Strona 152 z 174 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,796 do 6,840 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6796
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Zatem biorąc inflację mamy w tym roku taniej niż w 2015!
    Uważam, że KSUL obniży bilety po 5 zł jak były na półfinale. Albo pozostawi z półfinału.
    Wątpię aby ktoś chciał podwyższyć bilety na finał po klapie frekwencyjnej z falubazem.

    Tak czy owak od jutra kolejki w sklepie i necie.

    ps.
    Mam nadzieję, że w końcu w finale Baron wykorzysta potencjał Smyka na Smoku!
    Szczególnie gdy Kilde lub Zengi będą mieli krawężnik.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 10-09-2017 o 23:35

  2. Powrót do góry    #6797
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Jak ja sobie przypomne ten final 2015 i to co sie dzialo na bramkach przy wejsciu na PP to mi sie juz odechciewa. Jestem ciekaw czy wyciagneli wnioski czy znow beda upychac do oporu.

    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Zatem biorąc inflację mamy w tym roku taniej niż w 2015!
    Uważam, że KSUL obniży bilety po 5 zł jak były na półfinale. Albo pozostawi z półfinału.
    Wątpię aby ktoś chciał podwyższyć bilety na finał po klapie frekwencyjnej z falubazem.

    Tak czy owak od jutra kolejki w sklepie i necie.

    ps.
    Mam nadzieję, że w końcu w finale Baron wykorzysta potencjał Smyka na Smoku!
    Szczególnie gdy Kilde lub Zengi będą mieli krawężnik.
    Na fb podali info ze ceny beda sie nieznacznie roznic od tych z półfinału.

  3. Powrót do góry    #6798
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Co do finału, to w 2015 ludzie przyszli bo rozdawano złote medale i było święto jeszcze przed meczem po wygranej z WTS w Czewie!
    Tego teraz nie będzie.

    Finał dziś zapewnił nam Król Janusz to co zrobił w 10 i 13 gdzie wyprzedził najpierw Dudka a potem Hampela na trasie czapki z głów.
    Super pojechał Piter. Nieźle Smyk. Reszta włącznie z Emilem mają co pracować. Zengi jak zawsze jakiegoś babola musi walnąć.

    Brawo KSUL!

  4. Powrót do góry    #6799
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Zatem biorąc inflację mamy w tym roku taniej niż w 2015!
    Uważam, że KSUL obniży bilety po 5 zł jak były na półfinale. Albo pozostawi z półfinału.
    Wątpię aby ktoś chciał podwyższyć bilety na finał po klapie frekwencyjnej z falubazem.

    Tak czy owak od jutra kolejki w sklepie i necie.

    ps.
    Mam nadzieję, że w końcu w finale Baron wykorzysta potencjał Smyka na Smoku!
    Szczególnie gdy Kilde lub Zengi będą mieli krawężnik.
    Już zapomniałem że w 2015 były takie same ceny, cóż znowu prawie dwie stówki trzeba wyłożyć...
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 10-09-2017 o 23:54
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  5. Powrót do góry    #6800
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Skoro będą się nieznacznie różnić, to planują podwyżkę

    Strzelam PP 60-65 zl, numerowane takze5-10 zl w górę. Co na to leszczyński kibic?

  6. Powrót do góry    #6801
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Kołodziej nam finał załatwił. Widać że facetowi zależało a taki z niego niby hobbysta. Wolę takiego niż Doyla który daje dupy w najważniejszym momencie bo mam w głowie tylko GP. Pawlicki też w końcu pojechał jak na kapitana przystało. Brawo. Cieszy że nasz wprowadza Unię do finału bo obecnie nikt nie może się tym pochwalić. Smektaly forma w tym sezonie to jest jakiś kosmos. W zeszłym sezonie totalna ***** a teraz wymiata. Szacun na maksa i fajnie że sam widzi swoje błędy. Wypowiedź że pojechał jak "kolek" też godna podziwu. Jak mu sodowka nie odbije to może dobry ligowiec z niego będzie. Emil to już zaczyna mnie powoli wkurzac bo ostatnio potrzebuje dwa biegi aby się spasowac, bez jaj. Musi pojechać lepiej bo inaczej Wrockowi nie damy radę. Klidemand jak nie zrobi w dwóch pierwszych biegach min 4'pkt to do wymiany.

    Wrocław jest bardzo mocny i każdy szczegół będzie ważny i oby Baron nie dał dupy z taktyka bo wiadomo, że ma z tym problem. Myślę że tor ogarnie i jak pogoda będzie ok to zrobi tor że ekipa Rusko się zgubi bo uważam że obecnie Baron i Kedziora to najlepiej ogarniaja tory.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    Martines (11-09-2017)

  8. Powrót do góry    #6802
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Slyszalem tu, ze Pawlicki to juz dogany w Lesznie byl jakis czas temu. Dalej jest? Mozemy go za Zengote wymienic jak chcecie.

    Ewentualnie oddamy za darmo, a nawet doplacimy.

  9. Powrót do góry    #6803
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,617 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Slyszalem tu, ze Pawlicki to juz dogany w Lesznie byl jakis czas temu. Dalej jest? Mozemy go za Zengote wymienic jak chcecie.

    Ewentualnie oddamy za darmo, a nawet doplacimy.
    Początek sezonu i świetny Pawlicki dały wam PO. Tak chcemy nadal Przema. Pieniążki zostaw będą Zmorze potrzebne.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Skoro będą się nieznacznie różnić, to planują podwyżkę

    Strzelam PP 60-65 zl, numerowane takze5-10 zl w górę. Co na to leszczyński kibic?
    Ośmiesza się totalnie. Osobiście ufam, że jednak przyjdzie refleksja tymbardziej, że jak ktoś pisał wyżej dekoracja na Olimpico.

  10. Powrót do góry    #6804
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Początek sezonu i świetny Pawlicki dały wam PO. Tak chcemy nadal Przema. Pieniążki zostaw będą Zmorze potrzebne.
    Znakomicie, PO to by bylo, nawet jakby za Pawlickiego jechal Strzelec. Nie ma zadnego znaczenia, jak kto jechal na poczatku, licza sie tylko playoffy. Jeszcze w przyszlym roku bedzie w GP, to juz w ogole tego nie widze.

  11. Powrót do góry    #6805
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Przemek to taki zawodnik z obrazka , pięknie się wypowiada , fajna sylwetka na motocyklu , niezłe starty , fajny kolega...ale potem przychodzą mecze o najwyższe cele i faceta nie ma.

    W całej jego karierze jedyny udany mecz(poprawcie mnie jeśli się mylę) w PO to chyba finał 2014 i mecz na Smoczyku gdzie świeżo po kontuzji zdobył chyba 14? 15? pkt w 6 startach.
    Prawie położył nam finały w 2015 , blisko powtórzenia tego wyczynu był rok poźniej w Gorzowie i w tegorocznym dwumeczu niestety wszystko wróciło.
    Nie wiem co to jest , jakaś dziwna zapaść sprzętowa? czy może psychika? nie wiem jakoś w GPCH była presja i opędzlował wszystko bez problemu.
    Piotr i Przemek to ogień i woda , zarówno w życiu jak i na torze.Co ciekawe nawet wyniki na torze robią zawsze odwrotnie jeden się budzi to drugi gaśnie i tak do usrania.

    Myślę jednak że czas wracać do Domu , trochę ten cykl GP mnie martwi...Ale damy radę Przemo!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6806
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,617 w 1,050 postach
    Ze swoimi startami bez problemu osiągnie lepszy wynik niż Kildemand. Szkoda ogólnie Pająka bo potrafi zrobić extra akcje, ale to niestety za mało.

  13. Powrót do góry    #6807
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    A jakby tak Pesersem był za Kildemantda... to by był finał...

    Piter dziś mi się podobał. Prawdziwy kapitan. Brawo!!

  14. Powrót do góry    #6808
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Mam nadzieje ze wkradnie sie tez jakis AUS wątek podczas finalu

  15. Powrót do góry    #6809
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,193
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Mam nadzieje ze wkradnie sie tez jakis AUS wątek podczas finalu
    Oczywiście ,że bedzie kontakt z Leigh podczas finału. Chyba nie ma osoby która za nim w Lesznie by nie tęskniła, bardzo go brakuje. Wiele bym dał by móc ponownie go zobaczyc i usłyszeć na żywo.

  16. Powrót do góry    #6810
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach

  17. Powrót do góry    #6811
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Jako prawdziwy kibic sukcesu kupiłem bilet o 10:05. W tym roku WIRAŻ 2, także tak samo jak w 2007 roku. Życzę sobie takich samych emocji, wyniku i walki.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nestor za jego przydatny post!

    Dominik (11-09-2017), Martines (11-09-2017)

  19. Powrót do góry    #6812
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Jako prawdziwy kibic sukcesu kupiłem bilet o 10:05. W tym roku WIRAŻ 2, także tak samo jak w 2007 roku. Życzę sobie takich samych emocji, wyniku i walki.
    prawdziwy kibic nie postawiłby nogi na stadionie, dopóki Pedersen reprezentuje Leszno.

  20. Powrót do góry    #6813
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    No to mamy ,,upragniony’’ finał

    Cudzysłów to nie przypadek.
    W trakcie sezonu troszkę obawiałem się takiego scenariusza. W sumie to nadal się boję tego finału.
    Boję się ewentualnego złotego medalu.

    Boję się, ponieważ uważam, że potrzebne są zmiany, przemeblowanie trochę składu.

    A jeśli uda się ewentualnie zdobyć złoto, rządzący uznają swoją ,,politykę’’ za idealną i za nic w świecie nie będą planować jej zmieniać. Co więcej może się okazać, że jeden z drugim wpadną na pomysł, aby wymienić najsłabsze ogniwo, kolejną jakąś gwiazdą ( nawet boję się pisać te inicjały……… )

    Dwie rzeczy, która mnie naprawdę cieszą to takie, że na cztery mecze z Falubazem nie przegraliśmy absolutnie żadnego!!!
    Takie rzeczy nawet mnie starego faceta nadal ,,kręcą’’ i ekscytują.
    Cieszy mnie również to, i chyba jeszcze nawet bardziej, aniżeli ten Falubaz, fakt, że Gorzów jest poza finałem.
    Pewni siebie, pełni buty, arogancji, krnąbrności.
    Osoby Komarnickiego, Chomskiego, Palucha, rodziny Kasprzaków i Zmarzlików. I Ci kibice (oczywiście nie wszyscy) ….……
    Dostali liścia, który należał się im jak mało komu!!!

    W finale mamy Wrocław.
    Przesympatyczna ekipa, z przesympatycznym Milikiem, fajnym Janowskim, grzecznym Szymonem, pozytywnym ,,wariatem’’ Maksem i zawsze uśmiechniętym Taiem.
    Jeśli nawet przegramy, złoto trafi do naprawdę fajnych chłopaków i nie będzie ,,opłakiwania’’ srebra.
    Dlatego do tego dwumeczu podchodzę bardzo spokojnie.
    Pewnie im bliżej niedzieli, moje nastawienie będzie się zmieniało i chęć zwycięstwa będzie coraz większa, ale spokojnie.
    Wczorajsza niedziela na pewno odbije się na moim zdrowiu…….
    Wystarczy już tego

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Ali_G (11-09-2017), Kuba_88 (11-09-2017), Martines (11-09-2017)

  22. Powrót do góry    #6814
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wełna. Rzadko, bardzo rzadko. Ale mam inne zdanie.
    Są zaszłości.
    Rusko. Nie cierpię cynizmu tego człowieka.
    Czarnecki. Wiadomo o co chodzi
    Sprawa z kaperowaniem Adasia Łabędzkiego.
    Bardzo kontrowersyjne baraże ze Spartą Aspro. Zakończone spadkiem Unii Leszno do II ligi.

    Jedziemy z nimi na pełnej .....

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Ali_G (11-09-2017), Martines (11-09-2017)

  24. Powrót do góry    #6815
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No to mamy ,,upragniony’’ finał

    Cudzysłów to nie przypadek.
    W trakcie sezonu troszkę obawiałem się takiego scenariusza. W sumie to nadal się boję tego finału.
    Boję się ewentualnego złotego medalu.

    Boję się, ponieważ uważam, że potrzebne są zmiany, przemeblowanie trochę składu.

    A jeśli uda się ewentualnie zdobyć złoto, rządzący uznają swoją ,,politykę’’ za idealną i za nic w świecie nie będą planować jej zmieniać. Co więcej może się okazać, że jeden z drugim wpadną na pomysł, aby wymienić najsłabsze ogniwo, kolejną jakąś gwiazdą ( nawet boję się pisać te inicjały……… )

    Dwie rzeczy, która mnie naprawdę cieszą to takie, że na cztery mecze z Falubazem nie przegraliśmy absolutnie żadnego!!!
    Takie rzeczy nawet mnie starego faceta nadal ,,kręcą’’ i ekscytują.
    Cieszy mnie również to, i chyba jeszcze nawet bardziej, aniżeli ten Falubaz, fakt, że Gorzów jest poza finałem.
    Pewni siebie, pełni buty, arogancji, krnąbrności.
    Osoby Komarnickiego, Chomskiego, Palucha, rodziny Kasprzaków i Zmarzlików. I Ci kibice (oczywiście nie wszyscy) ….……
    Dostali liścia, który należał się im jak mało komu!!!

    W finale mamy Wrocław.
    Przesympatyczna ekipa, z przesympatycznym Milikiem, fajnym Janowskim, grzecznym Szymonem, pozytywnym ,,wariatem’’ Maksem i zawsze uśmiechniętym Taiem.
    Jeśli nawet przegramy, złoto trafi do naprawdę fajnych chłopaków i nie będzie ,,opłakiwania’’ srebra.
    Dlatego do tego dwumeczu podchodzę bardzo spokojnie.
    Pewnie im bliżej niedzieli, moje nastawienie będzie się zmieniało i chęć zwycięstwa będzie coraz większa, ale spokojnie.
    Wczorajsza niedziela na pewno odbije się na moim zdrowiu…….
    Wystarczy już tego

    Tacy oni wszyscy fajni, tacy Amerykańscy. Nie dziwi mnie radość z odpadnięcia Gorzowa. Deja vu z 2014 byłoby murowane. Gorzów to największy koszmar Frugo od 3 lat, zaś Zmarzlik największym katem. Przy całej swojej ostatniej mizerii, zapewne znowu walnąłby z 14-18 punktów i złoto by odjechało w siną dal. A co do tych kibiców w Gorzowie, to przypomnij sobie, złamasie, 2012 rok i gp. Jak potraktowano Tomasza Golloba. Takiego buractwa nie przebije już żadne miasto.

    Kiedyś udało się we Wrocławiu wpuścić świnię ubraną w barwy Frugo, może teraz uda się załatwić krowę, czyli to coś, co widnieje na herbie rolniczego klubiku.

  25. Powrót do góry    #6816
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    prawdziwy kibic nie postawiłby nogi na stadionie, dopóki Pedersen reprezentuje Leszno.
    Sęk w tym, że on już nie reprezentuje. Można więc walić drzwiami i oknami.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Dominik (11-09-2017)

  27. Powrót do góry    #6817
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Tacy oni wszyscy fajni, tacy Amerykańscy. Nie dziwi mnie radość z odpadnięcia Gorzowa. Deja vu z 2014 byłoby murowane. Gorzów to największy koszmar Frugo od 3 lat, zaś Zmarzlik największym katem. Przy całej swojej ostatniej mizerii, zapewne znowu walnąłby z 14-18 punktów i złoto by odjechało w siną dal. A co do tych kibiców w Gorzowie, to przypomnij sobie, złamasie, 2012 rok i gp. Jak potraktowano Tomasza Golloba. Takiego buractwa nie przebije już żadne miasto.

    Kiedyś udało się we Wrocławiu wpuścić świnię ubraną w barwy Frugo, może teraz uda się załatwić krowę, czyli to coś, co widnieje na herbie rolniczego klubiku.
    Ale masz ból d..y oj i to wielki. I wiesz co? Ciesze sie ze was nie ma w finale, podobnie jak kolega wyzej. Taki byles pewny tej swojej druzynki, jaki to Zmarzlik zaj..isty itd. I nadeszla smutna rzezywistosc. Sparta was w koncowce zmiazdzyla, a zapewne juz sie widzieliscie ze zlotem. Wasz senatorek juz gorzkie zale wylewa publicznie, tylko patrzec jak wywalicie Przema. To juz wasz problem
    Do boju Falubaz! Szczerze Wam kibicuje, wygrajcie ten final pocieszenia.
    Na pochybel SZCZUROM i innym szkodnikom !!!

  28. Powrót do góry    #6818
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    prawdziwy kibic nie postawiłby nogi na stadionie, dopóki Pedersen reprezentuje Leszno.
    Ale ja jestem kibicem sukcesu a nie prawdziwym kibicem.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nestor za jego przydatny post!

    Mefitzo (11-09-2017), aphekz (11-09-2017)

  30. Powrót do góry    #6819
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ale masz ból d..y oj i to wielki. I wiesz co? Ciesze sie ze was nie ma w finale, podobnie jak kolega wyzej. Taki byles pewny tej swojej druzynki, jaki to Zmarzlik zaj..isty itd. I nadeszla smutna rzezywistosc. Sparta was w koncowce zmiazdzyla, a zapewne juz sie widzieliscie ze zlotem. Wasz senatorek juz gorzkie zale wylewa publicznie, tylko patrzec jak wywalicie Przema. To juz wasz problem
    Do boju Falubaz! Szczerze Wam kibicuje, wygrajcie ten final pocieszenia.
    Na pochybel SZCZUROM i innym szkodnikom !!!

    Oczywiście, że jest *****isty, bo kto, jeśli nie najlepszy zawodnik ligi dwa razy pod rząd? O ile rozumiem niechęć do Zmarzłego- która wynika głównie z zazdrości, że wy takiego zawodnika nie mieliście i mieć nie będziecie, który jest wychowankiem w pełni tego słowa znaczeniu. Który jest lata świetlne przez złotówą Piotrusiem, który za każdym razem ośmiesza wasze gwiazdki i pozbawia Frugo medali. To mogę zrozumieć, Ale co macie do rodziny Zmarzlika, która jest zupełnie normalna, w przeciwieństwie do pewnej patologii, z ojcem alkoholikiem na czele i synusiem raptusem z wyrokami na koncie.

    Przemuś to oczywiście kompletne Beztalencie, drewno i połamaniec. Jedzie tylko na nazwisku. To już Wyżej cenię umiejętności takiego Gomólskiego czy Mroczki.

  31. Powrót do góry    #6820
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Oczywiście, że jest *****isty, bo kto, jeśli nie najlepszy zawodnik ligi dwa razy pod rząd? O ile rozumiem niechęć do Zmarzłego- która wynika głównie z zazdrości, że wy takiego zawodnika nie mieliście i mieć nie będziecie, który jest wychowankiem w pełni tego słowa znaczeniu. Który jest lata świetlne przez złotówą Piotrusiem, który za każdym razem ośmiesza wasze gwiazdki i pozbawia Frugo medali. To mogę zrozumieć, Ale co macie do rodziny Zmarzlika, która jest zupełnie normalna, w przeciwieństwie do pewnej patologii, z ojcem alkoholikiem na czele i synusiem raptusem z wyrokami na koncie.
    Nigdzie nie wyjezdzalem na czyjas rodzine, i g..no mnoe obchodzi u kogo jest patologia a u kogo nie. A twoj idol wczoraj po prostu zawiodl. Glupio sie do tego przyznac? Piekny lomot w ostatnim biegu. Milo sie to ogladalo
    I co z tego ze jest lepszy od Pawlickiego? Jak widac to bylo jednak za malo zeby byc w finale. Takze nie mam czego zazdroscic. My jedziemy o zloto a wy?

    Edit dwa lata temu dzieki niemu m.in zdobylismy zloto, w zeszlym zawalil jak cala druzyna. Twoj idol moze byc mistrzem swiata i okolic nawet przez 20 lat. Wazne ze was nie ma w finale
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 11-09-2017 o 11:57

  32. Powrót do góry    #6821
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Oczywiście, że jest *****isty, bo kto, jeśli nie najlepszy zawodnik ligi dwa razy pod rząd? O ile rozumiem niechęć do Zmarzłego- która wynika głównie z zazdrości, że wy takiego zawodnika nie mieliście i mieć nie będziecie, który jest wychowankiem w pełni tego słowa znaczeniu. Który jest lata świetlne przez złotówą Piotrusiem, który za każdym razem ośmiesza wasze gwiazdki i pozbawia Frugo medali. To mogę zrozumieć, Ale co macie do rodziny Zmarzlika, która jest zupełnie normalna, w przeciwieństwie do pewnej patologii, z ojcem alkoholikiem na czele i synusiem raptusem z wyrokami na koncie.

    Przemuś to oczywiście kompletne Beztalencie, drewno i połamaniec. Jedzie tylko na nazwisku. To już Wyżej cenię umiejętności takiego Gomólskiego czy Mroczki.
    Zmarzlik jest zajeebisty. To nie ulega wątpliwości. Niestety (dla Was) w tym roku zajeebiście zjeebał Wam ten półfinał.

  33. Powrót do góry    #6822
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Oczywiście, że jest *****isty, bo kto, jeśli nie najlepszy zawodnik ligi dwa razy pod rząd? O ile rozumiem niechęć do Zmarzłego- która wynika głównie z zazdrości, że wy takiego zawodnika nie mieliście i mieć nie będziecie, który jest wychowankiem w pełni tego słowa znaczeniu. Który jest lata świetlne przez złotówą Piotrusiem, który za każdym razem ośmiesza wasze gwiazdki i pozbawia Frugo medali. To mogę zrozumieć, Ale co macie do rodziny Zmarzlika, która jest zupełnie normalna, w przeciwieństwie do pewnej patologii, z ojcem alkoholikiem na czele i synusiem raptusem z wyrokami na koncie.

    Przemuś to oczywiście kompletne Beztalencie, drewno i połamaniec. Jedzie tylko na nazwisku. To już Wyżej cenię umiejętności takiego Gomólskiego czy Mroczki.
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Oczywiście, że jest *****isty, bo kto, jeśli nie najlepszy zawodnik ligi dwa razy pod rząd? O ile rozumiem niechęć do Zmarzłego- która wynika głównie z zazdrości, że wy takiego zawodnika nie mieliście i mieć nie będziecie, który jest wychowankiem w pełni tego słowa znaczeniu. Który jest lata świetlne przez złotówą Piotrusiem, który za każdym razem ośmiesza wasze gwiazdki i pozbawia Frugo medali. To mogę zrozumieć, Ale co macie do rodziny Zmarzlika, która jest zupełnie normalna, w przeciwieństwie do pewnej patologii, z ojcem alkoholikiem na czele i synusiem raptusem z wyrokami na koncie.

    Przemuś to oczywiście kompletne Beztalencie, drewno i połamaniec. Jedzie tylko na nazwisku. To już Wyżej cenię umiejętności takiego Gomólskiego czy Mroczki.
    No i co z tego że ten Wasz zimny jest najlepszym zawodnikiem ligi, jak w najważniejszym punkcie sezonu też zawalił Wam mecz, w najważniejszym biegu sezonu czyli w 15 został przywieziony na 5:1. To co nie radzi sobie z presją?? Najlepszy zawodnik ligi, lider swojej drużyny, który na własnym torze przywozi tylko 1 zwycięstwo biegowe, i to na słabych tego dnia Janowskim i Lebiediewie. Wasz lider nie pokonał żadnego lidera Sparty. Pawlicki jaki sezon miał taki miał, ale razem z równie przeciętnym i amatorskim Kołodziejem poprowadzili nas do finału, nie zawiedli w najważniejszym momencie, chociaż średnie przeciętna. Kołodziej zapewnił finał w biegu 13, Pawlicki w 14 tylko to potwierdził. Więc przestań się podniecać tym Waszym chłodnym, bo koronowaliście go na mistrza świata, zanim sam coś wywalczył na torze, i teraz chłopak ma problemy z udźwignięciem presji, zawodzi w decydujących momentach, no i ta latająca nóżka.....

    W składzie macie aż 1 swojego wychowanka, którego traktujecie jak nietykalnego bożka, no i nie zapominaj że macie jeszcze 2 naszych wychowanków, a żeby zdobyć pierwsze złoto po iluś tam latach potrzebowaliście Kasprzaka który osiągnął życiowa formę w 2014.

    No i macie jeszcze honorowego który kreuje się na wizjonera i zbawcę polskiego żużla.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (11-09-2017)

  35. Powrót do góry    #6823
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Tacy oni wszyscy fajni, tacy Amerykańscy. Nie dziwi mnie radość z odpadnięcia Gorzowa. Deja vu z 2014 byłoby murowane. Gorzów to największy koszmar Frugo od 3 lat, zaś Zmarzlik największym katem. Przy całej swojej ostatniej mizerii, zapewne znowu walnąłby z 14-18 punktów i złoto by odjechało w siną dal. A co do tych kibiców w Gorzowie, to przypomnij sobie, złamasie, 2012 rok i gp. Jak potraktowano Tomasza Golloba. Takiego buractwa nie przebije już żadne miasto.
    Powyższe ,,pogrubienie'' definitywnie eliminuje Twoją osobę z dalszej dyskusji.
    Przynajmniej ze mną......

  36. Powrót do góry    #6824
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    No i macie jeszcze honorowego który kreuje się na wizjonera i zbawcę polskiego żużla.
    powinno się zablokować internety wszystkim prezesom, prezesom honorowym, senatorom przy żużlu itd. Za każdym razem jak któryś z nich się wypowiada to ich drużyny przegrywają/ odpadają, a władko jest chyba mistrzem motywacji przeciwników Stali Gorzów.
    Ostatnio edytowane przez mroczny rycerz ; 11-09-2017 o 12:18

  37. Powrót do góry    #6825
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,617 w 1,050 postach
    Dziwię się, że wchodzicie z nim w polemikę. HEJ HEJ UNIA MISTRZ

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Kuba_88 (11-09-2017)

  39. Powrót do góry    #6826
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Jako prawdziwy kibic sukcesu kupiłem bilet o 10:05. W tym roku WIRAŻ 2, także tak samo jak w 2007 roku. Życzę sobie takich samych emocji, wyniku i walki.
    Łukasz to se ne vrati...

  40. Powrót do góry    #6827
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Każdy spodziewał się po Zmarzłym więcej, ale na pierwszym miejscu zawalił nieudacznik Przemcio i DJ z Gronowa, który dał się pokonać takiemu kelnerowi jak Dróżdż. Tak czy siak- Zmarzlik jest najlepszym zawodnikiem play off ostatnich sezonów i to jemu Gorzów zawdzięcza najbardziej ostatnie dwa tytuły. Pawlicki i ta cała reszta musi wygrać jeszcze setki ważnych wyścigów, żeby zbliżyć się chociaż do jego osiągnieć. Pewnie do dzisiaj wam się śnią po nocach te 18 punktów w 2014 r i nokaut na Piotrusiu, który rzekomo był od niego wówczas lepszy. Jeśli Zmarzlik zawalił, To co powiedzieć o Janowskim i Dudku i Doylu, gdzie być może cała trójka przywiezie medal w gp, w tym jeden z nich ten złoty? Spalić ich na stosie? Możecie sobie wmawiać, że Bartek zawalił, ale jeśli nawet, to nikt go nie będzie obwiniać, bo to zawodnik cenniejszy niż złoto. Dlaczego nikt nigdy nie wymienia Zmarzlika jako potencjalne wzmocnienie? Bo oczywiste jest, że nie będzie cyrków jak z patolami z Zaborowa. Nigdy nie odejdzie z macierzystego klubu i za to ma szacunek na zawsze, niezależnie od jego wyników na torze. Pawliccy i cała reszta wychowanków byczego, jak i innych klubików- dzisiaj tu, jutro tam.

  41. Powrót do góry    #6828
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Każdy spodziewał się po Zmarzłym więcej, ale na pierwszym miejscu zawalił nieudacznik Przemcio i DJ z Gronowa, który dał się pokonać takiemu kelnerowi jak Dróżdż. Tak czy siak- Zmarzlik jest najlepszym zawodnikiem play off ostatnich sezonów i to jemu Gorzów zawdzięcza najbardziej ostatnie dwa tytuły. Pawlicki i ta cała reszta musi wygrać jeszcze setki ważnych wyścigów, żeby zbliżyć się chociaż do jego osiągnieć. Pewnie do dzisiaj wam się śnią po nocach te 18 punktów w 2014 r i nokaut na Piotrusiu, który rzekomo był od niego wówczas lepszy. Jeśli Zmarzlik zawalił, To co powiedzieć o Janowskim i Dudku i Doylu, gdzie być może cała trójka przywiezie medal w gp, w tym jeden z nich ten złoty? Spalić ich na stosie? Możecie sobie wmawiać, że Bartek zawalił, ale jeśli nawet, to nikt go nie będzie obwiniać, bo to zawodnik cenniejszy niż złoto. Dlaczego nikt nigdy nie wymienia Zmarzlika jako potencjalne wzmocnienie? Bo oczywiste jest, że nie będzie cyrków jak z patolami z Zaborowa. Nigdy nie odejdzie z macierzystego klubu i za to ma szacunek na zawsze, niezależnie od jego wyników na torze. Pawliccy i cała reszta wychowanków byczego, jak i innych klubików- dzisiaj tu, jutro tam.
    Dobra nasi wychowankowie są patologiczni Wasi święci jak aniołki, Bartuś w wolnej chwili staruszkę przez pasy przeprowadzi, wpadnie do przedszkola bajkę poczytać.... Eh można by rozmawiać i rozmawiać o tych waszych poukładanych i grzeczniutkich wychowankach, Zmarzlik, Jancarz itd. itd.

    A tymczasem nasi patole są w finale, a wy klepiecie się z sąsiadami zza miedzy o brąz

  42. Powrót do góry    #6829
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,193
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Boję się ewentualnego złotego medalu.

    Boję się, ponieważ uważam, że potrzebne są zmiany, przemeblowanie trochę składu.

    A jeśli uda się ewentualnie zdobyć złoto, rządzący uznają swoją ,,politykę’’ za idealną i za nic w świecie nie będą planować jej zmieniać. Co więcej może się okazać, że jeden z drugim wpadną na pomysł, aby wymienić najsłabsze ogniwo, kolejną jakąś gwiazdą
    Nauczeni przykładem Gorzowa który po mistrzostwie nic nie zmienił w składzie i zaczynał następny sezon od serii porażek raczej każdemu daje do myślenia. Ewentualnie zmiany i porządkowanie tego wszystkiego należało by zacząć nie od Barona i zawodników,a od tych wlasnie spasionych kotów którzy tym sterują i tutaj czy zdobędziemy ewentualne złoto czy byśmy mieli 6 miejsce nic nie wpłynie na ewentualne zmiany na tym szczeblu. Ręka rękę myje.
    A co do składu?
    Też może bym chciał coś zmienić,ale dzisiejszy zuzel jest nieobliczalny mamy przykład postawy z weekendu faceta ktory idzie na IMŚ. Czy zdobywając ten finał drużyna zasługuje na "wietrzenie" ? Uwazam,ze nie. Sam np. narzekałem często na Janusza,ale z nawiązką sobie to wszystko odrobił w półfinałach co zatracił w RZ.
    Zawodzi Kildemand i tutaj ewentualne przyjście młodego,ambitnego Brady'ego daje dużo.
    Inna kwestia to ewentualne Zengi. Leszczyńska mycha, można tutaj ewentualnie pomysleć nad powrotem Przemka juz pomału niechcianego w Gorzowie.
    Zobaczymy.
    Skład może nawet zostać, byle (co niemożliwe) góra została "posprzątana".

    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Tacy oni wszyscy fajni, tacy Amerykańscy. Nie dziwi mnie radość z odpadnięcia Gorzowa. Deja vu z 2014 byłoby murowane. Gorzów to największy koszmar Frugo od 3 lat, zaś Zmarzlik największym katem. Przy całej swojej ostatniej mizerii, zapewne znowu walnąłby z 14-18 punktów i złoto by odjechało w siną dal. A co do tych kibiców w Gorzowie, to przypomnij sobie, złamasie, 2012 rok i gp. Jak potraktowano Tomasza Golloba. Takiego buractwa nie przebije już żadne miasto.

    Kiedyś udało się we Wrocławiu wpuścić świnię ubraną w barwy Frugo, może teraz uda się załatwić krowę, czyli to coś, co widnieje na herbie rolniczego klubiku.
    Nikt nie jest zobowiązany by kogokolwiek lubić,ale istnieje pewna rzecz o której warto pamiętać : SZACUNEK

  43. Powrót do góry    #6830
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Łukasz to se ne vrati...
    I tu Cię Alanie zaskoczę. Bo mam podobne podejscie do tej drużyny jak w umiłowanym przez nas 2007. Tzn wówczas oni od początku sygnalizowali wysoką formę i aspiracje medalowe, ale w PO jechali jak Ci obecni. Z tamtego składu nie został nikt, bo taki jest sport i próba czasu jest nie do przeskoczenia. Ale duch zespołu jest ten sam i tutaj upatruję moc emocji na niedzielę. W przecwieństwie do 2011 i 2014 nie twierdzę, że już osiągneliśmy sukces, ten sukces jest przed nami, tylko trzeba po niego sięgnąć. Unia ma wszystkie przymioty ku temu, musi tylko wszystko zagrać jak należy, żeby Woffinden nie był dla nas katem. Nasi śmigają na mokrym torze, na jesień mamy więcej opadów i łątwiej utrzymać większa wilgotność, więc tutaj nawet aura jest naszym sprzymierzeńcem. Ja wierzę w super mecz i sukces na końcu w postaci... zwycięstwa we Wrocławiu.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #6831
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=YQNi5kClJFc , smacznego


    Nestor nie chcę się czepiać ale my w rundzie zasadniczej z Wrocławiem pojechaliśmy na mokrym po opadach Ale zgadzam się że to będzie inny finał niż 11' 14' wtedy byliśmy już spełnieni i srebro nas urządzało.Teraz sytuacja jest inna i my tego złota chcemy jak cholera! Oby w pełnych składach i przy sprzyjającej aurze
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #6832
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nestor nie chcę się czepiać ale my w rundzie zasadniczej z Wrocławiem pojechaliśmy na mokrym po opadach
    Co innego przygotowany tor i opady, a co innego tor przygotowany na opady. Będzie dobrze pod tym względem. Unia ten błąd co z Wrocławiem zrobiła w finale 2008, gdyby nie to, to moglibyśmy mieć 2 złota pod rząd wówczas...
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #6833
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    I tu Cię Alanie zaskoczę. Bo mam podobne podejscie do tej drużyny jak w umiłowanym przez nas 2007. Tzn wówczas oni od początku sygnalizowali wysoką formę i aspiracje medalowe, ale w PO jechali jak Ci obecni. Z tamtego składu nie został nikt, bo taki jest sport i próba czasu jest nie do przeskoczenia. Ale duch zespołu jest ten sam i tutaj upatruję moc emocji na niedzielę. W przecwieństwie do 2011 i 2014 nie twierdzę, że już osiągneliśmy sukces, ten sukces jest przed nami, tylko trzeba po niego sięgnąć. Unia ma wszystkie przymioty ku temu, musi tylko wszystko zagrać jak należy, żeby Woffinden nie był dla nas katem. Nasi śmigają na mokrym torze, na jesień mamy więcej opadów i łątwiej utrzymać większa wilgotność, więc tutaj nawet aura jest naszym sprzymierzeńcem. Ja wierzę w super mecz i sukces na końcu w postaci... zwycięstwa we Wrocławiu.
    No na siłę Cię przekonywać nie będę trochę już tych kółek na Smoku (i nie tylko) oglądaliśmy i nie wiem, jak Ty...ja widzę spore zmiany w tym sporcie, w Naszej Unii. Niestety na gorsze. Oczywiście cieszę się z awansu do finału, ale tym razem będę przed TV. Coś tam we mnie pękło i inaczej, to postrzegam.

    W tym sezonie największą radość przynosili mi juniorzy. Na finale zapewne stadion się zapełni, choć klub ma szczęście, że nie podniósł cen biletów Ja tam tęsknie za taka Unią, jaką oglądałem w 2007 roku. Nawet obcy (Jura, Batchelor) jechali nie tylko po fv do klubu...Oni zostawiali serducho na torze. Nie wspomnę o świętowaniu tytułu DMP! Co to była za noc! I powiem Ci, że jest, to dzisiaj realne. Potrzebni są ludzie z pasją, bo Ci obecni są wypaleni i odcinają kupony...bo tak wygodnie. Popatrzmy na Spartę...tam jest drużyna!

    Także wszystkim życzę emocji w finale...ja już na to patrzę inaczej. Z resztą kilku kolegów opisywało sprawę...ostatni wpis wełny na przykład. Nie będę powielał tematu.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    aphekz (11-09-2017), lemur6666 (11-09-2017)

  48. Powrót do góry    #6834
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    A tak z czystej ciekawości zapytam ,,protestujących''

    Na finał się wybieracie czy tv?
    Mariano decyzja podjęta czy się zastanawiasz ,,troszku''

    I pytam bez żadnej uszczypliwości.
    Po prostu jestem ciekaw na co się szykować, bo puste trybuny to klimat naprawdę średni.
    Mecz z FZ bardzo dobitnie to pokazał

  49. Powrót do góry    #6835
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,617 w 1,050 postach
    Mariano_Italiano jest w szoku bo Piter nie powtórzył kaszany z SGP, a pewnie na to liczył. Swoją drogą mamy finał a wątek śpi ciekawe co by się działo gdyby Piter pojechał jak Zen na przykład 4,5 stron lekko

  50. Powrót do góry    #6836
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariano_Italiano jest w szoku bo Piter nie powtórzył kaszany z SGP, a pewnie na to liczył. Swoją drogą mamy finał a wątek śpi ciekawe co by się działo gdyby Piter pojechał jak Zen na przykład 4,5 stron lekko
    Jak zwykle jakieś uszczypliwości , przecież 10p to powinna być zwykła codzienność Kapitana i Lidera zespołu bo takie chyba są ambicje Piotra? W Półfinale oba mecze pojechał jak profesor poza 15 biegiem na Smoku więc brawo Piotr i oby tak dalej!

    Co do pytania o frekwencje , półfinał obejrzałem przed TV ... natomiast dziś punkt 11 byłem w galerii po 4 bilety na PP.Jestem Kibicem sukcesu...i jestem z tego dumny!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #6837
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,617 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jak zwykle jakieś uszczypliwości , przecież 10p to powinna być zwykła codzienność Kapitana i Lidera zespołu bo takie chyba są ambicje Piotra? W Półfinale oba mecze pojechał jak profesor poza 15 biegiem na Smoku więc brawo Piotr i oby tak dalej!

    Co do pytania o frekwencje , półfinał obejrzałem przed TV ... natomiast dziś punkt 11 byłem w galerii po 4 bilety na PP.Jestem Kibicem sukcesu...i jestem z tego dumny!
    Dobrze wiesz, że byłby gnoj na kilka stron post mój był jak najbardziej prowokacyjny. Nic się nie dzieje.

  52. Powrót do góry    #6838
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    No nic , jutro trzeba ruszyc po bilety , bo kibice sukcesu juz tam byli jako pierwsi jako najwierniejsi fani :-D
    A tak powaznie , nie ma co czekac bo kolo piatku na PP nie bedzie co zbierac , bilety sie rozejda w kilka dni , chociaz sektor jest gumowy

    P.S ceny na final na prawde dobre godne finalu

  53. Powrót do góry    #6839
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...420,1,281.html


    Peter już pogodzony , dostał jeszcze jeden sezon na odbudowę niestety znowu nie zagrało , utrata głównego mechanika w połowie sezonu także go zachwiała , Nenes ratuje co się da ale poza małymi przebłyskami nie wygląda to ciekawie.Jestem pewien że Kilde odnalazłby się w Gorzowie , Toruniu bądź Częstochowie , tamtejsze tory mocniej odpowiadałby jego charakterystyce.
    Myslę że Finały zdecydują także co będzie z Emilem , ale chyba coraz bliżej rozstania ... ten zawodnik się w Lesznie cofa.Przychodził w 2015 jako niekwestionowany Lider i mocna petarda , okazał się tylko kapiszonem.Lubię bardzo Emila , ale jego ostatnie zagrywki z tunerem czy swoim teamem bardzo dziwne.Zachowanie w parkingu także mocno nieobecne , co doskonale widać na materiałach Czarnego.
    Oby na Ostatni akord tego sezonu spiął poślady !
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #6840
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    I ja napiszę gratulacje dla kolebki żużla.
    Jaśko mnie zachwycił. Co za determinacja. Tak objechać w 10-tym i 13-tym biegu Dudka i Hampela to mistrzostwo świata i okolic.
    A tak zdawał się asekuracyjny, osiadły na laurach. Brawo i brawo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •