Strona 159 z 174 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,111 do 7,155 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7111
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    MIlik pojechał dokładnie tak samo

    https://www.youtube.com/watch?v=J-utwmetgys

    https://www.youtube.com/watch?v=GgdAgvYA8Xo

    W tym przypadku winy Dyma tez nie było, wszak był z przodu, a reszta się na niego po kolei zakładała
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (18-09-2017), spitt22 (18-09-2017)

  3. Powrót do góry    #7112
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Obejrzałem, kilkakrotnie. I widziałem na tych powtórkach, że Milik z Pawlickim szli na łokcie, niemalże szczepili się, żaden nie chciał ustąpić. I własnie ta sytuacja mogła być powodem, dla której taki Milik, nie dał rady szybciej opuścić przedniego koła aby szybciej się złożyć w łuk. A jeśli istniała taka możliwość, to sędzia jak najbardziej słusznie, mógł podjąć decyzję o powtórce w pełnej obsadzie. Ponieważ nie był w stanie wskazać winnego.

    Podobnie w biegu 8. Ten kto klapie głupoty, ze bieg powinien być powtórzony to gada bzdury. Kołodziej został lekko na starcie, a potem przymknął gaz, bo musiał zamknąć, aby nie doszło do poważniejszej kolizji. Inaczej nie wyszedł by cało z tej "kanapki".
    z Kołodziejem racja. Wykluczenie Milika nie podlega ŻADNEJ dyskusji.

  4. Powrót do góry    #7113
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Po co się z nimi kłócicie i karmicie trolii. Mariusz ma zawsze odmienne spojrzenie na wszytko, od taki strażacki urok. Drugi jest trolem z Wrocławia.
    O co tu się spierać skoro sędzia wszystkich sędziów stwierdził że Bryła popełnił błąd, a nasz największy "przyjaciel" gruby Wojtek też jest podobnego zdania to co tu jeszcze analizować. Bryła wiedział że puszczając 5:0 na 99% ustawi wynik finału, skorzystał z prawa do powtórki w pełnej obsadzie. Teraz nie ma co płakać i wmawiać zawodnikom jeszcze przed drugim meczem ze sędzia nas skrzywdził i zabrał tytuł. Do Wrocławia jedziemy po zwycięstwo i tyle. Nie damy nikomu co nam się należy.
    Sędzia jest od sędziowania, a nie ustawiania. Swoją decyzją fakt USTAWIŁ rewanż, a tego robić mu nie wolno.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Dominik (18-09-2017)

  6. Powrót do góry    #7114
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Może kolega Sparta... i Mario nie ten mecz oglądają? A jeśli ktoś twierdzi, że go pociągnęło to.. to znaczy, że nie panuje nad motocyklem, jego błąd i wypad! Wynik jest wypatrzony nie tylko przez bige 15 ale i 8! Bez względu na wynik we Wrocku zostaliśmy oszukani!!! Zrobić rozpierduchę z przygotowaniem toru, mierzyć, sprawdzać nawet organoleptycznie, jak jeden okruszek sjenitu będzie innej wilgotności, żądać walkowera!!! Zabrano nam święto, zabito sport, nie mam wiedzy czy celowo.. ale boli!
    Autonomiczna WIELKOPOLSKA Ukryta zawartość

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    Dominik (18-09-2017)

  8. Powrót do góry    #7115
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Obejrzyj dokladnie powtorki i skoncz pierd..lic
    ty to na zuzel chyba chodzisz 20 lat bo taki madry jestes. kurde jakie zj...bby mieszkaja w tym walbrzychu ze szok, gosciu biega pol roku na mecze zuzlowe i to w TV a robi za Bryle bis

  9. Powrót do góry    #7116
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ty to na zuzel chyba chodzisz 20 lat bo taki madry jestes. kurde jakie zj...bby mieszkaja w tym walbrzychu ze szok, gosciu biega pol roku na mecze zuzlowe i to w TV a robi za Bryle bis
    Znasz mnie i pol miasta ? Nie? To stul dziob. Nie muszebyc wielkim znawca zeby zobaczyc cos co jest oczywiste. Teraz cwaniakujesz? Jeszcze przrd chwila skamlales piesku o bilety a terqz wielki kozak
    Pol roku to moze ty chodzisz stad takie pojecie masz jak widac. Bez odbioru padalcu

  10. Powrót do góry    #7117
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Mariusz bzdurzysz

    Czekałem na Twój komentarz...normalnie brakowało Twojego głosu. Niestety dla Ciebie, Ci którzy choć trochę znają się na tym sporcie, widzą ewidentną winę Milika. Pojechał z Piotrem w płot, a Twoje tłumaczenie jest śmieszne. Czech nie jest juniorem...

    Ogólnie ciut mnie ujowa szkółka wygra nam ten finał, wtedy może wrócimy do Twoich postów na temat naszych juniorów

    Robson-Wałbrzych nie ma.sensu, odpuść. Cukrzyca, to czasem nie Ty biegaleś z prosiakiem na Olimpijskim?

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (18-09-2017), Robson-Wałbrzych (18-09-2017)

  12. Powrót do góry    #7118
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Znasz mnie i pol miasta ? Nie? To stul dziob. Nie muszebyc wielkim znawca zeby zobaczyc cos co jest oczywiste. Teraz cwaniakujesz? Jeszcze przrd chwila skamlales piesku o bilety a terqz wielki kozak
    Pol roku to moze ty chodzisz stad takie pojecie masz jak widac. Bez odbioru padalcu
    o bilety? to jakas nowosc. problem wasz w tym walbrzychu jest powazny, jestescie wrzodem umyslowym na dolnym slasku i teaz osmieszasz to wojewodztwo. telewizja pokazala to tak jest itd. kurde to jakies myslenie rodem z prl-u.

  13. Powrót do góry    #7119
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Znasz mnie i pol miasta ? Nie? To stul dziob. Nie muszebyc wielkim znawca zeby zobaczyc cos co jest oczywiste. Teraz cwaniakujesz? Jeszcze przrd chwila skamlales piesku o bilety a terqz wielki kozak
    Pol roku to moze ty chodzisz stad takie pojecie masz jak widac. Bez odbioru padalcu
    A tak bez żadnej aluzji
    -Co zobaczyłeś co jest oczywiste
    -Co zobaczył sędzia że dla niego też było oczywiste
    -Jeżeli Ty widziałeś to co jest oczywiste to sędzia ustawiał mecz,zgłosiłeś to bo to jest przestępstwo
    -Czy sędzia może widział co innego i w łatwy sposób może obronić swoją tezę
    -Kto ma większą wiedzę Ty czy sędzia który prowadził ten mecz

    Odpowiesz na te pytania jeżeli potrafisz

  14. Powrót do góry    #7120
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mariusz bzdurzysz

    Czekałem na Twój komentarz...normalnie brakowało Twojego głosu. Niestety dla Ciebie, Ci którzy choć trochę znają się na tym sporcie, widzą ewidentną winę Milika. Pojechał z Piotrem w płot, a Twoje tłumaczenie jest śmieszne. Czech nie jest juniorem...

    Ogólnie ciut mnie ujowa szkółka wygra nam ten finał, wtedy może wrócimy do Twoich postów na temat naszych juniorów

    Robson-Wałbrzych nie ma.sensu, odpuść. Cukrzyca, to czasem nie Ty biegaleś z prosiakiem na Olimpijskim?
    a ty co sie mojej oprawy z 2009 r. czepiasz?

  15. Powrót do góry    #7121
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    a ty co sie mojej oprawy z 2009 r. czepiasz?
    A tak sobie...gówniane zajęcie miałeś spartanie

    Przed rozpoczęciem finału Sparta budziła jakieś pozytywne emocje. Tymczasem po finale mamy:

    - kontrowersyjne decyzje sędziego , szczególnie w 15 biegu,
    - Rusko i jego wpływy
    - zawodnik gości prowokuje trybuny...

    Czego można się spodziewać w rewanżu?

  16. Powrót do góry    #7122
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A tak sobie...gówniane zajęcie miałeś spartanie

    Przed rozpoczęciem finału Sparta budziła jakieś pozytywne emocje. Tymczasem po finale mamy:

    - kontrowersyjne decyzje sędziego , szczególnie w 15 biegu,
    - Rusko i jego wpływy
    - zawodnik gości prowokuje trybuny...

    Czego można się spodziewać w rewanżu?
    ja to widze zupelnie inczej.
    - decyzja sedziego a nie soltysa, sedziego ktory za wroclawiem nie przepada, zreszta zengota wg mnie powinien dostac ostrzezenie w 14 za niebezpieczna jazde ale bysmy mieli wtedy kuriozum. tai wykluczony, zengi ostrzezenie
    -a jakie to on ma wplywy? moze napisze baron i jego wplywy czy moze rusiecki itd.
    - milik po zakonczeniu biegu widzial jak polecialy butelki i opakowania po piwku, on tez ma nerwy jak cos takiego widzi i chce podkreslic zle zachowanie kibicow, ja tam bym na jego miejscu jezdzil az mi wachy zabraknie.

    co bedzie we wroclawiu?
    -klubowo zle , a wydawalo sie ze na lini leszno wroclaw jest juz dobrze
    -kibicowsko bedzie ok, bo we wroclawiu teraz 90% kibicow to sa lamery i na haslo spikera panie piszcza, a panowie wyja odpowiedz jest bardzo dobra
    -sedziowie, bedzie apteka dla kazdej strony

  17. Powrót do góry    #7123
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Sędzia jest od sędziowania, a nie ustawiania. Swoją decyzją fakt USTAWIŁ rewanż, a tego robić mu nie wolno.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Phenomenon (18-09-2017), santiagoUL (18-09-2017)

  19. Powrót do góry    #7124
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Tylko mnie w****ia to olewactwo Sajfutdinova? ''no nie wyszło'' ''byłem szybki ale rywale byli szybsi'' ''nie było 3 , ale miałem 2 z bonusem'' ''7p nie wygląda tak źle'' i jeszcze zero emocji w parkingu , posąg.
    Nosz kaaarwa mać , facet z numerem 9 , najlepiej opłacany w drużynie...Emil masz rację jesteś wspaniały , podwyżka po sezonie murowana.
    W Listopadzie trzeba wyczyścić skład z obcokrajowców i tyle.


    PITER PAN! Po prostu RoboCop
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    santiagoUL (18-09-2017)

  21. Powrót do góry    #7125
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    - milik po zakonczeniu biegu widzial jak polecialy butelki i opakowania po piwku, on tez ma nerwy jak cos takiego widzi i chce podkreslic zle zachowanie kibicow, ja tam bym na jego miejscu jezdzil az mi wachy zabraknie.
    Plastikowe kufle poleciały jak Milik robił już 2 okrążenie swojego przedstawienia. Jakby normalnie z pokorą zrobił rundę honorową to wielu nieprzyjemnych obrazków dałoby się uniknąć. Milik ma pod bokiem przykład Taia, który podczas rundy honorowej miałby bankowe owacje na stojące, a sam zachowuje się jak szczeniak.

  22. Powrót do góry    #7126
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Plastikowe kufle poleciały jak Milik robił już 2 okrążenie swojego przedstawienia. Jakby normalnie z pokorą zrobił rundę honorową to wielu nieprzyjemnych obrazków dałoby się uniknąć. Milik ma pod bokiem przykład Taia, który podczas rundy honorowej miałby bankowe owacje na stojące, a sam zachowuje się jak szczeniak.
    ty byles na tym meczu !!!!

  23. Powrót do góry    #7127
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A tak bez żadnej aluzji
    -Co zobaczyłeś co jest oczywiste
    -Co zobaczył sędzia że dla niego też było oczywiste
    -Jeżeli Ty widziałeś to co jest oczywiste to sędzia ustawiał mecz,zgłosiłeś to bo to jest przestępstwo
    -Czy sędzia może widział co innego i w łatwy sposób może obronić swoją tezę
    -Kto ma większą wiedzę Ty czy sędzia który prowadził ten mecz

    Odpowiesz na te pytania jeżeli potrafisz
    Widzialem to co zdecydowana wiekszosc tego forum, cale studio magazynu zuzlowego, wiekszosc pismakow. Malo tego sam Milik byl pogodzony ze nie pojedzie, rozsiadl sie wygodnoe na krzeselku a motor odstawiony na bok. Wpisy kibicow Sparty tez mowia same za siebie. Czy sedzia ma wieksza wiedze od Demskiego, Stempniewskiego i reszty? Skoro reszta jest zgodna?
    Braklo konsekwencji i tyle. Widocznie sedzia bal sie ze 5:0 ustawi praktycznie rewanz
    Rozumiem ze Ty zglaszasz wszystko do prokuratury? Nieuznanego gola Lewandowskiego z wolnego tez zglosiles?

  24. Powrót do góry    #7128
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Teraz to widać wyraznie że Piotr pierwszy się kładzie na Milika choć jest z tyłu

  25. Powrót do góry    #7129
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    strzelba power dobry cymbał - chciał zdemaskować błąd sędziego a wrzucił coś, co potwierdza słuszność jego decyzji
    samozaoranie level Figo Fogo
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #7130
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Tylko mnie w****ia to olewactwo Sajfutdinova? ''no nie wyszło'' ''byłem szybki ale rywale byli szybsi'' ''nie było 3 , ale miałem 2 z bonusem'' ''7p nie wygląda tak źle'' i jeszcze zero emocji w parkingu , posąg.
    Nosz kaaarwa mać , facet z numerem 9 , najlepiej opłacany w drużynie...Emil masz rację jesteś wspaniały , podwyżka po sezonie murowana.
    W Listopadzie trzeba wyczyścić skład z obcokrajowców i tyle.


    PITER PAN! Po prostu RoboCop
    Jestem tego samego zdania. Przemek, Jarek.

  27. Powrót do góry    #7131
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Widzialem to co zdecydowana wiekszosc tego forum, cale studio magazynu zuzlowego, wiekszosc pismakow. Malo tego sam Milik byl pogodzony ze nie pojedzie, rozsiadl sie wygodnoe na krzeselku a motor odstawiony na bok. Wpisy kibicow Sparty tez mowia same za siebie. Czy sedzia ma wieksza wiedze od Demskiego, Stempniewskiego i reszty? Skoro reszta jest zgodna?
    Braklo konsekwencji i tyle. Widocznie sedzia bal sie ze 5:0 ustawi praktycznie rewanz
    Rozumiem ze Ty zglaszasz wszystko do prokuratury? Nieuznanego gola Lewandowskiego z wolnego tez zglosiles?
    Jak zdecydowana większość tego forum powie że jesteś ten tego to mam w to wieżyc?.A to po tym że Milik się rozsiadł jesteś pewny to co widziałeś.Czy Demski ma większą wiedzę od Bryły. Piłki nie oglądam.A staram się obiektywnie ocenić tą sytuację i widziałem co innego niż wielu.

  28. Powrót do góry    #7132
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Pawlicki nie miał nawet jak się założyć. Nie spodziewał się, że Milik pojedzie prosto. Sędzia przekombinowal.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  29. Powrót do góry    #7133
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Jak zdecydowana większość tego forum powie że jesteś ten tego to mam w to wieżyc?.A to po tym że Milik się rozsiadł jesteś pewny to co widziałeś.Czy Demski ma większą wiedzę od Bryły. Piłki nie oglądam.A staram się obiektywnie ocenić tą sytuację i widziałem co innego niż wielu.
    Demski nie ma wiedzy, goscie w studiu nie maja wiedzy, wiekszosv forum noe ma wiedzy. Wpisy na FB Sparty chwile po zdarzeniu? A no tak oni tez sie nie znaja. O wszelkich pismakach nie wspomne.
    Za to Bryla ma wiedze najwieksza z mozliwych lacznoe z kilkoma osobami na tym forum.

    Przyklad z "ten tego" gorzej niz beznadziejny. Kto mnoe zna osobiscie z tego forum? Nikt. A kto sie wypowiada na temat sytu
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 18-09-2017 o 20:32

  30. Powrót do góry    #7134
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    wyciągnął was sędzia w Rybniku, wyciągnął w Toruniu, wyciągnął w pierwszym meczu z ZG, wyciągnął w innych meczach - przestańcie się już mazać, serio niesmaczne to jest.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #7135
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A tak bez żadnej aluzji
    -Co zobaczyłeś co jest oczywiste
    -Co zobaczył sędzia że dla niego też było oczywiste
    -Jeżeli Ty widziałeś to co jest oczywiste to sędzia ustawiał mecz,zgłosiłeś to bo to jest przestępstwo
    -Czy sędzia może widział co innego i w łatwy sposób może obronić swoją tezę
    -Kto ma większą wiedzę Ty czy sędzia który prowadził ten mecz

    Odpowiesz na te pytania jeżeli potrafisz
    Ale wszyscy widzieli to samo, do tej chwili to czytałem 2 wypowiedzi broniące Milika. Tylko że Mariusz dla zasady ma odmienne zdanie niż większość, ten drugi przesłodzony, jako że wątek Wrocławski nie istnieje, to irytujacymi wpisami ciągnie dialog z sobą. Bryła też widział to co wszyscy, zabrakło jaj by puścić 5:0 które praktycznie ustawiloby rewanż. Paradoksalnie bał się nagonki o ustawienie finału, w końcu jeden "redaktor" jakiś czas temu przechwalał się ze będzie patrzył sędziom na ręce. Po prostu zabrakło jaj i konsekwencji.

  32. Powrót do góry    #7136
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Teraz to widać wyraznie że Piotr pierwszy się kładzie na Milika choć jest z tyłu
    No własnie o to mi chodzi. Tam była walka na łokcie, która jak podejrzewam, skutkowała tym, iż Milik mógł nie dać rady się złożyć. Tak to pewnie ocenił Bryła, i słusznie. Bo jeśli miał jakiekolwiek wątpliwości, co do winnego przerwania tego biegu, to powinien puścić bieg w pełnej obsadzie. I puścił.

    I jeszcze jedno. W mojej ocenie SE czy PZM, powinny zakazać Demskiemu, czy komukolwiek innemu, komentować decyzje sędziów meczowych. Przecież w MŻ Demski, z niektórych sędziów robi idiotów. Mogę się tylko domyślać, ze wyrównuje w ten sposób jakieś swoje rachunki prywatne. Ale rzecz w tym, ze dla dyscypliny jest to szkodliwe. Rozumiem, przy PZM jest kolegium sędziów, które rozstrzyga jakieś nietypowe kwestie. Ale karwa nie medialnie.

    Bo tak na chłodno ? Kim jest Demski aby jednoosobowo rozstrzygać pewne sporne kwestie ? Jest takim samym sędzią jak pozostali. Facet nie zna jeszcze powodów, dlaczego sędzia x czy y podjął taka decyzję a nie inną, a już mu się wydaje, że ktoś popełnił błąd. A są przecież sytuacje, że na 10 sędziów połowa będzie rozstrzygała inaczej niż druga połowa.

    Ba mało tego, wczoraj Demski powiedział w mediach, że to był "wielbłąd" i dzisiaj wszystkie branżowe media już linczują Bryłe. Z Ostafem na czele. To jest dopiero amatorka pełną gębą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #7137
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Demski nie ma wiedzy, goscie w studiu nie maja wiedzy, wiekszosv forum noe ma wiedzy. Wpisy na FB Sparty chwile po zdarzeniu? A no tak oni tez sie nie znaja. O wszelkich pismakach nie wspomne.
    Za to Bryla ma wiedze najwieksza z mozliwych lacznoe z kilkoma osobami na tym forum.
    Mną nie targają emocje tego meczu,polegam na własnym osądzie tego co widzę, nie sugeruję się pismakami SF czy alf SB.A widzę że Piotr pierwszy kładzie się w stronę Milika choć jest z tyłu masz tu na stronie nawet filmik.

  34. Powrót do góry    #7138
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Płaczący Jasiu również dał wczoraj popis w magazynie. Zapomniał już ten mięczak, jak to we dwóch z Kildemandem załatwili w Toruniu Hancocka w 15 wyścigu, dzięki czemu Frugo wygrało mecz. Nic dziwnego, że pussy nic nie osiągnął z taką mentalnością i nawet takiemu Kasprzakowi, to on nie dorasta do pięt, jeśli chodzi o osiągnięcia na arenie światowej.

  35. Powrót do góry    #7139
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Pawlicki nie miał nawet jak się założyć. Nie spodziewał się, że Milik pojedzie prosto. Sędzia przekombinowal.
    Prze jaja.

  36. Powrót do góry    #7140
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie o to mi chodzi. Tam była walka na łokcie, która jak podejrzewam, skutkowała tym, iż Milik mógł nie dać rady się złożyć.
    Błagam. W momencie kontaktu Pitera z Milikiem, Czech ma przednie koło w powietrzu, nie panuje nad motocyklem, lewą nogę ma w powietrzu jakby na rodeo jechał. Zrób sobie stopklatkę w tym momencie - sztandarowy Pedersen, który jest przy kredzie, chce zamknąć płot i udaje, że go pociągnęło wygląda identycznie - takie samo machnięcie lewą nogą.

    Jak masz przednie koło w powietrzu, a lewą nogą prawie na kierownicy to faktycznie nie da się złożyć w łuk.

    Gadacie, że Piter tak agresywnie kładł się na Milika, ale to Milik od początku jechał prosto, a nawet lekko w prawo. Przy kredzie złożyłoby się pod nim jeszcze dwóch zawodników, ale Milik nie chciał się złożyć w łuk.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    piterma (18-09-2017)

  38. Powrót do góry    #7141
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,518
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Po tym meczu to budowa skladu na przyszly sezon powinna zaczynac sie od Pitera , moze sie myle ale jego serce znow bije na Bialo Niebiesko
    To co Piotr jedzie w play off to poezja , nie chodzi mi o punkty a o oddanie dla druzyny I pomoc kolega

    Prawdziwy Kapitan przez duze K ! Gladiator

    P.S Smyk rowniez wielki szacunek ! Brawo ty , Brawo druzyna
    Nad Emilem naprawde trzeba sie zastanowic tak jak Mefitzo pisal , on jest bez emocjii bez ambicjii ...taka popierdolka..

  39. Powrót do góry    #7142
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jakich powodów nie zna? Bryła nie miał żadnego powodu, żeby nie wykluczyć Milika. Chyba, że finansowy, a po filmiku Strzelby to już sam nie wiem. Przypadek? Nie sądzę.😉

  40. Powrót do góry    #7143
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Błagam. W momencie kontaktu Pitera z Milikiem, Czech ma przednie koło w powietrzu, nie panuje nad motocyklem, lewą nogę ma w powietrzu jakby na rodeo jechał. Zrób sobie stopklatkę w tym momencie - sztandarowy Pedersen, który jest przy kredzie, chce zamknąć płot i udaje, że go pociągnęło wygląda identycznie - takie samo machnięcie lewą nogą.

    Jak masz przednie koło w powietrzu, a lewą nogą prawie na kierownicy to faktycznie nie da się złożyć w łuk.

    Gadacie, że Piter tak agresywnie kładł się na Milika, ale to Milik od początku jechał prosto, a nawet lekko w prawo. Przy kredzie złożyłoby się pod nim jeszcze dwóch zawodników, ale Milik nie chciał się złożyć w łuk.
    Nie chciał czy nie mógł ? Bo to jest różnica.

    Sam twój opis tego zdarzenia udowadnia, ze sytuacja była sporna, czyli dyskusyjna. Ja jako kibic bezstronny, uważam, ze tutaj Bryła postąpił słusznie. Bo jeśli miał obiekcje co do winy, to miał prawo skorzystać z powtórki w pelnym składzie. I tak uczynił. Czyli postąpił z duchem sportu.

    I twierdzę, że jeśli Bryła miałby się bronić przed kolegium sędziów, to będzie się bronił sensownie. I da radę sie wybronić z tej decyzji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #7144
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie chciał czy nie mógł ? Bo to jest różnica.

    Sam twój opis tego zdarzenia udowadnia, ze sytuacja była sporna, czyli dyskusyjna. Ja jako kibic bezstronny, uważam, ze tutaj Bryła postąpił słusznie. Bo jeśli miał obiekcje co do winy, to miał prawo skorzystać z powtórki w pelnym składzie. I tak uczynił. Czyli postąpił z duchem sportu.

    I twierdzę, że jeśli Bryła miałby się bronić przed kolegium sędziów, to będzie się bronił sensownie. I da radę sie wybronić z tej decyzji.
    Milik po lewej ręce miał dobre 2 metry do krawężnika, jakby od startu jechał w lewo to by się ze spokojem złożył. On chciał wyrzucić Pitera na zewnętrzną - całkowicie zrozumiała sprawa, wiemy jak się jeździ. Ale w kluczowym momencie stracił panowanie nad motocyklem. Idealnie w tym momencie w którym go pociągnęło (podniesienie przedniego koła, lewa noga w powietrzu) miał zacząć skręcać w lewo i wszystko byłoby zgodnie ze sztuką - Piter albo pod bandą, albo by przyaktorzył i wtedy pewnie słuszne byłoby W dla Pitera. A Milik nie zaczął nawet składać się w łuk, bo nie miał w tym momencie panowania nad motocyklem, albo z premedytacją jechał tak, żeby tak to wyglądało. To już wie tylko on.

    Edit: Nie mówcie, że nie poznajecie tej lewej nogi...

    milik.jpg
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 18-09-2017 o 21:16

  42. Powrót do góry    #7145
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie chciał czy nie mógł ? Bo to jest różnica.

    Ja jako kibic bezstronny, uważam, ze tutaj Bryła postąpił słusznie.

    Hahaha, nic mnie dzisiaj tak nie rozbawiło.

  43. Powrót do góry    #7146
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie o to mi chodzi. Tam była walka na łokcie, która jak podejrzewam, skutkowała tym, iż Milik mógł nie dać rady się złożyć. Tak to pewnie ocenił Bryła, i słusznie. Bo jeśli miał jakiekolwiek wątpliwości, co do winnego przerwania tego biegu, to powinien puścić bieg w pełnej obsadzie. I puścił.

    I jeszcze jedno. W mojej ocenie SE czy PZM, powinny zakazać Demskiemu, czy komukolwiek innemu, komentować decyzje sędziów meczowych. Przecież w MŻ Demski, z niektórych sędziów robi idiotów. Mogę się tylko domyślać, ze wyrównuje w ten sposób jakieś swoje rachunki prywatne. Ale rzecz w tym, ze dla dyscypliny jest to szkodliwe. Rozumiem, przy PZM jest kolegium sędziów, które rozstrzyga jakieś nietypowe kwestie. Ale karwa nie medialnie.

    Bo tak na chłodno ? Kim jest Demski aby jednoosobowo rozstrzygać pewne sporne kwestie ? Jest takim samym sędzią jak pozostali. Facet nie zna jeszcze powodów, dlaczego sędzia x czy y podjął taka decyzję a nie inną, a już mu się wydaje, że ktoś popełnił błąd. A są przecież sytuacje, że na 10 sędziów połowa będzie rozstrzygała inaczej niż druga połowa.

    Ba mało tego, wczoraj Demski powiedział w mediach, że to był "wielbłąd" i dzisiaj wszystkie branżowe media już linczują Bryłe. Z Ostafem na czele. To jest dopiero amatorka pełną gębą.
    Mariusz za przeproszeniem co Ty pierd..... Nie znał powodów?? A co sędzia po upadku dzwoni do zawodnika i pyta go o sytuację rodzinną?? A może jakie miał dzieciństwo?? Czy po prostu korzysta z nagrania i odtwarza powtórnie bieg, z różnych ujęć. Więc jak Demski odpowiedzialny za szkolenie sędziów obejrzy sobie taki budzący kontrowersje upadek to może stwierdzić czy w świetle obowiązujących przepisów decyzja sędziego była słuszna czy jednak błędna. Ocenia rezultat toku myślenia, a nie powody dla których wyklucza. Wczoraj powodem do wykluczenia Milika było stwierdzenie że ten przedłużył prostą, i to widząc nagranie stwierdził Demski. A Ty dorabiasz jak zwykle ideologię i demagogie.

  44. Powrót do góry    #7147
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Milik po lewej ręce miał dobre 2 metry do krawężnika, jakby od startu jechał w lewo to by się ze spokojem złożył. On chciał wyrzucić Pitera na zewnętrzną - całkowicie zrozumiała sprawa, wiemy jak się jeździ. Ale w kluczowym momencie stracił panowanie nad motocyklem. Idealnie w tym momencie w którym go pociągnęło (podniesienie przedniego koła, lewa noga w powietrzu) miał zacząć skręcać w lewo i wszystko byłoby zgodnie ze sztuką - Piter albo pod bandą, albo by przyaktorzył i wtedy pewnie słuszne byłoby W dla Pitera. A Milik nie zaczął nawet składać się w łuk, bo nie miał w tym momencie panowania nad motocyklem, albo z premedytacją jechał tak, żeby tak to wyglądało. To już wie tylko on.
    No dobrze, zgodzę się, ze Milik mógł w pełni nie panować nad motocyklem. Ale nie wiesz na ile to było spowodowane faktem, że zaraz po starcie, szli na łokcie z Piterem. A walczyli ostro o każdy centymetr toru. Piter chcial założyć (przełamać) Milika, ten kontrował, i wyszło jak wyszło.

    Piterma

    Wczoraj powodem do wykluczenia Milika było stwierdzenie że ten przedłużył prostą, i to widząc nagranie stwierdził Demski. A Ty dorabiasz jak zwykle ideologię i demagogie.
    Demski powinien, jako sędzia, brać pod uwagę wszystkie okoliczności. A nie tylko sam fakt, ze Milik przedłużył prosta. Bo owszem, zgodziłbym się, jeśli nie byłoby żadnego konaku pomiędzy Milikiem a Piterem, zaraz po starcie, i Milik przedłużyłby prostą, to wtedy ewidentnie do wykluczenia Milik.

    Ale jeśli dwóch zawodników, zaraz po starcie, ostro walczy na łokcie, to już sytuacja nie jest tak ewidentna jak twierdzi Demski. Bo przedłużenie prostej przez Milika, mogło być spowodowane własnie ta walką na łokcie z Piterem.

    Tylko tyle i aż tyle.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-09-2017 o 21:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #7148
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,646
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    to ze mial kolo w gorze po starcie to akurat nie jest jakis grzech - przeciez tak wygladaja starty prawie wszystkich zawodnikow.

    Co innego gdy kolo dzwignie na trasie, wtedy to jest blad.
    Ale jest jeszcze inna strona medalu - co robisz gdy nie mozesz sie z jakiegos powodu zlozyc w luk? Wieziesz rywala w bande (albo sie na chama zakladasz na rywala) czy zamykasz gaz i opanowujesz sytuacje (jak zrobil zakleszczony Kolodziej)

    Zachowania Milika absolutnie nie mozna tlumaczyc tym, ze nie mogl sie zlozyc. W mojej ocenie zrobil to w ferworze walki, mozna nawet uznac ze troche go ponioslo, ale zgadzam sie, ze ta sytuacja nie byla klarowna, wiec powtorka w "pelnym" skladzie. Ale zadnych glupich wymowek, ze sie bidok nie mogl zlozyc, to jest tlumaczenie dla kogos kto nie ogarnia kompletnie zuzla, malo tego stawiajacy Milika w roli bardzo kiepskiego zuzlowca, ktory sobie nie radzi w takich sytuacjach.
    Mozna wrecz uznac, ze jest to obrazanie go.

    Natomiast wklejony filmik Strzelby obnaza Bryle jako sedziego-kalosza. Emil wykluczony za cos znacznie bardziej delikatnego niz Milik, ktory jednak ponowna szanse dostal. Ten sam sedzia, te same druzyny, ten sam pierwszy luk. Bryla kalosz..

    PS. Wezcie juz skonczcie analizowac sytuacje na podstawie zdjec - co to w ogole za glupi pomysl? Zdjecie nic a nic nie oddaje.
    Wklejajcie filmy, gify albo cos.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #7149
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Pierwszy raz widzę że ktoś poważnie traktuje Dembskiego.I traktuje go.Niczym Krzysia jeżynę ze Szczecina szefa wszystkich szefów.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    cukrzyca (18-09-2017)

  48. Powrót do góry    #7150
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Zjadło mi posta... Spróbuję go odtworzyć.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No dobrze, zgodzę się, ze Milik mógł w pełni nie panować nad motocyklem. Ale nie wiesz na ile to było spowodowane faktem, że zaraz po starcie, szli na łokcie z Piterem. A walczyli ostro o każdy centymetr toru. Piter chcial założyć (przełamać) Milika, ten kontrował, i wyszło jak wyszło.
    Mariusz, zaraz po starcie Milik miał pełną dowolność do tego co chce zrobić, z Piterem styknęli się gdzieś na 30 metrze dosłownie moment po tym jak Czecha pociągnęło i nie miał pełnej kontroli nad motocyklem. Zgodzę się że ten lekki kontakt z Pawlickim pewnie tylko pogłębił brak kontroli Milka nad motocyklem, ale Piter miał chyba prawo reagować na próbę wyrzucenie siebie pod bandę i miał prawo oczekiwać od rywala opanowania sprzętu.

    Zobacz jak tutaj agresywnie Pawlicki zakłada Łagutę - prawie go w bok przesunął, ale Grisza panował nad motocyklem i jakoś wszystkim udało się wjechać w łuk. Wiem, że tutaj Piter był nieco wyraźniej z przodu, co nie zmienia faktu, że gdyby Grisza miał tutaj przednie koło w górze to też skończyłoby to się karambolem:
    https://youtu.be/eX8VnbEx5jM?t=1632
    Ostatnio edytowane przez macropus ; 18-09-2017 o 21:47

  49. Powrót do góry    #7151
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Hahaha, nic mnie dzisiaj tak nie rozbawiło.
    No toś teraz wytoczył działa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    zott (05-10-2017)

  51. Powrót do góry    #7152
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Podobnie w prawo ze startu z podniesionym kołem Milik pojechał w jednym z biegów meczu Sparta-Falubaz. Tylko wtedy miał 3 pole, a na 4 był Doyle i to Vaszek poleciał i sędzia go wykluczył.

  52. Powrót do góry    #7153
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie chciał czy nie mógł ? Bo to jest różnica.

    Sam twój opis tego zdarzenia udowadnia, ze sytuacja była sporna, czyli dyskusyjna. Ja jako kibic bezstronny, uważam, ze tutaj Bryła postąpił słusznie. Bo jeśli miał obiekcje co do winy, to miał prawo skorzystać z powtórki w pelnym składzie. I tak uczynił. Czyli postąpił z duchem sportu.

    I twierdzę, że jeśli Bryła miałby się bronić przed kolegium sędziów, to będzie się bronił sensownie. I da radę sie wybronić z tej decyzji.
    Mariusz...pieprzenie kotka za pomocą młotka.

    Co Ty chcesz nam udowodnić? Jesteś w mniejszości, dlatego przyjmij do wiadomości, że pepik staranował Pitera i przeczuwał swoje wykluczenie. Milik mógł jechać swoje, a skupil się na wywożeniu Pitera. To jest normalne? W tej sytuacji mówisz o decyzji arbitra, podjętej z duchem sportu?

    Najlepsze w tym wszystkim jest czas od momentu przerwania biegu do decyzji...żenada.

  53. Powrót do góry    #7154
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Podobnie w prawo ze startu z podniesionym kołem Milik pojechał w jednym z biegów meczu Sparta-Falubaz. Tylko wtedy miał 3 pole, a na 4 był Doyle i to Vaszek poleciał i sędzia go wykluczył.

    wychodzac ze stadionu w lesznie zastanawialem sie kiedy ktos o tym napisze, w sumie dosc dlugo na to czekalem bo skojarzenie jest oczywiste.
    bonus dla kolegi

  54. Powrót do góry    #7155
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mariusz...pieprzenie kotka za pomocą młotka.

    Co Ty chcesz nam udowodnić? Jesteś w mniejszości, dlatego przyjmij do wiadomości, że pepik staranował Pitera i przeczuwał swoje wykluczenie. Milik mógł jechać swoje, a skupil się na wywożeniu Pitera. To jest normalne? W tej sytuacji mówisz o decyzji arbitra, podjętej z duchem sportu?

    Najlepsze w tym wszystkim jest czas od momentu przerwania biegu do decyzji...żenada.
    To, ze Milik przeczuwał swoje wykluczenie, to najgłupszy argument w tej dyskusji, jaki może paść.

    Milik to doświadczony zawodnik, na jego miejscu, każdy inny zawodnik, również wiedziałby, że każdy scenariusz jest możliwy. Włącznie z jego wykluczeniem. Bo incydent jest sporny, dyskusyjny. A znając wage meczu, musiał być po prostu nieźle wkrewiony.

    No ale z racji tego, ze was jest więcej, i że skutecznie mnie zakrzyczeliście, to pewnie musi znaczyć, że wasza racja jest prawdziwsza od mojej. Bo taką zasadę zdaje się wyznajecie

    Więc spadam stąd.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •