Strona 116 z 174 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,176 do 5,220 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5176
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Wystarczyłoby żeby Emil, Grisza i Artiom oddali po jednym swoim silniku. I masz odpowiedź na dzisiejszy wynik ruskich.
    Emil szału nie robi w tym roku. Więc nawet jeżeli teoretycznie udostępnił sprzęt to i tak nikt nie wytłumaczy mi np wygranej Władima z Jasonem jeżdżącym jako Jocker.
    Dzisiaj mocne nazwiska wpadają często w tzw. "dołki" z forma (a bardziej sprzętem) , a mniej znani zaskakują. Jak np. Szymon w Gorzowie czy dzisiaj Władim, Gleb ktory nawet nie dostał jeszcze swojej szansy w Łodzi.

    Dalej będę twierdził ,ze sprzęt,sprzętem oczywiście,ale fura sama nie pojedzie. Emil ma sprzęt z kosmosu niby i co? Gleb tylko miał puszczać sprzęgło i tylko dojechać do mety?
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 07-07-2017 o 23:16

  2. Powrót do góry    #5177
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kto to ten Maciej Firlej
    Mariusz.
    Mój błąd.

    Ale wierze, że sie domysliles o kogo chodzi

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-07-2017)

  4. Powrót do góry    #5178
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Mariusz.
    Mój błąd.

    Ale wierze, że sie domysliles o kogo chodzi
    Mariusz Fierlej jeśli już,ale każdy się domyślił 💪

  5. Powrót do góry    #5179
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Dziwny był ten tor dzisiaj, niby nawodniony, ale jeszcze wodę lali..czy to już na jutro?
    Jeśli chodzi o pomoc sprzętową, to zapewne była, ale nie umniejszajmy faktu zwycięstwa Rosjan. Gleb naprawdę mile zaskoczył, myślałem, że będzie z amerykańcami walczył, a on był ojcem sukcesu. Potencjał chłopak ma. Choć wg mnie man of the match to Lebiediew (nie wspomnę, że chciałem go do UL przed sezonem ) nie odpuszczał, jechał ofensywnie, prawdziwy lider Łotyszy.. Emi oczywiście też klasa, ale on po prostu spełnił oczekiwania


    PS. Zażenowany jestem widokiem oddawania moczu obok toi toi, ja rozumiem, że kolejka, kibli mało i jeszcze giętą i złociste trza kupić, a przerwa między seriami z gumy nie jest, ale **** mać, pełno ludz, małe dzieci, a jeden z drugim fujare wyciąga i drenuje nery. Środek europy, mistrzostwa świata. Brak słów..

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-07-2017)

  7. Powrót do góry    #5180
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a Becker wygral na silniku Hancocka? Czy moze tez Griszy?
    Smektala zrobilby podobne punkty w tej stawce? Moze nawet wiecej, tylko co z tego skoro on na tym torze sie wychowal.
    Gleb mial tylko chwilke, zeby ogarnac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #5181
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Ten sam Gleb Czugunov przegrał dodatkowy zdaje się że Smykiem o awans do IMŚJ zatem?! 😝😋
    Moim Zdaniem powinniśmy pójść w kierunku młodych Aussie. Zakładając, że ROW poleci Fricke będzie do wzięcia z tym, że o niego będzie batalia.

  9. Powrót do góry    #5182
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ten sam Gleb Czugunov przegrał dodatkowy zdaje się że Smykiem o awans do IMŚJ zatem?! 😝😋
    Mariusz.. Juz nie raz mowilismy, ze takie przypadki, zwlaszcza wsrod juniorow nie maja znaczenia. Znaczenie ma to jak mlody Gleb wczoraj pieknie jechal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #5183
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mariusz.. Juz nie raz mowilismy, ze takie przypadki, zwlaszcza wsrod juniorow nie maja znaczenia. Znaczenie ma to jak mlody Gleb wczoraj pieknie jechal.
    Jak już chcesz poznać moje ile to Dominik jestem Zobaczymy co dzisiaj młody pokaże przy full hause.

  11. Powrót do góry    #5184
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    napisales jak Mariusz, nie dziw sie mnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Mefitzo (08-07-2017)

  13. Powrót do góry    #5185
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Gleb Czugunow Unia Leszno 2018 za prosiaka😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #5186
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Gleb Czugunow Unia Leszno 2018 za prosiaka😁
    To w końcu kto zdecydujcie się ? bo jeszcze niedawno czytałem o Bradym Kurtzu od wczoraj po info o Łagucie już dzwonicie do Maxa Fricke a po turnieju do Gleba Czugunowa

  15. Powrót do góry    #5187
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To w końcu kto zdecydujcie się ? bo jeszcze niedawno czytałem o Bradym Kurtzu od wczoraj po info o Łagucie już dzwonicie do Maxa Fricke a po turnieju do Gleba Czugunowa
    Chcemy wystawic 2 silne druzyny w lidze , bierzemy wszystkich :-D jeszcze Tarasienko fajnie wyglada , i ten Amerykaniec co wygral ostatni bieg swietnie chwyta kąty na Smoku :-D

  16. Powrót do góry    #5188
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Chcemy wystawic 2 silne druzyny w lidze , bierzemy wszystkich :-D jeszcze Tarasienko fajnie wyglada , i ten Amerykaniec co wygral ostatni bieg swietnie chwyta kąty na Smoku :-D
    Na pewno lepiej niż Pawlicki, więc...?

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (08-07-2017)

  18. Powrót do góry    #5189
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Odbieranie zasług za wczorajszy występ młodemu Glebowi przez pisanie, że miał silnik od Emila i tylko trzymał kredę jest żenujące, tym bardziej że np. w meczu z Wrocławiem wielu naszych zawodników nie potrafiło nawet tej kredy przytrzymać... Jeśli wie gdzie jest szybka ścieżka to chyba dobrze, że tą ścieżką podążał. A i żeby "tylko kredę trzymać" i wygrać to trzeba też dobrze startować.

    Jeśli tylko będzie wola ze strony Igielskiego i Rusieckiego to, w kontekście tego że mamy w składzie Emila, ściągnięcie Czogunowa nie powinno być problemem. Czy ma to sens? Wydaje mi się, że tak - nie mamy nic do stracenia. Zobaczymy co młody pokaże dzisiaj, ale jeśli pojedzie chociaż połowę tego co wczoraj, to naprawdę powinno to dać zarządowi do myślenia.

  19. Powrót do góry    #5190
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Na pewno lepiej niż Pawlicki, więc...?
    Piotr senior już nie jeździ, więc?

  20. Powrót do góry    #5191
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Raz jeszcze będę podkreślał,że dywagujemy sobie na temat zawodnika który mógłby pełnić rolę rezerwowego w przyszłym roku w Unii Leszno. Sytuacja tegoroczna pokazuje,że ktoś na głowę upadł robiąc taki skład gdzie funkcję rezerwowego przypisano Zengocie który mógłby spokojnie w niektórych drużynach pełnić rolę lidera zespołu. ( Nie raz na początku sezonu byłem za odstawieniem Grzegorza od składu- przyznaję. Tylko Grzegorz jeżeli wejdzie już na obroty nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, poza tym nie zasłużył sobie na to swoją postawą i progresem jaki zrobił w Lesznie by grzać ławę)
    Zawodnik rezerwowy w żużlu jest konieczny, tylko najlepiej by nim był zawodnik młody i ambitny który zaakceptuje taką rolę jak pełni Thorsell w Zielonej Górze. Jak pisałem wcześniej nie będzie to powodować kwasów w drużynie.
    Pamiętajmy,że za rok będziemy mieć jeszcze mocniejsza juniorkę niż w tym roku, zarówno Domin jak i Bartek tyłek ratowali nam już nie raz.

    Co do rezerwowego jest w czym wybierać m.in:
    Brady Kurtz
    Robert Lambert
    Gleb Czugunow
    Władim Tarasienko
    Anders Thomsen
    David Bellego

    Byczek po co nam Max Fricke i za kogo?

    P.S
    Ale coś czuje możemy sobie gdybać i dywagować,bo nasi w klubie nawet nie wpadną na taki pomysł by ściągać jakiegoś młodego,ambitnego jak kiedyś na wzór Batcha czy Jury na rezerwę.

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Odbieranie zasług za wczorajszy występ młodemu Glebowi przez pisanie, że miał silnik od Emila i tylko trzymał kredę jest żenujące, tym bardziej że np. w meczu z Wrocławiem wielu naszych zawodników nie potrafiło nawet tej kredy przytrzymać... Jeśli wie gdzie jest szybka ścieżka to chyba dobrze, że tą ścieżką podążał. A i żeby "tylko kredę trzymać" i wygrać to trzeba też dobrze startować.

    Jeśli tylko będzie wola ze strony Igielskiego i Rusieckiego to, w kontekście tego że mamy w składzie Emila, ściągnięcie Czogunowa nie powinno być problemem. Czy ma to sens? Wydaje mi się, że tak - nie mamy nic do stracenia. Zobaczymy co młody pokaże dzisiaj, ale jeśli pojedzie chociaż połowę tego co wczoraj, to naprawdę powinno to dać zarządowi do myślenia.
    Dokładnie. Jeżeli zakręci się koło 5-6 pkt to szczena mi opadnie to będzie w końcu finał DPŚ (już wczoraj dawałem mu 2-3 pkt przy dobrych wiatrach,a tutaj młody zaskoczył).

  21. Powrót do góry    #5192
    Początkujący Awatar zott
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 19 w 11 postach
    Panowie mam pytanie poza tematem dyskusji. Czy w Lesznie poza galerią jest inny sklep kibica KSUL?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #5193
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piotr senior już nie jeździ, więc?
    A ty uważasz, że myślałem o seniorze? Poważnie?

    Ponadto, akurat Piotr senior lepiej jeździł niż młody...

  23. Powrót do góry    #5194
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A ty uważasz, że myślałem o seniorze? Poważnie?

    Ponadto, akurat Piotr senior zdecydowanie lepiej jeździł niż młody...
    Uważam, że stwierdzenie fobii nt Piotra okazało się prawdą.

  24. Powrót do góry    #5195
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Uważam, że stwierdzenie fobii nt Piotra okazało się prawdą.
    Ty masz jakąś fobię na temat krytyki Pawlickiego. Postaw mu ołtarzyk ... Ale moze lepiej się leczyć?

    Nie dopuszczasz jakiejkolwiek krytyki w stosunku do tego "mistrza"... Zobacz jego wyniki. To nie jest zawodnik prezentujący równy ,wysoki, poziom.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 08-07-2017 o 12:19

  25. Powrót do góry    #5196
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ty masz jakąś fobię na temat krytyki Pawlickiego. Postaw mu ołtarzyk ... Ale moze lepiej się leczyć?
    Krytyka?! Dobre sobie. Oltarzyk mam od dawna natomiast ty, i tobie podobni musicie mieć potężne oltarzyska co się okazuje.

  26. Powrót do góry    #5197
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Krytyka?! Dobre sobie. Oltarzyk mam od dawna natomiast ty, i tobie podobni musicie mieć potężne oltarzyska co się okazuje.
    ??? Co to za bełkot?

  27. Powrót do góry    #5198
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Panowie spokojnie dzis wszyscy idziemy kibicować w jednym slusznym celu ,aby chlopacy zdobyli zloto!!
    Zostalo juz nie cale 500 biletow, bedzie stadion pękal w szwach , bo wiadomo ze przeciwlegla prosta jest z gumy , i z 2tys wiecej pomiesci

    P.S Byczek dzis Piter zamknie im Pyski , i nawet na krok nie ustapi poziomem od reszty chlopakow

  28. Powrót do góry    #5199
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta


    Byczek po co nam Max Fricke i za kogo?
    Za kogo:

    - Pedersen
    - Kołodziej
    - Pawlicki
    - Kildemand

    Zakładam, że Pedersena nie ma już na 200%, Kołodziej zapewne wróci do Tarnowa z Piotrem róznie bywa choć ost podpisał pokornie jako 2, Kildemand tutaj raczej bedzie chec pozostania obu stron. Niemniej spodziewam się, że co najmniej dwóch odejdzie.

  29. Powrót do góry    #5200
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wielu kibiców Uniii ma już dość Pitera, to może czas by pewnego Jarosława odświeżyć?
    Piterowi może by posłużyła zmiana klimatu i specyficzny kibic leszczyński odpocząłby na jakiś czas od zaborowskiego klanu.

    Rogatki już dawno zostały zdemontowane i żadnej straży pilnującej wjazdów nie widać, no i Wełna miałby z kim w końcu w kapsle pograć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Uniafan (08-07-2017)

  31. Powrót do góry    #5201
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    Panowie mam pytanie poza tematem dyskusji. Czy w Lesznie poza galerią jest inny sklep kibica KSUL?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Kiedyś był jeszcze Byczy Punkt prowadzony przez kibiców, ale to chyba już nie funkcjonuje. Jest więc tylko galeria.

  32. Powrót do góry    #5202
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wielu kibiców Uniii ma już dość Pitera, to może czas by pewnego Jarosława odświeżyć?
    Piterowi może by posłużyła zmiana klimatu i specyficzny kibic leszczyński odpocząłby na jakiś czas od zaborowskiego klanu.

    Rogatki już dawno zostały zdemontowane i żadnej straży pilnującej wjazdów nie widać, no i Wełna miałby z kim w końcu w kapsle pograć.
    a miałem Cię za kolegę

  33. Powrót do góry    #5203
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wielu kibiców Uniii ma już dość Pitera, to może czas by pewnego Jarosława odświeżyć?
    Piterowi może by posłużyła zmiana klimatu i specyficzny kibic leszczyński odpocząłby na jakiś czas od zaborowskiego klanu.

    Rogatki już dawno zostały zdemontowane i żadnej straży pilnującej wjazdów nie widać, no i Wełna miałby z kim w końcu w kapsle pograć.
    Dla pilskiej parówy nie ma miejsca w UL.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    It's time to ride
    ***** ***

  34. Powrót do góry    #5204
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Dla pilskiej parówy nie ma miejsca w UL.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Oj tam nie ma, jakby była taka potrzeba, to wielu by jeszcze się ucieszyła na wieść o powrocie Jarosława.
    Dla Kasprzaka też niby miejsca nie ma, ale w czasach mocnego kryzysu zespołu, to i nawet nazwisko Kej Keja się tu przewijało.

    No i tak czytając ten watek można dojść do wniosku, że powoli i dla Pitera nie ma miejsca w UL.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (08-07-2017)

  36. Powrót do góry    #5205
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To w końcu kto zdecydujcie się ? bo jeszcze niedawno czytałem o Bradym Kurtzu od wczoraj po info o Łagucie już dzwonicie do Maxa Fricke a po turnieju do Gleba Czugunowa
    Kurtz już jest za Pająka



    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wielu kibiców Uniii ma już dość Pitera, to może czas by pewnego Jarosława odświeżyć?
    Piterowi może by posłużyła zmiana klimatu i specyficzny kibic leszczyński odpocząłby na jakiś czas od zaborowskiego klanu.

    Rogatki już dawno zostały zdemontowane i żadnej straży pilnującej wjazdów nie widać, no i Wełna miałby z kim w końcu w kapsle pograć.
    shelve to nie jest tak, że kibice mają dość Piotra. Sprawa jest bardziej złożona. Piotr kasuje za lidera, a niestety NA TĄ CHWILĘ to droższa wersja Balona....
    My jak to nazywacie "jadący" po Piotrze, piszemy tylko obiektywnie jak jest. Nie rozumiem lini obrony Piotra przez jego "fanatico", nie mają ku temu żadnych argumentów. Tak jak już pisałem Piter zapowiadał się na z.a.j.e.b.i.s.t.e.g.o grajka, lecz NA TĄ CHWILĘ to droższa wersja Balona.

    Tak więc na potwierdzenie moich słów taka oto ciekawostka

    junior Piter > junior Balon , ale pierwsze dwa lata jako seniorzy Piter 1,638, 1,729, Balon 1,590, 1,630.

    Pragnę dodać, że Piotr jezdzi jako prowadzący parę (teoretycznie łatwiejsze pola startowe), a Balon zawsze jezdził jako do parowy.
    Napiszę to jeszcze raz NA TĄ CHWILĘ Piter jest lata świetlne za Dudim, Bartkiem czy Janowskim, NA TĄ CHWILĘ to nie lider tylko solidna druga linia.

    Nadal wierzę w Piotra i cały czas mam nadzieję, że się przebudzi. Jak na razie jestem bardzo cierpliwy i czekam już na to drugi rok. Nie hejtuję Piotra, tylko obiektywnie piszę jak jest.

    Fanatykom proponuję zdjąć różowe okulary i spojrzeć na sprawę OBIEKTYWNIE

    Życzę wszystkim miłej soboty
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #5206
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Gnojenie, a konstruktywna krytyka to dwie diametralnie różniące się rzeczy. "Wy" uprawianie to 1.
    Brak konstruktywnych argumentów = pitolenie o ołtarzykach.

  38. Powrót do góry    #5207
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    na chwilę, geniuszu

    TOM TOM to taka marka nawigacji GPS, ty niedouczony
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #5208
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    na chwilę, geniuszu

    TOM TOM to taka marka nawigacji GPS, ty niedouczony
    Łaaaaaaaał, ale mi zaimponiłeś
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #5209
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    a miałem Cię za kolegę
    Byku, Ty to widać, że za Piterem w ogień pójdziesz, także nawet jakby Piter zmienił barwy, to najwyżej bedziesz jezdził za Nim po innych stadionach.
    User Pawlicki Team pewnie też by dołączył i bedzie Was już dwóch.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #5210
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Byku, Ty to widać, że za Piterem w ogień pójdziesz, także nawet jakby Piter zmienił barwy, to najwyżej bedziesz jezdził za Nim po innych stadionach.
    User Pawlicki Team pewnie też by dołączył i bedzie Was już dwóch.
    Sir Alex Ferguson kiedyś powiedział: żaden zawodnik nie może być ważniejszy od klubu......
    Tego się trzymam kolego. Kończąc dyskusję sam wiesz, że gnoja młodego jakby im domy podpalił.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Phenomenon (08-07-2017), shelve (08-07-2017)

  43. Powrót do góry    #5211
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Piterowi brakuje w parkingu mechanika z prawdziwego zdarzenia. Był ojciec-był rakietowy sprzęt. Oni są zagubieni i nie wiedzą jak się przełożyć. Każdy z tych zawodników, których wymieniacie ma przy sobie ojca, który ustawia sprzęt (Dudek, Zmarzlik, Janowski). Sprzęt jest ten sam, ale wiedza w parkingu diametralnie inna. Dopóki Piotr nie będzie miał w teamie autorytetu, który ułoży go nie tylko psychicznie, ale przede wszystkim sprzętowo to nie będzie liderem.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi xaxa za jego przydatny post!

    Dominik (08-07-2017), Phenomenon (08-07-2017), mingozi (09-07-2017)

  45. Powrót do góry    #5212
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Wyluzujcie trochę...w życiu nie uwierzę że ruscy jechali dzisiaj na swoim sprzęcie. Czugunow jechał na silnikach Griszy, takie info potwierdzili komentatorzy angielskiej BT Sport. Wielkiego speedwaya nie pokazał, miał po prostu mega szybki silnik i jechał tylko przy krawężniku, a na tak twardy tor jak dzisiaj to wystarczyło. A Tarasienko, Kudriaszow? w 1 lidze odpowiednio 34 i 28 średnia. Na bank mieli sprzęt od Artioma, może nawet Emil im coś użyczył.
    pewnie troszke racji masz ... ale dobry sprzet trzeba umiec wykorzystac.. ja mam taki obrazek sprzed wielu kurcze grubo ponad 10 lat ... mecz unia wts .. mecz na styku adams szalej rempala nie ... jacek dostaje ten sam motor na ktorym leigh wszystkich lal . co ? ledwo 1 pkt przywiozl ... tak ze ten tego wiesz ... zobaczymy co dzis mlody pokarze
    pyra

  46. Powrót do góry    #5213
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Sir Alex Ferguson kiedyś powiedział: żaden zawodnik nie może być ważniejszy od klubu......
    Tego się trzymam kolego. Kończąc dyskusję sam wiesz, że gnoja młodego jakby im domy podpalił.
    Nie bierz tego do siebie, celowo pisze z przekorą.
    Sam lubie Pitera i mu kibicuje.
    Może niektórzy zbyt wiele oczekują od Pitera i są zdania, że wydana kasa na zawodnika musi się zwrócić, bo inaczej lincz.

    Od pewnego czasu Pitera już chyba nie traktuje w kategoriach wychowanka, tylko patrzy się na stosunek cena-jakość i czy wydana kasa na Niego się zwraca w postaci punktów.
    Wielu tutaj też tęskni za Unią, która jeszcze niedawno słynęła z wychowanków, ale patrząc na te linczowanie swojaków po każdym słabszym występie, to ma się wrażenie, że jest odwrotnie i Ci wychowankowie nie sa tu mile widziani.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (08-07-2017), mingozi (09-07-2017)

  48. Powrót do góry    #5214
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie bierz tego do siebie, celowo pisze z przekorą.
    Sam lubie Pitera i mu kibicuje.
    Może niektórzy zbyt wiele oczekują od Pitera i są zdania, że wydana kasa na zawodnika musi się zwrócić, bo inaczej lincz.

    Od pewnego czasu Pitera już chyba nie traktuje w kategoriach wychowanka, tylko patrzy się na stosunek cena-jakość i czy wydana kasa na Niego się zwraca w postaci punktów.
    Wielu tutaj też tęskni za Unią, która jeszcze niedawno słynęła z wychowanków, ale patrząc na te linczowanie swojaków po każdym słabszym występie, to ma się wrażenie, że jest odwrotnie i Ci wychowankowie nie sa tu mile widziani.
    Ja tam linczowania nie widzę.... Jakoś po Balonie, czy Tofiku nikt aż tak "nie jezdził" dlaczego???
    Może dlatego, że nie uważali się za gwizdy i nie robili rok rocznie szopek przy podpisywaniu kontraktu???
    Dlaczego Piter ma zarabiać tyle co Dudek, jeżeli prezentuje poziom....... Smektały???????
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Uniafan (08-07-2017)

  50. Powrót do góry    #5215
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Ja tam linczowania nie widzę.... Jakoś po Balonie, czy Tofiku nikt aż tak "nie jezdził" dlaczego???
    Może dlatego, że nie uważali się za gwizdy i nie robili rok rocznie szopek przy podpisywaniu kontraktu???
    Dlaczego Piter ma zarabiać tyle co Dudek, jeżeli prezentuje poziom....... Smektały???????

    Trafiles w samo sedno.

    A dla rozsadnych osob, ktore patrza obiektywnie mam jedna rade - nie dyskutujcie z debilami (fanatykami) bo najpierw sprowadza was do swojego poziomu a potem pokonaja doswiadczeniem
    Dzisiaj zaborowska gwiazda ma praktycznie 2 rywali na poziomie czyli Lindgrena i Emila takze dzisiaj zrobi 10 ptk i znowu fanatycy beda w euforii jak to ich idol sie odrodzil buehehe


    A tak na marginesie to idioci zarzadzajacy klubem i ta impreza powinni dostac wpie**** od kibicow bo jak to jest mozliwe ze ktos sprzedaje minimum 1-2 tys wiecej biletow na PP niz jest miejsc?!?! To jest k**** kpina
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 08-07-2017 o 18:04

  51. Powrót do góry    #5216
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Brawo Polacy. Wszyscy dobrze i rowno, troche całość psuje te ostatnio 0 Dudka ale nie mialo to znaczenia. Dobry wystep Pitera, jak na złosc tym co po cichu liczyli na wtope. Sorry panowie nie tym razem

  52. Powrót do góry    #5217
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    I co, nie chcecie już ruskich? Chętnie posłucham co mają do powiedzenia Ci którzy po jednym dobrym występie już widzieli ich w barwach Unii, ignorując jednocześnie wszystkie inne argumenty
    1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1958 1962 1975 1976 1977 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 2002 2007 2008 2010 2011 2014 2015 2017 2018 2019 2020

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi prezes200 za jego przydatny post!

    kowjanko (08-07-2017)

  54. Powrót do góry    #5218
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Trafiles w samo sedno.

    A dla rozsadnych osob, ktore patrza obiektywnie mam jedna rade - nie dyskutujcie z debilami (fanatykami) bo najpierw sprowadza was do swojego poziomu a potem pokonaja doswiadczeniem
    Dzisiaj zaborowska gwiazda ma praktycznie 2 rywali na poziomie czyli Lindgrena i Emila takze dzisiaj zrobi 10 ptk i znowu fanatycy beda w euforii jak to ich idol sie odrodzil buehehe
    Piter wlasnie cie pozdrowil.
    Srodkowym paluszkiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (08-07-2017), Dominik (08-07-2017), Londi (08-07-2017), umberto (08-07-2017)

  56. Powrót do góry    #5219
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Bardzo cieszy świetny występ Pitera. Pokazał miejsce zakompleksionym kundlom ujadającym po każdym słabym występie.
    Uniafanom, JacPozom.
    Na pohybel łajzom.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi umberto za jego przydatny post!

    Dominik (08-07-2017)

  58. Powrót do góry    #5220
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Trafiles w samo sedno.

    A dla rozsadnych osob, ktore patrza obiektywnie mam jedna rade - nie dyskutujcie z debilami (fanatykami) bo najpierw sprowadza was do swojego poziomu a potem pokonaja doswiadczeniem
    Dzisiaj zaborowska gwiazda ma praktycznie 2 rywali na poziomie czyli Lindgrena i Emila takze dzisiaj zrobi 10 ptk i znowu fanatycy beda w euforii jak to ich idol sie odrodzil buehehe
    Może Piter nie jest grajkiem najwyższych możliwych lotów. Może nie zostanie IMŚ. Ale polecam wszystkim, by spokojnie obejrzeli dzisiejszy bieg br 7 i nr 20.

    Ten chłopak może być miejscowym liderem przez jeszcze wiele lat. Ma papiery - Ba! on już jest "kawał żużloka" !!! Dobra - powiecie że dziś to tylko Szwedzi, że w zasadzie poza nimi tylko Emil, że to, że owo, że nie 5x3 itd.
    Prawda jest jednak taka, że to jest już dziś bardzo dobry zawodnik. Mimo jego słabości, rogatego charakteru, czasem nieokrzesania, czasem jeszcze takiej "szczenięcej głupoty".
    Krytyka jest OK, ale glebienie - wybaczcie.
    Piter jest nasz
    Piter jest nasz
    I tyle, niedowiarki....
    Ostatnio edytowane przez PiotrHa ; 08-07-2017 o 22:19

  59. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi PiotrHa za jego przydatny post!

    Aussie (08-07-2017), Dominik (08-07-2017), umberto (08-07-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •