Strona 123 z 174 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,491 do 5,535 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5491
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Gdzie Ty żyjesz - jak Rusiecki za chwilę nie zacznie zapraszać na kawę naszych obecnych grajków oraz nie będzie wertował swoich kontaktów w telefonie, to możemy zostać z ręką w nocniku. Jesień, jesienią ale taniec w kuluarach za moment się rozpocznie.
    Żeby tylko naszych zawodników Kawę przy Strzeleckiej wypiją jak każdego Październikowego popołudnia Dudek , Hampel i ... Pedersen

    Ps.Przemek Pawlicki Bykiem w sezonie 2018? hehe przecież on jest stworzony dla Staleczki , prędzej w Lesznie zobaczycie duet Jaruś-KejKej (chroń nas Boże!)
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #5492
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Co do "wzmocnienia" za Pedersena.

    Na moje powinien przyjść na wypożyczenie Brady Kurtz - z Polonii Piła.
    Nie znam regulaminu ale ma odjechane 9 biegów, kiedyś nie mogło być więcej niż 8, nie wiem jak jest na dziś.
    Trzeba postawić na kogoś młodego.

    A co do 2018.
    Powinni zostać na pewno: Piotr i Emil.
    Kołodziej? Co zrobi jak Tarnów wróci w 2018 do PGEE? Raczej odejdzie ...
    Zengota? Po numerach z początku sezonu .... miejsce pewnego seniora w FZG może być ofertą nie do odrzucenia.
    Kildemand? Na dziś najsłabsze ogniwo jako senior. Musi sporo pracować szczególnie w PO aby udowodnić swoją przydatność AD 2018.

    Jacy zmiennicy? Hampel, Przemek i dla mnie Nr 1 to Fricke po spadku RKM (Nie wiem kto jest jego menago? Wie ktoś? Ten transfer trzeba dopinać już teraz).
    Wiadomo, że pozostałe transfery będą dopinane w sierpniu-wrześniu.
    Oby nie było takiej wtopy jaką zrobił Vaculik jadąc finał z Gorzowem w barwach Get-Well, będąc już dogadanym, bo pozostał duży niesmak.
    Tak czy owak najbardziej prawdopodobny scenariusz to awans Tarnowa i powrót Koldiego i za niego (dla mnie Fricke lub Hampel), reszta bez zmian.
    Wątpię aby udało się wyrwać Przema z GW zamiast Kilde.
    Ale na razie mamy przed sobą wrzesień! I walka w PO o kolejne DMP.
    Wszystko fajnie ,ale zapominasz o jednej ważnej rzeczy. Wymieniając Kołodzieja na Maxa robi nam się kolejny problem. Tylko 2 krajowych seniorów. I wracamy do punktu wyjścia czyli rezerwowy? Mega cieżko jest znaleźć przyzwoitego rezerwowego z zagranicy,a juz mission imposible jest znalezienie sensownej rezerwy na krajowym podwórku,a tym przypadku o którym mówisz jest to konieczne. Powiesz mi zaraz jest Smyk i Domin. Ok.
    Ale po pierwsze oni tez nie maja sensownej rezerwy,a po drugie juz pisałem to wcześniej. Głupotą bedzie rozbijanie najmocniejszej pary juniorskiej to jest nasz atut,a wprowadzając Domina czy Bartka na seniorkę tego atutu się pozbywamy.

  3. Powrót do góry    #5493
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wszystko fajnie ,ale zapominasz o jednej ważnej rzeczy. Wymieniając Kołodzieja na Maxa robi nam się kolejny problem. Tylko 2 krajowych seniorów. I wracamy do punktu wyjścia czyli rezerwowy? Mega cieżko jest znaleźć przyzwoitego rezerwowego z zagranicy,a juz mission imposible jest znalezienie sensownej rezerwy na krajowym podwórku,a tym przypadku o którym mówisz jest to konieczne. Powiesz mi zaraz jest Smyk i Domin. Ok.
    Ale po pierwsze oni tez nie maja sensownej rezerwy,a po drugie juz pisałem to wcześniej. Głupotą bedzie rozbijanie najmocniejszej pary juniorskiej to jest nasz atut,a wprowadzając Domina czy Bartka na seniorkę tego atutu się pozbywamy.
    Sorry, że między wędkę a rybę ale każdy nawet żużlowy laik wie, że dobrego juniora nie wystawia się na pozycji seniorskiej.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #5494
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Delete
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #5495
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Żeby tylko naszych zawodników Kawę przy Strzeleckiej wypiją jak każdego Październikowego popołudnia Dudek , Hampel i ... Pedersen

    Ps.Przemek Pawlicki Bykiem w sezonie 2018? hehe przecież on jest stworzony dla Staleczki , prędzej w Lesznie zobaczycie duet Jaruś-KejKej (chroń nas Boże!)
    Mefitzo ...a wszystko możliwe ...nawet Przemo w Lesznie , chociaż smierdzi mi Hampelem oj smierdzi :-P

    Pytanie dziewczyna Przemka jest z Gorzowa? Czy Leszna? Bo spodziewaja sie dziecka

  6. Powrót do góry    #5496
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wszystko fajnie ,ale zapominasz o jednej ważnej rzeczy. Wymieniając Kołodzieja na Maxa robi nam się kolejny problem. Tylko 2 krajowych seniorów. I wracamy do punktu wyjścia czyli rezerwowy? Mega cieżko jest znaleźć przyzwoitego rezerwowego z zagranicy,a juz mission imposible jest znalezienie sensownej rezerwy na krajowym podwórku,a tym przypadku o którym mówisz jest to konieczne. Powiesz mi zaraz jest Smyk i Domin. Ok.
    Ale po pierwsze oni tez nie maja sensownej rezerwy,a po drugie juz pisałem to wcześniej. Głupotą bedzie rozbijanie najmocniejszej pary juniorskiej to jest nasz atut,a wprowadzając Domina czy Bartka na seniorkę tego atutu się pozbywamy.
    2 polskich seniorów to rzeczywiście problem, ale też przypomnę że to Piter i Zengi. Oni w zasadzie nie łapią kontuzji (odpukać). Odkąd jeżdżą w Unii to jak ich nie było w składzie to tylko z uwagi na decyzję trenera. Wcześniej z tego co kojarzę to w 2015 Zengiego raz Skóra odstawił w Gorzowie i Pitera z Wrockiem jak sobie popił. No i tegoroczna sytuacja z początku sezonu sezonu z Zengim. Tak to we wszystkich meczach jechali. Fricke, Przemek Pawlicki hmmm spoko ale jako druga linia. Oni jeżdżą na wyjazdach gorzej niż ten nasz Kildemand którego chce się wywalić. Jeżeli Kołodziej odejdzie (a obstawiam że po awansie Tarnowa to raczej tak będzie - Azoty dołożą i wróci) to zawodnikiem który może go zastąpić na podobnym poziomie jest Artiom. Przy spadku Grudziądza byłoby to do klepnięcia - ba, nawet sami wygrywając w Grudziądzu moglibyśmy spuścić GKM do pierwszej ligi. Ale po tym co się stało z Griszą to weryfikacja meczów ROW-u raczej przesądza utrzymanie Grudziądza i temat Artioma się komplikuje. Na rewolucję kadrową jednak nie liczę.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pytanie dziewczyna Przemka jest z Gorzowa? Czy Leszna? Bo spodziewaja sie dziecka
    https://www.maxmodels.pl/modelka-sydak.html

  7. Powrót do góry    #5497
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,014
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Jacy zmiennicy? Hampel, Przemek i dla mnie Nr 1 to Fricke po spadku RKM (Nie wiem kto jest jego menago? Wie ktoś? Ten transfer trzeba dopinać już teraz).
    Wiadomo, że pozostałe transfery będą dopinane w sierpniu-wrześniu.
    Oby nie było takiej wtopy jaką zrobił Vaculik jadąc finał z Gorzowem w barwach Get-Well, będąc już dogadanym, bo pozostał duży niesmak.
    Tak czy owak najbardziej prawdopodobny scenariusz to awans Tarnowa i powrót Koldiego i za niego (dla mnie Fricke lub Hampel), reszta bez zmian.
    Wątpię aby udało się wyrwać Przema z GW zamiast Kilde.
    Ale na razie mamy przed sobą wrzesień! I walka w PO o kolejne DMP.
    Na pewno inwestycja na lata i widać, że zawodnik zwiazuje sie że środowiskiem, nie skacze z kwiatka na kwiatek. A sprawami tranaferowymi, nie zajmuje się przypadkiem leszczyński ulubieniec...Sławek Kryjom?

  8. Powrót do góry    #5498
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Sorry, że między wędkę a rybę ale każdy nawet żużlowy laik wie, że dobrego juniora nie wystawia się na pozycji seniorskiej.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Skoro doszło by do zamiany Maxa za Janka (teoretycznie) to w przypadku kontuzji któregoś z 2 krajowych nie masz innego wyjścia. I to wie każdy laik. Chyba,ze wystawiasz Szlauderbacha na seniorkę 😊Bo nie przewiduje byśmy w takim wariancie ściągnęli przyzwoitą opcję krajową. Skład tylko z 2 krajowych nie wchodzi w grę. Jeżeli Janek ma odejść , w jego miejsce musi być Polak. Kto?
    Przemek? Buczek (tez jest to typ zawodnika ktory może zrobic progres)?KK? I na pewno Parówa 🙁
    Albo inaczej... ściągasz zawodnika takiego jak Tobiasz (wiem nierealne) na rezerwę. Z Polaków nie wiem kto taka funkcję mógłby pełnić. A co tam , Kosciuch 😊

    P.S
    MAX ZRESZTĄ MA KONTRAKT CHYBA NA 2 LATA.
    Znając Mrozka przekona go do startów nawet w 1 lidze.

    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    2 polskich seniorów to rzeczywiście problem, ale też przypomnę że to Piter i Zengi. Oni w zasadzie nie łapią kontuzji (odpukać). Odkąd jeżdżą w Unii to jak ich nie było w składzie to tylko z uwagi na decyzję trenera. Wcześniej z tego co kojarzę to w 2015 Zengiego raz Skóra odstawił w Gorzowie i Pitera z Wrockiem jak sobie popił. No i tegoroczna sytuacja z początku sezonu sezonu z Zengim. Tak to we wszystkich meczach jechali. Fricke, Przemek Pawlicki hmmm spoko ale jako druga linia. Oni jeżdżą na wyjazdach gorzej niż ten nasz Kildemand którego chce się wywalić. Jeżeli Kołodziej odejdzie (a obstawiam że po awansie Tarnowa to raczej tak będzie - Azoty dołożą i wróci) to zawodnikiem który może go zastąpić na podobnym poziomie jest Artiom. Przy spadku Grudziądza byłoby to do klepnięcia - ba, nawet sami wygrywając w Grudziądzu moglibyśmy spuścić GKM do pierwszej ligi. Ale po tym co się stało z Griszą to weryfikacja meczów ROW-u raczej przesądza utrzymanie Grudziądza i temat Artioma się komplikuje. Na rewolucję kadrową jednak nie liczę.


    https://www.maxmodels.pl/modelka-sydak.html
    Artiom uwielbia leszczynski tor, nie ciągnie go do GP, kontuzje go omijają, mając na głowie potencjalnie SEC i ewentualnie Szwecję to ciekawa opcja. Ale niestety zagraniczna. Dla mnie nierealna. Wszystko tez jest uzależnione od Emila jak zaprezentuje się w dalszej części sezonu. Jak zawiedzie wątpię by dostał kolejna szanse w przyszłym roku, a wtedy taka alternatywa w postaci Artioma może być ciekawą opcją. Mimo wszystko brak szans i chyba nawet takiej potrzeby nie ma.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 18-07-2017 o 00:35

  9. Powrót do góry    #5499
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Skoro doszło by do zamiany Maxa za Janka (teoretycznie) to w przypadku kontuzji któregoś z 2 krajowych nie masz innego wyjścia. I to wie każdy laik. Chyba,ze wystawiasz Szlauderbacha na seniorkę 😊Bo nie przewiduje byśmy w takim wariancie ściągnęli przyzwoitą opcję krajową. Skład tylko z 2 krajowych nie wchodzi w grę. Jeżeli Janek ma odejść , w jego miejsce musi być Polak. Kto?
    Przemek? Buczek (tez jest to typ zawodnika ktory może zrobic progres)?KK? I na pewno Parówa 🙁
    Albo inaczej... ściągasz zawodnika takiego jak Tobiasz (wiem nierealne) na rezerwę. Z Polaków nie wiem kto taka funkcję mógłby pełnić. A co tam , Kosciuch 😊
    Nie rozumiesz - nie rozbija się pary juniorskiej -
    - wrzuca się w miejsce kontuzjowanego Polaka
    plastron a za niego 4 razy jadą mocni juniorzy.
    Tyle.
    !Adrian walcz!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    dajmisuke (19-07-2017)

  11. Powrót do góry    #5500
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mefitzo ...a wszystko możliwe ...nawet Przemo w Lesznie , chociaż smierdzi mi Hampelem oj smierdzi :-P

    Pytanie dziewczyna Przemka jest z Gorzowa? Czy Leszna? Bo spodziewaja sie dziecka
    Klaudia jest z Leszna

  12. Powrót do góry    #5501
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Artiom uwielbia leszczynski tor, nie ciągnie go do GP, kontuzje go omijają, mając na głowie potencjalnie SEC i ewentualnie Szwecję to ciekawa opcja. Ale niestety zagraniczna. Dla mnie nierealna. Wszystko tez jest uzależnione od Emila jak zaprezentuje się w dalszej części sezonu. Jak zawiedzie wątpię by dostał kolejna szanse w przyszłym roku, a wtedy taka alternatywa w postaci Artioma może być ciekawą opcją. Mimo wszystko brak szans i chyba nawet takiej potrzeby nie ma.
    Rynek jest strasznie ubogi więc jak już mówiłem na rewolucję w składzie nie liczę. Obstawiam że nasi będą chcieli zatrzymać ten skład obecny i tylko decyzja Kołodzieja może ich zmusić do poszukiwania kogoś innego. Mnie nawet nie zdziwi to że Nicki zostanie w Lesznie na 2018 rok jeśli zdecyduje się wrócić na tor. A Emil zostanie - no chyba że się hajs skończy. Na tą chwilę to jest 5ta strzelba Eligi i nasz najrówniejszy zawodnik. I moim zdaniem nawet ewentualna slabsza końcówka tego nie zmieni.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Aussie (19-07-2017)

  14. Powrót do góry    #5502
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie rozumiesz - nie rozbija się pary juniorskiej -
    - wrzuca się w miejsce kontuzjowanego Polaka
    plastron a za niego 4 razy jadą mocni juniorzy.
    Tyle.
    Ja właśnie jestem za taką opcją. Gdyby w tym roku udało się jakimś cudem zdobyć złoto, to nasycenie sukcesem będzie ogromne i następny rok postawiłbym MOCNO na juniorkę, tak żeby nie odbębniali te swoje 3 biegi tylko mieli jeszcze coś ponadto.

    1. silny obco. (Emil)
    2. Tymek + rez. młody obco. (awaryjnie, gdyby Smyk lub Domin jechali totalna padake)
    3. Piter
    4. Zengi
    5. silny obco. (lub Janusz jesli nie odejdzie)
    6. Smyk
    7. Kubera

    Tymek jako plastron i zmiany, zmiany od poczatku meczu - Smyk i Domin po 5 biegow.

  15. Powrót do góry    #5503
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ja właśnie jestem za taką opcją. Gdyby w tym roku udało się jakimś cudem zdobyć złoto, to nasycenie sukcesem będzie ogromne i następny rok postawiłbym MOCNO na juniorkę, tak żeby nie odbębniali te swoje 3 biegi tylko mieli jeszcze coś ponadto.

    1. silny obco. (Emil)
    2. Tymek + rez. młody obco. (awaryjnie, gdyby Smyk lub Domin jechali totalna padake)
    3. Piter
    4. Zengi
    5. silny obco. (lub Janusz jesli nie odejdzie)
    6. Smyk
    7. Kubera

    Tymek jako plastron i zmiany, zmiany od poczatku meczu - Smyk i Domin po 5 biegow.
    Bzdura. Na dzień dobry robisz sobie dziurę w składzie. Wszystko może nawet działać pod warunkiem iż:
    - juniorzy trzymają dobry poziom,
    - pozostali zawodnicy nie mają wpadek,
    - nie przydarzy Ci się kontuzja zawodnika w trakcie meczu, która go wyklucza z kolejnych biegów,
    - brak innych zdarzeń losowych wykluczających zawodników z biegu ( taśma)
    Gdy zajdzie jeden z powyższych masz problem z wprowadzaniem zmian.

  16. Powrót do góry    #5504
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    nie po to chłopaki trenują, żeby robić za plastrony. jak potrzebujecie Panowie maskotki to Psa Pluto pod 2/10 wstawmy.

  17. Powrót do góry    #5505
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Bzdura. Na dzień dobry robisz sobie dziurę w składzie. Wszystko może nawet działać pod warunkiem iż:
    - juniorzy trzymają dobry poziom,
    - pozostali zawodnicy nie mają wpadek,
    - nie przydarzy Ci się kontuzja zawodnika w trakcie meczu, która go wyklucza z kolejnych biegów,
    - brak innych zdarzeń losowych wykluczających zawodników z biegu ( taśma)
    Gdy zajdzie jeden z powyższych masz problem z wprowadzaniem zmian.
    Pod takimi warunkami to wygrasz każdy mecz Problem z wprowadzaniem zmian? Wtedy na tor wyjezdza Tymek, a Smyk lub Domin za kontuzjowanego. Na 14 i 15 bieg zostaje 4 seniorow. Tutaj masz ekstremalny przyklad (bo oslabienie potrojne: Borowicz, Dabrowski, Rolnicki-plastron):
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/46...ora-4545-wynik. Trener Tarnowa: Marek Cieslak. Ten mecz pokazuje, ile zmiany i odpowiednia taktyka mogą zdziałać w meczu.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 19-07-2017 o 15:00

  18. Powrót do góry    #5506
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Jak juz rozprawiacie o przyszlym sezonie , i jesli faktycznie bysmy zdobyli zloto , to podziękował bym kolegą z Dani i pozyskal jakiegos mlodego Rosjanina lub kogos Lotysza , typu Kostiugov

    Emil
    ?? ( jakis mlody zdolny typu Czugunow , Kostiugov a moze Lambert )
    Piotr
    Zengi
    Janusz ( mysle ze z rok jeszcze z nami zostanie ,bo odejscie z Tarnowa bylo trochę niesmaczne )
    Smyku
    Domin

    Tak ja bym chcial bylo by duzoo taniej bo bez Nickiego i Petera , a parcia na zloto juz by nie bylo , i mega silna juniorka to mogla by byc mieszanka wybuchowa

    P.S Ja i tak przeczuwam powrot Hampela lub Przemka , Przemo ma dobrze w Gorzowie , ale co w domu to w domu , a jeszcze zostanie tatą , chłopak ma poukladane w glowie ,na lidera troche brakuje , ale bardzo mocna druga linia

  19. Powrót do góry    #5507
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    No tak, po co dawać szansę juniorom... A później płacz, że brak wychowanków na seniorce. Mamy dwóch najlepszych juniorów w Polsce, a oni jeżdżą po 2 biegi nie licząc juniorskiego biegu. Zmarzliki i Dudki często w tym wieku jeździły po 6 biegów.

  20. Powrót do góry    #5508
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ja właśnie jestem za taką opcją. Gdyby w tym roku udało się jakimś cudem zdobyć złoto, to nasycenie sukcesem będzie ogromne i następny rok postawiłbym MOCNO na juniorkę, tak żeby nie odbębniali te swoje 3 biegi tylko mieli jeszcze coś ponadto.

    1. silny obco. (Emil)
    2. Tymek + rez. młody obco. (awaryjnie, gdyby Smyk lub Domin jechali totalna padake)
    3. Piter
    4. Zengi
    5. silny obco. (lub Janusz jesli nie odejdzie)
    6. Smyk
    7. Kubera

    Tymek jako plastron i zmiany, zmiany od poczatku meczu - Smyk i Domin po 5 biegow.

    SERIO??? Sam sobie zaprzeczasz i zaraz Ci to udowodnię.
    My juz w tym roku postawiliśmy mocno na nasza juniorkę czego dowodem jest MIMP Smyka i srebro Domina. Następnym dowodem na to,ze stawiamy na naszych juniorów są ilości ich biegów w tym sezonie. Odpowiednio Bartek ma ich 35, a Domin 32. Przy tak silnej seniorce jaką mamy uwazam ilości biegów jakie odjechali są odpowiednie i rozsądne. Nie oczekujmy by młodzi mieli ilości biegów przy tym składzie jak Woryna.
    Absolutnie nie powinnismy się bać o nasze zaplecze juniorskie. Każdy z młodych jeździ i zdobywa doświadczenie. U nas ta młodzież się rozwija,inne ośrodki maja z tym problem.
    Piszesz,ze chcesz mocno w następnym sezonie postawić na młodzież. Super,zamysł świetny. By zaraz napisać "Tymek jako plastron" . Uważasz,ze młody zdobędzie doświadczenie wychodząc tylko do prezentacji????
    Przeciez to jest jakiś absurd ten Twój pomysł. Zmarnujesz im kariery w ten sposób i wlasnie przez tak idiotyczny sposób jaki proponujesz nie doczekamy się następców Bartka i Domina. Zdecydowanie to krok w tył.
    Pretensje można mieć jedynie do regulaminu ktory nie pozwala młodego rezerwowego juniora wypożyczyć by nabierał doświadczenie jednocześnie by mógł gdy sytuacja tego by wymagała startować dla swojego klubu.
    Pomijam już fakt,ze gdy można wystawiać Bartka czy Domina w większej ilości biegów to Baron to robi.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (19-07-2017)

  22. Powrót do góry    #5509
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Odpowiednio Bartek ma ich 35, a Domin 32. Przy tak silnej seniorce jaką mamy uwazam ilości biegów jakie odjechali są odpowiednie i rozsądne. Nie oczekujmy by młodzi mieli ilości biegów przy tym składzie jak Woryna.
    realnie można by "wycisnąć" 2-3 biegi więcej we wszystkich dotychczasowych meczach, bo nie w każdym meczu chłopaki fajnie zasuwali. również uważam, że nie ma się czego czepiać.

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    "Tymek jako plastron". Uważasz,ze młody zdobędzie doświadczenie wychodząc tylko do prezentacji????
    Przeciez to jest jakiś absurd ten Twój pomysł.
    kupi mu się ładną "skórę" (i plastron oczywiście) - będzie straszył wyglądem niczym Sówka.
    na poważnie - takie rzeczy robi się tylko po to żeby spełnić wymogi regulaminowe... tzw opcja awaryjna... ale żeby w ten sposób zestawiać skład na cały sezon i marnować zapał młodych ludzi? strasznie kiepski pomysł.

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Pretensje można mieć jedynie do regulaminu ktory nie pozwala młodego rezerwowego juniora wypożyczyć by nabierał doświadczenie jednocześnie by mógł gdy sytuacja tego by wymagała startować dla swojego klubu.
    gruby wojtek and company raczej niewiele mądrego wprowadzili do żużla (zatkane rury, komisarz Jacek), więc nie oczekiwałbym refleksji od tego towarzystwa. Ci młodzi ludzie powinna mieć możliwość jeździć jako gość gdziekolwiek zechcą.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    jelousabmarinek (19-07-2017)

  24. Powrót do góry    #5510
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    realnie można by "wycisnąć" 2-3 biegi więcej we wszystkich dotychczasowych meczach, bo nie w każdym meczu chłopaki fajnie zasuwali. również uważam, że nie ma się czego czepiać.


    kupi mu się ładną "skórę" (i plastron oczywiście) - będzie straszył wyglądem niczym Sówka.
    na poważnie - takie rzeczy robi się tylko po to żeby spełnić wymogi regulaminowe... tzw opcja awaryjna... ale żeby w ten sposób zestawiać skład na cały sezon i marnować zapał młodych ludzi? strasznie kiepski pomysł.


    gruby wojtek and company raczej niewiele mądrego wprowadzili do żużla (zatkane rury, komisarz Jacek), więc nie oczekiwałbym refleksji od tego towarzystwa. Ci młodzi ludzie powinna mieć możliwość jeździć jako gość gdziekolwiek zechcą.
    Zgadzam się w 100%. 👏

  25. Powrót do góry    #5511
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Ale o co wam chodzi? To bedzie pierwszy pelnoprawny sezon Tymka, bo poki co w lidze nie moze jezdzic. Dla niego samo wyjscie do prezentacji bedzie mega przezyciem i motywacja do ostrego zap*erdalania na treningach. Do tego dojda biegi awaryjne w przypadku taśm lub kontuzji podczas meczu, a nawet mozna dac mu szanse w 14stym, gdy losy meczu i bonusa beda rozstrzygniete. Tymka pewnie i tak nigdzie nie wypozycza, bo ktos w razie kontuzji Domina lub Smyka musi zostac. Wiec lepiej, ze bedzie obcowal z atmosfera ligi w parkingu niz siedzial i ogladal mecz z trybun.

    Zniesienie przepisu o gościu to odrebna sprawa i zgadzam sie, ze to najwieksza glupota jaka mogli wymyslic. Przez to miedzy innymi nie mamy juz Lisa...
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 19-07-2017 o 21:26

  26. Powrót do góry    #5512
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Powariowaliście w tym Lesznie?
    Sezon w pełni, RZ w najgorętszym okresie, niedługo PO, a Wy jak nawiedzeni dyskutujecie o składzie na 2018r?
    Czyżby już listopad za pasem?
    Czy wydaje mi się, że planuję letni urlop?

  27. Powrót do góry    #5513
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    A o czym tu gadac jak miesiac bez zuzla teraz? A poza tym sami włodarze większości klubów pewnie już robią pierwsze przymiarki do następnego sezonu.

  28. Powrót do góry    #5514
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Chodzi o to że Tymek jak będzie wyjeżdżał tylko do 1 biegu to za wiele nie zyska. Wręcz może się cofnąć w rozwoju jak np. Adamczewski w Falubazie. Zakładasz rozwój Kubery i Smektaly kosztem Tymka.
    Druga sprawa że tak można jechać awaryjnie jeden mecz, a nie cały sezon. Zaczniesz przegrywać mecze taktycznie. A w przypadku kontuzji w meczu lub słabszej dyspozycji dnia któregoś z seniorów, czy głupiej taśmie jesteś wręcz w ciemniej d..... Bo masz 4 biegi juniorów a musisz nimi zatkać dziurę jaką robi w składzie nieopierzony junior czyli 4 biegi plus biegi zawodnika który wypadł ze składu w meczu. W przypadku kontuzji meczowej na nominowane masz 3seniorów + Tymek. W zestawieniu ugranie chociaż remisu wymaga perfekcyjnej postawy reszty drużyny. Zamiast szukać po Tarnowie odsyłam do meczu bodajże 2010 gdzie Kryjom z Jankesem tak rotowali zmianami że trójka Adams, Kołodziej, Hampel plus jakieś pkt Tofika utargali remis. A to co Ty proponujesz przerabialiśmy w 2012, Adamczewski, Tofik, Pawlicki. Adamczewski jeździł przeważnie pod 2/10. Do tego Przemek mimo iż był juniorek jechał z pozycji seniora. I teraz po 5 latach jakie masz tego owoce?? Żadne Adamczewski zakończył karierę, Przemek z Toffikiem wg. Większości tego forum to na drugą ligę się nadają, a Piter to tylko gwiazdorzy. Więc po co taki eksperyment??

  29. Powrót do góry    #5515
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Chodzi o to że Tymek jak będzie wyjeżdżał tylko do 1 biegu to za wiele nie zyska. Wręcz może się cofnąć w rozwoju jak np. Adamczewski w Falubazie. Zakładasz rozwój Kubery i Smektaly kosztem Tymka.
    Druga sprawa że tak można jechać awaryjnie jeden mecz, a nie cały sezon. Zaczniesz przegrywać mecze taktycznie. A w przypadku kontuzji w meczu lub słabszej dyspozycji dnia któregoś z seniorów, czy głupiej taśmie jesteś wręcz w ciemniej d..... Bo masz 4 biegi juniorów a musisz nimi zatkać dziurę jaką robi w składzie nieopierzony junior czyli 4 biegi plus biegi zawodnika który wypadł ze składu w meczu. W przypadku kontuzji meczowej na nominowane masz 3seniorów + Tymek. W zestawieniu ugranie chociaż remisu wymaga perfekcyjnej postawy reszty drużyny. Zamiast szukać po Tarnowie odsyłam do meczu bodajże 2010 gdzie Kryjom z Jankesem tak rotowali zmianami że trójka Adams, Kołodziej, Hampel plus jakieś pkt Tofika utargali remis. A to co Ty proponujesz przerabialiśmy w 2012, Adamczewski, Tofik, Pawlicki. Adamczewski jeździł przeważnie pod 2/10. Do tego Przemek mimo iż był juniorek jechał z pozycji seniora. I teraz po 5 latach jakie masz tego owoce?? Żadne Adamczewski zakończył karierę, Przemek z Toffikiem wg. Większości tego forum to na drugą ligę się nadają, a Piter to tylko gwiazdorzy. Więc po co taki eksperyment??
    Nie wiem jak Ciebie, ale mnie podwojne wygrane Tobiasza i Piotra w 14stym biegu nad seniorami przeciwnika cieszyly bardziej niz zloto na koniec sezonu. Tymek ma być w parkingu, podpatrywać najlepszych i wyciągać wnioski. Ekstraliga to szkoła żużlowego życia. Presja, kibice, telewizja... trzeba młodego rzucić na głęboką wodę, a nie bezstresowo wychowywac. Jesli nie uciagnie tego psychicznie, to bedzie znaczyc, ze nie nadaje sie do zuzla... proste.

  30. Powrót do góry    #5516
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Nie wiem jak Ciebie, ale mnie podwojne wygrane Tobiasza i Piotra w 14stym biegu nad seniorami przeciwnika cieszyly bardziej niz zloto na koniec sezonu. Tymek ma być w parkingu, podpatrywać najlepszych i wyciągać wnioski. Ekstraliga to szkoła żużlowego życia. Presja, kibice, telewizja... trzeba młodego rzucić na głęboką wodę, a nie bezstresowo wychowywac. Jesli nie uciagnie tego psychicznie, to bedzie znaczyc, ze nie nadaje sie do zuzla... proste.
    Problem jest jeden jak zaczną przegrywać mecze to nikt nie będzie się cieszył z wygranej juniorów. Tylko forum będzie znowu trzaszczał że święte krowy, że spasione koty, że za dobrze mają, że to druga liga że kiełbasy brakło na koronie, itp. Itd.

  31. Powrót do góry    #5517
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    SERIO??? Sam sobie zaprzeczasz i zaraz Ci to udowodnię.
    My juz w tym roku postawiliśmy mocno na nasza juniorkę czego dowodem jest MIMP Smyka i srebro Domina. Następnym dowodem na to,ze stawiamy na naszych juniorów są ilości ich biegów w tym sezonie. Odpowiednio Bartek ma ich 35, a Domin 32. Przy tak silnej seniorce jaką mamy uwazam ilości biegów jakie odjechali są odpowiednie i rozsądne. Nie oczekujmy by młodzi mieli ilości biegów przy tym składzie jak Woryna.
    Absolutnie nie powinnismy się bać o nasze zaplecze juniorskie. Każdy z młodych jeździ i zdobywa doświadczenie. U nas ta młodzież się rozwija,inne ośrodki maja z tym problem.
    Piszesz,ze chcesz mocno w następnym sezonie postawić na młodzież. Super,zamysł świetny. By zaraz napisać "Tymek jako plastron" . Uważasz,ze młody zdobędzie doświadczenie wychodząc tylko do prezentacji????
    Przeciez to jest jakiś absurd ten Twój pomysł. Zmarnujesz im kariery w ten sposób i wlasnie przez tak idiotyczny sposób jaki proponujesz nie doczekamy się następców Bartka i Domina. Zdecydowanie to krok w tył.
    Pretensje można mieć jedynie do regulaminu ktory nie pozwala młodego rezerwowego juniora wypożyczyć by nabierał doświadczenie jednocześnie by mógł gdy sytuacja tego by wymagała startować dla swojego klubu.
    Pomijam już fakt,ze gdy można wystawiać Bartka czy Domina w większej ilości biegów to Baron to robi.
    Nie postawilismy na juniorke.
    My poprostu w skladzie na mecz eligowy potrzebujemy 2 juniorow.
    Dlaczego jada Smektala i Kubera? Bo tylko ich mamy.
    Jak wygada nasza juniorka to sie przekonany jak prwnego dnia podczas jakiegos meczu jeden z naszych 2 juniorow..... (tu sobie dokoncz)

  32. Powrót do góry    #5518
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Nie wiem jak Ciebie, ale mnie podwojne wygrane Tobiasza i Piotra w 14stym biegu nad seniorami przeciwnika cieszyly bardziej niz zloto na koniec sezonu. Tymek ma być w parkingu, podpatrywać najlepszych i wyciągać wnioski. Ekstraliga to szkoła żużlowego życia. Presja, kibice, telewizja... trzeba młodego rzucić na głęboką wodę, a nie bezstresowo wychowywac. Jesli nie uciagnie tego psychicznie, to bedzie znaczyc, ze nie nadaje sie do zuzla... proste.
    Większość kibiców (ja także) woli tytuły mistrzowskie niż wygranie kilku biegów przez juniorów. Sponsorzy na pewno też. Wolę by Unia brylowała w klasyfikacji medalowej niż chwaliła się , że "często 14 bieg to u nas juniorzy wygrywają,..".


    Skończą się sukcesy, odejdzie wielu kibiców, odejdą sponsorzy... Odejdą też ... czołowi juniorzy na których chcesz stawiać...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 19-07-2017 o 23:49

  33. Powrót do góry    #5519
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Nie postawilismy na juniorke.
    My poprostu w skladzie na mecz eligowy potrzebujemy 2 juniorow.
    Dlaczego jada Smektala i Kubera? Bo tylko ich mamy.
    Jak wygada nasza juniorka to sie przekonany jak prwnego dnia podczas jakiegos meczu jeden z naszych 2 juniorow..... (tu sobie dokoncz)
    Ale to dotyczy prawie każdy ośrodek żużlowy.
    I zarówno dotyczy to pozycji juniorskich i seniorskich. Można gdybać teraz. Jeżeli jakieś drużynie z jakiś tam względów wypada zawodnik podstawowy to jest to problem. Można ewentualnie się przyczepić ,że Rybnik czy Wrocław maja tą 3 juniorów sensownych. U nas pojawił się problem w trakcie sezonu to trzeba zaznaczyć , gdy zniknął nam z pola widzenia Lis. I faktycznie teraz z jakaś sensowna rezerwa jest problem. Musi się klub zabezpieczyć na przyszły rok by nie było podobnych historii z tego roku. Leszno sobie poradzi , tutaj sobie gdybamy o alternatywie dla mocnego Smyka czy Domina. Niektóre ośrodki bedą miały problem by "uzbierać" jednego sensownego juniora w przyszłym roku.
    Co do rezerwowych w żużlu są potrzebni i każdy sobie zdaje sprawę z tego.

  34. Powrót do góry    #5520
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Większość kibiców (ja także) woli tytuły mistrzowskie niż wygranie kilku biegów przez juniorów. Sponsorzy na pewno też. Wolę by Unia brylowała w klasyfikacji medalowej niż chwaliła się , że "często 14 bieg to u nas juniorzy wygrywają,..".


    Skończą się sukcesy, odejdzie wielu kibiców, odejdą sponsorzy... Odejdą też ... czołowi juniorzy na których chcesz stawiać...
    No tak kibice sukcesu i wszystko jasne. Przez takich jak Ty mamy taką beznadziejną politykę kadrową w zespole, wywalić w ch... kasy, a później d... drży gdy "złota drużyna" zawala mecz za meczem, i ociera się o baraże.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Ali_G (20-07-2017)

  36. Powrót do góry    #5521
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    No tak kibice sukcesu i wszystko jasne. Przez takich jak Ty mamy taką beznadziejną politykę kadrową w zespole, wywalić w ch... kasy, a później d... drży gdy "złota drużyna" zawala mecz za meczem, i ociera się o baraże.
    "Kibice sukcesu"...
    "Przez takich jak Ty.."



    Uhm.. Jasne . Rusiecki pyta takich jak ja o transfery. Taa..., jasne...

    Buhaha ,

    Jesteś bardzo afektowany, a trzeba także myśleć.

    Twój pomysł, który sprowadza się do tezy - "stawiajmy na wygraną juniorów nie martwmy się wynikiem drużyny, bo wyniki juniorów cieszą bardziej niż złote medale", prowadzi prostą droga do upadku Klubu. I ... odejścia juniorów.

    Zapytaj młodych żużlowców Unii czy wolą drużynę z kasą czy biedną i gdzie zdecydują się jeździć...

    Wierzysz, że w biednym klubie, który nie będzie zainteresowany stroną biznesową i pozyskiwaniem pieniędzy...? Taki Pawlicki pewnie chętnie w Twojej opinii pojeździ za stawki np pierwszoligowe..? Prawda? Wierzysz w to?
    Domin i Smyk pewnie też...

    Poza tym, kogo (no może poza Tobą) bardziej cieszy "wygrana juniorów w czternastym biegu " , niż wygranie całego meczu (np dzięki wygranej w biegu piętnastym) i zdobycie tytułu... ? Znasz kogoś takiego? Bo ja także czytając także to forum widzę często wpisy zadowolonych kibiców po wygraniu meczu. Raczej nie ma takich wpisów radości gdy drużyna juniorami wygrywa bieg czternasty a przegrywa cały mecz...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-07-2017 o 08:52

  37. Powrót do góry    #5522
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    "Kibice sukcesu"...
    "Przez takich jak Ty.."



    Uhm.. Jasne . Rusiecki pyta takich jak ja o transfery. Taa..., jasne...

    Buhaha ,

    Jesteś bardzo afektowany, a trzeba także myśleć.

    Twój pomysł, który sprowadza się do tezy - "stawiajmy na wygraną juniorów nie martwmy się wynikiem drużyny, bo wyniki juniorów cieszą bardziej niż złote medale", prowadzi prostą droga do upadku Klubu. I ... odejścia juniorów.

    Zapytaj młodych żużlowców Unii czy wolą drużynę z kasą czy biedną i gdzie zdecydują się jeździć...

    Wierzysz, że w biednym klubie, który nie będzie zainteresowany stroną biznesową i pozyskiwaniem pieniędzy...? Taki Pawlicki pewnie chętnie w Twojej opinii pojeździ za stawki np pierwszoligowe..? Prawda? Wierzysz w to?
    Domin i Smyk pewnie też...

    Poza tym, kogo (no może poza Tobą) bardziej cieszy "wygrana juniorów w czternastym biegu " , niż wygranie całego meczu (np dzięki wygranej w biegu piętnastym) i zdobycie tytułu... ? Znasz kogoś takiego? Bo ja także czytając także to forum widzę często wpisy zadowolonych kibiców po wygraniu meczu. Raczej nie ma takich wpisów radości gdy drużyna juniorami wygrywa bieg czternasty a przegrywa cały mecz...
    I kto tu jest afektowny. Panie myślący popatrz 3-4 posty wyżej, bo albo czegoś nie doczytałeś, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo żeś po prostu ........ Zarzucasz mi teraz coś czego nigdzie nie napisałem.

  38. Powrót do góry    #5523
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ciekawi mnie kto będzie u Was jeżdził w 2024 roku , dacie jakieś namiary ?

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Buszmen (20-07-2017)

  40. Powrót do góry    #5524
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ciekawi mnie kto będzie u Was jeżdził w 2024 roku , dacie jakieś namiary ?
    Obawiam się że może to być ciągle 3 krotny mistrz świata, a w 2024 to może już więcej krotny mistrz świata.

  41. Powrót do góry    #5525
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    I kto tu jest afektowny. Panie myślący popatrz 3-4 posty wyżej, bo albo czegoś nie doczytałeś, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo żeś po prostu ........ Zarzucasz mi teraz coś czego nigdzie nie napisałem.
    Rzeczywiście, pomyliłem Ciebie z dajmisuke.

    Ale...

    Odniosłeś się do mojej odpowiedzi na post dajmisuke. Zaatakowałeś mnie, że jestem "kibicem sukcesu". Poparłeś więc pośrednio tamten post.

    A dla mnie to dziecinada. Opowiadanie jak to fajnie będzie z własnymi juniorami nawet jeżeli drużyna nie będzie wygrywać...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-07-2017 o 10:13

  42. Powrót do góry    #5526
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Rzeczywiście, pomyliłem Ciebie z dajmisuke.

    Ale...

    Odniosłeś się do mojej odpowiedzi na post dajmisuke. Zaatakowałeś mnie, że jestem "kibicem sukcesu". Poparłeś więc pośrednio tamten post.

    A dla mnie to dziecinada. Opowiadanie jak to fajnie będzie z własnymi juniorami nawet jeżeli drużyna nie będzie wygrywać...
    Nie zaatakowałem Ciebie tylko nazwałem po imieniu to co sam o sobie napisałeś cytuje: " Większość kibiców (ja także) woli tytuły mistrzowskie "

    A ja jestem zdania że powinniśmy kroczyć tzw. ścieżka pośrednią pomiędzy tym do proponuje dajmisuke a tym czego żądają kibice sukcesu, czyli wielkich nazwisk w składzie. Uważam, że każda forma radykalizmu czy to w jedną czy w drugą stronę jest szkodliwa.

  43. Powrót do góry    #5527
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Tak jak kiedyś liderem Swindon Robins był Leigh Adams, tak teraz bardzo ładnie jedzie w Swindon Tofeek.
    Od czasu jak został "rudzikiem", ci nie przegrali meczu, a zachwalają go menedżerowie angielskiego klubu.
    http://www.swindonrobins.co/news.php?extend.2920

    A dziś kolejny mecz i oby Rudziki wygrały
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...swindon-robins
    Tak jak kiedyś Leigh, tak niech Tobiasy stanowi o sile Swindon

    Pieknie Tobiasz, tak trzymaj!!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Ali_G (20-07-2017)

  45. Powrót do góry    #5528
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    A tymczasem nasz kochany Nikodem już nie może doczekać się powrotu na tor. Zwłaszcza w KSUL gdyż jak mówi desperacko go potrzebujemy
    Uroczy jest

  46. Powrót do góry    #5529
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,014
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ciekawi mnie kto będzie u Was jeżdził w 2024 roku , dacie jakieś namiary ?
    Bierzemy pod uwagę tylko mistrzów Świata!

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A tymczasem nasz kochany Nikodem już nie może doczekać się powrotu na tor. Zwłaszcza w KSUL gdyż jak mówi desperacko go potrzebujemy
    Uroczy jest
    Kasa potrzebna od zaraz...

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Większość kibiców (ja także) woli tytuły mistrzowskie niż wygranie kilku biegów przez juniorów. Sponsorzy na pewno też. Wolę by Unia brylowała w klasyfikacji medalowej niż chwaliła się , że "często 14 bieg to u nas juniorzy wygrywają,..".


    Skończą się sukcesy, odejdzie wielu kibiców, odejdą sponsorzy... Odejdą też ... czołowi juniorzy na których chcesz stawiać...
    Tak...kolega jest kibicem sukcesu. Cóż takie jego prawo, natomiast mówienie o większości dla takiej postawy, to spore nadużycie. Jak to w sporcie czasem trzeba też przegrać. W zeszłym sezonie były gwiazdy i...same przegrane. Pamiętasz?

    Co do sponsorów, to rola klubu. Za coś Pan Igielski otrzymuje pensje...
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 20-07-2017 o 11:24

  47. Powrót do góry    #5530
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Tak jak kiedyś liderem Swindon Robins był Leigh Adams, tak teraz bardzo ładnie jedzie w Swindon Tofeek.
    Od czasu jak został "rudzikiem", ci nie przegrali meczu, a zachwalają go menedżerowie angielskiego klubu.
    http://www.swindonrobins.co/news.php?extend.2920

    A dziś kolejny mecz i oby Rudziki wygrały
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...swindon-robins
    Tak jak kiedyś Leigh, tak niech Tobiasy stanowi o sile Swindon

    Pieknie Tobiasz, tak trzymaj!!
    Czyli co Tobiasz wracaj do Leszna ? czy nie wracaj ?

  48. Powrót do góry    #5531
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A tymczasem nasz kochany Nikodem już nie może doczekać się powrotu na tor. Zwłaszcza w KSUL gdyż jak mówi desperacko go potrzebujemy
    Uroczy jest
    "Cały czas czekamy na Nickiego i cieszymy się z optymistycznych wiadomości dotyczących jego stanu zdrowia. Jeżeli zgłosi gotowość do startów, od razu będziemy chcieli zaprosić go na treningi i wtedy zobaczymy, w jakiej jest formie. Od jego postawy na tle innych żużlowców zależeć będzie, czy wróci do składu. Na razie mamy bardzo wyrównany zespół, ale obecność Pedersena może nam tylko pomóc" – mówi Baron.

    Kildemand i Zengota są mega szczęścliwi - Baron już planuje kolejny konkurs piękności (tfu... szybkości).

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Bierzemy pod uwagę tylko mistrzów Świata!
    tyle tego Romek "wyprodukuje, ze pojedziemy samymi juniorami

  49. Powrót do góry    #5532
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    Kildemand i Zengota są mega szczęścliwi - Baron już planuje kolejny konkurs piękności (tfu... szybkości).
    Zengi nie ma sie czego obawiać, w tej chwili jest chyba najpewniejszym punktem druzyny. Tylko Kildemand może drżeć o miejsce w składzie. Często zawodnicy wracali mocniejsi po kontuzji, nie zdziwię się jak z Nickim też tak będzie.

  50. Powrót do góry    #5533
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Zobaczymy , ale realny powrót Dzika do skladu , wydaje mi sie nie wczesniej jak na Play Off i to przy wyjatkowo slabej jeździe Kildemanda ,wiec Peter ma motywacje ,albo sie zabierze do roboty , albo faktycznie moze wyleciec ze składu

  51. Powrót do góry    #5534
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Bierzemy pod uwagę tylko mistrzów Świata!



    Kasa potrzebna od zaraz...



    Tak...kolega jest kibicem sukcesu. Cóż takie jego prawo, natomiast mówienie o większości dla takiej postawy, to spore nadużycie. Jak to w sporcie czasem trzeba też przegrać. W zeszłym sezonie były gwiazdy i...same przegrane. Pamiętasz?

    Co do sponsorów, to rola klubu. Za coś Pan Igielski otrzymuje pensje...
    Bzdury opowiadasz. Nie znasz mnie. Zawsze zadziwiają mnie takie dziwne postacie zza komputera, które wiedzą o innych praktycznie wszystko. Potrafią zaszufladkować.

    Ja po prostu wolę Unię wygrywającą mecze niż przegrywającą. No, ale niektórzy jak dzieci będą szczęśliwi, że "juniorzy wygrali bieg" gdy tymczasem Unia przegra mecz...

    To może zapytajmy zawodników, jaką sytuacje wolą : gdy Unia wygrywa mecze i zdobywa medale, .. czy jak "juniorzy wygrają czternasty bieg"...


    Nigdzie też nie napisałem, że chciałbym w Unii tylko znane nazwiska, czy że nie przychodzę gdy idzie słabo. Chodziłem na Smoczyka także, gdy Unia była ligę niżej...

    Ale jak każdy kibic (no dobra kilku tutaj nie ...) kibicuję mojej drużynie i życzę jej medali. Bardziej mnie cieszy medal dla Klubu , niż takie:
    "Hurra , po co nam złoto? Grunt , że junior przyjechał pierwszy w czternastym... Huraa!"

    "Spadamy? A no cóż... ale junior w czternastym .. Hurrraaa !!!"


    Bez sukcesów sponsorzy dają mniej. I wtedy juniorzy znajdą sobie bogatsze kluby..
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-07-2017 o 14:46

  52. Powrót do góry    #5535
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    "Spadamy? A no cóż... ale junior w czternastym .. Hurrraaa !!!"


    Bez sukcesów sponsorzy dają mniej. I wtedy juniorzy znajdą sobie bogatsze kluby..
    No tak, bo jak sie nie zdobywa złota, to od razu sie spada... *********** jak niezdrowe dupy. 2007 złoto, 2008 srebro, 2010 złoto, 2011 srebro... i co? Był szał finansowy w 2012, 2013? Sponsorzy garneli do klubu? Bo z tego co pamietam to musielismy sie posilkowac "odpadami" tj. Lindgren, Bjerre i Zengota.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 20-07-2017 o 14:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •