Strona 18 z 174 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Może i się położył, może i wymuszał. Czym to jest wobec aktorstwa na boisku piłkarskim nawet największych gwiazd?

  2. Powrót do góry    #767
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty to masz fantazję chłopaku. Ale 12 latka

    Zapodałeś tezę i od razu uzasadnienie, dlaczego nie możesz udowodnić tej tezy

    Szkoda tylko, że wszystko poplątałeś. No ale dzieci już tak mają. Więc mówi się trudno.

    Tylko jeszcze dopowiem, ze z tym "ukrytym sponsorem" to zaszalałeś. Przecież wszyscy wiedzą, że chodziło o e-kantor. To jaki on ukryty ?
    Ok. Mariuszu przebrnąłem przez stos Twojego bełkotu, czuję się teraz intelektualnie zgwałcony, ale żaden mitoman nie będzie mi tu wrzucał od gówniarzy, teraz wrzucam Ci Twoją wypowiedź do której się odnosiłem

    Wątek Falubaz Zielona Góra 2015
    strona 187 post nr #8414 wpisany 02-10-2015r. o godz. 17:36
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, że nie przyznam. Ponieważ nie to było meritum przekazu. Więc bez sensu jest wyolbrzymiać kwestie drugorzędne. przekaz był taki, że Zengi dostał ofertę z ZG, że są sponsorzy zainteresowani jego kontraktem w ZG, że jeśli się nie zdecyduje to straci sporo grosza. Jeśli chodzi o sponsorów, w tej sytuacji bez sensu jest licytować się, ilu konkretnie ma sponsorów z ZG Grzesiek. Bo i po co ? Skąd jeden z drugim wiesz np, że nie sponsoruje go kilku prywatnych sponsorów, którzy nie życzą sobie aby figurowali wśród listy sponsorów na Grześka stronie. Skąd jeden z drugim wiesz o jakie kwoty chodzi ?
    strona 187 post nr #8400 wpisany 02-10-2015r. o godz. 13:23
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To, że taki Zengi dostał ofertę z Falubazu, wcale jeszcze nie oznacza, że będzie w nim jeździł w sezonie 2016. To, że Zengi ma sponsorów zielonogórskich też żadną tajemnicą nie jest. To, że trwa polowanie an różnych zawodników to normalna sytuacja. Taki DO będzie o tym pisał. A że większość czytających od razu przypisuje danych zawodników do klubów to tylko ich bujna fantazja. Ale to już inny temat.

    Oczywiście, że wiadomo. Klub załatwił tego sponsora, nie tylko Zengiemu, więc teraz trzeba zdecydować. Albo Zengi bedzie dalej sponsorowany przez tą firmę, jako zawodnik Falubazu, albo te środki zostaną przeznaczone na innego zawodnika Falubazu. Być może nowego zawodnika. Więc co w tym dziwnego ?
    strona 187 post nr #8395 wpisany 02-10-2015r. o godz. 12:48
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to ciekawie robi sie u Grzesia. Ciekaw jestem czy Leszno zdecyduje sie na zasypanie tej dziury budżetowej u Zengoty. Z drugiej strony Grześ musi mieć niezłego zgryza. jeśli teraz wystawi do wiatru miejscowych sponsorów to już ich nie odzyska. A w takim razie, co będzie za rok, dwa, trzy ?

    No chyba, ze Grześ planuje zająć się którąś z córek Rusieckiego. Wtedy to ma sens
    Eh Mariola płodzisz te posty jak królik potomstwo, i później nie panujesz nad tym co pisałeś, ale cóż to bardzo charakterystyczne dla dzieciaków/gówniarzy z bujną wyobraźnią co to do błędu nie umieją się przyznać.

  3. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Ali_G (21-10-2016), Dominik (21-10-2016), Yozayan (21-10-2016), never_mind (21-10-2016)

  4. Powrót do góry    #768
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Może i się położył, może i wymuszał. Czym to jest wobec aktorstwa na boisku piłkarskim nawet największych gwiazd?
    Ale zrozum, ze ja do tego wcale nie pije. Wykazalem, ze byl to beznadziejny wystep bo taki byl, przedstawilem tylko i wylacznie fakty a ten typ mi zarzuca, ze klamie - mowiac wprost. Po prostu drugi strazak, klamie, manipuluje i jeszcze sie tym szczyci.

    PS. piterma.... szacun. Na L4 siedzisz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #769
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ok. Mariuszu przebrnąłem przez stos Twojego bełkotu, czuję się teraz intelektualnie zgwałcony, ale żaden mitoman nie będzie mi tu wrzucał od gówniarzy, teraz wrzucam Ci Twoją wypowiedź do której się odnosiłem

    Wątek Falubaz Zielona Góra 2015
    strona 187 post nr #8414 wpisany 02-10-2015r. o godz. 17:36


    strona 187 post nr #8400 wpisany 02-10-2015r. o godz. 13:23


    strona 187 post nr #8395 wpisany 02-10-2015r. o godz. 12:48


    Eh Mariola płodzisz te posty jak królik potomstwo, i później nie panujesz nad tym co pisałeś, ale cóż to bardzo charakterystyczne dla dzieciaków/gówniarzy z bujną wyobraźnią co to do błędu nie umieją się przyznać.

    No i dalej gówniarzysz.

    My tu dyskutowaliśmy o aktualnym okresie transferowym a ty wyjeżdżasz tutaj z okresem transferowym ubiegłorocznym. Wiec piszesz nie na temat. W tym okresie transferowym Grześ nie miał oferty z Falubazu, z tego powodu, że skład seniorski został zamknięty zanim rozpoczęło się okienko transferowe. Dostałby ofertę gdyby JH nie zdecydował się pozostać w Falubazie. Czy by ja przyjął to inna kwestia. Ale jeśli ktoś mi zarzuca, iż ja twierdziłem, że Grześ wróci do Falubazu w tym sezonie, bo dostał konkretną ofertę z klubu, to znaczy, że kłamie.

    A co ma do tego sezon ubiegłoroczny chyba tylko ty wiesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #770
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i dalej gówniarzysz.

    My tu dyskutowaliśmy o aktualnym okresie transferowym a ty wyjeżdżasz tutaj z okresem transferowym ubiegłorocznym. Wiec piszesz nie na temat. W tym okresie transferowym Grześ nie miał oferty z Falubazu, z tego powodu, że skład seniorski został zamknięty zanim rozpoczęło się okienko transferowe. Dostałby ofertę gdyby JH nie zdecydował się pozostać w Falubazie. Czy by ja przyjął to inna kwestia. Ale jeśli ktoś mi zarzuca, iż ja twierdziłem, że Grześ wróci do Falubazu w tym sezonie, bo dostał konkretną ofertę z klubu, to znaczy, że kłamie.

    A co ma do tego sezon ubiegłoroczny chyba tylko ty wiesz ?
    Nie nie Mariuszu w tej chwili nie rozmawiamy o ofertach dla Grzesia Zengoty, w moim poście chciałem Ci tylko pokazać że faktycznie to Ty stworzyłeś nowe pojęcie/instytucję w polskim sporcie jakim jest " UKRYTY SPONSOR". Więc nie wiem dlaczego zarzuciłeś mi poplątanie oraz przypisałeś mi szaleństwo.
    Co do Twoich wypowiedzi wskazujących o super ofertach i naciskach sponsorów na powrót Grzesia Zengoty do Zielonej Góry - przytoczę Twe słowa ale pozwolisz że trochę ochłonę po aktualnej dozie Twego bełkotu.

  7. Powrót do góry    #771
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale zrozum, ze ja do tego wcale nie pije. Wykazalem, ze byl to beznadziejny wystep bo taki byl, przedstawilem tylko i wylacznie fakty a ten typ mi zarzuca, ze klamie - mowiac wprost. Po prostu drugi strazak, klamie, manipuluje i jeszcze sie tym szczyci.

    PS. piterma.... szacun. Na L4 siedzisz?
    Wg mnie Piotr nieraz położył się licząc na przerwanie biegu. Podobnie Zengi. Po ataku, ale nie w tak może beznadziejnej sytuacji.

  8. Powrót do góry    #772
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Nie nie Mariuszu w tej chwili nie rozmawiamy o ofertach dla Grzesia Zengoty, w moim poście chciałem Ci tylko pokazać że faktycznie to Ty stworzyłeś nowe pojęcie/instytucję w polskim sporcie jakim jest " UKRYTY SPONSOR". Więc nie wiem dlaczego zarzuciłeś mi poplątanie oraz przypisałeś mi szaleństwo.
    Wymyśliłeś to na poczekaniu ? Owszem, w dyskusji przewijała się teza, ze kibice nie mogą wiedzieć czy czasami jakiś sponsor nie chce być widoczny na stronie zawodnika czy na jego kevlarze. Ale żeby od razu "ukryty sponsor" ? To brzmi groźnie, niemal jak afera jakaś.


    Co do Twoich wypowiedzi wskazujących o super ofertach i naciskach sponsorów na powrót Grzesia Zengoty do Zielonej Góry - przytoczę Twe słowa ale pozwolisz że trochę ochłonę po aktualnej dozie Twego bełkotu.
    No mam nadzieje, że przytoczysz te fragmenty tegoroczne jeszcze. Czekam niecierpliwie

    Nie wiem jak w Lesznie ale w ZG powszechnie jest wiadomo, ze sponsor tytularny Falubazu jest równiez sponsorem GZ. I jest on zainteresowany aby ten zawodnik trafił do ZG. Ale to jeszcze nie znaczy, ze tak się stanie na pewno. Bo jest jeszcze wiele innych czynników, które muszą spełniać obie strony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #773
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach


    Sad But True

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (21-10-2016), Donpedini (21-10-2016), kingpin (21-10-2016), Michal87 (21-10-2016)

  11. Powrót do góry    #774
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i dalej gówniarzysz.

    My tu dyskutowaliśmy o aktualnym okresie transferowym a ty wyjeżdżasz tutaj z okresem transferowym ubiegłorocznym. Wiec piszesz nie na temat. W tym okresie transferowym Grześ nie miał oferty z Falubazu, z tego powodu, że skład seniorski został zamknięty zanim rozpoczęło się okienko transferowe. Dostałby ofertę gdyby JH nie zdecydował się pozostać w Falubazie. Czy by ja przyjął to inna kwestia. Ale jeśli ktoś mi zarzuca, iż ja twierdziłem, że Grześ wróci do Falubazu w tym sezonie, bo dostał konkretną ofertę z klubu, to znaczy, że kłamie.

    A co ma do tego sezon ubiegłoroczny chyba tylko ty wiesz ?
    Nie, nie dyskutowaliśmy o obecnym okresie transferowym. Nigdy nie padło takie stwierdzenie.
    Piterma Cię zaszachował- i miotasz się jak kał w przeręblu.
    Dodam też, że wszyscy doskonale spodziewaliśmy się takiej właśnie Twojej odpowiedzi, więc wykręcanie myszy ogonem nie jest zaskoczeniem.
    Padłeś- powstań

    pozdrawiam z leszna

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ok. Mariuszu przebrnąłem przez stos Twojego bełkotu, czuję się teraz intelektualnie zgwałcony, ale żaden mitoman nie będzie mi tu wrzucał od gówniarzy, teraz wrzucam Ci Twoją wypowiedź do której się odnosiłem

    Wątek Falubaz Zielona Góra 2015
    strona 187 post nr #8414 wpisany 02-10-2015r. o godz. 17:36


    strona 187 post nr #8400 wpisany 02-10-2015r. o godz. 13:23


    strona 187 post nr #8395 wpisany 02-10-2015r. o godz. 12:48


    Eh Mariola płodzisz te posty jak królik potomstwo, i później nie panujesz nad tym co pisałeś, ale cóż to bardzo charakterystyczne dla dzieciaków/gówniarzy z bujną wyobraźnią co to do błędu nie umieją się przyznać.
    A Tobie Kolego gratuluję szczęścia.
    Zacząłem przeglądać wątek 2015 i po 20 stronach przeskoczyłem na 2016- gdzie zwiedziłem kolejne 90 stron w poszukiwaniu Mariuszowych bzdur. Jak widać- źle skręciłem .
    Gratuluję raz jeszcze wytrwałości.

    pozdrawiam z Leszna

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    never_mind (21-10-2016)

  13. Powrót do góry    #775
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Nie, nie dyskutowaliśmy o obecnym okresie transferowym. Nigdy nie padło takie stwierdzenie.
    Piterma Cię zaszachował- i miotasz się jak kał w przeręblu.
    Dodam też, że wszyscy doskonale spodziewaliśmy się takiej właśnie Twojej odpowiedzi, więc wykręcanie myszy ogonem nie jest zaskoczeniem.
    Padłeś- powstań

    pozdrawiam z leszna
    O, jest i drugi dzieciak. W zasadzie ten co najwięcej zamącił w tej dyskusji. Wobec tego musze przypomnieć, że na mój wpis, tej treści:

    Wracając do Zengiego. Konkretne oferty to on miał w zasadzie jedynie z Rybnika i Czewy, jeśli chodzi o kluby SE. Niewątpliwie Falubaz złożyłby mu ofertę w sytuacji kiedy nie dogadano by się z JH.
    odpowiedziales w ten sposób:

    Czyli mam rozumieć, że sponsorzy którzy wykładali w trakcie sezonu TAAAKĄ kasę na Zengotę by wrócił - nagle się wycofali?
    O ile dobrze pamiętam- pisałeś [ przepraszam: spekulowałeś] że Zengota ma wrócić do domu kuszony ofertą nie do odrzucenia.
    Więc teraz sie wytłumacz, gdzie ja pisałem, ze GZ jest kuszony ofertą nie do odrzucenia ? Gdzie ja pisałem, ze sponsorzy wykładają TAAAAKĄ kasę na Zengotę ? W swoim wpisie wyraźnie odnosisz sie do aktualnej dyskusji. A teraz coś mamroczesz, że "nigdy nie padło takie stwierdzenie" iż dyskutowaliśmy o obecnym okresie transferowym ? To zaraz może wyciągniesz fragmenty dyskusji sprzed 5 lat do tyłu ?

    Dzieciak, to łagodne określenia w sosunku do takich dyskutantów

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Nie, nie dyskutowaliśmy o obecnym okresie transferowym. Nigdy nie padło takie stwierdzenie.
    Piterma Cię zaszachował- i miotasz się jak kał w przeręblu.
    Dodam też, że wszyscy doskonale spodziewaliśmy się takiej właśnie Twojej odpowiedzi, więc wykręcanie myszy ogonem nie jest zaskoczeniem.
    Padłeś- powstań

    pozdrawiam z leszna



    A Tobie Kolego gratuluję szczęścia.
    Zacząłem przeglądać wątek 2015 i po 20 stronach przeskoczyłem na 2016- gdzie zwiedziłem kolejne 90 stron w poszukiwaniu Mariuszowych bzdur. Jak widać- źle skręciłem .
    Gratuluję raz jeszcze wytrwałości.

    pozdrawiam z Leszna
    Ja bym zaczął od roku 2002. Moze coś jednak znajdziesz, jak się bardziej postarasz
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-10-2016 o 10:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #776
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O, jest i drugi dzieciak. W zasadzie ten co najwięcej zamącił w tej dyskusji. Wobec tego musze przypomnieć, że na mój wpis, tej treści:



    odpowiedziales w ten sposób:



    Więc teraz sie wytłumacz, gdzie ja pisałem, ze GZ jest kuszony ofertą nie do odrzucenia ? Gdzie ja pisałem, ze sponsorzy wykładają TAAAAKĄ kasę na Zengotę ? W swoim wpisie wyraźnie odnosisz sie do aktualnej dyskusji. A teraz coś mamroczesz, że "nigdy nie padło takie stwierdzenie" iż dyskutowaliśmy o obecnym okresie transferowym ? To zaraz może wyciągniesz fragmenty dyskusji sprzed 5 lat do tyłu ?

    Dzieciak, to łagodne określenia w sosunku do takich dyskutantów



    Ja bym zaczął od roku 2002. Może coś jednak znajdziesz, jak się bardziej postarasz
    Głupi ludzie mnie nie wkurzają, także wybacz, ale nawet się nie zirytowałem.
    To Ty w swojej chorej wyobraźni myślałeś o obecnym sezonie, jedynie rozmówców zapomniałeś o tym poinformować...Pieprzysz głupoty bez ładu i składu, walisz ogólnikami, bo tylko z takich durnot w równie idiotyczny sposób można się próbować wycofywać
    Dobrze, że chociaż byłeś świadom, że dialog prowadzisz... czy nie byłeś?

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Skoro jesteście tacy świetni to oczywiście za chwile któryś z Was wstawi tutaj tekst Mariusza w którym jest napisane ZENGOTA BĘDZIE W FALUBAZIE
    Jako że znalazł się ktoś świetny chciałbym nadmienić:
    Napisałem : "że Zengota ma wrócić do domu kuszony ofertą nie do odrzucenia." .. O czym możesz przeczytać w poniższym poście gdzie Kolega zadał sobie trud odnalezienia i potwierdzenia tego o czym mówimy, choć to i tak nie jest całość.
    http://www.sportsboard.pl/showthread.php/43218-UNIA-LESZNO-2017?p=1799336&viewfull=1#post1799336

    Ty oczywiście zarażony Mariuszowym spekulowaniem i wykręcaniem kota ogonem- przeinaczyłeś moją wypowiedź przedstawiając ją w formie dokonanej... ale za czytanie ze zrozumieniem w zielonogórskich szkołach już odpowiadać nie mogę. Mi niestety ministerstwo edukacji jeszcze nie podlega.

    Kolega udowodnił co miał udowodnić, a Ty zdeklarowałeś się- tu przypominam:
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Coś nie idzie po Twojej myśli ?. Wstaw słowa Mariusza o Zengocie i wpadnę tutaj dopiero podczas marcowych sparingów
    Także- fajnie, że wpadłeś, odwiedź nas w marcu. Po takim czasie rozłąki będzie wiele tematów do omówienia
    pozdrawiam z Leszna... pusto tu będzie bez Ciebie.

  15. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Głupi ludzie mnie nie wkurzają, także wybacz, ale nawet się nie zirytowałem.
    To Ty w swojej chorej wyobraźni myślałeś o obecnym sezonie, jedynie rozmówców zapomniałeś o tym poinformować...Pieprzysz głupoty bez ładu i składu, walisz ogólnikami, bo tylko z takich durnot w równie idiotyczny sposób można się próbować wycofywać
    Dobrze, że chociaż byłeś świadom, że dialog prowadzisz... czy nie byłeś?

    pozdrawiam z Leszna
    Noż kuźwa, dziecko jednak by to lepiej rozegrało. Pisze w wątku o Unii Leszno 2017, odnoszę się wpisem do aktualnej sytuacji transferowej. Ty odpisujesz na mój post, walisz jakieś kwiatki, a jak przychodzi je udowodnić to uciekasz do sezonu wstecz. Inny Piterma wyjeżdża również z jakimiś rzekomo "ukrytymi sponsorami" z dyskusji ubiegłorocznej. Co to ma do mojego wpisu, który zapoczątkował tą dyskusję ?

    Gówniarzeria pełną gębą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #778
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Można go zablokować w naszym wątku? Rozdwojenie jaźni to mało powiedziane.

  17. Powrót do góry    #779
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noż kuźwa, dziecko jednak by to lepiej rozegrało. Pisze w wątku o Unii Leszno 2017, odnoszę się wpisem do aktualnej sytuacji transferowej. Ty odpisujesz na mój post, walisz jakieś kwiatki, a jak przychodzi je udowodnić to uciekasz do sezonu wstecz. Inny Piterma wyjeżdża również z jakimiś rzekomo "ukrytymi sponsorami" z dyskusji ubiegłorocznej. Co to ma do mojego wpisu, który zapoczątkował tą dyskusję ?

    Gówniarzeria pełną gębą.
    Kto jest większym gówniarzem? Piterma i ja, czy taki "ynteligent" jak Ty, który z sobie tylko wiadomych względów cięgnie do gównarzeri?

    Zastanawiam się Mariuszu nasz drogi- jak Twoja Żona reaguje, gdy mówisz do Niej :" Kocham Cię"
    Śmieje się do rozpuku łez tak jak my na forum , bo wie, że nic wspólnego z prawdą to nie ma?

    Za chwilę pewnie rzucisz się na mnie z pianą na pysku, jakobym Ci Żonę obrażał: Nic z tych rzeczy pisząc całkiem poważnie- to jest złota i cudowna Kobieta , że z Tobą wytrzymuje... i nie ma w tym ni krzty złośliwości.
    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja bym zaczął od roku 2002. Moze coś jednak znajdziesz, jak się bardziej postarasz
    Ty nawet nie wiesz o czym dyskutujesz, a później wciskasz wszystkim dookoła kit, że o czym innym była rozmowa.
    Czy starzy ludzie naprawdę maja aż takie kłopoty z pamięcią?

    Zengota w 2004 roku licencję zdał, a Ty nawet sam masz wątpliwości czy już w 2002r durnot na temat Jego powrotu nie pisałeś?
    Pogratulować dystansu do siebie
    Oczywiście w pełni świadomie strzeliłeś tą datę- tak strategicznie w maliny chciałeś mnie wpuścić... asz Tyyy Napoleonie jeden Ty
    pozdrawiam z Leszna

  18. Powrót do góry    #780
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Kto jest większym gówniarzem? Piterma i ja, czy taki "ynteligent" jak Ty, który z sobie tylko wiadomych względów cięgnie do gównarzeri?

    Zastanawiam się Mariuszu nasz drogi- jak Twoja Żona reaguje, gdy mówisz do Niej :" Kocham Cię"
    Śmieje się do rozpuku łez tak jak my na forum , bo wie, że nic wspólnego z prawdą to nie ma?

    Za chwilę pewnie rzucisz się na mnie z pianą na pysku, jakobym Ci Żonę obrażał: Nic z tych rzeczy pisząc całkiem poważnie- to jest złota i cudowna Kobieta , że z Tobą wytrzymuje... i nie ma w tym ni krzty złośliwości.
    pozdrawiam z Leszna
    No to teraz wniosłeś iście merytoryczne argumenty do naszej dyskusji. Ale żeby jeszcze moją żonę wciągać w swoje dywagacje, faktycznie odlatujesz. Ja bym na to nie wpadł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #781
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to teraz wniosłeś iście merytoryczne argumenty do naszej dyskusji. Ale żeby jeszcze moją żonę wciągać w swoje dywagacje, faktycznie odlatujesz. Ja bym na to nie wpadł.
    Od merytoryki jesteś Ty. My to tylko skromne stado "gówniarzy".
    Także naprowadzaj na właściwe tory wodzu- prowadź nas ku blaskowi wiedzy żużlowej i dekalogu prowadzenia MERYTORYCZNYCH dyskusji
    Dawaj Mariusz dawaj, na emeryturze siedzisz, pierdzisz od rana do wieczora w kanapę to i z nudów głupoty wypisujesz. Pisz pisz, nie krępuj się. Jesteś jeszcze w stanie nas czymś zaskoczyć?

    pozdrawiam z Leszna

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (21-10-2016)

  21. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Od merytoryki jesteś Ty. My to tylko skromne stado "gówniarzy".
    Także naprowadzaj na właściwe tory wodzu- prowadź nas ku blaskowi wiedzy żużlowej i dekalogu prowadzenia MERYTORYCZNYCH dyskusji
    Dawaj Mariusz dawaj, na emeryturze siedzisz, pierdzisz od rana do wieczora w kanapę to i z nudów głupoty wypisujesz. Pisz pisz, nie krępuj się. Jesteś jeszcze w stanie nas czymś zaskoczyć?

    pozdrawiam z Leszna
    Ooo, i tego się trzymajmy.

    Na tym zakończyłbym tą owocną dyskusję
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #783
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ooo, i tego się trzymajmy.

    Na tym zakończyłbym tą owocną dyskusję
    Mariusz nie!
    Nie możesz tego tak zostawić- nie teraz gdy zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki! Masz przewagę, prawie wygrałeś- jeszcze tylko kilka miażdżących ciosów i całe leszczyńskie forum będzie leżało u Twych stóp a Ty dumnie wbijesz na spękanej ziemi zielonogórską flagę

    Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że odpuszczasz- to nie w Twoim stylu- Walcz!
    Masz zawsze rację- ostatnie słowo należy zawsze do Ciebie!
    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ooo, i tego się trzymajmy.

    Na tym zakończyłbym tą owocną dyskusję
    Mariusz... Mariuszko....Bulbasku.... czy coś się stało? Od mojego ostatniego postu minęło 9 min...a Ty milczysz?
    martwię się...Chyba nie powiesz mi , że znalazłeś bardziej kreatywne zajęcie w swoim otoczeniu niż pisanie durnot i wykręcanie się z nich...
    Mariusz.... Ty mi się nie chowaj, bo ja Cie znajdę
    pozdrawiam z Leszna

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Yozayan (21-10-2016)

  24. Powrót do góry    #784
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Widać już ze Mariusz się starzeje...


    Nie daje rady ciągnąć wojny na dwóch frontach...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  25. Powrót do góry    #785
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ooo, i tego się trzymajmy.

    Na tym zakończyłbym tą owocną dyskusję
    Mariusz, "strażoku" Ty naczelny całego powiatu [ a kto wie- może i nawet województwa ] wiesz jak ja widzę Twoje wizyty w naszym wątku?
    Za każdym razem gdy wpadasz na nasz wątek- wygląda to mniej więcej tak:



    pozdrawiam z Leszna

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (21-10-2016), fiolo (21-10-2016)

  27. Powrót do góry    #786
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Mariusz, "strażoku" Ty naczelny całego powiatu [ a kto wie- może i nawet województwa ] wiesz jak ja widzę Twoje wizyty w naszym wątku?
    Za każdym razem gdy wpadasz na nasz wątek- wygląda to mniej więcej tak:

    https://www.youtube.com/watch?v=ufkgHFiYk4E

    pozdrawiam z Leszna

    Elgato!!!!! Niech cię szlag!!!!Popuściłem przez ciebie.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi fiolo za jego przydatny post!

    Dominik (21-10-2016), elgato (21-10-2016)

  29. Powrót do góry    #787
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    8 ostatnich postów to:
    6 postów Elgato
    1 Noskiego
    1 Byczka

    Na początku myślałem, że Elgato oszalał i odpisuje na swoje posty jak swego czasu pewien sikawkowy błazen z Zielonej Góry.
    Po przeczytaniu tych postów odnoszę wrażenie, że idzie dyskusja z ów błaznem.

    "Ignoruj" - kocham tę opcję.


  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-10-2016)

  31. Powrót do góry    #788
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    8 ostatnich postów to:
    6 postów Elgato
    1 Noskiego
    1 Byczka

    Na początku myślałem, że Elgato oszalał i odpisuje na swoje posty jak swego czasu pewien sikawkowy błazen z Zielonej Góry.
    Po przeczytaniu tych postów odnoszę wrażenie, że idzie dyskusja z ów błaznem.

    "Ignoruj" - kocham tę opcję.

    Niestety: "ignore mode" nie działa... sprawdzone empirycznie.

    pozdrawiam z Leszna
    P.S Swoją drogą ciekawi mnie czy na forum pokaże się admin i wypierdzieli to wszystko- nie obrażę się .
    Będzie to jedynie iskierka nadziei , że w końcu Mariusz-strażok dostanie blokadę na nasz wątek

  32. Powrót do góry    #789
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Mariusz krótko i na temat - WEŹ WYJDŹ

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #790
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Będzie to jedynie iskierka nadziei , że w końcu Mariusz-strażok dostanie blokadę na nasz wątek
    Od jednej iskierki zaczyna się pożar. A wiesz kto przybywa jak zaczyna się palić?

  34. Powrót do góry    #791
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Od jednej iskierki zaczyna się pożar. A wiesz kto przybywa jak zaczyna się palić?
    Pan z filmiku wklejonego powyżej? Co za niefortunny dobór słów

    pozdrawiam z Leszna

  35. Powrót do góry    #792
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Z doswiadczenia wiem, ze aby zablokowac Mariusza to trzeba sie troche poswiecic
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Od jednej iskierki zaczyna się pożar. A wiesz kto przybywa jak zaczyna się palić?
    Często też na miejsce podpalenia wraca sam podpalacz, by popatrzeć jak się hajcuje.
    Na tym forum, to akurat Mario jest podpalaczem i strażakiem w jednej osobie.

    Mario jest jak żywioł i to ogień i woda w jednym.
    Nie ma to mocnych.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za PS, fragment wypowiedzi Grzesia Zengoty:

    W swoim macierzystym klubie spędziłem, bowiem siedem wspaniałych lat. Te lata w Lesznie wcale nie są gorsze.
    Hmm, czyli to tak nie do końca jest, że Unia cacy a Falubaz be. Jak to niektórzy próbowali tu sugerować. A może Grześ już powoli mądrzeje i szykuje sobie grunt pod powrót do domu ? Kto go tam wie

    Jedno jest tylko pewne, z Falubaza Byka zrobić się nie da, choćbyście się posrali na rzadko

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Często też na miejsce podpalenia wraca sam podpalacz, by popatrzeć jak się hajcuje.
    Na tym forum, to akurat Mario jest podpalaczem i strażakiem w jednej osobie.

    Mario jest jak żywioł i to ogień i woda w jednym.
    Nie ma to mocnych.
    Nieprawda, owszem zdarzy mi się do czasu do czasu coś podpalić na forum. Ale gasić nie gaszę, czekam aż się dopali
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #795
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS, fragment wypowiedzi Grzesia Zengoty:

    W swoim macierzystym klubie spędziłem, bowiem siedem wspaniałych lat. Te lata w Lesznie wcale nie są gorsze.

    Hmm, czyli to tak nie do końca jest, że Unia cacy a Falubaz be. Jak to niektórzy próbowali tu sugerować. A może Grześ już powoli mądrzeje i szykuje sobie grunt pod powrót do domu ? Kto go tam wie

    Jedno jest tylko pewne, z Falubaza Byka zrobić się nie da, choćbyście się posrali na rzadko
    https://youtu.be/QZpJyOMB0w0?t=53

    "Dobrze mi jest w Tarnowie, świetnie było w Lesznie"

    Z Byka nie zrobią Jaskółki, choćby się posrali na rzadko? Takie wnioski można wyciągnąć, wg Twoich argumentów.

    Wszystkim polecam wywiad, szczególnie tym którzy sądzą, że Janusz będzie w Toruniu.

  39. Powrót do góry    #796
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Jedno jest tylko pewne, z Falubaza Byka zrobić się nie da, choćbyście się posrali na rzadko
    Mariusz błąd

    Był do tej pory jeden jedyny przypadek w emigracji z ZG do Leszna.

    Wyjechał i już nigdy nie wrócił.
    Nawet pod samym stadionem zamieszkał!
    Chyba nie muszę pisać o kim mowa

    Teraz jest Grześ.
    Jego ,,historia'' jednak wciąż ,,trwa'', dlatego poczekajmy jak i w jego przypadku to się skończy.

    Dlatego był do tej pory jeden Falubaz i został najprawdziwszym bykiem!!!
    Czyli można.
    Zresztą w ogóle mnie to nie dziwi

    Patrząc na drugą stronę medalu natomiast, można jasno stwierdzić.
    Żaden Byk nigdy nie został prawdziwym Falubazem
    Każdy, ale to absolutnie każdy wrócił do ,,domu''!!!!
    A było ich znaczniej więcej, aniżeli tylko dwóch ............
    Ostatnio edytowane przez welna ; 21-10-2016 o 18:49

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    zott (03-11-2016)

  41. Powrót do góry    #797
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariusz błąd

    Był do tej pory jeden jedyny przypadek w emigracji z ZG do Leszna.

    Wyjechał i już nigdy nie wrócił.
    Nawet pod samym stadionem zamieszkał!
    Chyba nie muszę pisać o kim mowa

    Teraz jest Grześ.
    Jego ,,historia'' jednak wciąż ,,trwa'', dlatego poczekajmy jak i w jego przypadku to się skończy.

    Dlatego był do tej pory jeden Falubaz i został najprawdziwszym bykiem!!!
    Czyli można.
    Zresztą w ogóle to mnie nie dziwi

    Patrząc na drugą stronę medalu natomiast, można jasno stwierdzić.
    Żaden Byk nigdy nie został prawdziwym Falubazem
    Każdy, ale to absolutnie każdy wrócił do ,,domu''!!!!
    A było ich znaczniej więcej, aniżeli tylko dwóch ............

    Z Jasia Krzystyniaka to taki sam Byk jak ten dzik którego Kargul z Pawlakiem uszykowali prominentowi do odstrzału. Czyli kaban pastowany

    Był Jasiu ostatnio na 70 leciu klubu. I możesz być pewny, ze gość nie zapomniał gdzie sięgają jego korzenie Co byś nie powiedział to z Jasia nigdy nie będzie orginalny Byk. Co najwyżej podróba
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #798
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieprawda, owszem zdarzy mi się do czasu do czasu coś podpalić na forum. Ale gasić nie gaszę, czekam aż się dopali
    A strażackie sumienie pozwala Ci tak bezczynnie przyglądać się jak się hajcuje?
    To można by podciągnąć nawet pod jakiś paragraf.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-10-2016 o 19:35
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #799
    Początkujący Awatar Denitzzz
    Dołączył
    12-11-2007
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki mały off top do dyskusji kolegów powyżej

    Panowie, skład Unii na sezon 2017 prawie znany więc tematów do rozważań coraz mniej......, następny temat "rzeka" na tapecie cena biletów / karnetów na sezon 2017 ???

  44. Powrót do góry    #800
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denitzzz Zobacz posta
    Taki mały off top do dyskusji kolegów powyżej

    Panowie, skład Unii na sezon 2017 prawie znany więc tematów do rozważań coraz mniej......, następny temat "rzeka" na tapecie cena biletów / karnetów na sezon 2017 ???
    Na pewno za wysokie, nieprzemyślane, słabo dostosowane itd., itp. Dyskusję można zamknąć

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    JaacPoz (21-10-2016), Martines (21-10-2016)

  46. Powrót do góry    #801
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS, fragment wypowiedzi Grzesia Zengoty:



    Hmm, czyli to tak nie do końca jest, że Unia cacy a Falubaz be. Jak to niektórzy próbowali tu sugerować. A może Grześ już powoli mądrzeje i szykuje sobie grunt pod powrót do domu ? Kto go tam wie

    Jedno jest tylko pewne, z Falubaza Byka zrobić się nie da, choćbyście się posrali na rzadko


    Nieprawda, owszem zdarzy mi się do czasu do czasu coś podpalić na forum. Ale gasić nie gaszę, czekam aż się dopali
    Z Falubaza Byka nie zrobisz, ale cielaka ostatniego to już bez kłopotu na Ciebie patrząc.
    Zdziwiony jak ateista, że zawodnik z Zielonej Góry, mieszkający w Zielonej Górze nie nasrał we własne gniazdo.
    Ty myśl zanim coś napiszesz, bo durnotę już na najbliższą pięciolatkę wykorzystałeś...9x pod rząd.
    Idźmy od razu na skróty i napisz proszę jak za 11 miesięcy tą bzdurę którą wypociłeś zinterpretujesz, bo oczywistym jest fakt że Twoje spekulacje zmienią znaczenie.

    Pozdrawiam z Leszna

  47. Powrót do góry    #802
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denitzzz Zobacz posta
    Taki mały off top do dyskusji kolegów powyżej

    Panowie, skład Unii na sezon 2017 prawie znany więc tematów do rozważań coraz mniej......, następny temat "rzeka" na tapecie cena biletów / karnetów na sezon 2017 ???
    http://www.skra.pl/bilety

    Bierzmy przykład z takiej Skry. Ekipa naszpikowana gwiazdami, pojemność hali w Bełchatowie o wiele mniejsza od liczby miejsc siedzących w Lesznia, a jednak potrafią zrobić tam bilety nawet na jeden z ważniejszych meczów (z Gdańskiem) w cenie max 30 zł. Do tego karnetowcy mają 50% zniżki na mecze w play-off + jakiś prezent przy zakupie tegoż karnetu.

    Zawsze lepiej zgromadzić na stadionie więcej ludzi za mniejszą kasę niż odwrotnie. Wówczas sprzedanych zostanie więcej programów, więcej kiełbasek i napojów, a pod stadionem więcej szalików czy czapek. Dodatkowo wpłynie to na atmosferę na trybunach i dzięki temu będzie można zbudować jakąś więź z kibicami - większa jest szansa, że ci, którzy przyszli, przyjdą ponownie. Może następnym razem zabiorą kogoś jeszcze i kogoś jeszcze i tak dalij i tak dalij

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Ali_G (21-10-2016)

  49. Powrót do góry    #803
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS, fragment wypowiedzi Grzesia Zengoty:



    Hmm, czyli to tak nie do końca jest, że Unia cacy a Falubaz be. Jak to niektórzy próbowali tu sugerować. A może Grześ już powoli mądrzeje i szykuje sobie grunt pod powrót do domu ? Kto go tam wie

    Jedno jest tylko pewne, z Falubaza Byka zrobić się nie da, choćbyście się posrali na rzadko



    Nieprawda, owszem zdarzy mi się do czasu do czasu coś podpalić na forum. Ale gasić nie gaszę, czekam aż się dopali
    Trzeba było Panie dorosły szczegółowo na czynniki pierwsze rozebrać cały artykuł, a nie tylko wybiórcze kilka zdań.
    Idąc więc Twoim tradycyjnie durnowatym tokiem dedukcji [bo rozumowania i myślenia ni cholery z Tobą nie współgra:

    W swoim macierzystym klubie spędziłem, bowiem siedem wspaniałych lat. Te lata w Lesznie wcale nie są gorsze. Dlaczego zdecydowałem się przedłużyć umowę z Fogo Unią? Przede wszystkim w ostatnich czterech latach z roku na rok robię postępy.
    Czyli wniosek z tego taki, że w Lesznie się rozwinął, czego nie można powiedzieć o Zielonej Górze. Nawet się nie zająknął, taki regres tam zanotował. Jednak nie taka super ta Zielona Góra jak niektórzy tu piszą.

    Co rok mogę sobie zakładać kolejne, wyższe, cele i je realizować.
    Wiadomo: W Zielonej Górze jedyną poprzeczką jaką Zengi sobie podnosił, był jedynie poziom irytacji. Czyżby się dowiedział, Komu Mariusz kibicuje? Uchowaj Boże.

    Kolejną sprawą, która ma wpływ na moje szybkie decyzje o pozostaniu, to oczywiście sam klub – z ogromną tradycją i ludźmi na odpowiednich miejscach.
    Co za człowiek niewdzięczny: Nie wychwalił, że to klub z tradycją i ludźmi na odpowiednim miejscu ale mimo wszystko daleko w tyle za Falubazem? Czy On zgłupiał do reszty tak istotne kwestie pomijać?

    Wiadomo też, że bardzo ważnym elementem dla mnie są fani. Ci z Leszna od wielu lat dają mi ogromne wyrazy sympatii.
    Jak mógł do cholery jasnej nie wspomnieć o trybunie K? Co to trzeba mieć za zepsuty charakter, by o świątyni kibicowania nie wspomnieć? Całkiem schamiał w tym Lesznie...

    Po co zmieniać coś, z czego wszystkie strony są zadowolone i każdy wie, że może liczyć na drugiego?
    A o Zielonej Górze to nigdy tak nie powiedział... nawet się nie zająknął


    ... Nooo Mariusz tak to powinno wyglądać, a nie te pierdoły wyrwane z kontekstu które nasmarowałeś.
    Jak wynika z powyższego: Nie taki ten Falubaz miły każdemu Zielonogórzaninowi jakby się niektóry wydawało... no właśnie- najgorzej jak się komuś wydaje.

    pozdrawiam z Leszna

  50. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (21-10-2016), Aussie (21-10-2016), Dominik (21-10-2016), Filipek (22-10-2016), Robson-Wałbrzych (21-10-2016), Michal87 (21-10-2016)

  51. Powrót do góry    #804
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A strażackie sumienie pozwala Ci tak bezczynnie przyglądać się jak się hajcuje?
    To można by podciągnąć nawet pod jakiś paragraf.
    No niby nie pozwala. Ale nie mam sumienia gasić tego pożaru, widząc jak taki Elgato (i co poniektórzy jego ziomale) elegancko płoną

    Tak mi zaraz się cieplej robi. Myślę, ze prokurator będzie w tej sytuacji nieco wyrozumiały
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #805
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No niby nie pozwala. Ale nie mam sumienia gasić tego pożaru, widząc jak taki Elgato (i co poniektórzy jego ziomale) elegancko płoną

    Tak mi zaraz się cieplej robi. Myślę, ze prokurator będzie w tej sytuacji nieco wyrozumiały
    Mariusz nie wysilaj się- młodzieżowe słownictwo raczej starczej osteoporozy Ci nie cofnie- szans nie ma najmniejszych
    pozdrawiam z Leszna

  53. Powrót do góry    #806
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denitzzz Zobacz posta
    Taki mały off top do dyskusji kolegów powyżej

    Panowie, skład Unii na sezon 2017 prawie znany więc tematów do rozważań coraz mniej......, następny temat "rzeka" na tapecie cena biletów / karnetów na sezon 2017 ???
    Powtórzę mój postulat, który głoszę od 2013 r. - miejsca numerowane na przeciwległej prostej.
    Co do ceny, to nie wyobrażam sobie, żeby była wyższa niż w minionym sezonie. Na obniżkę jednak nie liczę.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    Aussie (22-10-2016)

  55. Powrót do góry    #807
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Powtórzę mój postulat, który głoszę od 2013 r. - miejsca numerowane na przeciwległej prostej.
    Co do ceny, to nie wyobrażam sobie, żeby była wyższa niż w minionym sezonie. Na obniżkę jednak nie liczę.
    Numerowane - tak, ale tylko na DPS, oraz na ewentualna runde PO.
    W trakcie sezonu zasadniczego jest to zbedne

  56. Powrót do góry    #808
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Ten Kildemand to jest dramat. Nie wiem czemu tu kazdy go chcial zostawic na przyszly sezon. Nic nie wskazuje na poprawe, gosc jedzie niewiele lepiej niz Harris.

  57. Powrót do góry    #809
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Numerowane - tak, ale tylko na DPS, oraz na ewentualna runde PO.
    W trakcie sezonu zasadniczego jest to zbedne
    Zbędne? Raczej konieczne. Wolisz żeby ludzie ścigali się od samych bramek, by zająć miejsce? A jak już zajmą, to od razu dla pięciu innych osób...kompletny bezsens. Niech każdy sobie kupi bilet na konkretne miejsce, a później sączy piwo choćby do startu pierwszego biegu.

  58. Powrót do góry    #810
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Powtórzę mój postulat, który głoszę od 2013 r. - miejsca numerowane na przeciwległej prostej.
    Co do ceny, to nie wyobrażam sobie, żeby była wyższa niż w minionym sezonie. Na obniżkę jednak nie liczę.
    Kierunek słuszny.. Może zaoszczędzając szoku - w sezonie 2017 "zanumerowałbym" połowę sektora PP- w kolejny więcej lub całkowicie.
    Po tym co nasi zrobili z tyum sektorem na finałach- nie mam zamiaru przeżywać 2x tego samego. Stałem już 2h przed zawodami, 30m do bramki... i miejsca dla mnie zabrakło, bo zarząd sprzedał biletów więcej niż rozsądek nakazuje.
    Może to też kwestia wygody , która przychodzi z wiekiem.
    Kiedyś mnie numerowane na sektorze A oburzały- dziś uważam, że to świetny pomysł....a i ludzi się nowych poznało, bo sąsiedzi w miarę stali sie trafili

    pozdrawiam z leszna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •