdanie.
    A czy on stawia warunki ? W sumie to mógłby jakie mu się zamarzą, bo gdyby w razie odszedł, to Stal miałaby niewyobrażalny problem.
    poza tym co to za warunek, że chce być podstawowym zawodnikiem, a nie rezerwowym? Zmarzlik pod 8 to science - fiction.
    Zmarzlik jest ligowym wymiataczem, w sumie to jedynym który stabilnie trzymał poziom, i klub ma mu robić pod górkę? Na pewno

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    grafi25 (20-10-2017), krystyn (19-10-2017)

  22. Powrót do góry    #4521
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A co to za warunek, że chce być podstawowym zawodnikiem, a nie rezerwowym? Zmarzlik pod 8 to science - fiction.
    Zmarzlik jest ligowym wymiataczem, w sumie to jedynym który stabilnie trzymał poziom, i klub ma mu robić pod górkę? Na pewno
    Jakby tak trenerzy i działacze robili tylko to, co chcą zawodnicy, to mogłoby ich wcale nie być.
    Jeżeli działacze zdecydują, że najlepiej dla zespołu było jakby Zmarzlik łatał dziury, to pewnie tak bedzie.

    Tutaj znacznie wzrasta siła rażenia Stali i nikt nie bedzie z tego rezygnował, tylko dlatego, ze Zmarzlik coś tam powiedział w radiu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #4522
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Przecież to chodzi tylko o kluczowe wyjazdy i na play offy. Jak Ireneusz ładnie popro$i to Bartek się zgodzi


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #4523
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A od kiedy to Zmarzlik jest od stawiania warunków?
    Jeżeli taka opcja bedzie optymalna i dzięki temu drużynie bedzie tak łatwiej, to szybko zmieni zdanie.
    Zmarzlik nie pójdzie pod 8, raz, że sam siebie tam nie widzi. A dwa, ze ten zapis regulaminowy ma też inne podłoże. Chodzi o to aby nie przekładać meczy, ze względu na zaowdy wyższej rangi, cyzli FIM-owskie. Jesli dwóch zawodników gdzies ugrzęźnie, w jakichś zawodach FIM-owskich. To drużyny mają stosować ZZ za jednego, za drugiego wchodzi zawodnik spod 8. Czyli, jeśli przełożą jakieś SGP na niedziele to Stal musi sobie radzić bez Zmarzlika. Ktory jest stałym uczestnikiem SGP. Więc za niego będzie albo ZZ albo wejdzie zawodnik spod 8. W tym układzie nie ma sensu żadnego aby Zmarzlik był wystawiany do meczu pod 8. Bo to by im zamykało mozliwość zastosowania ZZ za Bartka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4524
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przecież to chodzi tylko o kluczowe wyjazdy i na play offy. Jak Ireneusz ładnie popro$i to Bartek się zgodzi


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Stal miałaby łatwiej, gdyby Bartek startował z parzystym w tym sezonie, mając takiego wymiatacza mogli szachować nim pod 2/4, ale tego nie robili, ani razu, bo by się na to po prostu nie zgodził(patrząc po jego reakcji z meczu, przesunięcie go pod nr 9, musiało wiązać się z długimi negocjacjami i namawianiem), poza tym musieliby mieć nie równo we łbie, gdyby takiego zawodnika dawali na rezerwę, różne mogłyby być konsekwencje mentalne dla Bartka po np. nieudanym meczu z nr 8.
    Kluczowy wyjazd, ok, ale taki zawodnik ma szansę że zrobi mniej punktów. Bartek nie pójdzie pod 8, a Stali taki rezerwowy jest w ogóle niepotrzebny z takim Karczmarzem. To raczej Falubaz będzie większym beneficjentem tego przepisu, niż Gorzów. Zdecydowanie większym.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 19-10-2017 o 14:27

  26. Powrót do góry    #4525
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jakby tak trenerzy i działacze robili tylko to, co chcą zawodnicy, to mogłoby ich wcale nie być.
    Jeżeli działacze zdecydują, że najlepiej dla zespołu było jakby Zmarzlik łatał dziury, to pewnie tak bedzie.

    Tutaj znacznie wzrasta siła rażenia Stali i nikt nie bedzie z tego rezygnował, tylko dlatego, ze Zmarzlik coś tam powiedział w radiu.
    Albo maleje. patrz jak wyżej

    Natomiast nam, jeśli udałoby się zakontraktować Fricke, który nie będzie śmigał w SGP, jak najbardziej by ten przepis pasował. Wtedy pod numerem 2/4 mógłby u ans być w składzie taki Miśkowiak senior.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-10-2017 o 14:26
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4526
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zmarzlik nie pójdzie pod 8, raz, że sam siebie tam nie widzi. A dwa, ze ten zapis regulaminowy ma też inne podłoże. Chodzi o to aby nie przekładać meczy, ze względu na zaowdy wyższej rangi, cyzli FIM-owskie. Jesli dwóch zawodników gdzies ugrzęźnie, w jakichś zawodach FIM-owskich. To drużyny mają stosować ZZ za jednego, za drugiego wchodzi zawodnik spod 8. Czyli, jeśli przełożą jakieś SGP na niedziele to Stal musi sobie radzić bez Zmarzlika. Ktory jest stałym uczestnikiem SGP. Więc za niego będzie albo ZZ albo wejdzie zawodnik spod 8. W tym układzie nie ma sensu żadnego aby Zmarzlik był wystawiany do meczu pod 8. Bo to by im zamykało mozliwość zastosowania ZZ za Bartka.
    Przecież możesz zrobić dwie zmiany w składzie. Po prostu nie obsadzasz numerów 6 i 8 w zgłoszeniach składu na mecz przed SGP. A potem reagujesz w zależności od sytuacji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #4527
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jakby tak trenerzy i działacze robili tylko to, co chcą zawodnicy, to mogłoby ich wcale nie być.
    Jeżeli działacze zdecydują, że najlepiej dla zespołu było jakby Zmarzlik łatał dziury, to pewnie tak bedzie.

    Tutaj znacznie wzrasta siła rażenia Stali i nikt nie bedzie z tego rezygnował, tylko dlatego, ze Zmarzlik coś tam powiedział w radiu.
    No i to pokazuje, dlaczego Zmarzlik jeździ w Gorzowie i ani razu nie miał zawahania, a Dudek już był jedną nogą w Toruniu, i trzeba było ostro licytować.
    Stal musi dbać, o komfort takiego Zmarzlika (przecież jego nie ma kim zastąpić, bo po prostu tak skutecznego zawodnika nie ma nigdzie). Zapewnić mu cieplarniane warunki, słuchać go co do toru, dawać numer jaki chce. I prawdopodobnie tak robią

  29. Powrót do góry    #4528
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przecież możesz zrobić dwie zmiany w składzie. Po prostu nie obsadzasz numerów 1 i 8 w zgłoszeniach składu na mecz przed SGP. A potem reagujesz w zależności od sytuacji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No ale wtedy, jak przełożą takie SGP, to Zmarzlika i tak nie zobaczysz pod 8. I nie wiemy na dzisiaj, czy nr. 8 łapie się pod ten zapis, ze można go nie obsadzać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4529
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

    No nie będzie pod 8 tylko pod 6 go wstawią, korzystają z z/z i tyle. Ile meczów jest odwoływanych przez SGP? To symbolika jest.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #4530
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Coś mi się wydaje, że ten zapis spowoduje więcej kwasów w druzynach. Bo faktycznie, w którychś meczach mogą skusić BZ tą 8. Może on w sumie, teoretycznie, jechać 7 razy. Ale ktoś te 7 biegów straci

    No i menagerowie beda mieli dużo większy zawrót głowy, jak te klocki poukładać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4531
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jak 7? 6 . Po 7 to tylko junior


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #4532
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Faktycznie, BZ się na to nie łapie. Ale to i tak nie zmienia ogólnej sytuacji zbyt mocno. Bo może być tak, ze 2 seniorów odda po 3 biegi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4533
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Faktycznie, BZ się na to nie łapie. Ale to i tak nie zmienia ogólnej sytuacji zbyt mocno. Bo może być tak, ze 2 seniorów odda po 3 biegi
    No czyli kosztem Woźniaka i pewnie Kildemanda. W pozostałych meczach Karczmarz pod 8 i Gorzów jednym z faworytów do majstra pomimo odejścia PUKa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #4534
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Faktycznie, BZ się na to nie łapie. Ale to i tak nie zmienia ogólnej sytuacji zbyt mocno. Bo może być tak, ze 2 seniorów odda po 3 biegi
    Jak to? W przypadku ZZ i RT zawodnicy z numerami 6-8 mogą jechać 7 razy.
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #4535
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No czyli kosztem Woźniaka i pewnie Kildemanda. W pozostałych meczach Karczmarz pod 8 i Gorzów jednym z faworytów do majstra pomimo odejścia PUKa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie, to tak łatwo nie będzie. Nawet BZ nie będzie przywoził tyko samych trójek. A co dopiero taki Karczmarz.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jak to? W przypadku ZZ i RT zawodnicy z numerami 6-8 mogą jechać 7 razy.
    No tak faktycznie, Carlitos mi zamieszał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4536
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jak to? W przypadku ZZ i RT zawodnicy z numerami 6-8 mogą jechać 7 razy.
    W meczach nowego sezonu drużyny uczestniczyć będą w składach liczących od 6 do 8 zawodników (drużyna gospodarza z numerami startowymi od 9 do 16 i drużyna gościa – od 1 do 8). Zawodnicy z numerami 8 oraz 16, którzy będą krajowymi zawodnikami młodzieżowymi będą mogli w niektórych przypadkach stanowić zastępstwo zawodników z numerami odpowiednio 6, 7 i 14, 15. Ponadto, będą mogli w biegach II – XIII zastąpić zawodników z numerami 6, 7 i 14, 15 jako rezerwa zwykła maksymalnie po jednym razie każdego z nich.

    Zawodnicy z numerami 6 – 8 i 14 – 16 będą mogli zostać zgłoszeni do biegów I, III – XV w zastępstwie innego zawodnika jako rezerwa zwykła, a także w powtórzonych biegach I, III – XV zastąpić zawodnika pod warunkiem, że łączna liczba ich startów w biegach I – XV nie przekroczy: 5 plus 1 rezerwa taktyczna plus 1 rezerwa zastępująca.



    Czyli faktycznie jest możliwe 7 razy ale tylko gdy jedzie 5 razy jako rezerwa zwykła, raz z taktycznej a raz jako "rezerwa zastępująca", która właściwie co oznacza ? Start w powtórce biegu za niezdolnego do jazdy zawodnika ?

  38. Powrót do góry    #4537
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    ZZ .
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #4538
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Jakby Fricke się zgodził na rozmowie aby jeździć z numerem 8 to byłby idiota.

    Jest to tak na prawdę najgorszy numer jaki może być.

    Nigdy nie wiesz kiedy jedziesz, z ustawieniami to ciężko trafić bo każdy już wie jaki jest tor miej więcej. Także nie dziwię się że Zmarzlik nie chce pod nim jechać.

    Ten numer jest dobry dla takiego Holdera, Kurtza itp. Bo lepiej mieć taki numer niż lawka.

    Idealny jest dla wynalazków i pewnie po to jest on zrobiony.



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #4539
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jakby Fricke się zgodził na rozmowie aby jeździć z numerem 8 to byłby idiota.

    Jest to tak na prawdę najgorszy numer jaki może być.

    Nigdy nie wiesz kiedy jedziesz, z ustawieniami to ciężko trafić bo każdy już wie jaki jest tor miej więcej. Także nie dziwię się że Zmarzlik nie chce pod nim jechać.

    Ten numer jest dobry dla takiego Holdera, Kurtza itp. Bo lepiej mieć taki numer niż lawka.

    Idealny jest dla wynalazków i pewnie po to jest on zrobiony.



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    To zależy. Jeśli w podstawowym składzie jest plastron, którego taki Fricke może z urzędu zastępować, to wie w których biegach mniej-więcej pojedzie.
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #4540
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jakby Fricke się zgodził na rozmowie aby jeździć z numerem 8 to byłby idiota.

    Jest to tak na prawdę najgorszy numer jaki może być.

    Nigdy nie wiesz kiedy jedziesz, z ustawieniami to ciężko trafić bo każdy już wie jaki jest tor miej więcej. Także nie dziwię się że Zmarzlik nie chce pod nim jechać.

    Ten numer jest dobry dla takiego Holdera, Kurtza itp. Bo lepiej mieć taki numer niż lawka.

    Idealny jest dla wynalazków i pewnie po to jest on zrobiony.



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    A czym się rózni Fricke,Holder i Kurtz ? bo wg mnie to poziom podobny

  42. Powrót do góry    #4541
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To zależy. Jeśli w podstawowym składzie jest plastron, którego taki Fricke może z urzędu zastępować, to wie w których biegach mniej-więcej pojedzie.
    Ale mi chodziło o skład jaki planuje Falubaz, czyli np taki jaki Mariusz podał dlatego napisałem to w wątku Falubazu.

    Jeśli będzie plastron to ma to jakis sens tak jak piszesz.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #4542
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Jak dla mnie to nr 8 jest obejście 2 Polaków. Stawiasz 1 Polaka plastrona a za niego jeździć obcokrajowiec.
    Tylko Falubaz

  44. Powrót do góry    #4543
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Jak dla mnie to nr 8 jest obejście 2 Polaków. Stawiasz 1 Polaka plastrona a za niego jeździć obcokrajowiec.
    I to jest chyba odpowiedź dlaczego Rusko odpuścił walkę o Woźniaka. Wstawią Ogóra do składu, pod 8 będzie jechał jakiś sensowny obcokrajowiec i mają drużynę poukładaną.

    Przy takiej regulacji rezerwowych bardzo wzrasta wartość takich ludzi jak Fricke, J.Holder czy Kurtz.

  45. Powrót do góry    #4544
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Można też obejrzeć 3 juniorów np każdy po 2 biegi, o ile nie ma się jakiego mocnego juniora
    Tylko Falubaz

  46. Powrót do góry    #4545
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Po tym co zobaczyłem na memoriale rycerzy speedwaya to warto sie przyjrzeć jednemu chłopakowi z tej naszej młodej grupy. Najciekawiej prezentował się Osyczka - i to jego dorzuciłbym do pary juniorów z Tonderem. Miał co prawda upadek ale widać u niego zęba do walki i ciekawą sylwetkę, dużo jazdy i może cos z niego bedzie. Szkoda tylko decyzji o odwołaniu piatkowych zawodów MDMW, bo skoro ponoć inwestujemy w młodzież, to dajmy im możliwość jazdy, można było zrobić turniej indywidualny. Rzadko kiedy zdarza się w środku sezonu tak dobra pogoda do żużla jak teraz. Powinnismy korzystac i pozwalac objeżdżać sie młodym.

    Co do składu to myśle, że będzie Hancock. Tylko Cieślak się martwi żeby nas dziadzia w kwietniu nie wystawił do wiatru, bo rehabilitacja może przebiegac zbyt wolno, ale niespecjalnie ma wyjscie skoro olal nas Iversen i Fredka. Kildemand ma czerwone światło w klubie, a z dwójki połamanych Cieslak woli Herbiego niż Dzika. Za Fricke'a nikt nie zapłaci 360tys bo lepiej ta kase byłoby dołożyć Doylowi. Zengi już jest chyba dogadany.

    1.Dudek
    2.Thorssell
    3.Hancock
    4.Zengota
    5.Protasiewicz
    6.Tonder
    7.Osyczka/Pilarski/Zgardziński
    8.Zgardziński/Kułakow

    Chyba najbardziej prawdopodobna opcja składu.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    zigi1976 (20-10-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •