Strona 68 z 174 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,016 do 3,060 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3016
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,459
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Pamietaj, że po 2010 kasa klubowa była tak nadwyrężona, że z każdym następnym rokiem uciekały nam armaty ze składu. Najpierw Janusz później Jarek, a nawet Jura, i w końcu naszymi "liderami" zostali Bjerre i Fredka Lindgren. Fajnie jest wysoko wygrywać, ale trzeba też patrzeć z perspektywy finansów 64+12=76*(~3500)=266 000 PLN. Nie wiem czy zawodnicy cos dostaja za przyjazd na mecz, ale lacznie z organizacja podejrzewam, ze koszty tego meczu przekroczyly grubo ponad 300k PLN. A trzeba pamietac, ze PRAWDZIWE koszty generują mecze wyjazdowe. Także fajnie, że wygrywamy, ale widmo ciągu wysokich wygranych wcale nie jest takie przyjemne. No bo powiedzmy sobie szczerze... Jak nie Falubaz, to kto ma nam sprawic trudnosci na Smoku? (może poza Gorzowem)...

  2. Powrót do góry    #3017
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Janusz nie uciekl po 2010...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #3018
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Pozdrawiam kolegę Z całym szacunkiem dla Zengiego ale sobie poczeka na debiut w lidze...
    pomyslilem sie co do kildemanda...(czyt. "znowu w życiu mi nie wyszło")... mam nadzieje, ze zarowno on jak i reszta druzyny, a szczegolnie mlodziez bedzie tak cały sezon zapierniczać

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    santiagoUL (01-05-2017)

  5. Powrót do góry    #3019
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    pomyslilem sie co do kildemanda...(czyt. "znowu w życiu mi nie wyszło")... mam nadzieje, ze zarowno on jak i reszta druzyny, a szczegolnie mlodziez bedzie tak cały sezon zapierniczać
    A stać was na to? Czy będzie jak po 2010roku?

  6. Powrót do góry    #3020
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A stać was na to? Czy będzie jak po 2010roku?
    Czyli jak? W 2011 było vicemistrzostwo...

    Od lat ludzie się martwią finansami a jakoś dają rade. w 2015 też pisali ze nas nie stać, po zeszłym roku też ze długi będą bo wyniku nie było a jakoś UNIA licencje bez problemu dostaje od lat i nigdzie nie było słychać narzekań zawodników za nie zapłacone kontrakty...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (01-05-2017), welna (01-05-2017)

  8. Powrót do góry    #3021
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Pamietaj, że po 2010 kasa klubowa była tak nadwyrężona, że z każdym następnym rokiem uciekały nam armaty ze składu. Najpierw Janusz później Jarek, a nawet Jura, i w końcu naszymi "liderami" zostali Bjerre i Fredka Lindgren. Fajnie jest wysoko wygrywać, ale trzeba też patrzeć z perspektywy finansów 64+12=76*(~3500)=266 000 PLN. Nie wiem czy zawodnicy cos dostaja za przyjazd na mecz, ale lacznie z organizacja podejrzewam, ze koszty tego meczu przekroczyly grubo ponad 300k PLN. A trzeba pamietac, ze PRAWDZIWE koszty generują mecze wyjazdowe. Także fajnie, że wygrywamy, ale widmo ciągu wysokich wygranych wcale nie jest takie przyjemne. No bo powiedzmy sobie szczerze... Jak nie Falubaz, to kto ma nam sprawic trudnosci na Smoku? (może poza Gorzowem)...
    Za przyjazd na mecz plus hotel dla siebie i zawodników, zawodnik ma płacony ryczałt, te sprawy w każdym klubie są podobne.

    Hmm, ja nie wierzę, ze Unia sobie pozwoli na tak wysokie wygrane na swoim torze. Ty jak widzę policzyłeś za pkt średnio po 3.5 k. A nie jest tajemnicą, ze regulaminowo to jest 4.5 k a lepszej klasy zawodnicy są dodatkowo wspomagani jeszcze kontraktami sponsorskimi. Gdzie ta stawkę mają naprawdę wysoką. I na teraz to dzialacze Unii chyba mają problem jakiego się nie spodziewali. No bo jaki tu skład wystawić, i jak przygotować tor np. na mecz z Czewą, aby nie zdemolować swojego budżetu

    Pewnie wiele klubów marzy aby mieć tylko takie problemy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #3022
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Czyli jak? W 2011 było vicemistrzostwo...

    Od lat ludzie się martwią finansami a jakoś dają rade. w 2015 też pisali ze nas nie stać, po zeszłym roku też ze długi będą bo wyniku nie było a jakoś UNIA licencje bez problemu dostaje od lat i nigdzie nie było słychać narzekań zawodników za nie zapłacone kontrakty...
    Co było po roku 2010? Nie chodzi o sam 2011, a dalej 12,13,14rok.
    Bjerre i Lindgren na liderów, tego chciałbyś?
    Nieuniknione by to było, jeśli w każdym meczu Unia będzie tak jechać. Czyli 60-70 płatnych punktów w każdym meczu. Żadna obecna klubowa kasa tego nie wytrzyma, to oczywiste, nawet Unijna. Może tylko Karkosik dawniej, nie narzekałby z powodu takich zwycięstw.
    Kibice Stali w 2014 i 2016 zacierali ręce na pogromy w Gorzowie, a księgowa ze Zmorą wiła się jak piskorz, by jakoś "dogadać się" z zawodnikami. Możliwa jest powtórka w Unii 2017, kto wie.
    Z tak mocnym zespołem i takim idealnym dopasowaniem nawierzchni pod swoich zawodników, nagminne pogromy w Lesznie możliwe.

  10. Powrót do góry    #3023
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co było po roku 2010? Nie chodzi o sam 2011, a dalej 12,13,14rok.
    Bjerre i Lindgren na liderów, tego chciałbyś?
    Nieuniknione by to było, jeśli w każdym meczu Unia będzie tak jechać. Czyli 60-70 płatnych punktów w każdym meczu. Żadna obecna klubowa kasa tego nie wytrzyma, to oczywiste, nawet Unijna. Może tylko Karkosik dawniej, nie narzekałby z powodu takich zwycięstw.
    Kibice Stali w 2014 i 2016 zacierali ręce na pogromy w Gorzowie, a księgowa ze Zmorą wiła się jak piskorz, by jakoś "dogadać się" z zawodnikami. Możliwa jest powtórka w Unii 2017, kto wie.
    Z tak mocnym zespołem i takim idealnym dopasowaniem nawierzchni pod swoich zawodników, nagminne pogromy w Lesznie możliwe.
    *****i.cie.. tylko zapominasz o jednym.. ze beda DMP 2017 w takim wypadku a to chyba najwazniejsze i ogromny zastrzyk kasy.

  11. Powrót do góry    #3024
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Finanse, finanse, finanse
    Nie wiem, dlaczego tak bardzo się martwicie o pieniądze Piotra, Józefa i pozostałych udziałowców.
    Nikt nigdy w Lesznie nie płakał, że nie ma zapłacone. Nawet największy płaczek finansowy Bjerre nigdy nie mógł w tym temacie sobie ponarzekać
    Dlatego luźna łydka

    To raz

    Dwa
    Osobiście obstawiam, że już więcej taki wynik się nie powtórzy.
    Z jednego prostego powodu.
    Nikt tak słaby już do Nas nie zawita.
    Hampel, Karpov, juniorzy jeżdżący do tyłu....
    A Wy co??
    Spodziewaliście się meczu na styku????
    Ja Was proszę

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    slawek-unia (01-05-2017)

  13. Powrót do góry    #3025
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    *****i.cie.. tylko zapominasz o jednym.. ze beda DMP 2017 w takim wypadku a to chyba najwazniejsze i ogromny zastrzyk kasy.
    Przyklady Stali Gorzów pokazują, ze niekoniecznie finał rekompensuje wysokie wygrane. Przecież Zmora medialnie tłumaczył, dlaczego musiało dojść do renegocjacji kontraktów z zawodnikami. Poza tym, przykład Unii Tarnów 2015, pokazuje, że niekoniecznie wysokie wygrane w RZ przekładają się na możliwość jazdy w finale.

    Welna

    Dwa
    Osobiście obstawiam, że już więcej taki wynik się nie powtórzy.
    Z jednego prostego powodu.
    Nikt tak słaby już do Nas nie zawita.
    Hampel, Karpov, juniorzy jeżdżący do tyłu....
    A Wy co??
    Spodziewaliście się meczu na styku????
    Ja Was proszę
    No to nas przekonałeś
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #3026
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co było po roku 2010? Nie chodzi o sam 2011, a dalej 12,13,14rok.
    Bjerre i Lindgren na liderów, tego chciałbyś?
    Nieuniknione by to było, jeśli w każdym meczu Unia będzie tak jechać. Czyli 60-70 płatnych punktów w każdym meczu. Żadna obecna klubowa kasa tego nie wytrzyma, to oczywiste, nawet Unijna. Może tylko Karkosik dawniej, nie narzekałby z powodu takich zwycięstw.
    Kibice Stali w 2014 i 2016 zacierali ręce na pogromy w Gorzowie, a księgowa ze Zmorą wiła się jak piskorz, by jakoś "dogadać się" z zawodnikami. Możliwa jest powtórka w Unii 2017, kto wie.
    Z tak mocnym zespołem i takim idealnym dopasowaniem nawierzchni pod swoich zawodników, nagminne pogromy w Lesznie możliwe.
    Ale zawsze skład by taki na jaki BYŁO UNIE STAĆ i żaden zawodnik NIE ZOSTAŁ NIGDY OSZUKANY! Każdy kasę dostał taka jaka miał...

    Kasa UNII różni się tym od innych że każde braki uzupełnia 5 właścicieli/akcjonariuszy. Wiec ich głowa w tym by dołożyć jak najmniej lub wcale do interesu(czytaj znaleźć nowych sponsorów do pomocy). Jak jest wynik dobry i dobra frekwencja na pewno łatwiej o to. Takie mecze jak wczoraj (nie koniecznie z aż tak wysokim wynikiem bo nie sadze ze się powtórzy zresztą) mogą akurat w tym pomóc.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  15. Powrót do góry    #3027
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Nie dziwie sie, ze tak sie Falubazy martwia. Dopiero co ich klub byl utopiony na 2 banki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #3028
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach

    Red face

    Tak źle,a tak nie dobrze. Nie dogodzi się każdemu. Pierwszy mecz ,a co niektórzy już zakładają chore teorie które miałby Unię wpakować w kłopoty finansowe. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ręce opadają. Nawiększy sponsorem klubu zawsze był jest i bedzie kibic. Wiec zadaniem każdego kibica nie powinno być smarowanie na forum chorych teorii pt. "Co będzie gdyby" , tylko już kombinowanie wolnego terminu i zakup biletu na mecz ze Sparta.
    Kibicowac,nie spiskować.
    P.S
    Wlasnie leci powtórka wczorajszego meczu. Z uśmiechem na twarzy sobie oglądać i podziwiać jak rozjechaliśmy Fajudasów

  17. Powrót do góry    #3029
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Co za emocje, co za emocje....
    Panowie po tym spotkaniu czuję się oszukany...potrójnie
    1. Byłem przekonany, że Leszno z potami na czole będzie modliło się o cud w biegach nominowanych, a tym czasem kwestia wiary była zupełnie zbędna w tym przypadku
    2. Falubaz to jednak złośliwa nacja: zrobili nam na złość i chcąc zepsuć inaugurację na Smoku celowo sabotowali widowisko
    3. czuję sie też oszukany torem. Cała Polska już ostrzyła sobie zęby na lincz Barona za nawierzchnię jaką przygotuje, a tu co? "pikny kawałek pola" nam sie ujawnił na Smoku


    Niemalym zaskoczeniem dla mnie jest brak osobnego artykułu na SF czy PS o postawie naszych juniorów. Aż się prosi by teraz napisać kilka słów o "darcym dla ubogich". Chłopak do spółki z Kuberą pokazali dziś z jednej strony szybkość i świetne obieranie ścieżek, do spółki z zadziornością i walka o każdą pozycję z drugiej... Świetnie wyglądali nasi młodzieżowcy- zwłaszcza w tabeli po zakończeniu meczu.
    Wygrywali z seniorami przeciwnika, a walka i odbicie pozycji na Hampelu- rekompensata za cały ubiegłoroczny sezon.

    Dzik- cholernik jeden. Co by nie zrobił i jaki by nie był, no gad został najlepszym zawodnikiem meczu... jesteśmy na niego skazani a warto zaznaczyć, że jadąc w parze z Kildemandem nawet się nie pozabijali.
    Ten ostatni chyba zaskoczył wszystkich. Punktówka to jedno, ale facet wreszcie pewnie prezentował się na motocyklu. A atak w 14 biegu na przeciwległej prostej, przejście z 4 na 2 pozycję- no toż to się tak nie godzi człowiekowi o słabym sercu na trybunach robić

    Panowie- jedna istotna rzecz: jest sukces, jest radość.. czy zauważyliście , że klub w Lesznie nagle ma prezesa? Sero! Sukces niedzielny zmaterializował nam prezesa- bezkrólewie minęło

    Czekajmy co będzie dalej. Podobieństwo do sezonu 2010 trafione, ale to pierwsze zawody i z pewnością na Smoku czekaja nas jeszcze emocje do ostatniego biegu.
    PP- mecz średnio Mu wyszedł, punktowo minimalnie lepszy od Dominika, ale wymianka na Zena chyba Mu nie grozi

    Leszczyńskie rekiny w starciu z Gorzowem... bez komentarza. Bally i Tobiasz położyli Rybniczanom mecz. 39 punktów uzbierał Rybnik przy 1 punkcie w sumie Toffika i Balona... wstyd i do roboty .
    a
    Panowie oby tak dalej, a macie szansę zadowolić wybrednego, leszczyńskiego kibica..a ten specyficzny jak każdy tor w ekstralidze

    pozdrawiam z leszna

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Nawiększy sponsorem klubu zawsze był jest i bedzie kibic.
    Dobra dobra... nasi poprosili o taką dotację ze strony miasta, jakby celowo chcieli zadać kłam tej teorii
    Ty wyskoczysz z takim tekstem, a tu Jozin Ci sru fakturkę przelewową pokażę i doda "teraz to se możesz kibicu żądać"

    pozdrawiam z Leszna

  18. Powrót do góry    #3030
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Nie widzę przeprosin dla Smyka, a no tak przecie To był "wypadek" przy pracy. "Darcy dla ubogich" był wczoraj genialny.
    Z juniorami póki co nie wyszło więc już się martwią o kasę. Nie rozumiem was leszczynianie po co dajecie jakieś kontry klub od kilkunastu lat stabilny finansowo krzywda w tym układzie mu siw nie stanie.
    Ciekaw jestem co nasi przygotuje na Wrocław sądzę, że zupełnie inny tor na którym znowu będziemy mega spasowani.

  19. Powrót do góry    #3031
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie widzę przeprosin dla Smyka, a no tak przecie To był "wypadek" przy pracy. "Darcy dla ubogich" był wczoraj genialny.
    Z juniorami póki co nie wyszło więc już się martwią o kasę. Nie rozumiem was leszczynianie po co dajecie jakieś kontry klub od kilkunastu lat stabilny finansowo krzywda w tym układzie mu siw nie stanie.
    Ciekaw jestem co nasi przygotuje na Wrocław sądzę, że zupełnie inny tor na którym znowu będziemy mega spasowani.
    Na Wrocław wystarczy nawierzchnia bez gruzu budowlanego. Betard dawno na takiej nie jeździł, więc wystarczy jako element zaskoczenia
    Ciekawe jaka będzie kara za kamienie, co to Hancocka mordować chciały

    pozdrawiam z Leszna

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Phenomenon (01-05-2017)

  21. Powrót do góry    #3032
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    @NeverGiveUp38, "FAJUDASÓW" powiadasz? Szacunku to ty nie masz dla pokonanych. Pycha i pogarda wypełnia ci głowę!
    @elgato, żadnych emocji nie było, myszy były bezradne, jak makler giełdowy w kraju buszmenów. Toż to sparring, z mało wymagającym rywalem. Ten tor to jakiś specyficzny, jak w Tarnowie. Goście splątani jak pijany zając a Kołodziej fruwa. Pozbycie się Balińskiego i Musielaka to oczywistość, To zawodnicy idealni na niższą ligę, tam naprawdę byliby pożyteczni i skuteczni. W Gorzowie parę oczek rekinich byków+Łaguta na swoim poziomie i byłoby meczycho przednie. Stal to nie taki hegemon, jeśli tylko będzie ta nawierzchnia powtarzana.
    A czy Leszno będzie hegemonem? W połowie sezonu można będzie się lepiej zorientować, po 1 meczu to gdybanie. Jak na MA rozniosą Getłell, to da do myślenia. Ale ja przewiduje tam ostrą walkę do końca.
    Co do juniorów, zaczekajmy. Po sezonie i wszystkich (niech będzie większości) wyjazdach, będziecie się puszyć Smektałą. Jak będzie przywoził z każdego meczu tyle co M.Drabik to uznamy klasę. Tak 7-12pkt z 4-5 wyścigów wystarczy.

  22. Powrót do góry    #3033
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Ja nie będę powielal postów innych kolegów. Szacunek dla Janka Kołodzieja za ten oddany bieg dla Bartka, który pokazał wielu osobom środkowy palec tak trzymaj Bartek. Domin mega zadzior wczoraj...to był żużel! Chciałbym w tym momencie zobaczyć minę mariusza...

    Ja na razie nie będę się podpalal, bo sezon długi. Z drugiej strony takie zwycięstwo będzie nam smakować wiele lat. Tak, jak dzisiejszy obiad u teściów w....Zielonej Górze

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (01-05-2017)

  24. Powrót do góry    #3034
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Ja nie będę powielal postów innych kolegów. Szacunek dla Janka Kołodzieja za ten oddany bieg dla Bartka, który pokazał wielu osobom środkowy palec tak trzymaj Bartek. Domin mega zadzior wczoraj...to był żużel! Chciałbym w tym momencie zobaczyć minę mariusza...

    Ja na razie nie będę się podpalal, bo sezon długi. Z drugiej strony takie zwycięstwo będzie nam smakować wiele lat. Tak, jak dzisiejszy obiad u teściów w....Zielonej Górze
    A niech Ci w gardle stanie ten obiad, jak się będziesz tam naśmiewał z Falubazu.
    Ładnie to tak, jechać do wroga na obiad i jeszcze się z niego wyśmiewać.

  25. Powrót do góry    #3035
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Można pisać by wiele o meczu w zachwytach, ale wszyscy wiedzieli....

    ale ja napiszę jedno: King track in Leszno is back! Janusz wrócił i odmienił KSUL!


    ps.
    żeby nie było tak różowo - Klub musi usprawnić wejście na trybunę przeciwległa prosta. Ludzie przyszli godzinę przed meczem i czekali 40 minut!
    Tak nie można traktować kibiców, gość (wpuszczający) na bramce mówi, że ich za mało! Niektórzy na Smoka już nie wrócą w tym sezonie!
    Matki z dziećmi miały dosyć wchodząc na 5 bieg!
    A prezesi za moment będą w mediach płakać, że mało ludzi! Liczę na szybką reakcję klubu!
    Dlatego się trybuny PP nie numeruje? Wszyscy wiedzą! Aby ludzi wpuścić tam więcej kibiców niż krzesełek! toż to skandal!
    Czas z tym traktowaniem kibica jak bydła skończyć, mamy XXI wiek!
    Żądam na trybunie PP numerowanych miejsc aby nie musiał tak jak na Falubaz przychodzić 1,5 h przed meczem aby zdobyć swoje miejsce!
    Dołożę 5-10 zł do biletu za swoje numerowane miejsce! Chcę kupować karnet na PP na numerowane miejsce.
    Na połowie stadionu normalność a na PP dantejskie sceny!
    Gdyby na trybunie PP były numerowane miejsca KSUL byłby rekordzistą w sprzedaży karnetów!
    DO ROBOTY NA STRZELECKIEJ! Ale zwiększyć przepustowość bramek (więcej ludzi) albo ponumerować miejsca!
    Mamy FINAŁ SWC, i zapewne playoffy i warto aby klub o tym pomyślał!
    I na koniec balony sponsorów (na wyjściu z I łuku) uniemożliwiają aby usiąść na ok. 300-500 krzesełkach? Bo nic nie widać!
    Kto za to odpowiada imiennie proszę!
    Na koniec niech KSUL pomyśli kto na stadionie jest najważniejszy i dla kogo to robimy?

    ps.2
    A teraz o "wielkim magu - Mareczku" polskiego speedwaya, co wszystkie rozumy pojadł! 50 lat na żużlu a wczoraj był bezbronny jak dzieciak!
    Brak pokory przed meczem.
    Wczoraj nic nie wiedział, nie był wstanie chłopakom pomóc. Baron ograł go jak uczniaka!
    Półżartem pisząc, widać że bez tzw. "kokinówki" nie ma wyniku.
    Dla mnie najbardziej przereklamowana osoba w polskim żużlu. Te bzdury opowiadane w nsport o KSUL pozostawiam bez komentarza.
    Ale że serce mam miękkie - jako Polak katolik - to na końcu aż żal mi było oglądać Mareczka tłumaczącego porażkę prawie 40 pkt!

    ps.3
    Przeprosiny dla Smyka! Ale ten błysk był widoczny już na sparingu z Gorzowem.

    ps.4
    Ten mecz przejdzie do historii bez względu jak zakończy się ten sezon dla KSUL!
    Ostatnio edytowane przez bally ; 01-05-2017 o 14:15

  26. Powrót do góry    #3036
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A niech Ci w gardle stanie ten obiad, jak się będziesz tam naśmiewał z Falubazu.
    Ładnie to tak, jechać do wroga na obiad i jeszcze się z niego wyśmiewać.
    Liczę sie z tym, że zupa będzie przesolona, a danie główne niedoprawione. Fanki Falubazu-szwagierki nie przywitają mnie na wejściu, tylko będą dziwnie zajęte :-D

  27. Powrót do góry    #3037
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach

    icon7.gif

    [QUOTE=noc;1821604]@NeverGiveUp38, "FAJUDASÓW" powiadasz? Szacunku to ty nie masz dla pokonanych. Pycha i pogarda wypełnia ci głowę!

    Poziom i szacunek za to pokazali kibice Fajudasu na wczorajszym meczu. Zreszta... Przeczytaj sobie definicje słowa "szacunek", bo najwyraźniej w swoich postach o nim zapominasz.
    Zacznij najpierw od siebie,a pózniej od innych- taka moja rada.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #3038
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    To był piękny mecz, chciałoby się rzec w końcu. Ostatnie lata nasi się meczyli na Smoku albo przegrywali a wczoraj to była miazga. Najbardziej dumny jestem z naszych juniorów. Chłopaki zaczęli z wysokiego C i narobili nam nadzieję na niezłe ich wyniki w tym sezonie. Życzę im takiego całego sezonu. Naprawdę wielki szacun. Nagroda dla Smyka 15 bieg a on walczy o wygraną na trasie z Doylem czołowym zawodnikiem z GP, dla mnie bomba i ja chcę takich byczków oglądać. Kubera zadziora i mamy nowego Balona W dodatku mega pozytyw to Duńczycy o ile spodziewałem się że Nicki pojedzie lepiej niż w GP to prawie kompletu się nie spodziewałem, a postawa Kildemanda to chyba jego samego zadziwiła tak większości na Smoku. Niestety jest w tym wszystkim jeden problem co teraz zrobi Zengi? Jak ma najsłabszy siedzieć to pytanie czy się na to zgodzi czy będzie chciał się gdzieś przenieść w okienku. Szkoda też tego pierwszego biegu Piotrka bo gdyby nie ten upadek i utrata pkt to tak naprawdę chłopak miałby super występ. Może nie jest jeszcze taki szybki jakbyśmy tego chcieli ale na pewno to poprawi, wierzę w niego W dodatku tak naprawdę to nie pamiętam byśmy w meczu nie przywieźli żadnego 0 a praktycznie każdy nasz zawodnik wygrał min. jeden bieg co świadczy o tym że gdzie tu 1 linia a gdzie 2? Tak jak w zeszłym roku często przyszło nam niestety wychodzić ze stadionu pokonanym tak wczoraj chłopaki zrekompensowali mi to wczoraj z nawiązką, a wygrana w takim stylu z największym "wrogiem" to brzmi dumnie. Oj ten mecz na długo zostanie w pamięci kibicom obecnym na stadionie. Nikt chyba nie napisał jeszcze o kibicach. Oczywiście normalnie musiały być te kur...y z sektora gości, tacy głośni byli a jak dostali 3 proste to po 8 biegu cisza i jaki tam spokój był widok bezcenny

    UNIO WIELKIE DZIĘKI ZA TEN WCZORAJSZY MECZ!!!!

  29. Powrót do góry    #3039
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    [QUOTE=NeverGiveUp38;1821644]
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    @NeverGiveUp38, "FAJUDASÓW" powiadasz? Szacunku to ty nie masz dla pokonanych. Pycha i pogarda wypełnia ci głowę!

    Poziom i szacunek za to pokazali kibice Fajudasu na wczorajszym meczu. Zreszta... Przeczytaj sobie definicje słowa "szacunek", bo najwyraźniej w swoich postach o nim zapominasz.
    Zacznij najpierw od siebie,a pózniej od innych- taka moja rada.
    Pozdrawiam
    W ogóle co to ten "Fajudas? I jaką ja ponoszę odpowiedzialność za ich kibicowanie?
    Gdzie ten brak szacunku w moich postach? I do kogo?
    Nad sobą pracuje cały czas. A innych nie mam ochoty i czasu uczyć. "Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał".
    Jeśli chcesz rozmawiać o "moim" klubie, to rozmawiamy o Falubazie.
    Jak nie wiesz jak się to pisze, to jeszcze raz-FALUBAZ!
    Poniał?

  30. Powrót do góry    #3040
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    [QUOTE=noc;1821657]
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta

    W ogóle co to ten "Fajudas? I jaką ja ponoszę odpowiedzialność za ich kibicowanie?
    Gdzie ten brak szacunku w moich postach? I do kogo?
    Nad sobą pracuje cały czas. A innych nie mam ochoty i czasu uczyć. "Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał".
    Jeśli chcesz rozmawiać o "moim" klubie, to rozmawiamy o Falubazie.
    Jak nie wiesz jak się to pisze, to jeszcze raz-FALUBAZ!
    Poniał?
    Jeżeli będę chciał porozmawiać na ten temat to znajdę wątek który dotyczy tej drużyny. Ten wątek jak może nie zauważyłeś dotyczy Unii Leszno. Więc zapraszam do siebie

  31. Powrót do góry    #3041
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Wczoraj na stadionie, dziś powtórka przed telewizorem. Unia rozjechała Falubaz. Takiego wyniku trudno było się spodziewać.Brawo dla całej drużyny! Super Jasiek i juniorzy


    Czekam na potwierdzenie formy w meczu z Wrocławiem

    PS

    Chyba Nicki zamknął buzie swym forumowym oponentom...?

  32. Powrót do góry    #3042
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Do meczu odniosę się później.

    Ogladacie SK? Smyk i Domin silniki z NASA? Drabik mógł tylko nazwisko Smektaly na plecach przeczytać ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #3043
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wiktor trochę przeszarżował. Ale stawka była dość silna.
    Podoba mi się, że większość sponsorów z Leszna i okolic pozostała przy Danielu.

  34. Powrót do góry    #3044
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Liść dla Zielonki wielkiego kalibru, ale nie ma się co podniecać bo to 1 mecz był. Sezon jest długi i jeszcze wiele ważnych i mega trudnych meczy przed nami. Oby skończonych pomyślnie. Na pewno mega cieszy postawa juniorów i oby ta dwójka cały czas pokazywała swój potencjał który naprawdę ma. Spokojnie obu TOP4 razem z Drabikiem i Worynom. Kildemand w końcu tak jak każdy od niego oczekiwał już rok temu. Zengi ewidentnie ma problem bo w Piatek i Niedziele na bank nie pojedzie chyba żeby zdarzyło się coś złego(oby nie!). I zacznie się dla niego nerwówka tym bardziej jeśli forma seniorów będzie równa i bez mega wpadki któregoś... Tyle ze UNIA go raczej nie pości chyba że za duży duży hajs...


    Oglądnąłem relacje FALUBAZTV... mega słaaaabaaa jak wczorajsza jazda Zielonej... Zawsze mieli super relacje z wieloma smaczkami ale jak nie pykło to widać, nie chcieli nic ciekawego pokazać a na pewno było tego sporo w boksach Zielonki. Szkoda...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 01-05-2017 o 16:36
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Powrót do góry    #3045
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    [QUOTE=NeverGiveUp38;1821670]
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta

    Jeżeli będę chciał porozmawiać na ten temat to znajdę wątek który dotyczy tej drużyny. Ten wątek jak może nie zauważyłeś dotyczy Unii Leszno. Więc zapraszam do siebie
    Jeśli w "swoim" wątku, drzesz łacha z drużyny której ja kibicuję, to mam niepodważalne prawo odezwać się.
    Bronić klubu i prostować szczeniacko-złośliwe przekręcanie nazw.
    Ale, niech będzie, koniec spinki.

  36. Powrót do góry    #3046
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach

    Wink

    [QUOTE=noc;1821684]
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta

    Jeśli w "swoim" wątku, drzesz łacha z drużyny której ja kibicuję, to mam niepodważalne prawo odezwać się.
    Bronić klubu i prostować szczeniacko-złośliwe przekręcanie nazw.
    Ale, niech będzie, koniec spinki.



    Nie darłem łacha, ale juz dobra. Koniec tematu.
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #3047
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Ale się jaram jazdą młodych byków
    Brawo Chłopaki , Brawo Roman.Jest Moc!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3048
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ale się jaram jazdą młodych byków
    Brawo Chłopaki , Brawo Roman.Jest Moc!
    Widać że chłopaki są w gazie gratki dla nich za wczorajszy mecz.I dzisiejszy finał SK

  39. Powrót do góry    #3049
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Wszelkiej maści Kaski, i inne literkowe zawody typu MIMP, MMPPK, MIMW, DMPJ już zeszłym roku jechali świetnie, tylko w lidze nie mogli się przełamać. Moim zdaniem potrzebowali takiego meczu jak wczoraj - teraz już powinni widzieć, że można i mam nadzieję, ze będzie już z górki.

  40. Powrót do góry    #3050
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Kubera w 2017 stracił przez kontuzję eliminacje do IMŚJ i IMEJ. Razem ze Smykiem mają wielki potencjał. Są rozsądnie prowadzeni, dobry sprzęt i do przodu i oby bez kontuzji.
    Co do Zengoty. Jeśli w piątek i niedzielę żaden z chopaków nie da powodu do zmiany to warto wypożyczyć Zena do Czewy lub Rybnika, z zastrzeżeniem że nie jedzie przeciw Unii.
    Nie widzę innej opcji, inaczej będą zgrzyty a Zena szkoda bo to mega gość.

    W 2018 na bank Zen nas pożegna za ławkę i trzeba już myśleć o rezerwie: Brady Kurtz. Warto go ściągnąć na Memoriał. Liczę, że zobaczę go w ekipie Aussie podczas SWC na Smoku.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 01-05-2017 o 19:15

  41. Powrót do góry    #3051
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Kubera w 2017 stracił przez kontuzję eliminacje do IMŚJ i IMEJ. Razem ze Smykiem mają wielki potencjał. Są rozsądnie prowadzeni, dobry sprzęt i do przodu i oby bez kontuzji.
    Co do Zengoty. Jeśli w piątek i niedzielę żaden z chopaków nie da powodu do zmiany to warto wypożyczyć Zena do Czewy lub Rybnika, z zastrzeżeniem że nie jedzie przeciw Unii.
    Nie widzę innej opcji, inaczej będą zgrzyty a Zena szkoda bo to mega gość.

    W 2018 na bank Zen nas pożegna za ławkę i trzeba już myśleć o rezerwie: Brady Kurtz. Warto go ściągnąć na Memoriał. Liczę, że zobaczę go w ekipie Aussie podczas SWC na Smoku.
    Z taaaaką mocą obawiasz się Rybnika i Częstochowy???
    Bez żartów.
    Kubera ma zadatki na dobrego zawodnika. Natomiast w Smektałę nie wierzę, to nie jest materiał na ligowego wymiatacza.

  42. Powrót do góry    #3052
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Baron da Zengiemu szansę.

  43. Powrót do góry    #3053
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Drugi Okoniewski (z obecnych lat) to max co może być ze Smektały. Za to Kubera ma mega duży potencjał.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #3054
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Spokojnie gość z takim potencjałem startowym może być nawet drugim Hampelem.Dajmy chłopakom czas , taki błysk jak u Kubery to ostatnio widziałem u 17-letniego Przemka Pawlickiego.Zobaczymy w którym kierunku to pójdzie , tylko chłopaków nie zagłaskać.A w Piątek w biegu nr2 klepnąć Drabola 5-1 tak dla przykładu
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #3055
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Nawet gdyby wypożyczyli Zengiego do innego klubu w co wątpię to i tak pojedzie przeciwko Unii.Regulamin zabrania zapisów kontraktowych zabraniających startu zawodnikowi przeciwko byłemu klubowi.

  46. Powrót do góry    #3056
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Drugi Okoniewski (z obecnych lat) to max co może być ze Smektały. Za to Kubera ma mega duży potencjał.
    Nie wiem dlaczego wśród forumowiczów panuje przekonanie, że jeśli z zawodnika nie wyrośnie kolejny Pawlicki, Zmarzlik czy Dudek to jest "słaby", albo "bez potencjału". Jeśli ze Smektały wyrośnie zawodnik, który jako senior będzie mógł jeździć w pierwszym składzie Ekstraligowej drużyny i zdobywać regularnie te swoje 5-10 punktów, to będzie super.

    Z poprzedniego pokolenia dostaliśmy Janowskiego, Zmarzlika, Dudka, Pawlickich, którzy wskoczyli od razu na najwyższy poziom. Przedpełski jest mocno zagubiony, Zobaczymy co będzie z Pieszczkiem, póki co wygląda solidnie. Musielak i Gomólski raczej nadają się na pierwszą ligę, choć Tobiasz znalazł swoje miejsce w Rybniku - niech mu się tam wiedzie jak najlepiej, trzymam kciuki, chociaż wczoraj w Gorzowie optymistycznie to nie wyglądało.

    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ostatnim zawodnikiem, który został solidnym ligowcem jest Zengota, któremu już bliżej do 30, niż do pierwszych sezonów seniorskich. Kolejnych ligowców można szukać dopiero w kolejnym pokoleniu i tutaj już jest lepiej (Kasprzak, Miedziński, Buczkowski, Kołodziej itd.). Z ostatnich pokoleń juniorów takich zawodników brakuje - nie każdy musi jeździć w GP, ligowi wyrobnicy też są potrzebni.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    j-rules (01-05-2017)

  48. Powrót do góry    #3057
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Deprecjonowanie trwa w najlepsze to nic kolejne liście się przydadzą btw dwóch wychowanków powalczy o medal mistrzostw świata juniorów, zacnie.

  49. Powrót do góry    #3058
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego wśród forumowiczów panuje przekonanie, że jeśli z zawodnika nie wyrośnie kolejny Pawlicki, Zmarzlik czy Dudek to jest "słaby", albo "bez potencjału". Jeśli ze Smektały wyrośnie zawodnik, który jako senior będzie mógł jeździć w pierwszym składzie Ekstraligowej drużyny i zdobywać

    Smektała dostał mega furę i przy dobrym refleksie robi na razie jakieś punkty. Za to Kubera ma ten gen wojownika, bardzo dobra trasę jak na taki wiek i to może być kiedyś zawodnik klasy światowej ( jak się nie rozbije po drodze).

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    mingozi (02-05-2017)

  51. Powrót do góry    #3059
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Piątkowy mecz z Wrocławiem będzie transmitowany?

  52. Powrót do góry    #3060
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Tak , transmisja w NC+sport .
    Mimo wszystko trzeba być na Smoku.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •