Strona 10 z 174 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Wydarzenia z ostatniej niedzieli w Falubazie i to że Waculik olał Apator , powoduje że w tej chwili jest ostra jazda bez trzymanki .Olejcie to panowie , zabierzcie żonę , dziewczynę na jakąś kolacje , udajcie się z kumplami na browar itd .Oni mają na nas wszystkich wy...ne ,w trakcie sezonu ładnie się uśmiechają, jesteśmy dla nich super świetni *****iści a jak przychodzi negocjować kontrakt to nagle zapominają o kibicach i mają nas w dupie

  2. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Ali_G (15-10-2016), Dominik (15-10-2016), GoTrEk (15-10-2016), JODA (15-10-2016), dajmisuke (15-10-2016), robbertinho (15-10-2016), Michal87 (15-10-2016), welna (15-10-2016)

  3. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    W trybie pilnym ściągać młodego Lamberta, a nie jakieś "sorry jestem chory dziś nie pojadę Madsen", a najlepiej kasę przeznaczyć na Musielaka+ juniorów. Druga sprawa w końcu wolny weekwnd, i zamierzam go godnie wykorzystać trzecia sprawa czekać na oficjalne info wszak tutaj nikt nic nie wie. Czwarte fotki z prezydentem sielanka, a następnie nie pojawił się. Coś tutaj nie gra. Także jeszcze nie świętujecie.
    Jak mówiłem że Pawlicki i październik Nie idzie w parze to mnie bestyjki podszczypywały

    Ps.Elgato kiedy świętujemy?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Nie powielaj glupot. W przyszlym roku tez bedzie taki miesiac i w 2018 rownoez
    Poważnie?
    To powiedz z jakiego kalendarza korzystasz, bo ewidentnie Cie wprowadza w błąd.
    Radziłbym jeszcze raz to sprawdzić i wrócić ze sprostowaniem, że jednak nie sa to żadne głupoty.

    W pażdzierniku 2017 bedą tylko 4 soboty.
    W pażdzierniku 2018 będą tylko 4 soboty i 4 niedziele.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Poważnie?
    To powiedz z jakiego kalendarza korzystasz, bo ewidentnie Cie wprowadza w błąd.
    Radziłbym jeszcze raz to sprawdzić i wrócić ze sprostowaniem, że jednak nie sa to żadne głupoty.

    W pażdzierniku 2017 bedą tylko 4 soboty.
    W pażdzierniku 2018 będą tylko 4 soboty i 4 niedziele.
    Zerknij na grudzień 2018 i nie siej głupot. Taki miesiąc zdarza się raz na 2-3 lata, a twój magiczny obrazek głosi, że taki jest on rzadszy niż Kometa Haleya...

  6. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ku...wa zeby edukacje pobierac z memow......
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    JaacPoz (16-10-2016), Robson-Wałbrzych (15-10-2016)

  8. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Zerknij na grudzień 2018 i nie siej głupot. Taki miesiąc zdarza się raz na 2-3 lata, a twój magiczny obrazek głosi, że taki jest on rzadszy niż Kometa Haleya...
    Grudzień 2018 faktycznie ma to samo.
    To chyba idzie jednak tylko o pazdziernik, a nie inne miesiące, albo to jakiś fejk jest.

    Trzeba by przejrzeć jeszcze inne padzierniki.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-10-2016 o 15:07
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wydarzenia z ostatniej niedzieli w Falubazie i to że Waculik olał Apator , powoduje że w tej chwili jest ostra jazda bez trzymanki .Olejcie to panowie , zabierzcie żonę , dziewczynę na jakąś kolacje , udajcie się z kumplami na browar itd .Oni mają na nas wszystkich wy...ne ,w trakcie sezonu ładnie się uśmiechają, jesteśmy dla nich super świetni *****iści a jak przychodzi negocjować kontrakt to nagle zapominają o kibicach i mają nas w dupie
    Teraz cie na madrosci wzielo a wczoraj nie wiedziales czy flaszke otwierac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Teraz cie na madrosci wzielo a wczoraj nie wiedziales czy flaszke otwierac.
    To z grzeczności .Wielu leszczynian trzymało kciuki za Patryka a więc ja trzymam za Piotrka

  11. Powrót do góry    #414
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Grudzień 2018 faktycznie ma to samo.
    To chyba idzie jednak tylko o pazdziernik, a nie inne miesiące, albo to jakiś fejk jest.

    Trzeba by przejrzeć jeszcze inne padzierniki.
    1306853810_by_Garusek_600.jpg

    Tyle na temat

  12. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    pażdziernik 2022, 5 poniedziałków, sobót i niedziel
    tera pocałuj mnie w trąbkę
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Może i masz racje z tymi cytatami.
    Szczerze, to ja nie sprawdzałem czy to 100% racja.

    Odniosłem się do wpisu kolegi co twierdził, że w 2017 i 2018 jest to samo.
    Patrząc na pazdziernik w 2017 i 2018 jest inaczej.

    Teraz zerknąłem na pazdziernik 2022 i tam jest faktycznie tak jak na obrazku, także to jakiś fejk i Twoja racja.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-10-2016 o 15:32
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    macropus (15-10-2016)

  15. Powrót do góry    #417
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A ja też wiem i w przeciwieństwie do Wełny i nie zamierzam tego kryć.
    Wczoraj zarząd czekał z gotowym kontraktem na Piotrusia, który to na umówionym spotkaniu się nie pojawił. Nawet nie raczył zadzwonić i powiadomić, że go nie będzie.
    Cieszyć się należy, z tego ,że Janek jest już w Lesznie, i że liczba polaków w składzie będzie się zgadzać.
    Piotrek niestety jest złośliwym, małym człowieczkiem który tylko czekał, żeby wydymać Unię. Miałem nadzieję, że się zmieni i, że faktycznie Unia wiele dla niego znaczy....... Pomyliłem się.

    Moim marzeniem było, żeby Unia jezdziła samymi wychowankami. Niestety wychowankowie traktowali klub jak dojną krowę.
    Odnośnie Igielskiego, Mity i innych nie mam zamiaru się wypowiadać, bo to co robią ci panowie to..... to r.z.y.g.a.ć się chce. W zasadzie to nic nie robią.....
    Ps.
    Zarząd rozmawia, k.....wa uwaga, ladies & gentlemen z .............. Lionem Madsenem......

    Po co rozmawiać z kimś młodym perspektywicznym jak można gadać z drewnem Lionem, Który to lepszy od Bjerre nie będzie.

    Madsen ? 😳
    To co zaciąg z Tarnowa ? 😑

  16. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Madsen ? 😳
    To co zaciąg z Tarnowa ? 😑
    Toz przeciez od dawna pisze ze bedzie SWIDER a wy tu wymyslacie...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    elgato (15-10-2016)

  18. Powrót do góry    #419
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Jeśli to z Piterem to prawda to już wiemy dlaczego #staytuned nie wypaliło.... Nie wiem jaka byłą reakcja osób w klubie, ale ja to bym go kopnął w doope nawet gdyby przyszedł w grudniu chcąc jechać za połowę stawki....

  19. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Pomyślcie robią jakąś wstawke przygotowująca do boooom nie mając podpisanego kontraktu? Dupy się to nie trzyma.

  20. Powrót do góry    #421
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Jeśli to z Piterem to prawda to już wiemy dlaczego #staytuned nie wypaliło.... Nie wiem jaka byłą reakcja osób w klubie, ale ja to bym go kopnął w doope nawet gdyby przyszedł w grudniu chcąc jechać za połowę stawki....
    Skoro do tej pory nie ma oficjalnego komunikatu, to wychodzi na to że jeszcze nie chcą palić mostów. Jeżeli faktycznie Pawlicki wczoraj nie przyszedł na umówione parafowanie kontraktu, a klub miałby w tym momencie dosyć, to powinien pójść oficjalny komunikat i niech młody nie podbija sobie stawek gdzieś indziej, mówiąc że w Lesznie dostaje tyle.

    A cała akcja #staytuned mogła się zakończyć wpisem wczoraj wieczorem w stylu:

    "Co roku to samo #transmissionover" albo
    "Pewnie rzeczy nigdy się nie zmienią #transmissionover"

    i ludzie sami by doszli do odpowiednich wniosków. No ale wygląda na to, że temat jeszcze nie jest zamknięty.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pomyślcie robią jakąś wstawke przygotowująca do boooom nie mając podpisanego kontraktu? Dupy się to nie trzyma.
    To właśnie bardzo pasuje do profesjonalizmu "made in Strzelecka"...

  21. Powrót do góry    #422
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Żadnych Madsenów brać Lamberta dobry sprzęt i nawet jak pierwszy sezon mu nie wyjdzie to w przyszłości będzie pożytek (patrz Vaszka)

  22. Powrót do góry    #423
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Jak czytam te ostatnie strony to smiac mi sie chce Widok fanatykow przebierajacych nozkami i czekajacych na podpis idola - bezcenne rotfl
    Fanatycy dalej sie ludza ze ich lokalna gwiazda podpisze kontrakt, a on juz od poczatku sezonu (co z reszta bylo widac) mial wszystkich w d....

    Teraz jeszcze nasz zarzad po raz kolejny sie skompromitowal bo uwierzyli ze gowniarz poszedl po rozum do glowy. Czekali z kontraktem ... i dostali prosto w pysk. Moze w koncu wszyscy zrozumieja ze klan pawlickich to zwykle zlotowy i dadza sobie z nimi spokoj na kolejne pare ladnych lat.


    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 15-10-2016 o 16:32

  23. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Byczku mialo byc pod Piotrka ale nie bedzie...z tym ze przecirz w koncu z kims kontraktu podpisza to co za problem bedzie naprzyklad we wtorek oglosic Zengiego czy Pajaka i powiedziec ze tak mialo byc...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  24. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Skoro do tej pory nie ma oficjalnego komunikatu, to wychodzi na to że jeszcze nie chcą palić mostów. Jeżeli faktycznie Pawlicki wczoraj nie przyszedł na umówione parafowanie kontraktu, a klub miałby w tym momencie dosyć, to powinien pójść oficjalny komunikat i niech młody nie podbija sobie stawek gdzieś indziej, mówiąc że w Lesznie dostaje tyle.

    A cała akcja #staytuned mogła się zakończyć wpisem wczoraj wieczorem w stylu:

    "Co roku to samo #transmissionover" albo
    "Pewnie rzeczy nigdy się nie zmienią #transmissionover"

    i ludzie sami by doszli do odpowiednich wniosków. No ale wygląda na to, że temat jeszcze nie jest zamknięty.



    To właśnie bardzo pasuje do profesjonalizmu "made in Strzelecka"...
    Bodaj koło północy wczoraj po zenujacej odp do Grudziądza nadal wysyłali hasło ➡ #staytuned

    p.s uniafan największą bekę większość ma z Ciebie tutaj także pisz chłopaku przynajmniej jest zabawnie.

  25. Powrót do góry    #426
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Lambert to dobra opcja ale nie dla Leszna. Tu jest za duże parcie na wynik zarówno od strony kibiców jak i od strony klubu. Po 2 meczach Lamberta będą chcieli kibice na taczkach wywozić. Z resztą Zengocie dwa mecze nie wyszły i już na meczu z Wrockiem słyszałem z trybun "wypier....alaj do ZG" - a podobno na tym meczu byli Ci najwierniejsi - karnetowcy.

    Jeżeli brać kogoś z młodych gniewnych to tylko Lebiedewa. Niby gdzieś jest dogadany ale kontrakt jeszcze podpisany nie jest więc można działać. Mało to było zwrotów akcji? Artiom niedawno też był dogadany w Tarnowie a wylądował w Grudziądzu. Madsen podpisał list intencyjny w Grudziądzu a podpisał w Tarnowie.

    PS: a z Pawlickim to idę w ciemno że Termos jakąś oferte mu rzucił. On jest teraz zdesperowany, Vacul go olał więc nikogo innego dobreg do wzięcia nie ma.
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 15-10-2016 o 16:45

  26. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Lambert to dobra opcja ale nie dla Leszna. Tu jest za duże parcie na wynik zarówno od strony kibiców jak i od strony klubu. Po 2 meczach Lamberta będą chcieli kibice na taczkach wywozić. Z resztą Zengocie dwa mecze nie wyszły i już na meczu z Wrockiem słyszałem z trybun "wypier....alaj do ZG" - a podobno na tym meczu byli Ci najwierniejsi - karnetowcy.

    Jeżeli brać kogoś z młodych gniewnych to tylko Lebiedewa. Niby gdzieś jest dogadany ale kontrakt jeszcze podpisany nie jest więc można działać. Mało to było zwrotów akcji? Artiom niedawno też był dogadany w Tarnowie a wylądował w Grudziądzu. Madsen podpisał list intencyjny w Grudziądzu a podpisał w Tarnowie.

    PS: a z Pawlickim to idę w ciemno że Termos jakąś oferte mu rzucił. On jest teraz zdesperowany, Vacul go olał więc nikogo innego dobreg do wzięcia nie ma.
    Też jestem przekonany, że Pawlicki dostał kontrakt Vaculika w Toruniu.

    Lambert - Lebiediev? Raczej Łotysz dużo więcej nie gwarantuje, jeżeli nawet nie nic więcej. Ja byłbym bardziej za Lambertem. To jest duże ryzyko, ale można też bardzo wiele wygrać. Jak on gdzieś załapie kontrakt w Polsce i się sprawdzi, to może go być trudno wyciągnąć - patrz Adams, Woffinden, Holder. Anglosasi mają jednak inne podejście niż Duńczycy (z wyjątkiem Hancocka ).

  27. Powrót do góry    #428
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Taka ciekawostka.
    Tegoroczny Pażdziernik jest wyjątkowy.
    Także jak już coś robić, to tylko w Pażdzierniku.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3749
    Sorry za offtop, ale to jest totalna bzdura i latwo sobie to wyjasnic. Jest to zreszta ciekawsze, niz kolejna odyseja PPJ.

    Taki miesiac musi zaczynac sie w sobote (srednio co siodmy miesiac zaczyna sie sobota), no i miec 31 dni (7 z 12 miesiecy ma 31 dni). A zatem

    1/7 * 7/12 = 1/12

    miesiecy ma 5 poniedzialkow, sobot i niedziel. Srednio jeden w roku. I srednio jeden pazdziernik na 12 lat. Oczywiscie "srednio jeden na 12 lat" nie oznacza "co 12 lat", bo ten cykl jest nieregularny, chocby przez lata przestepne. Ale w dlugim okresie to sie "wyrownuje" i taka wlasnie bedzie ich czestotliwosc.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    shelve (15-10-2016)

  29. Powrót do góry    #429
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Poczekamy zobaczymy pozostaje tylko czekać
    Też dziwi mnie fakt że klub oficjalnie nic nie napisał

    Na moje piłka cały czas w grze i coś śmierdzi. ....

  30. Powrót do góry    #430
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Poważnie?
    To powiedz z jakiego kalendarza korzystasz, bo ewidentnie Cie wprowadza w błąd.
    Radziłbym jeszcze raz to sprawdzić i wrócić ze sprostowaniem, że jednak nie sa to żadne głupoty.

    W pażdzierniku 2017 bedą tylko 4 soboty.
    W pażdzierniku 2018 będą tylko 4 soboty i 4 niedziele.
    Kalendarz zwykly, najnormalniejszy jaki jest.
    Lipiec 2017, grudzien 2018. Dalej nie sprawdzalem, nie chcialo mi sie.
    Przeprosiny przyjete

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    shelve (15-10-2016)

  32. Powrót do góry    #431
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Może i masz racje z tymi cytatami.
    Szczerze, to ja nie sprawdzałem czy to 100% racja.

    Odniosłem się do wpisu kolegi co twierdził, że w 2017 i 2018 jest to samo.
    Patrząc na pazdziernik w 2017 i 2018 jest inaczej.

    Teraz zerknąłem na pazdziernik 2022 i tam jest faktycznie tak jak na obrazku, także to jakiś fejk i Twoja racja.
    Moj wpis odnosil sie do tego ze co roku prawie mamy jakis taki miesiac, obojetnie jaki. Nie chodzilo mi konkretnie o pazdziernik

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pomyślcie robią jakąś wstawke przygotowująca do boooom nie mając podpisanego kontraktu? Dupy się to nie trzyma.
    A co w tym klubie ostatnio robia z sensem?

    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Żadnych Madsenów brać Lamberta dobry sprzęt i nawet jak pierwszy sezon mu nie wyjdzie to w przyszłości będzie pożytek (patrz Vaszka)
    I wiekszosc go zgnoi i kopnie w zad. I bedzie drugim Musielakiem, z ta roznica ze to nie wychowanek

  33. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ps.Elgato kiedy świętujemy?
    Po definitywnym komunikacie meeting obowiązkowy... oczywiście z żalu bo to poważna sprawa je

    Ale jeżeli to prawda i nas wysiudał- nie będzie lekko.
    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pomyślcie robią jakąś wstawke przygotowująca do boooom nie mając podpisanego kontraktu? Dupy się to nie trzyma.
    Byku zejdź na ziemię: Jesteśmy w Lesznie. mieście gdzie Jozin stanął w obronie Dzika który w dupie miał treningi, drużynę i podniósł rękę na menadżera.
    Tak- Oni to zrobili. Widzisz klub niby 2 osoby mogą prowadzić, a się nie dogadali
    pozdrawiam z Leszna

  34. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Janusz to chyba jeden z ostatnich zawodników , który wycinałby numery na tle finansowym.
    Każdy ma swoje za uszami, ale Janusz to nie człowiek tego formatu.
    Chyba, że rozmowa przybrała koloryt jak ta sławna z Hampelem

    pozdrawiam z Leszna
    Janek to faktycznie solidna firma i to raczej pewien niesforny Piotr wpadł na spotkanie zakomunikować, że pewien toruński Senator daje więcej i co zarząd Unii na to?!
    Zarząd Unii może patentem uderzył i zakomunikował, że kto pojedzie za mniej, ten jedzie w Unii 2017, no i chłopaki sie rozeszli i mają zagwozdke ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ciekawe co się z Ostafem dzieje. Po wczorajszym w Lesznie to już powinien popełnić pierdylion artykułów wzajemnie się wykluczających a tu cisza.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Phenomenon (15-10-2016)

  37. Powrót do góry    #435
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Jeżeli faktycznie Pawlicki wczoraj nie przyszedł na umówione parafowanie kontraktu, a klub miałby w tym momencie dosyć, to powinien pójść oficjalny komunikat i niech młody nie podbija sobie stawek gdzieś indziej, mówiąc że w Lesznie dostaje tyle.
    A ja bym nie puszczał: Jak już ma iść robić punkty dla kogoś innego- niech na obczyźnie drenuje kasę klubową.

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Żadnych Madsenów brać Lamberta dobry sprzęt i nawet jak pierwszy sezon mu nie wyjdzie to w przyszłości będzie pożytek (patrz Vaszka)
    6-7 lat wstecz uwierzyłbym Twoim słowom.
    Dzisiaj? Po jednym słabym sezonie nie gościa w klubie nie będzie, bo nasi są nakręceni na wynik jak arab na kurs pilotażu.
    Kildemand? Wyjątek potwierdzający regułę poparty też nędzą na rynku transferowym.

    pozdrawiam z Leszna

  38. Powrót do góry    #436
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ciekawe co się z Ostafem dzieje. Po wczorajszym w Lesznie to już powinien popełnić pierdylion artykułów wzajemnie się wykluczających a tu cisza.
    Ostaf wbrew pozorom ma zazwyczaj dość dobre informacje z Leszna, cisza może oznaczać, ze jest duży młyn i nic nie wiadomo, i Ruta też milczy odziwo, więc na moje nic nie wiadomo, Elgato, Mefitzo poczekajcie ze swietowaniem, wiele wskazuje na to że wyjdzie na wasze i w końcu Pawlicki opusci Leszno....ale przypominam w zeszłym roku go już nie było, a w tym roku tylko "chyba go nie będzie "


    P.S sobota, proponuje piwko

  39. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ciekawe co się z Ostafem dzieje. Po wczorajszym w Lesznie to już powinien popełnić pierdylion artykułów wzajemnie się wykluczających a tu cisza.

    Ostaf w tym okienku transferowym to jakiś strasznie nieaktywny jest.
    Może ten awans do SportowychFaktów rozleniwił króla spekulacji.
    Albo po prostu to szybkie okienko transferowe nabrało takiego tempa, że nawet Ostaf nie nadąża.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #438
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ostaf w tym okienku transferowym to jakiś strasznie nieaktywny jest.
    Może ten awans do SportowychFaktów rozleniwił króla spekulacji.
    Albo po prostu to szybkie okienko transferowe nabrało takiego tempa, że nawet Ostaf nie nadąża.
    Pawliccy w zeszłym roku ostafa nauczyli pokory, co komunikat Darka to zmiana decyzji Pawlickich, i nic się nie zgadzało

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    mingozi (17-10-2016)

  42. Powrót do góry    #439
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Jak czytam te ostatnie strony to smiac mi sie chce Widok fanatykow przebierajacych nozkami i czekajacych na podpis idola - bezcenne rotfl
    Fanatycy dalej sie ludza ze ich lokalna gwiazda podpisze kontrakt, a on juz od poczatku sezonu (co z reszta bylo widac) mial wszystkich w d....

    Teraz jeszcze nasz zarzad po raz kolejny sie skompromitowal bo uwierzyli ze gowniarz poszedl po rozum do glowy. Czekali z kontraktem ... i dostali prosto w pysk. Moze w koncu wszyscy zrozumieja ze klan pawlickich to zwykle zlotowy i dadza sobie z nimi spokoj na kolejne pare ladnych lat.


    Wysłane z mojego Redmi Note 3 za pomocą Tapatalk 2
    Wiesz czym się różnisz od innym przeciwników Pawlickiego?
    Że Twoje posty to nie racjonalna krytyka / zarzuty kontrargumenty dla młodego niepokornego..
    Twoje posty to prostackie, gówniarskie pyskówki wyjęte z rynsztoka, w których nie ma nic racjonalnego.
    Nastawiłeś się tylko i wyłącznie by dopieprzać forumowiczom stojącym po Jego stronie.
    Każdy ma swoje zdanie: gdybyśmy lubili to samo- pozabijalibyśmy się o jedną "babę"... Twoja sprawa jakie masz sympatie kibicowskie / sportowe.
    Ale zrób coś pod tą Twoją durną ondulacją, jakąś inwentaryzację i zacznij się normalnie zachowywać, bo tylko wrogów sobie na forum robisz i wszystkich do siebie zniechęcasz... a w najlepszym przypadku nikt już nie potraktuje Cię poważnie.

    pozdrawiam z Leszna

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    mingozi (17-10-2016)

  44. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Pisalem juz wiele razy ze na obrazliwe posty ktore nie zawieraja zadnych merytorycznych argumentow nie bede odpowiadal. Tym bardziej jesli pisza to zwykli internetowi frustraci, ktorzy od rana do wieczora siedza na forum i mysla ze im wiecej durnych postow napisza tym wiecej zyskaja sympatii wsrod porownywalnie ubogich umyslowo jednostek. Pewne jest ze zaraz przyklasnie ci paru fanatykow wiec mozesz juz poczuc sie niczym forumowa lokalna gwiazda.
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 15-10-2016 o 19:18

  45. Powrót do góry    #441
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Wiesz czym się różnisz od innym przeciwników Pawlickiego?
    Że Twoje posty to nie racjonalna krytyka / zarzuty kontrargumenty dla młodego niepokornego..
    Twoje posty to prostackie, gówniarskie pyskówki wyjęte z rynsztoka, w których nie ma nic racjonalnego.
    Nastawiłeś się tylko i wyłącznie by dopieprzać forumowiczom stojącym po Jego stronie.
    Każdy ma swoje zdanie: gdybyśmy lubili to samo- pozabijalibyśmy się o jedną "babę"... Twoja sprawa jakie masz sympatie kibicowskie / sportowe.
    Ale zrób coś pod tą Twoją durną ondulacją, jakąś inwentaryzację i zacznij się normalnie zachowywać, bo tylko wrogów sobie na forum robisz i wszystkich do siebie zniechęcasz... a w najlepszym przypadku nikt już nie potraktuje Cię poważnie.

    pozdrawiam z Leszna
    Powiem Ci kolego że mimo mojej ślepej sympatii dla "Młodej Gwiazdy z Zaborowa"
    I Twojego raczej negatywnego nastawienia dla Piotra, to muszę przyznać Ci w wielu przypadkach rację

    Szanuje twoje wpisy , mimo różnicy zdań myślę że dało by radę kiedyś usiąść i pogadać przy piwku o żużlu, (nie koniecznie o Piotrze hehe) , zgadzać się nie musimy ale fajnie że człowiek może tak podchodzic do sprawy z Piotrem i racjonalnie oceniać sytuację

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Pisalem juz wiele razy ze na obrazliwe posty ktore nie zawieraja zadnych merytorycznych argumentow nie bede odpowiadal. Tym bardziej jesli pisza to zwykli internetowi frustraci.
    Czyli nie odpowiadasz konkurencji
    Jeszcze szampana nie otwieraj bo "lokalna gwiazda cały czas może pozostac w Lesznie "
    I wtedy będzie strasznie Ci głupio jak w zeszłym sezonie wielu którzy już zapewniali że Piotra w 2016 w Lesznie nie będzie

  46. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Pisalem juz wiele razy ze na obrazliwe posty ktore nie zawieraja zadnych merytorycznych argumentow nie bede odpowiadal. Tym bardziej jesli pisza to zwykli internetowi frustraci, ktorzy od rana do wieczora siedza na forum i mysla ze im wiecej durnych postow napisza tym wiecej zyskaja sympatii wsrod porownywalnie ubogich umyslowo jednostek. Pewne jest ze zaraz przyklasnie ci paru fanatykow wiec mozesz juz poczuc sie niczym forumowa lokalna gwiazda.

    Co... konkurencji nie lubisz?
    Spokojnie- ta kategoria jest Twoja po wsze czasy.
    Niby poważnie piszesz, pocisz się na niskich lotów elokwencję ,patrzysz by mi dołożyć, moralizatory puszczasz... a na końcu śmiejesz się jak głupi do sera.
    A propos gwiazdy: Ty nie masz z tym jakiegoś kłopotu , o którym chciałbyś porozmawiać? Pawlicki gwiazda, elgato gwiazda...Prawdziwy z Ciebie astronom.

    pozdrawiam z Leszna

  47. Powrót do góry    #443
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Pisalem juz wiele razy ze na obrazliwe posty ktore nie zawieraja zadnych merytorycznych argumentow nie bede odpowiadal. Tym bardziej jesli pisza to zwykli internetowi frustraci, ktorzy od rana do wieczora siedza na forum i mysla ze im wiecej durnych postow napisza tym wiecej zyskaja sympatii wsrod porownywalnie ubogich umyslowo jednostek. Pewne jest ze zaraz przyklasnie ci paru fanatykow wiec mozesz juz poczuc sie niczym forumowa lokalna gwiazda.
    Marzysz o byciu taką gwiazdą, nie kazdemu te marzenia się spełniają Piter ma co chce, a Ty to co Ci zostanie. ..

  48. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    To wy się chłopcy drapcie po noskach , a ja jak na sobotę przystało otwieramm piwko i spokojnie #staytuned
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Noski (15-10-2016)

  50. Powrót do góry    #445
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Takimi postami sami pokazujecie swoja oblude wiec ja juz praktycznie nie musze nic dodawac. Jeden pisze post pelen obelg w ktorym zarzuca komus brak kultury i merytoryki, a drugi pisze ciagle o swoim zyciu przypisujac to komus ... Do tego cieszy sie z kontuzji innego zawodnika ...
    To sie nazywa samozaoranie. Nadawalibyscie sie do GW i TVNu
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 15-10-2016 o 19:50

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Uniafan za jego przydatny post!

    JaacPoz (16-10-2016)

  52. Powrót do góry    #446
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    To wy się chłopcy drapcie po noskach , a ja jak na sobotę przystało otwieramm piwko i spokojnie #staytuned
    Oj ja tez jestem wyluzowany, i piwko sacze
    Nie ma się czym przejmować
    Zonka siedzi obok czeka na The voise of Polen
    A ja sobie siedzę piwko pije I popatrze z nią, bo cóż robić, sobota bez żużla

  53. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Oj ja tez jestem wyluzowany, i piwko sacze
    Nie ma się czym przejmować
    Zonka siedzi obok czeka na The voise of Polen
    A ja sobie siedzę piwko pije I popatrze z nią, bo cóż robić, sobota bez żużla
    Toś qwa szczęściarz. Ja tu toczę walkę o niepójście na bridżit dżons do kina. "cały rok muszę z tobą ten żużel oglądać to poszedłbyś do kina na bridżit"

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Robson-Wałbrzych (15-10-2016), Michal87 (15-10-2016)

  55. Powrót do góry    #448
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Martines jak dalej wyglada sytuacja z Piterem? Pewnie dalej wiesz jak sytuacja się rozwija, daj znać

  56. Powrót do góry    #449
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Myla skoro masz takie info że jest inna opcja to odpowiedz za kogo niby ten nowy zawodnik? Za Piotrka, Zena czy Kilda?
    Nie napisałem, że nazwisko nowego zawodnika który jest brany pod uwagę jest za kogoś z tej 3.

  57. Powrót do góry    #450
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Toś qwa szczęściarz. Ja tu toczę walkę o niepójście na bridżit dżons do kina. "cały rok muszę z tobą ten żużel oglądać to poszedłbyś do kina na bridżit"
    Oj to mam lepiej, żona też kibic, oczywiście nie tak jak ja, ale co dzień pyta co z Piterem

    Z GP mam kłopot (żona fanem Hampela i od kiedy nie jedzie to raczej nie patrzy) ale problem rozwiązuje 2 telewizor ona te spiewy, a ja zbieram ekipę na GP i oglądamy

    Na szczęście kino nie dla niej, raczej zakupy w galerii, ale to już dziś za mną

    Teraz 6-pak i wieczór wolny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •