Strona 60 z 174 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wtedy taki pan Mrozek nie kupuje Freda czy młodego kangura a bierze sobie jakiś średnich chłopaków których jest pełno.Mając w składzie Nickiego i Emila chyba może sobie na to pozwolić .Uwielbiam z Wami dyskusje , co by nie było i jak się nie działo i tak jedyna słuszna racja musi być Wasza
    Wybacz Scoti, myślałem że tak sobie gadamy i żartujemy w środę wieczorem przed Ligą Mistrzów Mógłbyś posty w sprawach, które są dla Ciebie kwestią życia i śmierci, oznaczać jakąś specjalną emotką? Może by zdało egzamin?

  2. Powrót do góry    #2657
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Tak z innej beczki.
    Wczoraj śledziłem sparring Unii ze Stalą na SF Live. W przerwach, między seriami biegów, leciał mecz z Gorzowa, bodajże z 2002r.
    Przeskok jaki się dokonał jest widoczny. Ale co innego aż kłuje w oczy.
    Nawierzchnia toru z tego meczu to........ kartoflisko, albo gorzej. Zawodnicy mniej doświadczeni nie potrafili złożyć się w łuk, a starsi mieli z tym duże kłopoty. No, corrida na całego, i tak dobrze się ten mecz skończył, bez strat ludzkich.
    Miał rację A. Huszcza, "taki tor w Gorzowie był, odkąd tylko pamiętam".
    Ale z widowiskiem i sportem, nie miało to nic wspólnego.

  3. Powrót do góry    #2658
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No chyba nie .Zamieńmy Zengote z Hampelem ,Nickiego z Musielakiem czy Emila z Balińskim .Po mojemu liga dalej ma kim jechać ale kombinuj dalej
    Scotii
    ,,Skasujmy'' ze składu Hampela, Doyla, Karpova, Niedźwiedzia i się okaże, że do ZG to mogę jedynie na Wielkanoc do rodziny przyjechać.........

    Naprawdę chcesz to dalej kontynuować???
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-04-2017 o 21:10

  4. Powrót do góry    #2659
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Scotii
    ,,Skasujemy'' ze składu Hampela, Doyla, Karpova, Niedźwiedzia i się okaże, że do ZG to mogę jedynie na Wielkanoc do rodziny przyjechać.........

    Naprawdę chcesz to dalej kontynuować???
    Ja chcę:

    1. Dudek
    2. Zengi
    3. Walas
    4. Strzelec/Zgardziński
    5. Pepe
    6. Potoniec
    7. Burzyński/Pawliczak/Pilarski/Osyczka/Tonder

    I było zaczepiać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2660
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No z tym Burzą to ostrożnie, zresztą dajcie spokój to se newrati.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. Powrót do góry    #2661
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Dokładnie tak ,chyba że Daniel już nie jest Wasz
    Super, sukcesy Kaczmarka będą opijali w wątku toruńskim, a każda jego przegrana ze Zgardzińskim będzie wytknięta w naszym wątku. Aż tak Was w Zielonej Górze bolą leszczyńscy juniorzy, że już któryś raz wytykacie Kuberze/Smektale przegrane pojedyncze biegi? A teraz jeszcze doszło do tego, że wciągacie w to zawodnika, który już formalnie zawodnikiem Unii nie jest, byle tylko wbić szpilkę... Scot, Mariusz byliście w naszym wątku z gratulacjami, kiedy Daniel został MIMP?

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Dominik (12-04-2017)

  8. Powrót do góry    #2662
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Super, sukcesy Kaczmarka będą opijali w wątku toruńskim, a każda jego przegrana ze Zgardzińskim będzie wytknięta w naszym wątku. Aż tak Was w Zielonej Górze bolą leszczyńscy juniorzy, że już któryś raz wytykacie Kuberze/Smektale przegrane pojedyncze biegi? A teraz jeszcze doszło do tego, że wciągacie w to zawodnika, który już formalnie zawodnikiem Unii nie jest, byle tylko wbić szpilkę... Scot, Mariusz byliście w naszym wątku z gratulacjami, kiedy Daniel został MIMP?
    Pokaż mi gdzie ja to czynię. Którym postem wbijam tą szpilkę ?

    Jedyne co robię, to wytykam wam próżniactwo. Tak abyście się zorientowali, że nie tylko w Lesznie szkolą, że to nie jest tak, że tylko Leszno jest w stanie zbudować drużynę ze swoich wychowanków, która by dała radę obronić się w SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2663
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Strzelec powraca.

  10. Powrót do góry    #2664
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No z tym Burzą to ostrożnie, zresztą dajcie spokój to se newrati.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jakie ostrożnie ? Zdawał licencję w barwach naszego klubu ? Szkoli się cały czas, wystepując w zawodach w barwach naszego klubu ? Co z tego, że pochodzi spod Gniezna ? Walas pochodzi spod Krosna, Dudek urodził się na porodówce w Bydzi. Jak by przyjąć twoje kryteria, to chyba tylko Pepe byłby wychowankiem

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Strzelec powraca.
    Przecież ma ważną licencję. Więc skąd ma wracać ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2665
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No jak to skąd ? Z Demona


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-04-2017), j-rules (12-04-2017)

  13. Powrót do góry    #2666
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Super, sukcesy Kaczmarka będą opijali w wątku toruńskim, a każda jego przegrana ze Zgardzińskim będzie wytknięta w naszym wątku. Aż tak Was w Zielonej Górze bolą leszczyńscy juniorzy, że już któryś raz wytykacie Kuberze/Smektale przegrane pojedyncze biegi? A teraz jeszcze doszło do tego, że wciągacie w to zawodnika, który już formalnie zawodnikiem Unii nie jest, byle tylko wbić szpilkę... Scot, Mariusz byliście w naszym wątku z gratulacjami, kiedy Daniel został MIMP?
    Ależ spokojnie kolego .Zwykła dyskusja ,może trochę prowokacji ale to tak z przymrużeniem oka .Człowieka trochę wk...ia że za chwilę mają latać na poważnie a tu żaby na....lają z nieba .Piątek ,niedziela ,poniedziałek to miał być speedway na żywo a wyjdzie z tego wielkie nic

  14. Powrót do góry    #2667
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pokaż mi gdzie ja to czynię. Którym postem wbijam tą szpilkę ?

    Jedyne co robię, to wytykam wam próżniactwo. Tak abyście się zorientowali, że nie tylko w Lesznie szkolą, że to nie jest tak, że tylko Leszno jest w stanie zbudować drużynę ze swoich wychowanków, która by dała radę obronić się w SE.
    A proszę bardzo, ewidentnie wbita szpila:

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, niejaki Alex Zgardziński, nie wiem czemu, pozwolił sobie wygrać Turniej Zaplecza kadry Juniorów w Gnieźnie. Bezczelny ten Alex, zero szacunku dla najlepszych szkółek w Lesznie czy Gorzowie
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ależ spokojnie kolego .Zwykła dyskusja ,może trochę prowokacji ale to tak z przymrużeniem oka .Człowieka trochę wk...ia że za chwilę mają latać na poważnie a tu żaby na....lają z nieba .Piątek ,niedziela ,poniedziałek to miał być speedway na żywo a wyjdzie z tego wielkie nic
    Scot wszystko rozumiem, ale jak sam widzisz powyżej, nie pierwszy raz się to zdarza... Oby deszcz ustąpił i w niedzielę ruszamy na stadiony

  15. Powrót do góry    #2668
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja chcę:

    1. Dudek
    2. Zengi
    3. Walas
    4. Strzelec/Zgardziński
    5. Pepe
    6. Potoniec
    7. Burzyński/Pawliczak/Pilarski/Osyczka/Tonder

    I było zaczepiać
    1. Pawlicki
    2. Pawlicki
    3.Kasprzak
    4. Musielak
    5. Hampel
    6.Kubera
    7. Smektała
    rez. Balinski,Kaczmarek

    Innych już nie wymieniam bo z dziesięciu by się jeszcze znalazło i każdy z Nich byłby lepszy niż Twoja pozycja na ,,4".
    O ,,6" i ,,7" nawet nie wspomnę.

    Podsumowując.
    Nadal uważam, że poza Wielkanocą w ZG nie miałbym czego szukać

  16. Powrót do góry    #2669
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    1. Pawlicki
    2. Pawlicki
    3.Kasprzak
    4. Musielak
    5. Hampel
    6.Kubera
    7. Smektała
    rez. Balinski,Kaczmarek

    Innych już nie wymieniam bo z dziesięciu by się jeszcze znalazło i każdy z Nich byłby lepszy niż Twoja pozycja na ,,4".
    O ,,6" i ,,7" nawet nie wspomnę.

    Podsumowując.
    Nadal uważam, że poza Wielkanocą w ZG nie miałbym czego szukać
    No ale przecież ja nie twierdzę, że Unia nie miałaby kim jechać. Więc po co ten skład mi podajesz ?

    He, he. A tak nawiasem, to byłem ciekaw czy Ty, ten który stał na rogatkach w wiadomym celu, też przemycisz Hampela jako wychowanka Unii. Wy jesteście jednak niereformowalni
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #2670
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. A tak nawiasem, to byłem ciekaw czy Ty, ten który stał na rogatkach w wiadomym celu, też przemycisz Hampela jako wychowanka Unii. Wy jesteście jednak niereformowalni
    Nie wiedziałem że jak ktoś jest wychowankiem i się go lubi to jest OK, a jak sie go nie lubi to już nie jest wychowankiem
    1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1958 1962 1975 1976 1977 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 2002 2007 2008 2010 2011 2014 2015 2017 2018 2019 2020

  18. Powrót do góry    #2671
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wy jesteście jednak niereformowalni
    Od Ciebie sie uczymy😁



    Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  19. Powrót do góry    #2672
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Sympatyczne wypowiedzi naszych wychowanków po eliminacji SK w Ostrowie:

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/679976/glupota-byloby-nie-odjechac-tych-zawodow-spadlo-sporo-deszczu-ale-niektorzy-nie-

    Bycza krew zobowiązuje

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Aussie (13-04-2017), Dominik (13-04-2017)

  21. Powrót do góry    #2673
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie macie szans, takich ideałów nigdy się nie doścignie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #2674
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale przecież ja nie twierdzę, że Unia nie miałaby kim jechać. Więc po co ten skład mi podajesz ?

    He, he. A tak nawiasem, to byłem ciekaw czy Ty, ten który stał na rogatkach w wiadomym celu, też przemycisz Hampela jako wychowanka Unii. Wy jesteście jednak niereformowalni
    Aby Ci pokazać różnicę w szkoleniu, której Ty przez całe swoje życie nie dostrzegasz

    Na dzien dzisiejszy Twój Falubaz nie jest w stanie zbudować nawet JEDNEJ drużyny z wychowanków!!!!!
    ( Odpuść sobie pozycje ,,6'' i ,,7'' bo to żadni juniorzy póki co)
    Nawet pod ,,czwórką'' macie problem wstawić SOLIDNEGO seniora!

    A w Lesznie???
    Ekstraligę wyżej już Ci podałem

    Tak więc podrzucę jeszcze drużynę na 1 ligę !

    Baliński
    Skórnicki
    Kościuch
    Nowak
    Okoniewski
    Kaczmarek
    Piosicki

    rezerwa:Fierlej,Lutowicz

    Piszę tu tylko o zawodnikach czynnie uprawiających ten sport i zawodnikach zgłoszonych do rozgrywek ligowych w 2017!
    Nie piszę tu już nawet o ,,wynalazkach'' typu Lis, Szlauderbach, którzy w lidze jeszcze nie pojechali, a zawodnikami zgłoszonymi są


    Warto zauważyć dwie rzeczy
    W rezerwach Unii znajduje się TRZECH zawodników występujących obecnie w najwyższej klasie rozgrywkowej.......
    W rezerwach Unii znajduje się obecny IMPJ.......

    Co więcej
    Z dobrze spasowanym Damianem, Rafałem, Norbertem, świetnymi juniorami to poszedłbym o zakład, że ,,dokulali'' by Oni nawet do około 32 oczek z Twoim podstawowym, jedynym i z dużymi dziurami pod ,,4 , 6 i 7'' Falubazem

    A gdyby tak zrobić jeszcze małą korektę w Unii 1 i Unii 2, i tak np wrzucić Kościucha i Piosickego (który bije każdego wymienionego przez Ciebie juniora Falubazu) do drużyny nr 1, a do rezerw włożyć np Pitera i Kuberę, to macie dwa razy w palnik!!!

    I TO JEST WŁAŚNIE TA RÓŻNICA MIĘDZY WASZYM A NASZYM SZKOLENIEM!

    ps. I było zaczynać ?
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-04-2017 o 08:22

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Ali_G (13-04-2017), Martines (13-04-2017), Nigel (13-04-2017), santiagoUL (13-04-2017)

  24. Powrót do góry    #2675
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    JA jednak przyznaję rację Mariuszowi. Ot po prostu ZG to większe miasto. Stąd w wyliczance ilu dobrych rolników urodziło się w Lesznie i okolicach , ZG nie ma szans.
    Ot po prostu są tam (ZG) większe możliwości. Bliżej do Niemiec po proszki do prania na przykład.

    POza tym prestiż bycia żużlokiem w LEsznie istnieje. W ZG wątpię, nawet LIs, MInge, czy Karolak mimo usilnych starań tego nie zmienią.
    UNSCARED

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Dominik (13-04-2017)

  26. Powrót do góry    #2676
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja pierdziele. Teraz juz wiem, dlaczego ten cholerny zuzel niby systematycznie upada, ale tak do konca nigdy go szlag nie trafi. To dzieki Lesznu i klubowi, ktory sprawia, ze w tym sporcie ma jeszcze kto jezdzic

    PS. Te wasze slynne Pawlowice to pewnie jakas dzielnica Leszna?

  27. Powrót do góry    #2677
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    PS. Te wasze slynne Pawlowice to pewnie jakas dzielnica Leszna?
    NIe ma już Pawłowic. Są Pawlicowice
    UNSCARED

  28. Powrót do góry    #2678
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Aby Ci pokazać różnicę w szkoleniu, której Ty przez całe swoje życie nie dostrzegasz

    Na dzien dzisiejszy Twój Falubaz nie jest w stanie zbudować nawet JEDNEJ drużyny z wychowanków!!!!!
    ( Odpuść sobie pozycje ,,6'' i ,,7'' bo to żadni juniorzy póki co)
    Nawet pod ,,czwórką'' macie problem wstawić SOLIDNEGO seniora!
    Powyżej dałem Ci przykład, ze jest w stanie. Rozumiem zatem, że ciężko to wam przełknąć.

    I nie wiem co rozumiesz pod określeniem " pod 4 macie problem wystawić solidnego seniora". Rozumiem, ze w waszym zestawieniu ekstraligowym są sami "solidni" seniorzy a u nas popierdólki jakieś ?

    I czemuż to dewaluujesz naszych juniorów spod 6 i 7 ? Dopiero co taki Potoniec wklepał w Ostrowie waszemu Kaczmarkowi. Burzyński to też już objeżdżony junior. A Ty nam tutaj mówisz, że to żadni juniorzy ?

    A w Lesznie???
    Ekstraligę wyżej już Ci podałem

    Tak więc podrzucę jeszcze drużynę na 1 ligę !

    Baliński
    Skórnicki
    Kościuch
    Nowak
    Okoniewski
    Kaczmarek
    Piosicki

    rezerwa:Fierlej,Lutowicz

    Piszę tu tylko o zawodnikach czynnie uprawiających ten sport i zawodnikach zgłoszonych do rozgrywek ligowych w 2017!
    Nie piszę tu już nawet o ,,wynalazkach'' typu Lis, Szlauderbach, którzy w lidze jeszcze nie pojechali, a zawodnikami zgłoszonymi są
    I znowu musze Ciebie pouczyć. Przecież ja nigdzie nie kwestionuje tego, ze Unia ma wielu adeptów. Tylko nie rozumiem dlaczego jeszcze podkradasz wychowanków Pile ? To już jest bezczelność.

    Warto zauważyć dwie rzeczy
    W rezerwach Unii znajduje się TRZECH zawodników występujących obecnie w najwyższej klasie rozgrywkowej.......
    W rezerwach Unii znajduje się obecny IMPJ.......

    Co więcej
    Z dobrze spasowanym Damianem, Rafałem, Norbertem, świetnymi juniorami to poszedłbym o zakład, że ,,dokulali'' by Oni nawet do około 32 oczek z Twoim podstawowym, jedynym i z dużymi dziurami pod ,,4 , 6 i 7'' Falubazem

    A gdyby tak zrobić jeszcze małą korektę w Unii 1 i Unii 2, i tak np wrzucić Kościucha i Piosickego (który bije każdego wymienionego przez Ciebie juniora Falubazu) do drużyny nr 1, a do rezerw włożyć np Pitera i Kuberę, to macie dwa razy w palnik!!!

    I TO JEST WŁAŚNIE TA RÓŻNICA MIĘDZY WASZYM A NASZYM SZKOLENIEM!

    ps. I było zaczynać ?
    Welna, rozmydlasz temat. Gadka szla w temacie, gdzie twierdziłeś, ze Falubaz nie złożyłby ekipy na SE ze swoich wychowanków. Więc jak dostałeś prztyczka w nochala, i okazało się, ze wy tam w Lesznie żyjecie w matrixie jakimś, to zaczynasz tutaj wyjeżdżać z różnymi składami, i przekonywać mnie, że byśmy polegli. A tego się nie dowiemy, bo musiałoby dojść do sprawdzianu na torze. A to abstrakcja przecież.

    Więc przyjmij do wiadomości fakt, iż nie tylko Unia Leszno byłaby w stanie zbudować skład ze swoich wychowanków, który miałby realną szansę utrzymać sie w SE. Jest jeszcze Falubaz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2679
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Co się tak wyśmiewacie z naszego Falubazu?
    Nie ma się co śmiać. Poza Lesznem, kto mógłby nam się przeciwstawić? Toruń z Miedzińskim i Przedpełskim, Wrocłąw z jedynym Janowskim, czy może Gorzów z rodzynkiem Zmarzlikiem? Bo chyba Cyfer, nie byłby żadnym rywalem dla naszych 4 seniorów?
    Krótko mówiąc, jesteśmy bezdyskusyjnie drugą siłą w żużlowej Polsce.
    A mając jeszcze w swoich szeregach, nieodżałowanego ŚP Kurmanka, Falubaz i z Lesznem mógłby powalczyć jak równy z równym.
    Falubaz sroce spod ogona nie wypadł, trochę szacunku dla tego klubu.

  30. Powrót do góry    #2680
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Który to już odcinek sagi o wychowankach? Porusz temat wychowanków od razu zjawiają się Mariusz i Scott. Porusz temat Pedersena i od razu wyskakuje Robi... Jesteście nudni
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 13-04-2017 o 10:31

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (13-04-2017)

  32. Powrót do góry    #2681
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Welna, rozmydlasz temat. Gadka szla w temacie, gdzie twierdziłeś, ze Falubaz nie złożyłby ekipy na SE ze swoich wychowanków. Więc jak dostałeś prztyczka w nochala, i okazało się, ze wy tam w Lesznie żyjecie w matrixie jakimś, to zaczynasz tutaj wyjeżdżać z różnymi składami, i przekonywać mnie, że byśmy polegli. A tego się nie dowiemy, bo musiałoby dojść do sprawdzianu na torze. A to abstrakcja przecież.

    Więc przyjmij do wiadomości fakt, iż nie tylko Unia Leszno byłaby w stanie zbudować skład ze swoich wychowanków, który miałby realną szansę utrzymać sie w SE. Jest jeszcze Falubaz
    Jak słusznie zauważyłeś dyskusja toczy sie o wystawieniu druzyny z wychowanków w SE. Druzyna którą zbudowales mogła by sobie nieźle radzić w 1lidze, ale jakoś z tymi dziurami w SE kariery by nie zrobili .
    Reasumując, ZG nie jest w stanie zbudowac druzyny z wlasnych wychowankow na SE

    1. Dudek - 12/14 pkt
    2. Zengi - 6/8
    3. Walas - 0/4
    4. Plastron - 0
    5. Pepe - 12/14

    W najbardziej optymistycznej opcji max to 41pkt. Kazdy mecz w palnik. ��
    6. Plastron - 1
    7. Plastron -0
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 13-04-2017 o 10:56
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    lemur6666 (13-04-2017)

  34. Powrót do góry    #2682
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,527
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Wy tutaj o glupotach , a za oknem pogoda sie poprawia dzis jeszcze lekko popada a jutro zero deszczu i wiatr i słońce, tak ze mysle ze trening na Smoku odjada

    Na sobote prognozy nie sa złe trocje deszczu spadnie ale nie duzo , jesli w Niedzielę nie bedzie zalamania to mecz powinien sie odbyc bez przeszkód ...ale dokladnej prognozy na niedziele to w piatek wieczorem mozna szukac wczesniej nie ma sensu ... zobaczymy ale mysle ze szanse wzrosly , bo 2 dni temu wygladalo to fatalnie

  35. Powrót do góry    #2683
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Co do Zengiego uważam, że Renesans jego formy związany był sciśle ze Sqra, ktory ofiarował mu niezbędny luz i wiarę w siebie. Wy krytykujcie Zengiego i wyzywacie od Płaczków, ja go rozumiem, jesli ma się kłamliwy zarząd , czemu jego nie krytykujecie konstruktywnie.

    SMyku fajnie sie odnalzł, ale pierwsza jaskółka wiosny nie czyni i to potem kiedy Baron wsłuchał sie w nasz głosmowiacy o formowaniu z wewnętrznej Smektały przez 2 lata.

    Pajakiem bym sie nie podniecał i pomysleć, że zarząd olał powrót Przemka, a on jest lepszy nie tylko od Kildemanda, ale nawet od Koldiego.

    Nicki pod jedynkę, dwójkę obowiązkowo, jeśli w ogóle. Seniora może sobie wywozić, jeśli mu pozwalają, ale juniorów Boże broń.

    Wełna
    Kaczmarek, jak i Tofik i Przemek jest nasz, to nie temat zamknięty. Znów sie odniosę do najgorszego zarządu od czasu Potoka

  36. Powrót do góry    #2684
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Co do Zengiego uważam, że Renesans jego formy związany był sciśle ze Sqra, ktory ofiarował mu niezbędny luz i wiarę w siebie. Wy krytykujcie Zengiego i wyzywacie od Płaczków, ja go rozumiem, jesli ma się kłamliwy zarząd , czemu jego nie krytykujecie konstruktywnie.

    SMyku fajnie sie odnalzł, ale pierwsza jaskółka wiosny nie czyni i to potem kiedy Baron wsłuchał sie w nasz głosmowiacy o formowaniu z wewnętrznej Smektały przez 2 lata.

    Pajakiem bym sie nie podniecał i pomysleć, że zarząd olał powrót Przemka, a on jest lepszy nie tylko od Kildemanda, ale nawet od Koldiego.

    Nicki pod jedynkę, dwójkę obowiązkowo, jeśli w ogóle. Seniora może sobie wywozić, jeśli mu pozwalają, ale juniorów Boże broń.

    Wełna
    Kaczmarek, jak i Tofik i Przemek jest nasz, to nie temat zamknięty. Znów sie odniosę do najgorszego zarządu od czasu Potoka
    Ten dalej swoje o zarządzie Ty musisz być z Pisu - pasujesz do ich schizy z wybuchem itd.
    Przemek lepszy od Janka hahahahha coś ty brał od rana???
    Przemo to jest średniak i pewnego poziomu już niestety nie przeskoczy.

  37. Powrót do góry    #2685
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Jak słusznie zauważyłeś dyskusja toczy sie o wystawieniu druzyny z wychowanków w SE. Druzyna którą zbudowales mogła by sobie nieźle radzić w 1lidze, ale jakoś z tymi dziurami w SE kariery by nie zrobili .
    Reasumując, ZG nie jest w stanie zbudowac druzyny z wlasnych wychowankow na SE

    1. Dudek - 12/14 pkt
    2. Zengi - 6/8
    3. Walas - 0/4
    4. Plastron - 0
    5. Pepe - 12/14

    W najbardziej optymistycznej opcji max to 41pkt. Kazdy mecz w palnik. ��
    6. Plastron - 1
    7. Plastron -0
    Widzę, ze prawda jakoś wam przez gardło przejśc nie może. Uwiera was to czy jak ?


    1. Dudek - 12/14 pkt
    2. Zengi - 6/8
    3. Walas - 0/4 to twoje pobożne zyczenia. Walas - 4/8[/b]
    4. Plastron - 0 - jaki karwa plastron ? Zgarda 2/5
    5. Pepe - 12/14

    6. Plastron - 1 - Potoniec
    7. Plastron -0 - Burzyński

    Teraz powiedz mi znawco, czym różnią się ci juniorzy od tych z Czewy, Grudziądza, czy innych startujących w SE ?

    Jeśli twierdzisz, ze ta drużyna miałaby problem aby utrzymać się w SE to znaczy, że o żużlu to ty wiesz tyle ile ja o kosmosie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2686
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze prawda jakoś wam przez gardło przejśc nie może. Uwiera was to czy jak ?


    1. Dudek - 12/14 pkt
    2. Zengi - 6/8
    3. Walas - 0/4 to twoje pobożne zyczenia. Walas - 4/8[/b]
    4. Plastron - 0 - jaki karwa plastron ? Zgarda 2/5
    5. Pepe - 12/14

    6. Plastron - 1 - Potoniec
    7. Plastron -0 - Burzyński

    Teraz powiedz mi znawco, czym różnią się ci juniorzy od tych z Czewy, Grudziądza, czy innych startujących w SE ?

    Jeśli twierdzisz, ze ta drużyna miałaby problem aby utrzymać się w SE to znaczy, że o żużlu to ty wiesz tyle ile ja o kosmosie.
    Ło matko i córko
    Walas 4/8 i klopsik z pod czwórki 2/5😁. Chyba na prawdę masz większe pojęcie o kosmosie niż o żużlu.
    Znajdę troszke wiecej czasu to dokonam obszerniejszej analizy.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    lemur6666 (13-04-2017)

  40. Powrót do góry    #2687
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Ło matko i córko
    Walas 4/8 i klopsik z pod czwórki 2/5��. Chyba na prawdę masz większe pojęcie o kosmosie niż o żużlu.
    Znajdę troszke wiecej czasu to dokonam obszerniejszej analizy.
    No ale z czym masz problem ? Z tym, ze Walas może robić u siebie 8 pkt a na wyjeździe ze 4 ? Czy z tym, ze Zgarda na wyjeździe może zrobić 2 pkt a w domu z 5 ? Przecież to są i tak minimalne szacunki. Bo raczej nikt się za bardzo nie zdziwi jak taki Walas gdzieś zrobi i 10 pkt.

    I na chooy ci tutaj jakaś obszerna analiza ? Bedziesz analizował, co ktory w danym dniu zjadł na obiad czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2688
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale z czym masz problem ? Z tym, ze Walas może robić u siebie 8 pkt a na wyjeździe ze 4 ? Czy z tym, ze Zgarda na wyjeździe może zrobić 2 pkt a w domu z 5 ? Przecież to są i tak minimalne szacunki. Bo raczej nikt się za bardzo nie zdziwi jak taki Walas gdzieś zrobi i 10 pkt.

    I na chooy ci tutaj jakaś obszerna analiza ? Bedziesz analizował, co ktory w danym dniu zjadł na obiad czy jak ?
    Tego nie musi na pewno w przypadku Alexa. To jest pewne, że był to na pewno podwójny zestaw powiększony z Big Macem lub 20 McNuggetsow z musztardą

  42. Powrót do góry    #2689
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Mario chłopie widze, że na emeryturze masz za dużo czasu. Lepiej byś się na Roksę przejechał to byś się bardziej wyluzował.

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (14-04-2017), Dominik (13-04-2017), Torretoo (13-04-2017)

  44. Powrót do góry    #2690
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale z czym masz problem ? Z tym, ze Walas może robić u siebie 8 pkt a na wyjeździe ze 4 ? Czy z tym, ze Zgarda na wyjeździe może zrobić 2 pkt a w domu z 5 ? Przecież to są i tak minimalne szacunki. Bo raczej nikt się za bardzo nie zdziwi jak taki Walas gdzieś zrobi i 10 pkt.

    I na chooy ci tutaj jakaś obszerna analiza ? Bedziesz analizował, co ktory w danym dniu zjadł na obiad czy jak ?
    No jeżeli ja liczyłem w Lesznie takim zawodnikom jak Prz. PAWLICKI, czy Hampel 6/8, a ty mi tu jedziesz z Walaskiem, ktory nie radzl sobie za dobrze w 1 lidze, czy klopsikiem, ktory nie punktuje nawt jako junior, a liczysz im podobna ilosc punktów jak w/w to nie mamy o czym gadać....

    Zresztą w zeszlym roku Dudi , był lepszy od Zmarzlego..... Jak tu nie ufac ,ze Walas jest lepszy od Pawlickiego, Hampela,czy Lindbacka, a Aleks to poziom Miedziaka, Przedpełskiego, czy Kildemanda 😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2691
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale z czym masz problem ? Z tym, ze Walas może robić u siebie 8 pkt a na wyjeździe ze 4 ? Czy z tym, ze Zgarda na wyjeździe może zrobić 2 pkt a w domu z 5 ? Przecież to są i tak minimalne szacunki. Bo raczej nikt się za bardzo nie zdziwi jak taki Walas gdzieś zrobi i 10 pkt.

    I na chooy ci tutaj jakaś obszerna analiza ? Bedziesz analizował, co ktory w danym dniu zjadł na obiad czy jak ?

    Mariusz powiedz, że żartujesz. Proszę!!!!

    Przecież 5 pkt w lidze na swoim torze dziś nie gwarantuje żaden Kasprzak, żaden Zengota, żaden Kildemand, żaden Madsen, żaden Woźniak, żaden Karpov i jeszcze wielu im podobnym......

    A Ty piszesz o pięciu oczkach Alexa.........


  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Nigel (14-04-2017), Słowianka (13-04-2017), lemur6666 (13-04-2017)

  47. Powrót do góry    #2692
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz powiedz, że żartujesz. Proszę!!!!



    A Ty piszesz o pięciu oczkach Alexa.........

    Zgarda odstawił Mcdonalda. Teraz tylko fit eat. Będzie kozakiem. Mario wie co pisze.

  48. Powrót do góry    #2693
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    No jeżeli ja liczyłem w Lesznie takim zawodnikom jak Prz. PAWLICKI, czy Hampel 6/8, a ty mi tu jedziesz z Walaskiem, ktory nie radzl sobie za dobrze w 1 lidze, czy klopsikiem, ktory nie punktuje nawt jako junior, a liczysz im podobna ilosc punktów jak w/w to nie mamy o czym gadać....

    Po pierwsze, to nie przywłaszczaj sobie nie swoich wychowanków. Bo to nie ładnie. Po drugie, 4 pkt Walaska na wyjeździe, czy 8 pkt na domowym torze to żaden matrix. Tylko realia.

    Zresztą w zeszlym roku Dudi , był lepszy od Zmarzlego..... Jak tu nie ufac ,ze Walas jest lepszy od Pawlickiego, Hampela,czy Lindbacka, a Aleks to poziom Miedziaka, Przedpełskiego, czy Kildemanda ��
    Ależ to nie podlega żadnej dyskusji, że w ubiegłym sezonie Patryk był lepszy od Zmarzlika. Wygrywał z nim w każdych zawodach gdzie się spotkali. Natomiast nigdzie nie pisałem, ze Walas jest lepszy od Pawlickiego. Na dzisiaj to poziom Hampela czy Lindbecka właśnie. Tylko to trzeba się troszkę znać aby to wiedzieć. Masz jeszcze misiu duże braki w tej dziediznie. Choć wydaje ci się, ze juz wiesz wszystko

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz powiedz, że żartujesz. Proszę!!!!

    Przecież 5 pkt w lidze na swoim torze dziś nie gwarantuje żaden Kasprzak, żaden Zengota, żaden Kildemand, żaden Madsen, żaden Woźniak, żaden Karpov i jeszcze wielu im podobnym......

    A Ty piszesz o pięciu oczkach Alexa.........

    Karwa, Welna, nie dobijaj mnie. Taki fachman jak Ty powinien trzymać jakiś poziom. A Ty wyjeżdżasz z tekstem niczym laik Mariano.

    Gadka idzie o to, czy Falubaz ma skład wychowanków na SE. A w moim rozumowaniu, taki skład powinien gwarantować utrzymanie się w SE. Więc na dzisiaj, biorę teoretycznie najsłabsze ekipy ze SE. I wychodzi mi, że w konfrontacji z takim Włókniarzem czy GKM-em, taki Zgarda na swoim torze, ma całkiem spore szanse zrobić te 5 pkt. Skoro w Rybniku potrafi zrobic 4+1 to czemu w ZG nie miałby robić 5 pkt. ? Przecież 5 pkt na mecz to średnia wychodzi na poziomie 1.000. Ale jak już się chcesz tak spierać to daj Zagrdzińskiemu te 3 pkt na mecz. To i tak wystarczy do utrzymania w SE. Tym bardziej nie rozumiem, czemu twierdzisz, ze takiej średniej nie gwarantują Karpov czy PK ? Skoro obaj mieli średnią za ubiegły sezon na poziomie 1.4 ? Coś Ci się Welna przeliczniki popyerdoliły, albo jesteś zbyt mocno zauroczony "inteligencją" Mariano
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2694
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Ten dalej swoje o zarządzie Ty musisz być z Pisu - pasujesz do ich schizy z wybuchem itd.
    Przemek lepszy od Janka hahahahha coś ty brał od rana???
    Przemo to jest średniak i pewnego poziomu już niestety nie przeskoczy.
    Nie jestem z PiSu, nawet na nich nie głosowałem ,a le jestem konserwatywny, przynajmniej przez 8 lat nie głosowałem jak ty na PO, partię która od początku okłamywała swój elektorat, to jest dopiero głupota.

    Przemek cienki, przy tylu kontuzjach Koldi już by się tylko szkółką zajmował. Zobacz jak jeździ poza Lesznem, poniżej średniej, porównaj sobie Przemka na wyjazdach. Należysz do grona wiecznie zakochanych w Koldim po 2010.

  50. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Prognozy dość dynamicznie się zmieniają i na teraz według YR.NO zagrożenia dla całej kolejki specjalnie nie widzę... Owszem ma być chłodno ale deszcz praktycznie niewielki lub wcale...

    Dzis w Lesznie pogoda całkiem całkiem jak na to co podawali... Sporo słońca, bez deszczu tyle ze chłodno...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  51. Powrót do góry    #2696
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po pierwsze, to nie przywłaszczaj sobie nie swoich wychowanków. Bo to nie ładnie. Po drugie, 4 pkt Walaska na wyjeździe, czy 8 pkt na domowym torze to żaden matrix. Tylko realia.



    Ależ to nie podlega żadnej dyskusji, że w ubiegłym sezonie Patryk był lepszy od Zmarzlika. Wygrywał z nim w każdych zawodach gdzie się spotkali. Natomiast nigdzie nie pisałem, ze Walas jest lepszy od Pawlickiego. Na dzisiaj to poziom Hampela czy Lindbecka właśnie. Tylko to trzeba się troszkę znać aby to wiedzieć. Masz jeszcze misiu duże braki w tej dziediznie. Choć wydaje ci się, ze juz wiesz wszystko



    Karwa, Welna, nie dobijaj mnie. Taki fachman jak Ty powinien trzymać jakiś poziom. A Ty wyjeżdżasz z tekstem niczym laik Mariano.

    Gadka idzie o to, czy Falubaz ma skład wychowanków na SE. A w moim rozumowaniu, taki skład powinien gwarantować utrzymanie się w SE. Więc na dzisiaj, biorę teoretycznie najsłabsze ekipy ze SE. I wychodzi mi, że w konfrontacji z takim Włókniarzem czy GKM-em, taki Zgarda na swoim torze, ma całkiem spore szanse zrobić te 5 pkt. Skoro w Rybniku potrafi zrobic 4+1 to czemu w ZG nie miałby robić 5 pkt. ? Przecież 5 pkt na mecz to średnia wychodzi na poziomie 1.000. Ale jak już się chcesz tak spierać to daj Zagrdzińskiemu te 3 pkt na mecz. To i tak wystarczy do utrzymania w SE. Tym bardziej nie rozumiem, czemu twierdzisz, ze takiej średniej nie gwarantują Karpov czy PK ? Skoro obaj mieli średnią za ubiegły sezon na poziomie 1.4 ? Coś Ci się Welna przeliczniki popyerdoliły, albo jesteś zbyt mocno zauroczony "inteligencją" Mariano

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po pierwsze, to nie przywłaszczaj sobie nie swoich wychowanków. Bo to nie ładnie. Po drugie, 4 pkt Walaska na wyjeździe, czy 8 pkt na domowym torze to żaden matrix. Tylko realia.



    Ależ to nie podlega żadnej dyskusji, że w ubiegłym sezonie Patryk był lepszy od Zmarzlika. Wygrywał z nim w każdych zawodach gdzie się spotkali. Natomiast nigdzie nie pisałem, ze Walas jest lepszy od Pawlickiego. Na dzisiaj to poziom Hampela czy Lindbecka właśnie. Tylko to trzeba się troszkę znać aby to wiedzieć. Masz jeszcze misiu duże braki w tej dziediznie. Choć wydaje ci się, ze juz wiesz wszystko



    Karwa, Welna, nie dobijaj mnie. Taki fachman jak Ty powinien trzymać jakiś poziom. A Ty wyjeżdżasz z tekstem niczym laik Mariano.

    Gadka idzie o to, czy Falubaz ma skład wychowanków na SE. A w moim rozumowaniu, taki skład powinien gwarantować utrzymanie się w SE. Więc na dzisiaj, biorę teoretycznie najsłabsze ekipy ze SE. I wychodzi mi, że w konfrontacji z takim Włókniarzem czy GKM-em, taki Zgarda na swoim torze, ma całkiem spore szanse zrobić te 5 pkt. Skoro w Rybniku potrafi zrobic 4+1 to czemu w ZG nie miałby robić 5 pkt. ? Przecież 5 pkt na mecz to średnia wychodzi na poziomie 1.000. Ale jak już się chcesz tak spierać to daj Zagrdzińskiemu te 3 pkt na mecz. To i tak wystarczy do utrzymania w SE. Tym bardziej nie rozumiem, czemu twierdzisz, ze takiej średniej nie gwarantują Karpov czy PK ? Skoro obaj mieli średnią za ubiegły sezon na poziomie 1.4 ? Coś Ci się Welna przeliczniki popyerdoliły, albo jesteś zbyt mocno zauroczony "inteligencją" Mariano

    Cepie ty Mariuszu, strażaku niereformowalny

    Przywłaszczała to sobie naszych wychowanków Piła i dobrze o tym wiesz, ale starasz się zrobić z siebie pajaca większego niż jesteś.

    Zdajesz sobie sprawę z tego, ze gdyby Unia i Falubaz wystawiły składy w SE złożone wyłącznie ze swoich wychowanków , to zawodnicy tacy jak Kildemand, Sajfutdinow, Pedersen, Doyle, Karpow, czy Thorsell trafiliby do innych klubów?

    A zatem:

    Falubaz

    1. Dudek - 12/14 pkt
    2. Zengi - 6/8
    3. Walas - 0/4
    4. Plastron - 0
    5. Pepe - 12/14
    6. Plastron - 1
    7. Plastron -0

    31/41

    Unia

    1. Kasprzak 6/9
    2. Hampel - 6/8
    3. Pawlicki - 6/8
    4. Musielak - 5/7
    5. Pi.Pawlicki - 10/13
    6. Kubera - 2/6
    7. Smyk -2/6

    37/56

    Gorzów

    1. Iversen 10/13
    2. Karpov - 6/8
    3. Vaculik - 7/9
    4. Kildemand - 4/6
    5. Zmarzlik - 10/13
    6. Karczmarz - 1/2
    7. Czerniawski - 0

    38/51

    Toruń

    1. Hancock 10/13
    2. Jepsen - 5/7
    3. Miedziński - 5/7
    4. Przedpełski - 4/6
    5. Holder - 8/10
    6. Kaczmarek - 2/6
    7.Kościelski - 0/1

    34/50

    Sparta

    1. Janowski 7/10
    2. Jędrzejak - 4/6
    3. Lebiedewi - 4/6
    4. Miliki - 5/7
    5. Wofinden - 10/13
    6. Drabik - 3/6
    7.Dróżdz - 1/2

    34/50

    GKM

    1. Gollob 8/10
    2. Lindbaeck - 7/9
    3. Okoń - 5/7
    4. Buczeki - 5/7
    5. Laguta - 10/12
    6. Rujner - 1/2
    7. Trzęsiok - 0/1

    36/48

    RKM

    1. Fricke 5/7
    2. Lindgren - 4/6
    3. Pedersen - 10/13
    4. Szom/ Bal- 4/6
    5. Laguta - 10/13
    6. Woryna - 3/6
    7. Chmiel - 2/3

    38/54

    Czewa

    1. Holta 5/7
    2. Madsen - 6/8
    3. Jonsson - 7/9
    4 .Zagar- 7/9
    5. Sajfutdinov - 10/13
    6. Polis - 1/1
    7. świącik - 0/1

    36/48

    Jak myślisz z kim moglibyście wygrać?
    Zauważ, że waszym liderom policzyłem najwięcej
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (13-04-2017), lemur6666 (14-04-2017)

  53. Powrót do góry    #2697
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Cepie ty Mariuszu, strażaku niereformowalny

    Przywłaszczała to sobie naszych wychowanków Piła i dobrze o tym wiesz, ale starasz się zrobić z siebie pajaca większego niż jesteś.
    Drogi Mariano, ale mnie nie interesują twoje odczucia. Mnie interesuje stan faktyczny.

    Zdajesz sobie sprawę z tego, ze gdyby Unia i Falubaz wystawiły składy w SE złożone wyłącznie ze swoich wychowanków , to zawodnicy tacy jak Kildemand, Sajfutdinow, Pedersen, Doyle, Karpow, czy Thorsell trafiliby do innych klubów?
    Zdaje sobie sprawę z faktu, iż rozpatrujemy te kwestie tylko hipotetycznie. A zatem nie wzmacniaj innych zespołów tylko dlatego aby dopasować sytuację do swoich wizji. Dopiero co udowodniłem wam, że piszecie głupoty twierdząc, że Falubaz nie byłby w stanie wystawić ekipy w SE. Jak się okazało, że jest w stanie, to teraz próbujesz naciągac fakty i na siłe udowodnić, że to nie ekipa na SE. No to ja ci powiem tak, skoro już ci wbiłem do łba, ze gawnoo wiesz o żużlu, to teraz czas abyś załapał, że inne ekipy tez powinny być, jak już, hipotetycznie oceniane pod kątem składów opartych na wychowankach. Lub w najgorszym razie oparte na aktualnych stanach posiadania. Ale jak rozumiem, wtedy nie miałbys argumentów aby dalej pianę bić


    A zatem:

    Falubaz

    1. Dudek - 12/14 pkt
    2. Zengi - 6/8
    3. Walas - 0/4
    4. Plastron - 0
    5. Pepe - 12/14
    6. Plastron - 1
    7. Plastron -0

    31/41

    Unia

    1. Kasprzak 6/9
    2. Hampel - 6/8
    3. Pawlicki - 6/8
    4. Musielak - 5/7
    5. Pi.Pawlicki - 10/13
    6. Kubera - 2/6
    7. Smyk -2/6

    37/56

    Gorzów

    1. Iversen 10/13
    2. Karpov - 6/8
    3. Vaculik - 7/9
    4. Kildemand - 4/6
    5. Zmarzlik - 10/13
    6. Karczmarz - 1/2
    7. Czerniawski - 0

    38/51

    Toruń

    1. Hancock 10/13
    2. Jepsen - 5/7
    3. Miedziński - 5/7
    4. Przedpełski - 4/6
    5. Holder - 8/10
    6. Kaczmarek - 2/6
    7.Kościelski - 0/1

    34/50

    Sparta

    1. Janowski 7/10
    2. Jędrzejak - 4/6
    3. Lebiedewi - 4/6
    4. Miliki - 5/7
    5. Wofinden - 10/13
    6. Drabik - 3/6
    7.Dróżdz - 1/2

    34/50

    GKM

    1. Gollob 8/10
    2. Lindbaeck - 7/9
    3. Okoń - 5/7
    4. Buczeki - 5/7
    5. Laguta - 10/12
    6. Rujner - 1/2
    7. Trzęsiok - 0/1

    36/48

    RKM

    1. Fricke 5/7
    2. Lindgren - 4/6
    3. Pedersen - 10/13
    4. Szom/ Bal- 4/6
    5. Laguta - 10/13
    6. Woryna - 3/6
    7. Chmiel - 2/3

    38/54

    Czewa

    1. Holta 5/7
    2. Madsen - 6/8
    3. Jonsson - 7/9
    4 .Zagar- 7/9
    5. Sajfutdinov - 10/13
    6. Polis - 1/1
    7. świącik - 0/1

    36/48

    Jak myślisz z kim moglibyście wygrać?
    Zauważ, że waszym liderom policzyłem najwięcej
    Jak rozumiem u wróżki byleś ?

    Znawco od siedmiu boleści. Jakiemuś Kościelskiemu z Torunia wpisujesz 1 pkt, a w Falubazie dajesz trzy razy "plastron" i każdemu po 0 pkt. Walasowi dajesz 0/4 a Okoniowi 5/7. No, w ten sposób to nie da się wygrać żadnego meczu.

    Dlatego twierdzę, ze o tym sporcie pojęcia nie masz żadnego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #2698
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Muszę przyznać rację @Mariuszowi nie po raz pierwszy, @Mariano_Italiano nie ma pojęcia o żużlu.
    Powrzucał przypadkowe składy z przypadkowymi punktami i wydaje mu się ok.
    Bullshit.
    Stracił czas na jakieś wyimaginowane bzdury.
    Falubaz składem macierzystym, miałby realną szansę utrzymać się w Elidze.
    A czy tak by się stało, albo czy coś więcej, to nikt nie stwierdzi.
    To jest niesprawdzalne.

  55. Powrót do góry    #2699
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Mariusz czytam to forum od jakiegoś czasu i chyba nigdy nie widziałem sytuacji, w której przyznałbyś swojemu dyskutantowi rację, albo chociaż jej część. Nie widzę raczej u Ciebie stwierdzeń typu "Zgadzam się...", "Masz rację..." - niechby nawet to było "Zgadzam się, ale...", lecz nawet takich zwrotów trudno się dopatrzyć. Przyjmujesz w ogóle do wiadomości, że możesz się w jakiejś sprawie mylić lub że inni ludzie, nie tylko użytkownicy forum, mogą mieć inne zdanie od Ciebie? Bo jeśli nie to musi Ci się strasznie ciężko żyć, widząc dookoła samych tumanów, pajaców, znawców od siedmiu boleści i ludzi bez żadnego pojęcia, którzy nie myślą (źródłem epitetów jest tylko kilka Twoich ostatnich postów).

  56. Powrót do góry    #2700
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Nie widzicie jak bezsensowna jest Wasza dyskusja? Jakie bzdety piszecie z jednej i z drugiej strony? I na prawdę nikt z Was nie zauważył jednej najistotniejszej prawdy z tego wynikającej tzn. żużel jest w czarnej du.ie. Skoro w najsilniejszej lidze świata jest tylko jedna czy dwie drużyny, które mogą wystawić skład z wychowanków to co to za popierdółka ten "spidłej" - sport z nieco lepiej opłacanymi amatorami. Ile to jeszcze potrwa? Kiedy zostanie zmniejszona ilość obowiązkowych zawodników z polską licencją do trzech, potem do dwóch, żeby ten cyrk mógł się dalej kręcić? Żużel potrzebuje konkretnych zmian na poziomie który proponował Jason Crump. Tylko drastyczne obniżenie kosztów związanych ze sprzętem daje jakąkolwiek szansę na odwrócenie tendencji do upadku, powolnego, ale nieuchronnego.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  57. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (14-04-2017), GoTrEk (14-04-2017), Nigel (14-04-2017), lemur6666 (14-04-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •