Strona 146 z 174 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,526 do 6,570 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6526
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    podejrzewam ze jak zrobia kolejna np 20 zl podwyzke .. czy to bedzie bojkot? czy cienka linia zostanie przekroczona ? to juz kazdy musi ocenic ... ale o poki co nie ma co tego tematu drazyc bo finale na dzien dzisiejszy nie jestesmy !!!!!
    a dwa kolego za ile meczy w tym sezonie zaplaciles z wlasnej kiechy?


    jeszcze raz spytam ile w tym sezonie wylozyles z wlasnej kasy na unie tzn.... kupiles bilety ?
    A ja Ci odpowiadam , ze kupuje przed sezonem karnet od znajomego , I na kazdy mecz zabieram zone I jej kupuje bilet dodatkowo kilka imprez po za liga tez I rowniez z Zona.

    Ale podwyzki na final nie bedzie , te ceny sa na cala runde play off ,I osobiscie tez uwazam ze jak na polfinal troche drogo , moglo byc 50 na przeciwlegla I 55-60 na sektory A I B I to by bylo do zaakceptowania

  2. Powrót do góry    #6527
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A ja Ci odpowiadam , ze kupuje przed sezonem karnet od znajomego , I na kazdy mecz zabieram zone I jej kupuje bilet dodatkowo kilka imprez po za liga tez I rowniez z Zona.

    Ale podwyzki na final nie bedzie , te ceny sa na cala runde play off ,I osobiscie tez uwazam ze jak na polfinal troche drogo , moglo byc 50 na przeciwlegla I 55-60 na sektory A I B I to by bylo do zaakceptowania
    no a za ile cawaniczku kupilesz ten karnet od znajomego ? kupe taniej ? rozumiem ? ale juz przed finalem pytasz czy na karnet firmy AL.... lapiesz sie na znizke ! czyz nie tak ? .. a za chwile cos kogos od kibicow sukcesu !!! no sorry .. a chwile pozniej ze jednak sa sa drogie bo tak uwaasz ? ja pierd..... niezly z ciebie cwanaiaczek ... a ze ceny biletow beda na cala runde w tej samej cenie wiedziales ? czy dowiedziales/las z klubu czy ze z postu welny !
    nie zly z ciebie hipokryta
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 31-08-2017 o 20:38
    pyra

  3. Powrót do góry    #6528
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Co do siaty to masz racje. Osobiście tez co do tego sportu mam obojętny stosunek. Podałem przykład jak przesadne ceny mogą odstraszyć czasami kibiców.
    Ludzie bedą mimo wszystko,może nie jak zawsze PP nawet na schodach zajęta , ale powinno być syto w końcu przeciwnikiem jest Falubaz.
    Słyszałem,ze znajomi mojej kochanej "centrali" 😂 wybierają się też w niedziele na Falubaz, a oni maja problem odróżnić w jakich kolorach kasków startują gospodarze. Jest jakaś tam impreza w mieście to trzeba porobić sobie zdjęcia na Smoku by na face wrzucić,że się było. Baaa koniecznie muszą wyciągnać szalik ktory leżał w szafie od czasu ostatniego finału w Lesznie 😊
    Dużo takich przypadków bedzie jak ten co podałem.

    P.S
    Teraz mam problem bo moja chce przez to iść. 😔 I muszę coś wykombinować 😊
    Ale tak wlasnie to działa 😊 Tutaj parę osób pisało,że nie idzie na mecz ,a w to miejsce już jest 3 następnych "kibiców" którzy maja z żużlem tak wiele wspólnego jak ja z szydełkowaniem.
    Moge powiedziec ze na ten polfinal ze mna ida 4 osoby ktore w tym roku jak i w poprzednim na smoczyku nie byly wogole.

  4. Powrót do góry    #6529
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Moge powiedziec ze na ten polfinal ze mna ida 4 osoby ktore w tym roku jak i w poprzednim na smoczyku nie byly wogole.

    Dokładnie o tym mowię. Ja mam taki przypadek , Ty kolego masz taki przypadek i jestem pewien takich przypadków bedzie bardzo dużo w niedzielę.
    Na Smoku sadze bedzie bardzo dużo ludzi, niekoniecznie kibiców.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Kuba_88 (01-09-2017)

  6. Powrót do góry    #6530
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no a za ile cawaniczku kupilesz ten karnet od znajomego ? kupe taniej ? rozumiem ? ale juz przed finalem pytasz czy na karnet firmy AL.... lapiesz sie na znizke ! czyz nie tak ? .. a za chwile cos kogos od kibicow sukcesu !!! no sorry .. a chwile pozniej ze jednak sa sa drogie bo tak uwaasz ? ja pierd..... niezly z ciebie cwanaiaczek ... a ze ceny biletow beda na cala runde w tej samej cenie wiedziales ? czy dowiedziales/las z klubu czy ze z postu welny !
    nie zly z ciebie hipokryta
    Jak Unia podala ceny na fejsie , to byla informacja ze to ceny na runde play off a nie na polfinal , po drugie karnet kupuje taniej ale place 3/4 ceny klubowej wiec jakos za darmo go nie biore , po trzecie na zuzel I gadzety klubowe lub zawodnikow trace na sezon kupe kasy , wiec pod tym wzgledem mnie nie oceniaj , zaliczam tez kilka wyjazdow , I GP w Warszawie juz tradycyjnie...

    Wiec dlatego dziwie sie nie ktorym kolega z forum ,ktorzy chodza na Unie od lat , I przez caly ten sezon , ze podwyzka 20, 30zl potrafi sprawic ze nie pojda na mecz , bo wiem ze to nie chodzi o pieniadze w wiekszosci przypadkow , a o dume , ze oni Rusieckiemu kabzy nie napelnia... tylko wlasnie to nic nie da bo to bedzie moze 1000 moze 2000tys kibicow , ktorych zastapia Ci kibice sukcesu I to oni wypelnia stadion , I Rusiecki bedzie tak bardzo zadowolony ...

    Z drugiej zas strony dzieki temu zarzadowi mamy sklad ktory co roku wlaczy sie albo przynajmniej powinien wlaczyc sie do walki o medale... wiec jesli za rok znow mamy sie bic o medale to ja chetnie te 20zl doloze na te 2 spotkania ktore decyduja o wszystkim...

    Ludzie to nie tylko w Lesznie takie numery..
    Jak Lech gra z Legia to bilety tez drozeja o 100% , na innych stadionach tez taniej nie bedzie...
    Za takie klasyki po prostu sie placi wiecej

    P.S ja sobie nie wyobrazam zeby taki mecz obejrzec w tv jedynie zdrowie I jakies inne klopoty mogly by mnie zatrzymac by w Niedziele nie zedrzec gardla na Smoku! I kibicowac swojej druzynie....

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Dominik (31-08-2017)

  8. Powrót do góry    #6531
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Jaka w Lesznie pogoda? Bo u mnie od nocy non stop deszcz

  9. Powrót do góry    #6532
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Jaka w Lesznie pogoda? Bo u mnie od nocy non stop deszcz
    Pada mocno intensywnie tor na pewno otrzyma duzo wody , ale spokojnie pogoda na weekend przyzwoita , mecz nie zagrozony

  10. Powrót do góry    #6533
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pada mocno intensywnie tor na pewno otrzyma duzo wody , ale spokojnie pogoda na weekend przyzwoita , mecz nie zagrozony
    Zalezy ktora prognoza pogody sie sugerujesz. Na yr.no w niedziele od 13 do 16 sa opady, na pogodynce opadow nie ma jest zachmurzenie calkowite, takze ten tego...

  11. Powrót do góry    #6534
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Zalezy ktora prognoza pogody sie sugerujesz. Na yr.no w niedziele od 13 do 16 sa opady, na pogodynce opadow nie ma jest zachmurzenie calkowite, takze ten tego...
    Tylko I wylacznie icm.meteo , jedyna pogoda ktora jest miarodajna ,mecz nie zagrozony

  12. Powrót do góry    #6535
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tylko I wylacznie icm.meteo , jedyna pogoda ktora jest miarodajna ,mecz nie zagrozony
    A kolega jest w Lesznie dzisiaj? Praktycznie większość czasu pada i do tego niska temperatura. Jesli popada jutro i w niedziele, to mecz jest zagrożony.

  13. Powrót do góry    #6536
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    W czwartek był trening, dzisiaj nie było, bo cały dzień leje. Od jutra pewnie status meczu zagrożonego więc więcej treningów nie będzie. Może to się skończyć tak jak z Wrocławiem.

  14. Powrót do góry    #6537
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tylko I wylacznie icm.meteo , jedyna pogoda ktora jest miarodajna ,mecz nie zagrozony
    Chłopie, ja nie wiem skąd u Ciebie ten wieczny optymizm, ale mam wrażenie że przesadzasz i to grubo. Pewnie się powtórzę, ale wygląda to tak jakby ktoś napluł Ci na głowę, a Ty byś powiedział, że to zaje#!#!y, orzeźwiający deszczyk.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #6538
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    wg accuaweather w niedziele w Lesznie bez deszczu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #6539
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Dziś mamy finał DMŚJ w Rybniku, dlaczego nikt na Strzeleckiej nie pomyśli, żeby taką imprezę zorganizować w Lesznie? Koszta nie mogą być duże, umówmy się to nie GP, ani seniorska drużynówka - podejrzewam, że wyszłoby podobnie co zorganizowanie meczu ligowego, a może nawet taniej.

    Mamy obecnie dwóch zawodników w kadrze, co jest ewenementem i taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie i dzięki temu biletów mogłoby się sprzedać całkiem sporo. Dodatkowo to bardzo dobra okazja, żeby poobserwować na Smoku młodych zawodników pod kątem ewentualnego angażu.

  17. Powrót do góry    #6540
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Kumpel rozmawiał z kimś z teamu Piotra. Nasi liczą, że pogoda nie pozwoli zrobić betonu, hmm.

  18. Powrót do góry    #6541
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Dziś mamy finał DMŚJ w Rybniku, dlaczego nikt na Strzeleckiej nie pomyśli, żeby taką imprezę zorganizować w Lesznie? Koszta nie mogą być duże, umówmy się to nie GP, ani seniorska drużynówka - podejrzewam, że wyszłoby podobnie co zorganizowanie meczu ligowego, a może nawet taniej.

    Mamy obecnie dwóch zawodników w kadrze, co jest ewenementem i taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie i dzięki temu biletów mogłoby się sprzedać całkiem sporo. Dodatkowo to bardzo dobra okazja, żeby poobserwować na Smoku młodych zawodników pod kątem ewentualnego angażu.
    Ale kto ma to zorganizować?
    Ta sama ekipa która oddała finał MIMP do Rybnika nie dalej jak 2,5 miesiąca temu?
    Ireneusz jakby mógł to organizowałby tylko mecze w play off i imprezy spod szyldu SGP/SWC.
    Reszta jest nie opłacalna , czasochłonna i nie medialna.

    A młodych zawodników można obserwować do znudzenia, a na końcu postawi się na sprawdzone nazwiska i już!

  19. Powrót do góry    #6542
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kumpel rozmawiał z kimś z teamu Piotra. Nasi liczą, że pogoda nie pozwoli zrobić betonu, hmm.
    Moglo by jeszcze dzis popadac
    Jest dzis jakis trening planuja?

  20. Powrót do góry    #6543
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Teraz trenuja. Trening zamknięty dla kibiców.

  21. Powrót do góry    #6544
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Teraz trenuja. Trening zamknięty dla kibiców.
    Jak zwykle kibic musi ucierpieć.

    Przeciwnicy i tak mają swoich szpiegów, niech tam dobrze się rozejrzą, czy jakiś typek gdzieś nie wisi na przystadionowych drzewie.
    Jakiegoś sokolnika też by mogli zatrudnić, co by obce drony wyłapywał.

    Ponoć Czesiu Czernicki był ostatnio widziany na W69 jak wychodził z kwitkiem umowa-zlecenie, a on ma spore doświadczenie przy obserwacjach ze stoperem rywali.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #6545
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Teraz trenuja. Trening zamknięty dla kibiców.
    Tak tak wiem ze zamkniety to trening na wymagajacym torze , pewnie dzis w nocy bedzie polewaczka po torze jezdzic jak komisarz bedzie spal :-P haha , oby byl bez dziur , a wymagajacy moze byc jak komisarz sie za duzo nie bedzie wpierdzielal to jest szansa ze bedziemy dobrze spasowani

  23. Powrót do góry    #6546
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Jutro cały dzień pochmurnie i nie więcej niż 20 stopni. W godzinie meczu 15, do tego cały dzień nie ma byc zbytnio wiatru więc mają idealną okazję zrobic tor jaki chcą, bo nie będzie się wysuszał szybko. Do boju!

  24. Powrót do góry    #6547
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Dziś Smyk pokazuje w Rybniku, że ma przeogromny potencjał. Jak do startu, techniki i sprzętu dołoży trochę więcej "cohones" i cwaniactwa to będzie nieosiągalny.

  25. Powrót do góry    #6548
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Dziś Smyk pokazuje w Rybniku, że ma przeogromny potencjał. Jak do startu, techniki i sprzętu dołoży trochę więcej "cohones" i cwaniactwa to będzie nieosiągalny.
    dokładnie, dołoży trochę "cohones" i w 2018 wygra sgp nie będąc nawet stałym uczestnikiem. potem w 2019 Mistrzostwo Galaktyki.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (02-09-2017)

  27. Powrót do góry    #6549
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Dziś Smyk pokazuje w Rybniku, że ma przeogromny potencjał. Jak do startu, techniki i sprzętu dołoży trochę więcej "cohones" i cwaniactwa to będzie nieosiągalny.
    Już to pisałem, ale na razie Smyk idzie drogą Hancocka - mało efektownych akcji i mijanek na trasie, ale bardzo dobre starty, zero kontuzji, wykluczeń i konsekwentne zbieranie punktów. Drugim Wardem, Zmarzlikiem ani Łagutą już nie będzie, ale nie pogardzę jak zrobi się z niego drugi Hancock albo Adams

  28. Powrót do góry    #6550
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    jak najbardziej drugi Hampel
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    RJG_11 (03-09-2017)

  30. Powrót do góry    #6551
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    dopóki się będzie kisić w ciepłym kur**dołku bez żadnych startów za granicą to nic więcej niż poziom Musielaka z niego nie będzie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #6552
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    dopóki się będzie kisić w ciepłym kur**dołku bez żadnych startów za granicą to nic więcej niż poziom Musielaka z niego nie będzie.

    Piecze odbytnica, że przyćmił promowanego Drabiczka i wyrasta na najlepszego juniora na świecie.

    Jutro od Karczmarza dostanie, jak ostatnio od Niedźwiedzia

  32. Powrót do góry    #6553
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Calo I zdrowo do domu I z swietnym wynikiem brawo Domin brawo Smyku !

  33. Powrót do góry    #6554
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Calo I zdrowo do domu I z swietnym wynikiem brawo Domin brawo Smyku !
    Dlaczego nie gratulujesz 3 bykowi? Brawo Kurtz

  34. Powrót do góry    #6555
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dlaczego nie gratulujesz 3 bykowi? Brawo Kurtz
    Gratuluje Brady ! , zona byla dzis w Galeri po bilety dla ekipy I pytala jak sie sprzedaja bilety , I odpowiedz byla ze dobrze nawet bardzo dobrze , dzis caly dzien przeciwlegla prosta

  35. Powrót do góry    #6556
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Jutro cały dzień pochmurnie i nie więcej niż 20 stopni. W godzinie meczu 15, do tego cały dzień nie ma byc zbytnio wiatru więc mają idealną okazję zrobic tor jaki chcą, bo nie będzie się wysuszał szybko. Do boju!
    A rano wpadnie komisarz i będziecie ubijać ubijać jać ubijać aż się zacznie kurzyc 😆
    Tylko Falubaz

  36. Powrót do góry    #6557
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    A rano wpadnie komisarz i będziecie ubijać ubijać jać ubijać aż się zacznie kurzyc ��
    Akysz, asio

    btw pan komisarz to były zawodnik KSUL krzywdy nam nie zrobi
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 02-09-2017 o 21:10

  37. Powrót do góry    #6558
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Akysz, asio

    btw pan komisarz to były zawodnik KSUL krzywdy nam nie zrobi
    Krzysztof Okupski jeździł w UL?!

  38. Powrót do góry    #6559
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Krzysztof Okupski jeździł w UL?!
    Pózniej w Rawiczu czy coś mylę?

  39. Powrót do góry    #6560
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pózniej w Rawiczu czy coś mylę?
    Serio, Okupski?! Mylisz i to bardzo. W Rawiczu jeździł i to chyba wtedy był najbliżej Leszna (znaczy się jeśli chodzi o odległość klubów ).

  40. Powrót do góry    #6561
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Serio, Okupski?! Mylisz i to bardzo. W Rawiczu jeździł i to chyba wtedy był najbliżej Leszna (znaczy się jeśli chodzi o odległość klubów ).
    A to przepraszam. Niemniej niech go rączki nie świerzbią

  41. Powrót do góry    #6562
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Co tak tu cicho? Czyżby cisza przed burzą? Wiemy tylko tyle, że przed jutrzejszym półfinałem nic nie wiadomo

    To z finału z Gorzowem. Pamiętacie? Szkoda, że Jony już nie gra na Smoku!

    Mam nadzieję, że jutro będzie się działo!

    Jak ktoś ma wpływ na DJ to niech puści jutro te kawałki!

    ps.

    Chcemy na Smoku - AC/DC - Highway to Hell and Thunderstruck!

    A nie Zenka Martyniuka!
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 02-09-2017 o 22:53

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unia1938 za jego przydatny post!

    Scroll (03-09-2017)

  43. Powrót do góry    #6563
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jak najbardziej drugi Hampel
    Nie wiem czy ironizujesz, ale mi rzeczywiście przypomina JHJ i pamiętam też ileż było utyskiwania (jakieś +/- 15 lat temu), że Jarek boi się jazdy w kontakcie i przy płocie.. Smyk już jest czołowym juniorem Świata, czy się to komuś podoba, czy nie a tym co wytykają mu, że opiera się na szybkim sprzęcie i starcie przypomnę, że to ważne składowe wygrywania wyścigów

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    dopóki się będzie kisić w ciepłym kur**dołku bez żadnych startów za granicą to nic więcej niż poziom Musielaka z niego nie będzie.
    Rzeczywiście Smyk mógłby pomyśleć w przyszłym sezonie o mniejszej liczbie młodzieżówek i spróbować sił na wyspach..
    Ostatnio edytowane przez RJG_11 ; 03-09-2017 o 00:42
    Autonomiczna WIELKOPOLSKA Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #6564
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Co tak tu cicho? Czyżby cisza przed burzą? Wiemy tylko tyle, że przed jutrzejszym półfinałem nic nie wiadomo



    To z finału z Gorzowem. Pamiętacie? Szkoda, że Jony już nie gra na Smoku!

    Mam nadzieję, że jutro będzie się działo!

    Jak ktoś ma wpływ na DJ to niech puści jutro te kawałki!

    ps.

    Chcemy na Smoku - AC/DC - Highway to Hell and Thunderstruck!

    A nie Zenka Martyniuka!


    Czekalem z podobnym postem do meczu o medal, ale mimo wszystko dobrze i jutro sobie to przypomniec.

    Mysle ze niejeden link bym tu jeszcze dorzucil i na jakies 14 przerw miedzy biegami by wystarczylo, no ale, mamona za reklamy przy „podkreconych glosnikach” najwazniejsza.

    Pewnie i tak skonczy soe „Lady Pank - Zawsze Tam Gdzie Ty”
    Jestem fanem, ale qwa nie przy zuzlu.
    Chyba ze Panasewicz i Borysewicz zagraja nam to live. Wtedy nawet przy Marchewkowym Polu darlbym morde


    A tak ogolnie, bez jaj - czasami dobór muzyki do takiego sportu jak zuzel pasuje jak swini siodlo.

  45. Powrót do góry    #6565
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Dajcie spokoj ze Smykiem. Ten sezon jedzie wybitnie. Ale dopiero jak za rok pojedzie drugi tak idany sezon wtedy bedzie mozna powiedziec, ze jest w TOP juniorow na swiecie. Narazie niech robi to co robi do tej pory. I nie pompujcie balona.

  46. Powrót do góry    #6566
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Dajcie spokoj ze Smykiem. Ten sezon jedzie wybitnie. Ale dopiero jak za rok pojedzie drugi tak idany sezon wtedy bedzie mozna powiedziec, ze jest w TOP juniorow na swiecie. Narazie niech robi to co robi do tej pory. I nie pompujcie balona.
    Pompuje to się wrocławskiego Messiego i grzejący telefon zawodnika z nazwiskiem dziadka, który za rok może dwa zniknie z ekstraligi. Smektała na razie jedzie więcej niż poprawnie.

  47. Powrót do góry    #6567
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Nie wiem czy ironizujesz, ale mi rzeczywiście przypomina JHJ i pamiętam też ileż było utyskiwania (jakieś +/- 15 lat temu), że Jarek boi się jazdy w kontakcie i przy płocie.. Smyk już jest czołowym juniorem Świata, czy się to komuś podoba, czy nie a tym co wytykają mu, że opiera się na szybkim sprzęcie i starcie przypomnę, że to ważne składowe wygrywania wyścigów



    Rzeczywiście Smyk mógłby pomyśleć w przyszłym sezonie o mniejszej liczbie młodzieżówek i spróbować sił na wyspach..
    h
    Nie ironizuje wlasnie, mi Smyk bardzo przypomina Hampela. Z reszta... ja go nigdy nie skreslalem za uciekanie od kontaktu. Odwaga przychodzi z czasem.
    Fakt ze nigdy nie bedzie zawodnikiem, ktory wlozy glowe tam gdzie inni nie wloza palca, ale co z tego? Takich zawodnikow jest sporo, tacy tez maja swoje miejsce w tym swiatku, tacy tez sa potrzebni.

    Co do jazdy za granica no to spokojnie. Ma pierwszy udany sezon w PL, a jest jeszcze mlody. Natomiast za rok wyslalbym go do UK zdecydowanie.
    Wiadomo, to moze mu nieco dac w tylek i wyniki za rok moga byc gorsze, ale patrzac dlugofalowo to chyba chcecie wychowankow w skladzie na poziomie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Dominik (03-09-2017), RJG_11 (03-09-2017)

  49. Powrót do góry    #6568
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Falubazy już przed 11 na Smoku 😊
    Szybko... Kontrola musi być 😂
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-09-2017 o 11:01

  50. Powrót do góry    #6569
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    51:39. To by byla dobra przewaga przed rewanzem.🙂

    Jesli chcemy to wygrac z dobra zaliczka to juniorka Falubazu I Thorssel powinna zdobyc tylko 1 pkt.urzedowy za bieg mlodziezowy...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  51. Powrót do góry    #6570
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Oby nie padało...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •