Strona 64 z 174 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,880 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2836
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Miejmy nadzieję, że to tylko przesadne wątpliwości, ale postawa Kildemanda niestety je wywoluje, a decyzja o braku miejsca dla Zengiego po 4 zerach tylko potęguje.

  2. Powrót do góry    #2837
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Unia jeszcze nawet z parkingu na prezentacje nie wyjechała a Ty już takie wnioski ?
    Cierpliwości, zobaczysz? A co do Przemka, musi mieć formę by na jednym z dwóch najbardziej znienawidzonych torów (dochodzi jeszcze tarnowski) robić wynik.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 17-04-2017 o 20:42

  3. Powrót do góry    #2838
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Do kiedy można zwracać bilety w Galerii??

  4. Powrót do góry    #2839
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Oglądacie? Myślę, że decyzja odmowna wobec Przemka stanie kością w gardle Rusieckiemu.
    Z oceną Przemka poczekajmy do końca sezonu bo zazwyczaj początki ma super, a w końcówce to zupełnie inny zawodnik. Poza tym przez 5 lat spędzonych w Lesznie po powrócie z wypożyczeń Przemek nie zrobił wielkich postępów mimo parasola ochronnego roztoczonego nad nim ( zawsze miał miejsce w składzie mimo dojechania słabych zawodów). Jestem zdania że dwa lata w Gorzowie mogą mu pomóc się rozwinąć. I żeby nie było to też bym chciał oglądać jeszcze kiedyś Przemka w naszym zespole.

  5. Powrót do góry    #2840
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Tu nie chodzi o poziom PP, ale o poziom PP-PK.

  6. Powrót do góry    #2841
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Tu nie chodzi o poziom PP, ale o poziom PP-PK.
    Hm.. A jesteś pewien, że to te same pieniądze...? Raczej wątpię. Myślę, że Przemek zawołał zdecydowanie więcej niż PK...

  7. Powrót do góry    #2842
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Brawo Przemek Pawlicki !! super bardzo chlopakowi kibicuje bo jego punkty dzis oddają jego możliwości stac go na 10 -12pkt w każdym meczu Unia juz dawno powinna oprzec sklad na braciach Pawlickich : , ale moze Przemkowi to przeprowadzka do Gorzowa doda kopa i wroci do Leszna mega silny

    Mam wrazenie ze jakos nerwowy początek ma Bartek Zmarzlik , oczywiście jest mocny ale... wyczuwam klopoty ,to nie bedzie tak dobry sezon Bartka jak zawsze , i strasznie dzis byl nerwowy po wykluczeniu po 15 biegu , tylko ze nie mial racji , i za dużo pretnesji jak by był pepkiem świata ...ale to jego sprawa

  8. Powrót do góry    #2843
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Do kiedy można zwracać bilety w Galerii??
    W zeszlym roku zwracalem jakis tydzien po przelozonym meczu. Bilet mialem kupiony przez internet, trzeba bylo wyslac maila i podac numer biletu. Zwrot kasy byl na konto z ktorego byla platnosc za bilet.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    Mam wrazenie ze jakos nerwowy początek ma Bartek Zmarzlik , oczywiście jest mocny ale... wyczuwam klopoty ,to nie bedzie tak dobry sezon Bartka jak zawsze , i strasznie dzis byl nerwowy po wykluczeniu po 15 biegu , tylko ze nie mial racji , i za dużo pretnesji jak by był pepkiem świata ...ale to jego sprawa
    Nie puerwszy raz puszczaja mu nerwy. W zeszlym roku na MP w Lesznie tez byl wsciekly po starciu z Janowskim. Gadal cos o ukladach czy zmowie, pozniej przepraszal

  9. Powrót do góry    #2844
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Alfa omega Demski przyznał rację Zmarzlikowi.

  10. Powrót do góry    #2845
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Hm.. A jesteś pewien, że to te same pieniądze...? Raczej wątpię. Myślę, że Przemek zawołał zdecydowanie więcej niż PK...
    Jest jeszcze niepotrzebny rezerwowy vel Książę Monako.
    On też jest tańszy?
    Wydając tyle kasy na drużynę lepiej chyba mieć zawodnika, który zrobi ze 100 pkt niż 40. To dość ważne w kontekście walki o DMP.

  11. Powrót do góry    #2846
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Jest jeszcze niepotrzebny rezerwowy vel Książę Monako.
    On też jest tańszy?
    Wydając tyle kasy na drużynę lepiej chyba mieć zawodnika, który zrobi ze 100 pkt niż 40. To dość ważne w kontekście walki o DMP.
    ?????

    wyniki 2016

    15. Nicki Pedersen średnia biegowa1,982

    (...)

    24 Przemysław Pawlicki średnia biegowa 1,765


    Rzeczywiście, to daje stosunek jak 100 do 40 na korzyść Pawlickiego...

    Uhm... Aż szkoda to komentować...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 18-04-2017 o 08:48

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Martines (18-04-2017), Uniafan (18-04-2017)

  13. Powrót do góry    #2847
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Panie statystyk a słyszałeś że człowiek z psem na spacerze mają średnio 3 nogi?? Zamiast patrzeć tylko na statystyki popatrz również na:
    - w jakim miejscu kariery są Ci dwaj zawodnicy (jeden jest po 40 drugi przed 30)
    - aktualne podejście do żużla ( jakoś nie widziałem żadnego paszteta krzątającego się w boksie Pawlickiego)
    - wpływu na atmosferę w drużynie,
    - kontuzje ( dzik kończył sezon z kołnierzem ortopedycznym, Pawlicki jak dobrze kojarzę miał dwa sezony bez kontuzji)
    No i jeszcze trzeba zadać sobie pytanie czy dla Dzika nie powinno się stworzyć jeszcze jednej pozycji w statystykach, współczynnik korygujący średnią ( czyli pomniejszanie średniej za wożenie swoich po płotach).


    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ?????

    wyniki 2016

    15. Nicki Pedersen średnia biegowa1,982

    (...)

    24 Przemysław Pawlicki średnia biegowa 1,765


    Rzeczywiście, to daje stosunek jak 100 do 40 na korzyść Pawlickiego...

    Uhm... Aż szkoda to komentować...

  14. Powrót do góry    #2848
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Panie statystyk a słyszałeś że człowiek z psem na spacerze mają średnio 3 nogi?? Zamiast patrzeć tylko na statystyki popatrz również na:
    - w jakim miejscu kariery są Ci dwaj zawodnicy (jeden jest po 40 drugi przed 30)
    - aktualne podejście do żużla ( jakoś nie widziałem żadnego paszteta krzątającego się w boksie Pawlickiego)
    - wpływu na atmosferę w drużynie,
    - kontuzje ( dzik kończył sezon z kołnierzem ortopedycznym, Pawlicki jak dobrze kojarzę miał dwa sezony bez kontuzji)
    No i jeszcze trzeba zadać sobie pytanie czy dla Dzika nie powinno się stworzyć jeszcze jednej pozycji w statystykach, współczynnik korygujący średnią ( czyli pomniejszanie średniej za wożenie swoich po płotach).
    ?

    Niestety, ale szklaną kulą nie dysponuję. Więc nie jestem w stanie przewidzieć wyników tych zawodników w sezonie 2017, ale na czymś trzeba się oprzeć.

    Oczywiście, są osoby afektowane, które po jednym meczu (i jednego tylko z tych zawodników) są w stanie przewidzieć, który i o ile będzie lepszy w aktualnym sezonie. W efekcie bardzo to przeżywają...

    Dla mnie to dziecinada. Ale kto ci zabroni? Lubisz dzielić się swoim chciejstwem i marzeniami na forum... Ok.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 18-04-2017 o 09:29

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Uniafan (18-04-2017)

  16. Powrót do góry    #2849
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ?

    Niestety, ale szklaną kulą nie dysponuję. Więc nie jestem w stanie przewidzieć wyników tych zawodników w sezonie 2017, ale na czymś trzeba się oprzeć.

    Oczywiście, są osoby afektowane, które po jednym meczu (i jednego tylko z tych zawodników) są w stanie przewidzieć, który i o ile będzie lepszy w aktualnym sezonie. W efekcie bardzo to przeżywają...

    Dla mnie to dziecinada. Ale kto ci zabroni? Lubisz dzielić się swoim chciejstwem i marzeniami na forum... Ok.
    Kolego argumenty zamiast obrażania, to podstawa konstruktywnej rozmowy.

    Po pierwsze w żadnym miejscu nie napisałem iż Pawlicki będzie lepszym od Dzika. Zwróciłem Ci tylko uwagę iż opieranie się na samej statystyce jest błazenadą, a to był Twój jedyny argument za Dzikiem. Ja uzasadniłem Ci dlaczego mając do wyboru z tych dwóch zawodników postawiłbym na tego młodszego, mógłbym do tego dodać jeszcze argument iż Pawlicki jest Polakiem co w razie kontuzji innego Polaka daje szersze pole manewru. Cała liga śmieje się z nas z tego dzika rezerwowego. Popatrz na historię naszej eligi ostatnich lat, Stal Gorzów z lat Władka, Unibaxy z czasów Karkosika, wydana duża kasa na składy, opieranie się na nazwiskach i średnich, a wyników praktycznie żadnych. Na drugim biegunie masz Cieślaka, który nigdy nie opierał się na średniej oraz nazwiskach.

    Po drugie nie opieram swoich wywodów po jednym meczu, przyglądałem się również sparingom, turniejom indywidualnym. I od przygotowań do tego sezonu śledzę wynik dwóch zawodników spoza składu Leszna: Przemysław Pawlicki i Tobiasz Musielak. I naprawdę cieszę się iż chłopaki niedoceniane, przez część na tym forum skazywane na drugą ligę notują dobre wyniki. Wiem, że jeden i drugi zanotują wpadki, i wiem że wtedy nasz leszczyński obóz antywychowankowy będzie zachwycony i przytaczał te wpadki jako argument że dlatego należało ich pogonić. Przypominam Ci że po sezonie 2016r. część z Was chciała pogonić jeszcze Piotra bo Nicki miał lepszą średnią. Na tą chwile cała trójka przed startem sezonu pokazuje iż w ich przypadku powinniśmy obserwować progres formy, co część z Was temat omija szerokim łukiem, ewentualnie nieśmiertelny argument" " poczekajmy do końca rozgrywek"

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Ali_G (18-04-2017), Dominik (18-04-2017), mingozi (19-04-2017)

  18. Powrót do góry    #2850
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    K
    Po pierwsze w żadnym miejscu nie napisałem iż Pawlicki będzie lepszym od Dzika."
    Skomentowałeś mój komentarz do wypowiedzi Phenomenona, który sugerował jasno, że Przemek zrobi 100 przy 40 Nickiego.... Kiedy z tym polemizowałem (wskazałem, że nie ma taka teza żadnej podstawy) ,ty się wtrąciłeś i próbowałeś wykazać, że nie mam racji.. Więc?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Zwróciłem Ci tylko uwagę iż opieranie się na samej statystyce jest błazenadą, a to był Twój jedyny argument za Dzikiem"
    Błazenadą jest pisanie, że jeden lepszy od drugiego bez jakiejkolwiek obiektywnej podstawy... Podałem wyniki ligowe za poprzedni sezon ty wyżej stawiasz turnieje towarzyskie,. Brawo, to może jeszcze zaanalizuj treningi..
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 18-04-2017 o 10:55

  19. Powrót do góry    #2851
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Skomentowałeś mój komentarz do wypowiedzi Phenomenona, który sugerował jasno, że Przemek zrobi 100 przy 40 Nickiego.... Kiedy z tym polemizowałem, próbowałeś wykazać, że nie mam racji.. Więc?

    Błazenadą jest pisanie, że jeden lepszy od drugiego bez jakiejkolwiek obiektywnej podstawy... Podałem wyniki ligowe za poprzedni sezon ty wyżej stawiasz turnieje towarzyskie,. Brawo, to może jeszcze zaanalizuj treningi..
    Nie próbowałem wykazać iż którykolwiek z nich będzie osiągał lepsze wyniki. Chciałem pokazać iż ciężko uznać jedyny argument średnią w poprzednim sezonie. Chciałem abyś popatrzał na te dwie osoby przez szerszy pryzmat.
    Co do obiektywności statystyk to mam w pamięci jeden tekst: Statystyka jest jak kostium bikini: pokazuje wiele, ale nie pokazuje najważniejszego.

  20. Powrót do góry    #2852
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Nie próbowałem wykazać iż którykolwiek z nich będzie osiągał lepsze wyniki. Chciałem pokazać iż ciężko uznać jedyny argument średnią w poprzednim sezonie. Chciałem abyś popatrzał na te dwie osoby przez szerszy pryzmat.
    Co do obiektywności statystyk to mam w pamięci jeden tekst: Statystyka jest jak kostium bikini: pokazuje wiele, ale nie pokazuje najważniejszego.
    Uhm.. Wyniki kilku jazd na treningach oraz kilku imprez towarzyskich kontra statystyka całego ubiegłego sezonu ligowego... Jasne...

    Do tego "perspektywicznośc" zawodnika (za ile lat?) z uwagi na wiek ...

    Hm.. To może zamiast Kołodzieja trzeba było w tym sezonie postawić na Kaczmarka..? Wszak młodszy...

  21. Powrót do góry    #2853
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Uhm.. Wyniki kilku jazd na treningach oraz kilku imprez towarzyskich kontra statystyka całego ubiegłego sezonu ligowego... Jasne...

    Do tego "perspektywicznośc" zawodnika (za ile lat?) z uwagi na wiek ...

    Hm.. To może zamiast Kołodzieja trzeba było w tym sezonie postawić na Kaczmarka..? Wszak młodszy...
    No to masz swoje statystyki

    Piotr Pawlicki:
    2014 - 2,000
    2015 - 2,192
    2016 - 1,638
    Ok. Piotr w 2016 był pierwszy rok seniorem.
    To teraz masz statystyki seniora z większym doświadczeniem, u tego to dopiero statystyki można odesłać do kąta.
    Krzysztof Kasprzak
    2014 - 2,310
    2015 - 1,477
    2016 - 2,157
    I teraz popatrz przez pryzmat czasu czy po pierwszych treningach, sparingach i turniejach indywidualnych należało dalej patrzeć na ich średnie z poprzedniego sezonu??

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (18-04-2017)

  23. Powrót do góry    #2854
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    No to masz swoje statystyki

    Piotr Pawlicki:
    2014 - 2,000
    2015 - 2,192
    2016 - 1,638
    Ok. Piotr w 2016 był pierwszy rok seniorem.
    To teraz masz statystyki seniora z większym doświadczeniem, u tego to dopiero statystyki można odesłać do kąta.
    Krzysztof Kasprzak
    2014 - 2,310
    2015 - 1,477
    2016 - 2,157
    I teraz popatrz przez pryzmat czasu czy po pierwszych treningach, sparingach i turniejach indywidualnych należało dalej patrzeć na ich średnie z poprzedniego sezonu??
    rozmawiałem na temat Nickiego i Przemka.

    Może nie do końca się orientujesz, ale

    Piotr P to nie Przemek P a Krzysztof K to nie Nicki P.



    Nicki aż takich skoków wyników jak np. Krzysztof nie ma... Więc porównanie nieadekwatne.

    A jezeli nie chcesz brać pod uwagę wyników z poprzedniego roku (poprzednich lat) przy kontraktowaniu to, najlepiej złożyć drużynę z samych juniorów.... Wszak najbardziej "perspektywiczni"... Oczywiście, sportowo to będzie porażka, no ale co to dla wizjonerów...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 18-04-2017 o 12:05

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Uniafan (18-04-2017)

  25. Powrót do góry    #2855
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ?????

    wyniki 2016

    15. Nicki Pedersen średnia biegowa1,982

    (...)

    24 Przemysław Pawlicki średnia biegowa 1,765


    Rzeczywiście, to daje stosunek jak 100 do 40 na korzyść Pawlickiego... Poza tym, bądźmy poważni.

    Uhm... Aż szkoda to komentować...
    Nie sądzisz chyba, że Pawlicki kosztuje tyle co Pedersen, skoro ich porównujesz?
    Pisząc o 40 pkt miałem na myśli Kildemanda, nie księcia. Nigdzie nie miałem na myśli 40 pkt Pedersena, jak przejrzysz rozmowę to mówiłem o Przemku i Kildemandzie (jeszcze pisząc w nawiązaniu do mingoziego), zdanie o Pedersenie było wtrąceniem.
    Jeśli chodzi o sytuację Przemek-Nicki to tu jednak wartość sportowa chyba troszkę większa po stronie Nickiego, choć nie jestem przekonany czy na koniec 2017 nie będzie odwrotnie, ale o tym w tej chwili decydować to nie sposób. Inne wartości już zdecydowanie po stronie Przemka.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 18-04-2017 o 12:14

  26. Powrót do góry    #2856
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Zwróciłem Ci tylko uwagę iż opieranie się na samej statystyce jest błazenadą, a to był Twój jedyny argument za Dzikiem. J
    mam wymieniać argumenty i zmiażdżyć Ciebie czy po prostu sobie odpuścimy? bo wiesz, że ja konkrety podam a nie hasełka większości userów tego forum, że Nicki to kawał sz...

  27. Powrót do góry    #2857
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Nie sądzisz chyba, że Pawlicki kosztuje tyle co Pedersen?
    A dlaczego nie...? Podobno Pedersen obniżył oczekiwania przed sezonem. Czy Przemek także? "Kapitan" może być w Gorzowie rozpieszczany... Mają tam do niego słabość od lat

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Chciałem pokazać iż ciężko uznać jedyny argument średnią w poprzednim sezonie. Chciałem abyś popatrzał na te dwie osoby przez szerszy pryzmat.
    .
    Poza wynikami z ostatniego roku (zdecydowanie solidniejszy ligowiec!), to także na przestrzeni wielu poprzednich lat można zauważyć, że jest stosunkowo stabilny w wynikach , o Przemku chyba trudniej to powiedzieć...

  28. Powrót do góry    #2858
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    rozmawiałem na temat Nickiego i Przemka.

    Może nie do końca się orientujesz, ale

    Piotr P to nie Przemek P a Krzysztof K to nie Nicki P.



    Nicki aż takich skoków wyników jak np. Krzysztof nie ma... Więc porównanie nieadekwatne.

    A jezeli nie chcesz brać pod uwagę wyników z poprzedniego roku (poprzednich lat) przy kontraktowaniu to, najlepiej złożyć drużynę z samych juniorów.... Wszak najbardziej "perspektywiczni"... Oczywiście, sportowo to będzie porażka, no ale co to dla wizjonerów...
    Kuźwa teraz już sam się zgubiłem o czym pisaliśmy, wydawało mi się że o średniej z poprzedniego sezonu jako podstawowym wymierniku formy w następnym sezonie oraz o tym czy można się sugerować formą z sparingów do oceny zawodnika. Zarzuciłeś mi że dziecinadą jest patrzenie na wyniki z treningów, sparingów i turniejów indywidualnych zamiast patrzenie na obiektywną średnią z poprzedniego sezonu. Gdy udowodniłem Ci że średnia potrafi być boleśnie myląca zaczynasz odwracać kota ogonem i dokonywać nadinterpretacji oraz przekoloryzowania, tylko dlatego iż nie masz kontrargumentów na moje argumenty przeciw średniej. Niki nie ma skoków ale jest na prostej opadającej. Porównanie KK i Dzika jak najbardziej adekwatne, KK po udanym 2014 zimą zajmował się wszystkim tylko nie trenowaniem, dorabiał jako dj itp., Dzik natomiast karmił małpki w Tajlandii. Oboje zakończyli sezony z ciężką kontuzją ( KK w 2014 zerwał więzadła, Dzik miał problem z kręgami).

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    mam wymieniać argumenty i zmiażdżyć Ciebie czy po prostu sobie odpuścimy? bo wiesz, że ja konkrety podam a nie hasełka większości userów tego forum, że Nicki to kawał sz...
    Robi dawaj z chęcią poznam Twoje argumenty ( ale inne niż IMŚ 2003, IMŚ 2007, IMŚ 2008)
    Ostatnio edytowane przez piterma ; 18-04-2017 o 12:30

  29. Powrót do góry    #2859
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Kuźwa teraz już sam się zgubiłem o czym pisaliśmy, wydawało mi się że
    Chyba faktycznie się nieco pogubiłeś...



    Przeczytaj całość raz jeszcze i może wtedy porozmawiamy, pozdrawiam



  30. Powrót do góry    #2860
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Uhm.. Wyniki kilku jazd na treningach oraz kilku imprez towarzyskich kontra statystyka całego ubiegłego sezonu ligowego... Jasne...
    Może nie tylko ja powinienem poczytać o czym piszę.
    Ale wiem że lepiej zakończyć temat z kimś kto ma na wszystko odpowiedź: "średnia z poprzedniego sezonu", "statystyka".

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    j-rules (18-04-2017)

  32. Powrót do góry    #2861
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Początek sezonu,a tutaj się dywaguje o zawodniku tym czy tamtym. Tego nie powinno być,ten powinien, ten problematyczny, ten mniej konfliktowy. Co to ma na celu?
    Brawa dla Przemka , kibicuje mu takze w końcu to nasz chłopak. Ale jeździ dla Stali,życzę mu samych 3 tylko nie meczach z Naszą Unią!
    Skończmy juz dywagacje, zaraz bedzie temat powracający jak bumerang czyli skład z samych wychowanków. Po co to ?
    Kibicować drużynie,trzymać kciuki,a jak nie to się nie udzielać. Proste.
    P.S
    Prognozy nie powalają na ten tydzień. Czyżby mecz z Falubazem naszą oficjalną inauguracją 2017?

  33. Powrót do góry    #2862
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja nie jestem z Leszna, daruj sobie wrzucanie wszystkich do jednego wora.
    Nie obchodzi mnie komu i z jakiego powodu wspolczujesz. Fakty sa takie, ze Leszno ma bardzo mocna pake
    i nawet jesli wymieniona trojka nie zrobi 30 pkt to nie bedzie to zadna tragedia.
    Leszno ma pake albo i nie ma paki.
    W pewnym momencie przedsezonowych oczekiwań uwierzyłem, e w tej drużynie jest moc jak diabli.
    Wczoraj jednak obejrzałem mecz w Toruniu, gdzie Stal praktycznie bez Kasprzaka i juniorów klepnęła modelowo GetWell'ów [ ok, warunki sprzyjały].
    Jest Falubaz nie słabszy niż przed rokiem, jest mimo wszystko Toruń, gdzie nasz Kaczmarek zrobi różnice, do tego może dojść Gorzów, który wielu stawiało poza PO. Jeżeli Wrocek tradycyjnie zamiesza, to paka z Leszna, moze wcale okazać się nie taka silna.
    pozdro z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Oglądacie? Myślę, że decyzja odmowna wobec Przemka stanie kością w gardle Rusieckiemu.
    Ruciecki ma więcej takich ości, bo aż pół drużyny: od juniorki przez 2 linię po lidera
    Kaczmarek, Balon, Tobiasz, Przemo.... pół drużyny normalnie, z czego można złożyć fajny team przy dokoptowaniu Piotra, Emila i Jaśka + Zengota.
    pozdro z Leszna

  34. Powrót do góry    #2863
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Bilety na DPŚ na przeciwległą prosto ponoć:

    25 zł Baraż

    60 zł FINAŁ

    Według mnie ceny rewelacja. I bilety będą bardzo krótko w sprzedaży raczej...

    Za leszno24.pl
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (18-04-2017)

  36. Powrót do góry    #2864
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Bilety na DPŚ na przeciwległą prosto ponoć:

    25 zł Baraż

    60 zł FINAŁ

    Według mnie ceny rewelacja. I bilety będą bardzo krótko w sprzedaży raczej...

    Za leszno24.pl
    Karnetowcy z możliwością pierwokupu na swoje siedziska?
    pozdro z Leszna

  37. Powrót do góry    #2865
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Dajcie już spokój z Balonem. To już nie ta liga.

  38. Powrót do góry    #2866
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Dajcie już spokój z Balonem. To już nie ta liga.
    Musielak też nie ta liga, a chętni na zatrudnienie i oglądanie się znaleźli
    pozdrawiam z Leszna

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (19-04-2017)

  40. Powrót do góry    #2867
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do ewentualnej wczorajszej frekwencji, to niech spojrzy dzisiaj na trybuny w Toruniu... Inauguracja...
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ty tam widzisz 12 tys? bez komentarza
    Poza tym to inauguracja a rywalem mistrz polski, powinno to zapewnic prawie komplet

    Moj post Scoti byl do tego ze jeden kolega z Torunia uwaza ze stadion zapelnia sie chwile przed meczem. Jak widac nie zawsze
    Po pierwsze w Toruniu z tego co się orientuję cały stadion jest numerowany, więc nikt nie będzie tam siedział 1,5h przed meczem i to jeszcze przy takiej temperaturze.

    Po drugie nikt na oko nie ocenia ile było widzów, a widzów było nawet więcej. Oficjalna strona toruńska podaje że było 14 tys. Skoro sprzedawali bilety to chyba wiedzą ile sprzedali i ja nie zamierzam z tym polemizować. Oto link: http://www.speedway.torun.pl/aktualn...zow-44-46.html

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Trzeba myśleć i jak jest jeszcze chłodno to zrobić mecze wcześniej i tyle.
    A te mózgi ustaliły teraz mecz na 20 a w sierpniu jezdzimy o 19

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeżeli po to zostali zakontraktowani, to z automatu powstaje problem co jak nie zrobią?

    Jak jesteście pewni, że Emil, Kołodziej i Pawlicki w każdym meczu zrobią 30 punktów na Smoczyku, to wam współczuje.

    W sparingu ze Stalą nie zrobili, a i tak pojechali dobrze.
    Moze sprecyzuj które sparingi Unii są dla Ciebie są wyznacznikiem formy a które nie są. Bo dla Ciebie jeden sparing jest wyznacznikiem a drugi nie więc trudno się do tego odnosić.

    Po drugie jak nie zrobią to zobaczą mniej złotówek na koncie. A żeby to się nie powtórzyło to ja bym ich jeszcze publicznie zlinczował. A tak na poważnie to 30 punktów to jakaś ogólna średnia. Ale ja już sobie wyobrażam Ciebie dumnego kiedy wbijesz na forum i napiszesz że miałeś rację, że nie zrobili 30 pkt bo Emil zrobił (2*,2*,2*,2*,0) mam już ten obraz przed oczyma i czekam na to

    To że Pawlicki jest w parze z Kołodziejem wcale tego nie utrudnia. Zobacz na 2010 rok i na to jak funkcjonowała para Kołodziej-Baliński. Oni potrafili w meczu u siebie do dorobku drużyny dorzucić 23-24 pkt i parę bonusów. I było bez znaczenia czy jechali przeciwko Crumpowi, Hancockowi, Gollobowi, byli w formie to cisneli wszystkich.

  41. Powrót do góry    #2868
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    strzelba
    To że Pawlicki jest w parze z Kołodziejem wcale tego nie utrudnia. Zobacz na 2010 rok i na to jak funkcjonowała para Kołodziej-Baliński. Oni potrafili w meczu u siebie do dorobku drużyny dorzucić 23-24 pkt i parę bonusów. I było bez znaczenia czy jechali przeciwko Crumpowi, Hancockowi, Gollobowi, byli w formie to cisneli wszystkich

    Daleko nie trzeba szukać: patrz mecz w Toruniu para Przmek - Vaculik razem 24 pkt (po 12 na głowe) i podobnie może punktować para Pawlicki - Kołdi. Ciekawe jak nasi się zaprezentują w czwartek ZK bo to też przepustki do eliminacji GP 2018

  42. Powrót do góry    #2869
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jesli cena na DPS sie potwierdzi to rewelacja mysle ze bedzie powtorka z 2007roku jesli chodzi o frekwencje 60zl za takiej rangi impreze z takimi emocjami to naprawde dobra cena

    Sklad Pawlicki Piter, Dudek ,Zmarzlik.....i?
    O to 4 miejsce powalczą Janos pewnie , król Smoka Koldi i ...Przemek w tej formie jesli bedzie to Janek lub Przemo to Leszno bedzie miało 2 swoich chłopaków w drużynie narodowej bo Przemo to jak nasz

    Szykuje sie mega impreza oby chlopacy zdrowo jechali i wlasnie takie składy obyśmy ogladali na Smoku

    P.S mi osobiscie sie marzy zestawienie Pawlicki Piter ,Dudek, Pawlicki Przemo , Kolodziej

    P.s2 fajny wystep Kildemanda w szwecji w sparingu

  43. Powrót do góry    #2870
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    mi osobiscie sie marzy zestawienie Pawlicki Piter ,Dudek, Pawlicki Przemo , Kolodziej
    A będzie Dudek, Hampel, Protas i Piter
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2871
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Musielak też nie ta liga, a chętni na zatrudnienie i oglądanie się znaleźli
    pozdrawiam z Leszna
    Między nimi jest już w tej chwili spora różnica. Tofik na ekstralige jeszcze się nadaje.

    Kildemand - jeszcze zobacz z kim on tam jechał.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 18-04-2017 o 23:21

  45. Powrót do góry    #2872
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A będzie Dudek, Hampel, Protas i Piter
    Na winobranie "w sam raz"

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Ali_G (19-04-2017), Mariano_Italiano (19-04-2017), Martines (19-04-2017)

  47. Powrót do góry    #2873
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A będzie Dudek, Hampel, Protas i Piter
    Wymieniam Protasa na Przemka i biorę w ciemno

    Ty powaznie tak z tym Protasiewiczem? Przeciez to jest tylko dobry ligowiec on sredniej 2.0 w tym roku nie zrobi...

  48. Powrót do góry    #2874
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wymieniam Protasa na Przemka i biorę w ciemno

    Ty powaznie tak z tym Protasiewiczem? Przeciez to jest tylko dobry ligowiec on sredniej 2.0 w tym roku nie zrobi...
    Przy całej sympatii do Przemka, Protas broni się wynikami. Międzynarodowej areny już nie podbije,ale ligowiec to jeden z najsolidniejszych i najrówniejszych - to trzeba mu oddać. Trochę obrażasz Protasa określając go jako "tylko dobry ligowiec".
    2012- 2,023
    2013- 2,058
    2014- 2,079
    2015- 2,292
    2016- 2,144
    P.S
    Naprawdę uwielbiam Przemka,ale on jeszcze chyba nigdy nie osiągnął średniej 2,00. (mogę się mylić). Wiec ten optymizm jest troszkę niewskazany. Więc jesli Protas jest "tylko dobrym ligowcem" to jakim zawodnikiem jest Przemek według Ciebie?
    Trochę wiecej obiektywizmu i będzie dobrze 😊
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 19-04-2017 o 00:28

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    GoTrEk (19-04-2017), Martines (19-04-2017), welna (19-04-2017)

  50. Powrót do góry    #2875
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Po pierwsze w Toruniu z tego co się orientuję cały stadion jest numerowany, więc nikt nie będzie tam siedział 1,5h przed meczem i to jeszcze przy takiej temperaturze.

    Po drugie nikt na oko nie ocenia ile było widzów, a widzów było nawet więcej. Oficjalna strona toruńska podaje że było 14 tys. Skoro sprzedawali bilety to chyba wiedzą ile sprzedali i ja nie zamierzam z tym polemizować. Oto link: http://www.speedway.torun.pl/aktualn...zow-44-46.html
    No to chyba połowa z tych ludzi cały czas stała w kolejce za giętą Stadion ma 15.500 miejsc. Obejrzyj powtórkę - wg podanych danych stadion musiałby być prawie pełen. Chyba komuś zależało na dobrym PR podając liczbę 14tys.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  51. Powrót do góry    #2876
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ?????

    wyniki 2016

    15. Nicki Pedersen średnia biegowa1,982

    (...)

    24 Przemysław Pawlicki średnia biegowa 1,765


    Rzeczywiście, to daje stosunek jak 100 do 40 na korzyść Pawlickiego...

    Uhm... Aż szkoda to komentować...
    Wracajac do dyskusji, To podawanie takiego KSMu u Nickiego jest delikatnie mówiąc mylące, bowiem Nicki powoduje ubytek w punktacji kolegów z drużyny o 1-4 pkt/mecz, (co powinno się mu odliczać), a wtedy jego średnia byłaby obniżona. Analogicznie pamiętaj o punktacji zespołu w tym momencie. W Magazynie gadają wg zasady szklanki do połowy pełnej, a nie pustej, tzn że Nicki nie pomaga, a przecież to nie byłby problem, problemem jest że Nicki przeszkadza, utrudnia jazdę koledze z pary.

  52. Powrót do góry    #2877
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Wracajac do dyskusji, To podawanie takiego KSMu u Nickiego jest delikatnie mówiąc mylące, bowiem Nicki powoduje ubytek w punktacji kolegów z drużyny o 1-4 pkt/mecz, (co powinno się mu odliczać), a wtedy jego średnia byłaby obniżona. Analogicznie pamiętaj o punktacji zespołu w tym momencie. W Magazynie gadają wg zasady szklanki do połowy pełnej, a nie pustej, tzn że Nicki nie pomaga, a przecież to nie byłby problem, problemem jest że Nicki przeszkadza, utrudnia jazdę koledze z pary.
    A ta bzdura "z kapelusza", że Przemek da 100 gdy Nicki 40..?

    - Dlaczego?

    -Eeeeeeeeeeee ... bo tak
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 19-04-2017 o 07:36

  53. Powrót do góry    #2878
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Czytaj chłopie, albo niech Ci przeczytają.

  54. Powrót do góry    #2879
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Częstochowa zasypana śniegiem. Nie ma najmniejszych szans by w niedzielę odjechać tam mecz......ehhhh mamy 19 kwiecień a taka pogoda w Polsce... Masakra jakaś... Czyli inauguracja sezonu 30 kwietnia z Falubazem... Ojj będzie się dzialo☺️☺️☺️

  55. Powrót do góry    #2880
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Po pierwsze w Toruniu z tego co się orientuję cały stadion jest numerowany, więc nikt nie będzie tam siedział 1,5h przed meczem i to jeszcze przy takiej temperaturze.

    Po drugie nikt na oko nie ocenia ile było widzów, a widzów było nawet więcej. Oficjalna strona toruńska podaje że było 14 tys. Skoro sprzedawali bilety to chyba wiedzą ile sprzedali i ja nie zamierzam z tym polemizować. Oto link: http://www.speedway.torun.pl/aktualn...zow-44-46.html

    .
    Skoro podaja ze bylo 14 tys a stadion ma pojemnosc 15,5tys to ktos tu ewidentnie klamie. Wejscie w pierwszy łuk mnostwo wolnych miejsc, to samo na drugim łuku i na przrciwleglej prostej. Wszystko doskonale widoczne podczas transmisji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •