Strona 14 z 174 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Ależ rano buł huk w Lesznie, szczęśliwie szybko sms przyszedł, że PPj podpisał,bo chciałem straż wzywać, jak ten kamień z serc kibiców o ziemie pierdyknął Ja bym do pary PPj dał Lebiedieva, 3.zengi 4.kołodziej (prawdopodobnie najsilniejsza para ligi 2017) 5. Emili i juniorzy. Słowiańska gorąca krew i walka o majstra.

    Do Wełny wioska o któej wspominasz niedługo połknie miasto włącznie ze stadionem jego zarządcą Sławomirem i KSUL

  2. Powrót do góry    #587
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Panowie już wcześniej "moja piekarnia" potwierdziła że Janek będzie w 2017 KSUL.
    Zengi i pająk też pocisną z bykiem na klacie w 2017r.
    No i Kaczmarka nigdzie nie oddadzą - i w przyszłym roku potwierdzi ze jest naszym najlepszym młokosem
    Jeżeli pająk i Piter nie bedą miec takiego siodła jak w tym roku, do tego rusek pojedzie cały sezon - to DMP 2017 juz znamy
    Ostatnio edytowane przez Martines ; 17-10-2016 o 14:19

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Martines za jego przydatny post!

    Phenomenon (17-10-2016)

  4. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Do Wełny wioska o któej wspominasz niedługo połknie miasto włącznie ze stadionem jego zarządcą Sławomirem i KSUL
    No właśnie...
    Nie po to się do ,,sypialni'' Leszna wyprowadzałem, na wiejskie klimaty, żeby mi teraz coś na siłę ,,przypinać''
    Póki co nie rozumiem tej inicjatywy, potrzeby wciskania Nas do miasta, ale nic.
    Za chwilę zebranie, będą argumenty, może mnie przekonają.
    Jeśli moim dzieciom będzie ,,żyło się lepiej'' otwarty jestem na dyskusję i dialog.

    PS. Młody piernik czytaj ze zrozumieniem

  5. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Masakra wychowanek bardzo dobry zawodnik a Wy go z błotem mieszacie. Pierwszy sezon jako senior na dodatek GP a to taka nieprzychylosc wobec zawodnika. Nie rozumiem tego najlepiej tylko cudzych brać aby był wynik
    W Lesznie zapanowała jak dziwna moda i ludzie przestają się cieszyć składem zbudowanym na swojakach.
    Znalazł się taki jeden kozioł ofiarny, co to można po nim troche pojezdzić i wyładować po częsci niezadowolenie minionego sezonu.
    A to pijak, ćpunek, imprezowicz co to się wozi dobrymi autami, który jeszcze śmie powalczyć troche o swoje przy stole negocjacyjnym.

    Ciągle ten okrutny Piter na tapecie, a poprzedni sezon spartolony nie tylko z jego wyłącznej winy, nawalali jeszcze inni, ale widać o tym już się nie pamięta.

    Chyba jednak Ci wszyscy wychowankowie musieliby opuścić Unie na jakiś czas i być może wtedy by za nimi zatęskniono, jakby już armia zaciężna przestała cieszyć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (17-10-2016), Lafan (17-10-2016)

  7. Powrót do góry    #590
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Wełna

    Jeżeli mowa o Wilkowicach to raczej jest to próba wywarcia presji na włodarzach Lipna aby w końcu ruszyli tyłki i zaczęli coś robić w tej wiosce. Choć wioską to raczej ona pomału już nie jest Przecież firmy które tam są stanowią znaczną część budżetu gminy Lipno, a nawet chodnika porządnego nie ma. Fogo ; Astromal ; Profiloplast. A dla Leszna to łakomy kąsek.

  8. Powrót do góry    #591
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Koniec sagi.Szkoda, że to tak krótko trwało, miałem jeszcze dwie puszki orzeszków, i dwa worki popkornu.

    Pocisnęliście Pawlickiemu aż miło. Ktoś tam dopiero zaczął logicznie w niedzielę pisać, że to bez sensu, po co PP miałby mosty palić.
    Ale już mleko się wylało, krew popłynęła i czarną polewkę podano. Teraz wstyd i hańba, ale to nie pierwszyzna. Podetrze się gębę i będzie git.

    Jaki klub tacy kibice, wszystko pasuje i trzyma się kupy.

    Leszczyńska (forumowa) piaskownica.
    UNSCARED

  9. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Dominik (17-10-2016), Kuba_88 (17-10-2016), Londi (17-10-2016), Phenomenon (17-10-2016), mingozi (17-10-2016)

  10. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    W Lesznie zapanowała jak dziwna moda i ludzie przestają się cieszyć składem zbudowanym na swojakach.
    Znalazł się taki jeden kozioł ofiarny, co to można po nim troche pojezdzić i wyładować po częsci niezadowolenie minionego sezonu.
    A to pijak, ćpunek, imprezowicz co to się wozi dobrymi autami, który jeszcze śmie powalczyć troche o swoje przy stole negocjacyjnym.

    Ciągle ten okrutny Piter na tapecie, a poprzedni sezon spartolony nie tylko z jego wyłącznej winy, nawalali jeszcze inni, ale widać o tym już się nie pamięta.

    Chyba jednak Ci wszyscy wychowankowie musieliby opuścić Unie na jakiś czas i być może wtedy by za nimi zatęskniono, jakby już armia zaciężna przestała cieszyć.
    A wiesz co jest najlepsze? Zobacz co się wyrabia ➡ uff dobrze, że został, wow. Cóż za zmiana Jaka jedność ........

  11. Powrót do góry    #593
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    W tej sytuacji TRZEBA! ściągnąć Przemka z powrotem i dać braci razem w parze. Z Kildemanda pomimo mojej sympatii do niego niestety bym zrezygnował.

    1. Pi. Pawlicki
    2. Pr. Pawlicki
    3. Kołodziej
    4. Zengota
    5. Sajfutdinow
    +juniorka

    na rezerwe jakiś młody obcokrajowiec typu Tungate/Lambert

    Biorąc pod uwagę, że Emil ma polski paszport to ... mamy marzenie Józefa -> polski skład

  12. Powrót do góry    #594
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A wiesz co jest najlepsze? Zobacz co się wyrabia ➡ uff dobrze, że został, wow. Cóż za zmiana Jaka jedność ........
    Nie rozumiem Ciebie. Zamiast się cieszyć że został na nastepny sezon, to ciebie bardziej by cieszyło gdyby z Leszna odszedł.
    Co ty będziesz robił całą zimę teraz?

    Piotr to nie jest moja Bajka, ale jest żużlowcem Unii na nastepny sezon i liczę na jego lepsza forme w następnym sezonie w barwach Unii, jak i Emila, Grzecha, Petera Musielaka, czy Bóg wie kto jeszcze będzie u nas jeździł w następnym sezonie.

    Nie interesuje mnie jego forma w Szwecji ani GP. Ma dobrze jeździć w barwach Unii i tego mu życzę!!
    Cieszmy się kochać okienko transferowe. Tak szybko się kończy

  13. Powrót do góry    #595
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No właśnie...
    Nie po to się do ,,sypialni'' Leszna wyprowadzałem, na wiejskie klimaty, żeby mi teraz coś na siłę ,,przypinać''
    Póki co nie rozumiem tej inicjatywy, potrzeby wciskania Nas do miasta, ale nic.
    Za chwilę zebranie, będą argumenty, może mnie przekonają.
    Jeśli moim dzieciom będzie ,,żyło się lepiej'' otwarty jestem na dyskusję i dialog.

    PS. Młody piernik czytaj ze zrozumieniem
    Znając osoby zaangażowane to raczej spodziewam się dyskusji niczym Uniafan kontra Byczek i PawlickiTeam bez urazy dla chłopaków

  14. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Nie rozumiem Ciebie. Zamiast się cieszyć że został na nastepny sezon, to ciebie bardziej by cieszyło gdyby z Leszna odszedł.
    Co ty będziesz robił całą zimę teraz?

    Piotr to nie jest moja Bajka, ale jest żużlowcem Unii na nastepny sezon i liczę na jego lepsza forme w następnym sezonie w barwach Unii, jak i Emila, Grzecha, Petera Musielaka, czy Bóg wie kto jeszcze będzie u nas jeździł w następnym sezonie.

    Nie interesuje mnie jego forma w Szwecji ani GP. Ma dobrze jeździć w barwach Unii i tego mu życzę!!
    Cieszmy się kochać okienko transferowe. Tak szybko się kończy
    Chyba pomyliłeś adresata

    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Znając osoby zaangażowane to raczej spodziewam się dyskusji niczym Uniafan kontra Byczek i PawlickiTeam bez urazy dla chłopaków
    Bardzo mi przykro, ale nie zamierzam wam dawac tej satysfakcji stwierdziłem, że z amebą nie bede dyskutował. Niech się facet produkuje do woli, nie zamierzam odpowiadac.

  15. Powrót do góry    #597
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Chyba pomyliłeś adresata
    Możliwe
    Wybaczcie chłopaki, ale przed chwilą usłyszałem w radio. Nie mogłem się powstrzymać by nie wkleić.

    Byczek, PawlickiTeam, piosenka ze specjalną dedykacją na dzisiejszy dzień.
    A może od rana ją śpiewacie?
    No offense jakby co , Peace!
    !https://www.youtube.com/watch?v=dtwURLvTtjM

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Dominik (17-10-2016)

  17. Powrót do góry    #598
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    UL 2017 💙

    Ja osobiście sie cieszę i to bardzo,ze Piotr zostaje w Lesznie. To naprawdę świetna sprawa bo jakby nie było chłopak jest z Leszna tu sie wychował,a patrząc na to,ze najprawdopodobniej Tobiasz odejdzie od nas tym bardziej powinno cieszyć dogadanie z Piotrem, bo jakby nie było mamy tego jednego miejscowego na pozycji seniorskiej.
    A ,ze Piotr to trochę kontrowersyjna osoba każdy to wie,jedni go za to kochają,a inni nienawidzą- życie.
    Ale trzeba być naprawdę skończonym idiota by nie cieszyć sie z pozostania Piotra. Falubazy nas miażdżą jesli chodzi o podejście do "swojego". Patryk to nie Piotr,ale nigdy nie przeczytałem złego słowa pod adresem Patryka ze strony Myszowatych, tyle jadu co niektórzy z leszczynskiego podwórka wylali na Piotra to naprawdę przykra sprawa. Uważam,ze każdy szanujący sie kibic ktory kibicuje i trzyma kciuki za nasze Byki powinien sie cieszyć z pozostania Piotra na następny sezon, czy sie go lubi czy nie...
    Wy opętani... wiecie o kim mowię.
    Zejdźcie na ziemie i zachowujcie sie jak przystało na kibiców UL. Byście wiecej swoim jadem nie przynosili nam wstydu. Życzę wam byście następnym razem najpierw coś przemyśleli z dwa razy ,a potem napisali. Bedzie nam sie żyło wtedy wszystkim łatwiej, a przecież gramy chyba wszyscy w jednych barwach????
    I naszym zasranym obowiązkiem jest kibicowanie całej drużynie zaczynajac od młodych kończąc na Piotrze!
    NZUL 💪
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 17-10-2016 o 17:06

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    mingozi (17-10-2016)

  19. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zlego slowa nie bylo o Patryku, poniewaz ten pojechal swietny sezon w lidze a Piotr niet. W przeciwnym wypadku na bank nie byloby tak... rozowo

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Ali_G (17-10-2016)

  21. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A wiesz co jest najlepsze? Zobacz co się wyrabia ➡ uff dobrze, że został, wow. Cóż za zmiana Jaka jedność ........
    Tak, tylko czy ta niby jedność nie jest czasem troche zafiksowana u niektórycg, czy aby na pewno jest szczera?
    Po tym co można tu było się naczytać jaki Piter to drań, to wątpliwe.
    U was to chyba zapanowała moda na grzecznych chłopców, typu Zenginator.
    Może w przyszłym roku uda sie wywalić Pitera, a zaprosić do współpracy pewnego grzecznego Jarosława.
    Wtedy bedzie z pewnością w Uni słodko, no i Wełna bedzie miał z kim w kapsle giercować.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Ja tam w kazdym podawanyk skladziie pisalem zeby Piter zostal...

    Co nie zmienia faktu ze jak bedzie jechal dalej taka padake jak w tym sezonie, olewal treningi, prowadzil zbyt rozrywkowy tryb zycia to nadal bede za to go jechal i nic sie tutaj nie zmienia..

    W przeciwienstwie do wyznawcow Pitera doskonalle wiem ze to On obok Kildemanda i Emila *****al nam ten sezon...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  23. Powrót do góry    #602
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ja tam w kazdym podawanyk skladziie pisalem zeby Piter zostal...

    Co nie zmienia faktu ze jak bedzie jechal dalej taka padake jak w tym sezonie, olewal treningi, prowadzil zbyt rozrywkowy tryb zycia to nadal bede za to go jechal i nic sie tutaj nie zmienia..

    W przeciwienstwie do wyznawcow Pitera doskonalle wiem ze to On obok Kildemanda i Emila *****al nam ten sezon...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Szkoda, że o winach Kilde czy Emila prawie w ogóle nie pisałeś. Nie ważne Piotrek został, i zagrał co niektórym na nochalkach

  24. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Puknij sie Byczku w leb...

    Albo naucz czytac...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  25. Powrót do góry    #604
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta

    Albo naucz czytac...

    Zbyt wiele od niego wymagasz ...
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 17-10-2016 o 18:28

  26. Powrót do góry    #605
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Takie małe kompendium dla jadowitych, jak mawiali w kabarecie Dudek, "co byśmy się pośmiali". Ja nie wierzyłem w zarząd, wyszło tak raczej przez brak akcesu Patryka. Chociaż dla rozwoju Piotrka może by korzystniej się rozwinął u konkurencji, ale to Byk, a to najważniejsze Killy. Teraz jeszcze Toffik i Daniel "

    Noski

    Jak Piter juz jest w Gorzowie przeciez...

    Wiec u Nas Nicki zostanie. I dobrze lepiej juz on niz jakis tam Iversen... Dajcie spokoj...

    bally
    Co do Piotra?
    Po tym co zrobił Piotr w tym roku, po tym co zrobił Prezydentowi Miasta Leszna, który za niego ręczył i wyłożył miejską kasę na SGP
    Piotr powinien jechać za darmo w 2017 i po kolanach prosić aby mógł odkupić tegoroczne winy!
    Czy ten chłop ma jakiś honor?

    pyra
    a mi sie chce juz zygac ... i choc czlowiek chce przejsc obojetnie wobec tego co tu piszesz to jednak czasami sie nie da.... i im bardziej cie czytam tym bardziej chce zeby twoj idol poszedl z stad w piz... du a ty razem z nim i swoim oltarzykiem.... w dwa kolego znam pewnego 3 letniego szkraba z leszczynskiego przedszkola ktorego jak spytasz kto jest najlepszy w unii to ci odpowie ze " zegota"....

    Uniafan
    Zamieszczone przez pyra
    byczek . napewno nie na unie.... tylko kuzwa ile mozna czytac to samo przez tego samgo kolesia pisane...



    Oni mysla jak Goebbels ze gdy napisza 1000 razy klamstwo to stanie sie prawda ...

    Pozostalo trzymac kciuki zeby ich idol odszedl do innego klubu to przynajmniej nie bedziemy musieli czytac wiecej tych bredni.

    Noski
    No jasne Byczku bo dla Ciebie wszyscy sa winni tylko nie. PIOTREK... TU to dopieero lapy opadaja...



    Piotrek jest duzo bardziej winny jak Pedersen i taki jest fakt...

    santiagoUL
    W 2015 już miał wylot, wtedy zarząd dostał za to mocno po głowie od wielu ludzi w Lesznie za tą decyzję. Jak się okazało...mieli rację! Unia Leszno 2016 STRACIŁA NA TYM, ŻE BYŁ W DRUŻYNIE PIOTR PAWLICKI. Za tą kasę moglibyśmy mieć innego zawodnika z papierami i bez focha. Taka "kolego" jest prawda i rzeczywistość a nie Twoje pomyje na Nickim, który w zeszłym sezonie w 80% zrobił swoje, a Piotrek w ilu? 30-40%.

    dajmisuke
    Ale co wy sie dziwicie, ze wszyscy jadą po Pawlickim? Wieczne zimowe cyrki z nimi. Emil, Nicki, Zengi, Tobiasz z pocałowaniem ręki biorą to co dają, tylko z "biednym" Piotrusiem zawsze coś nie "halo". Pewnie zarząd się na niego uwziął?! Proszę was...

    1marcin60

    Co Pawlicki jest? 8 czym? Jazda na poziomie Holty, Jędrzejaka czy Okoniewskiego, młodszy pojechał jeszcze gorzej, naprawdę szczerze gratuluje.
    Czy od Pawlickich wymaga się to samo co od Jędrzejaka? Czy Buczek to przy nich ma być wymiatacz?

    Na sezon w 2015 zamiast Pawlickiego Leszno mogłoby mieć Okoniewskiego, a Gorzów zamiast Przemka Buczka, wynik by się nie zmienił.
    Nie wiem jak można być tak zapatrzonym w Pawlickiego, w Toruniu do Pawła są pretensje bo pojechał słabo.
    A w porównaniu do Pawlickich to Paweł pojechał sezon wybitny.

    Skoro Pawlicki jedzie gorzej niż Okoń, to taki powinien mieć kontrakt. Również mniejszy niż Okoń, ale nie może bo GP? Bo tam cieszy kibiców Leszczyńskich przed telewizorem, by dzień później przegrać na Smoku z Adrianem Gałą? Zejdźcie trochę na ziemie, bo Pawlicki i lider to na ten moment jest sprzeczność.
    To jest druga linia, i to nie najwyższych lotów.
    Nawet nie chodzi, że wy go chcecie zostawić, wiadomo druga linia jest potrzebna, ale chodzi o to, że niektórzy tutaj wręcz by mu dali podwyżkę. Przecież to paranoja jest.

    dajmisuke
    Wy serio wierzycie, że to Pawlicki? Haha... Dwa tygodnie przed rozpoczęciem okresu transferowego?! Naiwniacy haha

    Mefitzo
    Pawlicki? W październiku? Haha macie chłopcy wesołe pomysły

    Pewnie nawet o żaden kontrakt nie chodzi , no chyba ze Musielak który teraz jest w klubie.

    Mariano_Italiano
    A ja też wiem i w przeciwieństwie do Wełny i nie zamierzam tego kryć.


    Wczoraj zarząd czekał z gotowym kontraktem na Piotrusia, który to na umówionym spotkaniu się nie pojawił. Nawet nie raczył zadzwonić i powiadomić, że go nie będzie.
    Cieszyć się należy, z tego ,że Janek jest już w Lesznie, i że liczba polaków w składzie będzie się zgadzać.
    Piotrek niestety jest złośliwym, małym człowieczkiem który tylko czekał, żeby wydymać Unię. Miałem nadzieję, że się zmieni i, że faktycznie Unia wiele dla niego znaczy....... Pomyliłem się.

    j-rules
    Zamieszczone przez CarlitosFalubaz
    Ok , Zmorze już nowego kredytu nie dadzą, wiec kto miesza z Piterem? Urlyk von Termiński ? Czy w Rybniku nowy wungiel znaleźli ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





    Zima idzie.. ile by wegla nie mieli to ceny w gore. Takze po calonocnym czuwaniu Piter w Rybniku #starytuner

    Mefitzo
    Jak mówiłem że Pawlicki i październik Nie idzie w parze to mnie bestyjki podszczypywały

    Ps.Elgato kiedy świętujemy?

    Uniafan
    Pisalem juz wiele razy ze na obrazliwe posty ktore nie zawieraja zadnych merytorycznych argumentow nie bede odpowiadal. Tym bardziej jesli pisza to zwykli internetowi frustraci, ktorzy od rana do wieczora siedza na forum i mysla ze im wiecej durnych postow napisza tym wiecej zyskaja sympatii wsrod porownywalnie ubogich umyslowo jednostek. Pewne jest ze zaraz przyklasnie ci paru fanatykow wiec mozesz juz poczuc sie niczym forumowa lokalna gwiazda.

    j-rules

    To ja tylko przypomne jeden z niewielu meczow zuzlowych na ktorych mialem okazje byc w tym sezonie mianowicie UT-UL.
    Piter nie byl w stanie poradzic sobie z ekhm Swiderskim, przypomne jednym z najgorszych, jesli nie najgorszym seniorem w elidze.
    Do tego stopnia nie byl w stanie sobie z nim poradzic, ze wybral polozenie sie na torze i probe wymuszenia na arbitrze wykluczenia wspomnianego Rawiczanina
    To jest jedyny raz jaki widzialem Pawlickiego w tym sezonie live - wiadomo - ale to byla parodia zuzlowca.
    Jesli po takich zenadach on np wymaga podwyzki no to sorry, ale kolega uniafan kladzie na lopatki caly oltarzykowy zastep.

    Noski

    Zamieszczone przez j-rules
    Jesli po takich zenadach on np wymaga podwyzki no to sorry, ale kolega uniafan kladzie na lopatki caly oltarzykowy zastep.




    Dokładnie...


    Niektórzy już dawno powinni przejść na JASNA stronę mocy i przestać bronić przegranej sprawy z Pawlickim...

    BTW.

    Zamieszczone przez Filipek

    A Noskie czy inne Metfizy i tak Ci powiedzą, że kłamiesz, bo to nie możliwe żeby Piotr podpisał kontrakt w połowie października




    Znasz jeszcze jakieś śmieszne historie?
    To się może razem pośmiejemy...

    Scroll
    Pawlicki pewnie czeka az Unia oglosi iz zrywa negocjacje z PPj, a wtedy PPj powie ze "on chcial, ale Unia z niego zrezygnowala i niestety musi sobie szukac innego klubi"
    On bedzie ten dobry, Unia bedzie zla
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 18-10-2016 o 17:53

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mingozi za jego przydatny post!

    Londi (17-10-2016), lemur6666 (17-10-2016), młody_piernik (17-10-2016)

  28. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Mingozi jeśli te 3 cytaty moje które tu przytoczyłeś są WIADREM POMYJ które wylałem na PIOTRKA to gratuluje...


    Kłania się też czytanie ze zrozumienie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (17-10-2016)

  30. Powrót do góry    #607
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    mingozi
    trafilem na ta twoja liste ... tylko nie bardzo wiem dlaczego? post wyrwany z kontekstu.. a jak juz go tu rzuciles to mogles calosc ... no chyba ze pawlickiteam i piter dla ciebie to samo... fajnie to zmanipulowales niczym rasowy polityk lub dzienikarz
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 17-10-2016 o 19:46
    pyra

  31. Powrót do góry    #608
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    ej jestem zawiedzony

    Tylko 2 moje posty ? i to opisujace bardziej fanatykow niz pawlickiego :/
    Wez sie bardziej postaraj.

  32. Powrót do góry    #609
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    mingozi

    Moje mozesz skopiowac i zapisac.
    Za rok znow bedziesz mogl cytowac to co o nim napisalem bo bede myslal tak samo i pewnie napisze ponobny tekst.

    Z jadowitym pozdrowieniem
    Sssssssss

  33. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    To już nawet świętować w spokoju nie dadzą!

    Tak na poważnie to muszę się uderzyć w pierś i przyznać że w przypadku Piotra się trochę pomyliłem.Z Piterem było mi nie po drodze po cyrkach w mistrzowskim roku 2015.To wszystko mogło inaczej wyglądać i dziś byłby Bogiem jak Zmarzllik w Gorzowie , teraz przed Pawlickim długi proces odzyskania zaufania ... może także Przemek wróci do domu? Kto wie , a pojechać Polskim składem to byłoby coś pięknego.

    Spokojna zima może tylko pomóc Piterowi , teraz z czystą głową może szykować się do sezonu oby dużo lepszego niż ostatni , no chyba już gorzej być nie może?

    No nic trzeba browarka otwierać bo za godzinie derby Angli , Ognia Liverpool! #YNWA

    Byczek twoje święto więc Zdrówko


    Ps.Mingoziego zostawcie w spokoju , tu trzeba pochwalić za tak piękna wycinankę... Brawo!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    mingozi (17-10-2016)

  35. Powrót do góry    #611
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    z racji tego ze zadko chodze do piekarni mam pytanie do stalych bywalcow ... na ile piter podpisal kontrakt ... bo jakos nigdzie nikt oficjalnie nie podal
    pyra

  36. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ta lista wildst.... tfu mingoziego to jest tak samo czytelna jak wszystkie jego posty.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #613
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    z racji tego ze zadko chodze do piekarni mam pytanie do stalych bywalcow ... na ile piter podpisal kontrakt ... bo jakos nigdzie nikt oficjalnie nie podal
    Z tego co mi wiadomo to na rok.
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ta lista wildst.... tfu mingoziego to jest tak samo czytelna jak wszystkie jego posty.
    sto procent zgody. Mingozi składnia bo Ciebie nie chce się czytać

  39. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Przecież on "po dziennikarce" jest, więc niemożliwe żeby jego posty były niezrozumiałe ; ]

  40. Powrót do góry    #616
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Proponuje już się nie kłócić, tylko wyluzować Pawlicki w Lesznie i tego nic nie zmieni
    Za rok będzie świetna drużyna i będziemy trzymać kciuki,
    Kołodziej, oby Jankowi się nie odmienilo
    I nie został walczyć z Tarnowen O Ekstralige. ..
    Niech przyjdzie i zrobi swoje, powalczymy o Złoto
    Nie oszukuje się za rok już go w Lesznie nie będzie. ..ale niech w tym roku spróbuję powalczyć o najwyzsze cele z Unią...Ale ta z Leszna

  41. Powrót do góry    #617
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Proponuje już się nie kłócić, tylko wyluzować Pawlicki w Lesznie i tego nic nie zmieni
    Za rok będzie świetna drużyna i będziemy trzymać kciuki,
    Kołodziej, oby Jankowi się nie odmienilo
    I nie został walczyć z Tarnowen O Ekstralige. ..
    Niech przyjdzie i zrobi swoje, powalczymy o Złoto
    Nie oszukuje się za rok już go w Lesznie nie będzie. ..ale niech w tym roku spróbuję powalczyć o najwyzsze cele z Unią...Ale ta z Leszna
    Skąd ta pewność, że Jasiek nie podpisze na 2lata? i skąd ta pewność, że Tarnó chce walczyć o awans i awansuje? Zresztą my (ja?) nie znamy kompletnego składu na 2017r. więc po co martwić się o 2018? A może się jakaś perełka objawi w międzyczasie..

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    zott (03-11-2016)

  43. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Jasiek nie podpisze na 2 lata. Wiadomo, ze to przejscie sie bardzo rozni od poprzedniego.
    Typowa jednosezonowa przygoda, ale to nie powinno byc dla zadnej ze stron problemem i mysle, ze tak sa dogadani.
    Oczywiscie, jak Tarnow nie awansuje to wtedy Janek pewnie bedzie chcial w Lesznie zostac.

    .. z tym, ze Tarnow bedzie chcial awansowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #619
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Żeby nie było, wziąłem te ładniejsze kwiatki, wasze cytaty od 5 strony, ale żyję w przekonaniu iż w wątku 2016, a zwłaszcza pod jego koniec było dużo więcej jadu. Chociaż część skupiała się na młodym, a część na Nickim. Pyra, nie wyrywałem zdań z kontekstu, obcinałem tylko przytaczanych w poście. J-rules, żaden Wildstein tylko prezentuję twą indolencję umysłową. Kłuje, jak się nie trafia, nieprawdaż?

    Panowie, historia powtarza się co rok, że złotówy, że narkoman, że Panamera, że nie podał ręki Nickiemu etc. Abstrahując od Pawlickiego, wielu tej presji, jak chociażby Kurman nie wytrzymało, a wielu na forum anonimowo robi to bez opamiętania, rości sobie prawo nie spoglądając na konsekwencje. Niech taki delikwent postawi się w takiej roli. Nasze chłopaki, mimo że patrzą na kasę, to jednak ten sentyment do klubu mają. Ani Kasprzak i Przemo, ani Piter, ani też Toffik nie chcieli lub nie chcą odchodzić, mimo że obcych riderów traktuje się jako priorytetowych. Idealistów już nie ma, na wet memoriał pokazał jak wygląda rzeczywistość. Unia ma jednak swą siłę w wychowankach , to jej baza to jej fundament

    Po drugie ja też go chciałbym czasami skrytykować, ale przy takim stadzie szerszeni to się nie da, nie będzie żadnego efektu, już na starcie chłopaka żal. Podobnie było jeżdżone po Kasprzaku. Każda nagonka jest zła.

    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    mingozi

    Moje mozesz skopiowac i zapisac.
    Za rok znow bedziesz mogl cytowac to co o nim napisalem bo bede myslal tak samo i pewnie napisze ponobny tekst.

    Z jadowitym pozdrowieniem
    Sssssssss
    Ja tobie nie bronię tak myśleć, każdy ma swoich faworytów i antypatię. Tylko jeżeli jesteśmy w jakiej tam formie ich pracodawcą to można taką nagonkę potraktować jako absurdalnie nadgorliwy mobbing. W sumie o takiego postu szykowałem się z niezłą zgagą i w 2015 i 2014, ale nie było ku temu sposobnoscico by nie był spóźniłem się przez to do Lipna na Orlka. Mefizo dał fajną wypowiedź. Musimy dać im szansę. Jestem w prawie równym stopniu również za Toffikiem i nie wolno zapomnieć o

  45. Powrót do góry    #620
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Żeby nie było, wziąłem te ładniejsze kwiatki, wasze cytaty od 5 strony, ale żyję w przekonaniu iż w wątku 2016, a zwłaszcza pod jego koniec było dużo więcej jadu. Chociaż część skupiała się na młodym, a część na Nickim. Pyra, nie wyrywałem zdań z kontekstu, obcinałem tylko przytaczanych w poście. J-rules, żaden Wildstein tylko prezentuję twą indolencję umysłową. Kłuje, jak się nie trafia, nieprawdaż?

    Panowie, historia powtarza się co rok, że złotówy, że narkoman, że Panamera, że nie podał ręki Nickiemu etc. Abstrahując od Pawlickiego, wielu tej presji, jak chociażby Kurman nie wytrzymało, a wielu na forum anonimowo robi to bez opamiętania, rości sobie prawo nie spoglądając na konsekwencje. Niech taki delikwent postawi się w takiej roli. Nasze chłopaki, mimo że patrzą na kasę, to jednak ten sentyment do klubu mają. Ani Kasprzak i Przemo, ani Piter, ani też Toffik nie chcieli lub nie chcą odchodzić, mimo że obcych riderów traktuje się jako priorytetowych. Idealistów już nie ma, na wet memoriał pokazał jak wygląda rzeczywistość. Unia ma jednak swą siłę w wychowankach , to jej baza to jej fundament

    Po drugie ja też go chciałbym czasami skrytykować, ale przy takim stadzie szerszeni to się nie da, nie będzie żadnego efektu, już na starcie chłopaka żal. Podobnie było jeżdżone po Kasprzaku. Każda nagonka jest zła.


    Ja tobie nie bronię tak myśleć, każdy ma swoich faworytów i antypatię. Tylko jeżeli jesteśmy w jakiej tam formie ich pracodawcą to można taką nagonkę potraktować jako absurdalnie nadgorliwy mobbing. W sumie o takiego postu szykowałem się z niezłą zgagą i w 2015 i 2014, ale nie było ku temu sposobnoscico by nie był spóźniłem się przez to do Lipna na Orlka. Mefizo dał fajną wypowiedź. Musimy dać im szansę. Jestem w prawie równym stopniu również za Toffikiem i nie wolno zapomnieć o
    tak kolego wlasnie ze obciales zwlaszcza moj post .. a na to sobie nie pozwole !!!! i wrzuciles do jednego wora!!!! a wiec gdzie napisalem ze to cpun zlotowa gdzie pisalem ze boli mnie panamera!!!! szukaj kolego... a to ze apisalem ze nie podal dzikowi reki ? kolego to fakt !!!!! nawet nagrany!!!!! wielu mnie tu wtedy chcialo ukrzyzowac ze sie czepiam... moze sie i czepiam .... ale dla mnie juz na tej prezentacji nie bylo chemi w druzynie reszta juz wypadkowa ... wiec czytaj z zrozumieminiem i jak sie kogos czepiasz to pamietaj co pisze predzej ... a ten obciety post ? dobrze wiesz ze to bylo do fanatyka pawlickiteam inny kontekst... a ty jak media cos uciales cos wkleiles i siejesz swoja wizje ... a teraz uchodzisz tu za wielkiego bohatera ucisnionych ... sorry za beldy i literowki ... ale taki cos mnie mega wkurza

    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Żeby nie było, wziąłem te ładniejsze kwiatki, wasze cytaty od 5 strony, ale żyję w przekonaniu iż w wątku 2016, a zwłaszcza pod jego koniec było dużo więcej jadu. Chociaż część skupiała się na młodym, a część na Nickim. Pyra, nie wyrywałem zdań z kontekstu, obcinałem tylko przytaczanych w poście. J-rules, żaden Wildstein tylko prezentuję twą indolencję umysłową. Kłuje, jak się nie trafia, nieprawdaż?

    Panowie, historia powtarza się co rok, że złotówy, że narkoman, że Panamera, że nie podał ręki Nickiemu etc. Abstrahując od Pawlickiego, wielu tej presji, jak chociażby Kurman nie wytrzymało, a wielu na forum anonimowo robi to bez opamiętania, rości sobie prawo nie spoglądając na konsekwencje. Niech taki delikwent postawi się w takiej roli. Nasze chłopaki, mimo że patrzą na kasę, to jednak ten sentyment do klubu mają. Ani Kasprzak i Przemo, ani Piter, ani też Toffik nie chcieli lub nie chcą odchodzić, mimo że obcych riderów traktuje się jako priorytetowych. Idealistów już nie ma, na wet memoriał pokazał jak wygląda rzeczywistość. Unia ma jednak swą siłę w wychowankach , to jej baza to jej fundament

    Po drugie ja też go chciałbym czasami skrytykować, ale przy takim stadzie szerszeni to się nie da, nie będzie żadnego efektu, już na starcie chłopaka żal. Podobnie było jeżdżone po Kasprzaku. Każda nagonka jest zła.


    Ja tobie nie bronię tak myśleć, każdy ma swoich faworytów i antypatię. Tylko jeżeli jesteśmy w jakiej tam formie ich pracodawcą to można taką nagonkę potraktować jako absurdalnie nadgorliwy mobbing. W sumie o takiego postu szykowałem się z niezłą zgagą i w 2015 i 2014, ale nie było ku temu sposobnoscico by nie był spóźniłem się przez to do Lipna na Orlka. Mefizo dał fajną wypowiedź. Musimy dać im szansę. Jestem w prawie równym stopniu również za Toffikiem i nie wolno zapomnieć o
    tak kolego wlasnie ze obciales zwlaszcza moj post .. a na to sobie nie pozwole !!!! i wrzuciles do jednego wora!!!! a wiec gdzie napisalem ze to cpun zlotowa gdzie pisalem ze boli mnie panamera!!!! szukaj kolego... a to ze apisalem ze nie podal dzikowi reki ? kolego to fakt !!!!! nawet nagrany!!!!! wielu mnie tu wtedy chcialo ukrzyzowac ze sie czepiam... moze sie i czepiam .... ale dla mnie juz na tej prezentacji nie bylo chemi w druzynie reszta juz wypadkowa ... wiec czytaj z zrozumieminiem i jak sie kogos czepiasz to pamietaj co pisze predzej ... a ten obciety post ? dobrze wiesz ze to bylo do fanatyka pawlickiteam inny kontekst... a ty jak media cos uciales cos wkleiles i siejesz swoja wizje ... a teraz uchodzisz tu za wielkiego bohatera ucisnionych ... sorry za beldy i literowki ... ale taki cos mnie mega wkurza
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 18-10-2016 o 00:54
    pyra

  46. Powrót do góry    #621
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    I mamy kolejne potwierdzenie - Kildemand w Unii na 2017.

    No to jeszcze Zengota z Kołodziejem? i jedziemy

  47. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    J-rules, żaden Wildstein tylko prezentuję twą indolencję umysłową. Kłuje, jak się nie trafia, nieprawdaż?
    Chyba ci sie cos w glowce poprzestawialo. Indolencje umyslowa? Bo napisalem jak bylo? 100% trafnie? Jak to sie mowi... bylem, widzialem.
    Jak to sie ma do rzekomej indolencji to wie tylko taki czarodziej intelektu jak ty.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No mingozi jak się przyłożysz to i łatwiej przeczytać.

  49. Powrót do góry    #624
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    No to czas posypać głowę popiołem.

    Wychodzi Wełna, że mamy jednego i tego samego informatora. Gość, albo w dupie był i gówno widział, albo sobie zrobił z nas jaja, za co powinien dostać sowicie w r.y.j. Można robić sobie żarty, ale jednak nie w taki sposób, żeby to się odbijało na zawodniku.
    Chciałbym przeprosić Piotra i kibiców których wprowadziłem w błąd.
    Widocznie nie taki straszny Piotr jak go malują, zważywszy na to, że tym razem dość szybko parafował umowę. Swoje chłopak za uszami ma, ale jeżeli nie będzie to miało wpływu na jego wyniki sportowe, to nie moja sprawa.
    Tak jak już wcześniej pisałem miejsce Dudka jest w ZG, Zmarzłego w Stali, a Piotra w Lesznie.....
    Cały czas żyję nadzieją, że kiedyś zarząd z wychowankami usiądą do stołu i zachowają się jak dorośli ludzie i Unia wystartuje samymi wychowankami.....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  50. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Ali_G (18-10-2016), Dominik (18-10-2016), GoTrEk (19-10-2016), Londi (18-10-2016), There_is_no_spoon (18-10-2016), elgato (18-10-2016), kingpin (18-10-2016), lemur6666 (18-10-2016), Michal87 (18-10-2016)

  51. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    O to będzie ciężko, przynajmniej w wersji wychowanek 100% wg Mariusza.

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    GoTrEk (19-10-2016), JaacPoz (18-10-2016), sobotch (18-10-2016)

  53. Powrót do góry    #626
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Brawo, Mariano. To znaczy nie za ofertę masażu twarzy dla informatora, ale za przyznanie się do "niewiedzy". Ja miałem zresztą też podobne "dane" w sobotę - tj. Piter się wypiął.

    Wychowankowie? Oni się nie lubią jak psy z kotami. Zresztą, to nie jest tylko znak obecnych czasów. Pamiętam takie zawody z Piłą na Smoku. Bieg młodzieżowy: Skóra i Balon jako Byki, Dobruc i Okoń jako pilskie parówki. Co tam się działo. Balon oczywiście leżał z powodu przerostu ambicji.

  54. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kildemand zostaje i dobrze. Wierze sie sie odbuduje po tej padace...

    Kolega 1marcin60 jak rozumiem odpocznie sobie teraz od forum i przestanie nas tutaj swooimi madrosciami raczyc?

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (18-10-2016)

  56. Powrót do góry    #628
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Skąd ta pewność, że Jasiek nie podpisze na 2lata? i skąd ta pewność, że Tarnó chce walczyć o awans i awansuje? Zresztą my (ja?) nie znamy kompletnego składu na 2017r. więc po co martwić się o 2018? A może się jakaś perełka objawi w międzyczasie..
    Ja myślę że to będzie coś na zasadzie, jeśli Tarnów awansuje to Koldi poda sobie ręce z zarządem i wruci do domu, ale jeśli Tarnów nie da rady, to umowa może być na 2 sezony

    A jest szansa na rozbiór Tarnows, Madsen już się rozgląda, i Kenio nie wiadomo

  57. Powrót do góry    #629
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Kildemand zostaje i dobrze. Wierze sie sie odbuduje po tej padace...

    Kolega 1marcin60 jak rozumiem odpocznie sobie teraz od forum i przestanie nas tutaj swooimi madrosciami raczyc?

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    To ten marcin, co tak w kilku wątkach sypie swoimi rewelacjami transferowymi?

  58. Powrót do góry    #630
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    To ten marcin, co tak w kilku wątkach sypie swoimi rewelacjami transferowymi?
    Ten sam który był pewny, ze Kildemanda już w Lesznie nie ma, a ma zostać Pedersen

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •