Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
Żałuję, że nie ma wśród nas żadnego przedstawiciela klubu...(kiedyś był mita)
Dlaczego? A no dlatego, że chętnie posłuchałbym co macie nam do powiedzenia. Cóż...mam nadzieję, że to przeczytacie.

Ja wiem, że jest sukces i jest się z czego cieszyć, ale taka drobnostka, jak informacja chyba się kibicom należy? Blisko dwa tygodnie temu padł pomysł "fety" na leszczyńskim rynku. Myślę sobie rewelacja, bo jeszcze czegoś takiego u nas nie było i zawsze marzyła mi się taka feta przy tłumach ludzi. Nagle dowiaduję się o terminie i godzinie...srodek tygodnia, większość ludzi w pracy. Pytam dla kogo, to robicie?

To wszystko, to jednak pikuś...
Informacja przekazana dzien wcześniej! W sumie mogliście wrzucić na fejsika jutro!

Także tego...zamiast prawdziwego święta bedzie stypa i garstka osób. O to chodziło?

Proszę wybaczyć moje rozgoryczenie, ale trudno jest patrzeć na to w jaki sposób podchodzicie do najwiekszego sponsora tego klubu. Skoro planowaliście fetę, to trzeba było podejść do tego na miarę Drużynowego mistrza Polski.

Kiedyś skończą się sukcesy, a wtedy stadion zaświeci pustkami. Już sam nie wiem o co w tym chodzi, bo albo nie czujecie tego tematu, albo robicie to z pełną świadomością. Kibic już Wam pokazał, że nie jest takim idiotą w półfinale PO.


Dziś jest bankiet/podziękowanie dla sponsorów więc korzystając z okazji, że będą wszyscy zawodnicy zrobili na odczepnego imprezę na rynku.