Strona 25 z 174 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    komu szkoda temu szkoda
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Najpierw to niech Tarnow awansuje to zobaczymy...

    Nicki nadal z waznym kontraktem w Unii wiec doniesienia PS znow nieprawdziwe..



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  3. Powrót do góry    #1083
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Najpierw to niech Tarnow awansuje to zobaczymy...

    Nicki nadal z waznym kontraktem w Unii wiec doniesienia PS znow nieprawdziwe..



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Idąc dalej poniedziałkowe rozmowy to ponury żart rozumiem?

  4. Powrót do góry    #1084
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Rusieckiego to nie powinni przed kamery wypuszczać, zero w nim dyplomaty i zazwyczaj wypada na aroganta i gbura. A Nickiemu w poniedziałek to ma zamiar chyba kontrakt warszawski zaproponować, zupełnie bez sensu wspomniał o tych rozmowach.

  5. Powrót do góry    #1085
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    1. pierwsze pytanie: jak się czujesz? [Matko Boska- skąd Oni tego konferansjera wzięli???]
    Podziękował Dworakowskiemu i Rusieckiemu.
    Nie wyglądał na szczęśliwego- bardziej zakłopotanego.

    2. Pytanie do Janusza o Tarnów, który spadł.
    Cukierkowa odpowiedź o staraniach by klub się utrzymał, bez robienia krzywdy komukolwiek. Chciał sie ścigać z najlepszymi i to był motyw dlaczego jest w Lesznie.

    3. Negocjacje nie były zbyt długie. dogadali się podczas pierwszego spotkania.


    5. Borowiak na konferencji - widać, że mocno w tym siedzi, pytanie w jakim zakresie.
    Pochwalił młodzieżówkę, pożalił się, że kibice także i jego obwiniali za porażkę Unii

    6. Baron, jak ocenia skład?

    Równy skład z kilkoma liderami, w miarę równy, waleczny... same EXTRASY



    7. Pytania od prasy:
    - czy DPŚ w Lesznie miał wpływ na decyzje Janusza?
    "przed chwilą się dowiedziałem"

    - czy kontrakt był wysoki? to pytanie zadał chyba jakiś mongoł
    Prezes odpowiedział "maksymalny na jaki pozwala budżet"

    -Co z Dzikiem?
    "nadal zawodnik Leszna, będziemy rozmawiali z Nim w poniedziałek"

    - co z Kaczmarkiem?
    Żaden klub oficjalnie się nie zgłosił z zapytaniem o Daniela

    - czy Janek odejdzie jak Tarnów wróci do ekstraligi
    ... Janek jest w **** zakłopotany. Powiedział jednak, że brakuje stadionu, nawet Witkowski powiedział Jankowi że to wina stadionu, że trzeba Go remontować [trochę to zabawne tłumaczenie]

    - co z sektorem FAN?
    Będą rozmawiali jeszcze z kibicami.

    - Doping?
    Tak ale zależy od formy


    Prezydent o inwestycjach:
    Przebudowa strzeleckiej, trochę zmian na stadionie , nowa tablica.. Generalnie szykują się inwestycje w okolicy stadionu.

    Janusza zapytano co z silnikami Gerharda?

    -Janek będzie dalej to testował, będzie grzebał w zimie i testował w sezonie.
    Silniki MG wytrzymają 60 biegów i dlatego w to idzie.

    - Czy Baron ma plan treningowy.
    2.12 badania wydolnościowe
    6.12 pierwsze treningi : wtorki środy i czwartki
    styczeń/ luty rozwojowy i integracyjny 9 dni
    w lutym kilka cykli 5dniowych
    Początek marca wyjazd na tor. Jak nie pozwoli na to pogoda- atakują na południe.



    Smutne jest to, że nasi POWAŻNIE rozważają zatrzymanie Pedersena jeżeli tylko ten przyjmie warunki finansowe.
    W osobnej rozmowie prezes Rusiecki przyznał, że Tobiasza nie bedzie.
    Obie strony doszły do wniosku że Tobiasz musi iść tam gdzie dadzą Mu pewne miejsce w składzie.
    Nasz klub miał na celowniku 3 nazwiska, dogadali się z Januszem, kontrakt ROCZNY.

    DPŚ mamy, gdyż Prezesowi marzyły się światowe imprezy..
    DPŚ a nie GP, gdyż bardziej atrakcyjny.
    Nikt z uczestników Memoriału nie był brany pod uwagę jako zawodnikoczekujący- stąd wniosek, że nie było tematu Tungate'a.
    Wielu młodych chce podpisać kontrakt z Unią- NAWET BRADY KURTZ, KTÓREGO POPIERA ADAMS. Ale doszliśmy do wniosku, że jeszcze musi się rozjeździć.


    Później na osobności wzięto Janka, który rozpoczął zdaniem: "Jedziem z tym śledziem"

    Janek przyznał , żevDworakowski nie naciskał, ale starał się pozyskać Janusza i za to Janek Go szanuje, bo wcześniej gdy przychodził do Leszna nie znał Go, a teraz wie jakim jest człowiekiem.
    Pamięta jak chciał odejść do Tarnowa- miał Mu Jozin za złe, że odchodzi i relacje się popsuły... ale jak widać wszystko się wyprostowało.
    Przed tym sezonem ciężko powiedzieć kiedy się Jozin odezwał, bo kontakt maja nieustannie gdyż działają razem poza branżą żużlową.
    Miał oferty z innych klubów , jednakże nie wie czy może mówić jakie kluby.
    Miał swoje priorytety i tego się trzymał.
    Czy Janek wiedział, że odejdzie z Tarnowa? Nie dał jasnej odpowiedzi, uważa, że odszedł jako ostatni.


    pozdrawiam i przepraszam za język pisany- tworzone na kolanie.

  6. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (04-11-2016), Aussie (04-11-2016), Dominik (04-11-2016), GoTrEk (04-11-2016), Robert_Leszno (04-11-2016), Robson-Wałbrzych (04-11-2016), Scroll (04-11-2016), jelousabmarinek (04-11-2016), mingozi (05-11-2016), shelve (04-11-2016)

  7. Powrót do góry    #1086
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Czyli z Nickim nic nowego. A przecież pisałem, że zostanie w Lesznie

  8. Powrót do góry    #1087
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Panie Rusiecki za moich czasów nikogo nie bylo w tym klubie o takim poziomie ignorancji. Dzieli Pan kibiców, a polityka kadrowa przypomina łowienie gwiazd. To się w ogóle nie klei. Co raz bardziej zastanawiam się nad tym, czy po 25 latach nie odpocząć od tego wszystkiego...dla dobra naszej Unii Pan, Pan Igielski powinniście trzymać się z dala od naszej Unii.

    Dalsze rozmowy z Pedersenem, to ponury żart. I tak Jasko poprawi atmosfere, a dzik może s*****

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    elgato (04-11-2016)

  10. Powrót do góry    #1088
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Na chłodno reasumując- jestem lekko zawiedziony konferencją.
    Sama Jej oprawą nie będę się irytował bo to chyba zwykłe czepialstwo.
    jednakże nawet z oczywistego podpisania kontraktu przez Janusza można było zrobić fajny happening, a tu transmisja ruszyła, Janusz od razu piórem papier zasmarował- koniec emocji... no ludzie.

    Wielu z nas spodziewało sie też zapewne ogłoszenia jakiegoś młodego gniewnego, oczekującego na swoja szansę..a tu nic takiego nie bedzie miało miejsca.
    Tungate nawet nie był brany pod uwagę.
    O Bradym Kurtz'ie Prezes wypowiedział się bez emocji- swoje stanowisko zapewne z łatwością wybroniłby wynikami w/ wspomnianego.. Ale w takim układzie- na czym polega łowienie młodych gniewnych?
    Cieślak Thorssela wciąga do ekstraligii- ale Prezes Rusiecki wbrew temu co mówi Leigh Adams , uważa , że to nie jest czas na Kurtza. Czuję się tym faktem rozczarowany.

    Rozczarowany także jestem faktem całkowitego pominięcia kwestii Tobiasza Musielaka.
    To nie Lindghen, Jonasson czy inny Bjerre by ot tak lakonicznie stwierdzić "musi iść gdzie dadzą Mu miejsce w składzie". Nie wyszło to nie wyszło, ale taki zimny chów powoduje, że znów zaczynam się zastanawiać po co to całe biadolenie o wychowankach, o młodzieży.
    Prezes ma narąbane w bieliźnie po tym jak jedynym celem jaki przed Nim postawiono jest WYNIK.
    Nic innego się nie liczy:

    I oto dochodzimy do kuriozalnej sytuacji, gdzie 2 drużyny z ekstraligi będą miały większą ilość naszych wychowanków na seniorce aniżeli Unienka nasza kochana

    A kiedy już padnie to wszystko na twarz, to będzie jak z Tarnowem i Kubą Jamro[ó]giem.

    Przez chwilę zirytowałem sie kwestią Pedersena, jednakże dochodzę do wniosku, że absolutnie nie ma sie czym przejmować.
    Pedersena w Lesznie nie będzie. Takie strzelby wyjmuje się na początku a nie dokleja na końcu by dosłownie cała drużyna wcześniej skompletowana na określonych zasadach, poczuła się wyrolowana.
    Pedersena w Lesznie nie będzie- owe poniedziałkowe rozmowy są taki wyrazem: "zrobiliśmy wszystko by wypełnić obowiązujący kontrakt, lecz się nie udało"
    Na moje oko to klub chce doprowadzić do sytuacji, gdzie Duńczyk sam rezygnuje z kontraktu, gdyż w sytuacji odwrotnej może istnieje jednak zapis o zadośćuczynienia za zerwany przez klubową stronę kontrakt?

    Fajnie, że Janusz jest z nami- Jego tłumaczenia były dość enigmatyczne, te kwestie związane ze stadionem...
    Mimo iż kontrakt tylko jednoroczny- uważam, że zostanie tu na 2-3 sezony minimum.
    Chyba po tych kilku latach prosperity medalowej w Tarnowie, gdzie z sukcesem druzyny nie zrobiono nic- Kołodziej ma dosyć tamtego środowiska.
    Dobrze, że nie trafił do nas na sezon 2016- nas też miałby dosyć .

    pozdrawiam serdecznie z Leszna

  11. Powrót do góry    #1089
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Na chłodno reasumując- jestem lekko zawiedziony konferencją.
    Sama Jej oprawą nie będę się irytował bo to chyba zwykłe czepialstwo.
    jednakże nawet z oczywistego podpisania kontraktu przez Janusza można było zrobić fajny happening, a tu transmisja ruszyła, Janusz od razu piórem papier zasmarował- koniec emocji... no ludzie.

    Wielu z nas spodziewało sie też zapewne ogłoszenia jakiegoś młodego gniewnego, oczekującego na swoja szansę..a tu nic takiego nie bedzie miało miejsca.
    Tungate nawet nie był brany pod uwagę.
    O Bradym Kurtz'ie Prezes wypowiedział się bez emocji- swoje stanowisko zapewne z łatwością wybroniłby wynikami w/ wspomnianego.. Ale w takim układzie- na czym polega łowienie młodych gniewnych?
    Cieślak Thorssela wciąga do ekstraligii- ale Prezes Rusiecki wbrew temu co mówi Leigh Adams , uważa , że to nie jest czas na Kurtza. Czuję się tym faktem rozczarowany.

    Rozczarowany także jestem faktem całkowitego pominięcia kwestii Tobiasza Musielaka.
    To nie Lindghen, Jonasson czy inny Bjerre by ot tak lakonicznie stwierdzić "musi iść gdzie dadzą Mu miejsce w składzie". Nie wyszło to nie wyszło, ale taki zimny chów powoduje, że znów zaczynam się zastanawiać po co to całe biadolenie o wychowankach, o młodzieży.
    Prezes ma narąbane w bieliźnie po tym jak jedynym celem jaki przed Nim postawiono jest WYNIK.
    Nic innego się nie liczy:

    I oto dochodzimy do kuriozalnej sytuacji, gdzie 2 drużyny z ekstraligi będą miały większą ilość naszych wychowanków na seniorce aniżeli Unienka nasza kochana

    A kiedy już padnie to wszystko na twarz, to będzie jak z Tarnowem i Kubą Jamro[ó]giem.

    Przez chwilę zirytowałem sie kwestią Pedersena, jednakże dochodzę do wniosku, że absolutnie nie ma sie czym przejmować.
    Pedersena w Lesznie nie będzie. Takie strzelby wyjmuje się na początku a nie dokleja na końcu by dosłownie cała drużyna wcześniej skompletowana na określonych zasadach, poczuła się wyrolowana.
    Pedersena w Lesznie nie będzie- owe poniedziałkowe rozmowy są taki wyrazem: "zrobiliśmy wszystko by wypełnić obowiązujący kontrakt, lecz się nie udało"
    Na moje oko to klub chce doprowadzić do sytuacji, gdzie Duńczyk sam rezygnuje z kontraktu, gdyż w sytuacji odwrotnej może istnieje jednak zapis o zadośćuczynienia za zerwany przez klubową stronę kontrakt?

    Fajnie, że Janusz jest z nami- Jego tłumaczenia były dość enigmatyczne, te kwestie związane ze stadionem...
    Mimo iż kontrakt tylko jednoroczny- uważam, że zostanie tu na 2-3 sezony minimum.
    Chyba po tych kilku latach prosperity medalowej w Tarnowie, gdzie z sukcesem druzyny nie zrobiono nic- Kołodziej ma dosyć tamtego środowiska.
    Dobrze, że nie trafił do nas na sezon 2016- nas też miałby dosyć .

    pozdrawiam serdecznie z Leszna

    Ja również uważam że Janek na spokojnie bez Emocji zostanie tutaj z 2 moze 3 sezony, ale pod warunkiem ze Tarnów nie awansuje , i za to trzymam kciuki trzymam kciuki za Skrzydlewskiego i jego Lódź , żeby awansowali i zamkneli droge Uni Tarnów do awansu
    na szczescie jest jeszczee Gdańsk który też wygląda mocno , wiec mysle ze Tarnów nie da rady za rok wrócic

    Myśle ze Janek odzyska blask wiosną, wie ze w Lesznie ma warunki na powrót do elitarnego ścigania ,do tego dochodzi DPŚ , na prawde myśle że Janek jeszcze raz podejmie wyzywanie powrotu na szczyt swoich umiejetności ,oraz powrotu do GP

    o dzika jestem spokojny , w poniedziałek sie pozegnają

    mamy fajny ,swietny skład !Janek Emil Piter Zengi , każdy z chłopaków potrafi trzymać świetny klimat i wierzę że to bedzie Team Spiryt!

    tylko nie zapeszać , i trzymać kciuki ,za rok bedzie dobrze

    jedno "ale" do zarządu ....DOGADAJCIE SIE Z KIBICAMI SEKTOR S POTRZEBNY!!
    musi być klimat na stadionie

  12. Powrót do góry    #1090
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Przez chwilę zirytowałem sie kwestią Pedersena, jednakże dochodzę do wniosku, że absolutnie nie ma sie czym przejmować.
    Pedersena w Lesznie nie będzie. Takie strzelby wyjmuje się na początku a nie dokleja na końcu by dosłownie cała drużyna wcześniej skompletowana na określonych zasadach, poczuła się wyrolowana.
    Pedersena w Lesznie nie będzie- owe poniedziałkowe rozmowy są taki wyrazem: "zrobiliśmy wszystko by wypełnić obowiązujący kontrakt, lecz się nie udało"
    He, he. Coś mi się wydaje, ze Nicki wyciągnie jeszcze troszkę kasy z Unii.

    Czy wy na poważnie myślicie, ze Nicki przyjeżdża do Rusieckiego ot tak pogadać sobie przy kawie ?

    W środowisku ludzie boki zrywają, ze Rusiecki taki kontrakt z Nickim podpisał, ze teraz musi mu spora kasę przelać na konto, na przygotowanie do sezonu.

    Się okazuje, że Nicki woła od innych klubów w ciul kasy ponieważ w Lesznie może dostać sporą sumkę bez wyjeżdżania na tor. Nowym uzgodnieniom podlega tylko punktówka Nickiego. A reszta, w tym kasa na przygotowanie do sezonu, jest ważna. I teraz, jak Nicki nie załapie się do innego klubu, to kasuje Ruska na konkretną kwotę i czeka w sezonie pod telefonem na powołanie do meczu. Rzecz jasna może się nie doczekać, ale kasę może wydębić od Rusieckiego.

    Jak na moje, to Nicki jedzie gadać z Rusieckim, ile ten mu odpali za dobrowolne rozwiązanie umowy. Wtedy to skalkuluje z tym co mu oferują inne kluby, i podejmie decyzje. Jak się Rusiecki będzie stawiał to Nicki zgodnie z kontraktem poprosi o przelew na konto. Ale w SE w sezonie 2017 sobie nie pojeździ. No chyba, żeby w Lesznie przydarzyło się jakieś nieszczęście. Jak Rusiecki będzie chciał sprawie łeb ukręcić to da Nickiemu ze 200 tys. plus zgoda na rozwiązanie kontraktu. A wtedy Nicki będzie mógł podpisać w Czewie czy Rybniku, gdzie otrzyma jakieś 300 tys za podpis, i miejsce w drużynie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1091
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    The King Has Returned

    Czekałem kilka lat i nareszcie się doczekałem Witaj w Lesznie Janek.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    elgato (04-11-2016)

  15. Powrót do góry    #1092
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Dzieki Mariuszku coz bysmy zrobili bez Ciebie... tzn twoich spekulcji/przypuszczen... bo przeciez robisz to co zwykle...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  16. Powrót do góry    #1093
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja również uważam że Janek na spokojnie bez Emocji zostanie tutaj z 2 moze 3 sezony, ale pod warunkiem ze Tarnów nie awansuje , i za to trzymam kciuki trzymam kciuki za Skrzydlewskiego i jego Lódź , żeby awansowali i zamkneli droge Uni Tarnów do awansu
    na szczescie jest jeszczee Gdańsk który też wygląda mocno , wiec mysle ze Tarnów nie da rady za rok wrócic

    Myśle ze Janek odzyska blask wiosną, wie ze w Lesznie ma warunki na powrót do elitarnego ścigania ,do tego dochodzi DPŚ , na prawde myśle że Janek jeszcze raz podejmie wyzywanie powrotu na szczyt swoich umiejetności ,oraz powrotu do GP

    o dzika jestem spokojny , w poniedziałek sie pozegnają

    mamy fajny ,swietny skład !Janek Emil Piter Zengi , każdy z chłopaków potrafi trzymać świetny klimat i wierzę że to bedzie Team Spiryt!

    tylko nie zapeszać , i trzymać kciuki ,za rok bedzie dobrze

    jedno "ale" do zarządu ....DOGADAJCIE SIE Z KIBICAMI SEKTOR S POTRZEBNY!!
    musi być klimat na stadionie

    Mamy Pawlickiego więc o spiryt nie musimy się martwić.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1094
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Dzieki Mariuszku coz bysmy zrobili bez Ciebie... tzn twoich spekulcji/przypuszczen... bo przeciez robisz to co zwykle...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Oczywiście, że to tylko moje spekulacje.

    A wy macie prawo myśleć, ze Nicki z Rusieckim, wypiją herbatkę, pogadają o starych polakach i się w zgodzie rozjadą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Coś mi się wydaje, ze Nicki wyciągnie jeszcze troszkę kasy z Unii.

    Czy wy na poważnie myślicie, ze Nicki przyjeżdża do Rusieckiego ot tak pogadać sobie przy kawie ?

    W środowisku ludzie boki zrywają, ze Rusiecki taki kontrakt z Nickim podpisał, ze teraz musi mu spora kasę przelać na konto, na przygotowanie do sezonu.

    Się okazuje, że Nicki woła od innych klubów w ciul kasy ponieważ w Lesznie może dostać sporą sumkę bez wyjeżdżania na tor. Nowym uzgodnieniom podlega tylko punktówka Nickiego. A reszta, w tym kasa na przygotowanie do sezonu, jest ważna. I teraz, jak Nicki nie załapie się do innego klubu, to kasuje Ruska na konkretną kwotę i czeka w sezonie pod telefonem na powołanie do meczu. Rzecz jasna może się nie doczekać, ale kasę może wydębić od Rusieckiego.

    Jak na moje, to Nicki jedzie gadać z Rusieckim, ile ten mu odpali za dobrowolne rozwiązanie umowy. Wtedy to skalkuluje z tym co mu oferują inne kluby, i podejmie decyzje. Jak się Rusiecki będzie stawiał to Nicki zgodnie z kontraktem poprosi o przelew na konto. Ale w SE w sezonie 2017 sobie nie pojeździ. No chyba, żeby w Lesznie przydarzyło się jakieś nieszczęście. Jak Rusiecki będzie chciał sprawie łeb ukręcić to da Nickiemu ze 200 tys. plus zgoda na rozwiązanie kontraktu. A wtedy Nicki będzie mógł podpisać w Czewie czy Rybniku, gdzie otrzyma jakieś 300 tys za podpis, i miejsce w drużynie
    Ty facet to już głupszy nie będziesz...

    Ps.Zawodnicy swoje kontrakty przesyłają ci na maila czy faksem?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Dominik (04-11-2016)

  20. Powrót do góry    #1096
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    A tak apropo Mario to jak wiesz maksymalnie za podpis w SE oficjlanie to 150 tys wiec tyle moglby ewentualnie miec wpisane Nicki... cala reszta od sponsorow jest niesciagalna wiec skoncz bredzic...

    150 tys to zadna okragla sumka dla Nickiego by siedziec na lawie za to...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 04-11-2016 o 18:50
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (04-11-2016)

  22. Powrót do góry    #1097
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A tak apropo Mario to jak wiesz maksymalnie za podpis w SE oficjlanie to 150 tys wiec tyle moglby ewentualnie miec wpisane Nicki... cala reszta od sponsorow jest niesciagalna wiec skoncz bredzic...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ciekawe co Nicki teraz zrobi. Dobrze żyje z Rusieckim. Jakby jednak został to Spider zostanie niezle *********.

  23. Powrót do góry    #1098
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    UNIA LESZNO 2017



    Foto z Twittera morrisdoe.

    Super fotka wg mnie

    Edit:
    "Kurczę no szkoda, że nie ma Damiana Balińskiego. Mojego kolegi z pary, z okresu mojego poprzedniego pobytu w Lesznie. Okno transferowe jest jeszcze otwarte, więc wszystko się może zdarzyć – żartował wspominając czasy, kiedy w parze z ikoną leszczyńskiego klubu stworzył najskuteczniejszy duet w PGE Ekstralidze"

    Moze nie wszystko stracone. Fajnie gdyby Damian Balinski wrocil do Unii. W jednym z wywiadow mowil ze jest gotow walczyc o miejsce w skladzie.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 04-11-2016 o 19:02

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (04-11-2016), Martines (05-11-2016), macropus (04-11-2016), welna (04-11-2016)

  25. Powrót do góry    #1099
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Emil na Twitterze też zadowolony

    emil.JPG

    To co. Kołodziej w Elce już w ten poniedziałek czy za tydzień?

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Aussie (04-11-2016)

  27. Powrót do góry    #1100
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  28. Powrót do góry    #1101
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...587a22b5d0.jpg

    Foto z Twittera morrisdoe.

    Super fotka wg mnie

    Edit:
    "Kurczę no szkoda, że nie ma Damiana Balińskiego. Mojego kolegi z pary, z okresu mojego poprzedniego pobytu w Lesznie. Okno transferowe jest jeszcze otwarte, więc wszystko się może zdarzyć – żartował wspominając czasy, kiedy w parze z ikoną leszczyńskiego klubu stworzył najskuteczniejszy duet w PGE Ekstralidze"

    Moze nie wszystko stracone. Fajnie gdyby Damian Balinski wrocil do Unii. W jednym z wywiadow mowil ze jest gotow walczyc o miejsce w skladzie.
    Wiele bym oddał by to zobaczyć.
    Ale.. wynik się liczy.
    Nie mniej- gdyby jakimś astralnym cudem Bali w 2017 zastartował u nas z Jankiem w parze- Cały seon ani razu nie marudziłbym na naszą Unienkę... nawet Pawlickiemu dałbym spokój, a po każdej porażce dumny jak paw wypisywałbym tu na forum "NIC SIĘ NIE STAŁO!".

    Dawać Balona!
    pozdrawiam z Leszna

  29. Powrót do góry    #1102
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...587a22b5d0.jpg

    Foto z Twittera morrisdoe.

    Super fotka wg mnie

    Edit:
    "Kurczę no szkoda, że nie ma Damiana Balińskiego. Mojego kolegi z pary, z okresu mojego poprzedniego pobytu w Lesznie. Okno transferowe jest jeszcze otwarte, więc wszystko się może zdarzyć – żartował wspominając czasy, kiedy w parze z ikoną leszczyńskiego klubu stworzył najskuteczniejszy duet w PGE Ekstralidze"

    Moze nie wszystko stracone. Fajnie gdyby Damian Balinski wrocil do Unii. W jednym z wywiadow mowil ze jest gotow walczyc o miejsce w skladzie.
    Janek na tym zdjeciu wydaje się patrzeć i sobie myśli. .." ja tutaj znów muszę fruwac, to miejsce to mój drugi dom " lub
    "Wróciłem Ja, wracamy do gry o Złoto "

    Fotka kapitalna

  30. Powrót do góry    #1103
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2014
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 10 postach
    Ewentualnie "Jakoś ten rok tu przebimbam a potem wracam do Tarnowa"

  31. Powrót do góry    #1104
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez macasm Zobacz posta
    Ewentualnie "Jakoś ten rok tu przebimbam a potem wracam do Tarnowa"
    Tarnów nie awansuje

  32. Powrót do góry    #1105
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Janek całe życie w Unii

  33. Powrót do góry    #1106
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    UNIA LESZNO 2017

    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 04-11-2016 o 20:01

  34. Powrót do góry    #1107
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tarnów nie awansuje
    Chyba żartujesz!
    Takim składem nie są w stanie zrobić trzeciego miejsca w PLŻ?

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi WaluS za jego przydatny post!

    istanbul (05-11-2016)

  36. Powrót do góry    #1108
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez WaluS Zobacz posta
    Chyba żartujesz!
    Takim składem nie są w stanie zrobić trzeciego miejsca w PLŻ?
    Trzecie zrobi
    Ale potrzeba pierwsze lub drugie, tym razem Łódź awansuje, bo za rok Nowy stadion

  37. Powrót do góry    #1109
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Coś mi się wydaje, ze Nicki wyciągnie jeszcze troszkę kasy z Unii.

    Czy wy na poważnie myślicie, ze Nicki przyjeżdża do Rusieckiego ot tak pogadać sobie przy kawie ?

    W środowisku ludzie boki zrywają, ze Rusiecki taki kontrakt z Nickim podpisał, ze teraz musi mu spora kasę przelać na konto, na przygotowanie do sezonu.

    Się okazuje, że Nicki woła od innych klubów w ciul kasy ponieważ w Lesznie może dostać sporą sumkę bez wyjeżdżania na tor. Nowym uzgodnieniom podlega tylko punktówka Nickiego. A reszta, w tym kasa na przygotowanie do sezonu, jest ważna. I teraz, jak Nicki nie załapie się do innego klubu, to kasuje Ruska na konkretną kwotę i czeka w sezonie pod telefonem na powołanie do meczu. Rzecz jasna może się nie doczekać, ale kasę może wydębić od Rusieckiego.

    Jak na moje, to Nicki jedzie gadać z Rusieckim, ile ten mu odpali za dobrowolne rozwiązanie umowy. Wtedy to skalkuluje z tym co mu oferują inne kluby, i podejmie decyzje. Jak się Rusiecki będzie stawiał to Nicki zgodnie z kontraktem poprosi o przelew na konto. Ale w SE w sezonie 2017 sobie nie pojeździ. No chyba, żeby w Lesznie przydarzyło się jakieś nieszczęście. Jak Rusiecki będzie chciał sprawie łeb ukręcić to da Nickiemu ze 200 tys. plus zgoda na rozwiązanie kontraktu. A wtedy Nicki będzie mógł podpisać w Czewie czy Rybniku, gdzie otrzyma jakieś 300 tys za podpis, i miejsce w drużynie
    A czy bodajże od 2-3 sezonów w ekstralidze nie obowiązuje jednolity ściśle określony formularz kontraktu??

  38. Powrót do góry    #1110
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cieszy mnie to, ze Janek oficjalnie juz u nas. To chyba najlepszy z mozliwych transferow tego roku. Czy na rok czy na dluzej, niewazne. Tym bedziemy sie martwic za rok. Zwlaszcza ze wielu zawodnikow podpisuje tylko na rok.
    Mocni beda tez Gorzow i ZG, Torun stracil chyba najwiecej. Raz ze odszedl Vaculik, dwa ze Pawelek jest juz seniorwm. Najwieksza niewiadoma to Sparta. Znowu bedzie ciekawie
    Czekam na ogloszenie twrminarza i planowanie przyjazdow do Leszna. Oraz do Wrocka w roli kibica gosci

  39. Powrót do góry    #1111
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Trzecie zrobi
    Ale potrzeba pierwsze lub drugie, tym razem Łódź awansuje, bo za rok Nowy stadion
    Trzecie w zupełności wystarcza do awansu
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  40. Powrót do góry    #1112
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A tak apropo Mario to jak wiesz maksymalnie za podpis w SE oficjlanie to 150 tys wiec tyle moglby ewentualnie miec wpisane Nicki... cala reszta od sponsorow jest niesciagalna wiec skoncz bredzic...

    150 tys to zadna okragla sumka dla Nickiego by siedziec na lawie za to...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

    Prezesem nie mógłbyś jednak być.

    No, wróć, może mógłbyś. Ale żadnej gwiazdy speedwaya nie dałbyś rady zakontraktować.

    Każdy kontrakt sponsorski, ma prawo (powinien) być załączony do kontraktu głównego. Oraz kopia powinna być w SE i PZM. Klub może zawodnikowi płacić nie więcej niż te 150 tys za przygotowanie do sezonu. Ale również klub może znaleźć zawodnikowi sponsora, który zobowiąże się pokryć jakąś część wynagrodzenia. tyle tylko, że musi ten fakt zarejestrować. I wtedy taki kontrakt jest w pelni wymagalny i obciąża klub w procesie licencyjnym.

    Dlatego własnie niektórzy prezesi robią taki manewr jak Zmora w Gorzowie, że strony udają, iż to sam zawodnik znalazł sobie sponsora na określoną kwotę. Dla klubu to lepiej bo nie obciąża procesu licencyjnego. Zawodnicy często daj się skusić na taki tryb, ponieważ od sponsora dostają z rehuły (kwestia ustaleń) określoną kwotę w ustalonym czasie. I nie trzeba o te pieniądze zabijać się na torze. Minus tego taki, że jak sponsor nawali to nie ma komu sie poskarżyć, jedyne co można to zakładać sprawę w sądzie i czekac latami na rozstrzygnięcie sporu.

    Domyślam się tylko, że akurat Nicki mial ta umowę zgodnie z zasadami. Bo inaczej po co jechałby truć doopę Rusieckiemu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1113
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    UNIA LESZNO 2017

    Skoro Kolodziej w Unii to przypomnijmy sobie streszczenie 2010 by Patrol91

    https://youtu.be/oh-pxFgHS90

    Sezon 2011 takze fajnie wspomniec.



    Pytanie do Patrol91: czy pracujesz nad sezonem 2016 i jak idzie praca? Pewnie malo pozytywnego materialu
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 04-11-2016 o 22:02

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (04-11-2016)

  43. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Mario nie domyslaj sie juz bo jak zwykle nic madrego i zgodnego z faktami z tych Twoich domyslow nie wynika...

    Ale jak zwykle uparcie probujesz...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  44. Powrót do góry    #1115
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Czekam na ogloszenie twrminarza i planowanie przyjazdow do Leszna. Oraz do Wrocka w roli kibica gosci
    A orientujesz się ci tam w Wałbrzychu słychać w spr żużla, dawno nie było żadnego info w mediach, a szczerze mówiąc bardziej mnie to interesuje niż gry milionerów

  45. Powrót do góry    #1116
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Każdy kontrakt sponsorski, ma prawo (powinien) być załączony do kontraktu głównego. Oraz kopia powinna być w SE i PZM.
    Masz jakiś paragraf na to? Bo pierwszy raz takie bajki słyszę. Przecież to jest sprzeczne z całą ideą regulaminu finansowego.

  46. Powrót do góry    #1117
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    A orientujesz się ci tam w Wałbrzychu słychać w spr żużla, dawno nie było żadnego info w mediach, a szczerze mówiąc bardziej mnie to interesuje niż gry milionerów
    No to mnie teraz zaskoczyles.... chodzi o planowana budowe toru zuzlowego? Temat chyba przynajmniej na jakis czas umarl. Pare tygodni temu ptzejezdzalem tamtedy i nic sie nie dzieje. Szczerze to watpie zeby cos powstalo, mialo byc rok czy dwa lata temu ale dalej cisza. Swego czasu dzieciaki osmieszali rowiesnikow z kraju w zawodach na minitorach nie majac swojego. Miala byc budowa toru ale na planach sie cjyba skonczylo.
    Niestety po upadku kopaln nie ma klimatu dla sportu, tymbardziej tak kosztogennwgo jak zuzel. Z ciekawostek to zuzel istnial w Walbrzychu w latach 50-tych

  47. Powrót do góry    #1118
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Coś mi się wydaje, ze Nicki wyciągnie jeszcze troszkę kasy z Unii.

    Czy wy na poważnie myślicie, ze Nicki przyjeżdża do Rusieckiego ot tak pogadać sobie przy kawie ?

    W środowisku ludzie boki zrywają, ze Rusiecki taki kontrakt z Nickim podpisał, ze teraz musi mu spora kasę przelać na konto, na przygotowanie do sezonu.

    Się okazuje, że Nicki woła od innych klubów w ciul kasy ponieważ w Lesznie może dostać sporą sumkę bez wyjeżdżania na tor. Nowym uzgodnieniom podlega tylko punktówka Nickiego. A reszta, w tym kasa na przygotowanie do sezonu, jest ważna. I teraz, jak Nicki nie załapie się do innego klubu, to kasuje Ruska na konkretną kwotę i czeka w sezonie pod telefonem na powołanie do meczu. Rzecz jasna może się nie doczekać, ale kasę może wydębić od Rusieckiego.

    Jak na moje, to Nicki jedzie gadać z Rusieckim, ile ten mu odpali za dobrowolne rozwiązanie umowy. Wtedy to skalkuluje z tym co mu oferują inne kluby, i podejmie decyzje. Jak się Rusiecki będzie stawiał to Nicki zgodnie z kontraktem poprosi o przelew na konto. Ale w SE w sezonie 2017 sobie nie pojeździ. No chyba, żeby w Lesznie przydarzyło się jakieś nieszczęście. Jak Rusiecki będzie chciał sprawie łeb ukręcić to da Nickiemu ze 200 tys. plus zgoda na rozwiązanie kontraktu. A wtedy Nicki będzie mógł podpisać w Czewie czy Rybniku, gdzie otrzyma jakieś 300 tys za podpis, i miejsce w drużynie
    No wreszcie!!! Tyle czasu czekałem na komentarz osoby ze "środowiska" znającego zapiski kontraktu Nickiego

    PS: Odbiegając od tematu czy to jest KK507 w wersji żeńskiej?


    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 04-11-2016 o 23:43

  48. Powrót do góry    #1119
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ty facet to już głupszy nie będziesz...

    Ps.Zawodnicy swoje kontrakty przesyłają ci na maila czy faksem?
    No coś Ty? To Mariusz im pisze te kontrakty i rozsyła gdzie trzeba, a zawodnicy i kluby nolens volens je parafują ....
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Powrót do góry    #1120
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    A kolega 1marcin60 jest jeszcze aktywny na forum, czy założył konto we wrześniu tylko po to, żeby posiać trochę fermentu w kwestiach transferowych? Obiecałem mu w październiku, że w listopadzie przypomnę mu jak bardzo się mylił, a pamięć mam dobrą. Przypomnijmy sobie więc, jak miał wyglądać skład Unii Leszno w sezonie 2017:

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    1. Pawlicki
    2. Pawlicki
    3. Emil
    4. Zengota
    5. Pedersen
    Wcześniej kolega pisał jeszcze, że:

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Pająk wcześniej podziękował, Dudek podpisał w Zielonej a Toruń sprzątnął Kołodzieja. Więc wypadałoby się z Nickim przeprosić jak się o utrzymanie nie chce jechać I jeszcze o Przemka w Gorzowie zapytać.

  50. Powrót do góry    #1121
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Pewnie już zakończył swoją błyskotliwą karierę...

    Chyba, że tak jak mi obiecał po tym jak okaże się że Pajak zostanie w Lesznie miał przez miesiąc dać sobie spokój z Forum...


    A poniżej artykuł o relacji Rusiecki-Kurtz z pozdrowieniem dla użytkownika Peter Kildemand co to twierdził że Brady jechał w kombinezonie Batchelora w SGP i z Rusieckim i Polcopperem nic wspólnego nie ma...

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/643...elefon-od-unii
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 05-11-2016 o 11:24
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (05-11-2016), Dominik (05-11-2016), macropus (05-11-2016)

  52. Powrót do góry    #1122
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To ja korzystajac z okazji pozdrawiam strazaka, co to pisal, ze Kolodzieja nikt nie w elidze nie bedzie chcial, bo jest zawodnikiem wypalonym, nieambitnym, do tego zwlaszcza Rusek go nie bedzie chcial po ostatnich wystepach JK na Smoku.

    A tego jestem pewien, ze wlasnie na tym torze bedzie wymiatal nie gorzej niz na swoim wcale nie ulubionym lotnisku w Tarnowie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Aussie (05-11-2016), macropus (05-11-2016)

  54. Powrót do góry    #1123
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Pewnie już zakończył swoją błyskotliwą karierę...

    Chyba, że tak jak mi obiecał po tym jak okaże się że Pajak zostanie w Lesznie miał przez miesiąc dać sobie spokój z Forum...


    A poniżej artykuł o relacji Rusiecki-Kurtz z pozdrowieniem dla użytkownika Peter Kildemand co to twierdził że Brady jechał w kombinezonie Batchelora w SGP i z Rusieckim i Polcopperem nic wspólnego nie ma...

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/643...elefon-od-unii

    Drugi strazok. Znawca wszystkich klubów, zawodników, ich kontraktów......i tak dalij.

  55. Powrót do góry    #1124
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Ciekawiło mnie jakie będą echa transferu Kołodzieja w Przeglądzie - nie zawiodłem się Przypominam, że Sparta po transferach Lebiediewa i Bobera to "żużlowy Real Madryt" i "faworyt do tytułu mistrzowskiego".

    Niestety nie mamy tyle szczęścia, bo Kołodziej to "wzmocnienie bardziej w sferze mentalnej", Janusz musi także "sporo poprawić", a sam transfer to "żadna niespodzianka".

    Abstrahując już od tego, że "Cieślak znów odkrył talent" w postaci Thorssella. Chyba Thorssell ma syndrom polskiego piłkarza - młody, zdolny, utalentowany, wiek 23 lata

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Phenomenon (05-11-2016)

  57. Powrót do góry    #1125
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    w sporcie, w ktorym mistrzem zostaje 45 latek, a inni do czolowki dobijaja w wieku 30 lat to faktycznie, taki Jacob jest wciaz mlody i ma perspektywy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •