Strona 131 z 174 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,851 do 5,895 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5851
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale przecie Hampel to ten, co kiedyś Józefa był zdradził i Unię też... Nie godzi się tak. To tak samo, jakbyście mieli zatrudnić Pedersena po walkowerze z Rzeszowem.

  2. Powrót do góry    #5852
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Wy to jesteście jacyś *****ani z tym Hampelem? Czy po prostu kibice sukcesu?

    Dla PARÓWY miejsca w TYM KLUBIE JUŻ NIE POWINNO BYĆ choćbyśmy mieli spaść z ligi! Jakiś honor trzeba mieć. I jak nie mają go zawodnicy i działacze to myślałem ze chociaż kibice...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 07-08-2017 o 17:06
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  3. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Londi (07-08-2017), MarQes (08-08-2017), ZZ (07-08-2017), santiagoUL (07-08-2017)

  4. Powrót do góry    #5853
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wy to jesteście jacyś *****ani z tym Hampelem? Czy po prostu kibice sukcesu?

    Dla PARÓWY miejsca w TYM KLUBIE JUŻ NIE POWINNO BYĆ choćbyśmy mieli spaść z ligi! Jakiś honor trzeba mieć. I jak nie mają go zawodnicy i działacze to myślałem ze chociaż kibice...
    Choć nie są to słowa kierowane do mnie pozwolę sobie zadać Tobie pytanie
    Jaki to sukces sportowy dziś zapewnia, gwarantuje Jarek, że tak ostro jedziesz z kolegami???
    Przecież to nie poziom Doyla czy Zmarzlika, że ,,chcemy Go'', aby nam zdobywał medale.
    Bo to już nie ten Jarek.
    Ogólnie dość już z tymi ,,WIELKIMI NAZWISKAMI'' bo za ,,chwilę'' skończymy jak Toruń.
    Uczmy się na błędach innych i ich nie powielajmy
    Przecież taki Emil to liderem jest tylko na papierze.
    Janek jeszcze gorzej.
    O Piotrze, ze względów grzecznościowych nawet już nie wspomnę.

    Jestem ciekaw, czy po DPŚ po barażu, ktoś chociaż podszedł po numer telefonu do takiego Luka Beckera?
    Co taki kontrakt by Nas kosztował?
    Brady Kurtz następny. Ile ma jeszcze czekać na ekstraligę?
    Lambert, Czugunow.
    Jest tych nazwisk naprawdę trochę!
    Jack Holder jest najlepszym przykładem, że ,,gówniarzom'' trzeba dać szansę. Bo im się chce.
    A te ,,spasione koty'' patrzą tylko na tor i na niebo.
    I oby odwołać, bo za mokro, za zimno, i w ogóle......

    ps. Phenomenon - 4pkt PK z numeru ,,10'' to mało?
    Ile zatem znaczą 4 oczka Piotra, czy nawet 9pkt Janusza????
    Dla mnie Dun jedzie swoje. 4-6 ma robić i zazwyczaj w tych widełkach się łapie
    Ostatnio edytowane przez welna ; 07-08-2017 o 17:52

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    aphekz (07-08-2017)

  6. Powrót do góry    #5854
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wy to jesteście jacyś *****ani z tym Hampelem? Czy po prostu kibice sukcesu?

    Dla PARÓWY miejsca w TYM KLUBIE JUŻ NIE POWINNO BYĆ choćbyśmy mieli spaść z ligi! Jakiś honor trzeba mieć. I jak nie mają go zawodnicy i działacze to myślałem ze chociaż kibice...
    Jeżeli tak na to patrzeć, to tym bardziej nie powinno być miejsca dla Kryjoma. A co niektórzy wciąż wracają do tej postaci...

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Uniafan (09-08-2017)

  8. Powrót do góry    #5855
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wy to jesteście jacyś *****ani z tym Hampelem? Czy po prostu kibice sukcesu?

    Dla PARÓWY miejsca w TYM KLUBIE JUŻ NIE POWINNO BYĆ choćbyśmy mieli spaść z ligi! Jakiś honor trzeba mieć. I jak nie mają go zawodnicy i działacze to myślałem ze chociaż kibice...
    Wasz honor już dawno sobie gdzieś poszedł po tym jak pojawił się u Was pewien sympatyczny Duńczyk także nie szalej przy poniedziałku

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    welna (07-08-2017)

  10. Powrót do góry    #5856
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wasz honor już dawno sobie gdzieś poszedł po tym jak pojawił się u Was pewien sympatyczny Duńczyk także nie szalej przy poniedziałku
    Dużo w tym racji Scoti!
    Jednak Nicki w plastronie Unii po akcji z Rzeszowem to i tak mały ,,pikuś'' przy Falubazowym Świście..........!

  11. Powrót do góry    #5857
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dużo w tym racji Scoti!
    Jednak Nicki w plastronie Unii po akcji z Rzeszowem to i tak mały ,,pikuś'' przy Falubazowym Świście..........!
    A tu jest 100% racji

  12. Powrót do góry    #5858
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dużo w tym racji Scoti!
    Jednak Nicki w plastronie Unii po akcji z Rzeszowem to i tak mały ,,pikuś'' przy Falubazowym Świście..........!
    Fakt, to już była perwersja

  13. Powrót do góry    #5859
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Choć nie są to słowa kierowane do mnie pozwolę sobie zadać Tobie pytanie
    Jaki to sukces sportowy dziś zapewnia, gwarantuje Jarek, że tak ostro jedziesz z kolegami???
    Przecież to nie poziom Doyla czy Zmarzlika, że ,,chcemy Go'', aby nam zdobywał medale.
    Bo to już nie ten Jarek.
    Ogólnie dość już z tymi ,,WIELKIMI NAZWISKAMI'' bo za ,,chwilę'' skończymy jak Toruń.
    Uczmy się na błędach innych i ich nie powielajmy
    Przecież taki Emil to liderem jest tylko na papierze.
    Janek jeszcze gorzej.
    O Piotrze, ze względów grzecznościowych nawet już nie wspomnę.

    Jestem ciekaw, czy po DPŚ po barażu, ktoś chociaż podszedł po numer telefonu do takiego Luka Beckera?
    Co taki kontrakt by Nas kosztował?
    Brady Kurtz następny. Ile ma jeszcze czekać na ekstraligę?
    Lambert, Czugunow.
    Jest tych nazwisk naprawdę trochę!
    Jack Holder jest najlepszym przykładem, że ,,gówniarzom'' trzeba dać szansę. Bo im się chce.
    A te ,,spasione koty'' patrzą tylko na tor i na niebo.
    I oby odwołać, bo za mokro, za zimno, i w ogóle......

    ps. Phenomenon - 4pkt PK z numeru ,,10'' to mało?
    Ile zatem znaczą 4 oczka Piotra, czy nawet 9pkt Janusza????
    Dla mnie Dun jedzie swoje. 4-6 ma robić i zazwyczaj w tych widełkach się łapie
    4 pkt w połowie meczów u siebie to akceptowalny wynik?Mnie się wydaje, że przychodząc do nas ze średnią 2,0 to miał jednak więcej robić niż 4 pkt w meczu. 4-6 pkt w meczu to myślę, że przy takiej ilości biegów to miałby i Tofeek. Zaznaczam, że nie widzę Tofeeka w Unii, a tym bardziej Kildemanda, który drugi rok z rzędu odwala popelinę.
    O Piotrze nie chce mi się pisać, bo nie chce się denerwować. I to cały komentarz do jego jazdy.
    Janusz - tak jak pisałem to nie ten Janusz, którego chyba oczekiwaliśmy, że o wyjazdach jego nie wspomnę.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 07-08-2017 o 20:14

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Ali_G (07-08-2017)

  15. Powrót do góry    #5860
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Kurtz zdaje się jest już pewniakiem do jazdy w KSUL. Trening o niczym nie świadczy, ale ot tak sobie nie przyjechał jego obecność wczoraj w koszulce pewnie też nie znaczącą, ale w wywiadzie powiedziała coś w stylu: jeszcze nic nie może powiedzieć, ale może się coś wydarzyć...... Coś takiego.

  16. Powrót do góry    #5861
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    4 pkt w połowie meczów u siebie to akceptowalny wynik?Mnie się wydaje, że przychodząc do nas ze średnią 2,0 to miał jednak więcej robić niż 4 pkt w meczu. 4-6 pkt w meczu to myślę, że przy takiej ilości biegów to miałby i Tofeek. Zaznaczam, że nie widzę Tofeeka w Unii, a tym bardziej Kildemanda, który drugi rok z rzędu odwala popelinę.
    Ilość biegów niemal identyczna!

    Tobiasz ma 50 biegów, średnia 1,020
    PK ma 51 biegów, średnia 1,549
    Dodatkowo Tobiasz od kilku spotkań jeździ jako prowadzący parę i za partnera ma Damiana, a wczoraj Roberta Lachbaum'a !!!!!!
    PK ma za partnera Emila! Dodatkowo ma 12 bonusów i pod tym względem jest 5 w lidze!


    Tyle ode mnie.
    Nadal będę się upierał, że PK robi swoje.
    Nie On ma Nam mecze wygrywać.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    pyra (07-08-2017), santiagoUL (07-08-2017)

  18. Powrót do góry    #5862
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Oczywiście na snucie teorii o przyszłorocznym składzie jest za wcześnie bo w tym sezonie może się zdarzyć bardzo dużo od zdobycia Złotych medali aż po wielką kompromitację w PO i 4 razy w pysk , jednak na wypuszczenie z rąk Brady'ego nie możemy sobie pozwolić.Nie jest to talent na miarę Maxa Fricke , ale dlaczego nie miałby być odkryciem na miarę Milika we Wrocławiu? Przecież satysfakcja z takiego zawodnika jest dużo większa od tego spasionego gwiazdozbioru...

    Ja swój wymarzony skład mam w głowie od dawna ale przy mocarstwowych zapędach 'zarządu' nie ma na to szans , a szkoda.Zimą Pedersena zastąpi kolejna Gwiazda i mega dream team z Leszna znowu spadnie z bardzo wysokiego konia.

    Jestem wielkim fanem widowiskowej jazdy Petera Kildemanda , ale obserwuje go uważnie kolejny sezon i facet już chyba pewnego poziomu nie przeskoczy , ale chciałbym się pomylić jak kiedyś w przypadku Iversena.


    Ps.
    9.Sajfutdinov
    10.Pawlicki?/Zengota?
    11.Max Fricke
    12.Brady Kurtz
    13.Kołodziej
    14.Kubera
    15.Smyk
    16.Kościuch

    -------------
    Trofimov
    Szlauderbach
    Picz

    Absolutny brak koncepcji na nr 2/10 , brak klasowych Polskich zawodników więc będziemy zostać z tym co mamy i nie wyjeżdzajcie z Jarusiem czy Dudkiem bo to przecież totalna abstrakcja...

    Pozdrawiam i oby w lepszych humorach we Wrześniu.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #5863
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,460
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Janusz faktycznie to nie ten Janusz.

    welna

    Kildemand spełnia oczekiwania? No chyba raczej nie. Wczorajsze 4 pkt i dwa zera to to czego od niego oczekujemy? 4 pkt z Toruniem czy 4 pkt z Czewa to dobry wynik?
    Cztery punkty czterem punktom nierówne. Jeśli wszystkie zrobione na przeciwnikach, to jak na drugą linię w 4 startach to przyzwoity wynik.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Hahahaha , gościu my w matrixie, to wez mi powiedz jak to jest skoro slaba Unia Fuksem wygrywa w Rybniku z Grisza Laguta na czele , a w zeszła Niedzielę , bardzo mocna Sparta jedzie mecz z tym samym Rybnikiem bez Griszyy...ledwie remisuje mecz ...w którym przegrywa 12pkt , i cudem ratuje remis gdzie 2-krotny mistrz swiata walczy o 1pkt z Tobiaszem Musielakiem w biegu 15...

    A kilka dni wczesniej Falubaz meczy sie również z tym slabym Rybnikiem..

    Naprawdę jestes tak ślepy? Czy co?

    Unia sie obudzila i na dzis obok Falubazu Wrocławia i Gorzowa jesteśmy głównym faworytem do złota ..

    A wiesz co zrobi Torun z Fratczakiem? ...bedzie walczyl o 38-40 pkt maks..

    Pozdro
    To jak tam PawlickiTeam? Jestem ślepy?

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    Uniafan (09-08-2017)

  21. Powrót do góry    #5864
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Mefitzo

    Identyczny zestaw mam w głowie. Może, może.

  22. Powrót do góry    #5865
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Powiem szczerze, że totalnie nie rozumiem kombinacji z torem.
    W czasach gdy rządzi komisarz i tak faktycznie wysłuchuje i stosuje w większości uwagi gości to przygotowanie innego toru niż twardy jest moim zdaniem strzałem we własne kolano.
    Przecież gdy w PO przydzielą nam Krzyżaniaka to na 100% mamy nieodsypujący się beton i wtedy będzie płacz jaki to komisarz jest zły.
    Czy nie lepiej zatem popracować nad czymś do czego komisarz się nie doczepi i na tym jeździć cały sezon?
    Po prostu mamy słabą drużynę i trzeba kombinować...gdzie jest tutaj sport? Panie Baron po sezonie do widzenia! Niezależnie od wyników. Obsada 14 biegu, to był żart z kibiców. Taki cyrk można odstawić przy pustym stadionie, a tak się składa, że ludzie przyszli zobaczyć walczące byki...zobaczyli jałówki. Żenada.

    Panowie zawodnicy powinni uderzyć się w pierś po takim występie... "jutro Anglia, potem Szwecja...no trudno jedziemy dalej".

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Uniafan (09-08-2017)

  24. Powrót do góry    #5866
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Z tymi składami jest różnie, jedni chcą wychowanków, inni mocne nazwiska, a jeszcze inni skład z młodymi gniewnymi.
    Drużyna jest drużyna gdy posiada mocne fundamenty tzn. "mocnych liderów" , moim zdaniem od ładnych paru lat z tym mamy największy problem. Potrzebujemy dwóch pewników , mocnych liderów którzy cały ten wózek pociągną do przodu. Biegi nominowane stały się jakby naszą bolączka przez ostatnie lata, juz nie wspomnę o meczach pt. " nie było zawodnika który nadawał by się do jazdy z RT. "
    Leon Madsen jest 5 w lidze pod względem średniej. ( czy jest ob jakimś topowym zawodnikiem? )
    Artiom Łaguta 3, a nasi? Emil na pewno o wiele "droższy" egzemplarz Od wspomnianej dwójki jest 6,a następny Koldi 16.
    W tym miejscu w którym jesteśmy teraz w dużej mierze to zasługa Bartka i Domina. Falubaz ktory nie posiada wogole juniorów w TOP 15 ma 4 zawodnikow!
    My mamy jak wspomniałem tylko Emila. To jest dramat, seniorzy mieli być siła,a jest wręcz odwrotnie.
    Możemy sobie dobierać Kurtzy, Czugunowy i innych ambitnych zawodnikow,ale nie mając liderów jest to bez sensu.
    Moim zdaniem tutaj jest nasz problem. Niby posiadamy mocne nazwiska,ale formą nie zachwycają,albo inaczej ...
    Mamy stosunkowo drogich zawodnikow co do formy jaka prezentują.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Uniafan (09-08-2017)

  26. Powrót do góry    #5867
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma sie co martwic. Jak kto smutny to niech sobie przypomni 64-26, to pomaga

  27. Powrót do góry    #5868
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma sie co martwic. Jak kto smutny to niech sobie przypomni 64-26, to pomaga

    Wam też?

  28. Powrót do góry    #5869
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakim "Wam"? A Ty niby gdzie zyjesz? Nie udawaj

  29. Powrót do góry    #5870
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jakim "Wam"? A Ty niby gdzie zyjesz? Nie udawaj
    Co najwyżej mieszkam

    Zielona Góra już nie 100% Falubaz

  30. Powrót do góry    #5871
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Skończyłoby sie jak w 1984
    Zakładasz mistrza 2017?

  31. Powrót do góry    #5872
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ilość biegów niemal identyczna!

    Tobiasz ma 50 biegów, średnia 1,020
    PK ma 51 biegów, średnia 1,549
    Dodatkowo Tobiasz od kilku spotkań jeździ jako prowadzący parę i za partnera ma Damiana, a wczoraj Roberta Lachbaum'a !!!!!!
    PK ma za partnera Emila! Dodatkowo ma 12 bonusów i pod tym względem jest 5 w lidze!


    Tyle ode mnie.
    Nadal będę się upierał, że PK robi swoje.
    Nie On ma Nam mecze wygrywać.
    Mówię o jeździe Tobiasza w Unii, a nie Rybniku, więc nie wiem po co te porównanie.

    Mamy odmienne zdanie ws Kilde. Moim zdaniem zawodzi. Zdobywa co najmniej 2-3 punkty za mało.
    Oczywiście, że nie on ma mecze wygrywać, ale mógłby choć raz wyróżnić się na plus.

    A odnośnie liderów to żal w ogóle pisać.

  32. Powrót do góry    #5873
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Smyk dziś też chaos. Nie przesadzajcie. Poza tym gwiazdy też niech widzą jaką formę mają, co by później nie marudzili, że trener nie dał im szansy.

    Inaczej wyobrażałem sobie powrót Janka do Leszna. To niestety już inny Kołodziej.

    Kildemand - tego gościa trzeba odpuścić. Koniecznie.

    Pawlicki. Żal dupe ściska. To miał być lider na lata, a jest popierdolka. Taktycznie na trasie poziom średniego juniora. Wejścia pod łokieć na drugim łuku to on się już chyba nie nauczy pilnować.
    Smyk moim zdaniem nie pojechał najgorzej, miał trochę pecha bo znajdował się w nieodpowiednim miejscu i czasie.

    Kołodziej - pierwszy bieg rakieta a potem - WTF?

    Kildemand - ściągniesz Przemka, Zagara lub kogokolwiek innego wstawisz go pod 10 do pary z Emilem to po 4 kolejkach będziesz pisał "trzeba go sobie odpuścić".

    Pawlicki - był zwyczajnie wolny, jak jesteś wolny to prędzej czy później Cie wyprzedzą, a jak fury Cię niosą to cuda można zdziałać.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Wraca temat z tamtego roku: brak atutu wlasnego toru. Przyjezdza taki Linus startujacy od swieta i objezdza naszych jak dzieci, to samo juniorzy z Gorzowa z ktorymi Zengi nieludzko sie meczy.
    Porazka tak nie boli jak styl. A ten byl fatalny
    Pisałem już o tym wcześniej:
    czwartek godz 16:00 - trenuje Pawlicki
    piątek godz 17:00 - trenuje Zengi i juniorzy
    sobota godz 13:00 - trenuje Kildemand
    niedziela godz 19:00 - mecz
    Tą porażkę można było przewidzieć. O co w tym wszystkim chodzi i o co chodzi z tym torem to nie wiem. Zawsze treningi odbywały się dzień dwa dni przed meczem w godzinie meczu. A tutaj Pajączek trenuje na Saharze w samo południe wtf????

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Fajnie to Baron wytłumaczył:

    ,,Popełniliśmy w przygotowaniu toru trochę błąd i zawodnicy mieli problem, żeby się spasować. Stąd ta porażka.''

    A Ja głupi myślałem już, że byliśmy po prostu słabi i ciągle wolni.
    Całe szczęście to tylko tor. Uff.
    Teraz to już nawet nie ,,stresuję'' się przed PO.
    Już dziś wiem, że jeśli nie uda się zdobyć majstra, to i tak ta drużyna jest mocna, silna, szybka.
    Do wymiany będzie tor i toromistrz i w 2018 już na pewno pokażemy moc .............


    Bo u nas to jest tak:
    po meczu z ZG byliśmy już w złocie
    po 2-3 kolejnych meczach mieliśmy walczyć z Rybnikiem i Czewą o PO
    potem seria zwycięstw i byliśmy pewniakami do finału
    porażka z Gorzowem i nie mamy czego szukać w PO

    I ja Ci powiem że obojętnie na kogo trafimy w półfinale to opier*olimy to! Ale w finale już tak ciekawie nie będzie.

    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Wczorajsza porażka spowodowała to, że NIE MOŻEMY się podłożyć Rybnikowi w ostatniej kolejce bo jeszcze nas może łyknąć Częstochowa jak wygra u Siebie z Wrockiem za tydzień ,a my co raczej oczywiste nie ujedziemy nawet bonusa w Grudziądzu, a Gorzów zacznie sobie testy w ostatniej kolejce ... Także tego.
    Noski ale przecież Czewa-Wrocław jest 13.08 a Leszno-Rybnik jest 20.08 więc znając wynik meczu z Częstochowy chyba będziemy już wiedzieli czy możemy się podkładać czy nie?

  33. Powrót do góry    #5874
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Wypowiedzi Barona, i Emila na konfie pomecziwej to ewidentna zagrywka.
    Bez jaj ile można walkowac brak dopasowania się do toru?!
    Gdyby jednak się okazało, że oni faktycznie tego nie ogarniaja nie widzę problemu aby podjechać taczkami na Strzelecka.

  34. Powrót do góry    #5875
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Pytanie do tych co mówią że ten mecz został przegrany specjalnie, aby inni nie znali naszego toru na PO itp.

    Jak zawodnicy będą mieli za ten mecz zaplacone? Bo jestem ciekaw🙂

    Nie liczymy Emila.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #5876
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Pytanie do tych co mówią że ten mecz został przegrany specjalnie, aby inni nie znali naszego toru na PO itp.

    Jak zawodnicy będą mieli za ten mecz zaplacone? Bo jestem ciekaw🙂

    Nie liczymy Emila.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Tak jak za oddanie biegu juniorowi w nominowanych

  36. Powrót do góry    #5877
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    A tymczasem Brady Kurtz w Rybniku.

  37. Powrót do góry    #5878
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Brady w Rybniku 😊
    Ciekawe rozwiązanie...
    Pojedzie w Lesznie ? 😊
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 08-08-2017 o 16:31

  38. Powrót do góry    #5879
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Dobrze by było, gdyby przyjechał z Rybnikiem. Byłaby możliwość zobaczenia go na tle naszych gwiazd.

  39. Powrót do góry    #5880
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Był ktoś wczoraj lub dziś na stadionie ? Czy to prawda, że zdjęto nawierzchnie z całego toru na głębokość 20 cm ?

  40. Powrót do góry    #5881
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-prezesa-klubu

    Czyli wszystko k..a zaj...iscie, nigdy nie bylo lepiej i tak dalej i tak dalej. Na PO przyjedzie Sparta i final nam wybije z glowy juz w pierwszym meczu
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 08-08-2017 o 20:58

  41. Powrót do góry    #5882
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Był ktoś wczoraj lub dziś na stadionie ? Czy to prawda, że zdjęto nawierzchnie z całego toru na głębokość 20 cm ?
    Ciszej prosze play off nadchodza , jesli ktos mysli ze staniemy sie chlopcami do bicia to sie myli , Unia jeszcze nie skonczyla sezonu

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-prezesa-klubu

    Czyli wszystko k..a zaj...iscie, nigdy nie bylo lepiej i tak dalej i tak dalej. Na PO przyjedzie Sparta i final nam wybije z glowy juz w pierwszym meczu
    Spokojnie , czy wy wszyscy powariowaliscie?
    Naprawde ten jeden mecz spowodowal ze tak z was wiara opadla?

  42. Powrót do góry    #5883
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ciszej prosze play off nadchodza , jesli ktos mysli ze staniemy sie chlopcami do bicia to sie myli , Unia jeszcze nie skonczyla sezonu



    Spokojnie , czy wy wszyscy powariowaliscie?
    Naprawde ten jeden mecz spowodowal ze tak z was wiara opadla?
    Wiara? Mi kolego wiary nie brakuje, ale to nie pierwszy raz jak sie tlumaczymy torem ! Ile razy mozna gadac ze popelniono blad w przygotowaniu toru? Swojego toru!
    Po druhie moglismy pewnie zajac 2 miejsce w RZ i jechac albo z Falubazem albo Stala, obie druzyny sa jak najbardzoej w naszym zasiegu. A ta porazka mozliwe ze wybralismy sobie Sparte na ptzeciwnika. Raz ze ta druzyna wybitnie nam nie lezy, dwa ze na wyjazdach robia z nas miazge, trzy ze sa druzyna ktora jedzie najrowniej w calej lidze, cztery maja mocny duet juniorow.
    Jezeli mamy jechav z nimi to w finale, ale chyba jest to juz niemozliwe
    Wiara? Sorry, tym tazem wygrywa zdrowy rozsadek. Oczywiscie jezeli Sparta pojedzie z nami w polfinale to przyjade na mecz jak i zapewne na rewanz do Wrocka.
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 08-08-2017 o 22:02

  43. Powrót do góry    #5884
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Robson

    Tłumaczenia Barona są tak absurdalne, że aż nie możliwe. Jeżeli to nie jest zagrywka (osobiście ufam genialna) Baron jest nienormalny

  44. Powrót do góry    #5885
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Robson

    Tłumaczenia Barona są tak absurdalne, że aż nie możliwe. Jeżeli to nie jest zagrywka (osobiście ufam genialna) Baron jest nienormalny
    Tlumaczenia to jedno, a drugie to to ze spadlismy na 4 miejsce i na ta chwile jedziemy polfinal z Wrockiem. To mi sie nie usmiecha

  45. Powrót do góry    #5886
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Tlumaczenia to jedno, a drugie to to ze spadlismy na 4 miejsce i na ta chwile jedziemy polfinal z Wrockiem. To mi sie nie usmiecha
    Aż taka sraka za przeproszeniem?! Nie rozumiem. Może od razu jechać mecz o brąz.............

  46. Powrót do góry    #5887
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Aż taka sraka za przeproszeniem?! Nie rozumiem. Może od razu jechać mecz o brąz.............
    Sraka? Dwa razy becki z nimi, nie widac u nich zadnej zadyszki, wrecz przeciwnie. A u nas? Mozna bylo jechac z teoetycznie slabszym przeciwnikiem. To nie jest sraka to trzezwa ocena obecnej sytuacji. Gdyby byla sraka to bym napisal ze wiem jaki bedzie wynik i odpuscil sobie te mecze. A ja zamierzam sie stawic na obu meczach. Wiara u mnie jest, niestety na ta chwile wygrywa zdrowy rozsadek.
    Przyjade na mecz i bede mocno wierzyl ze damy rade. Jestem z ta druzyna na dobre i zle, noezaleznie czy wygrywamy czy przegrywamy

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Martines (09-08-2017)

  48. Powrót do góry    #5888
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    To że Kurtz w Rybniku fajna sprawa zobaczymy jak się sprawdzi i na pewno pojedzie na silnikach Griszy bo jego motoryki z Anglii to szrot na naszych torach.

    Odnośnie naszego toru to ciekawe czy są w stanie powtórzyć tor z meczu z ZG bo tylko raz była taka nawierzchnia a co następny mecz to inna i tak szczerze to atutu nie mamy żadnego a zatrudniając Barona i jego super toromistrza mieliśmy zaskakiwać rywali a zaskakujemy siebie i te czasy po 62-63 sek.
    Chyba wolałbym start krawężnik ala Wrocek 2015 i spłacić tą ligę niż piękne widowiska i 4 miejsce na koniec

  49. Powrót do góry    #5889
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Pytanie do tych co mówią że ten mecz został przegrany specjalnie, aby inni nie znali naszego toru na PO itp.

    Jak zawodnicy będą mieli za ten mecz zaplacone? Bo jestem ciekaw🙂

    Nie liczymy Emila.
    A jak mają mieć zapłacone? Normalnie przecież tak jak mają cały sezon płacone. Przecież nie poszli do zawodników z tekstem: "dziś przegrywajcie specjalnie" tylko Baron tak zakombinował z torem że było im o tyle trudniej że nastukali mniej punktów.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Czyli wszystko k..a zaj...iscie, nigdy nie bylo lepiej i tak dalej i tak dalej. Na PO przyjedzie Sparta i final nam wybije z glowy juz w pierwszym meczu
    Z takim nastawieniem jechali Ci: http://rlach.republika.pl/dmp/2008/lecz_2.htm
    Ci: http://rlach.republika.pl/dmp/2011/leto_2.htm
    i Ci: http://rlach.republika.pl/dmp/2014/leta_2.htm

    Akurat ten sezon jest taki dziwny że tam gdzie wszyscy widzą izzy zwycięstwo jest różnie, a tam gdzie ma być w pipkę wygrywamy gładko. Więc przewidywania że będzie grubo w plecy są najlepszym i najbardziej optymistycznym prognostykiem.

    Przecież patrząc na mecz we Wrocku to dostaliśmy lanie ale to było lanie tylko w pierwszej serii. Tam po 4 biegach było 10 punktów w plecy a mecz przegraliśmy 12-stoma punktami czyli potem szło na równo i to z Kołodziejem z który nic nie dołożył do dorobku druzyny (punkty same na juniorach). O wiele ważniejszy będzie mecz u siebie. I moim zdaniem takie 49:41 jesteśmy w stanie spokojnie obronić we Wrocku.

    Nie rozumiem chęci jechania z Gorzowem. Stal nas na Jancarzu zniszczy tak że nie będzie po nas co zbierać. Tam od nas nikt nie pojedzie.

    Falubaz łatwiejszy niż Stal ale zapomnijcie o powtórce z kwietnia. Wgl te 5 punktów na Falubazie jest bardzo mylące. Hampel się rozjeździł, Dudek i Protasiewicz nie pojadą drugi raz tak tragicznie na Smoku no i zakładam że na W69 mecz będzie już z Doylem.

    Najłatwiej się jeździ z drużyną która nie zaznała goryczy porażki i jest pewna wygranej Toruń w 2015 też był bez szans z nami - pamiętam u buków kursy chyba 1,20 na nas na zwyciezce dwumeczu a w rewanżu do 13 biegu mieliśmy pełne pamersy.

    PS: Jutro obadam SMoka czy to prawda z tą nawierzchnią.

  50. Powrót do góry    #5890
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    W każdym razie Baron z CHorosiem nie próżnują 2x0,7 +pepsi + ogórki

  51. Powrót do góry    #5891
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    No i spelnilo sie niestety to co pisalem wczesniej.

    Pierwsza sprawa. Wszyscy sie zachwycali ze Unia wygrywa i ile to punktow robia nasze gwiazdy w meczach z OGORKAMI... (nie powiem mecz w czestochowie im wyszedl i sam tu na forum slodzilem). Mowilem ze dopiero Gorzow (do tego nie jechal Vaculik) zweryfikuje naszych rajderow. No i zweryfikowal. Wyszlo DNO jakie prezentuja wieksza czesc sezonu nasi zawodnicy.

    Kolejna rzecz. Jak mowilem obiektywnie ze Pawlicki ma problemy z plynna jazda i obieraniem odpowiednich sciezek i przydal by mu sie trening z romanem typowo jak juniorzy no to wszyscy mnie tu zjechali jak bura suke.

    Pomijajac juz postawe pawlickiego to tak jak ktos juz wczesniej napisal w druzynie panuje sielankowa atmosfera. Zengota po meczu jak zwykle uchachany i pier*** swoje farmazony.
    Jesli to prawda ze wymuszaja na baronie jazde w biegach nominowanych i strzelaja fochy to powinni dostac centralnie kopa w dupe!!
    Przeciez to sa jakies jaja.
    Mam wrazenie ze baron to jest zwykla popierdolka. Przed sezonem brakowalo nam kogos kto bedzie twardo trzymal te wszystkie gwiazdeczki za pysk, a wyszlo na to ze baron to jeszcze gorsza ci** niz kudlacz. On znowu chce wszystkich zadowolic w parkingu! Puszcza beznadziejnych zengote i pawlickiego w 14 biegu bo on "nie chce psuc druzyny i nie chce zeby zawodnicy sie obrazili"?!? Czy ja snie?

    Powiedzmy sobie szczerze. Jedyny zawodnik ktory zasluguje u nas na miano lidera (i to nie zawsze) to Emil i na nim trzeba budowac druzyne na kolejny sezon.
    Szanse powinien tez dostac kolodziej. Moze nie jedzie jakos super, ale to i tak w miare solidny POLAK. A takich jest niewielu.
    Do tego nasi juniorzy.
    A reszta...? Do przewietrzenia.

    Czego nam brakuje? Drugiego MOCNEGO Lidera przez duze L.
    Ale przede wszystkim ja mam wrazenie ze brakuje naszym gwiazdom woli walki i podejmowania pewnego ryzyka na torze. Oprocz Kildemanda i nieraz Pawlickiego NIKT juz nie potrafi zamknac kogos do malego, albo wywiezc do bandy i zablokowac atak. Nasze bezplciowe gwiazdy przepuszczaja wszystkich jak leci!! W meczu z gorzowem bylo to widac jak na dloni. Objezdzali nas jak dzieci, a gdy byly akcje na styku to oczywiscie gorzow jechal do przodu a nasi zostawali z tylu i mogli jedynie patrzec w kierunku sedziego czy ten przypadkiem nie przerwie biegu za zbyt ostra jazde. Ale zuzel to nie szachy! Tak trzeba jezdzic i tyle! Dlatego mimo wszystko ten Kildemand raz po raz robiac akcje typu kamikadze zyskuje moja sympatie. I jakby doszlo co do czego to on pierwszy bedzie ratowac w ten sposob w decydujacych biegach wynik meczu. Jak by mu ktos tylko podstawil porzadny sprzet, a nie te osiolki ktore ma teraz to bylby z niego dobry zawodnik.

    Podsumowujac. W play offach wszystko moze sie zdarzyc wiec nie skreslalbym naszych szans na final. Poki co slabo to wyglada. Ale dopuki pilka w grze to... my dalej mozemy sie ludzic ze nasze gwiazdy w koncu ODPALA lol

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 09-08-2017 o 10:57

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Uniafan za jego przydatny post!

    JaacPoz (09-08-2017), Kasyx (09-08-2017)

  53. Powrót do góry    #5892
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Ja ja uważam Panowie,że za ten cyrk z torem jest wiecej osób winnych niż tylko Baron z Chorosiem. U nas w klubie jest wiele "znawców" jesli chodzi o przygotowywanie toru i to nie jest tajemnicą, zaczynają od Rusieckiego kończąc na Baronie każdy jest prawdziwym fachowcem w tej dziedzinie. Wiemy,ze jak wszyscy są od wszystkiego to są do niczego. Wydaje mi się,że Baron nie ma "wolnej ręki" jesli chodzi drużynę (z która nie ma problemu teraz,bo kontuzja Nickiego go "uratowała") i przygotowywanie nawierzchni, jest osobą którą jest za to odpowiedzialna i ewentualnie może stracic swoje stanowisko, ale nie jest w moim odczuciu jedyna osobą decyzyjną jesli chodzi o tor. Takie leszczyńskie piekiełko - normalka.
    Nie ma najmniejszego sensu byśmy specjalnie odpuszczali mecz z Gorzowem, nie w takim momencie z takim rywalem. Bo co? Nie chcieliśmy trafić na ZG? Teraz jedziemy z Wrocławiem lub Gorzowem (jak wygramy dwa mecze). Trzeba jechać z każdym i walczyć,ale te drużyny nam nie leżą poprostu.
    Baronowi dałbym wolną rękę i po sezonie rozliczył ,a jestem przekonany,ze jej nie ma na chwilę obecna. Uwazam, ze to nasz problem największy... nazywa się Rusiecki. Jak dla mnie wszystko gnije od góry.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 09-08-2017 o 09:14

  54. Powrót do góry    #5893
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    No i spelnilo sie niestety to co pisalem wczesniej.

    Pierwsza sprawa. Wszyscy sie zachwycali ze Unia wygrywa i ile to punktow robia nasze gwiazdy w meczach z OGORKAMI... (nie powiem mecz w czestochowie im wyszedl i sam tu na forum slodzilem). Mowilem ze dopiero Gorzow (do tego nie jechal Vaculik) zweryfikuje naszych rajderow. No i zweryfikowal. Wyszlo DNO jakie prezentuja wieksza czesc sezonu nasi zawodnicy.

    Kolejna rzecz. Jak mowilem obiektywnie ze Pawlicki ma problemy z plynna jazda i obieraniem odpowiednich sciezek i przydal by mu sie trening z romanem typowo jak juniorzy no to wszyscy mnie tu zjechali jak bura suke.

    Pomijajac juz postawe pawlickiego to tak jak ktos juz wczesniej napisal w druzynie panuje sielankowa atmosfera. Zengota po meczu jak zwykle uchachany i pier*** swoje farmazony.
    Jesli to prawda ze wymuszaja na baronie jazde w biegach nominowanych i strzelaja fochy to powinni dostac centralnie kopa w dupe!!
    Przeciez to sa jakies jaja.
    Mam wrazenie ze baron to jest zwykla popierdolka. Przed sezonem brakowalo nam kogos kto bedzie twardo trzymal te wszystkie gwiazdeczki za pysk, a wyszlo na to ze baron to jeszcze gorsza ci** niz kudlacz. On znowu chce wszystkich zadowolic w parkingu! Puszcza beznadziejnych zengote i pawlickiego w 14 biegu bo on "nie chce psuc druzyny i nie chce zeby zawodnicy sie obrazili"?!? Czy ja snie?

    Powiedzmy sobie szczerze. Jedyny zawodnik ktory zasluguje u nas na miano lidera (i to nie zawsze) to Emil i na nim trzeba budowac druzyne na kolejny sezon.
    Szanse powinien tez dostac kolodziej. Moze nie jedzie jakos super, ale to i tak w miare solidny POLAK. A takich jest niewielu.
    Do tego nasi juniorzy.
    A reszta...? Do przewietrzenia.

    Czego nam brakuje? Drugiego MOCNEGO Lidera przez duze L.
    Ale przede wszystkim ja mam wrazenie ze brakuje naszym gwiazdom woli walki i przede wszystkim podejmowania pewnego ryzyka na torze. Oprocz Kildemanda i nieraz Pawlickiego NIKT juz nie potrafi zamknac kogos do malego, albo wywiesc do bandy i zablokowac atak. Nasze bezplciowe gwiazdy przepuszczaja wszystkich jak leci!! W meczu z gorzowem bylo to widac jak na dloni. Objezdzali nas jak dzieci, a gdy byly akcje na styku to oczywiscie gorzow jechal do przodu a nasi zostawali z tylu i mogli jedynie patrzec w kierunku sedziego czy ten przypadkiem nie przerwie biegu za zbyt ostra jazde. Ale zuzel to nie szachy! Tak trzeba jezdzic i tyle! Dlatego mimo wszystko ten Kildemand raz po raz robiac akcje typu kamikadze zyskuje moja sympatie. I jakby doszlo co do czego to on pierwszy bedzie ratowac w ten sposob w decydujacych biegach wynik meczu. Jak by mu ktos tylko podstawil porzadny sprzet, a nie te osiolki ktore ma teraz to bylby z niego dobry zawodnik.

    Podsumowujac. W play offach wszystko moze sie zdarzyc wiec nie skreslalbym naszych szans na final. Poki co slabo to wyglada. Ale dopuki pilka w grze to... my dalej mozemy sie ludzic ze nasze gwiazdy w koncu ODPALA lol

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Bardzo dobre podsumowanie

  55. Powrót do góry    #5894
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a kto teraz jest prawdziwym liderem?
    Zmarzlik i Doyle, ale obaj beda raczej nie do wyciagniecia.
    reszta jedzie jakby dobrze, ale bez rewelacji, z wpadkami - taki jest dzisiejszy obraz liderow panowie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  56. Powrót do góry    #5895
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    A ja sobie napiszę skład jaki chodził mi po głowie...

    1) Emil Sajfutdinov
    2) Brady Kurtz / Anders Thomsen / Peter Kildemand
    3) Piotr Pawlicki
    4) Grzegorz Zengota
    5) Artiom Łaguta
    6) Bartosz Smektała
    7) Dominik Kubera

    rezerwa: Viktor Trofimov
    W razie czego. Viktor juniorka,a Bartek na seniorkę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •