Strona 153 z 174 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,841 do 6,885 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6841
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...420,1,281.html


    Peter już pogodzony , dostał jeszcze jeden sezon na odbudowę niestety znowu nie zagrało , utrata głównego mechanika w połowie sezonu także go zachwiała , Nenes ratuje co się da ale poza małymi przebłyskami nie wygląda to ciekawie.Jestem pewien że Kilde odnalazłby się w Gorzowie , Toruniu bądź Częstochowie , tamtejsze tory mocniej odpowiadałby jego charakterystyce.
    Myslę że Finały zdecydują także co będzie z Emilem , ale chyba coraz bliżej rozstania ... ten zawodnik się w Lesznie cofa.Przychodził w 2015 jako niekwestionowany Lider i mocna petarda , okazał się tylko kapiszonem.Lubię bardzo Emila , ale jego ostatnie zagrywki z tunerem czy swoim teamem bardzo dziwne.Zachowanie w parkingu także mocno nieobecne , co doskonale widać na materiałach Czarnego.
    Oby na Ostatni akord tego sezonu spiął poślady !
    No tak, tego wywalić, tego wywalić ale jak już się kogoś wywala to wypadałoby podać jakieś alternatywy. O ile Kildemanda może być stosunkowo łatwo zastąpić o tyle kogo proponujesz za Emila? Dziadzię Hancocka który nas w każdym momencie sezonu może wystawić czy licytacja o ślizgacza Madsena? Reszta czołówki - Ci teoretycznie lepsi od Emila raczej zostaną w swoich klubach - tj. Zmarzlik, Artiom Laguta, Hampel, Doyle, Woffinden, Protasiewicz, Iversen, Dudek. Ewentualnie możemy jeszcze się bawić w odbudowę Holdera no sory, wiem że jazda Emila doopy nie urywa ale nie ma alternatyw, nie ma kim go zastąpić.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Aussie (11-09-2017)

  3. Powrót do góry    #6842
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Emil wygląda jak spasiony kot jak mówi Władek. W 15 biegu w Zielonej zamiast pojechać dla drużyny 3-3. To chciał gonić Jarka i skończyło się 1-5 dla FZG i remisem zamiast win.
    W parkingu "zero emocji" ale może to poza. Jako lider wygrał w Lesznie i w Zielonej po jednym biegu! Tyle co Smyk. Bardzo słabe wyjścia z pod taśmy, może sprzęt nie ten.
    Przed finałami powinien mocno popracować. A że nie kozaczy jak kiedyś to i w finale SGP żadnym prawie nie pojechał. Jarka brałbym za niego w ciemno!
    Najlepszy jest Tajski ale on jest raczej nie do wyciągnięcia. To co pokazał wczoraj na Jancarzu - czapki z głów. Jak samo to co zrobił Koldi w 10 i 13 pozamykał
    wszystkim buzie, na temat emerytury i odrywania kuponów. Piotr też półfinał jechał jak profesor.
    Kilde wiadomo ostatni sezon, a Emil i Zen muszą się w końcu przebudzić jak mamy zrobić złoto.

    Dziś byłem w galerii pod koniec dnia i coś czuje, że jutro góra środa numerowanych nie będzie. Bilety idą jak świeże bułki, dużo mamy tych kibiców sukcesu.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 11-09-2017 o 22:36

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unia1938 za jego przydatny post!

    Aussie (11-09-2017)

  5. Powrót do góry    #6843
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Nie lubię dywagacji dot. składu przed końcem sezonu, ale temat już się przewija, więc....
    Można wymienić jedno ogniwo (Kildemand-choć ja akurat uważam, że robi swoje to jednak dla obu stron zmiana raczej wyjdzie na korzyść), można podpisać z jakimś rezerwowym. Ale wywalanie połowy składu nie ma sensu... Z jednego prostego powodu, wg mnie, nie ma za bardzo na kogo. Ściągnięcie innego zawodnika to zawsze droższa zabawa, a efekt może być cienki. Tym bardziej już teraz widać, że większość "gwiazd" zostanie tam gdzie jest.
    Moim zdaniem kluczową sprawą będzie temat Zengoty i Kołodzieja. I tu trzeba chłopakom dać warunki kontraktu z konkretnym terminem. Żeby potem nie było przykrej niespodzianki...
    Bierzmy Kurtza (pewnie za Kildemanda) plus jakąś rezerwę i jazda w sezon 2018.
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 11-09-2017 o 22:41

  6. Powrót do góry    #6844
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    No tak, tego wywalić, tego wywalić ale jak już się kogoś wywala to wypadałoby podać jakieś alternatywy. O ile Kildemanda może być stosunkowo łatwo zastąpić o tyle kogo proponujesz za Emila? Dziadzię Hancocka który nas w każdym momencie sezonu może wystawić czy licytacja o ślizgacza Madsena? Reszta czołówki - Ci teoretycznie lepsi od Emila raczej zostaną w swoich klubach - tj. Zmarzlik, Artiom Laguta, Hampel, Doyle, Woffinden, Protasiewicz, Iversen, Dudek. Ewentualnie możemy jeszcze się bawić w odbudowę Holdera no sory, wiem że jazda Emila doopy nie urywa ale nie ma alternatyw, nie ma kim go zastąpić.
    Ja swoje alternatywy podałem już kilka tygodni temu , kierunek australijski w osobach Kurtza i Fricke.

    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nie lubię dywagacji dot. składu przed końcem sezonu, ale temat już się przewija, więc....
    Można wymienić jedno ogniwo (Kildemand-choć ja akurat uważam, że robi swoje to jednak dla obu stron zmiana raczej wyjdzie na korzyść), można podpisać z jakimś rezerwowym. Ale wywalanie połowy składu nie ma sensu... Z jednego prostego powodu, wg mnie, nie ma za bardzo na kogo. Ściągnięcie innego zawodnika to zawsze droższa zabawa, a efekt może być cienki. Tym bardziej już teraz widać, że większość "gwiazd" zostanie tam gdzie jest.
    Moim zdaniem kluczową sprawą będzie temat Zengoty i Kołodzieja. I tu trzeba chłopakom dać warunki kontraktu z konkretnym terminem. Żeby potem nie było przykrej niespodzianki...
    Bierzmy Kurtza (pewnie za Kildemanda) plus jakąś rezerwę i jazda w sezon 2018.
    pamiętaj że w 2018 może wejść przepis o numerze 8 , ciekawe na jakich zasadach?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #6845
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    pamiętaj że w 2018 może wejść przepis o numerze 8 , ciekawe na jakich zasadach?
    To Kurtz i ktoś pod 8 Zależy też jakie będą zasady tej "8".
    Cały czas dobry Polak jest na wagę złota.

  8. Powrót do góry    #6846
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nie lubię dywagacji dot. składu przed końcem sezonu, ale temat już się przewija, więc....
    Można wymienić jedno ogniwo (Kildemand-choć ja akurat uważam, że robi swoje to jednak dla obu stron zmiana raczej wyjdzie na korzyść), można podpisać z jakimś rezerwowym. Ale wywalanie połowy składu nie ma sensu... Z jednego prostego powodu, wg mnie, nie ma za bardzo na kogo. Ściągnięcie innego zawodnika to zawsze droższa zabawa, a efekt może być cienki. Tym bardziej już teraz widać, że większość "gwiazd" zostanie tam gdzie jest.
    Moim zdaniem kluczową sprawą będzie temat Zengoty i Kołodzieja. I tu trzeba chłopakom dać warunki kontraktu z konkretnym terminem. Żeby potem nie było przykrej niespodzianki...
    Bierzmy Kurtza (pewnie za Kildemanda) plus jakąś rezerwę i jazda w sezon 2018.
    Ja osobiście uwazam,że drużyna fajnie ze sobą żyje, jestem zadowolony z tego jak chłopaki z całym sztabem ze sobą współpracują.
    Nie raz w tym sezonie psioczyłem na jednego czy drugiego. Ale postawa Jasona w dwumeczu z nami pokazuje jaki zuzel dzisiaj jest przewrotny, nie ma pewniaków dzisiaj jak kiedyś Adams i nie bedzie. Zuzel się zmienił.
    Nie ma lepszej opcji na rynku niż Emil takze jestem tego zdania. Co do Kildemanda? Mamy praktycznie pewnego Kurtza ktory musi walczyć z kimś o skład, a z kim? Z Juricą? Tak jak nie ma lepszej opcji za Emila , tak samo uwazam nie ma lepszej opcji do walki o skład z Bradym niż Peter.
    Peter gdy nie ma GP jest w stanie jeździć na lepszym poziomie i to zdecydowanie.
    Ewentualną walkę o skład Petera z Bradym uwazam za dobre rozwiązanie. Facet zawodzi,ale nie marudzi, pojedzie z każdym , na każdym torze. Może mimo wszystko warto mu dac szansę pod warunkiem,ze bedzie musiał to miejsce sobie wywalczyć?
    Skład pozostawić bez zmian i dodać do tego Brady'ego. Drużyna po półfinale z Falubazem w moim oczach wiele zyskała i na prawdę nadrobiła to co straciła w RZ.
    Jeżeli każdy z zawodnikow wykaże się zdrowym rozsądkiem przy negocjacjach na następny sezon to jak najbardziej jestem za tym by chłopaków pozostawić i dobrać im do walki młodego ambitnego Brady'ego.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 11-09-2017 o 23:05

  9. Powrót do góry    #6847
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Kildemand powinien na finał zakupić nowy silnik. I trenować, trenować i trenować. Potężny potencjał, ale tak jak Emil słaby start i na trasie dodatkowo wolny.
    Musimy wygrać minimum 50-40!

    Oj będzie się działo, byłbym pewny złota gdyby nie ten Tajski.... szczególnie na Smoku.

  10. Powrót do góry    #6848
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Emil wygląda jak spasiony kot jak mówi Władek. W 15 biegu w Zielonej zamiast pojechać dla drużyny 3-3. To chciał gonić Jarka i skończyło się 1-5 dla FZG i remisem zamiast win.
    W parkingu "zero emocji" ale może to poza. Jako lider wygrał w Lesznie i w Zielonej po jednym biegu! Tyle co Smyk. Bardzo słabe wyjścia z pod taśmy, może sprzęt nie ten.
    Przed finałami powinien mocno popracować. A że nie kozaczy jak kiedyś to i w finale SGP żadnym prawie nie pojechał. Jarka brałbym za niego w ciemno!
    Najlepszy jest Tajski ale on jest raczej nie do wyciągnięcia. To co pokazał wczoraj na Jancarzu - czapki z głów. Jak samo to co zrobił Koldi w 10 i 13 pozamykał
    No ale nie można całego sezonu Woffindena oceniać przez pryzmat jednego występu. U siebie we Wrocku nie jechał nic lepiej niż Emil na Smoku: 9, 8, 9, 13, 9, 8, 9, 13. Różnica taka że Tai ma lepszego parowego i tam to siętak nie rzuca w oczy. U nas jak Emil jedzie słabiej to przegrywamy biegi.

    Co do GP no to co z tego? Loram pokazał że można zostać IMŚ nie wygrywając żadnej rundy GP a Emil ma szansę pokazać że nie trzeba jeździć w finałach i stawiać na podium w poszczególnych turniejach by na koniec zakończyć sezon w TOP3. Obecna formuła GP polega na zbieraniu punktów a Emil 7 z 9 rund kończył z dwucyfrówką. Na 3 rundy przed końcem traci 11 punktów do podium - to jest nic.

  11. Powrót do góry    #6849
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Wracając jeszcze do kwestii wprowadzenia rezerwowego 8/16. Dla nas, mających niezłych juniorów (czyt. mniej chooyowych niz inni), ta zmiana za dużo nie da. Chyba, że przepisy pójdą w stronę wzorców z ligi angielskiej i okaże się np., że zawodnik z numerem 8/16 może zastępować innego tylko w biegach parzystych z toru C lub D jeśli średnia tegoż startującego z torów A i B nie przekracza 1,111/bieg😀

  12. Powrót do góry    #6850
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Po co ściagać Kurtza skoro w zamyśle miałby walczyć o skład?!Bezsens totalny. Pamiętajmy, że to młody chłopak z potencjałem i ma być to inwestycja w przyszłość więc tutaj nic nie tracimy. Punktowo trudno sobie wyobrazic aby bylo gorzej. Dalej Sądzę, że Janek zostanie. Dalej za kogo Przemek o którym się mówi ( Zen, EMil??) Jestesmy w otyle kmfortowej sytuacji, żemamy juniorów jeszcze na dwa lata Kubex nawet 3 dlatego zakładając, że Przychodzi Przem +Kurtz uważam, że to może wypaić a zwyciestwa moga smakować inaczej.
    Pogadał bym z Jura czy nie zechiałby pełnic roli jaka teraz jeszcze w roku następnym to byłoby najlepsze rozwiązanie. a kto wie czy gośc nie wróci do łask wówczas trofimov co by nie musiał siedzieć mógłby gdzieś szlifowac umiejetności.
    Na tą chwilę skupiłbym się jednak na finale, i zamianie par.

  13. Powrót do góry    #6851
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Do wzięcia będzie jeszcze PUK i choć sam nie wierzę w to co piszę, to smok z reguły mu leżał
    Jest też, ofensywnie jeżdżący Kościuch, który mógłby powalczyć o skład.. Ewentualnie przyszłościowo Lamberta.. Co z tego że będzie 8 zawodnik, mogący w każdej chwili wskoczyć za każdego z seniorów, skoro Baron i tak daje 3-4 biegi np. Kilde, załóżmy, że taki zawodnik (teoretycznie najsłabszy) wskakuje na 12 wyścig, i nagle niespasowany ma zrobić pkt.. mało prawdopodobne..

    I jeszcze jedno, dziś w MŻ Qbera pięknie podziękował Romanowi, mówiąc (po deszczowym Gustrow), że nawet jak na treningu padało, to Jankes kazał jemu i Smykowi jeździć i teraz to procentuje..
    Autonomiczna WIELKOPOLSKA Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #6852
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Po co ściągać Kurtza do walki o skład - szkoda chłopaka, on teraz najbardziej potrzebuje jazdy. Na dodatek jeśli otwarcie przed nim postawić taką propozycję to raczej grzecznie podziękuje, bo raczej trudności ze znalezieniem pracodawcy miał nie będzie. Także jeśli już to Kurtz za Kildemanda.

    Patrzę sobie tak w klasyfikację średnich (wiem, że średnia kłamie i jest dla laików, ale to zawsze coś) i dwa wnioski. Ściągnięcie kogoś kto ma lepszą średnią od Emila będzie się wiązało z dużym ryzykiem i pewnie sporym przepłaceniem - także Emil raczej powinien zostać, przynajmniej jeśli będzie miał rozsądne żądania.

    Drugi wniosek - nie wiem jakim cudem, ale Kildemand ma identyczną średnią co "kosmiczni" wrocławscy Woźniak i Lebiediew - także może ten Wrocek nie taki straszny

    Kolejna ewentualna zamiana to Zengota -> Przemek, ale moim zdaniem dużo na tym stracimy - Przemo to jest od kilku lat "zawodnik maja" i im dalej w las tym większe drzewa, z kumulacją w PO. Do tego za rok ma GP. Możemy być jednak do tej zmiany zmuszeni, bo chyba Zengiemu klimat na Strzeleckiej już nie do końca służy, a jeśli miałby odejść to wskazane byłoby żeby zastąpił go Polak - poza Przemkiem nie widzę alternatyw. Może wspomniany Kościuch, ale to byłoby duuuże ryzyko

    Koldi mam nadzieję że zostanie i finalnie pewnie będzie to wyglądało tak:

    Emil
    Kurtz
    Piter
    Przemo/Zengi
    Koldi

    Ewentualne odejście Emila lub Koldiego będzie oznaczało, że trochę zmian kadrowych będzie też w innych zespołach i pewnie ktoś będzie do wzięcia, ale może nam się trafić najemnik pokroju Iversena, o którym raczej nikt w Lesznie nie marzy. Ale o tym to dopiero po sezonie

  15. Powrót do góry    #6853
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    1.Emil
    2.Zengi
    3.Piter
    4.Przemo
    5.Janusz
    6.Kuber
    7.Smyk
    8.Kurtz

    I pasuje. Sklad ten laczy wszystko co potrzeba.Sporo wychowanku. Sami swoi I lubiani, swieza krew I ubustwiany tutaj Kurtz...😂 powinny byc emocje I walka o medale...


    Naprawde zabawnie sie czyta komentarze o wywaleniu Emila... Nie jedzie jak petarda to fakt, ale to wciaz mlody I dobey zawodnik. Do tego bez konfliktowy... a co najwazniejsze lepszego od Niego nie jestesmy w stanie sciagnac...

    Ale oczywiscie lepiej wymieniac go na Fricka, czy Czugunowa bo to takie na czasie teraz...

    Frick to zaden lider...



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (12-09-2017)

  17. Powrót do góry    #6854
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dajcie spokoj z tym Kurtzem na rezerwie. Sciagnijcie go, niech caly sezon majac pewne miejsce w skladzie poznaje tory, a w 2019 zrobi w po to co w niedziele Milik.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #6855
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Z tego co czytam rochodzi się o dwa nazwiska.
    I nawet dobrze.
    Bo w końcu jesteśmy prawie tu wszyscy zgodni
    Co prawda Mariano jeszcze nie wrócił z ZG, ale za chwilę niedziela i na mecz przed tv trzeba zdążyć (to taki żarcik Włodziu )

    Wracając do składu i bardzo poważnie. Chociaż przez chwilę!

    Nazwisko nr 1

    Emil S.
    Moim zdaniem wszystko zależy ile zażąda.
    Jeśli zechce 1,2-1,4 mln powinień zostać.
    Spokojny, ,,miły'' mało konfliktowy, choć już nie tak skueczny.
    Ogólnie chyba czas już przestać Go nazywać absolutnym Topem, liderem przez duże L.
    Na dziś to tylko bardzo dobry ligowiec z dużymi wahaniami formy
    Jeśli ,,zaśpiewa'' 1,5-1,7 mln to moim zdaniem gra nie warta świeczki!

    Wówczas mam dwa warianty.
    Droższy i tańszy.

    Droższy
    Dokładamy 200-300 stówy i za wszelką cenę ściągamy Taia.
    Wiem, że jest to praktycznie niemożliwe, ale dla mnie to absolutny numer 1 dzisiejszego speedwaya. A przy tym mega pozytywny charakter!

    Tańsza
    Za 1,1-1,2mln bierzemy.................Jarosława
    Wiem, wiem
    Polak, dobry startowiec, ,,miły'' niczym Emil

    Nazwisko nr 2

    Peter K.
    Osobiście uważam, że Duńczyk w RZ wywiązał się ze swojego zadania. Najgorszy numer, w parze z ,,liderem'' drużyny.
    Zazwyczaj granicę 4-5pkt przekraczał. Zatem swoje robił.
    Jednak mecze PO z Falubazem pokazały, że jednak P.K w Lesznie się męczy.
    Ten facet ma naprawdę zdecydowanie większe możliwości.
    Dlatego dla Niego samego najlepsza będzie zmiana otoczenia.

    Kto za Niego?
    Temat chyba już nie na dyskusję, bo Brady od jakiegoś czasu już jest u Nas.

    Reszta drużyny zostaje więc mamy:

    1.Emil/Tai/Jarek
    2. Brady
    3. Piotrek
    4. Grzesiek
    5. Janek
    6. Dominik
    7. Bartek

    Bez względu na to kto będzie pod ,,1'' drużyna wygląda naprawdę fajnie.
    I tu wcale nie chodzi o ewentualną siłę rażenia, bo tą i tak ustalają w dzisiejszym żużlu tunerzy.
    Chodzi mi o atmosferę, team spirit i relacje międzyludzkie.


    ps. Niektórzy piszą jeszcze o powrocie Przemka. Uważam, że to zły moment. Z jednego powodu. GP.
    Dlatego jeszcze nie teraz.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-09-2017 o 09:11

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    GoTrEk (12-09-2017), Martines (12-09-2017), Scroll (12-09-2017)

  20. Powrót do góry    #6856
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Z tego co czytam rochodzi się o dwa nazwiska.
    I nawet dobrze.
    Bo w końcu jesteśmy prawie tu wszyscy zgodni
    Co prawda Mariano jeszcze nie wrócił z ZG, ale za chwilę niedziela i na mecz przed tv trzeba zdążyć (to taki żarcik Włodziu )

    Wracając do składu i bardzo poważnie. Chociaż przez chwilę!

    Nazwisko nr 1

    Emil S.
    Moim zdaniem wszystko zależy ile zażąda.
    Jeśli zechce 1,2-1,4 mln powinień zostać.
    Spokojny, ,,miły'' mało konfliktowy, choć już nie tak skueczny.
    Ogólnie chyba czas już przestać Go nazywać absolutnym Topem, liderem przez duże L.
    Na dziś to tylko bardzo dobry ligowiec z dużymi wahaniami formy
    Jeśli ,,zaśpiewa'' 1,5-1,7 mln to moim zdaniem gra nie warta świeczki!

    Wówczas mam dwa warianty.
    Droższy i tańszy.

    Droższy
    Dokładamy 200-300 stówy i za wszelką cenę ściągamy Taia.
    Wiem, że jest to praktycznie niemożliwe, ale dla mnie to absolutny numer 1 dzisiejszego speedwaya. A przy tym mega pozytywny charakter!

    Tańsza
    Za 1,1-1,2mln bierzemy.................Jarosława
    Wiem, wiem
    Polak, dobry startowiec, ,,miły'' niczym Emil

    Nazwisko nr 2

    Peter K.
    Osobiście uważam, że Duńczyk w RZ wywiązał się ze swojego zadania. Najgorszy numer, w parze z ,,liderem'' drużyny.
    Zazwyczaj granicę 4-5pkt przekraczał. Zatem swoje robił.
    Jednak mecze PO z Falubazem pokazały, że jednak P.K w Lesznie się męczy.
    Ten facet ma naprawdę zdecydowanie większe możliwości.
    Dlatego dla Niego samego najlepsza będzie zmiana otoczenia.

    Kto za Niego?
    Temat chyba już nie na dyskusję, bo Brady jest od jakiegoś czasu już u Nas.

    Reszta drużyny zostaje więc mamy:

    1.Emil/Tai/Jarek
    2. Brady
    3. Piotrek
    4. Grzesiek
    5. Janek
    6. Dominik
    7. Bartek

    Bez względu na to kto będzie pod ,,1'' drużyna wygląda naprawdę fajnie.
    I tu wcale nie chodzi o ewentualną siłę rażenia, bo tą i tak ustalają w dzisiejszym żużlu tunerzy.
    Chodzi mi o atmosferę, team spirit i relacje międzyludzkie.


    ps. Niektórzy piszą jeszcze o powrocie Przemka. Uważam, że to zły moment. Z jednego powodu. GP.
    Dlatego jeszcze nie teraz.
    Tylko teraz wskaz z powyzszego skladu zawodnika ktory bedzie pelnil role Kildemanda czyli doparowego do lidera. Chyba wszyscy wiemy ze PK jest chyba najmniej konfliktowym zawodnikiem.
    Wielu powie, ze niech to bedzie BK, ale jak i on zacznie robic te 5pkt (czyli nie przywozic śliwek) to i tak na forum zleca sie sepy „ze po cholere nam byl taki transfer”.

  21. Powrót do góry    #6857
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    2015

    11. Przemo
    12. Emil

    To się sprawdzalo.

  22. Powrót do góry    #6858
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Raczej wątpię żeby Kurtz przyszedł i siedział na ławce. To by było bez sensu i dla nas ( na przyszłość) i tym bardziej dla niego. Jeżeli przyjdzie to za Kildemanda lub Zengiego. I cała reszta zostanie bez zmian. Choć już od paru znajomych słyszałem że Kilde- Grudziądz a Zengi- Toruń. W przypadku Grzesia uważam że głównym tematem rozmów o kontrakcie będzie to ilu seniorów zakontraktujemy. Na taki numer jak w tym sezonie to już się Grzesiu nie nabierze.

    Co do finałów może być ciężko z jednego powodu. Jak dla mnie z kamer wygląda jakby zawodnikom Sparty "trochę" bardziej zależało na tym złocie niż naszym. A u nas mam wrażenie jakby pokonanie Zielonej z Polewaczkowym to sukces roku.

  23. Powrót do góry    #6859
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ja tam będę wciąż obstawał, że Kildemand nie robi swojej roboty.

  24. Powrót do góry    #6860
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Zgadzam się z Welna co do Emila w 100%. Oczywistym jest ze też zależy ile zawoła, ale jestem spokojny że SUSI nie przesadzi. Emil i jego Team mają świadomość że nie jadą mega wybitnie, ale są w Lesznie szanowani, kasę mają na czas mają kilku sponsorów a oni to cenią... Do tej pory Emil dogadywał się bardzo szybko i wierze że teraz też nie będzie robił cyrków.

    Wymiana Kilde który jest super gościem, ale faktycznie nie bardzo mu u nas wychodzi na Kurtza oki spoko. Gdyby Zen odszedł to PRZEMEK mimo GP jak najbardziej.

    Choć mój skład by pomieścić ich wszystkich najlepszy

    Acha...

    KIBICE SUKCESU ruszyli TŁUMNIE!

    Praktycznie zeszło wszystko na WIRAŻ 1, A i B a nawet nie sprzedajemy 24H!!!

    A cyrk dopiero się zacznie jak wygramy i będzie każdy chciał jechać do Wrocka a biletów tylko kilkaset...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 12-09-2017 o 09:39
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  25. Powrót do góry    #6861
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Też z rana z przeglądałem jak sprzedają się bilety. Numerowane zeszły całkiem ładnie😎 To może świadczyć o tym, że:
    1. wielu nie chce (nie ma ochoty) pilnować miejsc od 16.30,
    2. będzie sporo kibiców sukcesu,
    3. bilety na finał są za tanie😈,
    4. będzie komplet (na pewno więcej niż na półfinale&#128516.
    Zobaczymy.

  26. Powrót do góry    #6862
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    To może jeszcze informacja o biletach we Wrocławiu.

    Otwarta sprzedaż ruszy od środy, 13 września, za pośrednictwem stron bilety.wts.pl, kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych.





  27. Powrót do góry    #6863
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Chciałbym powrotu Przemka, ale.. No właśnie ale. 2015 prawie położył nam mistrzostwo, 2016 bez rewelacji w finale. 2017 w dużej części położył Stali półfinał.

    Strasznie nierówny, nic się nie zmienia. Jeśli ktoś ma zawieść to zwykle na początku kolejki stoi Przemo.

    Nie jestem pewien.

  28. Powrót do góry    #6864
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Zdecydowanie tak dla Przemka! To już jest inny zawodnik, bo awansował w końcu do GP. Mam wrażenie, ze ostatnio bardzo męczył go kewlar Stali... a za kogo? Uważam,że za placzacego Grzesia, który moim zdaniem wróci do Falubazu.

    Do tego Kurtz za Kildemanda, któremu życzę jak najlepiej.

    Pytanie co z Jankiem i Emilem?


    Wełna

    Pilska? �� nie, dziękuję.

  29. Powrót do góry    #6865
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Może i jest inny zawodnik, ale problemy wynikowe wciąż te same. Decydujące mecze, a tu klops.

  30. Powrót do góry    #6866
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Zdecydowanie tak dla Przemka! To już jest inny zawodnik, bo awansował w końcu do GP. Mam wrażenie, ze ostatnio bardzo męczył go kewlar Stali... a za kogo? Uważam,że za placzacego Grzesia, który moim zdaniem wróci do Falubazu.

    Do tego Kurtz za Kildemanda, któremu życzę jak najlepiej.

    Pytanie co z Jankiem i Emilem?


    Wełna

    Pilska? �� nie, dziękuję.
    Mocno mnie dziwi przypisywanie Janka do składu na 2018 , przecież Tarnów awansuje do Eligi.Nie wierzę że na swoich śmieciach nie poradzą sobie z Batchelorem , Gomólskim i Bechem... Wiem że relacje Janusza z zarządem nie są najlepsze , ale jedno słowo Grupy Azoty i Koldi pofrunie do macierzy.
    Jeśli także Emil wyruszy w Polskę + Grzegorz w Falubazie to robi nam się naprawdę gorąco pod tyłkiem.Oby większość kontraktów byłą już dograna , a jeśli nie to oferty z konkretnym terminem.Nie chcemy być jak Toruń w 2017 ratujący się ... Walaskiem.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #6867
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Mocno mnie dziwi przypisywanie Janka do składu na 2018 , przecież Tarnów awansuje do Eligi.Nie wierzę że na swoich śmieciach nie poradzą sobie z Batchelorem , Gomólskim i Bechem... Wiem że relacje Janusza z zarządem nie są najlepsze , ale jedno słowo Grupy Azoty i Koldi pofrunie do macierzy.
    Jeśli także Emil wyruszy w Polskę + Grzegorz w Falubazie to robi nam się naprawdę gorąco pod tyłkiem.Oby większość kontraktów byłą już dograna , a jeśli nie to oferty z konkretnym terminem.Nie chcemy być jak Toruń w 2017 ratujący się ... Walaskiem.
    Dlatego powinna być krótka piłka dot. oferowanego kontraktu i ostatecznego terminu podpisania. Żeby potem nie było płaczu i ręki w nocniku...

  32. Powrót do góry    #6868
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Rusek jest dogadany i ma zostać mam tylko nadzieje że nie ma stawki jak lider , Brady jest u nas, to samo z Jankiem - powiedział, że dopóki sie w Tarnowie nie zmieni zarząd to on tam nie wróci. Zengiego bardzo chcą falusy, "pilska par" złożył u nas ofertę i zobaczymy jak sie sprawy potoczą.
    Z Piotrem będzie pewnie "jak zwykle".
    Jakiś tam mały temat powrotu Przema jest - mam nadzieje ze upadnie - on w przyszłym roku bedzie skupiony tylko na GP, do tego co roku koniec sezonu ma tragiczny.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Martines za jego przydatny post!

    Dominik (12-09-2017)

  34. Powrót do góry    #6869
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Rusek jest dogadany i ma zostać mam tylko nadzieje że nie ma stawki jak lider , Brady jest u nas, to samo z Jankiem - powiedział, że dopóki sie w Tarnowie nie zmieni zarząd to on tam nie wróci. Zengiego bardzo chcą falusy, "pilska par" złożył u nas ofertę i zobaczymy jak sie sprawy potoczą.
    Z Piotrem będzie pewnie "jak zwykle".
    Jakiś tam mały temat powrotu Przema jest - mam nadzieje ze upadnie - on w przyszłym roku bedzie skupiony tylko na GP, do tego co roku koniec sezonu ma tragiczny.
    No to jesli Piotr podpisze tak wczesnie jak w zeszlym sezonie to trzon zespolu mamy I to bardzo fajny I ciekawy

    1 Emil
    2Krutz
    3 Piter
    4? ( Zengi Przemo )
    5 Janek
    6Smyk
    7 Domin

  35. Powrót do góry    #6870
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Przemo ciągnął stal kiedy vacul, i przede wszystkim kk nie jechali najlepiej. Wiadomo PO jest najważniejsze. Generalnie zgadzam się z alim zdaje się kewlar staleczki jest już za ciężki.
    Moim zdaniem jeśli Piotr dogadamy się tak szybko jak rok temu to sygnał będzie jasny.

  36. Powrót do góry    #6871
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Rusek jest dogadany i ma zostać mam tylko nadzieje że nie ma stawki jak lider , Brady jest u nas, to samo z Jankiem - powiedział, że dopóki sie w Tarnowie nie zmieni zarząd to on tam nie wróci. Zengiego bardzo chcą falusy, "pilska par" złożył u nas ofertę i zobaczymy jak sie sprawy potoczą.
    Z Piotrem będzie pewnie "jak zwykle".
    Jakiś tam mały temat powrotu Przema jest - mam nadzieje ze upadnie - on w przyszłym roku bedzie skupiony tylko na GP, do tego co roku koniec sezonu ma tragiczny.
    W tamtym roku miales dobre informacje, zobaczymy czy w tym roku sie sprawdza

    Swoja droga:
    1. Emil
    2. Jarek
    3. Piotrek
    4. Zengi
    5. Janek

    i co Brady jako szosty? Nie za wielu? Kurtz jako rezerwowy to bez sensu

  37. Powrót do góry    #6872
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Wielu powie, ze niech to bedzie BK, ale jak i on zacznie robic te 5pkt (czyli nie przywozic śliwek) to i tak na forum zleca sie sepy „ze po cholere nam byl taki transfer”.
    Sępy chodzą raz do roku na stadion, na finał, więc nie zaprzątaj sobie nimi głowy
    Nawet jak tu głupoty wypisują......

  38. Powrót do góry    #6873
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    W tamtym roku miales dobre informacje, zobaczymy czy w tym roku sie sprawdza

    Swoja droga:
    1. Emil
    2. Jarek
    3. Piotrek
    4. Zengi
    5. Janek

    i co Brady jako szosty? Nie za wielu? Kurtz jako rezerwowy to bez sensu
    Wówczas bez zena jak sądzę.

  39. Powrót do góry    #6874
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    PARÓWA powiadacie?

    Hmmm to już chyba wiem co miał oznaczać ten uśmieszek pod nosem Jarusia, gdy po meczu w Niedziele schodząc z murawy nasz sektor śpiewał mu : "HAMPEL Ty ***** sprzedałeś się do *****" hehe
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Powrót do góry    #6875
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Ładnie wam dymi po czachą z tym słodkopierdzącym , już lepiej skoncentrujcie się na meczach finałowych bo macie zdecydowanie za dużo czasu
    Ostatnio edytowane przez Mefitzo ; 12-09-2017 o 15:02
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #6876
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ładnie wam dymi po czachą z tym słodkopierdzącym , już lepiej skoncentrujcie się na meczach finałowym bo macie zdecydowanie za dużo czasu
    Kiedy to proste.

    1. Gnojowisko
    2. Piter/Zen jako st rtowcy pod 9/10
    3. Analogicznie + drobna korekta kilde/Sajfu 11/12

  42. Powrót do góry    #6877
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kiedy to proste.

    1. Gnojowisko
    2. Piter/Zen jako st rtowcy pod 9/10
    3. Analogicznie + drobna korekta kilde/Sajfu 11/12
    A ja poszedł bym tak:
    9. Emil Sajfutdinov
    10. Janusz Kołodziej
    11. Piotr Pawlicki
    12. Grzegorz Zengota
    13. Peter Kildemand
    14. Bartosz Smektała
    15. Dominik Kubera

    Jak pary się mieszają to:
    11 bieg
    Kołodziej z Kildemandem na Woźniaka z Janowskim.
    12 bieg
    Piotr i Smyk na Tai'a z juniorem
    13 bieg
    Sajfutdinov z Zengim na Lebiediewa z Milikiem.
    😊

  43. Powrót do góry    #6878
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dajcie spokoj z tym Kurtzem na rezerwie. Sciagnijcie go, niech caly sezon majac pewne miejsce w skladzie poznaje tory, a w 2019 zrobi w po to co w niedziele Milik.

    I o to między innymi chodzi.
    Na razie mam wywalone kto będzie za rok w Unii, teraz żyję finałem!!

    Ale po co nam zawodnik jak Doyle, Przemo, Zmarzlik, którzy cały sezon zdobywają komplety a w najważniejszych dwóch meczach dają ciała?
    Ja chce takiego Piotra, Janka, Milika, Woźniaka, co to pół sezonu (jak nie więcej) psioczyliśmy na nich że jadą piach, ale w półfinale pokazali że mają jaja i pokazali co najlepsze w tych dwóch najważniejszych meczach sezonu.

    Pamiętacie Davidsona w Falubazie? cały sezon gówno jechał a to on wygrał im (głównie) wtedy złoty medal.
    I ja tego chce. Nie chce 1-wszego miejsca po zasadniczej będąc niepokonanym, bo co z tego jak w półfinale np. przyjedzie taki RKM (bez obrazy) i strzeli nam liścia, bo wtedy obudzi się np. Musielak (daj mu Boże).

    Tak jak sportowcy przed olimpiadą czy mistrzostwami świata. Forma ma przyjść na dany tydzień i dany dzień. I u nas ta forma przyszła.
    Nie chce formy Przema w maju i kwietniu. Każdy kibic z Gorzowa chciałby aby tę formę miał we wrześniu.

    Ja chce takiego Davidsona z falubazu parę lat temu!!

    I jazda w niedzielę!! Jako kibic sukcesu bilet tez już mam i się doczekać nie mogę 19-tej!!

  44. Powrót do góry    #6879
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    BTW na filmiku z meczu Piter się tak przytula z Rusieckim (2,3*bodaj), że raczej będzie dobrze

  45. Powrót do góry    #6880
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    BTW na filmiku z meczu Piter się tak przytula z Rusieckim (2,3*bodaj), że raczej będzie dobrze
    Pitery dwa to akurat od zawsze są w bardzo dobrej komitywie , poza tym nie wyobrażam sobie aby Pawlicki miał teraz gdzieś odejść.Po tym jak odbudował zaufanie kibiców teraz znowu miałby wszystko przekreślić? no chyba że w negocjacjach znowu zacznie grać kontraktem dla Przema to wtedy może być niewesoło...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #6881
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    1.Emil/Tai/Jarek
    2. Brady
    3. Piotrek
    4. Grzesiek
    5. Janek
    6. Dominik
    7. Bartek
    jak będzie wersja z parówką i kangurem to obiecuję się raz pojawić na stadionie (nawet jak będziemy na końcu tabeli).

  47. Powrót do góry    #6882
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Pitery dwa to akurat od zawsze są w bardzo dobrej komitywie , poza tym nie wyobrażam sobie aby Pawlicki miał teraz gdzieś odejść.Po tym jak odbudował zaufanie kibiców teraz znowu miałby wszystko przekreślić? no chyba że w negocjacjach znowu zacznie grać kontraktem dla Przema to wtedy może być niewesoło...

    Sądzę, że ost zdanie nam nie grozi.

  48. Powrót do góry    #6883
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach

    Kibic sukcesu.

    I proszę nie obrażać kibiców sukcesu. Jestem takowym i czuję z tego powodu dumę. My kibice sukcesu nie znamy pojęcia biegania na stadion za wszelką cenę. Ale jest w naszym życiu jedna rzecz bezcenna: tą rzeczą jest honor.

    I niby dlaczego mam się czuć gorszy? Przecież status kibica nie-sukcesu jest całkowicie niezdrowy. Kto by chciał się utożsamiać z jakimiś tam niedorajdami. Psychogicznie to całkowicie nieznośne...

    A jeśli pan żużlowiec X spożyje zbyt dużo alkoholu w dniu poprzedzającym? A pan żużlowiec Y spędzi całą noc w agencji towarzyskiej? Oj nie, My, kibice sukcesu, nie chcemy - jak by to grzecznie ująć - pozostawać z uczuciem tzw. wydymania. Proszę to wziąć pod rozwagę.

    I w ogóle zastanawiałem się, czy kupić te bilety. Ostatecznie kupiłem i pewnie do niedzieli będę rozmyślał, czy warto się tak poświęcać. Perspektywa ciepłej herbaty i papci jest zwyczajowo nieodparta. Ale jak dziadom nie pójdzie, to najwyżej wyjdę ze stadionu... Bilety taniocha, ale fatygi będzie trochę szkoda.

    A jak wygramy 10+ to super. Upraszam jednak kibiców nie-sukcesu, żeby nie darli się zbyt mocno, bo nie jestem przyzwyczajony do dużego hałasu.
    Ostatnio edytowane przez antystenezz ; 12-09-2017 o 19:01

  49. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi antystenezz za jego przydatny post!

    Londi (12-09-2017), Mefitzo (12-09-2017), lemur6666 (12-09-2017), yahata (12-09-2017)

  50. Powrót do góry    #6884
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Wówczas mam dwa warianty.
    Droższy i tańszy.

    Droższy
    Dokładamy 200-300 stówy i za wszelką cenę ściągamy Taia.

    .
    Zwariowałeś. Za tyle to on pojedzie we Wrocku bo lubi.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Tańsza
    Za 1,1-1,2mln bierzemy.................Jarosława

    .
    Po trzykroć zwariowałeś. Po 1 nie doceniasz Jarosława. Po 2 Dworakowski prędzej zje kombajn . Po 3 do wiosny nie zdomntujesz tych zasieków cożeś je zbudował na grnicy województwa.


    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Peter K.
    Osobiście uważam, że Duńczyk w RZ wywiązał się ze swojego zadania. Najgorszy numer, w parze z ,,liderem'' drużyny.
    Zazwyczaj granicę 4-5pkt przekraczał. Zatem swoje robił.
    Tak Średnio przekraczał.
    Przy okazji o jakiego lidera chodzi, bo pisałeś , że z Emila żaden lider ...

    Cytat Zamieszczone przez antystenezz Zobacz posta
    I w ogóle zastanawiałem się, czy kupić te bilety. Ostatecznie kupiłem i pewnie do niedzieli będę rozmyślał, czy warto się tak poświęcać. Perspektywa ciepłej herbaty i papci jest zwyczajowo nieodparta. Ale jak dziadom nie pójdzie, to najwyżej wyjdę ze stadionu... Bilety taniocha, ale fatygi będzie trochę szkoda.

    Upraszam jednak kibiców nie-sukcesu, żeby nie darli się zbyt mocno, bo nie jestem przyzwyczajony do dużego hałasu.
    10/10.

    Gdyby to był voice of Poland, zaprosiłbym Pana do swojej drużyny, bez słuchania nawet jak Pan dopingujesz na stadionie.
    Z wyrazami szacunku.

    Pozdrawiam serdeczenie.Ja.
    UNSCARED

  51. Powrót do góry    #6885
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Przy okazji o jakiego lidera chodzi, bo pisałeś , że z Emila żaden lider ...
    lemurku
    spójrz co jest przed i za słowem lider
    I proszę później nie wrzucaj mi do gardła słów których nie wypowiedziałem, napisałem

    ps. byłem właśnie ,,dobić'' karnety. Zagadałem sympatyczne Panie.
    Stałem może 10-11 w kolejce.
    Biletów praktycznie nie ma.
    Mówią, że tak cały dzień. Na ,,A'' i ,,B'' zostały dolne rzędy, rodzinny praktycznie wykupiony. Mówią, że do jutra do 14.00-15.00 nie będzie nic na PP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •