Strona 105 z 315 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155205 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,725 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4681
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Pawlicki ooooomajgad!

    Zengota jak dla mnie musi na ławie usiąść na inaugurację..

  2. Powrót do góry    #4682
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Pawlicki ooooomajgad!

    Zengota jak dla mnie musi na ławie usiąść na inaugurację..
    Przegrał tylko z Miedziakiem, to duża poprawa. A Zengota to chyba do ławki przyspawany już został po meczu reprezentacji gdzie Pedersen pojechał na nieosiągalnym dla Zengoty poziomie.

  3. Powrót do góry    #4683
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Oczywiście gdyby Kołodziej z Pawlickim wygrywali 5:1 to wtedy byłyby poważne zawody. Paweł ma problem na każdym torze poza MA, więc nie wiem czy przyjechał tylko po to, jest w złej formie, więc to normalne że jedzie źle. Woryna asem nie jest, i nie będzie.
    Przecież to są zawody na poważnie, rangi Mistrzostw Polski i dziś dokładamy 199 medal do kolekcji Co nie zmienia faktu że dla wszystkich liczy się tylko i wyłącznie liga i chyba niewielu by było chętnych którzy by wymienili Kołodzieja (4 pkt) na Miedzińskiego (17 pkt) czy Balińskiego (16 pkt).


    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A potwierdzają się słowa prezesa Leszna, Kołodziej ma problem ze startami, wygląda na to, że nie mały. Ale przecież Leszno ma taki dream-team że to nie jest problem.
    No i dlatego w Lesznie Baron nie robi toru jak we Wrocku a robi tor do walki, gdzie taki Kołodziej po przegranym starcie nie będzie skazany na jazdę po 1 punkt i czekanie na błąd rywala a na trasie sobie sam odbierze to co na starcie stracił. Podobnie to się tyczy Kildemanda.

  4. Powrót do góry    #4684
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Gdyby pierwszy mecz nie był na MA to ja bym Pawła na niego nie zabrał...
    Miedziak rakieta gdzie się nie pojawi

  5. Powrót do góry    #4685
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Przecież to są zawody na poważnie, rangi Mistrzostw Polski i dziś dokładamy 199 medal do kolekcji Co nie zmienia faktu że dla wszystkich liczy się tylko i wyłącznie liga i chyba niewielu by było chętnych którzy by wymienili Kołodzieja (4 pkt) na Miedzińskiego (17 pkt) czy Balińskiego (16 pkt).



    No i dlatego w Lesznie Baron nie robi toru jak we Wrocku a robi tor do walki, gdzie taki Kołodziej po przegranym starcie nie będzie skazany na jazdę po 1 punkt i czekanie na błąd rywala a na trasie sobie sam odbierze to co na starcie stracił. Podobnie to się tyczy Kildemanda.


    Podejrzewam że w samym Lesznie, znalazłoby się trochę osób które CHĘTNIE WYMIENIŁYBY NAJEMNIKA NA WYCHOWANKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A jeżeli wolisz armię zaciężną, to Twoja sprawa, ale nie wypowiadaj się za innych, mało tego, chyba sam zauważysz że ten wpis jest średnio-trafny, zwłaszcza w kontekście Leszna, tak samo Toruń Kołodziej za Miedziaka? NIGDY W ŻYCIU (nie tylko moje zdanie).

    Ale komentarz dałeś trafny, pokazuje stosunek kibiców do Leszczyńskich wychowanków, którymi tak się obnosicie na lewo i prawo. Gratuluje, serdecznie gratuluje.




    A co do toru jaki robi Baron, rozumiem że Baron robi tor na sparingi, taki jak będzie na lidze? Wpuszcza tam Grudziądz, pozwala im złapać ustawienia, pozapisywać, i potem odtworzy tor?

    Co do toru robionego przez Barona, będzie się można wypowiedzieć po kilku ligowych kolejkach.

  6. Powrót do góry    #4686
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A jeżeli wolisz armię zaciężną, to Twoja sprawa, ale nie wypowiadaj się za innych, mało tego, chyba sam zauważysz że ten wpis jest średnio-trafny, zwłaszcza w kontekście Leszna, tak samo Toruń Kołodziej za Miedziaka? NIGDY W ŻYCIU (nie tylko moje zdanie).

    Ale komentarz dałeś trafny, pokazuje stosunek kibiców do Leszczyńskich wychowanków, którymi tak się obnosicie na lewo i prawo. Gratuluje, serdecznie gratuluje.
    Najpierw mówisz mi że mam mówić za siebie a nie za innych i że to moje zdanie a nie innych, a chwilę później uważasz moje zdanie za opinie WSZYTKICH kibiców leszczyńskich Niszczysz system ziomek

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A co do toru jaki robi Baron, rozumiem że Baron robi tor na sparingi, taki jak będzie na lidze? Wpuszcza tam Grudziądz, pozwala im złapać ustawienia, pozapisywać, i potem odtworzy tor?
    Gdzie ja powiedziałem że będzie taki sam? Powiedziałem tylko że będzie tor do walki, a czy będzie taki sam? Pewnie nie. Nie da się takiego samego toru przygotować w marcu, maju, lipcu i wrześniu.

  7. Powrót do góry    #4687
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Najpierw mówisz mi że mam mówić za siebie a nie za innych i że to moje zdanie a nie innych, a chwilę później uważasz moje zdanie za opinie WSZYTKICH kibiców leszczyńskich Niszczysz system ziomek


    Gdzie ja powiedziałem że będzie taki sam? Powiedziałem tylko że będzie tor do walki, a czy będzie taki sam? Pewnie nie. Nie da się takiego samego toru przygotować w marcu, maju, lipcu i wrześniu.


    Gdzie napisałem że masz mówic za siebie? I nie napisałem, że Twoje zdanie to zdanie wszystkich leszczyńskich kibiców. Po prostu zauważyłem, że w samym Lesznie, znalazłoby się trochę osób, które chętnie zamieniłyby Kołodzieja (najemnika) na wychowanka (Balińskiego). Tak uważam, i to samo dotyczy Torunia, bo naprawdę gdyby był wybór Kołodziej-Miedziński, to niewiele osób by wskazało na Kołodzieja. Czytaj ze zrozumieniem, chodzi o sam fakt. Powiedziałeś że niewielu ogólnie by zamieniło najemnika na wychowanka, ja uważam że w samym Lesznie takich osób by nie było tak mało, które wolą oglądać rodowitego Leszczynianina z bykiem na plastronie niż najemnika. Analogicznie do Torunia.

    A co do toru, to czy on będzie do walki, można będzie ocenić po kilku ligowych kolejkach. Pisanie teraz że w Lesznie będzie taki tor jest wróżeniem z fusów.
    Możesz napisać że Ty na miejscu Barona zrobiłbyś do walki bo Kołodziej na takim jedzie, tylko tyle.

  8. Powrót do góry    #4688
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Nie to że kwestionuję jakieś medale MPPK, ale mam pytanie

    W dniu dzisiejszym torunianie zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski Par Klubowych w zaległym za rok 2016 finale tej imprezy.
    Na torze w Rawiczu doskonale spisał się Adrian Miedziński, jednak nieco słabiej spisał się Paweł Przedpełski i to zadecydowało o tym że Anioły stanęły tylko na trzecim stopniu podium.
    To już 14 medal MPPK w bogatej kolekcji medalowej klubu z Torunia i 7 z brązowego kruszcu.
    http://speedway.hg.pl/…/turnieje_finaly_…/MPPK/2016_MPPK.htm
    Nie byłem obecny na zawodach więc nie widziałem prezentacji, nie widziałem też protokołu zawodów, ale do rywalizacji w tych zawodach jak podawały różne portale internetowe zgłoszony został Daniel Kaczmarek. I niby w tym nic dziwnego, bo młody lesznianin jest zawodnikiem toruńskiego klubu od roku 2017.
    Niestety jeśli to co podwały portale internetowe i nazwisko Daniela zostało faktycznie zapisane w protokołach zawodów to prawdopodobnie był to błąd, bowiem zawodnik nie był uprawniony do rywalizacji w tych zawodach.
    Wynika to z komunikatu PZM 105/2016 zgodnie z którym, w zaległym finale MPPK mogli rywalizować tylko zawodnicy reprezentujący kluby w roku 2016.
    Daniel Kaczmarek w zawodach nie wystąpił, więc jego obecność w składzie nie miała wpływu na wynik rywalizacji, ale pozostaje pytanie - czy młody lesznianin może na swoim koncie zapisać udział i medal MPPP za rok 2016.


    Przechwytywanie.PNG
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 08-04-2017 o 19:58
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #4689
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Jakiś czas temu reguły rozgrywania tego finału zostały zmienione, co też zostało podane do wiadomości.
    Uznano, że rozgrywanie w tym roku zawodów w składach z roku ubiegłego jest po prostu bez sensu. Trudno zresztą się z tym nie zgodzić

    o proszę:
    http://www.espeedway.pl/news,w_zaleg...,85380,12.html
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 08-04-2017 o 20:03

  10. Powrót do góry    #4690
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Strasznie nieprzekonująco jechał dziś Przedpełski, z tego co tu można przeczytać to podczas różnych sparingów było podobnie. Trudno mi sobie wyobrazić żeby stracił miejsce w składzie na rzecz Walaska, ale... jedzie trochę jakby od niechcenia.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #4691
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jakiś czas temu reguły rozgrywania tego finału zostały zmienione, co też zostało podane do wiadomości.
    Uznano, że rozgrywanie w tym roku zawodów w składach z roku ubiegłego jest po prostu bez sensu. Trudno zresztą się z tym nie zgodzić

    o proszę:
    http://www.espeedway.pl/news,w_zaleg...,85380,12.html
    Dzięki
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4692
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Formę wszystkich zawodników zweryfikuje pierwszy mecz u siebie i na wyjeździe więc proponuje jednak odpuscić temat. Dziś w MPPK Miedziak zrobił 17 a jutro gdzieś nie zapunktuje i podobnie jest z Walskiem i Przedpełskim.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    kingpin (09-04-2017)

  14. Powrót do góry    #4693
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,210
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Nie to że kwestionuję jakieś medale MPPK, ale mam pytanie

    W dniu dzisiejszym torunianie zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski Par Klubowych w zaległym za rok 2016 finale tej imprezy.
    Na torze w Rawiczu doskonale spisał się Adrian Miedziński, jednak nieco słabiej spisał się Paweł Przedpełski i to zadecydowało o tym że Anioły stanęły tylko na trzecim stopniu podium.
    To już 14 medal MPPK w bogatej kolekcji medalowej klubu z Torunia i 7 z brązowego kruszcu.
    http://speedway.hg.pl/…/turnieje_finaly_…/MPPK/2016_MPPK.htm
    Nie byłem obecny na zawodach więc nie widziałem prezentacji, nie widziałem też protokołu zawodów, ale do rywalizacji w tych zawodach jak podawały różne portale internetowe zgłoszony został Daniel Kaczmarek. I niby w tym nic dziwnego, bo młody lesznianin jest zawodnikiem toruńskiego klubu od roku 2017.
    Niestety jeśli to co podwały portale internetowe i nazwisko Daniela zostało faktycznie zapisane w protokołach zawodów to prawdopodobnie był to błąd, bowiem zawodnik nie był uprawniony do rywalizacji w tych zawodach.
    Wynika to z komunikatu PZM 105/2016 zgodnie z którym, w zaległym finale MPPK mogli rywalizować tylko zawodnicy reprezentujący kluby w roku 2016.
    Daniel Kaczmarek w zawodach nie wystąpił, więc jego obecność w składzie nie miała wpływu na wynik rywalizacji, ale pozostaje pytanie - czy młody lesznianin może na swoim koncie zapisać udział i medal MPPP za rok 2016.


    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3940
    abstrahując od tego,że sięmyliłeś,to zdziwił cię tylko Kaczmarek w składzie Apatora? Kołodziej w Lesznie już nie?nieźle.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    cphx (09-04-2017)

  16. Powrót do góry    #4694
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Toruskiego Ulamka prawie drugi liga na dystansie robi, a ja cos tu slyszalem o nadziejach na top 10 ligi. Podnosze stawke, stawiam ze bedzie w top 5, ale najgorszych seniorow w lidze. Tak w sumie to nawet na najgorszego seniora ligi ma spore szanse, jedynie Balinski moze stanowic tu konkurencje.
    Nikt chyba tobie jeszcze nie powiedział, że nienawiść po pierwsze szkodzi głównie twojemu zdrowiu.
    Uwierz mi lub nie ale nie warto, bo to małostkowe i dziecinne.
    Skoro jednak sprawia tobie radość takie wylewanie żółci w tym wątku napiszę tylko na zdrowie. Starych wyjadaczy na tym forum takie teksty co najwyżej śmieszą, a jedyne co udało się tobie uzyskać, to uczucie politowanie dla dla twojego dziecięcego rozgoryczenia.
    Śpij spokojnie i niech się tobie przyśni kucyk pony, dobranoc.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Słowianka (09-04-2017), j-rules (09-04-2017)

  18. Powrót do góry    #4695
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Formę wszystkich zawodników zweryfikuje pierwszy mecz u siebie i na wyjeździe więc proponuje jednak odpuscić temat. Dziś w MPPK Miedziak zrobił 17 a jutro gdzieś nie zapunktuje i podobnie jest z Walskiem i Przedpełskim.
    Gadanie. Ewidentnie widać, że Miedziak trafił z formą ( w sensie z osiołkami). Jedzie szybko, zdecydowanie, pewnie. Ogladając powtórkę, a będąc wczesniej na stadionie tylko w jednym biegu szarpał się z motórem. Oprócz tego dodatkowy o medal z Piterem albo odpuścił, albo sil już zabrakło. W każdym razie o Miedziaka możecie być spokojni.
    Paweł za wczasu niech wyrzuci te osoiłki do kosza, i kupuje inne bo jest wolniejszy niz Piter rok temu. Jedzie byle jechać.

  19. Powrót do góry    #4696
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Miedziak widac w formie i to nie tylko dlatego ,ze wygral wczoraj 5 biegow.
    Chyba ze cztery razy jechal z A,co dawalo spore fory wiec je po prostu wykorzystal.
    To bieg ze Sparta pokazal,ze z Adikiem jest dobrze a nawet -nie zapeszajac- bardzo dobrze.
    Na jednym kolku wyprzedzil pare Jedrzejak -Wozniak i w sposob nie podlegajacy dyskusji.
    Taka jazde pokazal jeszcze jedynie PP,ktory w podobny sposob rozprawil sie ale ze slabsza para
    Jamrog-Czaja.
    W biegach dodatkowych juz tak fajnie nie bylo,ale z PP jechal z gorszych pol a w biegu o puchar Burmistrza
    dal sie zrobic Jedrzejakowi startujac z A.To chyba jedyna wpadka tego dnia.
    Niemniej jednak,ciesza matke takie dzieci.
    O formie Pawla nie ma co dyskutowac.
    Nie wiem jak fizycznie,ale sprzetowo do sezonu wyglada nieprzygotowany.
    Podejrzewam,ze MA ma cos odlozonego,ale na obce tory sprzetu nie ma.
    Szkoda,ze Kaczmarek nie dostal szansy,moze bysmy mieli zloto.
    Gajewskiemu pewnie nie o to chodzilo,wiec konsekwentnie stawial na Pawla.
    Mam wraznie,ze na ostatnie dwa biegi bylo nieco lepiej,ale para wroclawska byla za silna
    a Balinski poza zasiegiem,nawet Miedziaka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #4697
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    abstrahując od tego,że sięmyliłeś,to zdziwił cię tylko Kaczmarek w składzie Apatora? Kołodziej w Lesznie już nie?nieźle.

    Watek torunski wiec co sie ma dziwic za leszczynian
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #4698
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zobaczymy jak będzie dzisiaj to wszystko wyglądało!
    Ps. Trzeba będzie na trening bilety kupić!

  22. Powrót do góry    #4699
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ludziska bilety dziś jakieś są czy za free wejście

  23. Powrót do góry    #4700
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Jedzie Krakowiak a nie Iks, a syfy dalej piszą, ze Igor.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #4701
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    To co się stało, że sportowymifaktami po przejęciu przez WP to prawdziwy dramat.
    Dodatkowo pojawienie się Ostafińskiego w żużlowej części dobiło ten portal już ostatecznie.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Chrostowicz (09-04-2017), lego (09-04-2017)

  26. Powrót do góry    #4702
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Walasek naprawdę bardzo szybki, wygląda najlepiej z drużyny obok Holdera, Buczkowskiego wyprzedził na dystansie z dużą łatwością, naprawdę przyjemnie się ogląda Grzegorza dzisiaj. Reszta jedzie równo, ale najgorzej wygląda Jensen.

  27. Powrót do góry    #4703
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Gajewski bedzie mial trudny orzech do zgryzienia jesli chodzi o sklad wyjsciowy na pierwszy mecz.
    Nie chcialbym byc w jego skorze...


    BTW : tutaj troche lepsza relacja niz na syfach :

    http://www.live.espeedway.pl/race_detail.php?id=5481
    Ostatnio edytowane przez peper ; 09-04-2017 o 16:12

  28. Powrót do góry    #4704
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Współczuję Gajewskiemu, naprawdę. Pewnie po cichu liczyli, że ktoś wyjątkowo w tym okresie przygotowawczym będzie dawał ciała i że nie będzie takiego realnego dylematu. A po dzisiejszym meczu kto do odstawki? Hancock? Przedpełski? Miedziak?

    PS. Dlaczego nie było Igora?

  29. Powrót do góry    #4705
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    nie bardzo wiem czego tu wspolczuc?
    Gajes chyba moze zwolac trening wszystkich zawodnikow i okreslic jasno zasady - najslabszy idzie na lawke.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #4706
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Byłem, widziałem. Nie wierzę, że to piszę, ale na dziś Walas w składzie, Paweł out w meczu ze Stalą. Tak to wygląda pod względem sportowym, jeśli nie będą decydować inne kwestie....

  31. Powrót do góry    #4707
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie bardzo wiem czego tu wspolczuc?
    Gajes chyba moze zwolac trening wszystkich zawodnikow i okreslic jasno zasady - najslabszy idzie na lawke.
    Nie wierzysz chyba, że na poziomie eligi zdecyduje trening przed meczem? Kto miałby jechać, i na jakiej zasadzie rywalizować? Wyobrażasz sobie kłótnie o pola startowe czy układy poszczególnych biegów? Takie kwestie na tym poziomie nie powinny być tak rozstrzygane. Menago nie może powiedzieć: Wy sobie walczta, a ja umywam ręce.

    Na chwilę obecną wydaje się, że u progu sezonu najsłabszy jest Paweł, tylko co to oznacza? Czy dać mu kredyt zaufania, a jeśli tak, to ile? Mecz? Dwa? Cały sezon? My możemy sobie tylko obserwować ale nie będąc "w środku" nie wyciągniemy wniosków. Ja np. nie mam pojęcia czy z Pawłem jest coś nie tak i czy można temu jakoś zaradzić? Nie wierzę w lansowaną gdzieniegdzie teorię, że Ząbik skończył się przez odstawienie od składu - odstawienie było tylko konsekwencją, a nie przyczyną! Nie wyobrażam sobie natomiast, że ktoś zakontraktował MJJ i Walaska mówiąc im, że będą walczyć o skład tylko po to, żeby potem powiedzieć: "No wicie, rozumicie, może i jesteście lepsi ale X czy Y muszą jechać".

    Odnośnie Grega H. możemy chyba być spokojni - co sezon ma takie powolne wejście.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 09-04-2017 o 16:55

  32. Powrót do góry    #4708
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    No muszę przyznać, że dawno już mnie nikt tak pozytywnie nie zaskoczył jak dziś Walasek! Pod tyłkiem miał rakiety ale i jechał tak, że dech zapierało. Jestem pod wielkim wrażeniem i kto wie czy nie będę musiał jeszcze odszczekać swoich gorzkich słów na tego zawodnika ale jeśli tak to z przyjemnością to zrobię oby tylko zawsze jechał tak, jak dziś.

    Miedziak dziś znów miał zbyt gorącą głowę, widać, że chce, bardzo chce ale czasem nie wychodzi. Ten atak i upadek z Pieszczkiem był strasznie głupi ze strony Miedziaka. Trudno inaczej to nazwać, dobrze, że nikomu nic się nie stało.

    Paweł i MJJ przeciętnie jakoś tak bez wyrazu, natomiast Holder rewelacja. Hancock chyba dziś zupełnie zlał te zawody, choć nie mam pojęcia dlaczego.
    Kaczmarek jak zwykle na klasowym poziomie, natomiast Krakowiak bardzo chciał i prawie się udało, niestety znów gleba i kto wie co mu się stało.

    Co do Grudziądza to rewelacyjny Łaguta (szybki jak cholera) i reszta bardzo słabo, bez polotu. Ale sparing całkiem fajny, warto było być.

    Trener będzie miał nieprawdopodobny kłopot z tym kogo odstawić od składu i nie zazdroszczę mu. Nie mam pojęcia kogo bym posadził na ławkę, chyba MJJa ale to piekielnie trudna decyzja. Tak czy inaczej WALAS NA TAKICH TORPEDACH JECHAĆ Z GORZOWEM POWINIEN.
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 09-04-2017 o 16:56

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    el_kwas (09-04-2017)

  34. Powrót do góry    #4709
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Byłem, widziałem. Nie wierzę, że to piszę, ale na dziś Walas w składzie, Paweł out w meczu ze Stalą. Tak to wygląda pod względem sportowym, jeśli nie będą decydować inne kwestie....


    Byłem, widziałem, uważam inaczej.

    Walas w składzie na Stal bezapelacyjnie, i brak go w tym składzie będzie sensacją (ma nawet już kevlar , bardzo dobrze prezentują się te kevlary).

    Ale niekoniecznie kosztem Pawła, Paweł pojedzie swoje, punkty zrobi, naprawdę u siebie Paweł nie wygląda źle. U Miedziaka wdarła się nerwowość w jeździe, nie wiadomo czemu, jechał po prostu dzisiaj jak w latach poprzednich.

    A poza składem chyba Jensen, biorąc pod uwagę wszystkie za, i przeciw.

  35. Powrót do góry    #4710
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Ale jakie masz inne wyjscie? Skoro sparingi tylko namieszaly w glowie i nie wiadomo kogo posadzic na lawie to zostaje juz tylko to: trening wszystkich - no moze poza dziadzia.
    I jasne zasady.

    Panowie dzis walczycie o sklad. Niech to bedzie miniturniej indywidualny chociazby. Kazdy po razie z kazdego pola.

    Wg mnie nie ma tutaj co komplikowac. W koncu jechac maja najlepsi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #4711
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Problem jest chociażby taki, że każdy z każdym z każdego pola to ilość startów na zajechanie sprzętu Dobry menago musi znać swoich zawodników i umieć podejmować decyzje na podstawie czegoś więcej niż tylko ostatni występ na treningu. Te wszystkie teksty pod tytułem: trening przed meczem zdecyduje, to raczej gra pod publiczkę albo dawanie sobie czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Nie chce mi się jednak wierzyć, że przy takich nazwiskach decydować by miał miniturniej.

    PS. Jeśli z treningu miałby zostać wyłączony Hancock, to chyba Holder tym bardziej? On akurat jako jedyny jest pewniakiem na MA. Greg miewa słabsze wejścia w sezon i pytanie czy do meczu ze Stalą się ogarnie? W zeszłym sezonie z Falubazem zaczął kiepściutko.

  37. Powrót do góry    #4712
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Hancock na trening moze nie dojechac, wiadomo
    Natomiast Holder powinien na takim byc w roli wymiatacza wlasnie. Jako punkt odniesienia.

    Ale jesli Gajes zna swoich zawodnikow i wie kogo na co stac to tez nie ma problemu i nie ma czego wspolczuc
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #4713
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Problem jest chociażby taki, że każdy z każdym z każdego pola to ilość startów na zajechanie sprzętu Dobry menago musi znać swoich zawodników i umieć podejmować decyzje na podstawie czegoś więcej niż tylko ostatni występ na treningu. Te wszystkie teksty pod tytułem: trening przed meczem zdecyduje, to raczej gra pod publiczkę albo dawanie sobie czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Nie chce mi się jednak wierzyć, że przy takich nazwiskach decydować by miał miniturniej.

    PS. Jeśli z treningu miałby zostać wyłączony Hancock, to chyba Holder tym bardziej? On akurat jako jedyny jest pewniakiem na MA. Greg miewa słabsze wejścia w sezon i pytanie czy do meczu ze Stalą się ogarnie? W zeszłym sezonie z Falubazem zaczął kiepściutko.

    No wydaje się że skład w głowie Gajewski już ma (Walasek szyłby kevlar gdyby miał nie jechać?, nie wiem).

  39. Powrót do góry    #4714
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Widać, że co osoba to nieco inna opinia. Pewnie to uzależnione jest nieco indywidualną sympatią lub antypatią do danego zawodnika, pewnie także tym, że różnice w dzisiejszych zawodach pomiędzy walczącymi o skład były naprawdę niewielkie.
    Szczerze to nie powinno się postrzegać Pawełka tylko przez ostatni bieg, gdzie był ostatni. Tak samo na szybko nie powiedziałbym, że MJJ był najgorszy (najgorszy był Dziadzia - ale jego nie odstawią).
    Jedno natomiast pozostało bez zmian - gorąca głową Miedziaka (i to jeszcze nie jest przecież liga).
    Serio to rzeczywiście Gajeś ma ból głowy.

  40. Powrót do góry    #4715
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    No cóż. Zgodzę się z tym że dzisiejszym treningiem Walasek mocno namieszał w koncepcji składu. Nie wiem czy ta jaskółka czyni wiosnę, chociaż tendencję zwyżkową Walasek sygnalizował już w poprzednich sparingach. Tak naprawdę to tylko Gajeś wie najlepiej kto, co prezentuje. Wyniki dzisiejszego sparingu wcale nie muszą odzwierciedlać rzeczywistej siły poszczególnych zawodników. Widać to było np. po Miedziaku, który ewidentnie żonglował motocyklami i to na czym dzisiaj jeździł nie było jego najlepszym sprzętem. MJJ może dzisiaj nie zachwycił, ale w przekroju wszystkich sparingów prezentował się najlepiej (z trójki do składu). Poza tym jako jedyny pokonał świetnego Artioma. Też nie wierzę że to piszę, ale w zupełnie subiektywnym odczuciu na chwilę obecną do odstawki Pawełek. Nie błyszczał nigdzie (nie licząc pseudo treningu z Gdańskiem), ani na wyjazdach, ani u siebie, czy choćby wczoraj w jeździe o "coś" w parach. Przed nami jeszcze jeden wyjazdowy meczyk, może on coś więcej wyjaśni.

  41. Powrót do góry    #4716
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Hmm, co ja widze :

    Get Well Toruń - 56
    9. Greg Hancock - 5+2 (2*,1*,-,0,2)
    10. Paweł Przedpełski - 8+1 (3,2,1,2*,0)
    11. Adrian Miedziński - 6 (3,1,2,w)
    12. Michael Jepsen Jensen - 8+1 (1,3,1*,3)
    13. Chris Holder - 11 (2,3,3,3)
    14. Norbert Krakowiak - 0 (u,-,-)
    15. Daniel Kaczmarek - 7+1 (3,1,1,2*)
    16. Grzegorz Walasek - 11+1 (2*,3,3,3)
    Walasek zapyerdlał po MA

    No to teraz macie mocny ból doppy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #4717
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    No to ma teraz Jacek twardy orzech do zgryzienia z tym seniorem
    Niestety już tego dylematu nie będzie miał przez najbliższe tygodnie z pozycją juniora nr.2.
    Krakowiak już w gipsie

  43. Powrót do góry    #4718
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Niestety już tego dylematu nie będzie miał przez najbliższe tygodnie z pozycją juniora nr.2.
    Krakowiak już w gipsie
    Był szybszy na trasie od Wieczorka, ale za bardzo chciał. Trudno - teraz najważniejsze zdrowie!

  44. Powrót do góry    #4719
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Walasek zapyerdlał po MA

    No to teraz macie mocny ból doppy
    Ból dupy? Niby w związku z czym? Znowu używasz określeń, których znaczenia nie znasz? ; ]

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-04-2017)

  46. Powrót do góry    #4720
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ból dupy? Niby w związku z czym? Znowu używasz określeń, których znaczenia nie znasz? ; ]
    Mam rozumieć że Ty wiesz co to ból dupy po seksie z drugim facetem i zapinaniu w dupę? Ton wypowiedzi sugeruje żeś ekspert

  47. Powrót do góry    #4721
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Mam rozumieć że Ty wiesz co to ból dupy po seksie z drugim facetem i zapinaniu w dupę? Ton wypowiedzi sugeruje żeś ekspert
    Ty jednak masz cos z garem...

  48. Powrót do góry    #4722
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Mam rozumieć że Ty wiesz co to ból dupy po seksie z drugim facetem i zapinaniu w dupę? Ton wypowiedzi sugeruje żeś ekspert
    Po prostu wiem co oznacza sformułowanie "ból dupy" w języku potocznym. Natomiast co do pierwszej części wypowiedzi to nie musisz się tutaj zwierzać ze swoich erotycznych fantazji związanych z Pedersenem. Serio, nikogo to nie interesuje.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-04-2017)

  50. Powrót do góry    #4723
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Mam rozumieć że Ty wiesz co to ból dupy po seksie z drugim facetem i zapinaniu w dupę? Ton wypowiedzi sugeruje żeś ekspert
    Ból głowy, ból dupy - biedaku patrząc w lustro nie rozróżniasz tych dwóch części swojego ciała

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    j-rules (09-04-2017)

  52. Powrót do góry    #4724
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Naprawdę uważacie, że sympatyczny grubasek odstawi ulubieńca ( swojego) i toruńskich fanów pana Pawełka ? Otóż nie odstawi. W tej sytuacji Jensen zostanie wydymany.

  53. Powrót do góry    #4725
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Jensen? To jest ich jedyna nadzieja na utrzymanie...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •