Strona 121 z 174 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,445 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5401
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    masz kolego ego zbyt wystrzelone w kosmos.


    wiem, wiem... jesteś jedynym "rozumiejącym"... i twoja racja jest najbardziej Twojsza. ludzie, ktorzy mają inną opinie, są zwyczajnie głupi.


    kto powiedział, że to jest opinia wszystkich osób? Twoja interpretacja mojej wypowiedzi jest totalnie błędna. to były opinie zebrane od różnych osób z forum, ale nie przejmuj się - najlepszym pomyłki też się zdarzają

    ====



    niczego nie piłem... a już tym bardziej nie wywoływałem Ciebie do tablicy... ale skoro już jesteś to Ci wytłumaczę.... chodzi o to, że najpierw zrobiliśmy nagonkę na Pedersena... wyzywaliśmy go od świń... w TV nagadaliśmy, że to przez niego atmosfera jest *******... a teraz jak Kildemand nie trzepie 20pkt/mecz to "niech powalczą o skład"... fajnie... Pedersen powinien ściągnąć gacie i gołą dupę pokazać tym wszystkim kibicom... co najprawdopodobniej zrobi.


    np. kolega sobotch wypowiada się

    zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%... nie ma gwarancji startów w kontraktach, ale towarzystwo wzajemnej adoracji jest i tak nietykalne... więc skoro np. taki Thomsen (nazwisko sobie wstaw jakie chcesz) musiałby upaśc na głowę... a np. Baliński, Musielak, Kaczmarek, Lis się ewakuowali (właśnie ze względu na tą nietykalność)... to kto Twoim zdaniem się zgodzi podawać ręczniki w wielkiej Unii Leszno? prawdopodobieństwo średniej na poziomie 0.000-0.500 jest spore. co ja za to mogę, że tego nie dostrzegasz?


    a co się tak przykliełes do biednego Thomsen'a?... chodziło o zawodników prezentujących ten sam poziom... jakbyś się tak nie denerwował to może byś załapał za bardzo przypieprzasz się do szczegółów a kontekstu nie łapiesz...


    głupie żarty się Ciebie trzymają... więc przypomnę:
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4190
    Musielaka odstrzelili, a Smektała to junior... kolejny na liście jest kto? Piter Kildemand? czy Grześ Zengota co 1.800 wykręcił i dupę nam ratował?

    jak jeszcze Ci mało... to przypomnij sobie 30 kwietnia z Falubazem... z tej perspektywy to że juniorzy "robli z nim co chcieli" wcale już takiej ujmy Zengocie nie przynosi. geniusz taktyki Piotr Baron tego nie widział... i urządził casting pt "w meczu pojedzie lepszy" - atmosfera się ****ała i wypadło na Pederena (jak zwykle zresztą).


    Baron miał przyjść, żeby skończyło się kolesiostwo i żeby zrobić porządek z torem...

    co do toru... to w meczu z falubazem było ok... a w kolejnym meczu Baron "odkrył" że w lidze mamy komisarzy... do Wrocławia nie przyjezdzali?
    co do kolesiostwa... nie zamierzam nawet strzępić języka.

    kogo na rezerwę? juniorzy? Trofimov? jesteśmy najlepsi w szkoleniu młodzieży, czy w pierdoleniu o szkoleniu?


    rzucanie dupą i wychodzenie z konferencji to w mojej ocenie przedszkole, ale oczywiście masz prawo twierdzić, że dał popalić pismakowi.
    Ja pie..ole ty naprawde masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ! Czy to ja pierwszy rzucilem nazwiskiem Thomsena? Ktos o nim wspomnial a ty od razu to podlapales.
    Kolejny twoj popis to srednie z tamtego roku? A co to ma do tego kto mial usiasc na lawce? Za zaslugi sie tu jezdzi w pietwszym skladzie? Zengota byl bez formy i tyle. I co z tego jaka mial srednia? Na treningach byla lipa i tyle.
    Skad ty mozesz wiedziec kto podejmuje decyzje w klubie. Ze niby Baron? A skad ta pewnosc? A moze Rusiecki? Wiec gadanie ze ma zrobic porzadek z torem i w parkingu nie jest takie oczywiste.
    O moje ego sie nie martw. Sam masz obawy o swoje zdrowie, ja tylko noe zaprzeczylem

  2. Powrót do góry    #5402
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ja pie..ole ty naprawde masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ! Czy to ja pierwszy rzucilem nazwiskiem Thomsena? Ktos o nim wspomnial a ty od razu to podlapales.
    Thomsen TO BYŁ TYLKO PRZYKŁAD (tłumaczyłem to powyżej). czy Ty kolego po polsku dajesz radę, czy w tym Wałbrzychu po niemiecku się mówi na codzień?

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Kolejny twoj popis to srednie z tamtego roku? A co to ma do tego kto mial usiasc na lawce? Za zaslugi sie tu jezdzi w pietwszym skladzie? Zengota byl bez formy i tyle. I co z tego jaka mial srednia? Na treningach byla lipa i tyle.
    jak Doyle wykręci 2.500 na bieg nikt nie będzie chciał kupić... za to wszyscy się rzucą na Kildemanda co wykręcił 1.400?

    jakbyś miał pojęcie o sporcie to wiedziałbyś, że na treningach / sparingach... nikt nie jedzie na 100% ( a przynajmniej nikt z czołówki ).

    Idąc Twoim tokiem rozumowania mielibyśmy Musielaka na pozycji lidera... przecież na treningach wymiatał... prawie 3.000 na bieg... a teraz byśmy znowu myśleli o barażach.


    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Skad ty mozesz wiedziec kto podejmuje decyzje w klubie. Ze niby Baron? A skad ta pewnosc? A moze Rusiecki? Wiec gadanie ze ma zrobic porzadek z torem i w parkingu nie jest takie oczywiste.
    odcieło Ci "zasilanie"? Rusiecki robi tor? traktorem jeździ? co Ty chłopie **********? czy Baron przywlekł ze sobą swojego prywatnego toromistrza?

  3. Powrót do góry    #5403
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Dobry Wieczór ,

    Ja chciałem tylko powiedzieć że zamawiam Falubaz w półfinale ( Ale są słabiutcy)


    Dobranoc.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #5404
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    Thomsen TO BYŁ TYLKO PRZYKŁAD (tłumaczyłem to powyżej). czy Ty kolego po polsku dajesz radę, czy w tym Wałbrzychu po niemiecku się mówi na codzień?


    jak Doyle wykręci 2.500 na bieg nikt nie będzie chciał kupić... za to wszyscy się rzucą na Kildemanda co wykręcił 1.400?

    jakbyś miał pojęcie o sporcie to wiedziałbyś, że na treningach / sparingach... nikt nie jedzie na 100% ( a przynajmniej nikt z czołówki ).

    Idąc Twoim tokiem rozumowania mielibyśmy Musielaka na pozycji lidera... przecież na treningach wymiatał... prawie 3.000 na bieg... a teraz byśmy znowu myśleli o barażach.



    odcieło Ci "zasilanie"? Rusiecki robi tor? traktorem jeździ? co Ty chłopie **********? czy Baron przywlekł ze sobą swojego prywatnego toromistrza?
    Nie mowie o robieniu toru tylko decyzjach kto ma jechac w meczu !
    Brawo geniuszu za twoje rozumowanie: na treningach sie nie jezdzi na 100%. No brawo. Czyli Zengota walil w uja, celowo jezdzil slabo, dawal sie objezdzac juniorom. A to niedobry Grzes, a tak go lubie
    Jeszczevraz sie pytam: co maja srwdnie z zeszlego roku do obecnego? Czy my rozmawiamy o transferach czy walce o sklad? Nie widzisz roznicy?
    Musielak na treningavh i sparungach jezdzil dobrze, nawet bardzo. I dlatego zalapal sie do skladu. Jakby jechal w sparingach padake to by grzal lawe. Kolejna ciezka rzecz do zrozumienia?

    Ps swietnoe sobie radze z polskim, jak widac lepiej niz ty bo dalej nie ogarniasz tego o czym dyskutujesz

  5. Powrót do góry    #5405
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta

    Jankes wychowuje młodych, po to żeby ich wysłać do Torunia, Zielonej Góry, Gniezna i Rawicza. A rezerwowym w Lesznie ma być Thomsen. wtf?
    leszczyńska młodzież jest za szybka? psuli by atmosfere.
    Ja pierwszy napisałem o Andersie. Od tego jest forum by rozmawiać na różne tematy i w mojej opinii kierunek dobry,a Twoim zdaniem nie. Tyle.
    Uwazam,ze żaden Tobiasz czy Damian nie wróci do Leszna walczyć o skład , a rzeczą jasną jest ,ze każdy na tym forum by chciał mieć możliwie najbardziej "leszczyński" skład i taki powrót jednego czy drugiego na pewno by cieszył. Każdy chciałby Damiana z najlepszych jego czasów,gdzie bywał filarem Unii czy Tobiasza z czasów gdzie rządził razem z Piotrem w parze jako juniorzy. Czas niestety ucieka i ani jeden,ani drugi nie prezentują formy która by gwarantowała wysoki poziom sportowy. Poza tym przerabialiśmy juz temat gdy oboje walczyli o skład i dobrze wiesz jak to wyglądało. Młodzież? Nasza młodzież która Jankes szkoli niech najpierw zdobędzie doświadczenie w niższych ligach,bo nie widzę Trofimowa ktory miałby pełnić rolę rezerwowego wskakującego do składu np. na miesiąc za kogoś z seniorki.
    Dlaczego Thomsen? Juz pisałem.
    Młody,ambitny chłopak , ktory sie rozkręca z sezonu na sezon. Potrafi wrócić w dobrym stylu po ciężkiej kontuzji. Młodzież ,młodzieżą,ale osobiście trochę z zazdrością spoglądam na Wrocław ktory z Lebiediewa czy Milika zrobił mega zawodników.
    I zawsze bede zwolennikiem by zawodnikiem rezerwowym był młody,ambitny zawodnik pokroju Thomsena czy Kurtza ,a nie taki zawodnik jak Zengi,bo to na prawdę chory pomysł. A Ty sugerujesz by tą funkcję pełnił jakiś młody spod skrzydeł Jankesa?
    Kto? Szlauderbach? Lis ? Trofimow? Słabo widzę sytuacje w której ktoś wypada ze składu na miesiąc i jedziemy z młodym w składzie? Albo może myślisz inaczej.... by Smyk czy Domin wylądował na seniorce? Super. Tylko tym wariantem osłabiamy nasza mocną pare juniorska która za rok bedzie ponownie jedna z silniejszych,jesli nie najsilniejszą. Dla mnie Twoja opcja jest słaba,ale zamysł jak najbardziej dobry.
    I podkreślam,ze tylko gdybam od tego jest forum.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-07-2017 o 21:21

  6. Powrót do góry    #5406
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ja pierwszy napisałem o Andersie. Od tego jest forum by rozmawiać na różne tematy i w mojej opinii kierunek dobry,a Twoim zdaniem nie. Tyle.
    Uwazam,ze żaden Tobiasz czy Damian nie wróci do Leszna walczyć o skład , a rzeczą jasną jest ,ze każdy na tym forum by chciał mieć możliwie najbardziej "leszczyński" skład i taki powrót jednego czy drugiego na pewno by cieszył. Każdy chciałby Damiana z najlepszych jego czasów,gdzie bywał filarem Unii czy Tobiasza z czasów gdzie rządził razem z Piotrem w parze jako juniorzy. Czas niestety ucieka i ani jeden,ani drugi nie prezentują formy która by gwarantowała wysoki poziom sportowy. Poza tym przerabialiśmy juz temat gdy oboje walczyli o skład i dobrze wiesz jak to wyglądało. Młodzież? Nasza młodzież która Jankes szkoli niech najpierw zdobędzie doświadczenie w niższych ligach,bo nie widzę Trofimowa ktory miałby pełnić rolę rezerwowego wskakującego do składu np. na miesiąc za kogoś z seniorki.
    Dlaczego Thomsen? Juz pisałem.
    Młody,ambitny chłopak , ktory sie rozkręca z sezonu na sezon. Potrafi wrócić w dobrym stylu po ciężkiej kontuzji. Młodzież ,młodzieżą,ale osobiście trochę z zazdrością spoglądam na Wrocław ktory z Lebiediewa czy Milika zrobił mega zawodników.
    I zawsze bede zwolennikiem by zawodnikiem rezerwowym był młody,ambitny zawodnik pokroju Thomsena czy Kurtza ,a nie taki zawodnik jak Zengi,bo to na prawdę chory pomysł. A Ty sugerujesz by tą funkcję pełnił jakiś młody spod skrzydeł Jankesa?
    Kto? Szlauderbach? Lis ? Trofimow? Słabo widzę sytuacje w której ktoś wypada ze składu na miesiąc i jedziemy z młodym w składzie? Albo może myślisz inaczej.... by Smyk czy Domin wylądował na seniorce? Super. Tylko tym wariantem osłabiamy nasza mocną pare juniorska która za rok bedzie ponownie jedna z silniejszych,jesli nie najsilniejszą. Dla mnie Twoja opcja jest słaba,ale zamysł jak najbardziej dobry.
    I podkreślam,ze tylko gdybam od tego jest forum.
    widzisz... i to jest rozmowa na poziomie....

    możemy spróbować z Thomsena zrobić zawodnika (nie mam nic przeciwko - nigdy nie powiedziałem że Thomsen sam w sobie to jest kierunek zły)... możemy spróbować z Trofimova... jest kilka innych opcji... są też młodzi adepci Romana. tylko żeby zrobić z kogoś zawodnika to on musi się scigać, tak jak np. Milik... jak Thomsen (albo ktoś inny) ma grzać ławę, to jestem za tym żeby ich nie było w Lesznie.

    nie naturalnym jest dla mnie natomiast, ze zawsze w takim przypadku "sypiemy" listą życzeń: np. Kurz, Czugunow, Kildemand itp.. w sumie bez zastanowienia, czy przypadkiem nie mamy już kogoś takiego (np. był Lis i się zmył - to też tylko przykład). i moim zamierzeniem było tylko to poddać w wątpliwość. ja nie jestem od ustalania składu, od transferów.

    i tak... masz rację wstawienie Kubery i Smektały na pozycję seniorskie, przy braku porównywalnych armat jest strasznym osłabieniem... ale tutaj znowu... miał to być przykład działania długofalowego... a nie składu na sezon 2018.... to o czym pisałem to było moje wyobrażenie Unia Leszno. np. 2022. Chodziło o zapewnienie im płynnego przejścia do pozycji seniorskich, tak żeby nie zagineli gdzies jak Musielak... i wierze, ze pojawi się jakiś talent, ktory do tego czasu bylby w stanie zapenic sile formacji juniorskiej (np. Tymoteusz).

    nie wiem skąd się to panowie bierze, ze zle odczytujecie moje intencje... może faktycznie coś z moim jezykiem polskim jest nie do konca dobrze.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Nie mowie o robieniu toru tylko decyzjach kto ma jechac w meczu !
    Brawo geniuszu za twoje rozumowanie: na treningach sie nie jezdzi na 100%. No brawo. Czyli Zengota walil w uja, celowo jezdzil slabo, dawal sie objezdzac juniorom. A to niedobry Grzes, a tak go lubie
    Jeszczevraz sie pytam: co maja srwdnie z zeszlego roku do obecnego? Czy my rozmawiamy o transferach czy walce o sklad? Nie widzisz roznicy?
    Musielak na treningavh i sparungach jezdzil dobrze, nawet bardzo. I dlatego zalapal sie do skladu. Jakby jechal w sparingach padake to by grzal lawe. Kolejna ciezka rzecz do zrozumienia?

    Ps swietnoe sobie radze z polskim, jak widac lepiej niz ty bo dalej nie ogarniasz tego o czym dyskutujesz
    jedyne co potrafisz to wyzywać ludzi od "geniuszy". natomiast argumentów skleić nie potrafisz żadnych. wścieklizny jakiejś dostałeś?

    już raz mówiłem... ale dla Ciebie specjalnie powtórzę... czepiasz się szczegółów (kropek, przecinków, nazwisk) i przez to gubisz meritum sprawy.

    nie, Zengota specjalnie nie przegrywał... ale skoro nie wszyscy jadą na 100% (porozmawiaj z zawodnikami - wytłumaczą Ci dlaczego)... i skoro niektórzy jak Musielak jadą na 300% (sam wpadłeś na to dlaczego) to takie sparingi / treningi nie są wyznacznikiem niczego. trener / manager jest z zespołem i uwierz mi, że jak się na tym zna to wyłapie kto się nada a kto nie. zapytaj Cieślaka, dlaczego nie urządza konkursów/treningów pt. "walczymy o skład na następny mecz". Dlaczego jest w stanie zaufać takiej Pilskiej Parówie, która teraz wozi 3/4 ligi za plecami? Hampel na treningach specjalnie przegrywał?

    osobną sprawą jest, że sadzając Zengotę na ławie można było być pewnym, że wyjdzie cyrk - że winnym i tak będzie Pedersen. jakby Baron był lepszym managerem to by uniknął tej sytuacji. ale niestety nie jest.

    skład buduje się przed sezonem... kupuje się liderów, kupuje 2 linie, kupuje rezerwowych... każdy powinien znać swoje miejsce. tego zabrakło od początku sezonu. zamiast tego Baron urządzał konkursy piękności na treningach i sparingach. wyszło jak wyszło. sam jest winny tej "atmosfery". nikt inny.


    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Oczywiscie ze 6 seniorem bedzie jak to powiedziales, plastron, bo niby kto? Rownorzedny albo prawie rownorzedny senior sie nie zgodzi na taka role to jest chyba oczywiste
    to który z naszych 6 seniorów w tym sezonie jest plastronem? i jak to się stało że się zgodził?
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 12-07-2017 o 22:01

  7. Powrót do góry    #5407
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,191
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,929 w 3,241 postach
    "Robienie zawodnika" poprzez sadzanie go na ławie? Jak?
    przecież Lebiediew, Milik i Woźniak odpalili, bo dostawali szansę za szansą. Woźniak (abstrahując od początku tego sezonu) i Milik to cały sezonprzejeździli mimo - delikatnie mówiąc - średnich wyników, a nikomu nie przyszło do głowy żeby nie przedłużać z nimi kontraktów i dzisiaj są zbierane owoce tych decyzji. Tyle, że Wrocław to Wrocław i ciśnienie mniejsze niż w Lesznie.

    swoją drogą, przecież Thomsen od zaraz mógłby wskoczyć za Kildemanda, który ch*** jedzie...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    aphekz (12-07-2017)

  9. Powrót do góry    #5408
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    "Robienie zawodnika" poprzez sadzanie go na ławie? Jak?
    Pomijając już fakt, że z Thomsena nikt zawodnika robić nie musi, a w 2018 pewnie mógłby spokojnie załapać się do podstawowych składów co najmniej połowy drużyn z Ekstraligi. Piszę "mógłby", bo z Wybrzeża nikt go prawdopodobnie nie puści, dlatego że będą chcieli zbudować wokół niego drużynę, która powalczy o awans.

  10. Powrót do góry    #5409
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    "Robienie zawodnika" poprzez sadzanie go na ławie? Jak?
    w Lesznie tak potrafimy. ma czekać łaskawie na kontuzje 1.5 roku... a jak już się trafi ślepy los, to musi w meczu z np. Zieloną Górą w 4 startach walnąć 15 punktów. wtedy wszyscy będą szczęśliwi.

  11. Powrót do góry    #5410
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    widzisz... i to jest rozmowa na poziomie....

    możemy spróbować z Thomsena zrobić zawodnika (nie mam nic przeciwko - nigdy nie powiedziałem że Thomsen sam w sobie to jest kierunek zły)... możemy spróbować z Trofimova... jest kilka innych opcji... są też młodzi adepci Romana. tylko żeby zrobić z kogoś zawodnika to on musi się scigać, tak jak np. Milik... jak Thomsen (albo ktoś inny) ma grzać ławę, to jestem za tym żeby ich nie było w Lesznie.

    nie naturalnym jest dla mnie natomiast, ze zawsze w takim przypadku "sypiemy" listą życzeń: np. Kurz, Czugunow, Kildemand itp.. w sumie bez zastanowienia, czy przypadkiem nie mamy już kogoś takiego (np. był Lis i się zmył - to też tylko przykład). i moim zamierzeniem było tylko to poddać w wątpliwość. ja nie jestem od ustalania składu, od transferów.

    i tak... masz rację wstawienie Kubery i Smektały na pozycję seniorskie, przy braku porównywalnych armat jest strasznym osłabieniem... ale tutaj znowu... miał to być przykład działania długofalowego... a nie składu na sezon 2018.... to o czym pisałem to było moje wyobrażenie Unia Leszno. np. 2022. Chodziło o zapewnienie im płynnego przejścia do pozycji seniorskich, tak żeby nie zagineli gdzies jak Musielak... i wierze, ze pojawi się jakiś talent, ktory do tego czasu bylby w stanie zapenic sile formacji juniorskiej (np. Tymoteusz).

    nie wiem skąd się to panowie bierze, ze zle odczytujecie moje intencje... może faktycznie coś z moim jezykiem polskim jest nie do konca dobrze.
    Zgadzam się w 100% . Pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Nigdy tak na prawdę nie spróbowaliśmy Nowaka,bo nie było jak. Jeździł w tym Grudziądzu,ale i tak był za słaby na Ekstraligę,a dzisiaj jest najlepszym zawodnikiem 2 LŻ.
    Tobiasz mam wrazenie potrzebuje kroku do tyłu i powinien się "zresetować" w 1 LŻ. Przykład Mateusza Szczepaniaka pokazuje,ze kroczek po kroczku może zawodnik się odbudowywać i może za rok znajdą się chętni na niego by spróbował swoich sił w Ekstralidze (tym bardziej,ze z krajowymi wartościowymi zawodnikami jest problem).
    Jakaś hierarchia w drużynie musi być i taka zasadę wyznaje Cieślak i się z nią zgadzam. Nie może być drużyna zbudowana z 6 bardzo mocnych zawodnikow, bo drużyna wtedy juz drużyna nie bedzie,a sami wiemy jak ambitni są zawodnicy, poza tym inna kwestia:
    Pieniądze. Nie jeździ , nie zarabia.
    Dlatego Cieślak postawił na Thorsella i jako opcja rezerwowa uwazam to za dobre rozwiązanie. Ma kto liderować w tej drużynie i ciągnąć ten "wózek" , ma kto być tą drugą linia. Zaraz mi ktoś powie,ze na chwilę obecna są słabsi. Ok. Problem ich lezy gdzie indziej i ten problem nazywa się juniorzy.
    Dlatego dobór zawodnika rezerwowego też musi być dobrze przemyślany. A co do naszych juniorów? Najlepsi jeżdżą , a miejsca na juniorce są tylko dwa. Niech młodzi zdobywają doświadczenie (a nie zrobią tego nie jeżdżąc) i bedzie kim zastąpić Smyka czy Domina za jakiś czas.

  12. Powrót do góry    #5411
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Kolejny Dun? Ja dziękuję, wychodzę

    Patrząc na dyspozycję Kildemanda w tym sezonie, to jest duża szansa, że został wykreślony z notesu 2018...

    Rzadko zgadzam się z kolegą z Wrocławia, ale faktycznie ciśnienie u nas jest zawsze.

  13. Powrót do góry    #5412
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    "Robienie zawodnika" poprzez sadzanie go na ławie? Jak?
    przecież Lebiediew, Milik i Woźniak odpalili, bo dostawali szansę za szansą. Woźniak (abstrahując od początku tego sezonu) i Milik to cały sezonprzejeździli mimo - delikatnie mówiąc - średnich wyników, a nikomu nie przyszło do głowy żeby nie przedłużać z nimi kontraktów i dzisiaj są zbierane owoce tych decyzji. Tyle, że Wrocław to Wrocław i ciśnienie mniejsze niż w Lesznie.

    swoją drogą, przecież Thomsen od zaraz mógłby wskoczyć za Kildemanda, który ch*** jedzie...

    Dokładnie. Też jestem zdania,że spokojnie mógłby dziś wskoczyć w miejsce Petera na jeden mecz czy dwa. Peter jeżeli ma GP to jeździ słabo poprostu. Może jakby był w takiej Częstochowie dziś i w identycznym położeniu jak dziś radził by sobie lepiej. Ale mimo wszystko uwielbiam chłopaka,ale mógłby zrobic sobie przerwę od GP. Nie służy mu ten cykl.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Kolejny Dun? Ja dziękuję, wychodzę

    Patrząc na dyspozycję Kildemanda w tym sezonie, to jest duża szansa, że został wykreślony z notesu 2018...

    Rzadko zgadzam się z kolegą z Wrocławia, ale faktycznie ciśnienie u nas jest zawsze.
    Bjerre
    Pedersen
    Kildemand

    Może z 4 opcją by nam się udało 😊
    Wolę kolejnego Duńczyka niż Niemca np 😀
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-07-2017 o 22:18

  14. Powrót do góry    #5413
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dokładnie. Też jestem zdania,że spokojnie mógłby dziś wskoczyć w miejsce Petera na jeden mecz czy dwa. Peter jeżeli ma GP to jeździ słabo poprostu. Może jakby był w takiej Częstochowie dziś i w identycznym położeniu jak dziś radził by sobie lepiej. Ale mimo wszystko uwielbiam chłopaka,ale mógłby zrobic sobie przerwę od GP. Nie służy mu ten cykl.
    wszystkiemu znowu winny Pedersen, hehe... ma chłop talent... jak jedzie źle, jak nie jedzie też źle.

    ===

    co do dunów:
    Michelsen nie był w Lesznie, czy ktoś podobny?

  15. Powrót do góry    #5414
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,807
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Kolejny Dun? Ja dziękuję, wychodzę

    Patrząc na dyspozycję Kildemanda w tym sezonie, to jest duża szansa, że został wykreślony z notesu 2018...

    Rzadko zgadzam się z kolegą z Wrocławia, ale faktycznie ciśnienie u nas jest zawsze.
    W zasadzie to powinniśmy się cieszyć, że nasi kolarze jechali jak ostatnie lajzy. No go jakby to wyglądało gdyby każdy jechał na swoim poziomie?! NUDA. A ciśnienie było, jest i będzie WSZEDZIE zwłaszcza w dobie modern spidlej.

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    wszystkiemu znowu winny Pedersen, hehe... ma chłop talent... jak jedzie źle, jak nie jedzie też źle.

    ===

    co do dunów:
    Michelsen nie był w Lesznie, czy ktoś podobny?
    Był obecnie występuje w Tarnowskiej Unii, a Pedersen gwoli ścisłości w ogóle nie powinien trafić do KSUL.

  16. Powrót do góry    #5415
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    wszystkiemu znowu winny Pedersen, hehe... ma chłop talent... jak jedzie źle, jak nie jedzie też źle.

    ===

    co do dunów:
    Michelsen nie był w Lesznie, czy ktoś podobny?
    Zapomniałem 😀 Brawo Ty 💪
    To bedzie 5 opcja 😊

  17. Powrót do góry    #5416
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pedersen gwoli ścisłości w ogóle nie powinien trafić do KSUL.
    to prawda, nie powinien. ale trafił i aktualnie jest jeszcze bykiem.

  18. Powrót do góry    #5417
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Żeście się wszyscy czepili tego Kildemanda, ale oddanie go będzie błędem. Cudów nie jedzie, ale umówmy się że swoje zadanie wypełnia (wygrał nam mecz w Toruniu!), a zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest że w przyszłym sezonie będzie z nim lepiej niż gorzej, a nawet jak będzie tak samo, to też źle nie będzie. Każdemu marzy się Sparta i leszczyńska wersja Milika/Woźniaka/Lebiediewa (a tak w ogóle to Lebiediew ma tylko niewiele lepszą średnią niż Kildemand, a Zagar gorszą od Pająka), a pozbycie się wciąż młodego zawodnika z takim potencjałem wszystkim przychodzi lekką ręką.

    Poza tym jaka jest wg was alternatywa za Kildemanda? Skoro każdy ma znać swoje miejsce w drużynie to nie może być ktoś teoretycznie lepszy, warto więc ładować się w kogoś podobnego? Przyjmując brak Pedersena za rok, to jeśli się uda, powinien zostać ten skład co jest, z młodym obcokrajowcem na rezerwie. Idealnie pasowałby Czugunow - umówmy się chłopak na ten moment nie przejechał jeszcze meczu w Polsce w żadnej lidze, więc mógłby się zgodzić na pozycję rezerwowego, szczególnie u boku Emila. Zawodnicy o głośniejszych nazwiskach (Cook, Lambert, Thomsen itd.) raczej nie zgodzą się na grzanie ławy, jeśli nie zostaną "wmanewrowani w Pedersena" jak zeszłej jesieni.

  19. Powrót do góry    #5418
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,191
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,929 w 3,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Żeście się wszyscy czepili tego Kildemanda, ale oddanie go będzie błędem. Cudów nie jedzie, ale umówmy się że swoje zadanie wypełnia (wygrał nam mecz w Toruniu!), a zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest że w przyszłym sezonie będzie z nim lepiej niż gorzej, a nawet jak będzie tak samo, to też źle nie będzie.
    mam deja vu, to samo pisało się o nim zimą. Jak już musicie Duńczyka, to serio - Thomsen to melodia przyszłości. Jeśli chodzi o Kildemanda, to nikt nie zagwarantuje, że on podobnie jak Hans Andersen co miał powymiatać to powymiatał i w wieku 29 lat najlepsze będzie już mieć za sobą.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 12-07-2017 o 22:45
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #5419
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Żeście się wszyscy czepili tego Kildemanda, ale oddanie go będzie błędem. Cudów nie jedzie, ale umówmy się że swoje zadanie wypełnia (wygrał nam mecz w Toruniu!), a zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest że w przyszłym sezonie będzie z nim lepiej niż gorzej, a nawet jak będzie tak samo, to też źle nie będzie. Każdemu marzy się Sparta i leszczyńska wersja Milika/Woźniaka/Lebiediewa (a tak w ogóle to Lebiediew ma tylko niewiele lepszą średnią niż Kildemand, a Zagar gorszą od Pająka), a pozbycie się wciąż młodego zawodnika z takim potencjałem wszystkim przychodzi lekką ręką.

    Poza tym jaka jest wg was alternatywa za Kildemanda? Skoro każdy ma znać swoje miejsce w drużynie to nie może być ktoś teoretycznie lepszy, warto więc ładować się w kogoś podobnego? Przyjmując brak Pedersena za rok, to jeśli się uda, powinien zostać ten skład co jest, z młodym obcokrajowcem na rezerwie. Idealnie pasowałby Czugunow - umówmy się chłopak na ten moment nie przejechał jeszcze meczu w Polsce w żadnej lidze, więc mógłby się zgodzić na pozycję rezerwowego, szczególnie u boku Emila. Zawodnicy o głośniejszych nazwiskach (Cook, Lambert, Thomsen itd.) raczej nie zgodzą się na grzanie ławy, jeśli nie zostaną "wmanewrowani w Pedersena" jak zeszłej jesieni.
    Nikt go nie oddaje. Spokojnie. 🙂
    Uwazam takze,ze ten skład powinien zostać z opcja rezerwowa która bedzie młody,ambitny obcokrajowiec.
    Pająk poprostu nie może być w GP. Odkąd zastępuje Nickiego przystopował. Ale i tak jego punkty w Częstochowie - spoko. Nie mogą wszyscy zawodnicy z drużyny jeździć na 10pkt.

  21. Powrót do góry    #5420
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    widzisz... i to jest rozmowa na poziomie....

    możemy spróbować z Thomsena zrobić zawodnika (nie mam nic przeciwko - nigdy nie powiedziałem że Thomsen sam w sobie to jest kierunek zły)... możemy spróbować z Trofimova... jest kilka innych opcji... są też młodzi adepci Romana. tylko żeby zrobić z kogoś zawodnika to on musi się scigać, tak jak np. Milik... jak Thomsen (albo ktoś inny) ma grzać ławę, to jestem za tym żeby ich nie było w Lesznie.

    nie naturalnym jest dla mnie natomiast, ze zawsze w takim przypadku "sypiemy" listą życzeń: np. Kurz, Czugunow, Kildemand itp.. w sumie bez zastanowienia, czy przypadkiem nie mamy już kogoś takiego (np. był Lis i się zmył - to też tylko przykład). i moim zamierzeniem było tylko to poddać w wątpliwość. ja nie jestem od ustalania składu, od transferów.

    i tak... masz rację wstawienie Kubery i Smektały na pozycję seniorskie, przy braku porównywalnych armat jest strasznym osłabieniem... ale tutaj znowu... miał to być przykład działania długofalowego... a nie składu na sezon 2018.... to o czym pisałem to było moje wyobrażenie Unia Leszno. np. 2022. Chodziło o zapewnienie im płynnego przejścia do pozycji seniorskich, tak żeby nie zagineli gdzies jak Musielak... i wierze, ze pojawi się jakiś talent, ktory do tego czasu bylby w stanie zapenic sile formacji juniorskiej (np. Tymoteusz).

    nie wiem skąd się to panowie bierze, ze zle odczytujecie moje intencje... może faktycznie coś z moim jezykiem polskim jest nie do konca dobrze.


    jedyne co potrafisz to wyzywać ludzi od "geniuszy". natomiast argumentów skleić nie potrafisz żadnych. wścieklizny jakiejś dostałeś?

    już raz mówiłem... ale dla Ciebie specjalnie powtórzę... czepiasz się szczegółów (kropek, przecinków, nazwisk) i przez to gubisz meritum sprawy.

    nie, Zengota specjalnie nie przegrywał... ale skoro nie wszyscy jadą na 100% (porozmawiaj z zawodnikami - wytłumaczą Ci dlaczego)... i skoro niektórzy jak Musielak jadą na 300% (sam wpadłeś na to dlaczego) to takie sparingi / treningi nie są wyznacznikiem niczego. trener / manager jest z zespołem i uwierz mi, że jak się na tym zna to wyłapie kto się nada a kto nie. zapytaj Cieślaka, dlaczego nie urządza konkursów/treningów pt. "walczymy o skład na następny mecz". Dlaczego jest w stanie zaufać takiej Pilskiej Parówie, która teraz wozi 3/4 ligi za plecami? Hampel na treningach specjalnie przegrywał?

    osobną sprawą jest, że sadzając Zengotę na ławie można było być pewnym, że wyjdzie cyrk - że winnym i tak będzie Pedersen. jakby Baron był lepszym managerem to by uniknął tej sytuacji. ale niestety nie jest.

    skład buduje się przed sezonem... kupuje się liderów, kupuje 2 linie, kupuje rezerwowych... każdy powinien znać swoje miejsce. tego zabrakło od początku sezonu. zamiast tego Baron urządzał konkursy piękności na treningach i sparingach. wyszło jak wyszło. sam jest winny tej "atmosfery". nikt inny.



    to który z naszych 6 seniorów w tym sezonie jest plastronem? i jak to się stało że się zgodził?
    Dobre. Ja nie mam argumentow? No rzeczywiscie jak slysze lawke 2017 ustala sie na podstawie wynikow 2016 majac gdzies przygotowanie zawodnikow i ich sprzet, to rzeczywiscie brak mi argumentow.
    Oczywiscie ze sklad buduje sie przed sezonem. Oczywiscie ze kontraktuje sie liderow, druga linie itd. Spytaj Musielaka jak to bylo w zeszlym roku, spytaj Zengote czy Pawlickiego a nawet Emila jak to bylo przed obecnym sezonem. W zeszlym sezonie w uja zrobiono Musielaka. W tym kilku innych. Tylko ze to nie Baron byl menago w tamtym roku. Inny menago a sytuacja podobna. Czy napewno Baron jest winien? A moze jednak naciski z gory o ktorych pisalem?
    Zdanie z plastronem wyrwales z kontekstu. Dobrze wiesz ze ten temat dotyczyl typowego rezerwowrgo a nie obecnego skladu !

    " Geniusz" cie obrazil? To nie wyskakuj z jakimis niemcami bo nie bardzo wiem czego to sie mialo tyczyc

  22. Powrót do góry    #5421
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    mam deja vu, to samo pisało się o nim zimą. Jak już musicie Duńczyka, to serio - Thomsen to melodia przyszłości. Jeśli chodzi o Kildemanda, to nikt nie zagwarantuje, że on podobnie jak Hans Andersen co miał powymiatać to powymiatał i w wieku 29 lat najlepsze będzie już mieć za sobą.
    Jeśli w przyszłym sezonie miałby jechać to co jedzie teraz z numer 2/10 to i tak niech zostanie. Rzadko przywozi zera, mało biegów z jego udziałem drużynowo przegrywamy, a jego punkty nie w pełni oddają postawę na torze. A jeśli za zostanie i za rok/dwa odpali to jego punkty będą smakowały tak jak Wam teraz smakują punkty Milika.

  23. Powrót do góry    #5422
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    mam deja vu, to samo pisało się o nim zimą. Jak już musicie Duńczyka, to serio - Thomsen to melodia przyszłości. Jeśli chodzi o Kildemanda, to nikt nie zagwarantuje, że on podobnie jak Hans Andersen co miał powymiatać to powymiatał i w wieku 29 lat najlepsze będzie już mieć za sobą.
    Może i tak być. Miejmy nadzieje,że tak się nie stanie.

  24. Powrót do góry    #5423
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Od Pająka to proszę 2 kroki w bok i 3 do tyłu...
    To jedyny Duńczyk który mentalnie pasuje do tej drużyny.
    Fighter , pracuś (pokazał w okresie przygotowawczym gdy był na każde zawołanie Barona).
    Dodatkowo jedzie pod numerem 2 w parze z liderem drużyny , mimo to nie narzekał nigdy! Idealny zawodnik do tworzenia Team Spirit , oby został w Lesznie na kolejne sezony , gość ma w sobie wszystko za co cenie żużlowców.Zdrówko Peter
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  25. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Dominik (13-07-2017), GoTrEk (13-07-2017), JODA (14-07-2017), Martines (13-07-2017), Nestor (13-07-2017), Noski (12-07-2017), Robson-Wałbrzych (12-07-2017), darsen (13-07-2017), macropus (12-07-2017)

  26. Powrót do góry    #5424
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Jeśli w przyszłym sezonie miałby jechać to co jedzie teraz z numer 2/10 to i tak niech zostanie. Rzadko przywozi zera, mało biegów z jego udziałem drużynowo przegrywamy, a jego punkty nie w pełni oddają postawę na torze. A jeśli za zostanie i za rok/dwa odpali to jego punkty będą smakowały tak jak Wam teraz smakują punkty Milika.
    Dokładnie 👍

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Od Pająka to proszę 2 kroki w bok i 3 do tyłu...
    To jedyny Duńczyk który mentalnie pasuje do tej drużyny.
    Fighter , pracuś (pokazał w okresie przygotowawczym gdy był na każde zawołanie Barona).
    Dodatkowo jedzie pod numerem 2 w parze z liderem drużyny , mimo to nie narzekał nigdy! Idealny zawodnik do tworzenia Team Spirit , oby został w Lesznie na kolejne sezony , gość ma w sobie wszystko za co cenie żużlowców.Zdrówko Peter
    Coś w tym jest . Z osobą która przygotowuje tor wspólnie z Chorosiem usłyszałem ,ze Peter to jedyny zawodnik ktory nie zwala winy na tor. Jak mu zrobisz tor twardy na treningu mowi "Pasuje" , jak zrobisz bardziej przyczepnie mówi to samo. Dodatkowo to byli widać po ostatnim meczu w Lesznie, gdzie nie zwalał winy na sprzęt,team tylko mówił,ze to jego wina.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-07-2017 o 23:03

  27. Powrót do góry    #5425
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Od Pająka to proszę 2 kroki w bok i 3 do tyłu...
    To jedyny Duńczyk który mentalnie pasuje do tej drużyny.
    Fighter , pracuś (pokazał w okresie przygotowawczym gdy był na każde zawołanie Barona).
    Dodatkowo jedzie pod numerem 2 w parze z liderem drużyny , mimo to nie narzekał nigdy! Idealny zawodnik do tworzenia Team Spirit , oby został w Lesznie na kolejne sezony , gość ma w sobie wszystko za co cenie żużlowców.Zdrówko Peter
    Ja tam nic do Kildemanda nie mam...ba, został do nas ściągnięty zdecydowanie zbyt późno. Co siedzi w głowach sponsorów nikt nie wie.

    Po sezonie może być walka o Zengote. Podejrzewam, że Falubaz uderzy mocniej i mogą być skuteczni. Z resztą, to jego dom.

    Kołodzieja pewnie prezes Sady mało co obchodzi, bo tam karty układają Azoty, a i Koldi pewnie woli być na miejscu.

    Przy takich ruchach, co nie jest wcale sf, Unia musiałby uśmiechnąć się do byłych byków. Podejrzewam, że z pilską parowką są już po słowie

  28. Powrót do góry    #5426
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    No rzeczywiscie jak slysze lawke 2017 ustala sie na podstawie wynikow 2016 majac gdzies przygotowanie zawodnikow i ich sprzet, to rzeczywiscie brak mi argumentow.
    masz abosultne prawo do takiej opinii.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Oczywiscie ze sklad buduje sie przed sezonem. Oczywiscie ze kontraktuje sie liderow, druga linie itd. Spytaj Musielaka jak to bylo w zeszlym roku, spytaj Zengote czy Pawlickiego a nawet Emila jak to bylo przed obecnym sezonem. W zeszlym sezonie w uja zrobiono Musielaka. W tym kilku innych. Tylko ze to nie Baron byl menago w tamtym roku. Czy napewno Baron jest winien?
    coś mi podpowiada, że Baron brał udział w tym robieniu zawodników w "uja".

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    "Geniusz" cie obrazil? To nie wyskakuj z jakimis niemcami bo nie bardzo wiem czego to sie mialo tyczyc
    możesz mnie nazywać, jak Ci się spodoba. uważam, jednak że nie ma sensu się zaczepiać wzajemnie...

  29. Powrót do góry    #5427
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    masz abosultne prawo do takiej opinii.


    coś mi podpowiada, że Baron brał udział w tym robieniu zawodników w "uja".


    możesz mnie nazywać, jak Ci się spodoba. uważam, jednak że nie ma sensu się zaczepiać wzajemnie...
    Ok, piona na zgode

    Barona jednak bede bronil. Sami zawodnicy byli zdziwieni ze zostaje Pedersen, zreszta on sam jezdzil po innych klubach i sondowal sytuacje. Ale wyszlo jak wyszlo. Zobaczymy czy wyciagna wnioski i nie bedzie powtorki w przyszlym roku. Szesciu mocnych seniorow to jednak kwasy.

  30. Powrót do góry    #5428
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Barona jednak bede bronil. Sami zawodnicy byli zdziwieni ze zostaje Pedersen, zreszta on sam jezdzil po innych klubach i sondowal sytuacje. Ale wyszlo jak wyszlo.
    najbardziej zdziwiony był sam Pedersen. nie znalazł sie przecież nikt chetny na jego usługi.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Zobaczymy czy wyciagna wnioski i nie bedzie powtorki w przyszlym roku. Szesciu mocnych seniorow to jednak kwasy.
    przy "ściąganiu" Kurzów i tym podobnych gości w tym sezonie "na rezerwę" musimy być ostrożni... wszystko zdaje się wróciło do normy, a może znowu coś komuś nie przypasować i będzie kwas. swoją drogą to trochę paranoja, że właściciel klubu musi pytać swoich pracowników, czy może zatrudnić gościa o nazwisku iksiński.

    ---

    co do barona... wszystko mu wybaczę, jak w dobrym stylu zdobędziemy medal.

  31. Powrót do góry    #5429
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Podejrzewam, że z pilską parowką są już po słowie
    Dokładnie

  32. Powrót do góry    #5430
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,807
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Ulallalaa niech to będzie wątek na kilka stron, ile można wałkować PP/NP
    Jarek Hampel Jarek

  33. Powrót do góry    #5431
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Mogliby władcy wprowadzić przepis, że np. klub ma prawo wypożyczyć zawodnika z I lub II ligi, jeśli jeden z jego podstawowych zawodników (1 z 5) doznał kontuzji, która wyklucza go z walki na dłużej niż np. 1 miesiąc. Wówczas taki zawodnik oprócz meczu I czy II ligowego mógłby też wspomóc klub ekstraligowy. Nie potrzeba wówczas żelaznych rezerwowych.

    Wtedy nie trzeba myśleć o kwasach czy innych Kurtzach. Do tego zrobić to co było czyli gościa w I i II lidze, ale tylko dla juniorów, żeby taki Lis po zdobyciu Brązowego Kasku nie kończył kariery.

  34. Powrót do góry    #5432
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Może i byście chcieli Jarka ale czy on nie ma kontraktu z Zieloną na więcej niż sezon?

  35. Powrót do góry    #5433
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Proszę was tylko nie Parówa. Już przerabialiśmy ten temat i wystarczy. Skupić się na pozostawieniu Zengiego , osobiście jestem pod wrażeniem jak z przeciętnego ligowca stał się solidnym zawodnikiem. Będą zakusy na jego osobę i to mega duże,ale trzeba zrobić wszystko by go zostawić.
    A JHJ jest tak wpatrzony w Cieślaka,że dla mnie nie ma opcji by odszedł z ZG.

  36. Powrót do góry    #5434
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,807
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Proszę was tylko nie Parówa. Już przerabialiśmy ten temat i wystarczy. Skupić się na pozostawieniu Zengiego , osobiście jestem pod wrażeniem jak z przeciętnego ligowca stał się solidnym zawodnikiem. Będą zakusy na jego osobę i to mega duże,ale trzeba zrobić wszystko by go zostawić.
    A JHJ jest tak wpatrzony w Cieślaka,że dla mnie nie ma opcji by odszedł z ZG.
    Hampel wpatrzony w Cieślaka?! Złudzenie optyczne moim zdaniem. Kontrakt zdaje się kończy mu się w tym roku.
    Osobiście jest mi obojętne czy ewentualnie go zakontraktujemy.

  37. Powrót do góry    #5435
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,460
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Może i byście chcieli Jarka ale czy on nie ma kontraktu z Zieloną na więcej niż sezon?
    Nie. W zeszlym roku konczyl mu sie poprzedni 3-letni kontrakt i podpisał nowy, ale tylko roczny.

  38. Powrót do góry    #5436
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,807
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Nie. W zeszlym roku konczyl mu sie poprzedni 3-letni kontrakt i podpisał nowy, ale tylko roczny.
    Nowy kontrakt czy aneks do umowy?

  39. Powrót do góry    #5437
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nowy kontrakt czy aneks do umowy?
    Z tego co się orientuje to podpisał nowy kontrakt na 1 rok. Dudek podpisał na 2 lata.

    Jeśli chodzi o krajowych zawodnikow uważam,że najbardziej rozchwytywana będzie:
    Grzegorz Zengota
    Krzysztof Buczkowski
    Jarosław Hampel
    Z Zagranicznych :
    Max Fricke
    I dalej pomysłu nie mam 🙂

  40. Powrót do góry    #5438
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Z tego co się orientuje to podpisał nowy kontrakt na 1 rok. Dudek podpisał na 2 lata.

    Jeśli chodzi o krajowych zawodnikow uważam,że najbardziej rozchwytywana będzie:
    Grzegorz Zengota
    Krzysztof Buczkowski
    Jarosław Hampel
    Z Zagranicznych :
    Max Fricke
    I dalej pomysłu nie mam ��
    Z zagranicznych to obowiązkowo 3 krotny MŚ. Każdy chce mieć takiego zawodnika w swojej drużynie. Tylko nieliczni ślepcy i ignoranci wolą swoich wychowanków zamiast tak doświadczonego zawodnika z wysoką średnią meczową.

  41. Powrót do góry    #5439
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Spokojnie z tym JK w Tarnowie. Spokojnie

  42. Powrót do góry    #5440
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,460
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Spokojnie z tym JK w Tarnowie. Spokojnie
    Pytanie na ile poważnie Janusz traktuje swoją szkółkę i ile z tego ma pieniędzy. W przypadku awansu Tarnowa Azoty pewnie będą napierały na jego powrót pod groźbą zamrożenia finansowania szkółki.

  43. Powrót do góry    #5441
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    GA az takiego nacisku nie wywieraja. Kwasy na lini Sady - Kolodziej graja na wasza korzysc, chyba ze Janko stwierdzi sam, ze woli blizej domu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #5442
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Dobry Wieczór ,

    Ja chciałem tylko powiedzieć że zamawiam Falubaz w półfinale ( Ale są słabiutcy)


    Dobranoc.
    No co Ty, wielka Unia Waszych marzeń nie ogarnie kogoś mocniejszego że chcesz zielonogórskich patałachów ?

  45. Powrót do góry    #5443
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,866
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No co Ty, wielka Unia Waszych marzeń nie ogarnie kogoś mocniejszego że chcesz zielonogórskich patałachów ?
    A tak na poważnie. To aktualnie na czym stanęło ?

    Unia idzie po złoto ? Czy Unii nie będzie w PO ?

    Bo tych wersji już się trochę przewinęło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #5444
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Mariusz, spójrz na tabelę. Unia już jest w PO.

  47. Powrót do góry    #5445
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Czyżby pierwszym naszym sparing partnerem w przyszłym roku byli .... Anglicy? http://www.speedwaygp.com/news/article/5888/polish-camp-for-lions

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •