Strona 46 z 174 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Widocznie klub dał rezerwowemu czyt NP dzisiaj wolne dziwi mnie twoje zdziwienie. Co do Kubery uważam, że będzie nieZłym grajkiem tego roku.
    Piotrek może we Wrocławiu miał jakieś zajęcia.....
    W Monarze ?

    Nicki na pewno będzie rezerwowym, masz pewne. Panowie z http://www.farm2farm.pl z chęcią na to pozwolą.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 17-03-2017 o 16:43

  2. Powrót do góry    #2027
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Z mojego źródła wiem że Smyk ścigał się z Kuberą i Kołdim i Janko wygrywał a SMyk daleko w tyle za każdym razem. Kild też raz wygrał w starciu z EMilem i Zengim. Nie wiem na ile to prawda ale wczoraj podobno Nicki miał na treningu sytuacje bliskiego spotkania pod banda (bez upadku) a jeździł sam i po tej sytuacji zjechał z toru i się więcej nie pojawił. Czyżby załączył się cykor? Trochę dziwne by dziś nie trenował skoro był w Lesznie. Jak na razie dobrze się dzieje, niech jadą bez Nickiego tak jak miało być.

  3. Powrót do góry    #2028
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Widzę, że miłość do dzika w Lesznie kwitnie

  4. Powrót do góry    #2029
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Potwierdzam, że Smyk w końcu stanął pod taśmą z Koldim i Smykiem i właśnie pod taśmą był najbliżej nich, bo prezentował się dzisiaj dramatycznie, w zasadzie to poza pierwszym łukiem nawet na szprycę się nie łapał. A już w tym roku potrafił ścigać się z Pająkiem i Kuberą - mam więc nadzieję, że dzisiaj to tylko jakieś nieudane testy.

    Emil też dzisiaj bardzo blado się prezentował i sam o tym wie:

    emil.JPG

    Widać, że pierwsze luźne jazdy się skończyły i zaczyna się wyciąganie poważniejszych wniosków.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nicki na pewno będzie rezerwowym, masz pewne. Panowie z http://www.farm2farm.pl z chęcią na to pozwolą.
    A Farm2Farm ma jeszcze w ogóle coś do gadania w Unii? Panowie tak bardzo pchający się na podium w 2015 roku ostatnio są niewidzialni, a samego logo też już chyba nie ma wcale na stadionie/kewlarach, albo jest go bardzo niewiele.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-03-2017)

  6. Powrót do góry    #2030
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Wełna, następnym razem musisz żonę poprosić, żeby Cię odpowiednio wyprawiła na stadion

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #2031
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    F2F nie ma nic do gadania... Praktycznie sponsoring z ich strony dla klubu jest żaden (bardzo niewielki)...

    Zresztą KOŚMIDER już nie jest udziałowcem FARMU od kiedy został gdzieś przez PISIOIRÓW wsadzony na stanowisko Państwowe...(musiał odsprzedać udziały, ale może sprzedał żonie,...

    Ogólnie F2F chyba nadal ma potężne problemy finansowe po tym jak ich wyrolował BM KOBYLIN który notabene mimo ogromnych długów nadal jest tytularnym sponsorem koszykówki w OSTROWIE (to jest dopiero kabaret)

    Ewidentnie widać testy, a co niektórzy już marudzą że ten wolny, ten się nie łapie na szpryce... itp, itd... Po kilku sparringach można się bezie wypowiadać co do formy...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (17-03-2017), Martines (18-03-2017)

  9. Powrót do góry    #2032
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    F2F nie ma nic do gadania... Praktycznie sponsoring z ich strony dla klubu jest żaden (bardzo niewielki)...

    Zresztą KOŚMIDER już nie jest udziałowcem FARMU od kiedy został gdzieś przez PISIOIRÓW wsadzony na stanowisko Państwowe...(musiał odsprzedać udziały, ale może sprzedał żonie,...

    Ogólnie F2F chyba nadal ma potężne problemy finansowe po tym jak ich wyrolował BM KOBYLIN który notabene mimo ogromnych długów nadal jest tytularnym sponsorem koszykówki w OSTROWIE (to jest dopiero kabaret)

    Ewidentnie widać testy, a co niektórzy już marudzą że ten wolny, ten się nie łapie na szpryce... itp, itd... Po kilku sparringach można się bezie wypowiadać co do formy...
    Dokładnie... trzeba poczekać na wyciągnięcie jakichkolwiek wniosków.
    Sparingi tez bedą jednym wielkim testowaniem. Pamiętam zeszłoroczną postawę Grega Hancocka fatalną na sparingach,a przyszedł sezon i wyglądało to inaczej.
    Jedyne co to postawa Nickiego wczoraj. Tor był bardziej wymagający i nie radził sobie za dobrze. To było widać. Ale Nicki jak to Nicki uznana marka i może z dnia na dzień zaskoczyć. Chociaz mimo wszystko skład z Zengotą i Kildemandem bardziej mi odpowiada. ( Mogę być nieobiektywny ,bo naprawdę bardzo lubię Pająka i trzymam za niego mocno ✊ #⃣2⃣5⃣🏁 ).
    Pożyjemy zobaczymy. Juz bliżej niż dalej i startujemy 💪
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 17-03-2017 o 21:59

  10. Powrót do góry    #2033
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jedyne co to postawa Nickiego wczoraj. Tor był bardziej wymagający i nie radził sobie za dobrze. To było widać. Ale Nicki jak to Nicki uznana marka i może z dnia na dzień zaskoczyć.
    Tak szczerze to od wczoraj, kiedy przeczytałem że tor przygotowany był inaczej to coraz poważniej (choć nadal jest to dla mnie bardzo mało prawdopodobne) rozważam opcję, że Nicki w Lesznie podpisał kontrakt na przeczekanie i w maju będzie szukał klubu, któremu kontuzja (tfu) zniszczy plany na sezon. Nie było go na obozie, trenował sam w Wittstock, a kiedy już przyjechał do Leszna na jeden dzień to zrobili inny tor. Pewnie brzmię trochę jak Antoni, ale nie takie rzeczy już w żużlu widzieliśmy.

  11. Powrót do góry    #2034
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    @welna i właśnie te słabe starty Koldiego, Emila i Kildemanda są gwarancją tego że na Smoku będą emocje a nie będzie toru takiego jaki zafundował Baron Sparcie. Robiąc taki tor jak we Wrocku z urzędu udupiamy tą trójkę wspomnianych zawodników.

    @Peter Kildemand a co ma F2F do gadania, a co więcej do ustalania składu? Strona klubowa -> zakładka "sponsorzy" widzisz ich tam?

    Co do treningów to nie ma co przywiązywać do nich większej wagi, z tego co czytam Emil jechał dramat, a jak ja odwiedziłem Smoka to był jednym z lepszych. Chłopaki chcą przejeźcić cały sprzęt jaki mają do tego jakieś kombinacje i dlatego to tak wygląda.

    Dla mnie jasnym jest że zaczynamy sezon bez Nickiego. Totalna olewka z jego strony, zero integracji, jest poza drużyną. Wygląda na to jakby w maju miał opuścić klub.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Dominik (17-03-2017), Peter Kildemand (19-03-2017)

  13. Powrót do góry    #2035
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Treningi nie mówią wiele, sparingi nie powiedzą wszystkiego, a pierwsze wnioski wyciągniemy 16 kwietnia, ale patrząc na takie zdjęcia nastawienie może być tylko i wyłącznie pozytywne Jest tam chemia i nie jest to bynajmniej metyloheksanamina

    32.JPG
    Za FotoSpeedway.pl

  14. Powrót do góry    #2036
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Treningi nie mówią wiele, sparingi nie powiedzą wszystkiego, a pierwsze wnioski wyciągniemy 16 kwietnia, ale patrząc na takie zdjęcia nastawienie może być tylko i wyłącznie pozytywne Jest tam chemia i nie jest to bynajmniej metyloheksanamina

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3914
    Za FotoSpeedway.pl
    Dokładnie wygląda to bardzo fajnie. Wiecej tego uśmiechu na twarzach zawodników. Nawet Peterowi często na treningach gęba się uśmiecha i napewno czuje się w tym roku bardziej komfortowo. Wydaje mi sie,ze ma naprawdę dobry kontakt z Baronem,a tej tzw. "chemii" brakowało w relacjach ze Skórą. Troszkę zmieniając temat. Z Adamem troszkę ze skrajności w skrajność ,bo dość chłodno wyglądały relacje z Kildemandem,a np. dla innych potrafił być "kumplem".
    Pamietajmy jedno.
    Wynik buduje atmosferę. Gdy tego wyniku nie ma, nie ma klimatu.
    Narazie to fajnie wyglada. Pracę Barona takze jak narazie oceniam na plus. Widać chce rozsądnie kierować drużyną na zdrowych zasadach.
    Oby tak dalej. 💪👍⚪🔵

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-03-2017), mingozi (20-03-2017)

  16. Powrót do góry    #2037
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2017
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik buduje atmosferę. Gdy tego wyniku nie ma, nie ma klimatu.
    święte słowa...

  17. Powrót do góry    #2038
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nicki chyba faktycznie ma ochotę odejść skoro na FB wrzuca fotkę z browarem i Jolką
    Z drugiej strony tak na spokojnie to jeśli Nicki odejdzie w maju i Nicki wraz z zarządem o tym wiedzieli podpisując kontrakt to mamy za przeproszeniem idiotów w klubie. Bo w tym momencie zostajemy z 5cioma seniorami i bez ławki. O ile Zengi z Piterem są niezniszczalni (nie opuścili żadnego meczu KSUL z powodu kontuzji - przynajmniej ja sobie takiego nie przypominam) to u Emila i Kildemanda każdy upadek to na 80% kontuzja. Na domiar tego to Kubera w ostatnich dwóch sezonach 2-3 miesiące spędzał w gipsie. Podpisując z Nickim wystraszyli Kaczmarka, a Daniel nam by się bardzo przydał bo mógłby jeździć jako junior i senior. Tyle gadali o Trofimovie ale gdzie on jest? Nie widziałem go na żadnym treningu. Z młodszych byków super wrażenie robi Lis, w zawodach młodzieżowych moim zdaniem zrobi furorę ale na poziomie ekstraligi to bieg juniorski i to wszystko. Po odejściu Nickiego to jedna kontuzja, brak zz-tki i leżymy. Taki Gorzów, ZG, Toruń, Wrocław, Grudziądz mają po 6ciu seniorów.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-03-2017), mingozi (20-03-2017)

  19. Powrót do góry    #2039
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Z drugiej strony tak na spokojnie to jeśli Nicki odejdzie w maju i Nicki wraz z zarządem o tym wiedzieli podpisując kontrakt to mamy za przeproszeniem idiotów w klubie. Bo w tym momencie zostajemy z 5cioma seniorami i bez ławki. O ile Zengi z Piterem są niezniszczalni (nie opuścili żadnego meczu KSUL z powodu kontuzji - przynajmniej ja sobie takiego nie przypominam) to u Emila i Kildemanda każdy upadek to na 80% kontuzja. Na domiar tego to Kubera w ostatnich dwóch sezonach 2-3 miesiące spędzał w gipsie. Podpisując z Nickim wystraszyli Kaczmarka, a Daniel nam by się bardzo przydał bo mógłby jeździć jako junior i senior. Tyle gadali o Trofimovie ale gdzie on jest? Nie widziałem go na żadnym treningu. Z młodszych byków super wrażenie robi Lis, w zawodach młodzieżowych moim zdaniem zrobi furorę ale na poziomie ekstraligi to bieg juniorski i to wszystko. Po odejściu Nickiego to jedna kontuzja, brak zz-tki i leżymy. Taki Gorzów, ZG, Toruń, Wrocław, Grudziądz mają po 6ciu seniorów.
    Nigdzie nie pojdzie.
    Naprawde uwazacie ze caly sezon przejedziemy bez kontuzji?
    Naprawde myslicie iz wszyscy pojada na poziomie 2,5/bieg i Nicki P. bedzie poprostu zbyt slaby aby wskoczyc za kogos z pozostalej 5?
    Razi, ze NP zrobil sie na pączka, ze wrzuca fotki z browarem, ze nie trenuje z klubem, ze zima karmil malpy bananami?
    Pomyślcie ze dla niego UL to nie pępek swiata i on ma jeszcze w sezonie milion pincet innych biegow z ktorych kazdy bedzie chcial wygrac o czym kazdy czlowiek interesujacy sie zuzlem dobrze wie.
    On nie trenuje tylko dla UL, ale chyba przedwszystkim aby walczyc o medale IMŚ.
    To jak sie przygotuje do EL bedzie mialao tez swoje odziwreciedlenie w GP



    Edycja

    Gosciem jutrzejszego Magazynu Żużlowego bedzie Grzegorz Zengota
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 19-03-2017 o 19:31

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-03-2017)

  21. Powrót do góry    #2040
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Zdumiewają mnie ci , którzy pokazują radość z ewentualnego odejścia Nickiego... Dla mnie to byłaby zła wiadomość, szczególnie po odejściu Kaczmarka. Rezerwy warto mieć.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-03-2017)

  23. Powrót do góry    #2041
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=Ezf92D1LXEQ

    kolejny odcinek histori unii ... goraco polecam
    pyra

  24. Powrót do góry    #2042
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zdumiewają mnie ci , którzy pokazują radość z ewentualnego odejścia Nickiego... Dla mnie to byłaby zła wiadomość, szczególnie po odejściu Kaczmarka. Rezerwy warto mieć.
    Mnie zdumiewaja ci, ktorzy wierza, ze Nicki grzecznie bedzie siedzial na lawce i czekal na swoja kolej.
    Predzej by kogos na treningu w dechy poslal by go zastapic..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #2043
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mnie zdumiewaja ci, ktorzy wierza, ze Nicki grzecznie bedzie siedzial na lawce i czekal na swoja kolej.
    Predzej by kogos na treningu w dechy poslal by go zastapic..

    Sugerujesz, że jest aż takim...?

    Pewnie posądzasz go po własnym charakterku? Ty byś tak zrobił?

  26. Powrót do góry    #2044
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Pewnie jestes idiota?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #2045
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pewnie jestes idiota?

    Pomyliłeś mnie pewnie z kimś ze swego otoczenia? Wyjaśnię - nie znasz mnie...



    Ale... Musisz mieć nieźle zryty beret , skoro sugerujesz, że żużlowiec będzie kolegę z drużyny chciał celowo doprowadzić do kontuzji.

    Generalnie współczuję spojrzenia na świat.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-03-2017 o 11:40

  28. Powrót do góry    #2046
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Najlepszy senior w drużynie podpisał kontrakt zezwalający na walkę o skład. Prawdopodobne to jak powtórka rewolucji francuskiej

    Pozbyć się Nickiego można tylko w jeden sposób - nie podpisując kontraktu. Skoro kontrakt podpisano, oznacza to, że wola występów Pedersena w Unii jest. Ciekawe, kto tym razem pierwszy wystąpi z roszczeniami jazdy z powodu jej braku, ja strzelam w ciemno, że Zengota.

    Rok temu nabazgrało mnie się, że Unii nie będzie w PO. W tym roku nie napiszę podobnie tylko ze względu na dream team z Torunia, aczkolwiek ciepło będzie do ostatniej kolejki RZ.

  29. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniazwalsekunia Zobacz posta
    Kolegów? jakich kolegów? Ten duński socjopata nie ma żadnych kolegów wśród innych zawodników, więc bez chwili zawahania potrafi wysłać do szpitala każdego. Niezły z ciebie placek, że po wydarzeniach z 2013, kiedy to duński prymityw napluł Ci w twarz, nadal wzbudza twoją sympatię. Ale w sumie co się dziwić po kibicu klubiku bez honoru. Najpierw chcieli Perdersena ukrzyżować, by sezon później sikać po majtach gdy zdobywał punkty i wciskał przeciwników w płot.
    FB_IMG_1489148255003.jpg

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Najlepszy senior w drużynie podpisał kontrakt zezwalający na walkę o skład. Prawdopodobne to jak powtórka rewolucji francuskiej

    Pozbyć się Nickiego można tylko w jeden sposób - nie podpisując kontraktu. Skoro kontrakt podpisano, oznacza to, że wola występów Pedersena w Unii jest. Ciekawe, kto tym razem pierwszy wystąpi z roszczeniami jazdy z powodu jej braku, ja strzelam w ciemno, że Zengota.

    Rok temu nabazgrało mnie się, że Unii nie będzie w PO. W tym roku nie napiszę podobnie tylko ze względu na dream team z Torunia, aczkolwiek ciepło będzie do ostatniej kolejki RZ.
    W sensie jeśli jednak Nicki usiądzie będziemy sabotazystami?

  30. Powrót do góry    #2048
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Pomyliłeś mnie pewnie z kimś ze swego otoczenia? Wyjaśnię - nie znasz mnie...
    prosze, prosze a ty nie dosc, ze znasz mnie to jeszcze ludzi z mojego otoczenia.
    Nie dosc, ze idiota (bo nie rozumie tekstu pisanego) to jeszcze hipokryta i obludnik.

    Ale... Musisz mieć nieźle zryty beret , skoro sugerujesz, że żużlowiec będzie kolegę z drużyny chciał celowo doprowadzić do kontuzji.

    Generalnie współczuję spojrzenia na świat.
    Napisalem co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne a nie co Nicki zrobi. Jak zwykle nie odniosles sie do meritum tylko czepiasz sie personalnie - jedyna twoja taktyka na tym forum.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #2049
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    prosze, prosze a ty nie dosc, ze znasz mnie to jeszcze ludzi z mojego otoczenia.
    Nie dosc, ze idiota (bo nie rozumie tekstu pisanego) to jeszcze hipokryta i obludnik.


    Napisalem co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne a nie co Nicki zrobi. Jak zwykle nie odniosles sie do meritum tylko czepiasz sie personalnie - jedyna twoja taktyka na tym forum.
    Jesteś bardzo merytoryczny.. Obrażasz, a następnie beczysz...

    Współczuję

  32. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Napisalem co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne a nie co Nicki zrobi.
    hmmm przeczytałem i wiesz co napisałeś? o tym co bardziej jest prawdopodbne: Czy Nicki bedzie siedzial cicho czy kogos walnie w dechy.
    a teraz odnieś się do pogrubionego zdania czym ono jest? czy nie czasem tym co może Nicki zrobić?

  33. Powrót do góry    #2051
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    hmmm przeczytałem i wiesz co napisałeś? o tym co bardziej jest prawdopodbne: Czy Nicki bedzie siedzial cicho czy kogos walnie w dechy.
    a teraz odnieś się do pogrubionego zdania czym ono jest? czy nie czasem tym co może Nicki zrobić?
    Jeee! Zaczyna się forum budzić!

    Robi, jak Nicki będzie w takiej formie u progu sezonu jak Ty teraz to szybko będzie musiał zapomnieć o złocie w GP i jeździe dla Byków

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-03-2017)

  35. Powrót do góry    #2052
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Nicki już zdobył wszystko więc ja się mianuję piknikiem. Bez emocji stresu etc podchodzę do sezonu 2017 i całego żużla Widziałem na żywo w żużlu niemal wszystko nawet 3 ligę angielską to mi to lotto nie sledze treningow sparingow nie wiem nic.

    TV browarek piknik
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 20-03-2017 o 16:01

  36. Powrót do góry    #2053
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jesteś bardzo merytoryczny.. Obrażasz, a następnie beczysz...

    Współczuję
    Klasyka, nic na temat.

    PS. Robi, myslalem, ze wydzwiek mojegu postu jest dosc oczywisty. Zamiencie sobie wpakowanie kogos w dechy na ladowanie na marsie z wiaderkiem na głowie - wydzwiek jest ten sam = nie wierze, ze Nicki podpisal aby grzac lawe.

    Intelignenty czlowiek ogarnie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #2054
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    wydźwięk nie jest ten sam. jak nie widzisz to tłumaczył nie będę bo i po co jak i tak będzie murem się bronił.

  38. Powrót do góry    #2055
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Klasyka, nic na temat.

    Na temat twojej sugestii, że prawdopodobnie Nicki będzie wprasowywał kolegów w bandę jeżeli nie będzie miał miejsca w podstawowym składzie...?

    Sorry, na tym poziomie dyskutować mi się nie chce..


    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wydźwięk nie jest ten sam. jak nie widzisz to tłumaczył nie będę bo i po co jak i tak będzie murem się bronił.
    Dokładnie. I tak raczej j-rules nie załapie...albo będzie udawał, że nie rozumie...

  39. Powrót do góry    #2056
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Nie wiem o co sie sprzeczacie.
    Nicki nie potrzebuje walki o skład aby
    wkomponować kolegę w bandę.
    To sytuacja znana i przerabiana rowniez
    w Lesznie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (21-03-2017)

  41. Powrót do góry    #2057
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Najlepszy senior w drużynie podpisał kontrakt zezwalający na walkę o skład. Prawdopodobne to jak powtórka rewolucji francuskiej
    A w ubiegłym sezonie Pedersen pojechał wszystkie mecze? To kiedy ta rewolucja we Francji?

  42. Powrót do góry    #2058
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Na temat twojej sugestii, że prawdopodobnie Nicki będzie wprasowywał kolegów w bandę jeżeli nie będzie miał miejsca w podstawowym składzie...?

    Sorry, na tym poziomie dyskutować mi się nie chce..





    No to wskaz gdzie napisalem, ze Nicki bedzie prawdopodobnie wprasowywal kolegow w bande? Jak nie wskazesz to jestes parowa

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    A w ubiegłym sezonie Pedersen pojechał wszystkie mecze? To kiedy ta rewolucja we Francji?
    Ale chodzi o ten sezon, czyli nowy kontrakt - nie chce mi sie wierzyc, zeby Nicki drugi raz sie tak dal wmanewrowac. Jesli tak to z zamiarem odejscia przy najblizszej okazji.
    Dla Francji juz za pozno na rewolucje, jest stracona
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #2059
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    W Lesznie nic się nie nauczyli po 2014 gdzie Pedersen i Pawlicki skakali z łokciami i po 2016 gdzie Pedersen i Skórnicki skakali z pięściami zakontraktowali tego destruktora atmosfery (co pokazał na jakimś meczu gdy się dowiedział że nie jedzie to spakował się).CO prawda w 2015 było ok ale i ślepej kurze czasem trafi się ziarno

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (21-03-2017)

  45. Powrót do góry    #2060
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No to wskaz gdzie napisalem, ze Nicki bedzie prawdopodobnie wprasowywal kolegow w bande? Jak nie wskazesz to jestes parowa


    Poniżej cytuję twój post (podkreślenie moje), gdzie wyraźnie sugerujesz, że jeżeli Nicki nie będzie w składzie to się z tym nie pogodzi i "zamiast grzecznie siedzieć na ławce", prędzej kogoś na treningu "w dechy pośle by go zastąpić". Sugestia jednoznaczna. Być może po prostu nie rozumiesz co piszesz?


    Cytat z twórczości j-rules:

    "Mnie zdumiewaja ci, ktorzy wierza, ze Nicki grzecznie bedzie siedzial na lawce i czekal na swoja kolej.
    Predzej by kogos na treningu w dechy poslal by go zastapic.."


    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-03-2017 o 19:26

  46. Powrót do góry    #2061
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale chodzi o ten sezon, czyli nowy kontrakt - nie chce mi sie wierzyc, zeby Nicki drugi raz sie tak dal wmanewrowac. Jesli tak to z zamiarem odejscia przy najblizszej okazji.
    Nie pamiętasz jak wyglądała sytuacja. Po objeździe całej Polski Nicki wrócił z podkulonym ogonem do Leszna, więc jego pozycja przetargowa była żadna. Nikt z nas nie wie co dokładnie miał/ma zapisane w kontrakcie, ale maksimum co Nicki mógł uzyskać w Lesznie to kontrakt taki jak w roku 2016 - a w roku 2016 siedział na ławie. Nie widzę więc powodu, żeby sytuacja miała się nie powtórzyć.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dla Francji juz za pozno na rewolucje, jest stracona
    A tu się akurat zgadzamy

  47. Powrót do góry    #2062
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    16 kwietnia (niedziela)
    Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa- ROW Rybnik godz. 16.30
    Fogo Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław godz. 19.00


    17 kwietnia (poniedziałek)

    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz godz. 16.30
    Get Well Toruń - Stal Gorzów godz. 19.00

    Godziny meczów 2. rundy PGE Ekstraligi:

    22 kwietnia (sobota)

    ROW Rybnik - BETARD Sparta Wrocław godz. 17.30
    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń godz. 20.00


    23 kwietnia (niedziela)

    Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa- Fogo Unia Leszno godz. 16.30
    MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzówgodz. 19.00

  48. Powrót do góry    #2063
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    mi poki co 2 pierwsze kolejki pasuja tzn godziny meczow
    pyra

  49. Powrót do góry    #2064
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Tak patrze ze nasza maskotka klubowa lekko zmenila design..☺ chyba w ta strone moga isc tez z kevlarami wiec czyzby gwiazdki symbolizujace ilosc DMP☺

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  50. Powrót do góry    #2065
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    A w niedziele wstęp po ile???

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (21-03-2017)

  52. Powrót do góry    #2066
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Poniżej cytuję twój post (podkreślenie moje), gdzie wyraźnie sugerujesz, że jeżeli Nicki nie będzie w składzie to się z tym nie pogodzi i "zamiast grzecznie siedzieć na ławce", prędzej kogoś na treningu "w dechy pośle by go zastąpić". Sugestia jednoznaczna. Być może po prostu nie rozumiesz co piszesz?


    Cytat z twórczości j-rules:

    "Mnie zdumiewaja ci, ktorzy wierza, ze Nicki grzecznie bedzie siedzial na lawce i czekal na swoja kolej.
    Predzej by kogos na treningu w dechy poslal by go zastapic.."


    No i nie wskazales o co prosilem. Wychodzi na to, ze nie rozumiesz co czytasz.
    To, ze napisalem ze predzej Nicki cos tam zrobi nie znaczy, ze jest to prawdopodobne - a takiego slowa klamliwa parowo uzyles.

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Nie pamiętasz jak wyglądała sytuacja. Po objeździe całej Polski Nicki wrócił z podkulonym ogonem do Leszna, więc jego pozycja przetargowa była żadna. Nikt z nas nie wie co dokładnie miał/ma zapisane w kontrakcie, ale maksimum co Nicki mógł uzyskać w Lesznie to kontrakt taki jak w roku 2016 - a w roku 2016 siedział na ławie. Nie widzę więc powodu, żeby sytuacja miała się nie powtórzyć.



    A tu się akurat zgadzamy
    Wiesz, jego pozycja przetargowa to bycie najlepszym seniorem druzyny 2016. Zalezy jak na to patrzec.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #2067
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    A w niedziele wstęp po ile???
    Miałem o to samo się pytać ale widze że już ktoś mnie uprzedził

  54. Powrót do góry    #2068
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,633
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Miałem o to samo się pytać ale widze że już ktoś mnie uprzedził
    Karnetowcy za darmo, reszta 15pln.
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 21-03-2017 o 15:46

  55. Powrót do góry    #2069
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomaszw1994 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2017)

  57. Powrót do góry    #2070
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To, ze napisalem ze predzej Nicki cos tam zrobi nie znaczy, ze jest to prawdopodobne - a takiego slowa klamliwa parowo uzyles.


    Już ci Robi tłumaczył. Ale nie dotarło. Dlaczego mnie to nie dziwi?
    Mnie nie chce się pakować do twojego pustego łba... I tak nie zrozumiesz, szkoda fatygi.
    Tak czy inaczej będziesz nadal będziesz bełkotał swoje "mądrości"... Okraszone obrażaniem mądrzejszych od ciebie.


    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 21-03-2017 o 16:12

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    mingozi (22-03-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •