Strona 172 z 174 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,696 do 7,740 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7696
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Żałuję, że nie ma wśród nas żadnego przedstawiciela klubu...(kiedyś był mita)
    Dlaczego? A no dlatego, że chętnie posłuchałbym co macie nam do powiedzenia. Cóż...mam nadzieję, że to przeczytacie.

    Ja wiem, że jest sukces i jest się z czego cieszyć, ale taka drobnostka, jak informacja chyba się kibicom należy? Blisko dwa tygodnie temu padł pomysł "fety" na leszczyńskim rynku. Myślę sobie rewelacja, bo jeszcze czegoś takiego u nas nie było i zawsze marzyła mi się taka feta przy tłumach ludzi. Nagle dowiaduję się o terminie i godzinie...srodek tygodnia, większość ludzi w pracy. Pytam dla kogo, to robicie?

    To wszystko, to jednak pikuś...
    Informacja przekazana dzien wcześniej! W sumie mogliście wrzucić na fejsika jutro!

    Także tego...zamiast prawdziwego święta bedzie stypa i garstka osób. O to chodziło?

    Proszę wybaczyć moje rozgoryczenie, ale trudno jest patrzeć na to w jaki sposób podchodzicie do najwiekszego sponsora tego klubu. Skoro planowaliście fetę, to trzeba było podejść do tego na miarę Drużynowego mistrza Polski.

    Kiedyś skończą się sukcesy, a wtedy stadion zaświeci pustkami. Już sam nie wiem o co w tym chodzi, bo albo nie czujecie tego tematu, albo robicie to z pełną świadomością. Kibic już Wam pokazał, że nie jest takim idiotą w półfinale PO.


    Dziś jest bankiet/podziękowanie dla sponsorów więc korzystając z okazji, że będą wszyscy zawodnicy zrobili na odczepnego imprezę na rynku.

  2. Powrót do góry    #7697
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Dziś jest bankiet/podziękowanie dla sponsorów więc korzystając z okazji, że będą wszyscy zawodnicy zrobili na odczepnego imprezę na rynku.
    Az sie prosilo aby taka impreze polaczyli z memorialem A. Smoczyka. Bylby to tez argument do przyciagniecia ludzi na trybuny.

    W zielonej lub Gorzowie byla by feta jak w warszawie lub Poznaniu gdy zdobywali Mistrzostwo Polski w kopanej.

    Dzis na rynku bylem. Zaluje kazdej zlotowki ktora wrzucilem do parkomatu.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Ali_G (12-10-2017)

  4. Powrót do góry    #7698
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Az sie prosilo aby taka impreze polaczyli z memorialem A. Smoczyka. Bylby to tez argument do przyciagniecia ludzi na trybuny.

    W zielonej lub Gorzowie byla by feta jak w warszawie lub Poznaniu gdy zdobywali Mistrzostwo Polski w kopanej.

    Dzis na rynku bylem. Zaluje kazdej zlotowki ktora wrzucilem do parkomatu.
    Memoriał dodatkowo miał być połączony z 60 urodzinami Jankesa......
    Proponowałem po koleżeńsku, nie posłuchali.........

  5. Powrót do góry    #7699
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2009
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 90 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no moze nie kosztem hampelka mimo wszystko a takiego pajaka lub dzika bardziej mi to pasuje niech ten zengi zostanie ... jakos byloby mi szkoda zeby odszedl

    03 Jarek zgłoś się! 03 jak mnie słyszysz? Serio wolę Zengotę i szarpane punkty na trasie "kosztem" Hampela.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  6. Powrót do góry    #7700
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Niestety trzeba się do tego przyzwyczaić że nas klub marketingowo " jest daleko za murzynami" zatrzymali się na erze kamienia lupanego i ciężko będzie przejść wyżej bez odpowiednich ludzi którzy to ogarną i będę umieli wykorzystać sukces sportowy!!!

  7. Powrót do góry    #7701
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Marketingowo to niemal wszyscy poza Gorzowem leżą, i kwicza. Nasi jeszcze jakoś social media ogarniaja.

  8. Powrót do góry    #7702
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Marketingowo to niemal wszyscy poza Gorzowem leżą, i kwicza. Nasi jeszcze jakoś social media ogarniaja.
    Falubaz sklepem klubowym bije nas na glowe..... a reszta to poziom z nami czyli slabiutki

  9. Powrót do góry    #7703
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Marketingowo to niemal wszyscy poza Gorzowem leżą, i kwicza. Nasi jeszcze jakoś social media ogarniaja.
    Nie zgadzam się byku. Gorzów to przykład, że można...trzeba tylko chcieć. Gdzie kiedyś ten Gorzów był, a gdzie Unia? Oni wykonali gigantyczną pracę, a my? Nasi podchodzą do tematu zero-jedynkowo,...nie ma zaangażowania, pomysłu, chęci i nie wspomnę o jakimkolwiek dialogu z kibicami. Gdybym podchodził tak do swojej roboty, to szef by mnie wywalil na zbity pysk.

    Mamy w Unii osoby, które już dawno nie powinny pracować w klubie. Przykro się na to patrzy, jak ukochany klub funkcjonuje.

    BTW wspomniana feta była inicjatywą osoby spoza klubu i miała to być prawdziwa feta, a nie jakaś popierdólka. Niestety ssa podeszlo do sprawy w swoim stylu. Nie wiem, może komuś sie zapomnialo?

    Tak naprawdę tylko trybuny mogą jakoś na to wszystko odpowiedzieć. Przy braku wyniku, a nadejdą takie czasy, efekt będzie błyskawiczny.

  10. Powrót do góry    #7704
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,447
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Ale ile Wy chcecie tych fet? Byla jedna po finale i wg mnie to jest wystarczajace. Dajcie zawodnikom odpoczac. Teraz jest okres kiedy moga troche odpoczac, pożyć normalnie jak człowiek, bo od grudnia znowu ********* na treningach na sali, zgrupowaniach kadry itp. itd. Dodatkowo niektorzy pewnie juz sa poza klubem, a chcecie ich na sile ciągać na leszczyński rynek... Wg mnie wystarczy teraz tylko jakies oficjalne spotkanie ze sponsorami, pozniej skompletowanie nowego skladu i Mikołajki połączone z prezentacją drużyny.

  11. Powrót do góry    #7705
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ale ile Wy chcecie tych fet? Byla jedna po finale i wg mnie to jest wystarczajace. Dajcie zawodnikom odpoczac. Teraz jest okres kiedy moga troche odpoczac, pożyć normalnie jak człowiek, bo od grudnia znowu ********* na treningach na sali, zgrupowaniach kadry itp. itd. Dodatkowo niektorzy pewnie juz sa poza klubem, a chcecie ich na sile ciągać na leszczyński rynek... Wg mnie wystarczy teraz tylko jakies oficjalne spotkanie ze sponsorami, pozniej skompletowanie nowego skladu i Mikołajki połączone z prezentacją drużyny.
    Mikolajki polączone z czym?!

  12. Powrót do góry    #7706
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ale ile Wy chcecie tych fet? Byla jedna po finale i wg mnie to jest wystarczajace. Dajcie zawodnikom odpoczac. Teraz jest okres kiedy moga troche odpoczac, pożyć normalnie jak człowiek, bo od grudnia znowu ********* na treningach na sali, zgrupowaniach kadry itp. itd. Dodatkowo niektorzy pewnie juz sa poza klubem, a chcecie ich na sile ciągać na leszczyński rynek... Wg mnie wystarczy teraz tylko jakies oficjalne spotkanie ze sponsorami, pozniej skompletowanie nowego skladu i Mikołajki połączone z prezentacją drużyny.
    Spotkanie ze sponsorami było wczoraj w Finezji, także zmęczeni to raczej chłopaki nie są, zresztą takie spotkania to dla nich okazja do zdobycia nowych sponsorów albo umocnienie/zatrzymanie starych.

    Co do fety, kolega chyba nie widział nigdy prawdziwej. Wiem o co chodzi Ali_G bo widział (jak i ja) od przysłowiowej kuchni jak doszło do tego koniec końców bezpłciowego spotkania na rynku. No sorry, ja byłem we Wrocławiu na finale i z wyjazdowiczów prawie nikt tam nie poszedł na stadion, bo nawet nie poczekali na nas. To po pierwsze. Po drugie skoro nie ma możliwości zrobienia fety w normalnych warunkach (popułudnie lub pod wieczór) to się nie robi niczego z pompą (chyba duże nadużycie tego słowa, bo co to za wyczyn postawić scenę na stadionie). Taki Feyernord i Leicester swoje fety robili tydzień jak i nie dalej po zdobyciu mistrzostwa. Ludzie się bawili na całym mieście, przejazd autobusu z piłkarzami i przede wszystkim wszystko odbywało się w godzinach popołudniowych czyli dla każdego!! Nie mówię, że mamy robić identycznie to co oni (nie ta liga) ale litości, przyjazd naprutych zawodników o godzinie 00.30 w nocy dla garstki (1 tyś) ludzi to dla mnie MEGA SŁABE.

    Wracając do wczorajszego następnego bezpłciowego spotkania przy ściance na rynku. Pierwsze wróbelki ćwierkały, że będzie coś na wzór FETY ale z dnia na dzień wszystko upadało z winy wiadomo kogo i skończyło się jak skończyło. Miało być ładnie pięknie i masz baba placek. Jeszcze zrozumie, że to musiało być czwartek bo żużliki mają jakieś jeszcze jazdy i ciężko wszystkich zebrać, ale już np godzina spotkania i sposób jego ogłoszenia (dzień przed a wiedzieli o tym już 2-3tyg wcześniej!!) to kpina i kolejne olewanie kibiców...

    Tak jak ktoś napisał...połączyliby Memoriał z fetą, mieli praktycznie wszystkich zawodników na miejscu (i tak wczoraj nie było Dunów) ludzi by może więcej zjechało feta na rynku i bach. Tak to prawda...może osoby z klubu szczególnie Pani Aneta ma jakieś tam chęci do robienia czegoś marketingopodobnego, ale skutki może nie są opłakane, ale są mocno mizerne. No sorry ale ile można tych oklepanych spotkań z kibicami robić? Przecież to totalne minimum i 80% kibiców by wymyśliło i ogarnęło to lekkim dydem. Czas się rozwijać! Internet wertować podglądać inne kluby co tam kombinują i zrobić coś autorskiego jak chociażby z tym SECRET MAN. Jakie to było proste ale skuteczne.

    Jedynie co mogę pochwalić to fotorelacja z pucharami ze stadionu i kolaż przerobionych zdjęć osób z klubu w stylu retro, chociaż to już kiedyś widziałem chyba w reprezentacji kopanej i to dość niedawno. Widać po reakcji ludzi na facebooku, że to się akurat spodobało ale reszta to lipa...

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Ali_G (13-10-2017)

  14. Powrót do góry    #7707
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Za SF:

    - Grzesiu, nie odchodź! - Wołali fani. - Jesteś Byk z krwi i kości - powtarzali inni. Sam Zengota odpowiadał z uśmiechem, że czekają go rozmowy z Fogo Unią, które traktuje priorytetowo.
    To już córki prezesa utraciły swoja skuteczność ?

    Welna, to ty tak krzyczałeś do Grześka ?

    Czemu robisz chłopakowi krzywdę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #7708
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ludzie. Zostawcie ten skład, tylko za pająka weźcie Kościucha 😉. Przy tych juniorach i tak macie finał.
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #7709
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ludzie. Zostawcie ten skład, tylko za pająka weźcie Kościucha 😉. Przy tych juniorach i tak macie finał.
    Nie podpuszczaj... Ilona z Jackiem rozpychają się na rynku transferowym, chcąc budować mocny skład m.in. namawiając naszego dogadanego już Jarka oraz dodatkowo próbują wyrwać Grzesia Zengotę, a my mamy się zadowolić Norbertem... :o Żebyście mieli łatwiej... Niezła taktyka
    Sprowadzimy Norberta jak Wy sprowadzicie Puszakowskiego lub Chrzanowskiego ew. Pulczasa :rolleyes:

  17. Powrót do góry    #7710
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nie podpuszczaj... Ilona z Jackiem rozpychają się na rynku transferowym, chcąc budować mocny skład m.in. namawiając naszego dogadanego już Jarka oraz dodatkowo próbują wyrwać Grzesia Zengotę, a my mamy się zadowolić Norbertem... :o Żebyście mieli łatwiej... Niezła taktyka
    Sprowadzimy Norberta jak Wy sprowadzicie Puszakowskiego lub Chrzanowskiego ew. Pulczasa :rolleyes:
    Puszaka w pewnym momencie brał bym z pocałowaniem ręki. Ilu tych tam gwiazd Ilona z Jackiem nie nakupią...to głównie wymysły dziennikarzy i taktyka zawodników, którzy przez rozmowy podbijają sobie kontrakty. A Unia? Proszę bardzo - brać i Hampelow tylko potem nie płakać, że bilety horrendalnie drogie albo, że ludzi nie ma na stadionie bo drużyna wygrywa 70:20 😉
    !Adrian walcz!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Aussie (13-10-2017)

  19. Powrót do góry    #7711
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Potraktujcie to prosze jako wynik krotkiego sledztwa domoroslego, znudzonego detektywa, ale...

    Wydaje mi sie, ze dzis na Smoku trenowal mlody Holender, Mark Helmhout. Nie twierdze, ze cos z tego wynika, ale po prostu zaciekawilo mnie to zdjecie na klubowym fejsie:

    https://www.facebook.com/unialesznoks/photos/pcb.1595755990505101/1595755930505107/

    Choc nigdzie nie znalazlem rozwiazania zagadki, kim jest zawodnik z numerem 759, to po holenderskich sponsorach, ogolnej kolorystyce i tym "H" na macie ochronnej wnioskuje, ze to moze byc Mark Helmhout. Ten sam zawodnik, ktorego widzimy tu podczas zawodow w Czechach:

    885.jpg

    Wlasciwie nie latwo jest dowiedziec sie o Nim czegos wiecej, ale wyglada na to, ze w tym roku konczy 21 lat, a do zuzla wszedl z wyscigow na trawie.

    Oczywiscie, jest tez mozliwosc, ze to wcale nie byl Mark Helmhout i wszystko co napisalem mozna wyrzucic do smieci

  20. Powrót do góry    #7712
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    https://www.redbull.com/pl-pl/hampel...inkId=43412312

    dość wymowna fota pod pytaniem o zmianie klubu..........

    Gdzie ten Jarek wyląduje, kurde........

    Mariusz wiesz coś może ?

  21. Powrót do góry    #7713
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Wedlug klubowego Twittera kolka krecil dzis takze Romek Jankowski! Ktos cos?

  22. Powrót do góry    #7714
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    https://www.redbull.com/pl-pl/hampel...inkId=43412312

    dość wymowna fota pod pytaniem o zmianie klubu..........

    Gdzie ten Jarek wyląduje, kurde........

    Mariusz wiesz coś może ?
    Nic nie wiem. Domyślam się, że w Lesznie jednak nie wyląduje.

    Sezon za nami, teraz zaczną się emocje innego rodzaju. Za chwilę początek okienka transferowego, wielu zawodników zmieni kluby, a ty jesteś jednym z nich. Potwierdzasz, że opuścisz Falubaz Zielona Góra?

    Potwierdzam. Potrzebuję nowego, świeżego powietrza i zmiany otoczenia. Chcę też poszukać nowych bodźców, motywacji i sportowych celów. Tak teraz po prostu czuję i sądzę, że zmiana klubu jest mi w tym momencie potrzebna.
    No bo przecież w Lesznie nie znajdzie ani nowego świeżego powietrza, ani nowych bodźców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #7715
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    https://www.redbull.com/pl-pl/hampel...inkId=43412312

    dość wymowna fota pod pytaniem o zmianie klubu..........

    Gdzie ten Jarek wyląduje, kurde........

    Mariusz wiesz coś może ?
    a na następnym zdjęciu wyeksponowane logo Betard. I według ciebie to naprawdę o czymkolwiek świadczy?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #7716
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic nie wiem. Domyślam się, że w Lesznie jednak nie wyląduje.



    No bo przecież w Lesznie nie znajdzie ani nowego świeżego powietrza, ani nowych bodźców.
    Akurat świeże powietrze w Lesznie znajdzie. Na wsi zawsze jest świeże

    Wysłane z mojego Orange Rise 30 przy użyciu Tapatalka

  25. Powrót do góry    #7717
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Akurat świeże powietrze w Lesznie znajdzie. Na wsi zawsze jest świeże

    Wysłane z mojego Orange Rise 30 przy użyciu Tapatalka
    Mowa jest nie o samym "świeżym powietrzu" a o "nowym świeżym powietrzu".

    A te leszczyńskie to już dla niego nowe nie jest
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #7718
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mowa jest nie o samym "świeżym powietrzu" a o "nowym świeżym powietrzu".

    A te leszczyńskie to już dla niego nowe nie jest
    Podobnie jak wrocławskie..

  27. Powrót do góry    #7719
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Podobnie jak wrocławskie..
    Co ty gadasz.

    We Wrocku, podczas remontu, wymienili tez powietrze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    welna (13-10-2017)

  29. Powrót do góry    #7720
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Potraktujcie to prosze jako wynik krotkiego sledztwa domoroslego, znudzonego detektywa, ale...

    Wydaje mi sie, ze dzis na Smoku trenowal mlody Holender, Mark Helmhout. Nie twierdze, ze cos z tego wynika, ale po prostu zaciekawilo mnie to zdjecie na klubowym fejsie:

    https://www.facebook.com/unialesznoks/photos/pcb.1595755990505101/1595755930505107/

    Choc nigdzie nie znalazlem rozwiazania zagadki, kim jest zawodnik z numerem 759, to po holenderskich sponsorach, ogolnej kolorystyce i tym "H" na macie ochronnej wnioskuje, ze to moze byc Mark Helmhout. Ten sam zawodnik, ktorego widzimy tu podczas zawodow w Czechach:

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4367

    Wlasciwie nie latwo jest dowiedziec sie o Nim czegos wiecej, ale wyglada na to, ze w tym roku konczy 21 lat, a do zuzla wszedl z wyscigow na trawie.

    Oczywiscie, jest tez mozliwosc, ze to wcale nie byl Mark Helmhout i wszystko co napisalem mozna wyrzucic do smieci

    #759 To nasza perełka Krzysiek Sadurski

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    #759 To nasza perełka Krzysiek Sadurski
    Ps.Dziś widziałem Grzesia Zengotę wychodzącego z czarnego budynku , był bardzo zadowolony...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (15-10-2017)

  31. Powrót do góry    #7721
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    #759 To nasza perełka Krzysiek Sadurski



    Ps.Dziś widziałem Grzesia Zengotę wychodzącego z czarnego budynku , był bardzo zadowolony...
    On zawsze jest zadowolony, uśmiech mu znika dopiero jak śpi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    welna (13-10-2017)

  33. Powrót do góry    #7722
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    On zawsze jest zadowolony, uśmiech mu znika dopiero jak śpi
    Sypiasz z nim?! Czy tylko nachodzisz go nocami?

  34. Powrót do góry    #7723
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    On zawsze jest zadowolony, uśmiech mu znika dopiero jak śpi
    Hampel nie... Zengi nie ...a moze I Piter nie..., u Ciebie kolego wszystko jest na odwrot , twoje przypuszczenia sa smieszne

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    On zawsze jest zadowolony, uśmiech mu znika dopiero jak śpi
    Ty sie lepiej zajmij Falubazem ... bo za rok moze was czekac ciezka walka o utrzymanie

  35. Powrót do góry    #7724
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Wedlug klubowego Twittera kolka krecil dzis takze Romek Jankowski! Ktos cos?
    http://sport.elka.pl/zuzel/wiadomosc...owski-na-torze

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (15-10-2017)

  37. Powrót do góry    #7725
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nie podpuszczaj... Ilona z Jackiem rozpychają się na rynku transferowym, chcąc budować mocny skład m.in. namawiając naszego dogadanego już Jarka oraz dodatkowo próbują wyrwać Grzesia Zengotę, a my mamy się zadowolić Norbertem... :o Żebyście mieli łatwiej... Niezła taktyka
    Sprowadzimy Norberta jak Wy sprowadzicie Puszakowskiego lub Chrzanowskiego ew. Pulczasa :rolleyes:
    Holder
    Holder
    Hancock
    Miedziński
    Przedpełski
    Jensen
    Doyle
    Woźniak
    Hampel
    Zengota
    Iversen

    Tam jest większa procesja niż na torze we Wrocławiu... a skończy się tak że za 1,5 miesiąca usłyszymy - "Grzegorz Walasek zostaje w Toruniu!" - i to będzie hit bo nikt na to nie stawia

  38. Powrót do góry    #7726
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Jeszcze Jensen, Fricke, Prz. Pawlicki, Janowski i cale przekupiony Wybrzeże ...

  39. Powrót do góry    #7727
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Panowie a co z Wiktorem Lisem ? definitywnie koniec ? ktoś coś wie ?

  40. Powrót do góry    #7728
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Smyku o Jankesie.
    Ciśnij dalej Bartek.

    smykuijankes.JPG

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Ali_G (14-10-2017), jelousabmarinek (15-10-2017)

  42. Powrót do góry    #7729
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    To Smyk dolał oliwy do ognia. Teraz wychodzi, że Smektała to nie wychowanek Unii Leszno, ani swoich rodziców, a Romka Jankowskiego.

    Mariusz miał rację, że szkolenie jako takie nie istnieje .

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Dominik (14-10-2017), GoTrEk (14-10-2017), Nigel (14-10-2017), chicago23bull (14-10-2017), pyra (14-10-2017)

  44. Powrót do góry    #7730
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Tam jest większa procesja niż na torze we Wrocławiu... a skończy się tak że za 1,5 miesiąca usłyszymy - "Grzegorz Walasek zostaje w Toruniu!" - i to będzie hit bo nikt na to nie stawia
    No tak, bo przecież Apator to jedyny klub w Polsce, w którym prowadzi się rozmowy z kilkoma zawodnikami naraz...

  45. Powrót do góry    #7731
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No tak, bo przecież Apator to jedyny klub w Polsce, w którym prowadzi się rozmowy z kilkoma zawodnikami naraz...
    Prowadzic rozmowy po cichu a rzucac informacje na prawo i lewo to różnica. Sami kibice i środowisko to nakręca.

    I tutaj muszę pochwalic nasz klub. Od jakiegoś czasu jeśli chodzi o budowanie składu nawet w Lesznie ciężko coś usłyszec przy "grabieniu liści". Bardzo dobrze, że klub zostawia to między swoimi a jak coś palnie to tak kontrolowanie. Przypomnijmy sobie jak nagle Pawlicki został w Lesznie czy też Nicki rok temu. Totalny szok i nikt tego wcześniej nie przewidział skreślając obu. A dobre ruchy transferowe i negocjacje lubią ciszę.

  46. Powrót do góry    #7732
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    To Smyk dolał oliwy do ognia. Teraz wychodzi, że Smektała to nie wychowanek Unii Leszno, ani swoich rodziców, a Romka Jankowskiego.

    Mariusz miał rację, że szkolenie jako takie nie istnieje .
    Ta retoryka o braku szkolenia i o tym, że perełki z odpowiednim zapleczem mogą wyskoczyć wszędzie jest bardzo niebezpieczna.

    Tak w sumie teraz myślę, że DMP 2017 nie zdobyła Unia Leszno tylko Sayfutdinow, Kildemand, Pawlicki, Zengota, Kołodziej, Smektała i Kubera. Ci zawodnicy zdobyliby to złoto niezależnie od tego w jakim klubie by się nie znaleźli, żadna w tym zasługa Unii. Prawda Mariusz?

  47. Powrót do góry    #7733
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    To Smyk dolał oliwy do ognia. Teraz wychodzi, że Smektała to nie wychowanek Unii Leszno, ani swoich rodziców, a Romka Jankowskiego.

    Mariusz miał rację, że szkolenie jako takie nie istnieje .
    Eh Mariusz już napisał pewnie maila do Smektały co by go uświadomić czyim jest wychowankiem. Zaraz Mario wyskoczy że robił za prześcieradło i to Romek jest ojcem Smyka, albo przynajmniej nie jesteśmy tego w 100%zaprzeczyć. A na końcu okaże się że mówiąc o ojcu miał na myśli ojca duchowego, więc w sumie to Smyk potwierdził słowa Mariusza ze jest wychowankiem swojego ojca. Tylko wy ciemny ludzie nie umiecie czytać tego w kontekście

  48. Powrót do góry    #7734
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Co Wy tak o tym Mariuszu? Tęsknicie za nim czy co? Jak chcecie wywołać burzę to lepiej to zrobić w innym wątku

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    Aussie (14-10-2017)

  50. Powrót do góry    #7735
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Co Wy tak o tym Mariuszu? Tęsknicie za nim czy co? Jak chcecie wywołać burzę to lepiej to zrobić w innym wątku
    nikt nie teskni za nim tylko ze ... z mariuszem najpierw robi tzw "gowno burze " ze on sie zna itd... pozniej jak jego teoria czy tez tzw" wiedza" upada mariuszek nagle znika omija ... nie odpowiada omija temat ...a po jakims czasie wraca z kolejna " gowno burza" itd itd
    pyra

  51. Powrót do góry    #7736
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    nikt nie teskni za nim tylko ze ... z mariuszem najpierw robi tzw "gowno burze " ze on sie zna itd... pozniej jak jego teoria czy tez tzw" wiedza" upada mariuszek nagle znika omija ... nie odpowiada omija temat ...a po jakims czasie wraca z kolejna " gowno burza" itd itd
    Pyra, nie chrzań.

    O czym z wami gadać jak większość z was nie ma pojęcia, jak odróżnić wychowanka od adepta klubowej szkółki ?

    Poza tym, nie ja zacząłem ta nowa dyskusję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #7737
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pyra, nie chrzań.

    O czym z wami gadać jak większość z was nie ma pojęcia, jak odróżnić wychowanka od adepta klubowej szkółki ?

    Poza tym, nie ja zacząłem ta nowa dyskusję.
    mariusz plis to ty chyba czegos nie rozumiesz i nie masz pojecia o wychowankach klubu !!!! juz ten temat ciaglismy rok temu ? nie pamietasz ?! walasek .. walaska tata ... robur!!!!! tez uciekles ... zamilkles w pewnym momencie ! wiec nie uczy mnie "nas" w tym temacie sie wypowiadac a modl sie zeby... cv " SKORY" u was rozpatrzyli,, na TAK bo moze? moze ... jak wam nie zabraknie cierpliwosci i kasy to moze ? za dwa trzy lata cos u was drgnie jesli chodzi o swoich juniorow !!!! waszych juniorow!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 14-10-2017 o 21:08
    pyra

  53. Powrót do góry    #7738
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    https://www.redbull.com/pl-pl/hampel...inkId=43412312

    dość wymowna fota pod pytaniem o zmianie klubu..........

    Gdzie ten Jarek wyląduje, kurde........

    Mariusz wiesz coś może ?
    Ja wiem. Unia Tarnów.

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Mefitzo (14-10-2017), lemur6666 (14-10-2017)

  55. Powrót do góry    #7739
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Szkoda, że nie dali info o treningu Romka wcześniej. Nic by mnie nie zatrzymało, żeby się nie pojawić na Smoku. Mogłoby być więcej ludzi niż na nie jednym meczu.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  56. Powrót do góry    #7740
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    BTW u Nickiego też zmiany, zamienił jednego plastika na innego plastika chociaż ten obecny jakby bardziej przypominał kobietę


    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No tak, bo przecież Apator to jedyny klub w Polsce, w którym prowadzi się rozmowy z kilkoma zawodnikami naraz...
    *Get Well

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •